Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-15, 12:15   #4681
Maricha85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Dziękuję za odpowiedź. Pewnie to tylko moje urojenia. Wczoraj strasznie czułam podbrzusze a dziś jest ok. Czasami czuje jajnika ale to tylko może moje nastawienie. Test zrobię jakoś w pon lub wtorek i powtórzę w sobotę-niedziele jeżeli okresu nie będzie.
Maricha85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 21:14   #4682
aike_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

A czy brany antybiotyk z grupy tetracyklin może dać fałszywie ujemny wynik testu?
aike_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 15:41   #4683
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Wiadomości: 189
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Dziewczyny proszę o pomoc..
Od ponad roku biorę pigułki, przy poprzednim opakowaniu tak jak co miesiąc brałam je idealnie (tzn. żadnej nie pominęłam, nie zwymiotowałam itp.), nie brałam również żadnych innych leków.
Krwawienie z odstawienia zawsze dostawałam w 3-4 dniu przerwy, obecnie minęło już 7 dni, wziełam 3 tabletki z nowego opakowania a krwawienia nadal nie ma..
Próbuję zrzucić to na przemęczenie (ostatnie tygodnie pracuję 14 godzin dzienie)/stres, ale nie wiem czy mają one aż taki wpływ na krwawienie z odstawienia.

Wiem że teoretycznie nie ma szans na ciąże, ale chciałabym mimo wszystko sprawdzić (żeby w razie czego wiedzieć jak najwcześniej) - czy test wykonany jutro z porannego moczu (10 dni po ostatnim opakowaniu tabletek) będzie wiarygodny?

Terminu ewentualnego zapłodnienia nie jestem w stanie w żaden sposób przewidzieć, ponieważ nie było żadnego stosunku "podwyższonego ryzyka" - teoretycznie każdy z nich był zabezpieczony. Zależy mi na teście, tylko nie wiem kiedy powinnam go wykonać.
Na test z krwi na razie nie mam możliwości się wybrać, muszę zacząć od domowego.
__________________
22.08.2015
tyna31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 22:15   #4684
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tyna31 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc..
Od ponad roku biorę pigułki, przy poprzednim opakowaniu tak jak co miesiąc brałam je idealnie (tzn. żadnej nie pominęłam, nie zwymiotowałam itp.), nie brałam również żadnych innych leków.
Krwawienie z odstawienia zawsze dostawałam w 3-4 dniu przerwy, obecnie minęło już 7 dni, wziełam 3 tabletki z nowego opakowania a krwawienia nadal nie ma..
Próbuję zrzucić to na przemęczenie (ostatnie tygodnie pracuję 14 godzin dzienie)/stres, ale nie wiem czy mają one aż taki wpływ na krwawienie z odstawienia.

Wiem że teoretycznie nie ma szans na ciąże, ale chciałabym mimo wszystko sprawdzić (żeby w razie czego wiedzieć jak najwcześniej) - czy test wykonany jutro z porannego moczu (10 dni po ostatnim opakowaniu tabletek) będzie wiarygodny?

Terminu ewentualnego zapłodnienia nie jestem w stanie w żaden sposób przewidzieć, ponieważ nie było żadnego stosunku "podwyższonego ryzyka" - teoretycznie każdy z nich był zabezpieczony. Zależy mi na teście, tylko nie wiem kiedy powinnam go wykonać.
Na test z krwi na razie nie mam możliwości się wybrać, muszę zacząć od domowego.
Krwawienie czasem nie występuje. Nie jesteś zapewne w ciąży. Jeśli chcesz zrobić test, to zrób go po 14 dniach od ostatniego stosunku z tych przed planowanym krwawieniem.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 22:45   #4685
ann_ce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cześć, może miałyście podobną sytuację.

Ostatnią miesiączkę miałam 3.08, cykle trwają zwykle u mnie 28 dni. Nadal nie pojawiła mi się miesiączka, bolą mnie piersi i czasem w dole brzucha, mam straszną ochotę na słodycze (te wszystkie objawy mam też zwykle przed miesiączką). Nie odczuwam mdłości, śluz jest skąpy i białawy.

Przez cały cykl zabezpieczałam się prezerwatywą, nigdy nie było problemu aby pękła albo się zsunęła, zawsze też z partnerem bardzo uważamy. 3 dni po terminie miesiączki zrobiłam apteczny test, wyszedł negatywnie ale był robiony po południu. Czy jest możliwe abym była w ciąży?

Dodam że ostatnio miałam stresujący czas, może to jest powodem?
ann_ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 21:00   #4686
ewelika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Pozytywny czy nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140928_008.jpg (98,6 KB, 151 załadowań)
ewelika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 21:04   #4687
Laramie
Zadomowienie
 
Avatar Laramie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 787
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Nawet niewyraźna kreska oznacza ciążę.
Pozytywny.
__________________

"You can't sleep, you can't eat
There's no doubt, you're in deep (...)
Gonna have to face it, you're addicted to love..."



WYMIANA KSIĄŻEK
Laramie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 16:18   #4688
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewelika89 Pokaż wiadomość
Pozytywny czy nie?
Pozytywny . Bardzo dobrze widoczna druga kreska!
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 13:02   #4689
paulunia2605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Hej Mam takie pytanie. Odstawiłam kilka miesięcy temu tabletki antykoncepcyjne i nadal nie mam regularnego okresu.25 lub 26 września kochałam się,ale w prezerwatywie i widziałam,że ani się nie zsunęła,ani nie pękła,a mimo to mam takiego stracha,że szok.27 wrzesnia dostałam okres i trwal on standardowo 6 dni,miałam ochotę na słodkie itd,nomalnie przebiegł,a teraz się skończył i dziś jest 2 dzień jak pobolewa mnie podbrzusze.Kiedy w takim razie zrobić testy(zamierzam kupic 2 lub 3 różnych producentów dla pewności ) ,skoro okres mam nadal nieregularny? Nie mogę się wpakować w dziecko,miałabym piekło...Chodzę zestresowana i spanikowana,nie mogę spać nawet. Boję się okropnie...
paulunia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 14:01   #4690
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulunia2605 Pokaż wiadomość
Hej Mam takie pytanie. Odstawiłam kilka miesięcy temu tabletki antykoncepcyjne i nadal nie mam regularnego okresu.25 lub 26 września kochałam się,ale w prezerwatywie i widziałam,że ani się nie zsunęła,ani nie pękła,a mimo to mam takiego stracha,że szok.27 wrzesnia dostałam okres i trwal on standardowo 6 dni,miałam ochotę na słodkie itd,nomalnie przebiegł,a teraz się skończył i dziś jest 2 dzień jak pobolewa mnie podbrzusze.Kiedy w takim razie zrobić testy(zamierzam kupic 2 lub 3 różnych producentów dla pewności ) ,skoro okres mam nadal nieregularny? Nie mogę się wpakować w dziecko,miałabym piekło...Chodzę zestresowana i spanikowana,nie mogę spać nawet. Boję się okropnie...
Nie, nie marnuj pieniędzy i nie kupuj testów. W ciąży nie jesteś. Prawidłowo założona prezerwatywa, która nie pękła, nie zsunęła się chroni przed ciążą w 100%. Poza tym miałaś okres... Nie ma szans na ciążę. Przestań panikować. Jeśli jednak chcesz wykonać test to kup jeden. Będzie negatywny na SEKSTYLION procent, ale chociaż zobaczysz to na własne oczy.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 15:47   #4691
paulunia2605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

no,a co z tym bólem podbrzusza? od 2 dni sie utrzymuje i to nie wiem,czy moze byc spowodowane az takim stresem

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

po stosunku,który trwal i tak krotko, smyrał mnie swoim przyrodzeniem ,ale zeby doszło do zapłodnienia musi przeciez byc we mnie,w srodku,a do tego nie doszlo. mam taka paranoje,ze szok,w czwartek mam wizyte u ginekologa,bo chce skierowanie na beta hcg. bo nie wiem co robic... niby lekarz na necie odpisał mi,ze skoro miałam okres to ryzyko ciazy jest znikome,wiec w sumie nie wiem,czy isc jeszcze do tego lekarza w czwartek,ale podbrzusze wyglada jakby woda sie wypełniło w trakcie okresu ,jest wzdety i pobolewa. jaka jest tego przyczyna ??

Edytowane przez paulunia2605
Czas edycji: 2014-10-03 o 19:45
paulunia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-17, 20:23   #4692
Zero123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam,
Do stosunku doszło 11 dni temu, wczoraj powinnam dostać okres, jednak nadal go nie mam. Wykonałam dziś test ciążowy z samego rana (naczczo) wyszedł negatywny. Jaka jest wiarygodność takiego testu(dodam, że wczoraj, oraz 2 dni temu też wykonywałam, również negatywne)? Czy możliwe, że okres mi się spóźnia w związku ze stresem? Czy jednak może tutaj chodzić o coś innego?
Zero123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:11   #4693
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Zero123 Pokaż wiadomość
Witam,
Do stosunku doszło 11 dni temu, wczoraj powinnam dostać okres, jednak nadal go nie mam. Wykonałam dziś test ciążowy z samego rana (naczczo) wyszedł negatywny. Jaka jest wiarygodność takiego testu(dodam, że wczoraj, oraz 2 dni temu też wykonywałam, również negatywne)? Czy możliwe, że okres mi się spóźnia w związku ze stresem? Czy jednak może tutaj chodzić o coś innego?
jeden dzien spoznienia to nie jest duzo.. stosunek byl bez zabezpieczenia? poczekaj jeszcze ze 3 dni i jak okresu nie bedzie powtorz test badz zrob juz teraz beta hcg to da Ci 100%pewnosic
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 20:47   #4694
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Kreseczki bardzo słabe, ale są!!! wychodzi 1-2 tydzien, okres powinien być dzis...trzymam kciuki, żeby zostało cudo ze mną!! Strasznie się boję kolejnych dni, to takie delikatne, jakies kruche i niewiarygodne...spojrzcie proszę i powiedzcie że się udało i bedzie dobrze oszalałam dzisiaj, zrobiłam 4
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2451.jpg (69,6 KB, 129 załadowań)
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 17:51   #4695
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Mam pewien problem i sama nie wiem, co o tym myśleć - a do ginekolog mogę pójść najwcześniej w ostatnim tygodniu września.


Otóż byłam w swoim życiu czterokrotnie w ciąży - niestety, za każdym razem kończyło się poronieniem. Ostatni raz straciłam ciążę 13.04.2018. Od lipca wychodzą mi pozytywne testy ciążowe. Pozytywne - to wiem, bo pojawia się druga kreska, słaba, ale jednak. Mam jednak...miesiączkę. I nie jest to lekkie krwawienie/plamienie, ale normalna, intensywna miesiączka, z tym, że bezbolesna. Miałam je następująco: 9.07-13.07; 31.07-05.08; 28.08-05.09.

Dziś mam 17 dc, ze zwykłej ciekawości zrobiłam test i pojawiła się blada, lekko różowa kreseczka. Nic już nie rozumiem z tego :/
Śluz mleczny, gęsty, czasami podbarwia mi się na ciemniejszy kolor - ostatni raz w 13,14 i 15 dc. Nie mam żadnej infekcji, to od razu zaznaczam. Współżyję regularnie, bez zabezpieczenia.



Zastanawiałam się, czy testy mogą się mylić, no ale przez ten czas zrobiłam ich chyba z 8, na KAŻDYM coś wychodziło, ale okres jest i to naprawdę obfity. Czy ktoś miał podobnie? Znajoma nastraszyła mnie guzem jajnika, ale ja nie zwariowałam i nie myślę aż tak negatywnie....
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 18:53   #4696
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem i sama nie wiem, co o tym myśleć - a do ginekolog mogę pójść najwcześniej w ostatnim tygodniu września.


Otóż byłam w swoim życiu czterokrotnie w ciąży - niestety, za każdym razem kończyło się poronieniem. Ostatni raz straciłam ciążę 13.04.2018. Od lipca wychodzą mi pozytywne testy ciążowe. Pozytywne - to wiem, bo pojawia się druga kreska, słaba, ale jednak. Mam jednak...miesiączkę. I nie jest to lekkie krwawienie/plamienie, ale normalna, intensywna miesiączka, z tym, że bezbolesna. Miałam je następująco: 9.07-13.07; 31.07-05.08; 28.08-05.09.

Dziś mam 17 dc, ze zwykłej ciekawości zrobiłam test i pojawiła się blada, lekko różowa kreseczka. Nic już nie rozumiem z tego :/
Śluz mleczny, gęsty, czasami podbarwia mi się na ciemniejszy kolor - ostatni raz w 13,14 i 15 dc. Nie mam żadnej infekcji, to od razu zaznaczam. Współżyję regularnie, bez zabezpieczenia.



Zastanawiałam się, czy testy mogą się mylić, no ale przez ten czas zrobiłam ich chyba z 8, na KAŻDYM coś wychodziło, ale okres jest i to naprawdę obfity. Czy ktoś miał podobnie? Znajoma nastraszyła mnie guzem jajnika, ale ja nie zwariowałam i nie myślę aż tak negatywnie....
Zrób test z krwi i idź do lekarza. Pozytywne testy ciążowe - o ile nie jest się w ciąży - mogą świadczyć o problemach zdrowotnych różnej natury.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 05:33   #4697
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem i sama nie wiem, co o tym myśleć - a do ginekolog mogę pójść najwcześniej w ostatnim tygodniu września.


Otóż byłam w swoim życiu czterokrotnie w ciąży - niestety, za każdym razem kończyło się poronieniem. Ostatni raz straciłam ciążę 13.04.2018. Od lipca wychodzą mi pozytywne testy ciążowe. Pozytywne - to wiem, bo pojawia się druga kreska, słaba, ale jednak. Mam jednak...miesiączkę. I nie jest to lekkie krwawienie/plamienie, ale normalna, intensywna miesiączka, z tym, że bezbolesna. Miałam je następująco: 9.07-13.07; 31.07-05.08; 28.08-05.09.

Dziś mam 17 dc, ze zwykłej ciekawości zrobiłam test i pojawiła się blada, lekko różowa kreseczka. Nic już nie rozumiem z tego :/
Śluz mleczny, gęsty, czasami podbarwia mi się na ciemniejszy kolor - ostatni raz w 13,14 i 15 dc. Nie mam żadnej infekcji, to od razu zaznaczam. Współżyję regularnie, bez zabezpieczenia.



Zastanawiałam się, czy testy mogą się mylić, no ale przez ten czas zrobiłam ich chyba z 8, na KAŻDYM coś wychodziło, ale okres jest i to naprawdę obfity. Czy ktoś miał podobnie? Znajoma nastraszyła mnie guzem jajnika, ale ja nie zwariowałam i nie myślę aż tak negatywnie....

Odczytywałaś wynik w określonym czasie? U mnie zdarzyło się kilka razy, że druga kreska pojawiła się, ale właśnie po czasie (wiem, nie powinnam wtedy sprawdzać testu.. ), a ciąży nie było.

Tak jak pisze Adrianna: idź na betę. Jeśli wyjdzie negatywna, a z moczu nadal będzie pozytyw, to trzeba się przebadać.
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 16:52   #4698
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez yhyh Pokaż wiadomość
Odczytywałaś wynik w określonym czasie? U mnie zdarzyło się kilka razy, że druga kreska pojawiła się, ale właśnie po czasie (wiem, nie powinnam wtedy sprawdzać testu.. ), a ciąży nie było.

Tak jak pisze Adrianna: idź na betę. Jeśli wyjdzie negatywna, a z moczu nadal będzie pozytyw, to trzeba się przebadać.

Tak, i zależnie od testu, oczywiście, albo w ciągu 5 minut, albo w ciągu 10 minut. Zawsze ta druga kreska jest! A ja nie czuję się 'ciążowo', wiem, że każda ciąża jest inna, jednak mój organizm zazwyczaj od razu sygnalizował mi, że jest ktoś nowy .

Rozmawiałam z inną koleżanką, ona znowu twierdzi, że mogę być w ciąży - sama jest mamą trójki dzieci (planowanych), a teraz jest ponownie w ciąży. Sęk w tym, że to już 23 tydzień, a ona dowiedziała się o tym w ubiegłym tygodniu. Ani jej się nie powiększyły piersi, brzuch też nie wiadomo gdzie, krwawienia miała w terminie (włącznie z bólami podbrzusza), a jednak jest w ciąży.



W poniedziałek idę na betę i zobaczę, co wyjdzie - przynajmniej będę miała jakikolwiek zarys sytuacji.
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-14, 18:05   #4699
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MissYou00 Pokaż wiadomość
Tak, i zależnie od testu, oczywiście, albo w ciągu 5 minut, albo w ciągu 10 minut. Zawsze ta druga kreska jest! A ja nie czuję się 'ciążowo', wiem, że każda ciąża jest inna, jednak mój organizm zazwyczaj od razu sygnalizował mi, że jest ktoś nowy .

Rozmawiałam z inną koleżanką, ona znowu twierdzi, że mogę być w ciąży - sama jest mamą trójki dzieci (planowanych), a teraz jest ponownie w ciąży. Sęk w tym, że to już 23 tydzień, a ona dowiedziała się o tym w ubiegłym tygodniu. Ani jej się nie powiększyły piersi, brzuch też nie wiadomo gdzie, krwawienia miała w terminie (włącznie z bólami podbrzusza), a jednak jest w ciąży.



W poniedziałek idę na betę i zobaczę, co wyjdzie - przynajmniej będę miała jakikolwiek zarys sytuacji.
Współżyjesz bez zabezpieczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-14, 18:15   #4700
MissYou00
Recenzentka Miesiąca - Styczeń 2020, Styczeń 2018
 
Avatar MissYou00
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Po Drugiej Stronie Lustra
Wiadomości: 209
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Współżyjesz bez zabezpieczenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, tak, pisałam o tym w pierwszym poście. Dlatego ciąży nie wykluczam, jednak wydaje mi się ona mało prawdopodobna.
MissYou00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 19:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.