Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 17:51   #4621
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Kasiu a Chromagraphic nie jest czasem w PRO dostępny normalnie ?

Oolong to taki magiczny ołowek na waterline w kolorze skóry, a przynamniej zbliżony, ładnie odświeża spojrzenie, rozświetla, ukrywa zaczerwienienia na waterline, idealny zamiast białej kredki
http://www.temptalia.com/mac-pret-a-...hotos-swatches
Sliczny jest ten nc15.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:12   #4622
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Otóż melduję się ze swoimi skromnymi łowami z VV: mam róż Bite of an Apple i błyszczyk Strange Potion .
Nic innego mnie nie skusiło na tyle, żeby się na coś jeszcze połakomić (zastanawiam się jedynie, czy nie wziąc backupu Strange Potion, bo jest cuuuuuuuuudny )
Mojemu typowi urody pasują bardziej brąze, pomarańcze i ich pochodne, więc w tej kolekcji nie miałam za bardzo pola do popisu (zresztą leci do mnie quad 4 z Colour Forecast, więc na ten miesiąc wystarczy tego dopieszczania się ).

Aaaaa i właśnie, i łypnęłam też na FREC - wydaje mi się, że ma w składzie jakieś silikony, bo na skórze daję taki milusi poślizg jak np. baza ze Smashboxa czy Sephory. No nic, wzięłam próbkę i będę testować
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:19   #4623
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja kupiłam cień mineralny she who dares i ''magicznie chłodny puder" Truth & Light chciałam jeszcze pomadkę heartless ale niestety fundusze się skończyły haha
a jak wasze zakupy, jesteście zadowolone ?
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:23   #4624
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
mnie też powiedziałam nawet mężowi, że VV to ostatnia tegoroczna kusząca kolekcja, a potem bryndza.. okazuje się, że jednak nie a jutro kupujemy nowy samochód i nie wiem skąd ja wezmę kasę na te wszystkie cuda
czasami nienawidzę MACa
jakie autko? po prostu nie badziesz do konca roku zagladac na ten watek to troche kasiorki sie uchowa
Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Powiadomienie do UK/ Irlandii
Please note I have just been told that VV was originally planned to launch online today however it will now be going live on Monday.
Jacy mili, że mnie poinformowali, bo od jakiś 30 godzin mam non stop stronę
http://www.maccosmetics.co.uk/ otwartą i nawet lapka nie wyłączam Wiem jedno... Jak czegoś nie uda mi się zamówić w poniedziałek, to w czwartek muszę odwołać kilka spotkań do południa W poniedziałek też pracuję rano, ale nie mogę już nic odwołać, więc mam nadzieję, że MAC wrzuci wszystko na stronę w nocy. Musi, bo będę sprawdzać :P
Jak ja nie cierpię czekać!!! Jak ja nie cierpię się stresować, że czegoś nie uda mi się dostać od razu :/
W listopadzie Tartan? Ja tylko wszystkie zestawy pigmentów, lipglossów i wszystkie paletki z cieniami, bo same LE :/ no i jeszcze pigmenty. Zapewne jeszcze szminki i dazzleglossy. Te duże cienie nie wpadają mi w oko jeszcze, ale może się to zmienić. Blushe za to mi z opisu bardzo odpowiadają
otoz to taka nagoneczke przedstawilyscie ze dzis pognalam do MACa a tam mi pani mowi ze w przyszlym tygodniu we wtorek wpowadzaja
ja chce roz jablkowy
a skad u Ciebie czwartek?

Dziewczyny wrzuccie swatche, please
szczegolnie rozyk mnie interesuje
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje


Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2010-10-01 o 18:25
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:24   #4625
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość

I sky blue i vibrant grape i...pójdę z torbami
Vibrant .. jest rewelacyjny, długo się na niego czaiłam, żałuję tylko ,że wcześniej nie miałam odwagi go kupiłać.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:30   #4626
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Wróciłam z Maczka i podobno rano był szał częsć rzeczy już wyprzedana.Skusiłam się na lakier Mean&Green bo tylko 3 były a strasznie mi się spodobał.Myślę jeszcze o Her Altar Ego(czy jakoś tak,ten jasny fiolet) ale generalnie prócz lakierów(chciałabym wszystkie) to nic mnie nie zachwyciło.Uf

Wklejam nowy lakier(później dam swatche) i moje pozostałe maczki obiecane.Acha, kupiłam dziś Vanillkę i Shale
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:31   #4627
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzuccie swatche, please
szczegolnie rozyk mnie interesuje
Wrzucę swatch jabłuszka jutro, bo dziś już światło kiepskie, dobrze?
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 18:42   #4628
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

jasne ze dobrze
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 18:54   #4629
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja z tej kolekcji kupilam 4 produkty, chociaz myslalam, ze jak zobacze je na zywo to nie bede mogla sie powstrzymac i zjem je wszystkie
Rozczarował mnie błyszczyk z kolekcji dr Facilier, lakiery (choc chcialam je wszystkie, chyba ze tylko ja nie umiem sie nimi pomalowac ) i z pojedynczymi cieniami tez szału nie bylo. Kupilam pomadke Innocence Beware od Cruelli- ładny, cielisty kolorek, dla mnie o wiele odpowiedniejsza niz np Myth a Cremesheen to moj ulubiony typ pomadek z Maca. Nastepnie zauroczyła mnie kredka od dr. Faciliera French Quarter i cienie z serii Meleficent "she who dares". Jak odchodzilam zgarnelam jeszcze roz "darkly my dear", ale nie jestem pewna co do niego, zobacze jak pojdzie mu przy konturze
Aaaa i jeszcze kupilam podklad ten nowy PRO LONGWEAR, chociaz nigdy nie polubilam sie z fluidami tej firmy. Coz zobaczymy i zrelacjonuje a swatche postaram sie wrzucic jutro
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:11   #4630
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Nie masz wrażenia, że ta Innocence jakaś taka tępa jest, bez poślizgu? Kolor ładny, dyskretny, ale coś ma jakby grudki jakieś - nie wiem, może tylko mój egzemplarz. Nie ma porównania z jedwabistą Hue, którą uwielbiam, także za cudny nude róż.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:13   #4631
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ciekawi mnie ten podkład PRO LONGWEAR. Jakie krycie, rozprowadzanie, wykończenie?
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 19:20   #4632
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Prosze o jakas krotke ocene Greasepaint Stickow .


PILNE
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:24   #4633
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Jezeli chodzi o podklad to wypowiem sie jutro, bo dopiero wrocilam z Warszawy i juz nie bede go testowac. A przy uzyciu pomadki nic takiego nie zauwazylam , jednak masz racje trudno przebic Hue ;P
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:25   #4634
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

James http://www.temptalia.com/mac-art-sup...hotos-swatches tutaj masz recenzję tych z poprzedniej kolekcji zaraz poszukam tej z VV Mam nadzieję, że chociaż to będzie pomocne
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-10-01 o 19:30
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:28   #4635
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
James http://www.temptalia.com/mac-art-sup...hotos-swatches tutaj masz recenzję tych z poprzedniej kolekcji zaraz poszukam tej z VV Mam nadzijeę, że chociaż to będzie pomocne
Dziekuje . Temptalie przeszukalam (jak zwykle ) i czytalam opinie. Niby Greasepainty sa super. Moj niepokoj wzbudzil jednak fakt, ze nie ma ani jednej oceny tego mazidla w watkach MACowych . Stad moje pytanie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:30   #4636
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22431479]Prosze o jakas krotke ocene Greasepaint Stickow .


PILNE[/QUOTE]

Uwielbiam! Szczegolnie po tym jak zobzczylam niesamowity makijaz wykonany cieniami i wlasnie ta kredka z Maca. Trwały jest na pewno, bardzo ładny kolor i super intensywność!!
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:33   #4637
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

James wydaje mi się, że niezbyt dużo osób je ma, a Ci co mają niekoniecznie opisują je w KWC, ogólnie MAC jest recenzowany głownie w tych najpopularniejszych produktach: cienie, pigmenty, roże, doustne mazidła

Maju piękna paletka Z czym łączysz Oliwkę ??

Kamil morelowy korektor ? A co to za cudo ? Powiedz coś więcej
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-10-01 o 19:36
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:34   #4638
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dla Jamestown: French Quarter mam - cudo! Supertrwała, testowałam na dłoni i nie mogę zmyć wodą z mydłem, muszę trzeć szczotą. Delikatna, nie krucza, a raczej grafitowa czerń, może ciemny popiel, z nutką złota - ale nie w każdym maźnięciu, to złoto tak nieregularnie się rozkłada. Można rozcierać jako bazę pod cień, stosować jako cień albo teoretycznie zaostrzyć i używać do kresek. Nie wiem, czy z tym ostatnim dam radę, bo jest dość gruba (to sztyft wysuwany z oprawki), do temperówek się raczej nie nada. Widzę ją do zewnętrznego V, zaznaczania kącików, jako bazę do smoky. Efekt elegancki, nie nazbyt krzykliwy, ten subtelny połysk. Jutro się nią muszę umalować, bo na razie tylko mazałam się po ręce w Macu, a potem parę razy w samochodzie w drodze do domu - jest tak ładna, że nie mogłam się napatrzeć.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:37   #4639
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;22431697]Dziekuje . Temptalie przeszukalam (jak zwykle ) i czytalam opinie. Niby Greasepainty sa super. Moj niepokoj wzbudzil jednak fakt, ze nie ma ani jednej oceny tego mazidla w watkach MACowych . Stad moje pytanie.[/QUOTE]
tu masz
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 19:44   #4640
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dla Jamestown: French Quarter mam - cudo! Supertrwała, testowałam na dłoni i nie mogę zmyć wodą z mydłem, muszę trzeć szczotą. Delikatna, nie krucza, a raczej grafitowa czerń, może ciemny popiel, z nutką złota - ale nie w każdym maźnięciu, to złoto tak nieregularnie się rozkłada. Można rozcierać jako bazę pod cień, stosować jako cień albo teoretycznie zaostrzyć i używać do kresek. Nie wiem, czy z tym ostatnim dam radę, bo jest dość gruba (to sztyft wysuwany z oprawki), do temperówek się raczej nie nada. Widzę ją do zewnętrznego V, zaznaczania kącików, jako bazę do smoky. Efekt elegancki, nie nazbyt krzykliwy, ten subtelny połysk. Jutro się nią muszę umalować, bo na razie tylko mazałam się po ręce w Macu, a potem parę razy w samochodzie w drodze do domu - jest tak ładna, że nie mogłam się napatrzeć.
Zgadzam sie w 100 % Gwiazdka tej kolekcji, a nie miałam jej nawet w planach
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 19:49   #4641
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
James wydaje mi się, że niezbyt dużo osób je ma, a Ci co mają niekoniecznie opisują je w KWC, ogólnie MAC jest recenzowany głownie w tych najpopularniejszych produktach: cienie, pigmenty, roże, doustne mazidła
Dziekuje jeszcze raz za zainteresowanie "problemem" .

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dla Jamestown: French Quarter mam - cudo! Supertrwała, testowałam na dłoni i nie mogę zmyć wodą z mydłem, muszę trzeć szczotą. Delikatna, nie krucza, a raczej grafitowa czerń, może ciemny popiel, z nutką złota - ale nie w każdym maźnięciu, to złoto tak nieregularnie się rozkłada. Można rozcierać jako bazę pod cień, stosować jako cień albo teoretycznie zaostrzyć i używać do kresek. Nie wiem, czy z tym ostatnim dam radę, bo jest dość gruba (to sztyft wysuwany z oprawki), do temperówek się raczej nie nada. Widzę ją do zewnętrznego V, zaznaczania kącików, jako bazę do smoky. Efekt elegancki, nie nazbyt krzykliwy, ten subtelny połysk. Jutro się nią muszę umalować, bo na razie tylko mazałam się po ręce w Macu, a potem parę razy w samochodzie w drodze do domu - jest tak ładna, że nie mogłam się napatrzeć.
Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
Czytalam zanim zapytalam tu. Niemniej dziekuje . Zapytalam tu bo naprawde zdziwilo mnie, ze nie ma nic w watku macowym na ich temat.

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Uwielbiam! Szczegolnie po tym jak zobzczylam niesamowity makijaz wykonany cieniami i wlasnie ta kredka z Maca. Trwały jest na pewno, bardzo ładny kolor i super intensywność!!
Dziekuje .


----------------------------------------------------------------------
Jeszcze raz dziekuje za pomoc. Dopisalam do pytania "pilne" dlatego, ze konczyla sie aukcja . Kliknelam 3 Greasepaint sticki z kolekcji Dsquared z zimy 2009. Swatche tu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:07   #4642
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Szukając recenzji VV w necie znalazłam fajny filmik ze stepem makeupu VV, zobaczcie: http://www.youtube.com/watch?v=YTV_HOvYf5w&feature=fvwk
Teraz mam pomysł, jak wykorzystać French Quarter i mineralne She Who Dares razem Kupiłam siostrze na prezent ten jaśniejszy magically cool liquid powder i zaczynam się zastanawiać, czy go oddać )) No i żałuję już róży i beauty powders, których nie wzięłam, co za los. Pocieszcie mnie, że nie są unikalne, co?
James, a widziałaś gdzieś może aukcję z kolorem Dirty? Ten to mnie zachwyca na Temptalii za każdym razem, a nie widzę go w warszawskich Macach, niestety.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:12   #4643
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dla Jamestown: French Quarter mam - cudo! Supertrwała, testowałam na dłoni i nie mogę zmyć wodą z mydłem, muszę trzeć szczotą. Delikatna, nie krucza, a raczej grafitowa czerń, może ciemny popiel, z nutką złota - ale nie w każdym maźnięciu, to złoto tak nieregularnie się rozkłada. Można rozcierać jako bazę pod cień, stosować jako cień albo teoretycznie zaostrzyć i używać do kresek. Nie wiem, czy z tym ostatnim dam radę, bo jest dość gruba (to sztyft wysuwany z oprawki), do temperówek się raczej nie nada. Widzę ją do zewnętrznego V, zaznaczania kącików, jako bazę do smoky. Efekt elegancki, nie nazbyt krzykliwy, ten subtelny połysk. Jutro się nią muszę umalować, bo na razie tylko mazałam się po ręce w Macu, a potem parę razy w samochodzie w drodze do domu - jest tak ładna, że nie mogłam się napatrzeć.
Te z DSquared (bo nie wiem jak z tymi z VV ale chyba tak samo) mają z tyłu temperówkę - jak pociągniesz za plastikową końcówkę to jest. Ja nigdy ich nie temperowałam bo zawsze bardziej jako baza lub roztarta kreska ale ponoć się da.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:13   #4644
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Maju piękna paletka Z czym łączysz Oliwkę ??
Dziękuję.Oliwka wygląda ładnie z większością cieni z palety.Szczególnie Goldmine,All that glitters i Woodwinked ale z Naked Lunch też.Generalnie to piękny i unierwsalny odcień
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:13   #4645
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

co do podkladu to ja mam probke NC 15.
jest to jasny bezyk, jak dla mnie podobny do 103 Clarinsa Everlasting.Krycie tez ma podobne.
ale trzyma sie dlugo na twarzy, fajnie sie rozsmarowuje. nie zapchal po jednym dniu ale to wymaga sprawdzenia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:20   #4646
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kurczę, znalazłam tę temperówkę! Dzięki Burn, sierota ze mnie. Faktycznie, czytałam o nich na Temptalii, ale jakoś wyleciało mi z głowy. Dziewczyna z Maca mówiła w ogóle o Greasepaintstickach jako o cieniach, nie kredkach raczej, to się zasugerowałam. A teraz widzę, że pod światło z French Quarter wyłażą delikatnie oliwkowe tony - przepadłam, mówię Wam ))
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:22   #4647
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
a widziałaś gdzieś może aukcję z kolorem Dirty? Ten to mnie zachwyca na Temptalii za każdym razem, a nie widzę go w warszawskich Macach, niestety.
Dirty nigdy w Polsce nie było. To limitowana kolekcja Art supplies. mam wszystkie kolory z tej kolekcji i uwielbiam

Gratuluje nabytków
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:23   #4648
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

grrrrr...
czyli nie ma sensu pewnie jechać za tydzień do Wrocławia...


kurde - powiem to raz: kocham MACa za kosmetyki ale nie lubię za politykę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:34   #4649
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Maju a tak kombinuje połączyć tą oliwkę z granatem i nie wiem czy to dobre połączenie

Kasiu uwielbiam ta ikonkę, tą wściekłą Ale rozumiem Twoje rozgoryczenie, polityka MACa sucks, zdecydowanie.

Właśnie znalazlam na Allgero pigment Patina
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-10-01 o 20:44
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:36   #4650
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja chcę magiczny puder VV Gdybym wiedziała, że tak przepadnę, to męża bym po zakupy wysłała dziś, a nie wczoraj
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.