Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-21, 08:42   #4681
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

ja też
Szkoda, że nie ma w Sephorach zestawów
Szkoda, szkoda

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Angel, pomysł bombowy! jak któraś Wizażanka sobie zyczy sms-ka to poproszę numer na PW - będę słać!
O wy spryciary !

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
żebyś wiedziała jak rozmawiam z kimś na gg to też piszę, że zaraz będę kłaść się spać, po czym gadam kolejną godzinę
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 08:43   #4682
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dzisiaj spóźniona, nadrabiałam wątek Zresztą na autobus też się spóźniłam, szukałam rękawiczek, które mi krasnoludki schowały.
Pachnę Theo. Poczułam dziś w jej pierwszych nutach tą osławioną coca-colę.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
od rana mam FESTIWAL KOBIECOŚCI:d
O jaka ładna nazwa

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
bo ja gram zawsze Krasnoludem i odczuwam duchowe pokrewieństwo z ta rasą

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Tak właśnie wygląda moja dusza: potężny, poryty bliznami po smoczych pazurach, ryży jak marchewa, żółtooki Krasnolud z okrwawionym toporem. Twardy i obłąkany jednocześnie. Moja ukochana postać z większości kampanii w Warhammera.

I proszę - tylko nie "krasnali".
Sabbath Moja guro Też uskuteczniałam kiedyś Warha i też najbardziej uto żsamiałam się z krasnoludami (wszystkie moje postacie oprócz dwóch: hobbita i ludzkiej kobiety, która jednak szybko zginęła, bo tępa była że hej, były krasnoludami). Fajnie było grać takiego nieokrzesańca. Tylo nie rozumiem, czemu wszyscy nabijali się z mojej krasnoludzicy że niby zarost ma na twarzy

Wczoraj mieliśmy w pracy wigilijkę. Niby fajnie było (to znaczy było fajnie, a nie niby), ale znowu się zdołowałam. Okazuje się, że nie nadaję się do towarzystwa. Umiem rozmawiać z kimś twarzą w twarz, ale tylko jak jest tych osób mniej niż 2. W większym gronie bełkoczę bez ładu i składu, więc wychodze na głupka lub gbura (to jak dla odmiany nic nie gadam, żeby się nie kompromitować).
Od jednej imprezki i szklaneczki wina zaczęłam rozpamiętywać moje życie. Jakie kiedyś miałam plany i jak to nic z nich nie wyszło. Moje małżeństwo ostatnio kuleje, z mężem nie mogę się dogadać, a kiedyś był moim najlepszym przyjacielem i mogliśmy rozmawiać bez końca. Porzuciłam wszystkie swoje ulubione zajęcia i pasje (no, powiedzmy hobby, których i tak miałam niewiele).
Do dupy, wszystko do dupy. Do tego zatoki mi się znowu odezwały i mam czwarty raz w ciągu 2 miesięcy infekcję intymną. Żyć nie umierać po prostu.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 08:43   #4683
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dziś wypachniam się Dzingiem mym kochanym i wkrótce pomykam na dworzec. Trochę się boje dzikich tłumów w pociągo, no ale co tam...

Pewnie jeszcze tu do Was zajrzę z laptopa TŻ-ta, no bo jak ja bym przeżyła prawie tydzień bez wizażu??

Agnysko - na pewno nie jesteś gburem, po prostu masz gorszy okres, ale wszystko się ułoży Kryzysy w związkach są nieuniknione, ale też mijają. Ja też mam teraz taki okres rozpamiętywania i smutno mi z tego powodu, ze moje życie nie do końca jest takie jak chcę. Ale duża w tym "zasługa" mojego charakteru, więc tylo siebie mogę za to winić.

A do pasji można wrócić - może takie postanowienie noworoczne?
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 08:44   #4684
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

znowu obudziłam się z bólem głowy, chciałam go "przespać", ale nie udało się, boli craz mocniej
nie pachnę
wezmę próbkę Dzinga; Agnyska pisała, że leczy ból głowy, może później spróbuję
miałam mieć dziś wolny dzień, ale niestety muszę do pracy

Joasiu co u Ciebie?

Miłego dnia

Nebrasko, szczęśliwej podróży, zaglądaj i pisz

Agnysko, a mnie się wydajesz być ciepłą, inteligentną, wygadaną i pełńą pasji kobietą
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 08:59   #4685
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

bvlgari - au the rouge
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 09:00   #4686
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dzis Max Mara. Pozdrawiam i Wesołych Świąt!!!!
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 09:11   #4687
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Mam ogromne wizażowe zaległości... Jasio ząbkuje, na dodatek wielkoduszny tatuś przekazał mu potężny katar, a ja miotam się po mieszkaniu, jak rasowa gospodyni przed świętami . Mieszkanie wysprzątane, zrobiłam już zakwas na barszcz czerwony (barszczyk ugotuję w niedzielę wieczorem), uszka z orzechami włoskimi i grzybami (zamroziłam), mam zamiar zrobić jeszcze szubę lub jak niektórzy to zwą – śledzie pod pierzynką, kluski z makiem i ciasto czekoladowe z pomarańczami. O!

Ostatnio pachniałam najczęściej Theoremą i Sequoią CdG, w której zakochałam się już jakiś czas temu, a niedawno gorącym uczuciem zapałał do niej mój mąż .

Dziś Dolce Vita .

Pozdrawiam wszystkich pachnących maniaków bardzo serdecznie!


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 09:17   #4688
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Perles z dobrą energią
Joasiu, trzym się.

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Padparadscha globalnie. Trzyma się blisko skóry i pieści zmysły delikatnie. Kusi, oj kusi...a na nadgarstku Paloma Picasso od Koty, ekspansywna i zdecydowana. Paloma pachnie na początku jak Soir de Lune. Później robi sie bardziej energiczna. Nie ma w składzie róży, a jednak ją wyczuwam, przybrudzoną, miodową, ciężką ale wytrawną.
No właśnie, też czujesz różę, na początku wydawało mi się to oczywiste, że to róża, potem stwierdziłam, że to chyba ten goździk, co to jest w składzie, ale wydaje mi się bardzo różowaty, a właściwie w dalszym ciągu skłaniałabym się do róży... może troszkę goździkowatej.
i zapach wydaje Ci się wytrawny... spotkałam się też z opinią, że jest słodki...
Gdyby nie to, ze dzisiaj dzień sprzątania- spokojnego, nie planuje się miotać- to wypachniłabym się Palomą, ale do tej sytuacji pasuje ona jak pięść do nosa.

O, widzę nad sobą Demonika z nowym avatarowym portretem maluszka ! Pozdrawiam.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 09:18   #4689
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Demoniku
Jak idzie ogladanie? Tak samo skandalicznie jak ostatnio?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:14   #4690
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Gucci PH i zaraz lecę po ostatnie zakupy świąteczne.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:20   #4691
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Wolne, wolne, wreszcie mam wolne I to aż do 02.01- to jest plus bycia pracownikiem w szkolnictwie
Mam zamiar dziś leniuchować, podczytywać forum, wyskoczyć tylko po drobne zakupy (zachorowałam na jedne spodnie, mam nadzieję że na mnie czekają w sklepie )
Jeszcze nie pachnę, będzie pewnie Angel albo Belle de Minuit, a zazdraszczam strasznie wszystkim wizażankom pachnącym Pradą Intense- mam straszną ochotę na ten zapach, zupełnie w ciemno
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 10:21   #4692
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Ja wszystkie zakupy mam zrobione, w weekend będzie gotowanie - mama, babcia, mężuś i ja, więc szybko pójdzie - a dziś firmowa Wigilia. Na ta okazję wypachniłam się Messe i zrobiłam paznokcie na czarno
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:32   #4693
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Demoniku, witaj Widzę, że porządna z Ciebie gospodyni i pyszności przygotowujesz na Święta

A ja dalej posmęcę, bo poprzednie wywody kolejny problem (tym razem pracowy, nagły i pilny) mi przerwał.
Nie wiem, może to ta zima, brak słońca, brak snu i choróbki mnie tak pesymistycznie nastrajają? Od jakiegoś czasu próbuję się podnieść z dołka, staram się zmobilizować do działania i nawet przez chwilę jest nieco lepiej. A potem zaraz z powrotem w dół.
Nie umiem przerwać tego spadania, nic mi się nie chce. Wiem, że najlepiej dla mnie to zmobilizować się do drobnego chociaż działania, do ruchu, do skupienia. Wiem, że jak to zrobię to będzie lepiej, ale nie mam siły. Wczoraj jak wróciłam z pracy przygotowałam szybki obiad, zjadłam troszkę i padłąm jak mucha, nieumyta i w ubraniu. Rano obudził mnie budzik. I znowu do pracy i znowu to samo. Jakby nie mój M. mieszkanie byłoby jak pobojowisko. To on sprząta kotom kuwetę, gotuje obiadki prawie codziennie, zmywa, myje okna, kibel, kafelki w łazience, podlewa kwiatki, zajmuje się psem i akwarium... Jedyne co ja robię ostatnio to: karmienie kotów (trzeba o stałych porach, bo inaczej żyć nie dają) i poranne wyprowadzanie psa (co trwa około 3 minuty i pozwala mi się dobudzić).
Świąt jakoś nie widzę. Zaraz po Świętach czeka mnie ślub+wesele, nie kupiłam nawet ciuchów na tą okazję. Na Sylwestra się nie wybieram, nie mam gdzie i nie chce mi się. Najchętniej to bym się upiła, ale nawet alkohol przestał mi ostatnio smakować. Szukam dna, z którego możnaby się odbić.

Ach, przynajmniej perfumeryjne alkohole mnie jeszcze cieszą. A Theo pachnie dziś ładnie, że nie mogę się przyczepić.

Edit:
Kasiulko, widzę Cię Myślałam dziś o Tobie
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:45   #4694
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Jednak zapodałam sobie coś- cd testowania Cristiana Fissore- Cashmere. Pierwsze uderzenie- głęboka, przyćmiona, matowa, szorstka, ciemna, ciepła brzoskwinia, śliwka węgierka z mocno korzenną pestką, i korzenie z grzanego wina. Wszystko pokryte szorskim, kolońskim pyłem- to właśnie element łączący z Safari- zwłaszcza później, jak minie już ten owoc z pierwszych nut.
To dobry zapach.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:48   #4695
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Demoniku berbeć rośnie WOW. Mam nadzieje że w styczniu w jakąś sobote znajdziesz czas na kawke in Warsaw

Joasiak nie wiem co sie dzieje i szczerze martwie się i mysle i wysylam pozytywne emotion do Twojego serduszka


"L" leży na mnie jak plankton na neonce Mniam bosko slodko i otulajaco i bardzo pieszczotliwie
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:49   #4696
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dzisiaj Naomi Campbell Cat deluxe
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:50   #4697
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A ja dalej posmęcę, bo poprzednie wywody kolejny problem (tym razem pracowy, nagły i pilny) mi przerwał.
Nie wiem, może to ta zima, brak słońca, brak snu i choróbki mnie tak pesymistycznie nastrajają? Od jakiegoś czasu próbuję się podnieść z dołka, staram się zmobilizować do działania i nawet przez chwilę jest nieco lepiej. A potem zaraz z powrotem w dół.
Nie umiem przerwać tego spadania, nic mi się nie chce. Wiem, że najlepiej dla mnie to zmobilizować się do drobnego chociaż działania, do ruchu, do skupienia. Wiem, że jak to zrobię to będzie lepiej, ale nie mam siły. Wczoraj jak wróciłam z pracy przygotowałam szybki obiad, zjadłam troszkę i padłąm jak mucha, nieumyta i w ubraniu. Rano obudził mnie budzik. I znowu do pracy i znowu to samo. Jakby nie mój M. mieszkanie byłoby jak pobojowisko. To on sprząta kotom kuwetę, gotuje obiadki prawie codziennie, zmywa, myje okna, kibel, kafelki w łazience, podlewa kwiatki, zajmuje się psem i akwarium... Jedyne co ja robię ostatnio to: karmienie kotów (trzeba o stałych porach, bo inaczej żyć nie dają) i poranne wyprowadzanie psa (co trwa około 3 minuty i pozwala mi się dobudzić).
Świąt jakoś nie widzę. Zaraz po Świętach czeka mnie ślub+wesele, nie kupiłam nawet ciuchów na tą okazję. Na Sylwestra się nie wybieram, nie mam gdzie i nie chce mi się. Najchętniej to bym się upiła, ale nawet alkohol przestał mi ostatnio smakować. Szukam dna, z którego możnaby się odbić.
Agnysko przesyłam dużo pozytywnej energii
Mnie jej ostatnio nie brakuje mimo, że nie wszystko układa mi się tak jakbym chciała..ale zawsze trzeba znaleźć jakieś pozytywy.
Teraz czekają mnie cudowne dni w gronie rodzinnym, znowu będzie kupa śmiechu i radości
Jutro rano wyjeżdżam do domu rodzinnego, już się nie mogę doczekać
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:51   #4698
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Dobry - mialam isc dzis do pracy na rano, na 6 rano!!!

ale wieczorem postanowilam, ze wlasciwie to to tak glupi pomysl, tak debilny, i tak mi sie rzygac chce na mysl o wstawaniu o 4 35, ze poprostu nie poszlam.
a po nowym roku bede sie martwic co za scieme wymysle...

Wiec ja juz zaczelam urlopowac sie do 6 stycznia wlacznie, ide wpakowac rzczy do torby, wybrac perfumy, dodatki, kosmetyki...

ah... jakos nie czuje...

poplakalam sobie nieco noca, gadajac w ciemnosc prosby o rozwiazanie... albo albo bo nie daje rady.
poza tym zrobilam z siebie wczoraj troszke debila w pracy do kumpla ale mysle, ze wybaczyl... a jak nie to niech sie paluje.

bede pachniec : dalej extraordinary.

Lea czekam na zdjecie kolczyka
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 10:58   #4699
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Lea też czekam.

milego dnai dziewczyny, lece bo kolejka do mnie sie robi
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-21, 11:15   #4700
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Uwielbiam koty, ale czasami mam ochotę wystawić swoje za okno
Mi daj! Dobrze wiesz, którego
Cytat:
Napisane przez kasia-1978 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam przed swiatecznie
Hej
Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Mam ogromne wizażowe zaległości... Jasio ząbkuje, na dodatek wielkoduszny tatuś przekazał mu potężny katar, a ja miotam się po mieszkaniu, jak rasowa gospodyni przed świętami . Mieszkanie wysprzątane, zrobiłam już zakwas na barszcz czerwony (barszczyk ugotuję w niedzielę wieczorem), uszka z orzechami włoskimi i grzybami (zamroziłam), mam zamiar zrobić jeszcze szubę lub jak niektórzy to zwą – śledzie pod pierzynką, kluski z makiem i ciasto czekoladowe z pomarańczami. O!
Monik, aż zgłodniałam
Mam nadzieję, że rodzinka szybko wyzdrowieje. Dziękuję za smsa

---

Jeszcze niczym nie pachnę. Spałam 12h i mam głowę z ołowiu.
I w jakiegoś dołka wdepnęłam, fuj.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:32   #4701
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Nic mi sie nie chce niczym nie pachnę. Beznadzieja ze idą świeta nic a nic ich nie czuję.

Agnysko
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:35   #4702
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

A ja czekam na książkę o średniowiecznej czarownicy

puk puk

dopachniłam sobie nadgarski :
Lewy - Angelem Fiołkowym - znów zaczynam sięzastanawiać czemu oddałam
Prawy - Note Ambre - M.Micallef - nigdy nie sądziłam,ze spodoba mi siępudrowy zapach -ale jest tak szlachetna, subtelna i kobieca, ze ... po prostu wykwintna ambra .... pasowałaby idealnie do sukni balowej od Diora
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dama dior.jpg (48,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_2.jpg (57,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_15.jpg (51,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_16.jpg (46,7 KB, 10 załadowań)
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:43   #4703
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Spoko, Favkes, mam ją przekopiowaną ze starego kompa na dyskietkę (tak, w tamtych czasach jeszcze dyskietki były w użyciu) i teraz muszę ją zgrać na kompa w pracy tak, żeby móc wysyłać mailem. Nie bój sie, nie zapomniałam.

A zdjęcia SUPER!!!!!
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:54   #4704
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

superek - czekam

Jak patrze na takie fotki - to chciałabym chociaz na chwilę przenieść się w czasy kiedy się w tym chodziło ..... mmmmmmmm
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:56   #4705
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Chodziło może niekoniecznie - ale było wożoną np. karetą
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 11:57   #4706
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Favkes, ja też bym chciała choć na 1 dzień moc pochodzić po Warszawie i wybrac się do Łazienek w takim własnie stroju. Ale jak sobie pomyślę, ile czasu zajęłoby mi zakładanie pantalonów, pończoch, gorsetu, potem układanie włosów i przypinania kapelutka morderczymi szpilkami... to wole wskoczyć w dżinsy
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 12:01   #4707
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Na ta okazję wypachniłam się Messe i zrobiłam paznokcie na czarno
Prawdziwie świątecznie

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A ja dalej posmęcę, bo poprzednie wywody kolejny problem (tym razem pracowy, nagły i pilny) mi przerwał.
Nie wiem, może to ta zima, brak słońca, brak snu i choróbki mnie tak pesymistycznie nastrajają? Od jakiegoś czasu próbuję się podnieść z dołka, staram się zmobilizować do działania i nawet przez chwilę jest nieco lepiej. A potem zaraz z powrotem w dół.
Nie umiem przerwać tego spadania, nic mi się nie chce. Wiem, że najlepiej dla mnie to zmobilizować się do drobnego chociaż działania, do ruchu, do skupienia. Wiem, że jak to zrobię to będzie lepiej, ale nie mam siły. Wczoraj jak wróciłam z pracy przygotowałam szybki obiad, zjadłam troszkę i padłąm jak mucha, nieumyta i w ubraniu. Rano obudził mnie budzik. I znowu do pracy i znowu to samo. Jakby nie mój M. mieszkanie byłoby jak pobojowisko. To on sprząta kotom kuwetę, gotuje obiadki prawie codziennie, zmywa, myje okna, kibel, kafelki w łazience, podlewa kwiatki, zajmuje się psem i akwarium... Jedyne co ja robię ostatnio to: karmienie kotów (trzeba o stałych porach, bo inaczej żyć nie dają) i poranne wyprowadzanie psa (co trwa około 3 minuty i pozwala mi się dobudzić).
Świąt jakoś nie widzę. Zaraz po Świętach czeka mnie ślub+wesele, nie kupiłam nawet ciuchów na tą okazję. Na Sylwestra się nie wybieram, nie mam gdzie i nie chce mi się. Najchętniej to bym się upiła, ale nawet alkohol przestał mi ostatnio smakować. Szukam dna, z którego możnaby się odbić.
Miałam taki listopad w ubiegłym roku, do tego jeszcze spore problemy z jedzeniem. Pomogły zapisane przez lekarza tabletki
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
A ja czekam na książkę o średniowiecznej czarownicy
Na tą na którą ja też czekam?

Byłam dziś na poczcie, myslałam ze dwa awizo oznaczają walentynki od urzędu skarbowego, a odebrałam dwie truskawkowe paczki - OI i brązująca paletke Guerlain

Chyba juz wiem czym będę pachnieć w święta
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 12:13   #4708
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

No, czarne pazury pasują mi do białej bluzki z czarnym wzorek "New York" plus lekki brokat Jakbym umiała, to bym sobie na pazurach bałwanki albo choineczki wymalowała.

Dobrze, że Favkes mnie pogoniła - od razu usiadłam i wreszcie skopiowałam te pliki z dyskietki (na szczęście mój komp w pracy na możliwość odtwarzania dyskietek). Tyle, że są one w Notatniku, tj. w formacie txt. A że jako niespecjalnie znam się na możliwości przerobienia tego na bardzo ludzki plik, mogę Wam to wysyłać w ten sposób? Marginesy są jakieś porozstrzeliwane, masakra, powinnam sie trochę przyuczyc, bo ja z techniki blondynka jestem

Tak więc jak ktoś chce owa powieść stulecia, to niech mi da na PW swojego maila.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 12:14   #4709
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Ja biorę nawet txt
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 12:20   #4710
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVII

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Na tą na którą ja też czekam?
Na tą, na którą wiele z nas czeka. Aggie?
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.