Tatuaż część III - wątek zbiorczy - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-09, 16:44   #4711
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Zakladam ze praca
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 16:47   #4712
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Zakladam ze praca
dokładnie
dlatego zazdroszczę TŻtowi, ale chociaż na jego będę się lampić

stupid - mega mi się podoba, ale ja mam słabość do róż
i to miejsce też mnie kusi, grrrr.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 17:01   #4713
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
a czemu nie możecie?...
Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Zakladam ze praca
Dokładnie, u mnie powodem jest miejsce pracy. Wszystkie tatuaże mam w miejscach, które w pracy mam zakryte, oprócz stopy, którą widać w odkrytych butach, a szczególnie latem.
Pewnie, że mogłabym zakrywać tatuaże nosząc np. bluzki z długim rękawem, ale nie wyobrażam sobie tego latem w temperaturze +30.

Tatuaże na dłoniach i na szyi też mi się bardzo podobają i też to nie dla mnie niestety.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 18:07   #4714
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja w sumie nie wiem, czy powinnam zakrywać w pracy czy nie Wszystko kwestia gustu, dziś moja klientka była zdegustowana panią, która w pracy nosi niebieskie włosy i wg niej to nie przystoi kosmetyczce, inne są zachwycone, że ma swój styl Zazwyczaj panie 50+ są na nie, reszcie to zwisa, ewentualnie dopytują co mam.
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 18:45   #4715
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

U mnie w pracy praktycznie wszyscy maja z wyjatkiem moge 2-3osob... Ja tez mam widoczny i zazwyczaj ludzie sie zachwycaja nawet starsi ale ja w Niemczech mieszkam :P
__________________
16/2015

Edytowane przez ogorekpazurek
Czas edycji: 2015-06-09 o 18:46
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 19:21   #4716
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

paint ale szybciej kosmetyczka z tatuazem niz psycholog
nawet wsrod prowadzacych na uczelni roznie bywa...
pewien profesor stwierdzil ze marnuje czas bo nikt u "kogos takiego" jak ja nie bedzie chcial korzystac z porady
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 19:38   #4717
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

No to Ty masz nie po kolei w głowie, a ja świadomie decyduję się na żółtaczkę i hiv

Szkoda tylko że niejedna kosmetyczka mogłaby się nauczyć sterylności od tatuażystów. To dość obrzydliwe, ale byłam świadkiem, jak kosmetyczka obrabiała paznokieć grzybiczy po czym pilnik po nim wrzuciła jak gdyby nigdy nic do reszty
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 20:43   #4718
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paint_it_black Pokaż wiadomość
No to Ty masz nie po kolei w głowie, a ja świadomie decyduję się na żółtaczkę i hiv

Szkoda tylko że niejedna kosmetyczka mogłaby się nauczyć sterylności od tatuażystów. To dość obrzydliwe, ale byłam świadkiem, jak kosmetyczka obrabiała paznokieć grzybiczy po czym pilnik po nim wrzuciła jak gdyby nigdy nic do reszty
Brrrrr.
Po co ja to czytam jak jutro na pedicure ide . Teraz zamiast sie zrelaksowac bede lustrowac narzedzia kosmetyczce.

Ale to fakt, ze we wszystkich studiach (nawet w Tajlandii nie bylo sie do czego doczepic jesli chodzi o higiene.
Na konwentach-wiadomo warunki bardziej polowe ale tez nie mam oporow higienicznych
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 20:58   #4719
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Brrrrr.
Po co ja to czytam jak jutro na pedicure ide . Teraz zamiast sie zrelaksowac bede lustrowac narzedzia kosmetyczce.

Ale to fakt, ze we wszystkich studiach (nawet w Tajlandii nie bylo sie do czego doczepic jesli chodzi o higiene.
Na konwentach-wiadomo warunki bardziej polowe ale tez nie mam oporow higienicznych
Lustruj, masz prawo Ja wolę dezynfekować wszystko na oczach klienta, żeby mnie nikt nie posądził, że to ja go czymś zaraziłam. Przy pedicure też się spotkałam z wielorazowym sprzętem Albo głupie rękawiczki nawet. Ale już nic nie mówię, relaksuj się
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 05:49   #4720
marvandi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 121
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Dobre studio nie skopiuje cudzego wzoru, u podrzędnego dziaracza zmieścisz się w 200 PLN
Z tym, że to nie jest jakiś tam oryginalny wzór, tylko logo pewnego producenta muzycznego, którego od wielu lat jestem wręcz wyznawczynią i uważam go za geniusza w swoim fachu. Spodobały mi się te kolory dookoła tej głowy myszy dlatego chciałabym taki a myślę, że podobnie ale inaczej ciężko byłoby zinterpretować ten wzór. Tym bardziej, że nie chce jakiegoś bardzo fantazyjnego tatuażu. Prosty wzór. Więc myślę, że nawet gdyby miał wątpliwości, to ostatecznie się zgodzi.

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk
__________________
Winter sports!!
marvandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 08:14   #4721
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Taki kraj :/
Ostatnio w tv widziałam policjanta, który kogoś eskortował, czy coś i miał całą rękę w tatuażach. Nie polski oczywiście, nie pamietam gdzie... australia może...
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 08:36   #4722
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Ja jestem kosmetologiem i w salonie, w którym pracuję każda z dziewczyn ma tatuaże (łącznie z szefową). Niektóre są w bardzo widocznych miejscach i klientom to nie przeszkadza. No, ale ja mieszkam w UK

Co do warunków pracy, to zgadzam się, że dużo kosmetyczek nie zwraca uwagi na higienę podczas zabiegów :/

PS. Dziaram się w sobotę na Bristol Tattoo Convention
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 09:13   #4723
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marvandi Pokaż wiadomość
Z tym, że to nie jest jakiś tam oryginalny wzór, tylko logo pewnego producenta muzycznego, którego od wielu lat jestem wręcz wyznawczynią i uważam go za geniusza w swoim fachu. Spodobały mi się te kolory dookoła tej głowy myszy dlatego chciałabym taki a myślę, że podobnie ale inaczej ciężko byłoby zinterpretować ten wzór. Tym bardziej, że nie chce jakiegoś bardzo fantazyjnego tatuażu. Prosty wzór. Więc myślę, że nawet gdyby miał wątpliwości, to ostatecznie się zgodzi.

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk
no, ale logo deadmau5 (bo zakładam, że o to chodzi) wygląda jednak inaczej - ten tatuaż to juz jest czyjaś INDYWIDUALNA interpretacja i czyjś INDYWIDUALNY projekt. jeśli chcesz go dosłownie skopiować i zrobić plagiat - jesteś złodziejem.
I naprawdę można taki wzór zinterpretować na pierdyliard sposobów - trzeba znależć tylko dobrego tatuażystę a nie iść po linii najmniejszego oporu i dosłownie kopiować czyjś projekt
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 10:25   #4724
marvandi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 121
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no, ale logo deadmau5 (bo zakładam, że o to chodzi) wygląda jednak inaczej - ten tatuaż to juz jest czyjaś INDYWIDUALNA interpretacja i czyjś INDYWIDUALNY projekt. jeśli chcesz go dosłownie skopiować i zrobić plagiat - jesteś złodziejem.
I naprawdę można taki wzór zinterpretować na pierdyliard sposobów - trzeba znależć tylko dobrego tatuażystę a nie iść po linii najmniejszego oporu i dosłownie kopiować czyjś projekt
zobaczymy. najwyżej stworzy coś sam inspirując się tym, który mu pokaże. Ale nie musisz być niemiła
__________________
Winter sports!!
marvandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 11:21   #4725
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marvandi Pokaż wiadomość
zobaczymy. najwyżej stworzy coś sam inspirując się tym, który mu pokaże. Ale nie musisz być niemiła
nie jestem niemiła - po prostu nie lubie złodziejstwa.
akurat siedze w ''środowisku'' tatuażu dość mocno i takich sytuacji, że ktoś chce mieć ''taki sam wzór'', albo przychodzi do studia ze zdjęciem czyjegoś tatuażu i chce identyczny jest na pęczki i zawsze znajdzie się jakiś podrzędny dziergacz, który (zwykle nieudolnie) skopiuje czyjś pomysł.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 15:22   #4726
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marvandi Pokaż wiadomość
zobaczymy. najwyżej stworzy coś sam inspirując się tym, który mu pokaże. Ale nie musisz być niemiła
to nie było niemiłe, powiedziała Ci prawdę. Ja bym się wściekła jak by mój tatuaż mógł sobie wziąć każdy. Nie po to ja go interpretuję i tatuażysta żeby później ktoś sobie kopiował. A faktem jest, że możesz być oskarżona o plagiat i byłoby to słuszne.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:52   #4727
marvandi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 121
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Nawet, jeśli właściciel tatuażu wie o tym i nie ma nic przeciwko?

Swoją drogą trochę mnie przekonałyście, żeby pokombinować i wymyśleć coś własnego, choć lekko inspirowanego tym. Myślicie, że tatuator wytatuowałby coś z rysunku? Mianowicie mam koleżankę, która cudownie rysuje i zastanawiam się dziś pół dnia nad tym, czy nie zaprojektować czegoś z nią. Czy wtedy tatuator też będzie miał coś przeciwko? Przyznaje, że jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o tematy tatuażów i chętnie słucham waszych rad. Nie chce też nikogo urazić tym, że chce coś "skopiować". Po prostu jestem oczarowana tym wzorem i jak on wygląda na skórze, ale jeśli to nie jest mile widziane w tym środowisku, to pomyślę nad czymś innym. Po prostu nie wiem takich rzeczy, tym bardziej, że wszędzie ostatnio widzę takie same tatuaże. Nie dla każdego ta kwesta jest taka oczywista.

I mam jeszcze jedno pytanie. Tatuaż chce zrobić na plecach, ale od czasu do czasu wyskakują mi tam takie małe krostki. Czy to jest jakieś przeciwskazanie do tatuażu? Jeśli nie, to czy ewentualna krostka która wyskoczy mi na tatuażu w przyszłości mi go nie zniszczy? Bo jeśli tak, to będę musiała zrezygnować. W innym miejscu nie chce go robić. Czytałam trochę w internecie na ten temat, ale konkretnie nic się nie dowiedziałam.

Pozdrawiam

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk
__________________
Winter sports!!
marvandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 21:03   #4728
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Rysowanie na papierze rozni sie troche od rysowania na skorze-przede wszystkim trzeba pamietac, ze maly tatuaz nie moze byc zbyt szczegolowy bo z wiekiem te wszystkie drobne szczegoly zleja sie w jedna plame.
Nie powinno byc problemow ze zrobieniem wzoru zaprojektowanego przez kogos innego o ile oczywiscie bedzie sie dalo go zrobic. Ewentualnie moze zasugerowac jakiez zmiany.
Ale przy malym wzorze nie powinno byc wielkiej filozofii.
Co do krostek/pryszczy - jesli zrobisz tatuaz w podobnym stylu co ten zamieszczony (ze sporo powierzchnia jednolicie wypelniona na czarno) to jesli w trakcie gojenia na takim miejscu powstanie pryszcz to moze potem w tym miejscu zrobic sie przeswit. Ale oczywiscie mozna to poprawic.
Zagojonemu tatuazowi pryszcze (o ile nie sa to jakies wielkie majace tendencje do bliznowacenia kratery) nie szkodza.

A co do tego czy mozna skopiowac czyjs wzor za jego zgoda-to juz jest moim zdaniem kwestia tego czy warto. Osobiscie jesli mialabym sobie zrobic jeden jedyny tatuaz to naprawde chcialabym, zeby byl niepowtarzalny.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 21:03   #4729
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Szukam odpowiedniego miejsca na mały szlaczek, marzy mi sie super oklepany znak nieskończoności No może ciut dopieszczony. Co myślicie o miejsciu nad zgięciem łokcia? Po wewnętrznej stronie ręki.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 21:06   #4730
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Szukam odpowiedniego miejsca na mały szlaczek, marzy mi sie super oklepany znak nieskończoności No może ciut dopieszczony. Co myślicie o miejsciu nad zgięciem łokcia? Po wewnętrznej stronie ręki.rosi:
Ja bym go zrobila nad zgieciem lokcia z przodu (powyzej miejsca gdzie sie pobiera krew ) ale rozumiem, ze nie chcesz, zeby byl az tak widoczny
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 21:08   #4731
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Ja bym go zrobila nad zgieciem lokcia z przodu (powyzej miejsca gdzie sie pobiera krew ) ale rozumiem, ze nie chcesz, zeby byl az tak widoczny
Dokładnie o to miejsce mi chodzi
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 21:13   #4732
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

help help

pisałam @ do ink-ognito.pl odnośnie już zaklepanego terminu u Karola, wysłałam zdjęcie do oceny czy się nadaje, prosiłam o wstępną wycenę itp

zastanawiam się ile czekać na odp ? bo to już trochę minęło... nie wiem czy jest sens dzwonić czy to u nich tyle trwa
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 21:40   #4733
Anna_nana
Raczkowanie
 
Avatar Anna_nana
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 62
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Hej, jakiś czas temu pytałam o to jak wygląda tatuowanie na konwencie. Przy okazji dziękuję @stupid-girl za odpowiedź A więc zdecydowałam się, i pierwszy raz w życiu zrobiłam sobie tattoo na konwencie. Nie żałuję, choć było ciężko i fizycznie i psychicznie Mam za to teraz prawdziwe dzieło sztuki na ramieniu Naoglądałam się cudów prawdziwych, i tatuaży o jakości o której wcześniej mogłam marzyć. Także myślę że choć pierwszy, to nie ostatni mój konwent
Anna_nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 22:07   #4734
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anna_nana Pokaż wiadomość
Hej, jakiś czas temu pytałam o to jak wygląda tatuowanie na konwencie. Przy okazji dziękuję @stupid-girl za odpowiedź A więc zdecydowałam się, i pierwszy raz w życiu zrobiłam sobie tattoo na konwencie. Nie żałuję, choć było ciężko i fizycznie i psychicznie Mam za to teraz prawdziwe dzieło sztuki na ramieniu Naoglądałam się cudów prawdziwych, i tatuaży o jakości o której wcześniej mogłam marzyć. Także myślę że choć pierwszy, to nie ostatni mój konwent
Gratki U kogo robilas i co? Pochwal sie

Mi w tatuowaniu na konwentach najbardziej przeszkadza to, ze zwykle boksy sa ciasne i jest niewygodnie. Chociaz i tak pod wzgledem ilosci miejsca to chyba byla najlepsza konwencja-zwykle jest 2x ciasniej i wtedy zwlaszcza przy duzym tatuazu to jest lekki hardcore a nawet jak boli trzeba zachowac kamienna lub usmiechnieta twarz bo nigdy nie wiadomo kiedy ktos Cie nagra czy cyknie fote

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
help help

pisałam @ do ink-ognito.pl odnośnie już zaklepanego terminu u Karola, wysłałam zdjęcie do oceny czy się nadaje, prosiłam o wstępną wycenę itp

zastanawiam się ile czekać na odp ? bo to już trochę minęło... nie wiem czy jest sens dzwonić czy to u nich tyle trwa
Ja bym sie przypomniala telefonicznie. Najlepiej rano zaraz po otwarciu studia albo przed zamknieciem. Zwlaszcza, ze dotyczy to juz umowionego tatuazu.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dokładnie o to miejsce mi chodzi
Hahaha, wewnetrzna to mi sie tak skojarzylo calkiem z boku od wewnatrz
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 22:25   #4735
Anna_nana
Raczkowanie
 
Avatar Anna_nana
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 62
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Gratki U kogo robilas i co? Pochwal sie

Mi w tatuowaniu na konwentach najbardziej przeszkadza to, ze zwykle boksy sa ciasne i jest niewygodnie. Chociaz i tak pod wzgledem ilosci miejsca to chyba byla najlepsza konwencja-zwykle jest 2x ciasniej i wtedy zwlaszcza przy duzym tatuazu to jest lekki hardcore a nawet jak boli trzeba zachowac kamienna lub usmiechnieta twarz bo nigdy nie wiadomo kiedy ktos Cie nagra czy cyknie fote [COLOR="Silver"]
Mam nadzieję, że dobrze dodam link

Całe 7,5 h ciężkiej pracy

https://www.facebook.com/25062397846...type=1&theater
Anna_nana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 22:50   #4736
blairinne
Raczkowanie
 
Avatar blairinne
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Krk/Śląsk
Wiadomości: 321
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
help help

pisałam @ do ink-ognito.pl odnośnie już zaklepanego terminu u Karola, wysłałam zdjęcie do oceny czy się nadaje, prosiłam o wstępną wycenę itp

zastanawiam się ile czekać na odp ? bo to już trochę minęło... nie wiem czy jest sens dzwonić czy to u nich tyle trwa
Najlepiej zadzwoń do niego bezpośrednio, albo napisz na facebooku. Moje maile też pozostały bez odpowiedzi, a z Karolem wszystko sobie bez problemu dogadałam. Tylko najlepiej w takich godzinach jak radzi stupid-girl.
__________________
There is nothing to fear but fear itself
blairinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 23:54   #4737
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anna_nana Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że dobrze dodam link

Całe 7,5 h ciężkiej pracy

https://www.facebook.com/25062397846...type=1&theater
Cacko
warto bylo dac sie wymeczyc
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 05:15   #4738
marvandi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 121
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Rysowanie na papierze rozni sie troche od rysowania na skorze-przede wszystkim trzeba pamietac, ze maly tatuaz nie moze byc zbyt szczegolowy bo z wiekiem te wszystkie drobne szczegoly zleja sie w jedna plame.
Nie powinno byc problemow ze zrobieniem wzoru zaprojektowanego przez kogos innego o ile oczywiscie bedzie sie dalo go zrobic. Ewentualnie moze zasugerowac jakiez zmiany.
Ale przy malym wzorze nie powinno byc wielkiej filozofii.
Co do krostek/pryszczy - jesli zrobisz tatuaz w podobnym stylu co ten zamieszczony (ze sporo powierzchnia jednolicie wypelniona na czarno) to jesli w trakcie gojenia na takim miejscu powstanie pryszcz to moze potem w tym miejscu zrobic sie przeswit. Ale oczywiscie mozna to poprawic.
Zagojonemu tatuazowi pryszcze (o ile nie sa to jakies wielkie majace tendencje do bliznowacenia kratery) nie szkodza.

A co do tego czy mozna skopiowac czyjs wzor za jego zgoda-to juz jest moim zdaniem kwestia tego czy warto. Osobiscie jesli mialabym sobie zrobic jeden jedyny tatuaz to naprawde chcialabym, zeby byl niepowtarzalny.
Bardzo dziękuję za odpowiedź

Verstuurd vanaf mijn GT-I9300 met Tapatalk
__________________
Winter sports!!
marvandi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 06:39   #4739
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Anna_nana Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że dobrze dodam link

Całe 7,5 h ciężkiej pracy

https://www.facebook.com/25062397846...type=1&theater
Wow! Mega! Warto bylo pocierpiec
Mi tatuowanie na konwencie bardzo sie podobalo i na pewno bym to powtorzyla

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:48   #4740
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no, ale logo deadmau5 (bo zakładam, że o to chodzi) wygląda jednak inaczej - ten tatuaż to juz jest czyjaś INDYWIDUALNA interpretacja i czyjś INDYWIDUALNY projekt. jeśli chcesz go dosłownie skopiować i zrobić plagiat - jesteś złodziejem.
I naprawdę można taki wzór zinterpretować na pierdyliard sposobów - trzeba znależć tylko dobrego tatuażystę a nie iść po linii najmniejszego oporu i dosłownie kopiować czyjś projekt
Święte słowa! wystarczy wygooglować i wyskakuje pierdylion inspiracji.Już o tym pisałam,ludzie zaczynają szukać inspiracji od tatuażu,i wtedy często podrabiają cudzy tatuaż...i racja,zazwyczaj nieudolnie
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 13:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.