DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-16, 15:32   #4741
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: dobry ginekolog Kraków NFZ

musi być Pani ginekolog?ostatnio byłam u ginekologa stąd polecanego Łukasza Szczudlika-i naprawde super facet, badanie bezbolesne,bardzo miły i badanie/rozmowa trwa tyle ile potrzebne a nie, że 10min i sio

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ja bazując na osobistych doświadczeniach polecam Agnieszke Makowską- Mietła - przyjmuje w LuxMed. Kobieta zleca sensownie badania, odpowiada wyczerpująco na każde pytanie i co najważniejsze ma i omawia szczegółowo plan działania.
Polecano mi również gorąco Jacka Belowskiego. Prowadzi on nawet serwis dla pacjentów.
dzieki
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 17:40   #4742
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez osaosa82 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Znacie jakiegoś dobrego ginekologa z OPOLA który zajmuję się bezpłodnością????
Idź do dr Damiana Ziętka, przyjmuje w Medicusie na ul. Mickiewicza. Jestem jego pacjentką już ponad rok i może to głupio zabrzmi, ale uwielbiam go Wizyty są kompletnie bezstresowe, zawsze pyta co słychać i czy wszystko w porządku Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, bada mnie przy każdej wizycie mimo, że chodzę głównie po recepty - z uwagi na policystyczne jajniki biorę Yasminelle. Nigdy nie robi problemu jeśli go o coś poproszę, nie żałuje skierowań na badania. Także polecam jak najbardziej
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 17:46   #4743
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: dobry ginekolog Kraków NFZ

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
musi być Pani ginekolog?ostatnio byłam u ginekologa stąd polecanego Łukasza Szczudlika-i naprawde super facet, badanie bezbolesne,bardzo miły i badanie/rozmowa trwa tyle ile potrzebne a nie, że 10min i sio
Tylko chyba dr Szczudlik przyjmuje prywatnie Chyba, że dorwałaś go gdzieś na nfz to się podziel tą tajną informacją
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 18:22   #4744
autress
Przyczajenie
 
Avatar autress
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: dobry ginekolog Kraków NFZ

[QUOTE=lianeska;52788413]musi być Pani ginekolog?ostatnio byłam u ginekologa stąd polecanego Łukasza Szczudłaka-i naprawde super facet, badanie bezbolesne,bardzo miły i badanie/rozmowa trwa tyle ile potrzebne a nie, że 10min i sio

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------


no właśnie wolałabym kobietę. Wiem, że lekarz to lekarz ale tak będzie dla mnie mniej stresująco
autress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-16, 19:20   #4745
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: dobry ginekolog Kraków NFZ

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Tylko chyba dr Szczudlik przyjmuje prywatnie Chyba, że dorwałaś go gdzieś na nfz to się podziel tą tajną informacją
nie doczytałam( prywatnie niestety bylam
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 14:02   #4746
Sajuu
Przyczajenie
 
Avatar Sajuu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Lublin - szukam kobiety na nfz.
Nie chcę w nieskończoność odkładać pierwszej wizyty, już wystarczająco długo zwlekałam... Proszę o pomoc
Sajuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-21, 14:25   #4747
Lena783
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 187
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Wawa - dr Michał Namirski. przyjmowal kiedys na targowku, ale obecnie juz tylko w szpitalu
Lena783 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 03:46   #4748
szatek92
Przyczajenie
 
Avatar szatek92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ktoś może polecić dobrego ginekologa z Poznania? zalezy mi na tym zeby była to kobieta, nie wyobrazam sobie rozkładać nóg przed obcym facetem, zwłaszcza ze bedzie to moja pierwsza wizyta u ginekologa w życiu :p

---------- Dopisano o 04:46 ---------- Poprzedni post napisano o 04:43 ----------

Oczywiscie pewnie dla wszystkich Was bedzie to szokujace, ze w tym roku stukna mi 23 lata a jeszcze w życiu u ginekologa nie byłam, no ale coz, mama całe zycie dotąd wmawiala mi ze to nie jest takie wazne, a ja jak widać, jestem strasznie mało asertywna... jednak chce to zmienic. Prosze o pomoc.
szatek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 06:09   #4749
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Paweł Jachowski nie mam namiaru e tel, sprawdź w Google
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 07:08   #4750
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez basikagniezno Pokaż wiadomość
Paweł Jachowski nie mam namiaru e tel, sprawdź w Google
kobieta miała być
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 07:55   #4751
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

nie doczytałam

kobiety niestety nie znam, omijam szerokim łukiem
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 07:56   #4752
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez szatek92 Pokaż wiadomość
Ktoś może polecić dobrego ginekologa z Poznania? zalezy mi na tym zeby była to kobieta, nie wyobrazam sobie rozkładać nóg przed obcym facetem, zwłaszcza ze bedzie to moja pierwsza wizyta u ginekologa w życiu :p

---------- Dopisano o 04:46 ---------- Poprzedni post napisano o 04:43 ----------

Oczywiscie pewnie dla wszystkich Was bedzie to szokujace, ze w tym roku stukna mi 23 lata a jeszcze w życiu u ginekologa nie byłam, no ale coz, mama całe zycie dotąd wmawiala mi ze to nie jest takie wazne, a ja jak widać, jestem strasznie mało asertywna... jednak chce to zmienic. Prosze o pomoc.
a ja gorąco zachęcam by jednak na pierwszą wizytę iść do faceta badają delikatnie, pomału.Ginekolog to tylko lekarz, który codziennie bada dziesiątki kobiet-więc nie ma co się wstydzić. Moim zdaniem kobiety w tym zawodzie do subtelnych nie należą-niestety do takiej trafiłam i potem idąc na wizytę ryczałam wręcze
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 08:16   #4753
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
a ja gorąco zachęcam by jednak na pierwszą wizytę iść do faceta badają delikatnie, pomału.Ginekolog to tylko lekarz, który codziennie bada dziesiątki kobiet-więc nie ma co się wstydzić. Moim zdaniem kobiety w tym zawodzie do subtelnych nie należą-niestety do takiej trafiłam i potem idąc na wizytę ryczałam wręcze
Też właśnie chcę iść pierwszy raz do faceta :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 09:28   #4754
szatek92
Przyczajenie
 
Avatar szatek92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Serio, nie przemoge sie i do faceta za zadne skarby nie pójdę. Moja kuzynka chodzi do kobiety i wbrew temu co wszyscy mowia o tm jakie to kobiety sa niedelikatne, uważa ze jest naprawde w porzadku. Ten pierwszy raz wole pójść do kobiety i jestem gotowa na najgorszy ból, byle poczuć na własnej skórze jak to jest, wiedziec na jakim gruncie stoję i potem nie żałować ze nie spróbowałam. :p jesli bedzie tak tragicznie jak mówicie, to wtedy, kolejnym razem, pójdę do faceta, przyparta do muru i zmuszona wobec braku innych możliwości.

Edytowane przez szatek92
Czas edycji: 2015-09-23 o 09:31
szatek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 09:37   #4755
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Szatek92, ja Cię rozumiem... Mimo, że byłam też u faceta, to jednak większość razy byłam badana przez kobiety. I wg mnie pogląd, że kobiety są niedelikatne to często mit, wszystko zależy od człowieka po prostu. Też na I wizytę ze względu na komfort psychiczny wybrałabym kobietę.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 09:47   #4756
szatek92
Przyczajenie
 
Avatar szatek92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Szatek92, ja Cię rozumiem... Mimo, że byłam też u faceta, to jednak większość razy byłam badana przez kobiety. I wg mnie pogląd, że kobiety są niedelikatne to często mit, wszystko zależy od człowieka po prostu. Też na I wizytę ze względu na komfort psychiczny wybrałabym kobietę.

Dziekuje bardzo, pomaga fakt, ze nie jestem jednak aż takim dziwolagiem jesli chodzi o kwestie myślenia o tym w ten sposob

Edytowane przez szatek92
Czas edycji: 2015-09-23 o 09:48
szatek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 10:13   #4757
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez szatek92 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo, pomaga fakt, ze nie jestem jednak aż takim dziwolagiem jesli chodzi o kwestie myślenia o tym w ten sposob
Poszukaj opinii na znanym- lekarzu.pl, często się sprawdzają. Powodzenia
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 12:32   #4758
Freja88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dr Andrzej Szydełko
woj. Śląskie , przychodnia Sante Bytom , ul sądowa ( nie pamietam nr )
41-902 .
Przychodnia ma podpisany kontrakt z NFZ jak i również mozna przyjsc prywatnie ( jak nie chce sie czekać w kolejce :P )
Sławomir Grochal -> również przyjmuje w tej przychodni
równiez dobry lekarz
Freja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 14:08   #4759
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ja byłam u kobiety i faceta i już nigdy nie wrócę do kobiet bardziej komfortowo się czułam u mężczyzny, ale rozumiem Cię, bo jeszcze pół roku temu nie wyobrażałam sobie iść do faceta, wydawało mi się, że będę się wstydzić, a nie czułam żadnego skrępowania, trochę strachu, sama nie wiem przed czym, ale nie było momentu żebym się tam wstydziła
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 19:44   #4760
szatek92
Przyczajenie
 
Avatar szatek92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Poszukaj opinii na znanym- lekarzu.pl, często się sprawdzają. Powodzenia


Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Ja byłam u kobiety i faceta i już nigdy nie wrócę do kobiet bardziej komfortowo się czułam u mężczyzny, ale rozumiem Cię, bo jeszcze pół roku temu nie wyobrażałam sobie iść do faceta, wydawało mi się, że będę się wstydzić, a nie czułam żadnego skrępowania, trochę strachu, sama nie wiem przed czym, ale nie było momentu żebym się tam wstydziła

Gwiazdka93, dzieki, zajrze tam, czemu nie IzzieSt, i otóż to- lepiej spróbować wszystkiego i dopiero pozniej zdecydować w czyje ręce sie oddawać przez resztę zycia
szatek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 22:17   #4761
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Z Poznania dr Anna Jędrzejczyk, przychodnia Angra, Krasińskiego. nr telefonu 61 845 49 33
ja wolę facetów, ale babki też się zdarzają ok.zawsze można też trafić na złego faceta zależy od lekarza,a nie płci. u Jędrzejczyk byłam z polecenia,mój gin miał urlop,a ja pilnie potrzebowałam
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-23, 23:38   #4762
szatek92
Przyczajenie
 
Avatar szatek92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez basikagniezno Pokaż wiadomość
Z Poznania dr Anna Jędrzejczyk, przychodnia Angra, Krasińskiego. nr telefonu 61 845 49 33

ja wolę facetów, ale babki też się zdarzają ok.zawsze można też trafić na złego faceta zależy od lekarza,a nie płci. u Jędrzejczyk byłam z polecenia,mój gin miał urlop,a ja pilnie potrzebowałam

Ooooo, dziekuje stokrotnie!
szatek92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-24, 10:17   #4763
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny, potrzebuję ginwkologa w KRAKOWIE, który będzie kompetentny w temacie antykoncepcji. Mam podwyższoną prolaktynę, a moja pani doktor przepisała mi Nuva Ring bez badań i nie wiem czy mogę je zastosować...

Najchętniej ktoś na NFZ.



Czyvktóraś z Was chodzi do poradni w Narutowiczu?
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 01:02   #4764
equi
Raczkowanie
 
Avatar equi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 128
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WARSZAWA
Szukam dobrego ginekologa na NFZ - tylko i wyłącznie! Większość, których wyguglowałam, którzy zostali wspomniani w wątku przyjmują jedynie prywatnie. W grę wchodzi Warszawa, nie okolice.
Pozdrawiam!
__________________
wymiana kosmetyczna
equi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 20:39   #4765
alkoholiczka01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

CZĘSTOCHOWA

dr Rafał Szyller
dokładnego kontaktu nie mam, przyjmuje w przychodni KSIĘŻYCOWA, na ulicy, a jakże, Księżycowej Oraz przychodnia PÓŁNOC na ulicy Andersa.
Niesamowity doktor, wprowadził taką atmosferę że w ogóle nie krępowałam się i aż nie chciało się z gabinetu wychodzić tylko z nim rozmawiać Badanie bezbolesne, był bardzo delikatny, tłumaczył wszystko co robił, po badaniu długo rozmawialiśmy na temat odpowiedniej antykoncepcji, nie czułam się jakby chciał się mnie jak najszybciej pozbyć. Gorąco polecam.
Na Księżycowej przyjmuje na NFZ. W przychodni Północ przyjmuje prywatnie.( nie znam cen, byłam na nfz)
Jedyny minus, prywatnie dość odległe terminy zapisów.
alkoholiczka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 11:18   #4766
anett6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Rybnik dr Anna Krzak-Bieńkowska - ktoś był? Ile kosztuje wizyta, atmosfera, itp?
Czy Pani doktor wypisuje receptę na tabletki antykoncepcyjne na kolejne pół roku bez wizyty czy jednak trzeba się umówić? (chodzi o to czy jak dostanę receptę na pierwszej wizycie to czy po pół roku znowu muszę na tą wizytę przyjść?)
anett6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 16:36   #4767
aniawinna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Ginekolog niedaleko teatru Kamienica

Witajcie,

Dziewczyny, czy możecie mnie poratować? Szukam kliniki ginekologicznej w bliskiej okolicy teatru Kamienica w Warszawie. przy Alei Solidarności. Ktoś mi ostatnio polecił to miejsce, a ja nie mogę tego nigdzie znaleźć Wiem tylko, że znajduje się niedaleko teatru i że trwa tam teraz remont... Może ktoś wie? Pomóżcie plizzzzz....

Pozdrowienia,
Ania
aniawinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 18:11   #4768
anely
Przyczajenie
 
Avatar anely
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 25
GG do anely
dobry ginekolog do prowadzenia ciąży warszawa szpital dzieciątka Jezus

Szukam dobrego ginekologa który poprowadziłby moja ciążę w szpitalu dzieciatka Jezus w warszawie. Jak zakładałam kartę ciąży został mi przypisany jakiś młody lekarz bez specjalizacji byłam już u niego na dwóch wizytach i z żadnej nie jestem zadowolona. Na pierwszej wizycie zapwiedzial mi ze nie dostane zwolnienia przed 34 tc, chociaz pracuje z dziećmi zaburzonymi intelektualnie i agresywnymi. Poza tym nie widzi problemu w torbielach i przegrodzie które wykazało usg? A w ciążę łatwo zajść nie było bo jestem po dwóch operacjach w tym mam wycięty jajowód. Dlatego proszę o pomoc w znalezieniu rozsądnego lekarza.
anely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 01:33   #4769
martuai
Przyczajenie
 
Avatar martuai
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kogo polecacie w Krakowie na pierwszą wizytę i dopasowanie tabletek antykoncepcyjnych? Czytałam wasze komentarze i szukałam lekarzy, jednak większość specjalizuje się w niepłodności albo opinie o lekarzu dotyczyły przeprowadzonych operacji. Mam mętlik w głowie, czy będą mogli przyjąć w tak "błahej" sprawie :-(

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Najlepiej na NFZ
martuai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 06:31   #4770
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez martuai Pokaż wiadomość
Kogo polecacie w Krakowie na pierwszą wizytę i dopasowanie tabletek antykoncepcyjnych? Czytałam wasze komentarze i szukałam lekarzy, jednak większość specjalizuje się w niepłodności albo opinie o lekarzu dotyczyły przeprowadzonych operacji. Mam mętlik w głowie, czy będą mogli przyjąć w tak "błahej" sprawie :-(

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Najlepiej na NFZ
Dr Olga Kacalska- Janssen, ale przyjmuje prywatnie tylko. Zleca badania przed przepisaniem tabletek
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.