Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-03, 17:00   #4621
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
A gdzie ta strona po polsku? Ja ciągle widzę po angielsku
masz rację, tłumacz mi się włączył, dalej jest po angielsku.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 07:22   #4622
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Mogą byc i woreczki strunowe
Sama bym ich podrobiła jakbym wiedziała jak umerdać suchy podkład z olejem jojobą)))))

Co do tego ulepszania podkładów, dostałam maila od Pani z kolorówki ktora pisze ze odzywczosc tych kosmetykow jest dosyć watpliwa, w koncu są nakładane jako ostatnia warstwa. Olej jojoba występuje w nich tez tylko jako ester tego oleju .

Więc moja obsesja na punkcie "odzywczosci" podkładu jest w zasadzie bez sensu, jednak wg mojego poczucia tylko "poniekąd".
Mam w domu jeszcze podkład EDM, i mam wrazenie ze ciut wysuszają.

Wam na Pixie zalezało ze względu na kolor??
Mi ze wzgledu na walory pielęgnacyjne bo dla mnie podkład to jak puder
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 11:04   #4623
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja kochalam CDL, bo pieknie sie wtapial i nie warzyl w ciagu dnia.

Dla mnie podklad mineralny nie musi pielegnowac, byleby nie zasyfial twarzy jak te "kleiki drogeryjne".

Ja z chemii to noga jestem, ale przydalby sie tu jakis wyksztalciuch ktory by ogarnal te estry i rozprowadzal nam gotowy podkladzik za kasiorke jak diler na wizazu w strunach
__________________

Edytowane przez tworazka
Czas edycji: 2014-04-04 o 11:05
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 11:29   #4624
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ja kochalam CDL, bo pieknie sie wtapial i nie warzyl w ciagu dnia.

Dla mnie podklad mineralny nie musi pielegnowac, byleby nie zasyfial twarzy jak te "kleiki drogeryjne".

Ja z chemii to noga jestem, ale przydalby sie tu jakis wyksztalciuch ktory by ogarnal te estry i rozprowadzal nam gotowy podkladzik za kasiorke jak diler na wizazu w strunach
może rafinowany olej jojoba by się nadał?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-04, 12:21   #4625
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ja kochalam CDL, bo pieknie sie wtapial i nie warzyl w ciagu dnia.

Dla mnie podklad mineralny nie musi pielegnowac, byleby nie zasyfial twarzy jak te "kleiki drogeryjne".

Ja z chemii to noga jestem, ale przydalby sie tu jakis wyksztalciuch ktory by ogarnal te estry i rozprowadzal nam gotowy podkladzik za kasiorke jak diler na wizazu w strunach
Zgadzam się, dodatki pielęgnacyjne nie robią na mnie wrażenia, byle nie szkodził. No i ładnie wyglądał, rzecz jasna
Potrzebuję czegoś jasnego i odkryłam resztkę Cameo 0 w formule CdL, tylko ona właśnie warzy się u mnie w połowie dnia. Complexion Perfektor jest dla mnie świetny, a niestety zapasy udało mi się zrobić jedynie w ciemniejszych odcieniach, które będą pasować jeśli się jako tako opalę (a wcale nie jest pewne, że w ogóle się opalę). Nie chce mi się zamawiać dziesiątek próbek z innych firm, kiedy już na oko widzę, że kolory nie takie. Pixie miało dla mnie odpowiednio jasny i odpowiednio żółty odcień w dobrze kryjącej formule. Miło byłoby, żeby tak pozostało
havana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 21:41   #4626
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Ja kochalam CDL, bo pieknie sie wtapial i nie warzyl w ciagu dnia.

Dla mnie podklad mineralny nie musi pielegnowac, byleby nie zasyfial twarzy jak te "kleiki drogeryjne".

Ja z chemii to noga jestem, ale przydalby sie tu jakis wyksztalciuch ktory by ogarnal te estry i rozprowadzal nam gotowy podkladzik za kasiorke jak diler na wizazu w strunach
Mozna by plebiscyt rozpisać na takiego laboranta I kolorków zeby jeszcze do wyboru machnać bo odcienie wraz ze słoncem na buzi sie zmieniają
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-06, 22:39   #4627
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Lui1234 Pokaż wiadomość
Mozna by plebiscyt rozpisać na takiego laboranta I kolorków zeby jeszcze do wyboru machnać bo odcienie wraz ze słoncem na buzi sie zmieniają
a tak po prawdzie, to trzeba do tego pewnie sprzet, dostawcow oplacic za produkt, pudelka, jeszcze zarobic....

dzisiaj to flatem nie wiedzialam w co dotknac mam taki kryzys... ze az chcialam otworzyc probke ze swiata kobiety z jakims podkladem, bo otwarty annabel byl przezroczysty.

jutro na listonoszka bede czekala w przedpokoju
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 13:40   #4628
xena2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 73
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Płaczę za Pixie, bo CP był to jak dla mnie podkład idealny... Mam nadzieję, że w końcu staną na nogi, na szczęście udało mi się ostatnio upolować na Allegro ostatnią sztukę ich podkładu w moim odcieniu, mam więc zapas na jakieś 1,5 miesiąca...
xena2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 13:45   #4629
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja czekam na godnego następcę NF, ale cierpliwość już mi się kończy, lato się zbliża i niedługo będę potrzebować nowego podkładu. Ale jak po takim długim oczekiwaniu, nie robią na start jakiejś mega promocji, albo chociaż korektora gratis to NIE KUPIĘ, pójdę do Amilie, albo AM.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 14:26   #4630
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

To polecam się teraz przenieść bo zostaniesz na wakacje bez podkładu Ja typuję, że odezwą się w czerwcu, obiecując start 'niebawem' a strona z cenami jak z sufitu wystartuje na jesień albo po jesieni

w opakowaniach 'z bardzo eksulzywnej firmy' huehue
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-30, 14:33   #4631
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
To polecam się teraz przenieść bo zostaniesz na wakacje bez podkładu Ja typuję, że odezwą się w czerwcu, obiecując start 'niebawem' a strona z cenami jak z sufitu wystartuje na jesień albo po jesieni

w opakowaniach 'z bardzo eksulzywnej firmy' huehue
Na pewno dłużej niż do końca czerwca nie mam zamiaru czekać:/ Amilie mam już przetestowane i średnio mi pasują, bo szybko się ścierają, ale jak Pixie nie będzie miało lepszej oferty, to pewnie AM w ciemno wezmę
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 21:09   #4632
anet0705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 64
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Tak liczyłam na Pixie... Na poprawę humoru obkupiłam się w Rossmannie na promocji -49%, podkłady z Loreal, albo Max Factor po 30zł Na razie mam zapas na kilka miesięcy. Pixie-nie pali się mogę poczekać do końca roku
anet0705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-03, 21:14   #4633
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez anet0705 Pokaż wiadomość
Tak liczyłam na Pixie... Na poprawę humoru obkupiłam się w Rossmannie na promocji -49%, podkłady z Loreal, albo Max Factor po 30zł Na razie mam zapas na kilka miesięcy. Pixie-nie pali się mogę poczekać do końca roku
Jeśli do końca roku się pojawią. Z nimi nigdy nic nie wiadomo...
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 09:00   #4634
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
To polecam się teraz przenieść bo zostaniesz na wakacje bez podkładu Ja typuję, że odezwą się w czerwcu, obiecując start 'niebawem' a strona z cenami jak z sufitu wystartuje na jesień albo po jesieni

w opakowaniach 'z bardzo eksulzywnej firmy' huehue
Z tego co mi się wydaje to było coś pisane że teraz mają być tansze koło 30 zł, ale ręki sobie nie dam uciąć.
Ze stroną trochę porażka, ale jak strona nie działa to czemu nie mogą póki co sprzedawać przez all

Jeszcze lumiere też się wysypało
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 10:41   #4635
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
Z tego co mi się wydaje to było coś pisane że teraz mają być tansze koło 30 zł, ale ręki sobie nie dam uciąć.
Ze stroną trochę porażka, ale jak strona nie działa to czemu nie mogą póki co sprzedawać przez all

Jeszcze lumiere też się wysypało
No jak miałyby być tańsze to ohoohoh. Możliwe ze bym się skusiła, no ale to czekanie to jakieś nieporozumienie. Ja juz zapomniałam jaki efekt na twarzy miałam po Pixie i czy kolor był odpowiedn bo później tyle proszków miałam na sobie że nie nadążam w ich rozpoznawalności
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 14:00   #4636
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ze zapytam?

Pytal ktos na facebooku Pania Sylwie? Albo ktos ma maila do Pani Sylwii? bo bym chetnie zapytala dlaczego nas tak olala :/

Napokazuje kolorow, naobiecuje otwarcie sklepow i cisza... W ogole to czuje sie zlekcewazona i juz napewno nigdy nic nie kupie w Pixie, a watek to podczytuje dla zdziwienia... Ale chetnie zapytam
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 14:45   #4637
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
a ze zapytam?

Pytal ktos na facebooku Pania Sylwie? Albo ktos ma maila do Pani Sylwii? bo bym chetnie zapytala dlaczego nas tak olala :/

Napokazuje kolorow, naobiecuje otwarcie sklepow i cisza... W ogole to czuje sie zlekcewazona i juz napewno nigdy nic nie kupie w Pixie, a watek to podczytuje dla zdziwienia... Ale chetnie zapytam
Ktoś zadał to pytanie, ale zero odpowiedzi...
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 15:41   #4638
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
Z tego co mi się wydaje to było coś pisane że teraz mają być tansze koło 30 zł, ale ręki sobie nie dam uciąć.
Ze stroną trochę porażka, ale jak strona nie działa to czemu nie mogą póki co sprzedawać przez all

Jeszcze lumiere też się wysypało
U siebie któregośtam marca pisali, że to tajemnica po ile będą.. 'na tym etapie'
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-04, 17:34   #4639
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
U siebie któregośtam marca pisali, że to tajemnica po ile będą.. 'na tym etapie'
ehh bo to niekończąca się opowieść. Długo można, zwodzić oj długo. Ale zawsze istnieje granica. Ja cieszę się, że to nie były jedyne minerały dla mojej skóry bo bym się chyba załamała. Na szczęście mamy dużo innych proszków
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 17:47   #4640
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zamówiłam drugiego biga annabelle. Nie ma na co czekać, lecą w kulki


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 09:55   #4641
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny, gdyby któraś potrzebowała/szukała NF Tinkerbell 0 to mam u siebie w wymiankowym, mogę oddać większą ilość do, powiedzmy, połowy słoika
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 15:35   #4642
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Napisałam maila jakiś czas temu, prosząc o konkretną odpowiedź, bo nie wiem czy czekać czy nie, a podkłady mi się skończyły. Nie dostałam odpowiedzi co uznaje za odpowiedź negatywną. Zastanawiam się tylko czy zamówić pół na pół Creme beige i pine nut Amilie (szybko się ścierają) czy 4 x 1g Annabelle, ale tych drugich nawet nie testowałam. Może podpowiecie jakie kolory ewentualnie by mi pasowały jeśli z Pixie używalam Breena, Calista poziom 2?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 19:09   #4643
maga.pol
Raczkowanie
 
Avatar maga.pol
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 220
GG do maga.pol
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Napisałam maila jakiś czas temu, prosząc o konkretną odpowiedź, bo nie wiem czy czekać czy nie, a podkłady mi się skończyły. Nie dostałam odpowiedzi co uznaje za odpowiedź negatywną. Zastanawiam się tylko czy zamówić pół na pół Creme beige i pine nut Amilie (szybko się ścierają) czy 4 x 1g Annabelle, ale tych drugich nawet nie testowałam. Może podpowiecie jakie kolory ewentualnie by mi pasowały jeśli z Pixie używalam Breena, Calista poziom 2?
Używałam tych kolorów i obecnie wybieram Annabelle Golden fair i czasem mieszam go z Golden light. Amilie nie miałam dla mnie są zbyt żółte.
maga.pol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 19:15   #4644
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez maga.pol Pokaż wiadomość
Używałam tych kolorów i obecnie wybieram Annabelle Golden fair i czasem mieszam go z Golden light. Amilie nie miałam dla mnie są zbyt żółte.
Właśnie w goldeny celuję, mam nadzieję, że trafię w dobry kolor
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 20:47   #4645
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się tylko czy zamówić pół na pół Creme beige i pine nut Amilie (szybko się ścierają) czy 4 x 1g Annabelle, ale tych drugich nawet nie testowałam. Może podpowiecie jakie kolory ewentualnie by mi pasowały jeśli z Pixie używalam Breena, Calista poziom 2?
Ja używałam dokładnie takich kolorów, jak Ty z Pixie i teraz również jestem na etapie szukania odcienia u innych, z tą różnicą że szukam już niecałe dwa miesiące .
Z Amilie pasują mi:
Cashmere- chociaż jest odrobinkę za ciepły
Sesame- odrobinę za żółty
Pine Nut- odrobinę za jasny

Z Annabelle:
Golden Fair, kryjący- to samo co z Sesame- odrobinę za żółty

Z Meow (robiłam testy dzisiaj, cały dzień po domu chodzę z 14-stoma paskami na twarzy :P):
Korat 1 FF- zwycięzca , w życiu bym nie pomyślała, że jakiś kolor może się AŻ TAK wtopić w skórę! Jak smarowałam pasek na twarzy to 3 razy dokładałam podkładu, bo wydawało mi się, że wzięłam go za mało* i dlatego go nie widać, a tu miłe zaskoczenie- kolor tak idealnie pasuje <jupi>

*w przypadku pozostałych kolorów już po jednym pociągnięciu palcem po twarzy widać było w mniejszym lub większym stopniu, że to jednak nie to

Edycja:
Annabelle testowałam ok. 2 tygodnie i miałam wrażenie, że pogorszyły mi cerę, dlatego z nich zrezygnowałam
__________________
zonk!

Edytowane przez Motylek Truskawkowy
Czas edycji: 2014-05-18 o 20:50 Powód: dopisek
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 20:59   #4646
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Motylek Truskawkowy Pokaż wiadomość
Ja używałam dokładnie takich kolorów, jak Ty z Pixie i teraz również jestem na etapie szukania odcienia u innych, z tą różnicą że szukam już niecałe dwa miesiące .
Z Amilie pasują mi:
Cashmere- chociaż jest odrobinkę za ciepły
Sesame- odrobinę za żółty
Pine Nut- odrobinę za jasny

Z Annabelle:
Golden Fair, kryjący- to samo co z Sesame- odrobinę za żółty

Z Meow (robiłam testy dzisiaj, cały dzień po domu chodzę z 14-stoma paskami na twarzy :P):
Korat 1 FF- zwycięzca , w życiu bym nie pomyślała, że jakiś kolor może się AŻ TAK wtopić w skórę! Jak smarowałam pasek na twarzy to 3 razy dokładałam podkładu, bo wydawało mi się, że wzięłam go za mało* i dlatego go nie widać, a tu miłe zaskoczenie- kolor tak idealnie pasuje <jupi>

*w przypadku pozostałych kolorów już po jednym pociągnięciu palcem po twarzy widać było w mniejszym lub większym stopniu, że to jednak nie to

Edycja:
Annabelle testowałam ok. 2 tygodnie i miałam wrażenie, że pogorszyły mi cerę, dlatego z nich zrezygnowałam

A którą formułę z AM uzywałaś? Bo ja jak już to matujacą wybiorę. Z Amilie musiałam mieszać cream beige (odrobine za jasny i zbyt chłodny) z jakimś żółtkiem, np. summer sand (trochę za żółty) lub creme brulee (sam był za ciemny).

Już spotkałam się z opinią, że AM komuś pogorszyły cerę, ale może to był efekt oczyszczania się skóry, który występuje czasem przy minerałach? 2 tygodnie, to trochę krotko, ja bym spróbowała przetrwać ten okres i np. po miesiącu zobaczyć efekty.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-18, 21:16   #4647
Motylek Truskawkowy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

aania88- Z Annabelle używałam kryjącej (miałam tylko próbkę Golden Fair) i całe opakowanie Natural Light- formuła matująca (źle doradzono mi odcień...). Dla mnie matujące były za lekkie, praktycznie w ogóle nie kryły. Nie wiem czy to, co przechodziłam to było oczyszczanie się cery, w każdym razie nie chciałam w to brnąć i postanowiłam szukać dalej. Powodzenia , daj potem znać co wybrałaś
__________________
zonk!
Motylek Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:54   #4648
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

czy pixie produkuje jeszcze korektory w kremie (malutkie okrągłe opakowanie)? Na all niestey nie ma
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-23, 21:56   #4649
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kangurrr Pokaż wiadomość
czy pixie produkuje jeszcze korektory w kremie (malutkie okrągłe opakowanie)? Na all niestey nie ma
Na chwilę obecną to oni chyba niczego nie produkują. Nawet jeżeli znajdziesz na Allegro, to nie bierz - korektory były chyba edycją limitowaną i, z tego, co pamiętam, były ważne do stycznia albo lutego tego roku .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-24, 11:10   #4650
kangurrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 88
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

och nieee, był to jedyny korektor, który dobrze wyglądał na zmarszczkach i delikatnie rozjaśniał rejon po okiem . Tak, właśnie kończę to opakowanie, przedatowane o pół roku (wstyd).
Możecie poradzić coś o podobnej konsystencji, składzie, działaniu? Miałam odcień beżowy.
kangurrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.