Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-19, 16:25   #4621
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Już dodali nowe?
Ja niedawno otrzymałam zamówienie z promo na Bioana i muszę przyznać, że bardzo mnie PH rozczarował. Zamowilam wersję Perfect Matcha, już ją miałam kiedyś i lubiłam. A ten deo ma bardzo lejącą konsystencję. Muszę go trzymać na parapecie, żeby przeszedł do stałej konsystencji. Dobrze, że zmienili receptury, bo jest do niczego ta stara. Teraz mnie nie dziwią negatywne komentarze ostatnie o tych deo. Wcześniejsza formuła byla dla mnie dużo lepsza.
to w końcu, która wersja jest dla ciebie dobra? Nowa czy stara
Ja do starej nie mogę się przyczepić. Bardzo mi pasowała.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 16:26   #4622
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Bo widzę jakie marki tam stoją. Mają tam oczywiście też zwykłe fryzjerskie marki.
Nie wiem czy lśnią, bo chodzę zawsze na cięcie bez stylizacji. Podobnie jak Korah wychodzę z założenia, że cięcie ma się obronić samo i nie ma nic gorszego niż mieć włosy pięknie utrefione przez fryzjera a po umyciu ich w domu odkryć smutną prawdę



To jest mały zakład prowadzony przez dwoch panów na Osiedlu Tysiąclecia, nie mają swojej strony internetowej KLIK KLIK. Pracują oczywiście też na fryzjerskich markach, ale mają też np Insight KLIK, w ogóle lubią sobie pogadać o pielęgnacji, tematy typy olejowanie nie są im też obce.
Ja też uważam, że cięcie musi być ładne bez składników chemicznych. Oczywiście rozumiem, że czasem trzeba użyć czegoś mocnego zwłaszcza gdy chcemy osiągnąć efekt przeciwko naturze włosów. Tak samo uważam, że koki muszą się trzymać siłą spinek i wsuwek, a nie siłą lakieru do włosów.

Używam pudrów sypkich drogeryjnych bez talku. Zauważyłam po analizie składu, że moja skóra źle reaguje na te, które zawierają stearynian magnezu. Po użyciu tych pudrów twarz jest tępa w dotyku, po całym dniu taka dziwna, nie umiem nazwać tego. Czy wy też tak macie?

Edytowane przez 4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Czas edycji: 2018-02-19 o 16:33
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 16:59   #4623
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;81525936]Ja też uważam, że cięcie musi być ładne bez składników chemicznych. Oczywiście rozumiem, że czasem trzeba użyć czegoś mocnego zwłaszcza gdy chcemy osiągnąć efekt przeciwko naturze włosów. Tak samo uważam, że koki muszą się trzymać siłą spinek i wsuwek, a nie siłą lakieru do włosów.
[/QUOTE]

Tutaj jestem innego zdania. Przy włosach prostych i trudnych do stylizowania, niepodatnych jest to wręcz niemożliwe, żeby upięcie trzymało sie na samych wsuwkach.

Co więcej im takie włosy zdrowsze, mniej porowate, gładsze, tym sprawa jeszcze się pogarsza. Ja miałam swego czasu etap stosowania wielu produktów dociążających, wygładzających, o bogatych konsystencjach i miałam przez to włosy jak lustro, ale zrobienie jakiejkolwiek fryzury, która przetrwa dłużej niż godzinę było niemożliwe. Z głupiego warkocza spadała mi każda gumka.
Potem przestawiłam się na kosmetyki typu volume i lżejsze konsystencje, zaczęłam też używać stylizatorów, a czasem sięgam także po lakier (zwykłe drogeryjne).

Jako że mam włosy zdrowe, bo wyeliminowałam wcześniejsze szkodzące im praktyki (farbowanie, prostownica), to mogę sobie na to pozwolić bez szkody dla ich kondycji.

Wciąż jednak zazdroszczę kręconym, bo one mogą włosy zakręcić i wsadzić w nie byle co i to się trzyma. Inna struktura włosa po prostu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 17:18   #4624
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to w końcu, która wersja jest dla ciebie dobra? Nowa czy stara
Ja do starej nie mogę się przyczepić. Bardzo mi pasowała.
Właśnie ja nie mam nowej, tylko starą a pasowała mi jeszcze starsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Tutaj jestem innego zdania. Przy włosach prostych i trudnych do stylizowania, niepodatnych jest to wręcz niemożliwe, żeby upięcie trzymało sie na samych wsuwkach.

Co więcej im takie włosy zdrowsze, mniej porowate, gładsze, tym sprawa jeszcze się pogarsza. Ja miałam swego czasu etap stosowania wielu produktów dociążających, wygładzających, o bogatych konsystencjach i miałam przez to włosy jak lustro, ale zrobienie jakiejkolwiek fryzury, która przetrwa dłużej niż godzinę było niemożliwe. Z głupiego warkocza spadała mi każda gumka.
Potem przestawiłam się na kosmetyki typu volume i lżejsze konsystencje, zaczęłam też używać stylizatorów, a czasem sięgam także po lakier (zwykłe drogeryjne).

Jako że mam włosy zdrowe, bo wyeliminowałam wcześniejsze szkodzące im praktyki (farbowanie, prostownica), to mogę sobie na to pozwolić bez szkody dla ich kondycji.

Wciąż jednak zazdroszczę kręconym, bo one mogą włosy zakręcić i wsadzić w nie byle co i to się trzyma. Inna struktura włosa po prostu.
Tak też u mnie jest. Żadne ozdoby mi się nie trzymają włosów, tak samo nie są podatne na stylizacje. Chociaż jak mam teraz suche końce po rozjaśnieniu to są podstniejsze trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 17:54   #4625
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Szkoda że zmienia odcień, może jakimś kryjącym pudrem da się to zneutralizować?
No właśnie muszę się za czymś rozejrzeć, bo nie mam takiego z kolorem, jedynie transparentny Lily Lolo.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 18:10   #4626
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Tak też u mnie jest. Żadne ozdoby mi się nie trzymają włosów, tak samo nie są podatne na stylizacje. Chociaż jak mam teraz suche końce po rozjaśnieniu to są podstniejsze trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak to niestety jest, że nie można mieć jednocześnie włosów gładkich jak tafla, błyszczących i niskoporowatych, ale siedzących grzecznie cały dzień w koku . Ja też długo nie chciałam zaakceptować faktu, że bez lakieru i innych stylizatorów nie będę mieć żadnego upięcia, bo śliskie, sztywne i sprężyste włosy się po prostu z niego wysuwają. Takie prawa fizyki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 11:18   #4627
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Orientana ma nowości, 2 kremy i 2 hydrokuracje, do wyboru z szafranem lub kurkumą, w tubkach. Te hydrokuracje mają konsystencję żelową, zaciekawiły mnie i nie są bardzo drogie, Klik
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-20, 12:31   #4628
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

W aptece Gemini jest dziś darmowa wysyłka. Mają trochę naturalsów.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 16:25   #4629
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Orientana ma nowości, 2 kremy i 2 hydrokuracje, do wyboru z szafranem lub kurkumą, w tubkach. Te hydrokuracje mają konsystencję żelową, zaciekawiły mnie i nie są bardzo drogie, Klik
O ciekawe, będę musiała spróbować lubię ich krem z drzewem sandałowym i kurkumą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 16:27   #4630
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Pokażę wam moje najnowsze nabytki 20180215_150908.jpg20180216_125814.jpg20180220_072925.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 16:34   #4631
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
W aptece Gemini jest dziś darmowa wysyłka. Mają trochę naturalsów.
I bdb. ceny

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Pokażę wam moje najnowsze nabytki
Masz moich ulubieńców, peelingi enzymatyczne w proszku i serum Avy, mam nadzieję, że sprawdzą się u Ciebie tak samo dobrze Daj znać. Reszta też wygląda interesująco
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-20, 16:42   #4632
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
I bdb. ceny



Masz moich ulubieńców, peelingi enzymatyczne w proszku i serum Avy, mam nadzieję, że sprawdzą się u Ciebie tak samo dobrze Daj znać. Reszta też wygląda interesująco
Będę zdawać relacje jak na razie użyłam tylko raz peeling tropikalny i to serum, ale jeszcze ciężko mi coś powiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 19:10   #4633
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Będę zdawać relacje jak na razie użyłam tylko raz peeling tropikalny i to serum, ale jeszcze ciężko mi coś powiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serum jest fajne, bo się nadaje do stosowania w różnych konfiguracjach, samo chyba tylko latem się nada. Ale to też od skóry zależy.

Spróbuj peeling ananas papaja, jest świetny

Wklejam i moje skromne nabytki. Czekam jeszcze na zestaw P shine i maseczkę nową z Madary.
Od razu powiem, że pomadka Vianka mnie nie zachwyciła. Wybrałam tą wersję ze względu na zapach, bo opisy pozostałych zapachów wydały mi się nie dla mnie. Pomadka pachnie brzoskwinią, ale średnio. I działanie słabe. Isana jest dużo lepsza _20180220_200238.JPG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 19:26   #4634
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Serum jest fajne, bo się nadaje do stosowania w różnych konfiguracjach, samo chyba tylko latem się nada. Ale to też od skóry zależy.

Spróbuj peeling ananas papaja, jest świetny

Wklejam i moje skromne nabytki. Czekam jeszcze na zestaw P shine i maseczkę nową z Madary.
Od razu powiem, że pomadka Vianka mnie nie zachwyciła. Wybrałam tą wersję ze względu na zapach, bo opisy pozostałych zapachów wydały mi się nie dla mnie. Pomadka pachnie brzoskwinią, ale średnio. I działanie słabe. Isana jest dużo lepsza Załącznik 7440731

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne zakupy

U mnie Isany (Intensiv) nic jeszcze nie przebiło, mam teraz tę Dr Organic manuka i prawie jej dorównuje, ale jednak Isana działa jeszcze szybciej, wyraźniej i natychmiastowo koi nawet bardzo zniszczone i popękane usta, mały geniusz po prostu. Zużyłam już kilka opakowań i mam ją zawsze w zapasie w razie czego, ufam bezgranicznie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 08:21   #4635
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Piękności

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Wklejam i moje skromne nabytki. Czekam jeszcze na zestaw P shine i maseczkę nową z Madary.
Od razu powiem, że pomadka Vianka mnie nie zachwyciła. Wybrałam tą wersję ze względu na zapach, bo opisy pozostałych zapachów wydały mi się nie dla mnie. Pomadka pachnie brzoskwinią, ale średnio. I działanie słabe. Isana jest dużo lepsza Załącznik 7440731
, będę z niecierpliwością wyczekiwała na recenzję maseczki Khadi

***
U mnie szlaban, ciężko jest
Kupiłam tylko masło do ciała Be Organic, na szybko w oczekiwaniu na przesyłkę z Fresh&Natural, bo już nie miałam nic do smarowania ciała i powiem Wam, że działa świetnie, ma trochę dziwny zapach, no i nie wiadomo, jaki olej producent ma tam w składzie, bo napisali tylko olus oil.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 08:34   #4636
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Piękności



, będę z niecierpliwością wyczekiwała na recenzję maseczki Khadi

***
U mnie szlaban, ciężko jest
Kupiłam tylko masło do ciała Be Organic, na szybko w oczekiwaniu na przesyłkę z Fresh&Natural, bo już nie miałam nic do smarowania ciała i powiem Wam, że działa świetnie, ma trochę dziwny zapach, no i nie wiadomo, jaki olej producent ma tam w składzie, bo napisali tylko olus oil.
Już raz użyłam Khadi, faktycznie ma dobre działanie na skórę, bo widocznie poprawia jej gładkość i oczyszcza. Dla mnie minusem jest jednak forma proszku, bo nie zawsze mam ochotę na bawienie się. I przesypałam ją do pudełka po enzymatyku z e naturalnie, bo mnie ta puszka strasznie denerwowała. Ładna ale nie funkcjonalna.
Zamówiłam więc gotową maseczkę z Madary. W sumie bardziej z ciekawości, bo racjonalnie może powinnam zostać przy Sukin zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 08:37   #4637
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Już raz użyłam Khadi, faktycznie ma dobre działanie na skórę, bo widocznie poprawia jej gładkość i oczyszcza. Dla mnie minusem jest jednak forma proszku, bo nie zawsze mam ochotę na bawienie się. I przesypałam ją do pudełka po enzymatyku z e naturalnie, bo mnie ta puszka strasznie denerwowała. Ładna ale nie funkcjonalna.
Zamówiłam więc gotową maseczkę z Madary. W sumie bardziej z ciekawości, bo racjonalnie może powinnam zostać przy Sukin zobaczymy.
Ja też wolę gotowce, zwłaszcza, że zazwyczaj jest już późno, gdy zaczynam rytuały pielęgnacyjne

A którą z Madary zamówiłaś?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 09:27   #4638
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Serum jest fajne, bo się nadaje do stosowania w różnych konfiguracjach, samo chyba tylko latem się nada. Ale to też od skóry zależy.

Spróbuj peeling ananas papaja, jest świetny

Wklejam i moje skromne nabytki. Czekam jeszcze na zestaw P shine i maseczkę nową z Madary.
Od razu powiem, że pomadka Vianka mnie nie zachwyciła. Wybrałam tą wersję ze względu na zapach, bo opisy pozostałych zapachów wydały mi się nie dla mnie. Pomadka pachnie brzoskwinią, ale średnio. I działanie słabe. Isana jest dużo lepsza Załącznik 7440731

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie solo by się nie nadawało nawet latem, bardzo leciutkie jest

Ananas i papaja będzie musiał chwile na mnie poczekać, bo go w domu zostawiłam ale mam przy sobie ten drugi, więc ten najpierw intensywniej potestuję

A miałam ochotę na te pomadki, bo te z Sylveco bardzo lubię A to psikadełko i ajurwedyjska terapia z Orientany się przewinęły przez moje zbiory

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajne zakupy

U mnie Isany (Intensiv) nic jeszcze nie przebiło, mam teraz tę Dr Organic manuka i prawie jej dorównuje, ale jednak Isana działa jeszcze szybciej, wyraźniej i natychmiastowo koi nawet bardzo zniszczone i popękane usta, mały geniusz po prostu. Zużyłam już kilka opakowań i mam ją zawsze w zapasie w razie czego, ufam bezgranicznie.
Tak piszecie o tej Isanie, że będę musiała na nią rzucić okiem przy okazji wizyty u Rosku
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 11:43   #4639
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Dla mnie solo by się nie nadawało nawet latem, bardzo leciutkie jest

Ananas i papaja będzie musiał chwile na mnie poczekać, bo go w domu zostawiłam ale mam przy sobie ten drugi, więc ten najpierw intensywniej potestuję

A miałam ochotę na te pomadki, bo te z Sylveco bardzo lubię A to psikadełko i ajurwedyjska terapia z Orientany się przewinęły przez moje zbiory

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------



Tak piszecie o tej Isanie, że będę musiała na nią rzucić okiem przy okazji wizyty u Rosku
Ja używam pod krem tego serum, albo pod cięższe serum. Ale latem używałam też solo.

Terapia Orientany to już moja druga butelka. Nie wiem czy bym się ponownie zdecydowała gdyby nie fakt, że mogę ją kupić stacjonarnie w Naturze a jeszcze była w promocji Ale teraz mi się przyda, bo skóra głowy wariuje. Dlatego też tą wcierkę kupiłam. Na ogół nie lubię wcierek i nie jestem regularna w nakładaniu ich, więc uznałam, że nie ma sensu wydawać kasy na jakieś droższe (zwłaszcza że juz kiedyś wyrzuciłam pół opakowania wcierki Vianka, bo się przeterminowała).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja też wolę gotowce, zwłaszcza, że zazwyczaj jest już późno, gdy zaczynam rytuały pielęgnacyjne

A którą z Madary zamówiłaś?
Tą nową z błotem i węglem
https://www.matique.pl/pl/madara-sma...loto_4373.html

Nie miałam do tej pory do czynienia z ich maskami, ale raczej ich kosmetyki mi służą (no jedynie krem pod oczy mnie zawiódł, tzn gdybym miała parę lat mniej to pewnie bym była bardziej zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-21, 12:06   #4640
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Wiemy coś już o nowym serum do twarzy Fresh & Natural?
http://freshandnatural.pl/pl/pielegn...szyi-i-dekoltu
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 12:25   #4641
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wg. mnie fryzjer który potrzebuje nakładać klientce na włosy jakieś produkty utrwalające i się przy tym upiera, po prostu nie potrafi strzyc. Ja jak idę do fryzjera, to oczekuję, że ostrzyże mnie tak, że włosy się będą same układać i jak wrócę do domu, to po umyciu też będą takie, jak po wyjściu od fryzjera, ponieważ sama na co dzień nie stosuję niczego do utrwalania włosów i nie życzę sobie, żeby mi nakładano jakieś smary, które mają tylko ukryć wątpliwą pracę stylisty. Już tak nie raz miałam i pewnie każda z nas, że od fryzjera wyszła zachwycona, a po umyciu włosów w domu, wyszły wszystkie jego niedoróbki. Oczywiście są wyjątki i uczesania, które po prostu nie istnieją bez produktów stylizujących, ale nawet wtedy fryzjer ma obowiązek ściąć tak, żeby włosy wyglądały też dobrze bez stylizacji, to jest prawdziwy kunszt tego zawodu i na całe prowincjonalne miasteczko takich fryzjerów albo nie ma wcale, albo się cudem jakiś jeden trafi. W dużych miastach trochę łatwiej trafić na prawdziwego maestro.
Ja jeszcze nie spotkałam fryzjera który by tak obciął mi włosy żeby się same układały. Zawsze mówię że ja nie układam włosów a i tak tną tak że bez bawienia się szczotką i toną środków do stylizacji jest dramat. A już totalnie osłabiła mnie laska która dopiero przy suszeniu zorientowała się że moje włosy są falowane.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 15:06   #4642
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Tą nową z błotem i węglem
https://www.matique.pl/pl/madara-sma...loto_4373.html

Nie miałam do tej pory do czynienia z ich maskami, ale raczej ich kosmetyki mi służą (no jedynie krem pod oczy mnie zawiódł, tzn gdybym miała parę lat mniej to pewnie bym była bardziej zadowolona
Ja z Madary miałam 2 maski, Detox i z kwasami i z żadnej nie byłam zadowolona , ale ta wydaje się interesująca, oczywiście z przyjemnością przeczytam Twoją opinię o niej. Swoją drogą, to drogie mają kosmetyki.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Wiemy coś już o nowym serum do twarzy Fresh & Natural?
http://freshandnatural.pl/pl/pielegn...szyi-i-dekoltu
Mam je w domu, ale czeka na swoją kolej.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 15:11   #4643
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja z Madary miałam 2 maski, Detox i z kwasami i z żadnej nie byłam zadowolona , ale ta wydaje się interesująca, oczywiście z przyjemnością przeczytam Twoją opinię o niej. Swoją drogą, to drogie mają kosmetyki.



Mam je w domu, ale czeka na swoją kolej.
Tak drogie i rzadko kiedy coś kupuję tej firmy w pełnym opakowaniu, ale że była promocja to się zdecydowałam.
Na pewno dam znać jak się będzie sprawdzała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 18:32   #4644
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Wiemy coś już o nowym serum do twarzy Fresh & Natural?
http://freshandnatural.pl/pl/pielegn...szyi-i-dekoltu
A co to za kolejna perełka

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja z Madary miałam 2 maski, Detox i z kwasami i z żadnej nie byłam zadowolona , ale ta wydaje się interesująca, oczywiście z przyjemnością przeczytam Twoją opinię o niej. Swoją drogą, to drogie mają kosmetyki.

Mam je w domu, ale czeka na swoją kolej.
A ja z Madary miałam z 5 lat temu mleczko oczyszczające i 2 toniki i tylko jeden tonik był okej, ale tylko ok. jak za cenę regularną 60 parę zł, to był słaby, za pół ceny, bo tyle dałam, był jednak spoko, drugi tonik był ciut gorszy, bo gorzelnia, a mleczko okazało się totalną porażką, do dziś można je kupić w niezmienionym składzie, odradzam

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie spotkałam fryzjera który by tak obciął mi włosy żeby się same układały. Zawsze mówię że ja nie układam włosów a i tak tną tak że bez bawienia się szczotką i toną środków do stylizacji jest dramat. A już totalnie osłabiła mnie laska która dopiero przy suszeniu zorientowała się że moje włosy są falowane.
To wręcz fenomenalny przypadek A fale masz śliczne, prawie kręcone, ja bym chciała takie

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Już raz użyłam Khadi, faktycznie ma dobre działanie na skórę, bo widocznie poprawia jej gładkość i oczyszcza. Dla mnie minusem jest jednak forma proszku, bo nie zawsze mam ochotę na bawienie się. I przesypałam ją do pudełka po enzymatyku z e naturalnie, bo mnie ta puszka strasznie denerwowała. Ładna ale nie funkcjonalna.
Zamówiłam więc gotową maseczkę z Madary. W sumie bardziej z ciekawości, bo racjonalnie może powinnam zostać przy Sukin zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak Cię będzie denerwować babranina z Khadi, to polecam dodawać do myjadeł, ja tak robiłam, super się sprawdzała, tak jak enzymatyki w proszku.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-21, 21:24   #4645
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Już raz użyłam Khadi, faktycznie ma dobre działanie na skórę, bo widocznie poprawia jej gładkość i oczyszcza. Dla mnie minusem jest jednak forma proszku, bo nie zawsze mam ochotę na bawienie się. I przesypałam ją do pudełka po enzymatyku z e naturalnie, bo mnie ta puszka strasznie denerwowała. Ładna ale nie funkcjonalna.
Dla mnie problematyczne jest to, że w trakcie zmywania drobinki lubią zmigrować do oczu.
Kupiłam niedawno White Witch Gentle Exfoliating Cleanser KLIK z zamiarem uzywania jako maseczki, ale kosystencja po rozrobieniu z wodą jest bardzo nierówna, ziarnista i nie trzyma się dobrze skóry, poza tym jakbym chciała nałożyć to na całą twarz, to słoiczek wystarczyłby mi może na 4 razy. Więc używam mniejszą porcję do mycia twarzy w trakcie dnia, kiedy nie chcę używać klasycznych produktów myjących, tylko odświeżyć skórę. I do tego nadaje się super.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-22, 07:07   #4646
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczęta używałyście może któreś serum wodne z Antipodes? Bo zastanawiam się czy za tą cenę warto, ale z miłości do firmy zastanawiam się
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-22, 08:03   #4647
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Dziewczęta używałyście może któreś serum wodne z Antipodes? Bo zastanawiam się czy za tą cenę warto, ale z miłości do firmy zastanawiam się
Tu masz dobrą recenzję
http://kosodrzewina79.blogspot.com/2...rzy-denko.html

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co to za kolejna perełka
może będzie na EKOtyki
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-22, 09:40   #4648
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Znowu nowa marka, czy jestem do tyłu z nowinkami https://betheskygirl.com/kolekcja/wszystkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-22, 10:39   #4649
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Tu masz dobrą recenzję
http://kosodrzewina79.blogspot.com/2...rzy-denko.html[COLOR="Silver"]
dziękuję jak macie jeszcze coś ciekawego do przeczytania na ich temat to chętnie poczytam
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-22, 12:18   #4650
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Dziewczęta używałyście może któreś serum wodne z Antipodes? Bo zastanawiam się czy za tą cenę warto, ale z miłości do firmy zastanawiam się
ja miałam worship, bardzo fajne serum, ale za pełną cenę bym chyba już nie kupiła, nie różni się wiele od tańszych z BU na przykład (dorwałam gdzieś w promocji)

Dziewczyny drogie, czy mamy tu jeszcze jakieś blogerki na wątku (kiedyś pamiętam, że były
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.