Program Rodzina 500 plus - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-22, 08:53   #4651
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Niby ale niestety większość pewnie te doświadczenie zdobywa bo nie ma innego wyjścia i jest do tego zmuszona.
Bo w rodzinach po szkole średniej nikt takiej osoby nie będzie utrzymywał.
Więc idzie taki ktoś na zaoczne bo na dziennie nie może i musi godzić pracę że studiami.
Często gęsto są to prace ciężkie fizyczne co i tak ukrywają w CV bo wstyd :P
Tak to moi znajomi robili po studiach.

A czemu na dzienne nie moze? Nie znam nikogo kto musiałby sam sobie radzić bo rodzina powiedziałaby ze nara na dziennych. Za to takich który pracują w barach i sieciówkach aby miec na wypady jest od groma
Ogólnie to z kodeksu rodzinnego wynika ze dziecko ponad 18 letnie jesli sie uczy dalej i jednocześnie nie pracuje rodzice maja obowiązek utrzymywać

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-05-22 o 09:00
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 09:00   #4652
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Program Rodzina 500 plus

U mnie stypendium dostają ludzie, którzy mają sporo kasy, a do tego pracują na czarno. Jedna dziewczyna ma 1600 zł -1000 z pracy, 600 ze stypendium.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 09:06   #4653
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Mnie szczerze mówiąc ten trend pracy za wszelką cenę na studiach bo doświadczenie średnio się podoba. Rozumiem praktyki, konferencje, koła naukowe, konkursy, publikacje -- ale będąc na studiach wymagajacych dużo pracy własnej po znajomych pracujących gdzieś od trzeciego roku widziałam ze coś jest nie tak bo często było "tylko praca mnie czegoś nauczyła" - może nauczylyby Cię studia gdybyś czasem ruszył dupę i sam zrobil projekt zamiast przepisywac gotowy od starszego o rok kolegi.

A już najgorsze jest zachwycanie się doświadczeniem zupełnie nie w zawodzie.

Zresztą ta reguła ze doświadczenie musi byc też nie zawsze działa i w sumie może dobrze? Doświadczenie w zawodzie z czasów studiów powinno absolwentom dawać możliwość startu z innego pulapu niż tym bez doświadczenia a nie znalezienie pracy w ogóle. O studia może i Cię nikt nie pytał, niektorych moich znajomych się pyta i przynoszą projekty ze studiów i prace dyplomowe, innych nie pyta ale szef jak najbardziej oczekuje ze ktoś to wie bo miał to na studiach.

Mam znajomych którzy bez większych problemów znaleźli pracę robiąc wcześniej tylko obowiązkowe praktyki bo np. zrobili je w firmie dajacej gwarancję zatrudnienia czy zatrudnionych w firmie na podstawie której pisali wcześniej prace magisterska a na tym się ich doświadczenie niekiedy kończyło.

Takie myślenie ze doswiadczenie za wszelka cene nakręca powoli to ze na głupi staż potrzeba doswiadczenia.

A że po studiach można pracować w różnych zawodach: no mozna ale bywaja różne drogi dojścia do tych zawodów bez jednej słusznej.
Może źle to ujęłam. Akurat kierunek studiów był zgodny z moją pasją i zainteresowaniami, więc siłą rzeczy dążyłam do udziału w wolontariatach, stażach poza obowiązkowymi praktykami. Teraz, w trakcie specjalizacji te doświadczenia są mi bardzo przydatne no i łatwiej mi odnaleźć się w codziennej pracy. I nie ukrywam, że zostałam do tej pracy niejako "rekomendowana" przez promotora własnie dzięki swojej "działalności", choć uzyskanie rekomendacji nie było moim celem i nawet nie wiedziałam, że w ogóle jest możliwość uzyskania takiej rekomendacji.

Oczywiście, gdyby tak się złożyło, że nie znalazłabym pracy w swoim zawodzie, poszukałabym czegoś "na przetrwanie" jednocześnie rozsyłając CV i chodząc na rozmowy kwalifikacyjne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 09:08   #4654
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Ja na studiach pracowałam w call center i mi się to bardzo przydaje
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 09:23   #4655
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
I szkoda ze jest zmuszona ta część, może gdyby zamiast śmiesznie małych stypendiow socjalnych były duże stypendia naukowe od 1 roku to byłoby lepiej. U mnie w kilkunastoosobowej grupie na studiach dziennych pracowała z musu tylko jedna osoba (w weekendy tylko bo miała wysokie stypendium rektora), reszta pracowała bo chciała. I tak mimo pracy w zawodzie było czasem słychać "studia niczego nie uczą, dopiero praca coś daje" - świetnie, bo sie nie przykladasz do studiów i musisz uczyć się w tej pracy czegoś co było na studiach w poprzednim semestrze
Pewnie tak

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
A czemu na dzienne nie moze? Nie znam nikogo kto musiałby sam sobie radzić bo rodzina powiedziałaby ze nara na dziennych. Za to takich który pracują w barach i sieciówkach aby miec na wypady jest od groma
Ogólnie to z kodeksu rodzinnego wynika ze dziecko ponad 18 letnie jesli sie uczy dalej i jednocześnie nie pracuje rodzice maja obowiązek utrzymywać
Ale ja znam,dużo osób nie mogło sobie pozwolić by studiować dziennie bo ciężko by było im pogodzić pracę na pełen etat z takimi studiami.
Z kodeksu może tak wynika ale życie często pisze inny scenariusz,i nie każdy rodzic jest w stanie tak długo utrzymywać swoje dziecko i wymaga jakiegoś wkładu pieniężnego
Jak to było w moim przypadku,po szkole średniej tak jak poszłam do pracy to już niem myślałam o studiach.
Pierwsza pracę znalazłam taka,że byłam tak zmęczona i ciągle chorowałam przez warunki jakie tam panowały,że nie miałam sił na nic.
Rachunki w domu płacić musiałam oddawałam prawie pół pensji,do tego bilet miesięczny,kosmetyki i inne środki czystości kupowałam sama.Tyrałam po 250 godzin w miesiącu byle coś mieć.
Bo rodzice zapowiedzieli,że po szkole średniej mam sobie radzić sama bo oni nie mają zamiaru mnie dłużej utrzymywać.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Dlatego już mi się na te studia iść nie chciało,i to wcale nie z lenistwa
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 09:57   #4656
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Program Rodzina 500 plus

A co jest dziwnego w tym ze musiałaś sie dokładać rodzicom, skoro od razu po szkole średniej poszłaś do pracy i o studiach nie myślałaś?
Jeszcze niedawno pisałaś ze studia sa takie banalne, ze nic sie nie robi, to czemu ci sie nie chciało?
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:01   #4657
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Nic w tym dziwnego,tłumacze że znalazłam tak pracę ciężka że nie byłabym w stanie tego pogodzić.
Mając 250 godzin pracowałam często wszystkiego soboty i w tygodniu po 10 godzin.
Do tego ciągle problemu z zatokami przez to,że w pracy miałam temp. prawie zero stopni.
Gdybym dalej się uczyła też musiałabym się dokładać
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 10:20   #4658
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Nic w tym dziwnego,tłumacze że znalazłam tak pracę ciężka że nie byłabym w stanie tego pogodzić.
Mając 250 godzin pracowałam często wszystkiego soboty i w tygodniu po 10 godzin.
Do tego ciągle problemu z zatokami przez to,że w pracy miałam temp. prawie zero stopni.
Gdybym dalej się uczyła też musiałabym się dokładać
Też miałam wątpliwą przyjemność pracować po tyle godzin miesięcznie, dodatkowo miałam jeszcze ciężej, bo musiałam pracować tydzień na zmianę dzienną i tydzień na nocną. Przebywałam często w temperaturze równej blisko 40 stopni, oraz 0 stopni. Dodam, że to była praca w zawodzie. Wiesz, co zrobiłam? Zrezygnowałam po 3 miesiącach. Właśnie dlatego, żeby nie marnować zdrowia i żeby nie musieć się potem żalic innym, jak mam ciężko.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:29   #4659
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Też miałam wątpliwą przyjemność pracować po tyle godzin miesięcznie, dodatkowo miałam jeszcze ciężej, bo musiałam pracować tydzień na zmianę dzienną i tydzień na nocną. Przebywałam często w temperaturze równej blisko 40 stopni, oraz 0 stopni. Dodam, że to była praca w zawodzie. Wiesz, co zrobiłam? Zrezygnowałam po 3 miesiącach. Właśnie dlatego, żeby nie marnować zdrowia i żeby nie musieć się potem żalic innym, jak mam ciężko.
Ja zrezygnowałam po roku dopiero jak odłożyłam pieniądze to mogłam siedzieć w domu chociaż jeden miesiąc żeby mieć za co dać w domu na utrzymanie.
Latanie po lekarzach ciągłe antybiotyki,sterydy i to wszystko bez dnia wolnego od pracy nie brałam tam żadnego chorobowego bardzo mnie wykańczały.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:29   #4660
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Program Rodzina 500 plus

"3-miesięczny Sebastianek z Poznania trafił z połamanymi kośćmi nóżek, rączek i żeber do szpitala. Gdy lekarze przebadali chłopca, okazało się, że obrażeń ma więcej. I to znacznie poważniejszych. Sebastianek ma uszkodzony centralny układ nerwowy i lekarze nie potrafią jeszcze powiedzieć, jak bardzo zaburzy to jego rozwój. 26-letni ojciec Sebastianka, Patryk R., tłumaczy, że zbyt "stanowczo" przewijał syna.(...)Trzeba dodać, że R. żyje z rodziną na terenie ogródków działkowych w Poznaniu.
"Utrzymują się z zasiłków i programu 500 +."

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska...mpaign=fanpage
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:31   #4661
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

O kurde to współczuję też takich warunków bo wiem jak ciężko później się przestawić z nocnej zmiany na ranna jak spać po nocach się nie da

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
"3-miesięczny Sebastianek z Poznania trafił z połamanymi kośćmi nóżek, rączek i żeber do szpitala. Gdy lekarze przebadali chłopca, okazało się, że obrażeń ma więcej. I to znacznie poważniejszych. Sebastianek ma uszkodzony centralny układ nerwowy i lekarze nie potrafią jeszcze powiedzieć, jak bardzo zaburzy to jego rozwój. 26-letni ojciec Sebastianka, Patryk R., tłumaczy, że zbyt "stanowczo" przewijał syna.(...)Trzeba dodać, że R. żyje z rodziną na terenie ogródków działkowych w Poznaniu.
"Utrzymują się z zasiłków i programu 500 +."

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska...mpaign=fanpage
Szkoda dziecka ale chcesz przez to powiedzieć,że wszyscy mieszkający na działkach to sama patologia?
Bo z tego postu idzie to jednoznacznie wywnioskować.
To powiedz mi proszę skoro moich znajomych nie stać na wynajem mieszkania gdzie mają mieszkać w przytułku dla bezdomnych?Czy jak?
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 10:32   #4662
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez onnaa88 Pokaż wiadomość
o kurde to współczuję też takich warunków bo wiem jak ciężko później się przestawić z nocnej zmiany na ranna jak spać po nocach się nie da

---------- dopisano o 11:31 ---------- poprzedni post napisano o 11:29 ----------



szkoda dziecka ale chcesz przez to powiedzieć,że wszyscy mieszkający na działkach to sama patologia?
bo z tego postu idzie to jednoznacznie wywnioskować.
To powiedz mi proszę skoro moich znajomych nie stać na wynajem mieszkania gdzie mają mieszkać w przytułku dla bezdomnych?czy jak?
tak
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:39   #4663
Vilena
hakuna matata
 
Avatar Vilena
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 298
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Ona88 Czy według Ciebie ogródki działkowe służą do tego, żeby tam mieszkać ?
__________________
It's not always rainbows and butterflies
It's compromise that moves us along
Vilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:42   #4664
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
"3-miesięczny Sebastianek z Poznania trafił z połamanymi kośćmi nóżek, rączek i żeber do szpitala. Gdy lekarze przebadali chłopca, okazało się, że obrażeń ma więcej. I to znacznie poważniejszych. Sebastianek ma uszkodzony centralny układ nerwowy i lekarze nie potrafią jeszcze powiedzieć, jak bardzo zaburzy to jego rozwój. 26-letni ojciec Sebastianka, Patryk R., tłumaczy, że zbyt "stanowczo" przewijał syna.(...)Trzeba dodać, że R. żyje z rodziną na terenie ogródków działkowych w Poznaniu.
"Utrzymują się z zasiłków i programu 500 +."

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska...mpaign=fanpage
Jedyny plus tej historii to:
"Starsza siostra Sebastianka przebywa obecnie w rodzinie zastępczej. Tam też trafi chłopiec, gdy opuści szpital. Z kolei młodsza dziewczynka jest pod opieką swojego biologicznego ojca. Mężczyzna przez cały czas regularnie płaci na nią alimenty."
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:42   #4665
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Dla mnie miwszkanie na dzialkach i robienie sobie tam dziecka to patologia.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:46   #4666
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Dla mnie miwszkanie na dzialkach i robienie sobie tam dziecka to patologia.

Dla mnie tez. Jak nie można dziecku zapewnić normalnego życia to po co decydować sie na potomstwo

Ale oczywiście Ona ma znajomych którzy tak żyją i jest fajne

Edytowane przez malgo96
Czas edycji: 2016-05-22 o 10:47
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:48   #4667
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

No dobrze to czemu kiedyś bez problemu można było na dziecko się zdecydować a teraz nie można?
Czyli jak ktoś pragnie dziecka to musi szukać sobie bogatego faceta lub poprawić swój byt chodźmy to miało trwać do 45 i taka kobieta nie mogłaby już raczej zajść w ciążę nie no super
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:50   #4668
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
O kurde to współczuję też takich warunków bo wiem jak ciężko później się przestawić z nocnej zmiany na ranna jak spać po nocach się nie da

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------



Szkoda dziecka ale chcesz przez to powiedzieć,że wszyscy mieszkający na działkach to sama patologia?
Bo z tego postu idzie to jednoznacznie wywnioskować.
To powiedz mi proszę skoro moich znajomych nie stać na wynajem mieszkania gdzie mają mieszkać w przytułku dla bezdomnych?Czy jak?
To fascynujące, że nie znam nikogo, kto mieszkałby na działce. Ty oczywiście masz grono znajomych jako przykład
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:51   #4669
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To fascynujące, że nie znam nikogo, kto mieszkałby na działce. Ty oczywiście masz grono znajomych jako przykład
No widzisz może masz sama elitę znajomych którzy mają mieszkania własnościowe oraz bez problemu stać ich na opiekunkę jak mają dzieci no widzisz
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 10:51   #4670
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
No dobrze to czemu kiedyś bez problemu można było na dziecko się zdecydować a teraz nie można?
Czyli jak ktoś pragnie dziecka to musi szukać sobie bogatego faceta lub poprawić swój byt chodźmy to miało trwać do 45 i taka kobieta nie mogłaby już raczej zajść w ciążę nie no super
bo kiedyś było mniej ludzi, szczególnie po wojnie. bo większa liczba osób = większa liczba rąk do pracy. bo liczba pracowników rośnie w ogromnym tempie, a liczba dostępnych stanowisk pracy rośnie powolutku. zmieniają się okoliczności ekonomiczne.

nie no, mieszkanie na działce to jest nowy rodzaj jakiegoś dna. przecież tych ludzi mogą w każdym momencie stamtąd wywalić. oni nie boją się ładować kasę w coś, co jutro może im zostać zabrane i zburzone?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:52   #4671
201607121223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 240
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez malgo96 Pokaż wiadomość
Dla mnie tez. Jak nie można dziecku zapewnić normalnego życia to po co decydować sie na potomstwo

Ale oczywiście Ona ma znajomych którzy tak żyją i jest fajne
Zawsze się znajdzie patologia, która powie, że inna patologia (nienazywana tu oczywiście patologią) też tak robi, więc to normalne, a to Ty głupi człowieczku, ze swoją "nadgorliwą" odpowiedzialnością, jesteś jakiś ☠☠☠*ięty.
201607121223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:52   #4672
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Młodzi chcą się usamodzielnić a nie mają szans bo nie każdego stać na wynajem z najniższych pensji
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:53   #4673
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
To fascynujące, że nie znam nikogo, kto mieszkałby na działce. Ty oczywiście masz grono znajomych jako przykład
Ja tez.
Ale ze srodowisko onneej to nie jest zdrowe i normalne.srodowisko to chyba juz ustalilismy

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
No widzisz może masz sama elitę znajomych którzy mają mieszkania własnościowe oraz bez problemu stać ich na opiekunkę jak mają dzieci no widzisz
Ne no, miec na mieszkanie gdzie indziiej niz w aaltanie na dzialce to luksus, nie ma to tamto xd
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:54   #4674
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
No widzisz może masz sama elitę znajomych którzy mają mieszkania własnościowe oraz bez problemu stać ich na opiekunkę jak mają dzieci no widzisz

A ty znów o elitach, bogatych=niekulturalnych. .. Jaki ty masz z tym problem ze ktoś ma pieniądze?
Tak, uwazam ze nie powinno sie planować dziecka do póki nie można zapewnić mu normalnej przyszłości
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:54   #4675
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
No dobrze to czemu kiedyś bez problemu można było na dziecko się zdecydować a teraz nie można?
Czyli jak ktoś pragnie dziecka to musi szukać sobie bogatego faceta lub poprawić swój byt chodźmy to miało trwać do 45 i taka kobieta nie mogłaby już raczej zajść w ciążę nie no super
Lub kobiety

A tak serio, teraz też mozna się bez problemu zdecydować, jak nie teraz to za rok czy 5 lat. To ci co im się dziecko pojawia są problemem, bo bezmyślnie się rozmnażają.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:54   #4676
Vilena
hakuna matata
 
Avatar Vilena
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 298
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Po co pracować za granicą i odkładać na zakup mieszkania skoro można mieszkać na działce, przecież inni tak żyją i to jest normalny sposób na życie
__________________
It's not always rainbows and butterflies
It's compromise that moves us along
Vilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:55   #4677
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
bo kiedyś było mniej ludzi, szczególnie po wojnie. bo większa liczba osób = większa liczba rąk do pracy. bo liczba pracowników rośnie w ogromnym tempie, a liczba dostępnych stanowisk pracy rośnie powolutku. zmieniają się okoliczności ekonomiczne.

nie no, mieszkanie na działce to jest nowy rodzaj jakiegoś dna. przecież tych ludzi mogą w każdym momencie stamtąd wywalić. oni nie boją się ładować kasę w coś, co jutro może im zostać zabrane i zburzone?
Nie wybiegam aż tak w przeszłość daleko heh bo za czasów moich rodziców miało się 5 dzieciaków i jedna osoba bez problemu utrzymała cała rodzinę jakie te czasy kiedyś były okropne,że teraz jedna osoba nie może rodziny utrzymać ahh
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:56   #4678
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Ja tez.
Ale ze srodowisko onneej to nie jest zdrowe i normalne.srodowisko to chyba juz ustalilismy

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------



Ne no, miec na mieszkanie gdzie indziiej niz w aaltanie na dzialce to luksus, nie ma to tamto xd
a wiadomo prokreacja jest obowiązkowa.
Nie rozmnożysz się to kula w łeb, albo kajdany i kamieniołomy
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:56   #4679
malgo96
Zadomowienie
 
Avatar malgo96
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 339
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Nie wybiegam aż tak w przeszłość daleko heh bo za czasów moich rodziców miało się 5 dzieciaków i jedna osoba bez problemu utrzymała cała rodzinę jakie te czasy kiedyś były okropne,że teraz jedna osoba nie może rodziny utrzymać ahh


Proszę przestań juz
malgo96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-22, 10:56   #4680
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
No dobrze to czemu kiedyś bez problemu można było na dziecko się zdecydować a teraz nie można?
Czyli jak ktoś pragnie dziecka to musi szukać sobie bogatego faceta lub poprawić swój byt chodźmy to miało trwać do 45 i taka kobieta nie mogłaby już raczej zajść w ciążę nie no super

Twoi znajomi to sie raczej do 30 zbliżają, niż do 45, więc nie rozumiem po co histeryzujesz.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-23 12:42:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.