W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011 cz.V - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 17:18   #4561
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Witam sie wieczorkiem! Spokojnie tu dzis bylo! No moze przesadzila, bo jednak mamy nowego dzidziusia
LadySith gratulacje! sliczny maluch!
Stokrotko tesciowa potwor, 20km!! co to za problem, ja dzis jechalam na urodziny taty 60km w jedna strone, slisko bylo, na jednej drodze lodowisko - troszke sie poslizgalismy ja 3 tyg przed porodem, ale nnie wybaczylabym sobie gdybym nie pojechala!
kma porozmawiaj z mezem, niewiarygodne jaki ludzie maja tupet, zero myslenia o kobiecie w ciazy! Przeciez my ledwo chodzimy, a tym bardziej ze dopiero co sie wporwadziliscie wiec kupe roboty masz! Trzymaj sie Kochana i pogadaj z nim nie ma opcji zebys sie tak musiala meczyc
agape no czasem tych naszych mezow trzeba do pionu postawic! Moj czasem tez cos tam marudzi...

Poza tym padam z nog, jednak caly dzien biegania to juz nie dla mnie, ale mama mnie pocieszyla ze brzuszek jednak troche opadl, jutro strzele fotke to moze porownacie
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:29   #4562
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

LadySith- super, gratulacje! Moze wreszcie się ruszy, bo wspomiana pełnia nie poratowała nas jakoś!
kma- nie bój sie przedstawić całej sytuacji mężowi, bo normalne to nie jest żeby tyle osób zwaliło Ci sie na głowę, kiedy nie masz do tego warunków nie wspominając, że wogóle może Cię nie być w domu, albo przy nich zaczniesz rodzić! Kochana mężczyznom trzeba wszystko wyjaśniać, prosto tłumaczyć, bo inaczej sami nie pomyślą
wczoraj jak ja wspomniałam u tesciowej że tak mi się strasznie dzis nie chce sprzątać, to tesciowa powiedziała, że mąż może za mnie to zrobić! Pomarudziłam mu troche, co rzadko ode mnie słyszy i słuchajcie efekt był taki że poodkurzał, umył podłogi powiesił pranie- nie wspominając ranka kiedy to pościelił łóżko i zrobił śniadanie! apropo kochania, u nas było tydzień temu, nadal mam ochote
olbka, cytrynka- a ja dziś mam 39tc+2 i zero skurczy! w takim razie mam nadzieje, że ja z tych co to zacznie się tak z nienacka
także wera jak napiszesz jeszcze raz, że Ty to molestujesz TŻ żeby juz cos ruszyć w porodzie to ode mnie dostaniesz! sory, ale jak słysze, że masz termin za miesiąc, a Ty już byś chciała żeby się zaczeło to mnie coś trafia, a jak sama widzisz takich na wylocie tu nas jeszcze sporo!

wczoraj zakupiłam buty na narty...hehe ludziska dziwnie się na mnie patrzyli a co mam nie skorzystać z promocji, a w przyszłym sezonie przepłacać!
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:38   #4563
weraa11
Zadomowienie
 
Avatar weraa11
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 333
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość

także wera jak napiszesz jeszcze raz, że Ty to molestujesz TŻ żeby juz cos ruszyć w porodzie to ode mnie dostaniesz! sory, ale jak słysze, że masz termin za miesiąc, a Ty już byś chciała żeby się zaczeło to mnie coś trafia, a jak sama widzisz takich na wylocie tu nas jeszcze sporo!
Spokojnie i tak Was nie wyprzedze, bo wszystkie juz macie rozwarcie, etc. a u mnie NIC a poza tym do terminu nie mam miesiaca tylko teoretycznie 19 dni a to dla mnie duza roznica

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Czy Was tez tak strasznie boli krocze?? Taki przeszywajacy bol...
Ja tak juz mam od ponad tygodnia i niestety jest coraz gorzej ;/ dzis normalnie ledwo co chodze, a jak mam zejsc z lozka to nie jestem w stanie tak rozstawic nog szeroko...w tym tyg. ide do lekarza i nie wiem jak ja sie tam dam rade rozkraczyc do badania ;/
Czytalam w necie, ze na tym etapie to niby normalny bol...ale jak jest az taki straszny, ze przeszkadza w chodzeniu to moze to byc rozejscie spojenia lonowego... Na razie w to nie wnikam-pogadam z lekarzem... Ale Wy tez macie taki bol??
__________________

weraa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:40   #4564
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

LadySith Gratulacje!! Maluszek przesłodki

Weraa A jaki masz termin wg OM? 11 luty? Bo jezeli tak to oni chyba będą patrzeć na tę date z miesiączki i po max dwoch tygodniach będą wywoływać. Te daty z Usg chyba są dla nich mniej ważne więc napewno w lutym byś się załapała jeszcze

cytrynka3002 ja dzisiaj tez coś mam apetycik teraz wciągam krówki, przed chwilą pomarańcze i już myślę co dalej
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"

Edytowane przez _havana_
Czas edycji: 2011-01-23 o 17:47
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:45   #4565
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez weraa11 Pokaż wiadomość
Spokojnie i tak Was nie wyprzedze, bo wszystkie juz macie rozwarcie, etc. a u mnie NIC a poza tym do terminu nie mam miesiaca tylko teoretycznie 19 dni a to dla mnie duza roznica

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Czy Was tez tak strasznie boli krocze?? Taki przeszywajacy bol...
Ja tak juz mam od ponad tygodnia i niestety jest coraz gorzej ;/ dzis normalnie ledwo co chodze, a jak mam zejsc z lozka to nie jestem w stanie tak rozstawic nog szeroko...w tym tyg. ide do lekarza i nie wiem jak ja sie tam dam rade rozkraczyc do badania ;/
Czytalam w necie, ze na tym etapie to niby normalny bol...ale jak jest az taki straszny, ze przeszkadza w chodzeniu to moze to byc rozejscie spojenia lonowego... Na razie w to nie wnikam-pogadam z lekarzem... Ale Wy tez macie taki bol??
ja nie mam rozwarcia zobaczymy, jak tam wtorkowe ktg, ginka obiecała, że mnie "macnie", to zobaczymy...

Mam kłucie, ale takie delikatne, co jakiś czas tylko... Za to potworne parcie na pęcherz, cewkę moczową i... kiszkę stolcową. no i brzuch prawie cały czas napięty.

Nic to, miał być koziorożec, będzie wodniczek nawet jakby mieli wywoływać po 2 tygodniach od terminu...
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 17:58   #4566
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
ja nie mam rozwarcia zobaczymy, jak tam wtorkowe ktg, ginka obiecała, że mnie "macnie", to zobaczymy...

Mam kłucie, ale takie delikatne, co jakiś czas tylko... Za to potworne parcie na pęcherz, cewkę moczową i... kiszkę stolcową. no i brzuch prawie cały czas napięty.

Nic to, miał być koziorożec, będzie wodniczek nawet jakby mieli wywoływać po 2 tygodniach od terminu...
u mnie też raczej brak rozwarcia!
Wera bóle krocza akurat w tym tyg. w którym Ty jesteś jest normalne, ale spoko przestanie! u mnie dzis pojawiły się bóle podbrzusza i mały nasiskał mi 2 dni temu na pęcherz, myślałam, że to wody, już zaczełam sie golić do szpitala, później czekać na akcje ale nic okazało się że to siuśki
tez mam brzuch mega napięty, ale zero skurczy!
co prawda nie umawiałam się na kolejną wizyte u gina, a ostatnią miałam 4.01, wtedy gin powiedział mi tylko że mam sie do niego zgłosić jak wyjdzie mi z posiewu paciorkowiec, nie wyszedł więc nie umawiałam się! Liczył chyba na to że urodze, ale tak sobie myśle że zadzwonie jutro do niego i umówie się na wizyte w przyszły pon. bo w niedziele mija wyznaczony przez niego termin! a przyjmuje w pon. i wtorki! ktg nie miałam robionego, jedynie co mam liczyć ruchy dziecka a ono aktywne- fakt coraz mniej, ale w nocy daje popalić!

Edytowane przez mika_am
Czas edycji: 2011-01-23 o 18:02
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:06   #4567
kma1982
Wtajemniczenie
 
Avatar kma1982
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zbąszyń, Zielona Góra
Wiadomości: 2 452
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

dziewczyny, nowa oferta z lidla dla maluchów od 31.01
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...fferdate=16299
__________________
kma1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 18:14   #4568
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nowa oferta z lidla dla maluchów od 31.01
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...fferdate=16299
jaaakie rajstopki i tej torbie też będę musiała się bliżej przyjrzeć...
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:36   #4569
_havana_
Raczkowanie
 
Avatar _havana_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 287
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
jaaakie rajstopki i tej torbie też będę musiała się bliżej przyjrzeć...
Mi też przydała by się taka torba

A na pampersy to jest dobra cena? Czy raczej przeciętna promocja?
__________________
"bo do mnie anioły wchodzą bez pukania
i kawę mi słodzą uśmiechem"
_havana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:40   #4570
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
Mi też przydała by się taka torba

A na pampersy to jest dobra cena? Czy raczej przeciętna promocja?
na pampki jak najbardziej dobra cena teraz kosztują ok. 50, 55 zł za 90 szt., a jak jest promocja to tak z 45.
już je upatrzyłam i mam nadzieję, że do tego terminu będę miała jakąś kasę na koncie
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:42   #4571
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

jeśli jest taka do 0,49 zł to dobra cena! więc tu za 0,43 to super cena i większe za 0,49 to dobra cena!
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 18:43   #4572
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

weraa ja nie mam rozwarcia i żyję , dzieciaczka popędza tylko mój mąż, bo on chciałby już, a ono wyjdzie wtedy, kiedy będzie chciało.... a nie jak nam się podoba

Dzisiaj odbyliśmy "poważną" rozmowę na temat imion i stanęło:
dziewczynka: Natalia Magdalena
chłopczyk: Jakub Michał lub Jakub Mateusz
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:43   #4573
s_a_j
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 854
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość

cytrynka3002 ja dzisiaj tez coś mam apetycik teraz wciągam krówki, przed chwilą pomarańcze i już myślę co dalej
o jaaaa, ale bym wciągnęła taką krówkę, albo i całe stadko

Ja dziś taki marudny dzień mam, praktycznie cały leniwie przeleżałam. teraz mąz poszedł pobiegać, ja się wykąpałam. Jakiś film i lulanie. Jutro chyba zabieram się za łazienkę, nie można tak całymi dniami gnić A no i ten tort chałwowy mnie kusi, jak będą siły to jutro wykonam te pyszności.

Dobrej nocki dla Was i do zobaczenia jutro, pewnie w 2-paczkach
__________________
10.02.2011.
nasz synek jest już z nami
s_a_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:44   #4574
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

kma ja mam zgładzoną szyjkę i rozwarcie i lekarz nie zabronił współżycia, więc kochamy się dalej
Co do teściowej - ja bym jednak szczerze pogadała z TŻem, bo rozumiem, ze nie chcesz wyjsć na marudę, ale to juz sama końcówka ciąży i myślę, ze każdy normalny człowiek Cię zrozumie! Ja się dziwię teściowej, że w ogóle o tym nie pomyślała...

Ja jutro na 18:10 mam wizytę. Zobaczymy co powie, czy rozwarcie jest takie jakie było i co dalej ze mną. Od trzech dni mam wrażenie, że ktoś niemiłosiernie mocno zgniata mi sam dół brzucha tuż nad kością łonową, a już jak chodzę, to w ogóle masakra się robi.
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:45   #4575
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Mnie tez sie wydaje ze to dobra cena, licze ze nie zapomne podskoczyc do lidla za tydzien! No i te rajstopki bo moja kruszyna ma mase sukienek a rajstop brak

lilijko sliczne imiona, mnie tez Jakub podoba sie bardzo!
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:47   #4576
make_up_istka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 835
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

O, ja też będę musiała kupić tę torbę - ale to chyba już TŻa wyślę
make_up_istka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:47   #4577
Jessy_
Raczkowanie
 
Avatar Jessy_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 119
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Ja w Lidlu bym chętnie tą torbę przypolowała tylko tak się zastanawiam czy te kolory będą dobrze stroić z wózkiem czerwono czarnym... mogą się trochę gryźć...

Mam jeszcze takie może dziwne pytanie, ponieważ nastawiam się psychicznie że w środę będę raczej jechała do szpitala bo już straciłam nadzieję że coś się samo do tego czasu ruszy i w związku z tym będzie ciężki zabieg golenia - i tutaj pytanie czy do cc to trzeba dokładnie wszystko ogolić tak do 0 ???
Jessy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 18:52   #4578
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez Jessy_ Pokaż wiadomość
Ja w Lidlu bym chętnie tą torbę przypolowała tylko tak się zastanawiam czy te kolory będą dobrze stroić z wózkiem czerwono czarnym... mogą się trochę gryźć...

Mam jeszcze takie może dziwne pytanie, ponieważ nastawiam się psychicznie że w środę będę raczej jechała do szpitala bo już straciłam nadzieję że coś się samo do tego czasu ruszy i w związku z tym będzie ciężki zabieg golenia - i tutaj pytanie czy do cc to trzeba dokładnie wszystko ogolić tak do 0 ???
ja przed laparo musiałam mieć ogolone na 0, pielęgniarka chodziła i sprawdzała.......

ligotko olaliśmy sprawę, że jest dużo Kubusiów
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:01   #4579
zyrafa5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 95
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, tu siostra Ani, meldują posłusznie, że Mateuszek urodził się w samo południe
Duży chłopak, 57 cm, 3550 (czy jakoś tak), 10 pktow.

Pozdrówka ^^

No nareszcie coś się ruszyło

Gratulacje dla Rodziców i dużo zdrówka dla Maluszka Mateuszka !
zyrafa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 19:02   #4580
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

lilijka i dobrze, najważniejsze że Wam sie podoba! a ja chce Wojtuś, a mąż nie i koniec! mam nadzieje, że jak małego zobaczymy to będziemy wiedzieli że to imię i żadne inne, bo narazie to za duzo osób się wtrąca w wybieranie, a Teściowa to mnie doprowadzi do furii.. bo jej to sie takie podoba- ona już miała swój czas na wybieranie teraz niech spada

lęcę na meczyk Polska biało czerwoni

Edytowane przez mika_am
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:04
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:02   #4581
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

lilijko Wasz Kubus i tak bedzie wyjatkowy wiec w sumie nie ma to znaczenia, lepiej dac dziecku popularne imie niz takie zeby sie z niego smiali... Ad golenia na zero... mnie to przeraza - juz mi sie po nocy sni
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:27   #4582
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez ligotka Pokaż wiadomość
lilijko Wasz Kubus i tak bedzie wyjatkowy wiec w sumie nie ma to znaczenia, lepiej dac dziecku popularne imie niz takie zeby sie z niego smiali... Ad golenia na zero... mnie to przeraza - juz mi sie po nocy sni
baaaa miał być Kacper, ale tak nie do końca ja byłam przekonana
Mam nadzieję, że już nam się nie pozmienia w głowach, bo oczywiście mój to zaczął żartować później z niektórych imion
od nie pamiętam kiedy miałam spokojny weekend (mąż mnie nie denerwował, a nawet był miły) ciekawe, czy to jednorazowy wypad czy nie
odnośnie golenia wstyd się przyznać! ale nie mam na to ochoty, ani sił, te wygibasy w wannie........ więc pozostawiam bez komentarza, zabieram się za to jak sójka za morze ostatnio

mika_am
też się cieszę, bo już się niepokoiłam, że będzie sytuacja taka jak ze mną, rodzice nie potrafili wymyślić imienia dla mnie i leżałam tydzień w szpitalu bez........
Co do Wojtusia to ładne imię spokojnie, może mąż jakoś się przekona do niego?
A z teściową to ja też tak miałam, proponowała Mariusz (fuj, ble, ohyda, mój eks tak ma na imię i nigdy więcej...........!!!!) Ale nie nalegała, bo to nasza sprawa.
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:27   #4583
marleen32
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 632
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Kubus i Natalka sliczne imiona , moja srednia ma na drugie Nathalie, mialaby na pierwsze, ale brat mnie wyprzedzil
marleen32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:47   #4584
dizi
Zadomowienie
 
Avatar dizi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
Hey, to znowu ja, przynoszę wam fotke mojego siostrzeńca wprost ze szpitala
Moje kochanie

[ło matko, ciekawe czy te zdjęcie się doda ]
Gratulacje dla rodziców. Śliczny maluszek

Cytat:
Napisane przez JeSuisUnPapillon Pokaż wiadomość
Joszko Broda?
Też mi się tak skojarzyło

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ze zbliżającymi się terminami i rozwarciem - osobiste pytanie: kochacie się z Tżtami? bo ja mam straszną ochotę, ale nie wiem termin mam w tym tygodniu, więc najwyżej wcześniej urodzę....

Ja leżałam z taką, która była w ciąży z piątym dzieckiem, miała ze czterdzieści lat a ciągle wszystkich pierworódek pytała czy poród będzie bolec, jak długo potrwa, kiedy po porodzie ją wypuszczą...tak jakby czwórkę wcześniejszych dzieci urodziła w lesie


Super, gratulacje

A mi się beczec chce, normalnie mam doła na maksa...przed chwilą dzwoniła teściowa, że przyjadą do nas z córką Tżta w następną sobotę i wezmą ze sobą jeszcze brata Tżta z żoną i synkiem Przyjadą na obiad i kawę - fakt obiad teściowa przywiezie, ciasto też, tylko, że po
1) my z mebli to mamy tylko stół i 2 krzesła w kuchni, nie mamy sofy, stolika, w sumie na razie nikogo nie zapraszamy, bo nie ma gdzie posadzic, był u nas dzisiaj mój brat, ale na godzinkę, odwiedzic nas przy okazji i było ciężko z obiadem, a co dopiero jak będzie nas ośmioro ,
2) ja mogę w każdej chwili urodzic, więc albo będę na ostatnich nogach - już umieram i ciężko mi, albo będę w szpitalu rodzic, albo właśnie wyjdę ze szpitala z maleństwem - nie wyobrażam sobie tego zamieszania w domu, nawet drzwi wewnętrznych nie mamy, a ja co pół godziny do wc - jak ja się przy wszystkich wysikam jak oni planują zostac u nas cały dzień...
Normalnie idę się wyryczec do łóżka chyba, bo mi źle... a Tż chyba nie zdaje sobie ze wszystkiego sprawy, bo jeszcze się cieszył i zapraszał
Oj, teściowa niezła... Ale szwagier też niezbyt rozgarnięty wpraszając się ciężarnej w ostatnich dniach... A z Tż-a korzystaj, bo potem to już post, tak jak u nas teraz Ale za to jak iskrzy między nami

Lilijko imiona super. Ja też miałam od teściowej ciekawe propozycje imion- jedna z nich- Sylwester(kojarzy mi się tylko z tym zaplutym kotem z kreskówki)

Mój aniołek już wykąpany, nakarmiony i śpi, a ja zamiast drzemać próbuję Was nadrobić
dizi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:53   #4585
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
olbka, cytrynka- a ja dziś mam 39tc+2 i zero skurczy! w takim razie mam nadzieje, że ja z tych co to zacznie się tak z nienacka
Może wszystkie razem rodzić zaczniemy.

Cytat:
Napisane przez _havana_ Pokaż wiadomość
cytrynka3002 ja dzisiaj tez coś mam apetycik teraz wciągam krówki, przed chwilą pomarańcze i już myślę co dalej
Pomarańcze mam w domu, ale to nie jest ich dzień. Za to krówką chętnie bym się poczęstowała.

Cytat:
Napisane przez olbka Pokaż wiadomość
Mam kłucie, ale takie delikatne, co jakiś czas tylko... Za to potworne parcie na pęcherz, cewkę moczową i... kiszkę stolcową. no i brzuch prawie cały czas napięty.
Ja mam tak samo. Jak chodzę, to mam parcie właśnie nie tylko na pęcherz, ale i na kiszkę...masakra. Przez toco chwila muszę do kibelka latać.

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nowa oferta z lidla dla maluchów od 31.01
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...fferdate=16299
Rajstopki, pampersy i torba - ja też chcę je mieć.

Cytat:
Napisane przez mika_am Pokaż wiadomość
Liczył chyba na to że urodze, ale tak sobie myśle że zadzwonie jutro do niego i umówie się na wizyte w przyszły pon. bo w niedziele mija wyznaczony przez niego termin! a przyjmuje w pon. i wtorki! ktg nie miałam robionego, jedynie co mam liczyć ruchy dziecka a ono aktywne- fakt coraz mniej, ale w nocy daje popalić!
No pewnie - zgłoś się na taką kontrolną wizytę - na pewno nie zaszkodzi, żeby Ciebie zbadał...no o ile wytrwasz do tego czasu.

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj odbyliśmy "poważną" rozmowę na temat imion i stanęło:
dziewczynka: Natalia Magdalena
chłopczyk: Jakub Michał lub Jakub Mateusz
Natalka, a dla chłopca obie wersje mi się podobają. Fajnie, że razem je wybraliście.



My po spacerku już, ja właśnie się umyłam, mąż w tym czasie zrobił zraziki dla nas na jutro na obiadek, a teraz oglądamy mecz.

Jutro wychodzę z domu po 7 rano - nie wiem, jak wstanę. Na 8 mam KTG, na 9 wizytę.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 19:59   #4586
lilijka3
Zakorzenienie
 
Avatar lilijka3
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 904
GG do lilijka3
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

dzięki wszystkim dziewczynkom

dla Was to może błaha sprawa, ale właśnie moje dziecię robi koncert w brzuszku i tak ładnie mi się brzuszek rusza, fale dunaju dosłownie
Tak rzadko mogę to obserwować, że aż się wzruszyłam. Szkoda tylko, że męża nie ma.......

Przeglądam właśnie ofertę pieluchową (pampersy) u tego sprzedawcy, u którego teraz robiłam zakupy i stwierdzam: nie opłaca się kupować pieluch u niego, bo ceny są identyczne do sklepowych . A np. Happy bella poszły o 2 zł do góry
lilijka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:08   #4587
cytrynka3002
Zadomowienie
 
Avatar cytrynka3002
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 390
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
dzięki wszystkim dziewczynkom

dla Was to może błaha sprawa, ale właśnie moje dziecię robi koncert w brzuszku i tak ładnie mi się brzuszek rusza, fale dunaju dosłownie
Tak rzadko mogę to obserwować, że aż się wzruszyłam. Szkoda tylko, że męża nie ma.......

Przeglądam właśnie ofertę pieluchową (pampersy) u tego sprzedawcy, u którego teraz robiłam zakupy i stwierdzam: nie opłaca się kupować pieluch u niego, bo ceny są identyczne do sklepowych . A np. Happy bella poszły o 2 zł do góry
Mój Karol też zaczyna nocne harce nóżkami. Bez kitu - trafnie to ujęłaś - fale dunaju. Widzisz, jaką miłą niespodziankę dzidziuś Tobie zafundował - żeby Ci się słodko spało pewnie.



Jeszcze tak odnośnie golenia - dziś ostatni raz sama goliłam sobie krocze - tak się pocięłam, że aż mi się ryczeć chciało. Ja po prostu nie lubię, jak mój mąż stara się mnie golić, bo on boi się, że mnie zatnie, więc jest baaardzo delikatny, a co za tym idzie - wolny.A ja lubię szast - prast i gotowe. Dziś mi nie wyszło.

Dobra, ja zmykam na drugą połowę meczu, potem w kimono uderzam, cobym wstała rano. Słodkich snów dla Was.
__________________
Karolek


http://lb1f.lilypie.com/zZUqp1.png
cytrynka3002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:21   #4588
ligotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 723
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

lilijko wiem jakie to cudne uczucie! Wiec wspaniale ze maly zafundowal Ci taka przyjemnosc Moja mala tez wlasnie sie wierci, a juz dzis sie martwilam ze ostatnio jakas cicha, no i od kiedy wrocilismy do domku to szaleje jak nie wiem... Swoja droga ona zawsze tylko w domku szaleje, jak gdzies jestem to jest ciuchutka i doprosic sie o nic nie da
ligotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:36   #4589
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

Cytat:
Napisane przez kma1982 Pokaż wiadomość
ja nie chcę, żeby Tż myślał, że ja mam ciągle jakiś problem...dla mnie rozsądniej by było jakby wpadli z córką Tżta sami na kawę, pobyli godzinę, dwie i pojechali na noc do jego brata, w sumie i wilk by był syty i owca cała, ale znowu ja wyjdę na jakiegoś potwora....jednak myślę, że zaproponuję takie rozwiązanie...

Już sobie nawet wymyśliłam, że fajnie byłoby urodzic w piątek albo z piątku na sobotę, ale jak znam życie to wszyscy zwalili by się do szpitala (teściowie pewnie by z bratem Tżta i jego rodzinką przyjechali), no ale tam powiedziałabym, że jestem zmęczona i może po chwili pojechaliby do domu
KMA co Ty wygadujesz wogóle!!! żadnych gości w takiej masie na raz, dziewczyno byłaś niedawno w szpitalu, zaraz rodzisz, dopiero co sie sprowadziliście, chyba czas na parapetówki to jeszcze będzie? i teściowa niech ci nie mydli oczu obiadkiem który przywiezie bo ty musisz go podgrzać, podać i pozmywać po gościach. Spytaj męża gdzie posadzi gości i jak wyobraża sobie miłe konwersacje przy stole, obiadku, kawce i cieście w tle z dźwiękami dochądzącymi z toalety....


Cytat:
Napisane przez lilijka3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj odbyliśmy "poważną" rozmowę na temat imion i stanęło:
dziewczynka: Natalia Magdalena
chłopczyk: Jakub Michał lub Jakub Mateusz
bardzo ładne imiona wybraliście
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:03   #4590
gabishing
Rozeznanie
 
Avatar gabishing
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 654
Dot.: W Nowym Roku wielkie zmiany - zamiast brzuszków dzieci mamy! Styczeń-Luty 2011

za pokarzę Wam jeszcze Ciotki kącik mojego Ludzika, wczoraj odebrałam pościel, uprałam i dziś ubrałam łóżeczko i już w zasadzie mżze się rodzic no ale nie chce wyleźć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ludzikowy1.jpg (66,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ludzikowy2.jpg (57,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ludzikowy3.jpg (96,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ludzikowy4.jpg (96,1 KB, 76 załadowań)
gabishing jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.