Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 15:06   #4561
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Eeeeeeeeee, tam - Domcia zdjęcie w sklepie z butami zrobiła jak na półkach grzecznie w szeregu stoją i nam tu ściemnia, ze to w swojej garderobie
No bo przeciez JEDEN CZŁOWIEK nie ma tylu butów, TYLKO zimowych, tak ŁADNIE poukładanych i i tak CZYSTYCH!!!
no luudzie, cała moja rodzina razem wzięta tyle nie ma........
Denna - dla własnego zdrowia psychicznego przyjmuję Twoją interpretację za jedyną możliwą
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 15:57   #4562
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez etna021 Pokaż wiadomość
tu się zgadzam,jak by tak cofnąć czas to wszystko bym prawie zmieniła
Ja miałabym wszystko do wymiany. Zostałaby tylko kiecka od cywilnego i odjazdowe buty. Tak to jest jak się nie słucha swoich odczuć tylko tego co inni mówią.


Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivciu buty to swoja droga,widzialas jak ona tam czysto ma?To przeciez nienormalne Lece do domu,sprzatac !!!!!!!!!!!!!!!!Na razie aniolki
No ja bym z nią mieszkać nie chciała . Pewnie dnia jednego bym nie przeżyła, musiałaby mnie zatłuc chyba.

Cytat:
Napisane przez Jelly Pokaż wiadomość
Ivuś Z ogromną przyjemnością
ale fajnie tak za free mi się dostało

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
4 dzień diety......

trzymam się ...
Kamiś super. Dasz radę

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Eeeeeeeeee, tam - Domcia zdjęcie w sklepie z butami zrobiła jak na półkach grzecznie w szeregu stoją i nam tu ściemnia, ze to w swojej garderobie
No bo przeciez JEDEN CZŁOWIEK nie ma tylu butów, TYLKO zimowych, tak ŁADNIE poukładanych i i tak CZYSTYCH!!!
no luudzie, cała moja rodzina razem wzięta tyle nie ma........
Denna, nie doczytałaś, tak Cię ta ilość obaliła. To były TYLKO JESIENNE KOZAKI


MEGI JOASIA jak długo po masce 3x dziennie cosm2 smarowałyście? Wszystkie plamy Wam zlazły?
__________________


Edytowane przez ivonako
Czas edycji: 2008-10-10 o 17:03 Powód: bo nie wiem jak długo 3x smarować
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:05   #4563
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Jak masz nadmiar ja mogę trochę przyjąć
Dawaj adres to wyslę ci trochę


Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Iv - na zyczenie :
Na zdjęciu z półki - nowe są te błękitne na dole i brązowe z kostką z panterki i białe na wysokiej szpilce
no i te beżowe
Dome mnie normalnie wkurzyła Chłopa ma dobrego i jeszcze tyle butów A ja mam nowy krem na zmarchy



Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
4 dzień diety......trzymam się ...
A ja się puściłam ..... Miałam przestać żreć słodycze i .....dostałam czekoladę i pożarłam ją w drodze do domu


[quote=ivonako;9300114]No ja bym z nią mieszkać nie chciała

Ja też nie Ale mój TŻ


Ivonka ja wszystko przedłużyłam do 1,5 tyg czyli 1 tydzień 1,5 i tak dalej .Dlaczego ? Bo Masima też przedłużyła.Plamy mi zeszły, ale jak się przyjżę widzę cienie .Mi to nie przeszkada bo nigdy nie miałam idealnej cery.Gorsze są zmarchy :-( .Kupiłam na nie dzisiaj krem LRP z kwasem hialuronowym i wit c .Czy ja mogę używać kwasy pod oczy ?????????????????
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:07   #4564
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

mEGI a jaki krem?

ja to zastanawiam jakby to bylo gdyby domciu do mnie przyjechal?
Ona by chyba chodzila ze szmatami! Ale nie dalaby rady,duzo chalupe mam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-10 o 17:13 Powód: czysty domciu
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:32   #4565
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Nie bylo mnie dwa dni i mam tyle zaleglosciTaka bylam,jestem zalatana,ze nie mam nawet czasu przejmowac sie moja czerwona paszcza.Skora caly czas sie luszczy,smaruje sie 2razy dziennie,staram sie niczym wiecej na cosmelan nie maziac,ale czasem siegam po wazeline.Cosmelan smaruje w dzien po 3,jak juz odbiore dziecko z przedszkola i nie musze nigdzie wychodzic,a potem na noc.Rano zmywam i nakladam filtr,jakos nie moge sie przemoc,zeby wyjsc bez ochronySkora caly czas jest zaczerwieniona i nie wiem czy cienie jeszcze sa,czy zniknelyTestuj e filtr Roc-a,jest naprawde swietnyNie ma bialej maski na twarzy,a poza tym wogole nie tlusci.Na moja pocosmelanowa paszcze sam filtr to nawet za malo i musze dosmarowac pod niego cos nawilzajacego.Nie mam po nim jednak sciagnietej skory jak po shiseido anessa.

Megi-nie tylko nogi masz piekne,co ja bym dala za takie wlosy

Dome juz wiem,czego mi w zyciu brakuje:takiej czysciutkiej garderoby,o butach nie wspomne.

Stesknilam sie za Wami
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:35   #4566
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ja to zastanawiam jakby to bylo gdyby domciu do mnie przyjechal?
Ona by chyba chodzila ze szmatami! Ale nie dalaby rady,duzo chalupe mam
Buczka a co, myslisz, że ona to ma małą
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:39   #4567
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
NIGDY W ZYCIU NIE ROB PO 5 Tygodniach!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Zabraniam!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Zaczekaj dluzej ,tak pol roku I wtedy rob co chcesz
Szczotke kupisz z cala pewnoscia gdzies w drogeri.Byle jakiej za 3-5 zl.
To taka najzwyklejsza szczotka do wlosow tyle,ze okragla.I czyni cuda.Ja to pod prysznicem uzywam! Najlepiej codziennie! Walkuj od dolu do gory i zobaczysz.Wystarczy 2 minuty

Banki pewnie tez sa dobre,ale szczotka nie jest skomplikowana
Buczuś właśnie przeczytałam.Już chciałam się umawiać.A Dlaczego nie?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 17:42   #4568
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
NIGDY W ZYCIU NIE ROB PO 5 Tygodniach!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Zabraniam!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Zaczekaj dluzej ,tak pol roku I wtedy rob co chcesz
Szczotke kupisz z cala pewnoscia gdzies w drogeri.Byle jakiej za 3-5 zl.
To taka najzwyklejsza szczotka do wlosow tyle,ze okragla.I czyni cuda.Ja to pod prysznicem uzywam! Najlepiej codziennie! Walkuj od dolu do gory i zobaczysz.Wystarczy 2 minuty

Banki pewnie tez sa dobre,ale szczotka nie jest skomplikowana
Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Meg-śliczny obów.Mezo jest super kolezanka miała skórę na twarzy jak babcia nie że zmarszczki ale cieniutką jak pergamin.I doszła do siebie po kilku zabiegach a jeden zabieg 5 stów.Wolałabym chyba kwas hialuronowy.Buczka- mam nadzieję że ta szczota nie musi być druciana a ten pine cośtam miał w tym udział?
A to żle czy dobrze?Przeciesz cienka skóra to niezbyt dobrze.Już nic nie rozumiem
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:45   #4569
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Saga76;9301119]Nie bylo mnie dwa dni i mam tyle zaleglosciTaka bylam,jestem zalatana,ze nie mam nawet czasu przejmowac sie moja czerwona paszcza.Skora caly czas sie luszczy,smaruje sie 2razy dziennie,staram sie niczym wiecej na cosmelan nie maziac,ale czasem siegam po wazeline.Cosmelan smaruje w dzien po 3,jak juz odbiore dziecko z przedszkola i nie musze nigdzie wychodzic,a potem na noc.Rano zmywam i nakladam filtr,jakos nie moge sie przemoc,zeby wyjsc bez ochronySkora caly czas jest zaczerwieniona i nie wiem czy cienie jeszcze sa,czy zniknelyTestuj e filtr Roc-a,jest naprawde swietnyNie ma bialej maski na twarzy,a poza tym wogole nie tlusci.Na moja pocosmelanowa paszcze sam filtr to nawet za malo i musze dosmarowac pod niego cos nawilzajacego.Nie mam po nim jednak sciagnietej skory jak po shiseido anessa.
Megi-nie tylko nogi masz piekne,co ja bym dala za takie wlosy



Saga nie wiesz co mówisz Całe życie walczę ze swoimi włosami Pokochałam je dopiero i poczułam jak zaprzyjaźniłam się z prostownicą Tak naprawdę mam kręcone włosy i nienawidzę swoich loków


Masima powiedz,że mogę ten krem stosować !!!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 17:47   #4570
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

uffff chałupkę posprzątałam, ale szafki z butami dziś nie ruszam. popatrzyłam na garderobe dla jesiennych bucików Dome i mi wystarczy na dzisiaj. zresztą mam sposób, jak nie chcę czegoś widzieć to zdejmuję okularki i tak mi się zlewa wszystko i jest pięknie i czyściutko i nawet nie mam brzydkiej paszczy. normalnie miodzio
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:01   #4571
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Nie bylo mnie dwa dni i mam tyle zaleglosciTaka bylam,jestem zalatana,ze nie mam nawet czasu przejmowac sie moja czerwona paszcza.Skora caly czas sie luszczy,smaruje sie 2razy dziennie,staram sie niczym wiecej na cosmelan nie maziac,ale czasem siegam po wazeline.Cosmelan smaruje w dzien po 3,jak juz odbiore dziecko z przedszkola i nie musze nigdzie wychodzic,a potem na noc.Rano zmywam i nakladam filtr,jakos nie moge sie przemoc,zeby wyjsc bez ochronySkora caly czas jest zaczerwieniona i nie wiem czy cienie jeszcze sa,czy zniknelyTestuj e filtr Roc-a,jest naprawde swietnyNie ma bialej maski na twarzy,a poza tym wogole nie tlusci.Na moja pocosmelanowa paszcze sam filtr to nawet za malo i musze dosmarowac pod niego cos nawilzajacego.Nie mam po nim jednak sciagnietej skory jak po shiseido anessa.

Megi-nie tylko nogi masz piekne,co ja bym dala za takie wlosy

Dome juz wiem,czego mi w zyciu brakuje:takiej czysciutkiej garderoby,o butach nie wspomne.

Stesknilam sie za Wami
Saga mówisz o filtrze ROC 50+?Naprawdę nie tłuści ,bo ja testowałam wszystkie 50+ i zawsze tłusta i błyszcząca byłam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 18:06   #4572
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które z Was stosowały w drugim tygodniu po masce cos2 trzy razy dziennie? I dlaczego? Nie wiem czy przechodzic na 2 razy dziennie czy jeszcze się pomęczyć.
Skąd ja mam wiedzieć czy te plamy zeszły , bo przez tą czerwien to nie widzę nic.
Ivonka ja stosowałam 3 x dziennie przez dwa tygodnie, potem 2 x dziennie. Tak mi kazała lekarka, powiedziała ze plamy na czole były widoczne po tygodniu i dlatego kazała przedłużyć stosowanie.
Skóra na czole jest najgrubsza i skóra się tam najtrudniej złuszcza, podobnie z trzymaniem maski, na samym czole można trzymać dłużej.

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
aha i nie bardzo wiem co to za składniki komedogenne. postaram się poszukać coś w necie na ten temat. nigdy się nie zastanawiałam nad składem kosmetyków. uzywam tylko tych z apteki.
chętnie podam ci również swój adres, bo pytałaś kiedyś skąd jestem,ale gdzie mam go napisać? nie chcę żeby wszyscy oprócz Was go widzieli.
komodogenny czyli inaczej zaskórnikogenny, zapychający, coś co powoduje powstawanie zaskórników.


Megi jaki ten krem bo nie moge doczytać. Podaj numer posta albo napisz jaki to, wiem tyle tylko ze z kwasami pod oczy.


Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza do kontroli. Już po raz ostatni. Za tydzień będzie 2 miesiace od maski. Powiedziała ze jest luks. Mam przejsć na stosowanie cosmelanu raz w tygodniu już. Przez ostatnie dwa tygodnie stosowałam dwa razy w tygodniu.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:11   #4573
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ale super MAsimka. MAsz już z głowy! jak sama lekarka ci powiedziała, że masz LUX to musi być MEGA LUX. ciesze się razem z tobą i mam nadzieję, że ktoś mi też powie kiedyś , że mam lux na gębie. i dzięki za wyjaśnienie tego słowa: komedogennne. powoli wgłębiam się w to wszystko
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:13   #4574
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Saga mówisz o filtrze ROC 50+?Naprawdę nie tłuści ,bo ja testowałam wszystkie 50+ i zawsze tłusta i błyszcząca byłam
u mnie nic sie nie blyszczy
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:22   #4575
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima kupiłam dzisiaj krem LRP Redermic pod oczy z kawasem hialuronowym i witaminą c .

Nie mów mi ,że nie mogę tym moich zmarszczek potraktować .
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:24   #4576
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Ale super MAsimka. MAsz już z głowy! jak sama lekarka ci powiedziała, że masz LUX to musi być MEGA LUX. ciesze się razem z tobą i mam nadzieję, że ktoś mi też powie kiedyś , że mam lux na gębie. i dzięki za wyjaśnienie tego słowa: komedogennne. powoli wgłębiam się w to wszystko


Lucy wystarczy że wpiszesz na górze w wyszukiwarce forum hasło komodogenne, a zobaczysz ile sie otworzysz najrówniejszych wątków w tym temacie. Podsyłam ci jeden z nich:

Link do wątku o zapychających czyli komodogennych skłądnikach w kosmetykach, czyli jakich powinnaś unikać

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=komodogenne
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:26   #4577
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima kupiłam dzisiaj krem LRP Redermic pod oczy z kawasem hialuronowym i witaminą c .

Nie mów mi ,że nie mogę tym moich zmarszczek potraktować .

Myślę że już można, przecież ty miałaś robioną maskę zaraz po mnie. To już prawie dwa miesiące minie wkrótce.

Lekarka mi poleciła dzisiaj żebym stosowała Auriderm bo jest najlepszy i dalej wazelina. Bo jak stosujemy cosmelan czyli inaczej mówiąc kwasy to nadal sie bedziemy złuszczać więc czyms tą skóre jednak trzeba regenerować.
Kupiłam również Cetaphil MD, ale mówiła ze Auriderm jest najlepszy.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:37   #4578
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Castrolku -miała skórę cieniutką a po mezoterapi jest lepiej jest zadowolona z efektu ale to drogo wychodzi za jeden zabieg 5 stów więc wydaje mi się że lepiej wstrzyknąć kwas hialuronowy.Bo jeden zabieg mezo nie wystarczy napewno.Meg-dawaj jak możeszDomcia
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 18:41   #4579
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ivonka ja stosowałam 3 x dziennie przez dwa tygodnie, potem 2 x dziennie. Tak mi kazała lekarka, powiedziała ze plamy na czole były widoczne po tygodniu i dlatego kazała przedłużyć stosowanie.
Skóra na czole jest najgrubsza i skóra się tam najtrudniej złuszcza, podobnie z trzymaniem maski, na samym czole można trzymać dłużej.

Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza do kontroli. Już po raz ostatni. Za tydzień będzie 2 miesiace od maski. Powiedziała ze jest luks. Mam przejsć na stosowanie cosmelanu raz w tygodniu już. Przez ostatnie dwa tygodnie stosowałam dwa razy w tygodniu.
Masi, że Ty stosowałaś przez 2 tyg 3x to wiem, tylko czy inne laski też takie kaskaderki były
Raz w tygodniu Nie boisz się? Wytłumaczyła to jakoś łopatologicznie, że wystarczy i dlaczego? Jak przejdziesz na raz w tyg to pewnie za każdym użyciem będziesz miała frędzle.
Masimka odnośnie twojego wyjazdu do Hiszp. Od wczoraj koresponduję z przesympatycznym Panem z hiszpanskiej fabryki cosmelanu. On nie może zrozumieć czemu chcę kupować w Hiszpanii skoro mam dystrybutora w Polandzie. Adresu, gdzie kupić w Barcelonie - nie dał. Przeliczyłam mu ile to u nas kosztuje itp. Na koniec poprosiłam, żeby zapomniał że jestem z Polski i dał ten cholerny adres w Barcelonie
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 19:15   #4580
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome to jakieś szaleństwo, już pomijam tę ilość butów (bo to tylko część!!!) ale jak można mieć czas jeszcze na cokolwiek tak dbając o porządek?! No Kochana, Twój małż nie ma szansy drugiej takiej Domci znaleźć, ja bym Cię łańcuchem do kaloryferka przypięła

Lucy ja też miewam tę kaszkę, z którą próbujesz walczyć, u mnie na bank pojawia się po kosmetykach. Teraz stosuję tylko LPR i Thiospot w płynie - nie mam w tej chwili nic (oczywiście oprócz plam).

Kamilia nie daj się skusić żadnym pokusom, to już cztery dni. Rozumiem, że termin zabiegu Twojego synka już ustalony?

Megi jak ktoś Ci następnym razem będzie chciał dać czekoladę, to powiedz, że dla Ciebie taki prezent jest karą. Co ja słyszę - pokazywałaś jeszcze włosy? Już kilka Twoich części dane mi było widzieć

Masimka jak to musi być wspaniale usłyszeć od specjalisty to, co Ty usłyszałaś - gratuluję

Sagusia nabyłam dziś ostatnie Zwierciadło z wkładką Zaczynam dziś lekturę.

Buczuś ja Ci tak na wszelki wypadek podam mój adres, dobrze? W tej chwili i tak nie ma sensu niczego mi wysyłać, na tych plamach wszystko kijowo wygląda.

Ivonka i jak cenowo wygląda cos z Barcelony? Wyjdzie coś z tego zakupu?
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:25   #4581
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Castrolku -miała skórę cieniutką a po mezoterapi jest lepiej jest zadowolona z efektu ale to drogo wychodzi za jeden zabieg 5 stów więc wydaje mi się że lepiej wstrzyknąć kwas hialuronowy.Bo jeden zabieg mezo nie wystarczy napewno.Meg-dawaj jak możeszDomcia
Chce 200 stówy ale treba 4-6 razy co 2 tyg
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:30   #4582
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Masi, że Ty stosowałaś przez 2 tyg 3x to wiem, tylko czy inne laski też takie kaskaderki były
Raz w tygodniu Nie boisz się? Wytłumaczyła to jakoś łopatologicznie, że wystarczy i dlaczego? Jak przejdziesz na raz w tyg to pewnie za każdym użyciem będziesz miała frędzle.
Masimka odnośnie twojego wyjazdu do Hiszp. Od wczoraj koresponduję z przesympatycznym Panem z hiszpanskiej fabryki cosmelanu. On nie może zrozumieć czemu chcę kupować w Hiszpanii skoro mam dystrybutora w Polandzie. Adresu, gdzie kupić w Barcelonie - nie dał. Przeliczyłam mu ile to u nas kosztuje itp. Na koniec poprosiłam, żeby zapomniał że jestem z Polski i dał ten cholerny adres w Barcelonie
NIe wytłumaczyła, powiedziała że nie ma co męczyć skóry skoro jest luks i nie ma śladu po plamach i ze raz w tygodniu i filtry wystarczą. Mam opory prawde mówiąc ale obserwuje twarz i jak coś tylko zacznie być nie tak to zaczynam akcje.

Iv to ty hiszpański znasz ? Wydębnij od tego gostka ten cholerny adres i ceny !
Nawet lekarka chciała żebym jej zestaw zakupiła tylko gdzie ? Będę w Barcelonie trzy dni. Jakby cos2 był tani to moge kupić więcej sztuk przecież....tylko gdzie

[quote=Anturium;9302355]

Cytat:
Masimka jak to musi być wspaniale usłyszeć od specjalisty to, co Ty usłyszałaś - gratuluję
Anturium dzięki, strasznie sie boje żeby tego nie zepsuć wiesz
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:31   #4583
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Anturium;9302355]Megi jak ktoś Ci następnym razem będzie chciał dać czekoladę, to powiedz, że dla Ciebie taki prezent jest karą. Co ja słyszę - pokazywałaś jeszcze włosy? Już kilka Twoich części dane mi było widzieć
Sagusia nabyłam dziś ostatnie Zwierciadło z wkładką Zaczynam dziś lekturę.

Anturium sprawa wygląda tak.Im dłużej się dziewczyny moim zdjęciom przyglądają tym więcej ładnych rzeczy znajdują .Za 10 lat będę najładniesza na tym forum.......bo nikt tu już nie będzie zaglądał
To ja polecałam wkładkę ze Zwierciadła Czytaj Kochana,czytaj a oczy na pewne sprawy same się otworzą


Saga to za te włosy

Ivonka a jak dzisiaj twoje lico ? To już tydzień prawda ?....zobacz jak to szybko minęło
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:35   #4584
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

[quote=Megi72;9302568]
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
To ja polecałam wkładkę ze Zwierciadła Czytaj Kochana,czytaj a oczy na pewne sprawy same się otworzą

Megi a co w tej wkładce jest ? Kiedy polecałaś ? Każdy post czytam niczego nie pomijam

Zaraz, zaraz to polecała Megi czy Anturium i co tam jest no ?

Dziewczyny muszę wam powiedzieć że codziennie z niedowierzaniem przyglądam sie swojej twarzy , po prostu nie mogę uwierzyć ze ja nie mam plam, to jest niesamowite. Bardzo bym chciała żeby wam wszystkim się udało, bo my wiemy przecież co to za ból jest gdy człowiek musi z taką twarzą sie pokazywać codziennie i nie ma zmiłuj.
Nie wiem czy pamiętacie jak przed zabiegiem bałam się że na mnie ten cosmelan nie zadziała, bo wypisują przecież że pomaga w 98 % przypadków, a ja mam zawsze takiego pecha, że te wyjątki to mnie sie przytrafiają. Ale udało się, pech choć raz o mnie zapomniał.
Bużkę mam dosłownie jak pierwszoklasistka !

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-10-10 o 19:57 Powód: dopisek
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:54   #4585
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Megi to ja bardzo przepraszam za pomyłkę

Masi ta wkładka to książka pt. "Chcę być kochana taka jak chcę" autorstwa Katarzyny Miller i Ewy Konarowskiej.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 19:58   #4586
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Boże Jedyny, gdybyście tylko wiedziały jaka ja normalna baba jestem , a że ciuchy lubię no i gotować i piec lubię i szybkie auta lubię, a przede wszystkim u mnie nie może być kurzu, ponieważ jako pierwszy na liście wywołuje u mojego Starszego dychwicę oskrzelową i ataki astmy, więc oprócz mojej miłości do chodzenia na boso (my zwyczjanie nie mamy kapci ) ... przede wszystkim miłość do braku kaszlu u Syna stąd ten porządek Dwie pieczenie na jednym ogniu
Ja lubię czystość, pachnącą czystość, a moi przyjaciele sami mówią, że uwielbiają do nas przychodzić, wię chyba taka straszna nie jestem co
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:11   #4587
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Mesoestetic
Rossello 395 a 5 3a - 08025 Barcelona (Spain)
Tel.: 00 34 93 325 20 30 - www.mesoesthetics.com


Znalazłam adres tej firmy co ma cos w Barcelonie.To dla ciebie Masimko.Weż dla mnie też oczywicie jeżeli będzie taniej niż 450zł

Dziewczyny wejdżcie na te strony.Tam coś piszą o jakimś AMELANIE.Jest skuteczniejszy i micniej działa od cos i nie trzeba maski.Czy słyszałyście coś o tym?Jestem zdumiona
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:16   #4588
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jejku może my w tym Polandzie jakieś zacofane bo na świecie kładą zamiast cos Amelan i to przeciesz nie konkurencja tylko ta sama firma.

Resztki magazynowe cos do Polandu,a my jak małpa dynamit łykamy.
No piszcie co wiecie na temat Amelanu:confuse d:
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:18   #4589
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś gdzie jesteś .Czy tam u was w Dojczlandzie zoś wiadomo o amelanie?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 21:22   #4590
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

A my 100 lat za murzynami ja też bym poprosiła o zakup w Hiszpanii ale najpierw trzeba by Masimce przelać kasę żeby miała z czym jechać na zakupy
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.