U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-23, 12:47   #4621
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Kapsułki szczerze polecam mi Dwa Koty kupowała u siebie w Japonii, ale widziałam na ebay i na allegro też
Ja też kupilam od Dwa Koty i bardzo się z tym produktem polubiłam

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
A jest któraś z Was posiadaczką tłustej cery (...)
ale słyszałam różne opinie, między innymi że takie olejki to nie dla tłustej skóry ...
Mam cerę mieszaną latem w stronę tłustej w strefie T i mycie twarzy olejami bardzo mi służy. Próbowałam koreańskich olejów myjących - cleansing oil (których podstawowym składnikiem są detergenty i niestety te podrażniają moją wrażliwą skórę) i się nie pokochaliśmy, ale naturalne oleje z dodatkiem emulgatora działają na moją cerę jak marzenie. Super oczyszczenie i zero podrażnienia - żaden żel do mycia twarzy nie dał mi nigdy tak zadowalającego efektu.

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
No właśnie u nas w Polsce ludzie myślą że zmywanie olejami jest nieodpowiednie dla tłustych cer.
Też na początku miałam wątpliwości, ale spróbowałam takiej pielęgnacji i nie żałuję

Edit:
BTW mam jedną próbkę cleansing oil od ElishaCoy - świetnie oczyszcza, ale uczulił mnie i podrażnił, więc jeśli ktoś chętny na wypróbowanie zapraszam na PW.

Edytowane przez JDJP
Czas edycji: 2013-09-23 o 16:20
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 13:02   #4622
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
to tak samo jak twierdzenie, że tłustej cery nie wolno nawilżać. xD
no głupota ludzka... przecież, żeby się nie przetłuszczała trzeba mocno nawilżać

Ja się czaję jednak na te peelingi z kwasami teraz. Ten jabłkowy mam już w ulubionych na ebay do kupienia
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 14:54   #4623
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
no głupota ludzka... przecież, żeby się nie przetłuszczała trzeba mocno nawilżać

Ja się czaję jednak na te peelingi z kwasami teraz. Ten jabłkowy mam już w ulubionych na ebay do kupienia
Albo niedoinformowanie + lasnowanie przed przodujące firmy na naszym rynku kosmetyków do cer tłustych/mieszanych z alkoholem na pierwszym miejscu, bo jak się świeci od sebum, to wysuszyć trzeba

A jakie masz peelingi z kwasami na oku? Bo ja miałam Appletoxa, ale był dość delikatny i szukam czegoś mocniejszego, a mało kwasowych produktów u Azjatów znajduję
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 15:46   #4624
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Ja też kupilam od Dwa Koty i bardzo się z tym produktem polubiłam


a ona sprzedaje/kupuje?
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:14   #4625
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
a ona sprzedaje/kupuje?
Zagadaj do niej na PW.
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 09:45   #4626
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Albo niedoinformowanie + lasnowanie przed przodujące firmy na naszym rynku kosmetyków do cer tłustych/mieszanych z alkoholem na pierwszym miejscu, bo jak się świeci od sebum, to wysuszyć trzeba

A jakie masz peelingi z kwasami na oku? Bo ja miałam Appletoxa, ale był dość delikatny i szukam czegoś mocniejszego, a mało kwasowych produktów u Azjatów znajduję
O to to marketing.

Ja chcę to KLAIR'S Gentle Moist BHA Gel 100ml _ BHA Moisture Peeling ale nie wiem czy dobre czy nie. Niby kwasy ma. Pewnie któraś gdzieś tu o nim wspominałam, że mam w dodanych i jeszcze Mizon Apple mnie ciekawi.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:25   #4627
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
O to to marketing.

Ja chcę to KLAIR'S Gentle Moist BHA Gel 100ml _ BHA Moisture Peeling ale nie wiem czy dobre czy nie. Niby kwasy ma. Pewnie któraś gdzieś tu o nim wspominałam, że mam w dodanych i jeszcze Mizon Apple mnie ciekawi.

To muszę sobie na nie zerknąć i obserwować, a na razie uraczę lico glikolem Le'maadr.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 10:30   #4628
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
O to to marketing.

Ja chcę to KLAIR'S Gentle Moist BHA Gel 100ml _ BHA Moisture Peeling ale nie wiem czy dobre czy nie. Niby kwasy ma. Pewnie któraś gdzieś tu o nim wspominałam, że mam w dodanych i jeszcze Mizon Apple mnie ciekawi.
Dobre, dobre tylko bardzo lagodne. Na zrzucanie skory jak u weza nie ma na co liczyc
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:20   #4629
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 649
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Przygarniecie? Dopiero zaczynam się wdrażać w techniki azjatyckiej pielęgnacji i BB, ale zdążyłam już przetestować Skin79 Snail Nutrition, SkinFood 'grzybkowy' i It's Skin 'Prestige' z wyciągiem ze ślimaka. Póki co ostatni wygrywa
Wklepuję jeszcze w połowę twarzy ślimakowy żel-krem Mizona i jak na razie efekty są cacy
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:08   #4630
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

i tak nam się u państwa nie opłaca kupować za te ceny, rozumiemy że trzeba jakoś zarabiać ale mamy tańsze dojścia, pozdrawiamy.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:44   #4631
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
i tak nam się u państwa nie opłaca kupować za te ceny, rozumiemy że trzeba jakoś zarabiać ale mamy tańsze dojścia, pozdrawiamy.
szczere, ale made my day
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 23:00   #4632
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
i tak nam się u państwa nie opłaca kupować za te ceny, rozumiemy że trzeba jakoś zarabiać ale mamy tańsze dojścia, pozdrawiamy.
Mistrz ! Padłam, no padłam i nie mogę przestać się śmiać
Ale co racja, to racja. Sprzedawcy na allegro i sklepy internetowe (i stacjonarne) zdrowo przeginają z cenami "azjatków". Ja wszystko rozumiem, ale no litości. To co obecnie używam na ebay jest prawie 2x tańsze niż na allegro - i to bez wliczenia kosztów wysyłki
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 23:05   #4633
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

prawdę napisałam, a sklepik niech sobie uważa, bo modzi mogą to uznać za reklamę.

w ogóle to te nowe Skin79 kosztują na ebay ponad stówę. myślicie, że to początkowa strategia marketingowa i stanieją?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 23:12   #4634
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
prawdę napisałam, a sklepik niech sobie uważa, bo modzi mogą to uznać za reklamę.

w ogóle to te nowe Skin79 kosztują na ebay ponad stówę. myślicie, że to początkowa strategia marketingowa i stanieją?
W sumie to masz racje Wszystko zależy od modów teraz

Ja tam jestem tego pewna, że stanieją. Bo na razie to nowość, "wow" i szał ciał.
Tak samo było z pomarańczowym i ślimakowym BB od Skin79. Najpierw kosztowały krocie, a teraz ta cena jakoś znormalniała.

Jak ci zależny to podrzuć info na rozbiórki. Może evek albo Estelle wciągną któryś na listę? Gdybym teraz nie miała 4 BB na stanie czekających na wykończenie, to sama bym prosiła o rozbiórkę zielonego lub fioletowego. Tego bardziej żółtego, bo nie pamiętam który jest który
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 23:28   #4635
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ja na razie mam masę pełnowymiarowych BB do skończenia, ale chętnie bym spróbowała zielonego może coś kupię w najbliższym czasie i dostanę próbkę
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 12:34   #4636
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Ja na razie mam masę pełnowymiarowych BB do skończenia, ale chętnie bym spróbowała zielonego może coś kupię w najbliższym czasie i dostanę próbkę
Ej no weź! Jak gdzieś dorwiesz zielony daj znać!


Ach co do tych peelingów z kwasami ja wolę delikatniejsze. Po wypłacie sobie zamówię

aardbei77
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:54   #4637
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dziewczyny, czy ktoras z Was zna koreanski? na blogu zostal opisany pewien produkt, ktory mnie bardzo zainteresowal, ale tam na obrazku jest namalowana kobieta w ciazy i cos tam jest obok napisane. interesuje mnie czy to mozna w ciazy stosowac, czy nie. tutaj jest link: http://agathblog.blogspot.de/ chodzi o to serum sidmool EFI

Edytowane przez rosa3
Czas edycji: 2013-09-26 o 22:01
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:08   #4638
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy ktoras z Was zna koreanski? na blogu zostal opisany pewien produkt, ktory mnie bardzo zainteresowal, ale tam na obrazku jest namalowana kobieta w ciazy i cos tam jest obok napisane. interesuje mnie czy to mozna w ciazy stosowac, czy nie. tutaj jest link: http://agathblog.blogspot.de/ chodzi o to serum sidmool EFI
Ekhm... Ja nie znam koreańskiego, ale wpisałam to z obrazka w tłumacza google i oto co wyszło:

임신부
어머님들께서 사용하도
좋은 제품

Pregnant
Mother to feel free to use by the field unto
The product is good

W ciąży
Oh i zachęcamy do korzystania przez pole do
Produkt jest dobry

Czyli kobiety w ciąży też mogą używać (chyba ).

Padłam, wujek google powinien podszkolić koreański
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-26 o 22:10
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 22:42   #4639
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ekhm... Ja nie znam koreańskiego, ale wpisałam to z obrazka w tłumacza google i oto co wyszło:

임신부
어머님들께서 사용하도
좋은 제품

Pregnant
Mother to feel free to use by the field unto
The product is good

W ciąży
Oh i zachęcamy do korzystania przez pole do
Produkt jest dobry

Czyli kobiety w ciąży też mogą używać (chyba ).

Padłam, wujek google powinien podszkolić koreański
hehe, no faktycznie jakos to smieszni brzmi, ale wyglada na to, ze chyba mozna. Tylko ciekawe o co chodzi z tym polem )))))))))))))))
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-26, 22:55   #4640
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
hehe, no faktycznie jakos to smieszni brzmi, ale wyglada na to, ze chyba mozna. Tylko ciekawe o co chodzi z tym polem )))))))))))))))
Nie mam zielonego pojęcia, ale zabawę w przepisywanie i "tłumaczenie" to miałam przednią
No można się uśmiać, szczególnie z tłumaczeń imion idoli, aktorów i innych celebrytów
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2013-09-26 o 22:56
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 02:41   #4641
Cherie93
Raczkowanie
 
Avatar Cherie93
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 33
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Uch. Ok. Zdecydowałam się na zakup kremu BB. Zamówiłam na azjatyckim bazarze próbki 3 kremów, ponieważ na początek wolę chyba potestować.
- Skin79 "Orange"
- Gowoonsesang Brightening Balm BB
- SkinFood "Fasolkowy" odcień 1

I zobaczymy co z tego wyjdzie. Fakt faktem jak piszecie powinno się dobierać do swojego koloru skóry w zależności czy jest "żółtawy" czy "różowawy" czy "ciepły" czy "zimny". A ja zamówiłam chyba 3 różne .
Ale mam duże problemy z określeniem swojej skóry.
Jestem blada. Łatwo się różowię przy najmniejszym wysiłku ALE opalam się na brzoskwiniowo, opalam się w normalnym tempie, nie pamiętam żebym kiedykolwiek spaliła się na słońcu. W dodatku mam cerę mieszaną i trądzikową, więc naprawdę ciężko mi ją wrzucić do jakiejs kategorii. Jak patrze na swoje zdjęcia to też. W zimie różowa, w lecie żółta.
No i jak tu stwierdzić jak jestem pewna że jak jestem nieopalona to jestem zimna blada i różowa, a jak choć trochę złapie mnie slońce to ciepła żółta i dalej blada :P.Zaczynam myśleć, że jestem jak kameleon.

W każdym razie 3 próbki zamówione i z chęcią przetestuję. Do tej pory skusiłam się dawno temu na zwykły Rossmanowy krem BB i była to porażka. Normalnie nie używam podkładu tylko sam puder matujący i czułam z tym kremem że bardzo widać że mam coś dziwnego na twarzy. Mam nadzieję, że z tymi kremami wyjdzie lepiej .

Długo się wahałam między Gowoonsesang a Missha, ale dużo osób pisze że Missha się bardziej świeci, więc wybrałam nr1.

Edytowane przez Cherie93
Czas edycji: 2013-09-27 o 02:44
Cherie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:43   #4642
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

RZadko się wypowiadam w wątku ale teraz nie omieszkam skomentować pewnego faktu:

Używam Shissha Perfect Cover #13 i na to jeszcze na szczyt twarzy (nos, przednia część policzków, środek czoła, broda) Bioessence BB i powiem tyle - żaden Guerlain, Chanel, Dior, Givenchy, Clarins ani Shiseido nie są w stanie zrobić czegoś takiego z moją skórą. Te dwa BB (zwłaszcza razem) są po prostu perfekcyjne!!!!

Czuję jak skóra jest mega nawilżona, jasna, rozświetlona, po prostu bajka!
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:49   #4643
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Cherie93 Pokaż wiadomość
Uch. Ok. Zdecydowałam się na zakup kremu BB. Zamówiłam na azjatyckim bazarze próbki 3 kremów, ponieważ na początek wolę chyba potestować.
- Skin79 "Orange"
- Gowoonsesang Brightening Balm BB
- SkinFood "Fasolkowy" odcień 1

I zobaczymy co z tego wyjdzie. Fakt faktem jak piszecie powinno się dobierać do swojego koloru skóry w zależności czy jest "żółtawy" czy "różowawy" czy "ciepły" czy "zimny". A ja zamówiłam chyba 3 różne .
Ale mam duże problemy z określeniem swojej skóry.
Jestem blada. Łatwo się różowię przy najmniejszym wysiłku ALE opalam się na brzoskwiniowo, opalam się w normalnym tempie, nie pamiętam żebym kiedykolwiek spaliła się na słońcu. W dodatku mam cerę mieszaną i trądzikową, więc naprawdę ciężko mi ją wrzucić do jakiejs kategorii. Jak patrze na swoje zdjęcia to też. W zimie różowa, w lecie żółta.
No i jak tu stwierdzić jak jestem pewna że jak jestem nieopalona to jestem zimna blada i różowa, a jak choć trochę złapie mnie slońce to ciepła żółta i dalej blada :P.Zaczynam myśleć, że jestem jak kameleon.

W każdym razie 3 próbki zamówione i z chęcią przetestuję. Do tej pory skusiłam się dawno temu na zwykły Rossmanowy krem BB i była to porażka. Normalnie nie używam podkładu tylko sam puder matujący i czułam z tym kremem że bardzo widać że mam coś dziwnego na twarzy. Mam nadzieję, że z tymi kremami wyjdzie lepiej .

Długo się wahałam między Gowoonsesang a Missha, ale dużo osób pisze że Missha się bardziej świeci, więc wybrałam nr1.
Patrz na kolor szyi - na twarzy często zachodzą różne kolorystyczne wariacje. Podrażnienia, zmiany temperatury, trądzik, wysiłek fizyczny, wilgotność powietrza, stres - to wszystko odbija się dużo bardziej na twarzy niż na szyi, a to twarz smarujemy podkładami/bb, a nie szyję.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 09:53   #4644
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ekhm... Ja nie znam koreańskiego, ale wpisałam to z obrazka w tłumacza google i oto co wyszło:

임신부
어머님들께서 사용하도
좋은 제품

Pregnant
Mother to feel free to use by the field unto
The product is good

W ciąży
Oh i zachęcamy do korzystania przez pole do
Produkt jest dobry

Czyli kobiety w ciąży też mogą używać (chyba ).

Padłam, wujek google powinien podszkolić koreański

A ktoś ogarnia gmarket? Bo tam jest tanioooooooooo i taniej niż na ebay nie raz, ale te wszystkie znaczki o boże.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 11:08   #4645
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
A ktoś ogarnia gmarket? Bo tam jest tanioooooooooo i taniej niż na ebay nie raz, ale te wszystkie znaczki o boże.
wpadaj na wątek zakupowy, tam robimy wspólne zakupy z gm.
ps. wysyłka jest koszmarnie droga, pozwoliłam sobie kiedyś pododawać do koszyczka i przeliczyc - jednak z ebay wyszłoby taniej
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 11:29   #4646
Cherie93
Raczkowanie
 
Avatar Cherie93
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 33
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;43016503]Patrz na kolor szyi - na twarzy często zachodzą różne kolorystyczne wariacje. Podrażnienia, zmiany temperatury, trądzik, wysiłek fizyczny, wilgotność powietrza, stres - to wszystko odbija się dużo bardziej na twarzy niż na szyi, a to twarz smarujemy podkładami/bb, a nie szyję. [/QUOTE]

W sumie o tym nie pomyślałam *pac pac*. Na szyi mam coś jakby kość słoniową. No to na pewno zimny. Dzięki . Co prawda próbki już zamówione ale w takim wypadku 2 z nich powinny podpasować .
Cherie93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 11:33   #4647
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
wpadaj na wątek zakupowy, tam robimy wspólne zakupy z gm.
ps. wysyłka jest koszmarnie droga, pozwoliłam sobie kiedyś pododawać do koszyczka i przeliczyc - jednak z ebay wyszłoby taniej
Ja na gm znalazłam te maski - sheet grosze po prostu grosze nawet z wysyłką w porównaniu do ebay. Pododawałam do koszyka na chybił trafił coś mi nie wyszło, wkurzyłam się i nara
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 11:41   #4648
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Ja na gm znalazłam te maski - sheet grosze po prostu grosze nawet z wysyłką w porównaniu do ebay. Pododawałam do koszyka na chybił trafił coś mi nie wyszło, wkurzyłam się i nara
nie bardzo rozumiesz. to nie jest jak na ebay.
te ceny które masz na stronie danego przedmiotu to nie jest koniec. to wygląda tak, że składasz zamówienie u jakichś sprzedawców, oni wysyłają do głównej siedziby, w głównej siedzibie wszystko pakują Ci do wielkiego kartonowego pudła i wysyłają kurierem.
http://english.gmarket.co.kr/challen...pping_info.asp
Polska jest w regionie 3. Znaczy to, że za najlżejszą, półkilową przesyłkę zapłacisz ok. 60zł. już rozumiesz?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 15:19   #4649
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Wiedziałam, że doliczają za wysyłke Ale wtedy i tak coś mi grosze wyszło i na pewno nie 60 zł za wysyłkę Hmmm nie mogę znaleźć tego wątku podeślij link na priv czy coś plisss
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 15:40   #4650
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że doliczają za wysyłke Ale wtedy i tak coś mi grosze wyszło i na pewno nie 60 zł za wysyłkę Hmmm nie mogę znaleźć tego wątku podeślij link na priv czy coś plisss
będę łopatologiczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenHunter_04 Sep. 27 16.36.jpg (45,7 KB, 53 załadowań)
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.