Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 17:57   #4591
kamusia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kolor włosów .. !

a Masz może zdjęcie koloru mamy włosków ?
kamusia2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 18:03   #4592
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny proszę pomóżcie!! Do jutra musze miec odp
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 19:53   #4593
manikomio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
Ja z czterma odcieniami rudego pobiegłam z płaczem do fryzjera i babka mi zrobiła coś na kształt beżu łamanego popielem, juz mi się ten kolor nie podoba, i wtedy byłam zdesperowana wiec sie zgodziłam na wszystko ale chyba chciałabym dązyc dalej do jasniejszego. Dziewczyny jak z mojego koloru uzyskać coś takiego jak na zdjęciach obok ?
A jeśli na to nałoże na godzinę Garnier 111?
manikomio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:08   #4594
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja też proszę o poradę
Po próbie z Białym złotem mam włosy raczej szare... Proszę,doradźcie mi coś Dziewczyny,co bym mogła z tym zrobić... Jakiej farby użyć żeby uzyskać jasny blond na tym szarym... Pomocy!!
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:09   #4595
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej dziewczyny
słuchajcie mam pytanie czy mogę zrobić takie coś...nałożyć belle color 111 na odrosty?? a potem przy płukaniu palette białe złoto na całość na 5-10 minut??
odpowiedzcie szybko proszę
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 20:43   #4596
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a to zdjęcia moich teraźniejszych włosów
robione wczoraj w słońcu
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 21:40   #4597
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Mruczusia Pokaż wiadomość
Hmmm to może podczepię się pod wątek

mam włosy naturalne bardzo ciemny brąz i typowy problem - farba nie łapie mi odrostów, muszę najpierw użyć rozjaśniacza (który też idealnie nie łapie ) ...

teraz poraz kolejny będę farbować i nie wiem jakiej użyć farby, by złapała odrost ? farbowałam włosy 2 razy matrixem - raz z 6% utleniaczem, raz z 9%, i ANI RAZU nie złapła mi nawet lekko rudawych odrostów

a marzy mi się farba,która na tyle utleni włosy, bym mogła odstawić rozjaśniacz ....
Hmm kochana my tutaj mamy włoski ciemny/średni blond i nie możemy znaleźć farby idealnie kryjącej odrosty Ciężko będzie, ale przeszukaj wątek może na coś trafisz Myślę,że na pewno to powinna być jakaś farba super rozjaśniająca, ale po takiej i tak pewnie wyjdzie kurczak więc na to idzie jeszcze raz położyć farbę w pożądanym odcieniu..

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Mam zdjecia swoich włosków...
Na jednym widać moje naturalne mysie.
Za jednym podejściem na pewno nie uzyskasz białego blondu.. W ogóle będzie troszkę dłuższa droga przed Tobą, bo sporo masz tego brązu.. A może najpierw spróbowałabyś takiego lekkiego dekoloryzantu? No bo jak teraz położysz jakąś mocno rozjaśniającą farbkę to te białe pasemka mogą wyjść fioletowo, a te brązowe i rude pomarańczowo i żółto.. Podaję Ci link do takiego delikatniego dekoloryzatora https://ssl.allegro.pl/item960806163..._prosalon.html

Cytat:
Napisane przez manikomio Pokaż wiadomość
A jeśli na to nałoże na godzinę Garnier 111?
Hmm obawiam się,że wtedy może wyjść szarawo..

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Ja też proszę o poradę
Po próbie z Białym złotem mam włosy raczej szare... Proszę,doradźcie mi coś Dziewczyny,co bym mogła z tym zrobić... Jakiej farby użyć żeby uzyskać jasny blond na tym szarym... Pomocy!!
Na razie przede wszystkim musisz tą farbę trochę zmyć i odczekać do kolejnego farbowania bo nic Ci nie załapie. A następnym razem użyj jakiegoś neutralnego/naturalnego koloru blondu

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
słuchajcie mam pytanie czy mogę zrobić takie coś...nałożyć belle color 111 na odrosty?? a potem przy płukaniu palette białe złoto na całość na 5-10 minut??
odpowiedzcie szybko proszę
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, nie wiem co by się mogło stać gdyby przypadkiem dwie różne farby się ze sobą połączyły na włoskach.. Zapomniałam dodać: śliczne masz włoski!!!
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 21:43   #4598
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

Na razie przede wszystkim musisz tą farbę trochę zmyć i odczekać do kolejnego farbowania bo nic Ci nie załapie. A następnym razem użyj jakiegoś neutralnego/naturalnego koloru blondu
Co mnie podkusiło żeby to białe złoto kupić Teraz mam jeden wielki problem
A może na razie na to jakiś szampon koloryzujący?
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 21:50   #4599
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Co mnie podkusiło żeby to białe złoto kupić Teraz mam jeden wielki problem
A może na razie na to jakiś szampon koloryzujący?
No nie wiem, niedawno jedna dziewczyna pisała o szamponetce marion platynowy blond i polecała ją ale to na kurczaka i rudości, nie wiem czy na szarość byłaby wskazana Myślę, że jednak powinnaś odczekać no i zmyć ten kolor najpierw..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 22:09   #4600
Sensualite
Raczkowanie
 
Avatar Sensualite
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze farby BLOND

odkąd pamiętam rozjaśniałam włosy u fryzjera, do tej pory był to jeden z salonów loreal/kreastase w katowicach i miesięcznie zostawiałam tam 150-200 zł, ale pewnego dnia postanowiłam zaryzykować i zgodziłam się na farbowanie włosów przez kolegę
tak więc z efektów jestem do dziś bardzo zadowolona, włosy są odżywione, lśniące i nie wyglądają na zniszczone
załączam foty
farba: garnier nutrisse krem - kolor 111 - bodajże najjaśniejszy blond, początkowo włosy miały niebieską poświatę i wyglądałam jak jakaś galerianka ale po około 3 dniach się wypłukał do takiego właśnie
Sensualite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 22:18   #4601
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Sensualite Pokaż wiadomość
odkąd pamiętam rozjaśniałam włosy u fryzjera, do tej pory był to jeden z salonów loreal/kreastase w katowicach i miesięcznie zostawiałam tam 150-200 zł, ale pewnego dnia postanowiłam zaryzykować i zgodziłam się na farbowanie włosów przez kolegę
tak więc z efektów jestem do dziś bardzo zadowolona, włosy są odżywione, lśniące i nie wyglądają na zniszczone
załączam foty
farba: garnier nutrisse krem - kolor 111 - bodajże najjaśniejszy blond, początkowo włosy miały niebieską poświatę i wyglądałam jak jakaś galerianka ale po około 3 dniach się wypłukał do takiego właśnie

Bardzo ładnie Ogólnie farbka 111 jest tu bardzo zachwalana Spróbuj może z raz 111 ale belle color(jeśli jeszcze gdzieś dostaniesz), podobno nie ma po niej tej poświaty i kolorek jest bardziej naturalny.
Ja podobnie jak Ty początkowo korzystałam jedynie z usług fryzjera, jednak w końcu nadszedł taki dzień...weszłam na to forum i zaryzykowałam Z efektów również jestem bardzo zadowolona, uważam że nie odbiegam dużo od mojej fryzjerki w uzyskiwaniu oczekiwanego koloru A i nie używam do tego rozjaśniacza z czego jestem jeszcze bardziej zadowolona
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 22:23   #4602
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No nie wiem, niedawno jedna dziewczyna pisała o szamponetce marion platynowy blond i polecała ją ale to na kurczaka i rudości, nie wiem czy na szarość byłaby wskazana Myślę, że jednak powinnaś odczekać no i zmyć ten kolor najpierw..

Na szarosci to ona raczej nie wskazana
Ale masz racje co do tego, ze te szarosc trzeba najpierw zmyc (mozna jeszcze ja rozjasnic, ale to juz naprawde inwazja w strukture wlosa, wiec nie polecam). Myc slynnym juz szamponem przeciwlupiezowym i czekac az sie wyplucze ta poswiata.
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 22:33   #4603
Sensualite
Raczkowanie
 
Avatar Sensualite
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze farby BLOND

snowwhite - właśnie teraz chciałam włoski moje przyciemnić lekko, by wyglądały bardziej naturalnie a nie tak mocno blondynowo ale nie wiem jaką farbą uzyskać porządany efekt
załączam zdjęcia moich wymarzonych
Sensualite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 08:01   #4604
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hmm kochana my tutaj mamy włoski ciemny/średni blond i nie możemy znaleźć farby idealnie kryjącej odrosty Ciężko będzie, ale przeszukaj wątek może na coś trafisz Myślę,że na pewno to powinna być jakaś farba super rozjaśniająca, ale po takiej i tak pewnie wyjdzie kurczak więc na to idzie jeszcze raz położyć farbę w pożądanym odcieniu..



Za jednym podejściem na pewno nie uzyskasz białego blondu.. W ogóle będzie troszkę dłuższa droga przed Tobą, bo sporo masz tego brązu.. A może najpierw spróbowałabyś takiego lekkiego dekoloryzantu? No bo jak teraz położysz jakąś mocno rozjaśniającą farbkę to te białe pasemka mogą wyjść fioletowo, a te brązowe i rude pomarańczowo i żółto.. Podaję Ci link do takiego delikatniego dekoloryzatora https://ssl.allegro.pl/item960806163..._prosalon.html


Hmm obawiam się,że wtedy może wyjść szarawo..



Na razie przede wszystkim musisz tą farbę trochę zmyć i odczekać do kolejnego farbowania bo nic Ci nie załapie. A następnym razem użyj jakiegoś neutralnego/naturalnego koloru blondu



Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, nie wiem co by się mogło stać gdyby przypadkiem dwie różne farby się ze sobą połączyły na włoskach.. Zapomniałam dodać: śliczne masz włoski!!!
czyli lepiej nie ryzykować?? chyba najlepiej będzie jak położę tą belle color 111 na całość i już...a gdyby jej nie było to wziąć tą garnier natural colors 111?? czy jakaś inną poszukać??

a tak poza tym to pisałaś coś o szamponetce marion platynowy blond?? czy na moich włosach by coś zdziałała??
dziękuję, fajnie że ci się podobaja moje włoski ale mi zależy na chłodnym blondzie;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 08:44   #4605
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Szarobury odcień włosów . :( Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
dzisiaj malowałam włoski
zgapiłam jednak farbkę od Kachuli Palete Deluxe platinum Collection 218 Srebrzysty blond
jestem zachwycona, kolorek super, kondycja super. Jednak trochę śmierdząca/ dusząca jest ta farba ale da się wytrzymać
Kolor wyjściowy to palette C10 lub c12 (nie pamietam którą z nich farbowałam ostatnio) kolor zżółkł po Waxie. Widziałam w rossmannie też białe złoto ale bałam sie że nie rozjaśni mi ladnie włosków.
wklejam foto ( każde robione przy oknie w dzień)
pierwsze 2 fotki przed farbowaniem dalej po

3 fotka trochę przekłamana (kolor jest dokładnie taki jak na ostatniej, ale chciałam pokazać jak złapalo odrost)
czyli odratowałas włoski po c10? I mówisz, że po delux kondycja super? Może ja też się nad tą zastanowię, bo kolorek super A powiedz mi, w porównaniu do c10 to dużo się kolor różni? Bo mi ten c10 się podoba, tylko chciałabym coś mniej wysuszającego...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 09:36   #4606
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Za jednym podejściem na pewno nie uzyskasz białego blondu.. W ogóle będzie troszkę dłuższa droga przed Tobą, bo sporo masz tego brązu.. A może najpierw spróbowałabyś takiego lekkiego dekoloryzantu? No bo jak teraz położysz jakąś mocno rozjaśniającą farbkę to te białe pasemka mogą wyjść fioletowo, a te brązowe i rude pomarańczowo i żółto.. Podaję Ci link do takiego delikatniego dekoloryzatora https://ssl.allegro.pl/item960806163..._prosalon.html

Właśnie tylko dekoloryzacja nie wchodzi w grę.... Niestety :/
A może farba ta garniera 111? Albo tą co posiadam w domu Schwarzkopf Brillance Skandynawski Blond ?
Co sądzicie o taj drugiej farbie ? ;p

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Właśnie kupiłam farbę Palette Natural Colors Skandynawski blond ponoć ma rozjaśniacz o 4-6 tonów... Hmm zobaczymy zamierzam pofarbować tylko włosy spod spodu ;p A później zobaczę czy chce na cała głowę i jak moje włosy zareagowały...
Może znacie tą farbę ?
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 09:43   #4607
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Mam zdjecia swoich włosków...
Na jednym widać moje naturalne mysie.
gdybyś miała troche więcej tych blond pasemek było by znacznie łatwiej. Jeśli teraz pofarbujesz rozjaśniaczem (farba rozjasniająca złapie tylko leciutko i zapewne tylko odrosty na jasny pewnie słomkowy blond) to będziesz miała całą tęczę na głowie począwszy od białego, jajecznego, kanarkowego, rudego i bez pominięcia brązu. Jeśli nie chcesz płakać nad "rozlanym mlekiem" to lepiej idź do fryzjera na drobne gęsto robione pasemka i schodź w ten sposób z koloru, jak już będziesz miała przewagę blondu na głowie wtedy pofarbuj całość, ale teraz stanowczo odradzam (nie chcę mieć Twoich włosów na sumieniu )

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
czyli odratowałas włoski po c10? I mówisz, że po delux kondycja super? Może ja też się nad tą zastanowię, bo kolorek super A powiedz mi, w porównaniu do c10 to dużo się kolor różni? Bo mi ten c10 się podoba, tylko chciałabym coś mniej wysuszającego...
tak odratowałam, kolorek mi sie bardziej podoba po palette deluxe niz c10 zdecydowanie choc ta c10 na poczatku fajnie mi ochłodziła, ale jednak bardziej jestem przekonana do deluxe 218 (smierdzą tak samo, ale po farbowaniu włosy były w bardzo dobrej kondycji czego nie moge powiedziec o c10)
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-04-06 o 09:57
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 09:51   #4608
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dobrze dzięki za rade chyba będę musiał się udać na pasemka do fryzjera ;p
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 09:57   #4609
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez diamondrose Pokaż wiadomość
Dobrze dzięki za rade chyba będę musiał się udać na pasemka do fryzjera ;p
Ja również odradzam skandynawski blond.Ja sama mam już jaśniutkie włosy a skandynawski blond zrobił mi masakrę na głowie.O Boże aż strach myśleć co by wyszło w twoim wydaniu na tak ciemnych włosach.Idz na pasemka a potem dołącz do nas do Clubu Samorubow
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 10:56   #4610
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mnie skandynawski blond ładnie rozjaśniał odrosty... Aż do teraz,kiedy zrobiły się rude A co za tym idzie mam szarą masakrę na głowie...
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 11:05   #4611
carmellka anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a ja i rada dla mnie?
carmellka anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 12:03   #4612
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez carmellka anka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny pisze 1wszy raz i bardzo prosze o rady, od dawna farbuje wlosy na blond, zawsze u fryzjera baleyage rozjasniaczem pasemka na wodzie 9%, moze z dwa razy probowalam
sama i zakonczylo sie to porazka zawsze wychodzil bardziej rudy niz blond byly to farby drogeryjne w tym loreal. Oczywiscie przeczyczalam caly ten watek zeby sie czegos nauczyc i byc madrzejszym i zeby w koncu znalezc sposob na ten moj ciemny odrost z tego co tu piszecie najbardziej przekonuje mnie garnier belle color 111, wiem ze w zestawie jest woda 9% ale tak sobie mysle zeby dla pewnosci dodac 9% ze sklepu fryzjerskiego dokupiona i do tego jeszcze tak z 10-15ml 12% wody, - tak zreszta przeczytalam od jednej dziewczyny tutaj - ktora tak robi i mowi ze ladnie
chwyta nawet na jej jasnym brazie

Tak kombinuje jak kon pod gore bo zawsze raczej slyszalam ze moj naturalny kolor do najlepiej rozjasniajacych sie nie nalezy i boje sie zeby mi nie wyszly jakies zolte lub bron boze rudy! zreszta po tych kombinacjach tez sie tego boje, co o tym sadzicie??

Nawet chyba bym nie chciala zeby wyszedl mi taki jasny popiel, mialam nadzieje sie ruszy chociaz do jasnego lub bezowego blondu i to by mi nawet pasowalo

Wogole to mam problem z zakwalikowaniem swojego naturalnego koloru, jest to b.ciemny blond czy juz jasny braz, jak uwazacie?

Wiec radzcie, brac sie za to samemu w domu? ma to szanse wyjsc za 1 razem czy jak bym sie juz zdecydowala to mam sie przygotowac na 2 farbowania ?

a moze radzicie inne farby?
zostawiam 2 aktualne fotki moich wloskow

pozdrawiam, jeszcze swiatecznie
Twój kolor naturalny jest bardzo ciemny.Ja bym na twoim miejscu zrobiła albo jakiś podkład rozjaśniaczem(ale w moim przypadku po rozjaśniaczu kolor się szybko wypłukuje później) i na to farbę lub skandynawskim blondem palett on ma dodatek rozjaśniacza ale na mim się farbka trzyma i na tak wstępnie już rozjaśnione włoski podkładem nałożyć twój już wcześniej wybrany kolor.Mi skandynawski blond zrobił nie fajny kolor ale tym się nie przejęłam bo odrost rozjaśnił do koloru zadanego a na to i tak przyszedł kolor który chciałam położyć.Zwykła farbka nawet ta super rozjaśniająca nie da Ci koloru jakiego oczekujesz.Odrost u Ciebie jest już dość spory i zdrowy wiedz nie obawiaj się położyć najpierw palett 100 a na to wybrana przez Ciebie farbę stalą z wytypowanym kolorem stałym.Pozdrawiam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 13:18   #4613
Sensualite
Raczkowanie
 
Avatar Sensualite
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja polecam garnier 111 jak widać mam białe włosy i to za pierwszym podejściem chociaż naturalnie jestem szatynką
Sensualite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 13:31   #4614
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No to próbujcie dziewczyny.Zazwyczaj trzeba znać swoje włosy zanim się sięgnie po farbkę.Mi się ciężko włosy rozjaśniają a jestem blondynka i co ..... i tak trzeba robić podkład.

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Sensualite;18iesu87094
ja polecam garnier 111 jak widać mam białe włosy i to za pierwszym podejściem chociaż naturalnie jestem szatynką
A ile trzymałaś ta farbkę na włosach?? Mi nawet po godzinie dziesięć nie dala zadanego rozjaśnienia.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 14:21   #4615
carmellka anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hmm nie chcialabym stosowac palette, chyba ze malby dac efekt za pierwszym razem

moze sprobowac tym garnierem 111 i w razie gdyby sie nie udalo nalozyc garniera belle color 100 lub garniera 110, te kolorki sa takie nautaralne i bardzo by mi pasowaly jako efekt koncowy, ale pytanie czy to wyjdzie po wstepnym garnierze 111 ??

zalaczam swoj nauturalny odrost ( wiem jest dosc ciemny ;/choc zdjecie robione w lazience przy swietle) i to co mialam po rozjasniaczu, z ktorego chcialabym zrezygnowac bo wlosy bardzo traca
carmellka anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 14:57   #4616
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mi czerto krotne farbowanie garnierem 111 nie dało pożądanego efektu,a farbowałam co dwa tygodnie wiedz nie wiem jak by to u Ciebie wyszło.Ale kazda z nas sama dochodzi metoda prób i błędów na to aby dojść do wymarzonego koloru.Zycze powodzenia.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 15:11   #4617
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam laseczki po świętach jak obiecałam kupiłam białe złoto i jako wasz doświadczalny królik trzasnę sobie go w najbliższym czasie. Kupić go nie było łatwo bo to nowa seria platynium niżej foty pudła, kosztowała 15 zł i kupiłam w końcu w jednym z rosmanów. Bardzo się zdziwiłam, że tak długo się trzymała ta C12 z palette bo farbowałam ostatnio 06.03.2010r, 119 strona i po zmyciu 121. Jak zafarbuje tym białym złotem to wkleję fotki.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:30   #4618
atina1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Farbowanie włosów

Witam serdecznie. Od pewnego czasu męczy mnie pewne pytanie. Ok 5 miesięcy temu zrobiłam sobie pasemka platynowy blond+cappucino,wyszły super ale zamarzyły mi sie jasne włosy w jednolitym kolorze. znalazłam w sklepie farbę Joanna Naturia 210 naturalny blond. Kupiłam sobie lecz obawiam się czy włosy gdzie miałam jasne pasemka,gdzie była nakładana ta "niebieska farba" czy te pasemka nie wyjdą mi jakieś zielone lub różowe? Bardzo się boję takiego efektu,czy to moze mi grozić? pozdrawiam
atina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 17:24   #4619
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a ja dzisiaj kupiłam palette deluxe platinum collection 218 srebrzysty blond któraś próbowała??
nigdzie nie było belle color 111 ani natural color111 i wzięłam ten jak myślicie??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 17:26   #4620
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Sensualite Pokaż wiadomość
snowwhite - właśnie teraz chciałam włoski moje przyciemnić lekko, by wyglądały bardziej naturalnie a nie tak mocno blondynowo ale nie wiem jaką farbą uzyskać porządany efekt
załączam zdjęcia moich wymarzonych
Hmm no doda ma fajne włoski na tych zdjęciach ale to chyba efekt po baleyagu

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
czyli lepiej nie ryzykować?? chyba najlepiej będzie jak położę tą belle color 111 na całość i już...a gdyby jej nie było to wziąć tą garnier natural colors 111?? czy jakaś inną poszukać??

a tak poza tym to pisałaś coś o szamponetce marion platynowy blond?? czy na moich włosach by coś zdziałała??
dziękuję, fajnie że ci się podobaja moje włoski ale mi zależy na chłodnym blondzie;*
No najlepiej już zrobić jedną, tą belle color, gdyby nie było to może nutrisee, Sensualite ma po niej bardzo ładne włoski No albo color naturals. A o tej szamponetce to pisałam ale wcześniej napisała o niej Karojen24, że podobno dobra na kurczaka i rudości
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.