Buciki ślubne - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-28, 10:27   #4561
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
tak, tak jesteś tez na fb ? odezwij się
mops nie jest na sprzedaż to miłość mojego życia zaraz po mężu
Pisałyśmy o okrągłych stołach w tym samym wątku. Patrycja
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:29   #4562
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
Pisałyśmy o okrągłych stołach w tym samym wątku. Patrycja
fajnie
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 10:46   #4563
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Buciki ślubne

Buty mi się nie podobają, bo mają wszystko czego nie lubię. Ale wiem, że ubiór panny młodej powinien odpowiadać jedynie jej samej.

A mops jest cudowny ! ucałuje ode mnie
Ja w kwietniu kupuję buldożka francuskiego
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 12:38   #4564
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
W Kościele miałam srebrne buciki z Menbura bez piętki - zdjęcie w załączeniu,
na przyjęciu - badgley mischka - pudrowy róż - zdjęć nie trzeba nikomu pokazywać, bo to chyba jedne z najpopularniejszych butków ślubnych ,
wreszcie trzecia para, w której w końcu nie chodziłam - Menbury z kokardką bez paluszka - zdjęcie w załączeniu + mój najukochańszy mooopsik
Boskie !!!
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 13:30   #4565
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Buciki ślubne

a co sądzicie o takich bucikach klik
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:06   #4566
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Buciki ślubne

ładne, chociaż trochę za bardzo lakierowane.
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:19   #4567
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Buty mi się nie podobają, bo mają wszystko czego nie lubię. Ale wiem, że ubiór panny młodej powinien odpowiadać jedynie jej samej.

A mops jest cudowny ! ucałuje ode mnie
Ja w kwietniu kupuję buldożka francuskiego
z pewnością tak, choć akurat u mnie była w całości raczej klasyka, a zatem dość neutralna stylizacja. Uważam, że ubiór PM powinien podobać się również przyszłemu mężowi i u mnie tak było Tobie życzę tego samego
Poza tym PM każdy się zachwyca - ja nigdy nie zebrałam tylu komplementów, co w dniu ślubu

Mops ucałowany leży sobie właśnie ze mną na kocyku i kręci mopsim ogonem buldożka rozważałam, ale on nie ma mopsiego kręconego ogona i to przesądziło, ze mam cuuudownego mooopsiaka
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 14:20   #4568
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
ładne, chociaż trochę za bardzo lakierowane.
właśnie pojade zmierzyć czy się za bardzo nie świecą
mają jeszcze takie KLIK
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-28, 14:27   #4569
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o takich bucikach klik
ładne, zgadzam się, że troszkę bardzo się błyszczą..myślę, że one nie tyle są bardzo lakierowane, co w tak intensywnym kolorze, co intensyfikuje błysk
ja osobiście nie lubię bucików zapinanych wokół kostki, ale to kwestia indywidualna

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
właśnie pojade zmierzyć czy się za bardzo nie świecą
mają jeszcze takie KLIK
te mi się bardziej podobają choć, tak jak pisałam, nie jestem fanką paseczka wokół kostki i bucików w typie tanecznym - wolę klasykę, ale domyślam się, że taneczne wygodniejsze, a pasek trzyma nóżkę
ja na weselu miałam badgleye model Randall i trzymały się cudnie, mimo, że mam bardzo szczupłe nogi i wąziuteńkie stopy (wsadziłam tylko wkładki silikonowe i zapiętki silikonowe)

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Boskie !!!
dziękuję
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 10:49   #4570
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
z pewnością tak, choć akurat u mnie była w całości raczej klasyka, a zatem dość neutralna stylizacja. Uważam, że ubiór PM powinien podobać się również przyszłemu mężowi i u mnie tak było Tobie życzę tego samego
Poza tym PM każdy się zachwyca - ja nigdy nie zebrałam tylu komplementów, co w dniu ślubu

Mops ucałowany leży sobie właśnie ze mną na kocyku i kręci mopsim ogonem buldożka rozważałam, ale on nie ma mopsiego kręconego ogona i to przesądziło, ze mam cuuudownego mooopsiaka

Mój tż jest bardziej niż ja wkręcony w planowanie i jest absolutnie zakochany w mojej stylizacji. Wybierał ze mną wszystko, więc wszystko widział.

Mopsy i buldożki są Mogę nonstop o nich nawijać
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 12:07   #4571
ada_123
Raczkowanie
 
Avatar ada_123
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 403
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam buty taneczne, wybrałam obcas 6 cm.

Mam nadzieje że będą wygodne - na codzień chodze w płaskich, obcasy nosze sporadycznie ale jeśli już to ok. 12 cm z platformą.
Ale na ślub wyższych nie chciałam, mam 170 cm a TŻ 176 wiec z tymi butami powinno być idealnie (w swoich butach będzie ciut wyższy ode mnie)

Suknia długa, biała ze srebrnymi kryształkami, myśle że srebrne buty będą fajnie wyglądać no i jest szansa że jeszcze je kiedyś wykorzystam.

Zastanawiam sie tylko czy skoro buty są odkryte powinnam zrezygnować z pończoch? Czy takie bez wzmocnionych palców ujdą? (w końcu i tak niewiele stopy spod sukni widać..)

piękne buty, ale nie liczyłabym na to, że nie obetrą sama kupowałam buty taneczne na wymiar, a obcierają

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o takich bucikach klik
ładne )
ada_123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-29, 13:53   #4572
uzii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 36
Dot.: Buciki ślubne

gabriell1982 - Gdzie zdobyłaś buty Mischki?? sprowadzałaś z USA, czy może są one w końcu dostępne w Polsce?
uzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-29, 15:32   #4573
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez uzii Pokaż wiadomość
gabriell1982 - Gdzie zdobyłaś buty Mischki?? sprowadzałaś z USA, czy może są one w końcu dostępne w Polsce?
kuzynka przywiozła mi ze stanów, bo chciałam pudrowy róż, a u nas ich nie było; są dostępne w Polsce - ale tylko niektóre modele (kilka dosłownie), Randalle były (z tego co wiem od innych PM już nie ma), ale tyko ecru i błękitne

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
Mój tż jest bardziej niż ja wkręcony w planowanie i jest absolutnie zakochany w mojej stylizacji. Wybierał ze mną wszystko, więc wszystko widział.

Mopsy i buldożki są Mogę nonstop o nich nawijać
i słusznie - nie będzie niczym rozczarowany, czy zawiedziony ponadto ja uważam, że mężczyźni powinni angażować się w przygotowanie ślubu i wesela, przynajmniej u nas tak było.
dziś byłam odbierać nowe mieszkanie z moim Maksiem - zrobił mega furorę
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 09:37   #4574
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Buciki ślubne

Podejrzewam, że z butami będę miała największy problem. Zazwyczaj w ogólę nie chodzę w obcasach, no chyba, że na jakąś okazję. Baleriny to najlepsze co mogli dla mnie stworzyć. Jednak do ślubu nie wyobrażam sobie pójść na płaskiej podeszwie. Jedno jest pewne...na tych ślubnych nie będę oszczędzać. Mają być wygodne!
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 10:14   #4575
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez forumkowiczka Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że z butami będę miała największy problem. Zazwyczaj w ogólę nie chodzę w obcasach, no chyba, że na jakąś okazję. Baleriny to najlepsze co mogli dla mnie stworzyć. Jednak do ślubu nie wyobrażam sobie pójść na płaskiej podeszwie. Jedno jest pewne...na tych ślubnych nie będę oszczędzać. Mają być wygodne!

miałam identyczne dylematy. Na płaskim nie chciałam, bo jakoś mało elegancko. W dodatku mam krótką suknię.
Wybrałam więc 4cm obcas.
Must jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 09:33   #4576
andromacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Buciki ślubne

Hej, dziewczyny

Ja ślub biorę za tydzień, 20 września i do tej suknie: http://images.weddingdaymedia.com/p/...850d9cca24.jpg

dobrałam takie buty: http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari/...e-00825980--22 (w rzeczywistości nie są tak różowe, tylko takie różowo-beżowe), kierowałam się tym, aby obcas nie był za wysoki, gdyż pomimo wielu lat prób zawsze makabrycznie bolą mnie stopy w wysokich butach, a poza tym chciałam, żeby później też mi się przydały.

Widzę, że niektóre z Was doradzają baleriny i sama o nich myślałam, to w końcu to najwygodniejsze, ale jedna Pani w salonie sukien ślubnych zwróciła mi uwagę na to, że jak choćby mamy te 5-6 cm obcasa, to zmienia nam się automatycznie sylwetka: trochę się prostujemy, pogłębia się wcięcie nad pupą, a ona sama nie co się podnosi i ogólnie wygląda lepiej. Poza tym wyższe wyglądamy na smuklejsze i z dłuższymi nogami . Nie są to oczywiście zmiany drastyczne, ale to trochę zawsze może poprawić wizualny efekt.
andromacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 09:38   #4577
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez andromacha Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny

Ja ślub biorę za tydzień, 20 września i do tej suknie: http://images.weddingdaymedia.com/p/...850d9cca24.jpg

dobrałam takie buty: http://sklep.kari.com/sklep/pl/kari/...e-00825980--22 (w rzeczywistości nie są tak różowe, tylko takie różowo-beżowe), kierowałam się tym, aby obcas nie był za wysoki, gdyż pomimo wielu lat prób zawsze makabrycznie bolą mnie stopy w wysokich butach, a poza tym chciałam, żeby później też mi się przydały.

Widzę, że niektóre z Was doradzają baleriny i sama o nich myślałam, to w końcu to najwygodniejsze, ale jedna Pani w salonie sukien ślubnych zwróciła mi uwagę na to, że jak choćby mamy te 5-6 cm obcasa, to zmienia nam się automatycznie sylwetka: trochę się prostujemy, pogłębia się wcięcie nad pupą, a ona sama nie co się podnosi i ogólnie wygląda lepiej. Poza tym wyższe wyglądamy na smuklejsze i z dłuższymi nogami . Nie są to oczywiście zmiany drastyczne, ale to trochę zawsze może poprawić wizualny efekt.
suknia bardzo mi się podoba butki też ok , choć ja wybrałabym do tej sukni nieco inne i "lżejsze"

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-09-14 o 09:39
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:00   #4578
andromacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Buciki ślubne

Marzyły mi się jasnobeżowe delikatnie lakierowane, ale znalezienie takich na jeszcze niewysokim obcasie okazało się niemożliwe. Te nie są idealne/wymarzone, ale są ok, a poza tym będą w ogóle niewidoczne .
andromacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 14:31   #4579
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez andromacha Pokaż wiadomość
ały.
Widzę, że niektóre z Was doradzają baleriny i sama o nich myślałam, to w końcu to najwygodniejsze, ale jedna Pani w salonie sukien ślubnych zwróciła mi uwagę na to, że jak choćby mamy te 5-6 cm obcasa, to zmienia nam się automatycznie sylwetka: trochę się prostujemy, pogłębia się wcięcie nad pupą, a ona sama nie co się podnosi i ogólnie wygląda lepiej. Poza tym wyższe wyglądamy na smuklejsze i z dłuższymi nogami . Nie są to oczywiście zmiany drastyczne, ale to trochę zawsze może poprawić wizualny efekt.
Dużo zależy od tego, do jakiego obuwia jest stopa przyzwyczajona - ja się w obcasach, nawet tych niskich, dziwnie wyginam, garbię i wcale nie wyglądam lepiej Wiadomo, z podniesionym podbiciem noga wygląda na smuklejszą, ale to ma chyba znaczenie tylko przy krótkich sukienkach, tak samo z kształtem pupy No i jeśli się czujemy źle i niepewnie na obcasie, to jednak lepiej żeby ta noga była masywniejsza, ale stabilna

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez andromacha Pokaż wiadomość
Marzyły mi się jasnobeżowe delikatnie lakierowane, ale znalezienie takich na jeszcze niewysokim obcasie okazało się niemożliwe. Te nie są idealne/wymarzone, ale są ok, a poza tym będą w ogóle niewidoczne .
Mnie się podobają
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 17:11   #4580
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez andromacha Pokaż wiadomość
Marzyły mi się jasnobeżowe delikatnie lakierowane, ale znalezienie takich na jeszcze niewysokim obcasie okazało się niemożliwe. Te nie są idealne/wymarzone, ale są ok, a poza tym będą w ogóle niewidoczne .
E tam niemożliwe Ja mam na ślub za 2 tygodnie jasnobeżowe lakierowane na właśnie niewysokim obcasie - podobna wysokość do tych co wstawiałaś. W Prima Modzie były
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 21:14   #4581
andromacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 59
Dot.: Buciki ślubne

Dobra, może nie napisałam, ale wydawanie 250-500 zł na buty w ogóle nie wchodziło w grę , cały ślub mam po kosztach, gdzie mogę to oszczędzam, zatem też kupowałam buty z normalnej półki cenowej. Poza tym niewiele butów na niskim obcasie wygląda zgrabnie, większość zmienia się w taką "kaczuszkę", a to mnie odrzuca.

Edytowane przez andromacha
Czas edycji: 2014-09-14 o 21:16
andromacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 19:58   #4582
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Buciki ślubne

moje buciki po zmianie koloru przewodniego na czerwony
jutro odbieram ze sklepu
daje za nie 99zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1411655347961.jpg (34,1 KB, 70 załadowań)
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 20:05   #4583
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
moje buciki po zmianie koloru przewodniego na czerwony
jutro odbieram ze sklepu
daje za nie 99zł
bardzo ładne i taniutkie !!!
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 20:06   #4584
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
bardzo ładne i taniutkie !!!
na bucikach rzeczywiście zaoszczędzę
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 21:22   #4585
anka1897
Wtajemniczenie
 
Avatar anka1897
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: tu i tam ;)
Wiadomości: 2 436
Dot.: Buciki ślubne

pati bardzo ładne buciki!

Cytat:
Napisane przez andromacha Pokaż wiadomość
Dobra, może nie napisałam, ale wydawanie 250-500 zł na buty w ogóle nie wchodziło w grę , cały ślub mam po kosztach, gdzie mogę to oszczędzam, zatem też kupowałam buty z normalnej półki cenowej. Poza tym niewiele butów na niskim obcasie wygląda zgrabnie, większość zmienia się w taką "kaczuszkę", a to mnie odrzuca.
Rozumiem, że 250-300 złotych za buty które mamy założyć jeden raz (dwa licząc plener) to dużo. Z drugiej strony przy wydatkach na salę, zespół, fotografów, kamerzystów itp. nie są to ogromne koszty. (chyba,że ktoś robi to "po kosztach", chociaż nie wiem jak)
Miałam buty La Body i to był doskonały wybór. Przetańczyłam w nich całe wesele, obcasu 8 cm praktycznie nie odczułam. Planowałam je sprzedać, ale są tak wygodne że tylko je przefarbuje na inny kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Anna_dawid_przygotowania178.jpg (59,4 KB, 98 załadowań)
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej herbacie 

Aniołek 10 tc [*] 22.11.2019 r.

anka1897 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 05:13   #4586
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
pati bardzo ładne buciki!



Rozumiem, że 250-300 złotych za buty które mamy założyć jeden raz (dwa licząc plener) to dużo. Z drugiej strony przy wydatkach na salę, zespół, fotografów, kamerzystów itp. nie są to ogromne koszty. (chyba,że ktoś robi to "po kosztach", chociaż nie wiem jak)
Miałam buty La Body i to był doskonały wybór. Przetańczyłam w nich całe wesele, obcasu 8 cm praktycznie nie odczułam. Planowałam je sprzedać, ale są tak wygodne że tylko je przefarbuje na inny kolor.
Ja miałam 3 pary bucików, w tym moje ukochane Badgley Mischka Randall. Mam "hopla" na punkcie bucików i oszczędzanie w tym zakresie nie wchodziło w grę
bardzo ładne miałaś buciki
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 08:36   #4587
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
pati bardzo ładne buciki!.
dzięki
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:33   #4588
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że 250-300 złotych za buty które mamy założyć jeden raz (dwa licząc plener) to dużo. Z drugiej strony przy wydatkach na salę, zespół, fotografów, kamerzystów itp. nie są to ogromne koszty. (chyba,że ktoś robi to "po kosztach", chociaż nie wiem jak)
Miałam buty La Body i to był doskonały wybór. Przetańczyłam w nich całe wesele, obcasu 8 cm praktycznie nie odczułam. Planowałam je sprzedać, ale są tak wygodne że tylko je przefarbuje na inny kolor.
No właśnie, jak ktoś przewiduje że to będą buty do założenia na raz Ja przy wyborze kierowałam się tym by to były buty w których będę później chodzić (więc białe odpadły w przedbiegach). Za swoje dałam 300 z hakiem (już nie pamiętam dokładnie), ale: w ogóle ich nie rozchadzałam i mimo tego że podczas wesela byłam na parkiecie prawie na wszystkich piosenkach to nie mam odcisków ani pęcherzy, były mega wygodne, w ogóle się nie poniszczyły. Przebrałam je na baleriny dopiero gdy goście się zmyli, na 10 minut To były moje pierwsze buty z PM, coś czuję że nie ostatnie. Jak wszystkie mają mi tak służyć to wolę mieć ich mniej ale lepszych.
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 09:48   #4589
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
Ja miałam 3 pary bucików, w tym moje ukochane Badgley Mischka Randall. Mam "hopla" na punkcie bucików i oszczędzanie w tym zakresie nie wchodziło w grę
bardzo ładne miałaś buciki
Możesz mi powiedzieć ile dałaś i czy są wygodne?Skąd zamawiałaś?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 13:37   #4590
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Buciki ślubne

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Możesz mi powiedzieć ile dałaś i czy są wygodne?Skąd zamawiałaś?
buciki są wygodne Ja je przebrałam dopiero na przyjęcie, w Kościele wolałam mieć buciki z pełnym przodem i stabilniejsze (srebrzyste Menbury). Tyle, że ja mam chudzieńkie stopy i musiałam wkładki żelowe i zapiętki żelowe wsadzić do moich Randalli. Przywiozła mi je z USA kilka miesięcy przed ślubem kuzynka. Nigdzie nie znalazłam do zamówienia koloru różowego, na ebayu były ecru i błękitne. Płaciłam coś około 900 zł, ale głowy nie dam sobie uciąć, bo płaciłam łącznie za kilka rzeczy.

Edytowane przez gabriell1982
Czas edycji: 2014-10-03 o 13:43
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:54:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.