Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 12:56   #4651
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Meta ja wlasnie dzisiaj tez sie umowilam z kumpelami TZ posiedzi w domu a ja sobie cos zjem:P i poplotkuje... ciekawe co powiedzą na moj widok
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 12:59   #4652
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

http://www.youtube.com/watch?v=KusJJ5_Ge6I

Wspominalam wam o mojej pasji ?
a więc dziś mam zamiar trochę nadrobic zaległości , jak juz skończe wrzucę foty z efektami ;-)
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:03   #4653
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=KusJJ5_Ge6I

Wspominalam wam o mojej pasji ?
a więc dziś mam zamiar trochę nadrobic zaległości , jak juz skończe wrzucę foty z efektami ;-)
o fuck nieźle ale film musialam obejrzec bez dźwięku bo nie moge tego sluchać
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:06   #4654
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Witajcie,dziś miałam wizytę i teoretycznie jestem w 23 tygodniu,ale wmiary synka wskazują na 24Waży 786g
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:07   #4655
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
o fuck nieźle ale film musialam obejrzec bez dźwięku bo nie moge tego sluchać
Żeby nie było to nie mój filmik haha aż takiego talentu nie mam
Tu moje pierwsze dzieło z zeszłego roku


nadall nie polakierowane bo w tej chiwli mi nie wolno
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:07   #4656
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Meta ja wlasnie dzisiaj tez sie umowilam z kumpelami TZ posiedzi w domu a ja sobie cos zjem:P i poplotkuje... ciekawe co powiedzą na moj widok
No spotykajmy się póki możemy,bo jak to wiele osób twierdzi po porodzie nie będzie nam wolno nawet tego i nie będzie czasu i sił na koleżanki
Mnie też ciekawi reakcja mojej przyjaciółki na mój widok haha... Mam nadzieję,że chociaż od niej usłyszę,że pięknie wyglądam
Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=KusJJ5_Ge6I

Wspominalam wam o mojej pasji ?
a więc dziś mam zamiar trochę nadrobic zaległości , jak juz skończe wrzucę foty z efektami ;-)
Coś pięknego Szkoda,że Bóg nie obdarował nas talentami po równo

golgie,to brawo dla chłopaka !
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:13   #4657
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

chcialam jeszcze pochwalić sie dziełem Dziadka dla wnuków

Domek na kurzej stópce
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 13:18   #4658
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Witajcie,dziś miałam wizytę i teoretycznie jestem w 23 tygodniu,ale wmiary synka wskazują na 24Waży 786g
Gratulacje... Kawalek synka juz masz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:22   #4659
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
chcialam jeszcze pochwalić sie dziełem Dziadka dla wnuków

Domek na kurzej stópce
Fiu fiu ale dziadek się postarał
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:26   #4660
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

GOLGIE brawa za kawał chłopaka ja jutro 25 tydzień zaczynam i jestem ciekawa ile mój malec waży

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:30   #4661
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Noooooo i to tez mnie ominelo!!!!! MISSSSSSSSS CIOTKA! Bedziesz miala coreczke? GRATULUJE!!!!! Tego co pamietam to pisalas "prosze zostawic troche dziewczynek dla mnie!!"
super
Hehe dziękuję Tak będzie ta wymarzona córeczka Dobre ciocie mi zostawiły tak jak prosiłam jedną

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Witajcie,dziś miałam wizytę i teoretycznie jestem w 23 tygodniu,ale wmiary synka wskazują na 24Waży 786g
Gartuluje udanej wizyty Ale masz już sporego bąbelka w brzuszku Rośnie jak na drożdżach
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 13:39   #4662
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Wieczorem wrzucę resztę zdjęć rzeczy które już zrobilam w decuopagu , a teraz jednak ide sprzatac w szafie czas znaleźć ciuchy na ta pogodę
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:45   #4663
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

golgie brawa dla synka kawał chłopa

Też uwielbiam koralowy kolor Strzeliłam sobie tak dzisiaj paznokcie u rąk, zaraz się lepiej czuję

Zrobiłam bogracz z kaszą mężulek będzie jęczał że kasza ale może uda mu się wcisnąć że to ryż brązowy Ja tam uwielbiam kaszę gryczaną

Biorę talerz i fru grzecznie na tapczan jak lekarz przykazał
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 13:53   #4664
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A zapomniałam napisać, ze czuje sie normalnie jakby niektóre mamusie posiadające juz maluszki myślały, ze jestem albo upośledzona albo mam 12 lat
Pouczenia co powinnam jeść i robić a jak wczoraj dodałam na Facebooku, ze czas łapać kolor to dzisiaj znalazłam komentarz "tylko ostrożnie z tym łapaniem koloru...chroń brzuszek"
No kurde...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:00   #4665
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Witajcie,dziś miałam wizytę i teoretycznie jestem w 23 tygodniu,ale wmiary synka wskazują na 24Waży 786g


Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
A zapomniałam napisać, ze czuje sie normalnie jakby niektóre mamusie posiadające juz maluszki myślały, ze jestem albo upośledzona albo mam 12 lat
Pouczenia co powinnam jeść i robić a jak wczoraj dodałam na Facebooku, ze czas łapać kolor to dzisiaj znalazłam komentarz "tylko ostrożnie z tym łapaniem koloru...chroń brzuszek"
No kurde...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale pamiętaj chroń brzuszek !
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:03   #4666
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Witajcie,dziś miałam wizytę i teoretycznie jestem w 23 tygodniu,ale wmiary synka wskazują na 24Waży 786g
Uuu, dorodne chłopisko

Elfirka, ładniutki brzuszek
Fajnie, że już "goście" pojechali. To już lekka przeginka, żebyś musiała po nich na okrągło ogarniać i co chwila zlew pełen garów. Staralaś się jak mogłaś, a tu na koniec jeszcze jakieś fochy

małaPaulina, super, że udało Ci się wyhaczyć takie klapeczki. Mile spędzonego czasu ze znajomymi, bez zbędnych komentarzy

ZygaEffka, pięknościowa dłubaninka. Ja kiedyś chciałam spróbować, ale nie wiem, jakich tam tych lakierów się używa itp, a chusteczki kiedyś pokupowałam jakieś wielkanocne i miałam działać. Ja bardziej w scrapbooking poszłam, ozdobne dziurkacze, nożyczki, klejenie, wstążeczki, tasiemki. Kartki okolicznościowe, torty/motory z pampersów, bukiety ze słodyczy i takie tam duperelki.
A widziałaś ile czasem mamy gości na forum..? Czasem pewnie nasze laseczki tylko podczytują i nie bardzo mają czas by odpisać czy brak weny, jakiś słabszy dzień. Nie odezwą się, ale choć są w miarę na bieżąco co tu się wyprawia
Dziadek też lubi rękodzieło artystyczne, no i widać po kim masz zdolności, no chyba, że ten dziadek to teść Mam nadzieję, że mój tatko będzie się dłuuuugo zdrowo trzymał, bo on też ma smykałkę do takich rzeczy i jest mega dokładny. Jak altankę zrobił to listeweczki taaakie równiutkie Może kiedyś będzie nam dane posiadać własny domek i kawałek podwórka, to on by chętnie się wykazał. Teraz mnie dopinguje i twardo mówi, że wnusia będzie. ja mówiłam tu kiedyś, ze spodnie już ciasnawe to mnie ochrzanił i mówi: po co JĄ tak ściskasz ! Cały Jaśko

Mecia, ode mnie też masz manto to zamartwianie się

A ty, Małgosiu, połóż się i odpocznij, starczy wrażeń i wysiłku na dziś

U mnie też parówka w domu, okna pootwierane, a przewiewu ni hu hu Sosik czosnkowy zrobiony, właśnie mi rośnie ciasto na pizzę - tak na przegryzkę, gdyby mąż się pierogami nie najadł bo na dziś innej weny brak...
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:05   #4667
Krumcia
Raczkowanie
 
Avatar Krumcia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 200
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
I mam nie kupować więcej niebieskich rzeczy bo co jak będzie dziewczynka jednak ? To będzie laska niebieska
To będzie Smerfetka

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
jak to jest ze tyle osob nas przeglada a wciaz te same osoby tylko pisza ?
Może szpiegują?

Dzisiaj zauważyłam, że zaczynają mi wychodzić rozstępy na brzuchu, yay...
Miałam coś jeszcze napisać i wyleciało mi z głowy
Krumcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:09   #4668
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
Uuu, dorodne chłopisko

Elfirka, ładniutki brzuszek
Fajnie, że już "goście" pojechali. To już lekka przeginka, żebyś musiała po nich na okrągło ogarniać i co chwila zlew pełen garów. Staralaś się jak mogłaś, a tu na koniec jeszcze jakieś fochy

małaPaulina, super, że udało Ci się wyhaczyć takie klapeczki. Mile spędzonego czasu ze znajomymi, bez zbędnych komentarzy

ZygaEffka, pięknościowa dłubaninka. Ja kiedyś chciałam spróbować, ale nie wiem, jakich tam tych lakierów się używa itp, a chusteczki kiedyś pokupowałam jakieś wielkanocne i miałam działać. Ja bardziej w scrapbooking poszłam, ozdobne dziurkacze, nożyczki, klejenie, wstążeczki, tasiemki. Kartki okolicznościowe, torty/motory z pampersów, bukiety ze słodyczy i takie tam duperelki.
A widziałaś ile czasem mamy gości na forum..? Czasem pewnie nasze laseczki tylko podczytują i nie bardzo mają czas by odpisać czy brak weny, jakiś słabszy dzień. Nie odezwą się, ale choć są w miarę na bieżąco co tu się wyprawia
Dziadek też lubi rękodzieło artystyczne, no i widać po kim masz zdolności, no chyba, że ten dziadek to teść Mam nadzieję, że mój tatko będzie się dłuuuugo zdrowo trzymał, bo on też ma smykałkę do takich rzeczy i jest mega dokładny. Jak altankę zrobił to listeweczki taaakie równiutkie Może kiedyś będzie nam dane posiadać własny domek i kawałek podwórka, to on by chętnie się wykazał. Teraz mnie dopinguje i twardo mówi, że wnusia będzie. ja mówiłam tu kiedyś, ze spodnie już ciasnawe to mnie ochrzanił i mówi: po co JĄ tak ściskasz ! Cały Jaśko

Mecia, ode mnie też masz manto to zamartwianie się

A ty, Małgosiu, połóż się i odpocznij, starczy wrażeń i wysiłku na dziś

U mnie też parówka w domu, okna pootwierane, a przewiewu ni hu hu Sosik czosnkowy zrobiony, właśnie mi rośnie ciasto na pizzę - tak na przegryzkę, gdyby mąż się pierogami nie najadł bo na dziś innej weny brak...
To też ciekawe i pewnie czasochłonne ale efekty zawsze wszystko uzupełniają ja uwielbiam decoupage , mam już kilka surowych rzeczy przyszykowanych żeby podziałać na nowe mieszkanko , teraz chce zrobić skrzynki na zioła coś w tym stylu


A domek robił moj Tata , Teść zmarł zanim został moim teściem , w życiu nie poznałam tego człowieka , ale z tego co mi każdy mówi to miałam szczęście
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:15   #4669
Krumcia
Raczkowanie
 
Avatar Krumcia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 200
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Właśnie zauważyłam, że pominęłam jedną stronę
Effka, łady decoupage, zawsze coś takiego mi się podobało. Skrzynka na zioła świetnie wygląda, pewnie trochę pracy trzeba w nią włożyć
A domek piękny! Sama bym taki chciała
Krumcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 14:15   #4670
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A ja w piekarniku mam babke waniliowo czekoladowa tak mnie naszlo i w 15 minut ukręcilam mam trochę do prasowania ale za gorąco jest muszę odkurzyc i zmyc podłogę...masakra. Mój pies postanowił zgubić kolejne tony sierści... W sumie jej też pewnie gorąco ale to są normalnie kłęby futra w ciągu dnia mi też by mogło trochę wypaść z rąk i brody chociaż nogi już niech zostaną ale jeszcze z cipuchy jakby tak wylnialy to bym się nie pogniewala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:19   #4671
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
A ja w piekarniku mam babke waniliowo czekoladowa tak mnie naszlo i w 15 minut ukręcilam mam trochę do prasowania ale za gorąco jest muszę odkurzyc i zmyc podłogę...masakra. Mój pies postanowił zgubić kolejne tony sierści... W sumie jej też pewnie gorąco ale to są normalnie kłęby futra w ciągu dnia mi też by mogło trochę wypaść z rąk i brody chociaż nogi już niech zostaną ale jeszcze z cipuchy jakby tak wylnialy to bym się nie pogniewala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Monia a Twój facet coś robi w domu ?!?!? bo ja tylko czytam że ty zasuwasz cały czas a potem się dziwisz że cie wszystko boli
Krumcia dzieki
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:21   #4672
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

zazdrosnica ciuszki cudne
a truskawki u nas są po 9zł/1kg

nmartyna
to mnie trochę pocieszyłaś ale na szczęście mała wieczorem już dała czadu

metam fajne te ubranka wydaje mi się że większości użyjesz, sporo spodni na długi

carolciuska ile ważyłaś przed? ja póki co mam 3-4kg na plusie

dzanet mówisz że bedzie używała oilatum do kąpieli? a bedziesz czymś nawilażać ciałko bobaska? i dupcie? tak profilaktycznie, po myciu?
czy tylko sudocream ale w razie podrażniania (bo normalnie chyba się nim nie smaruje?)

elffirka śliczny brzuszek

zyga Ty zdolniachu!



-


Ponad to zapomniałam Wam powiedzieć, że w weekend byliśmy na warsztatach z doradcą laktacyjnym, a na drugich z fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim (autor książki "Mamo, tato co Ty na to)

Na pierwszym spotkaniu kobietka omówiła kwestię kp pokazała jak przystawiać pierś, jak odpowiednio trzymać aby dziecko mogło złapać sutka, czego nie robić (np. nie hartuje się sutków). Mówiła o przydatnych gadżetach i o rzeczach totalnie niepotrzebnych (np. muszle laktacyjne).
Bardzo przydatne spotkanie, serio nie miałam pojecie o tym wszystkim

Drugie warsztaty z tym fizjoterapeutą. Pokazywał różne chwyty jak dziecko, nosić, podawać, kłaść itp. super, tylko gorzej z powtórzeniem on tak manewrował lalką że szok

Było bardzo fajnie, ok. 10osób na pierwszym i ze 30 na drugim

A we wtorek mamy warsztaty z programu planeta-dziecko :P

Edytowane przez Ana***
Czas edycji: 2014-05-21 o 14:49
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:28   #4673
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Monia a Twój facet coś robi w domu ?!?!? bo ja tylko czytam że ty zasuwasz cały czas a potem się dziwisz że cie wszystko boli
Krumcia dzieki
ha dokladnie o tym samym pomyslalam tez mi sie wydaje ze Monika ciagle sprzata a Tz to co??? ja to nawet nie mialabym co tak czesto sprzatac chyba ze podlogę szczoteczka do zebow

Ana*** 3-4kg? mozesz sie tak nie chwalic ja nie wiem jak wy to robicie jecie sałatę z pomidorem tylko czy co?
u mnie truskawki 7zl/1kg
i fajnie ze chodzicie na warsztaty...
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:32   #4674
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Monia a Twój facet coś robi w domu ?!?!? bo ja tylko czytam że ty zasuwasz cały czas a potem się dziwisz że cie wszystko boli
Krumcia dzieki
Hmmm... On w domu nie robi nic. Tyle w temacie. Ja oczekuję żeby uprzątnął swoje graty, pomalował przedpokój, kibelek, sufit w łazience... Ja pragnę teraz tylko tego. A tak to nic nie robi. Nie odkurza, nie zmywa, nie myje podłogi, nie pierze, nie prasuje, nie wyrzuca śmieci, nie odkłada nic na miejsce, nie ściera kurzy.... no wszystko co trzeba robić w domu tylko z dopiskiem nie z przodu.
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:38   #4675
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

I znalazłam fajny "używak" z dziecięcymi
Body 2 pary - różowe bez metki, ale wyglądają jak nowe, bezowe metka urwana
Sukieneczka nowa

i w gratisie tulisia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC_0330.jpg (48,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC_0332.jpg (48,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC_0315.jpg (23,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSC_0320.jpg (28,5 KB, 14 załadowań)
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:44   #4676
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Hmmm... On w domu nie robi nic. Tyle w temacie. Ja oczekuję żeby uprzątnął swoje graty, pomalował przedpokój, kibelek, sufit w łazience... Ja pragnę teraz tylko tego. A tak to nic nie robi. Nie odkurza, nie zmywa, nie myje podłogi, nie pierze, nie prasuje, nie wyrzuca śmieci, nie odkłada nic na miejsce, nie ściera kurzy.... no wszystko co trzeba robić w domu tylko z dopiskiem nie z przodu.
Kochana a wiesz że krzywdzisz siebie ? należy nim potrząsnąć i to porządnie


Ja sie dziś też narobiłam czego efektem jest twardniejąca macica , ale mój facet to serio ogarnia chatę jak mu powiem że ma to zrobić to grzecznie mi pomaga , w tej chwili on chodzi do pracy i popołudniami pomaga jeszcze moim rodzicom koło domu w weekendy jak jeździmy do teściówki to rąbie drzewo i takie tam ... Dlatego w domu nie chetnie robi coś sam od siebie ale wiem że za chwilę znów szukuję się przeprowadzka i doprowadzenie tamtego mieszkania do warunkow jakie chcemy więc nie wymagam od niego cudów , ale podstawowe obowiązki jak odkurzanie i wynoszenie smieci z domu czy juz nawet w tej chwili mycie wanny to to robi bo ja nie będę dźwigać ani się schylać , poza tym sam mnie wyzywa że i tak coś robie ale ja syfu nie lubie , po prostu mam zboczenie przez pracę jako pokojówka i koniec musi być na 5 gwiazdek
CHociaż teraz coraz mniej mi sie chce sprzatac ale to przez to że wiem że zaraz tu będą mieszkać kumple tż i rozniosą w pissssduu to mieszkanie

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
I znalazłam fajny "używak" z dziecięcymi
Body 2 pary - różowe bez metki, ale wyglądają jak nowe, bezowe metka urwana
Sukieneczka nowa

i w gratisie tulisia
A to kicia z rodzinnego domu tż . Felek
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:51   #4677
Ana***
Zakorzenienie
 
Avatar Ana***
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 048
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość

Ana*** 3-4kg? mozesz sie tak nie chwalic ja nie wiem jak wy to robicie jecie sałatę z pomidorem tylko czy co?
u mnie truskawki 7zl/1kg
i fajnie ze chodzicie na warsztaty...
chwalić? no co Ty, ja się z kolei zastanawiam czy to normalne że tylko tyle

o to widzę, że u Was jeszcze tańsze


Zyga cudny
nasza to kocica i tak jak wyżej tuli się do brzuszka ciekawa jestem czy coś czuje albo czy mała ją czuje
Ana*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:54   #4678
Krumcia
Raczkowanie
 
Avatar Krumcia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 200
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ana***, jak słodko się tuli do brzuszka
Jak zarzucacie kotami, to też wam jednego pokażę (tylko zdjęcie dość małe, bo ze starego telefonu).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fjolltroll.jpg (12,8 KB, 21 załadowań)
Krumcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 14:54   #4679
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
chwalić? no co Ty, ja się z kolei zastanawiam czy to normalne że tylko tyle

o to widzę, że u Was jeszcze tańsze


Zyga cudny
nasza to kocica i tak jak wyżej tuli się do brzuszka ciekawa jestem czy coś czuje albo czy mała ją czuje
Na pewno czuje , koty maja niewyobrażalne wyczucie
a ciuszki śliczne

Wcinam lody , mam nadzieje ze nie zlapie znow jakiegos kaszlu ale nie moglam sie powstrzymac
lata mi w pokoju grubaaaaa mucha nie moge sie jej pozbyć
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-21, 15:07   #4680
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Wróciłyśmy że spaceru, gorąca.
A na 17 dentysta.

Zyga masz talent kobieto. Piękne rzeczy robisz

Golgie już kawał chłopa z Twojego syna

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
witam
Ale dzisiaj jestem padnieta bylam na pobraniu krwi i mnie na kuli bo mam cienkie żyły i jeszcze przes ta nogę nic nie mogę ledwo chodziłam po mieście gdzie normalnie bym w 45minut załatwiła wszystko to jak wychodziłam z laboratorium o 7.50 to wszystko zajęło mi do godz 10 jak siedziałam w autobusie. I ledwo doszłam noga mi dosłownie odchodzi Na dwór strach iść bo taka gorączka u mnie na słońcu jest teraz 38stopni to juz nawet nie wychodzę :'(
A co do znieczulenia to ja tylko ze znieczuleniem będę rodzic bo nie dam rady bez wiem to po sobie. Tylko nie wiem kogo się spytać czy swojego lekarza czy kogoś na porodówce nie wiem sama.
Małgosiu zapytaj kogokolwiek, tylko nie na forum. Przecież my nie wiemy gdzie mieszkasz, gdzie chcesz rodzic. Każdy szpital ma swoje wytyczne.
Sprawdź na stronie internetowej szpitala, zapytaj lekarza - o ile pracuje w "Twoim" szpitalu, na szkole rodzenia - jeśli będziesz chodzić, położnej. I zrób to jakiś czas przed porodem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.