Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-17, 11:01   #451
viconia
Raczkowanie
 
Avatar viconia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Fakt, lepiej czuć, że coś się dzieję.. ja się czuję kiepsko przede wszytkim mam bóle głowy, normalnie już dawno był brała tabletki ale teraz muszę dać radę bez. Poza tym, mam wrażenie, że moje piersi cały czas rosną:P i są bardzo ale to bardzo czułe. W podbrzuszu też czuję jak coś ciągnie, co jakiś czas kłucie. No nic, błogosławiony stan w końcu, wszystko zniosę byle by dziecko się dobrze rozwijało...

Może dobrze, że mąż nie ma parcia na przytlanie, ale z drugiej strony to co on chce tak ponad rok? Też popytam lekarza co i jak, żeby było bezpiecznie.
viconia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 11:02   #452
magdix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 68
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Powiem tak: do tej pory wydawało mi się, że kobiety w ciąży przesadzają. Pieszczą się ze sobą, tu coś boli, tam boli, tu niedobrze, zaraz mdli i nie wiadomo, co jeszcze. Teraz z czystym sumieniem mogę przyznać im rację... Objawy bardzo dokuczają i skutecznie uprzykrzają życie.

Dziś w nocy budziłam się kilka razy i po przewróceniu na drugi bok zaraz mnie mdliło. Masakra. Coraz mniej mi się to podoba! Głupie wyjście do sklepu sprawia mi problem, bo nie wiem, jak mój organizm zareaguje...

Podziwiam Was, że chodzicie do pracy i macie na to siłę. Ja mam jedyny taki plus, że nie pracuję i nie muszę się martwić zwolnieniem, szefem ani jak wytrzymać te X godzin.
magdix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 11:07   #453
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

No ją też mam wrażliwe piersi. Rani jest jeszcze ok a wieczorem to już ich nawet dotknąć nie można bo tak bolą. Akurat teraz moje piersi mi się podobają nawet jak nie można ich dotykać

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 11:10   #454
viconia
Raczkowanie
 
Avatar viconia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez magdix Pokaż wiadomość
Powiem tak: do tej pory wydawało mi się, że kobiety w ciąży przesadzają. Pieszczą się ze sobą, tu coś boli, tam boli, tu niedobrze, zaraz mdli i nie wiadomo, co jeszcze. Teraz z czystym sumieniem mogę przyznać im rację... Objawy bardzo dokuczają i skutecznie uprzykrzają życie.

Dziś w nocy budziłam się kilka razy i po przewróceniu na drugi bok zaraz mnie mdliło. Masakra. Coraz mniej mi się to podoba! Głupie wyjście do sklepu sprawia mi problem, bo nie wiem, jak mój organizm zareaguje...

Podziwiam Was, że chodzicie do pracy i macie na to siłę. Ja mam jedyny taki plus, że nie pracuję i nie muszę się martwić zwolnieniem, szefem ani jak wytrzymać te X godzin.
Myślę dokładnie tak samo! Jak moja siostra była w ciąży to strasznie mnie denerwowała, bo traktowała ją jak chorobę. Wtedy obiecałam sobie, że ja nie będę taką zrzędą, i że okres ciąży przejdę radośnie w pełni życia Bzdury - może i się chce unosić nad ziemią z radości, ale właśnie zmęczenie i inne objawy skutecznie sprowadzają na ziemię...
Podobno pierwszy trymestr jest nagorszy później się dostaje zastrzyk energii, więc byle do stycznia dziewczyny!

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
No ją też mam wrażliwe piersi. Rani jest jeszcze ok a wieczorem to już ich nawet dotknąć nie można bo tak bolą. Akurat teraz moje piersi mi się podobają nawet jak nie można ich dotykać

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Najbardziej to mąż jest z nich zadowolony, szkoda właśnie, że żadnych korzyści z tego nie mamy.
viconia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 11:36   #455
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez viconia Pokaż wiadomość
Myślę dokładnie tak samo! Jak moja siostra była w ciąży to strasznie mnie denerwowała, bo traktowała ją jak chorobę. Wtedy obiecałam sobie, że ja nie będę taką zrzędą, i że okres ciąży przejdę radośnie w pełni życia Bzdury - może i się chce unosić nad ziemią z radości, ale właśnie zmęczenie i inne objawy skutecznie sprowadzają na ziemię...
Podobno pierwszy trymestr jest nagorszy później się dostaje zastrzyk energii, więc byle do stycznia dziewczyny!

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------



Najbardziej to mąż jest z nich zadowolony, szkoda właśnie, że żadnych korzyści z tego nie mamy.
Ją jestem ze swoich zadowolona i mam nadzieję ze jeszcze urosną bo ja miałam zawsze na ich punkcie kompleks. Z wiekiem ten kompleks się zmniejszył co nie zmienia faktu ze nadal jest

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 11:56   #456
viconia
Raczkowanie
 
Avatar viconia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Ją jestem ze swoich zadowolona i mam nadzieję ze jeszcze urosną bo ja miałam zawsze na ich punkcie kompleks. Z wiekiem ten kompleks się zmniejszył co nie zmienia faktu ze nadal jest
Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Podobno powiekszaja sie do trzech rozmiarów niech rosna, byleby pozniej nie bylo tzw. zwisów z dwojga zlego wole male piersi
viconia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 12:50   #457
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Hehe aż do 3 nie muszą. No też wolę małe niz zwisy. Właśnie pokazuje tz wanienke i bujaczek i o dziwo zgadza się na wszystko mimo ze do najtańszych nie należą, ale też nie do najdroższych. Staram się wysierodkowac i nie popadać w szał hehe

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 13:12   #458
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Czesc
Witaj Viconia

U mnie z apetytem roznie, raz jest raz nie ma, ale za to jak zglodnieje to jem za dwoje
Co do prztulanek, dla mnie to jak kara teraz maz by chcial a ja uciekam libido ponizej zera, ale wiem ze to mi sie odmieni za jakis czas
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:12   #459
Georgia20
Raczkowanie
 
Avatar Georgia20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 65
Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Hehe aż do 3 nie muszą. No też wolę małe niz zwisy. Właśnie pokazuje tz wanienke i bujaczek i o dziwo zgadza się na wszystko mimo ze do najtańszych nie należą, ale też nie do najdroższych. Staram się wysierodkowac i nie popadać w szał hehe

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Witaj viconia) gratuluje ze już po 3 cyklach sie udało, bardzo szybko.

Malwiska, już na wyprawke patrzysz? Szybko
A co do przytulanek, to ja już odbyłam, raz nic mi było, nic nie dokuczalo bardziej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Georgia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:13   #460
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Malwiska kupujesz juz? Czy na razie szukasz?
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:16   #461
Georgia20
Raczkowanie
 
Avatar Georgia20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 65
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

I co do wyprawki - myślicie o zakupach onilne czy w sklepach raczej? Ja mam pod domem mały sklep z dzieciecymi rzeczami ale chyba bardziej wolałabym online. Taniej?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Georgia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 13:22   #462
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Malwiska kupujesz juz? Czy na razie szukasz?
Nieee. Tylko oglądam. Jeszcze aż tak nie oszalalam hehe ale szukanie i oglądanie takich rzeczy sprawia mi przyjemnośc. Myślę ze zakupy zaczniemy około 7 miesiąca

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:25   #463
viconia
Raczkowanie
 
Avatar viconia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Hehe aż do 3 nie muszą. No też wolę małe niz zwisy. Właśnie pokazuje tz wanienke i bujaczek i o dziwo zgadza się na wszystko mimo ze do najtańszych nie należą, ale też nie do najdroższych. Staram się wysierodkowac i nie popadać w szał hehe

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Ja narazie jeszcze nie myślę o wyprawce, pewnie się to zmieni po pierwszej wizycie o lekarza. Niby wiem że dziecko jest, ale do końca uwierzę jak mi lekarz potwierdzi



Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Czesc
Witaj Viconia

U mnie z apetytem roznie, raz jest raz nie ma, ale za to jak zglodnieje to jem za dwoje
Co do prztulanek, dla mnie to jak kara teraz maz by chcial a ja uciekam libido ponizej zera, ale wiem ze to mi sie odmieni za jakis czas
Część rybka no widzicie a u mnie odwrotnie, mąż chce, ale się boi:P a ja jakoś czuję że mogłibyśmy, no ale uzbrajam się w cierpliwość i czekam 2 tygodnie i zobaczymy co powie lekarz.


Cytat:
Napisane przez Georgia20 Pokaż wiadomość
Witaj viconia) gratuluje ze już po 3 cyklach sie udało, bardzo szybko.

Malwiska, już na wyprawke patrzysz? Szybko
A co do przytulanek, to ja już odbyłam, raz nic mi było, nic nie dokuczalo bardziej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
witaj a Wy ile się staraliście? Mówisz, że 3 cykle to szybko, ja byłam przekonana że po 1 próbie się uda, jakieś takie nawine myślenie było, a poźniej rozczarowanie, do tego stopnia byłam już sfrustrowana, że chciałam odpuszczać już, bo cały czas siedziałam, liczyłam, myślałam...ale Bogu dzięki stres nie zablokował mnie jednak i się udało



Cytat:
Napisane przez Georgia20 Pokaż wiadomość
I co do wyprawki - myślicie o zakupach onilne czy w sklepach raczej? Ja mam pod domem mały sklep z dzieciecymi rzeczami ale chyba bardziej wolałabym online. Taniej?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja prawie wszystko kupuję on-line. I tak pewnie będzie i tym razem, na żywo sobie pooglądam w sklepach stacjonarnych a zamówię przez internet, podejrzewam że kilkaset złotych nawet można na całości zaoszczędzić
viconia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:29   #464
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Georgia20 Pokaż wiadomość
I co do wyprawki - myślicie o zakupach onilne czy w sklepach raczej? Ja mam pod domem mały sklep z dzieciecymi rzeczami ale chyba bardziej wolałabym online. Taniej?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja raczej będę kupować przez allegro bo tam też sklepy firmowe są. Zanim kupię coś fo pójdę do sklepu i zobaczę jak wygląda na żywo i jaką jest proporcja między cenami

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:30   #465
Georgia20
Raczkowanie
 
Avatar Georgia20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 65
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez viconia Pokaż wiadomość
Ja narazie jeszcze nie myślę o wyprawce, pewnie się to zmieni po pierwszej wizycie o lekarza. Niby wiem że dziecko jest, ale do końca uwierzę jak mi lekarz potwierdzi





Część rybka no widzicie a u mnie odwrotnie, mąż chce, ale się boi:P a ja jakoś czuję że mogłibyśmy, no ale uzbrajam się w cierpliwość i czekam 2 tygodnie i zobaczymy co powie lekarz.




witaj a Wy ile się staraliście? Mówisz, że 3 cykle to szybko, ja byłam przekonana że po 1 próbie się uda, jakieś takie nawine myślenie było, a poźniej rozczarowanie, do tego stopnia byłam już sfrustrowana, że chciałam odpuszczać już, bo cały czas siedziałam, liczyłam, myślałam...ale Bogu dzięki stres nie zablokował mnie jednak i się udało





Ja prawie wszystko kupuję on-line. I tak pewnie będzie i tym razem, na żywo sobie pooglądam w sklepach stacjonarnych a zamówię przez internet, podejrzewam że kilkaset złotych nawet można na całości zaoszczędzić
Ja miałam "wypadek" nie starałam sie, mimo ze dziecko chciałam, bo uznałam ze 20 lat to za wcześnie. A los mi sprawił niespodziankę

Starania mogą zająć masę czaaaasu niestety, znam kilka kobiet, którym minęły lata zanim die doczekały.

Mamaya, jak plamienia? Jak sie czujesz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Georgia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:39   #466
tusix
Raczkowanie
 
Avatar tusix
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 66
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Witam wszystkie
Super pogoda jest dzisiaj więc trochę spacerowaliśmy dzieciakami, a teraz sjesta
Co do witamin to myślę, że można brać obojętnie jaki zestaw dla kobiet ciężarnych, ważne żeby był tylko odpowiedni skład np. kwasu foliowego 400 jednostek wtedy już nie trzeba foliku.
Z tymi piersiami to jest tak, że one super wyglądają w ciąży, jednak ta ich wrażliwość psuje całą zabawę Już nie pamiętam dokładnie ale chyba to mija w późniejszych tygodniach. Co do wyglądu piersi po porodzie, przy karmieniu piersią to niestety...yhhh nie ma co porównywać nawet do stanu w ciąży, niestety :/

Edytowane przez tusix
Czas edycji: 2013-11-17 o 14:05
tusix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:45   #467
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Ja raczej będę kupować przez allegro bo tam też sklepy firmowe są. Zanim kupię coś to pójdę do sklepu i zobaczę jak wygląda na żywo i jaka jest proporcja między cenami

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Przepraszam za cytowane swoich posłów ale na aplikacji z tel poprawianie tekstu chyba nie w chodzi w grę i za miast poprawiać cytuje. Już tego nie będę robić i też zamykam na spacer

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 13:49   #468
viconia
Raczkowanie
 
Avatar viconia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Georgia20 Pokaż wiadomość
Ja miałam "wypadek" nie starałam sie, mimo ze dziecko chciałam, bo uznałam ze 20 lat to za wcześnie. A los mi sprawił niespodziankę

Starania mogą zająć masę czaaaasu niestety, znam kilka kobiet, którym minęły lata zanim die doczekały.

Mamaya, jak plamienia? Jak sie czujesz?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No to młodziutka jesteś, zazdroszczę Będziesz mogła z córką na imprezy chodzic:P albo będziesz podrywana przez kolegów syna

Cytat:
Napisane przez tusix Pokaż wiadomość
Witam wszystkie
Super pogoda jest dzisiaj więc trochę spacerowaliśmy dzieciakami, a teraz sjesta
Co do witamin to myślę, że można brać obojętnie jaki zestaw dla kobiet ciężarnych, ważne żeby był tylko odpowiedni skład np. kwasu foliowego 400 jednostek wtedy już nie trzeba foliku.
Z tymi piersiami to jest tak, że one super wyglądają w ciąży, jednak ta ich wrażliwość psuje całą zabawę Już nie pamiętam dokładnie ale chyba to mija w późniejszych tygodniach. Co do wyglądu piersi po porodzie, przy karmieniu piersią to niestety...yhhh nie ma co nawet porównywać nawet do stanu w ciąży, niestety :/
Dzięki za odpowiedź, zaopatrzę się w jakiś podstawowy zestaw w takim razie, później zobaczymy czy lekarz nie zaleci czegoś innego.
Szkoda z tymi piersiami, trzeba więc teraz cieszyć oczy swoje i męża:P
viconia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 14:07   #469
Georgia20
Raczkowanie
 
Avatar Georgia20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 65
Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez viconia Pokaż wiadomość
No to młodziutka jesteś, zazdroszczę Będziesz mogła z córką na imprezy chodzic:P albo będziesz podrywana przez kolegów syna


Dzięki za odpowiedź, zaopatrzę się w jakiś podstawowy zestaw w takim razie, później zobaczymy czy lekarz nie zaleci czegoś innego.
Szkoda z tymi piersiami, trzeba więc teraz cieszyć oczy swoje i męża:P
Haha dzięki, nie narzekalabym gdyby tak było


Ja używam kompleksowych tabletek dla ciężarnych i dodatkowa kwas omega 3, bo tak mi poradzili w bootsie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Georgia20
Czas edycji: 2013-11-17 o 14:49
Georgia20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 14:54   #470
Nesu
Raczkowanie
 
Avatar Nesu
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 169
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Georgia20 Pokaż wiadomość
Haha dzięki, nie narzekalabym gdyby tak było


Ja używam kompleksowych tabletek dla ciężarnych i dodatkowa kwas omega 3, bo tak mi poradzili w bootsie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A mogę zapytać jakie dokładnie bierzesz ? Ja do tej pory bralam sam kwas foliowy a teraz w aptece mi poradzili folic plus z wapnem i witamina D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 15:00   #471
Georgia20
Raczkowanie
 
Avatar Georgia20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 65
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Nesu Pokaż wiadomość
A mogę zapytać jakie dokładnie bierzesz ? Ja do tej pory bralam sam kwas foliowy a teraz w aptece mi poradzili folic plus z wapnem i witamina D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pregnacare original, zawierają kwas foliowy, D3, B12, żelazo, Magez i 19 innych "witamin i minerałów" ( według opakowania lol). Z tylu masz wyszczegolnie co i w jakiej ilości. I dodatkowo omega 3 fish oil firmy boots lol.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Georgia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 15:54   #472
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Może ja też sobie dzisiaj kupię. Właśnie wróciliśmy ze spaceru ale i tak musimy jechać do sklepu więc zajdę do apteki.

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 16:27   #473
Nesu
Raczkowanie
 
Avatar Nesu
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 169
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

to i ja sobie kupie a co ;P jutro będę w sklepie to zajdę do apteki
Nesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 17:42   #474
Georgia20
Raczkowanie
 
Avatar Georgia20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 65
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Nesu Pokaż wiadomość
to i ja sobie kupie a co ;P jutro będę w sklepie to zajdę do apteki
daj znać czy dobrze działają:P


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Georgia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 18:13   #475
agawa1977
Raczkowanie
 
Avatar agawa1977
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 267
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez Georgia20 Pokaż wiadomość
Hej. Mozna dolaczyc? Dwa dni temu dowiedzialam sie ze jestem w 5 tc. Wedlug kalkulatora mam termin na 19 lipca. Milo by bylo mieć z kim pogadac podczas tego okresu
Witaj kochana

Cytat:
Napisane przez viconia Pokaż wiadomość
Witajcie, chętnie się przyłącze do wspólnych oczekiwań.
Od trzech cykli staraliśmy się z mężem, już miałam czarne myśli, bo zawsze mi się wydawało że to będzie taaakie proste. Już chciałam odpuścić na przyszły miesiąc,żeby wyluzować, a tu nagle niespodzianka. Nie wiem do końca w którym jestem tygodniu, licząc od miesiączki to początek 6 czyli gdzieś koło 4 od zapłodnienia.. jeszcze się gubię w tych wszystkich obliczeniach...Zrobiłam sobie 3 testy domowe bo nie mogłam uwierzyć na drugi dzień rano polciałam zbadać krew i miałam beta hcg na poziomie 1384 co by wskazywało na mniej więcej 6 tydzień.

Piękna beta


Nie mam za bardzo z kim póki co porozmawiać, bo czekamy z ogłoszeniem najbliższym tej nowiny. Chcę żeby lekarz wszystko potwierdził, a wizyta dopiero za dwa tygodnie.... Z tej okazji pierwsze pytanko Kwas foliowy biorę już od 4 miesięcy, ale powinno się chyba brać jeszcze jakieś witaminki? Możecie coś polecić? Chciałabym coś zacząć brać zanim spotkam się z lekarzem. Czy Wam coś przepisano na pierwszych wizytach?

Miłej niedzieli i odpoczywajcie
Ja narazie biorę tylko kwas foliowy. Lekarz jak narazie nic nie wspomniał o dodatkowych witaminach.


Cytat:
Napisane przez magdix Pokaż wiadomość
Powiem tak: do tej pory wydawało mi się, że kobiety w ciąży przesadzają. Pieszczą się ze sobą, tu coś boli, tam boli, tu niedobrze, zaraz mdli i nie wiadomo, co jeszcze. Teraz z czystym sumieniem mogę przyznać im rację... Objawy bardzo dokuczają i skutecznie uprzykrzają życie.

Dziś w nocy budziłam się kilka razy i po przewróceniu na drugi bok zaraz mnie mdliło. Masakra. Coraz mniej mi się to podoba! Głupie wyjście do sklepu sprawia mi problem, bo nie wiem, jak mój organizm zareaguje...

Podziwiam Was, że chodzicie do pracy i macie na to siłę. Ja mam jedyny taki plus, że nie pracuję i nie muszę się martwić zwolnieniem, szefem ani jak wytrzymać te X godzin.
Mam dokładnie to samo. Jak spotykałam się z dziewczynami w ciąży, które "wiecznie" jęczały to myślałam, że wymyślają, przesadzają.
A teraz sama "jęczę"

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
Nic. Zero objawów oprócz klucia w jajnikach ale już przeszło i to ;-) dla mnie przytulanie nie było przyjemne. Muszę się ginekologa spytać co i jak. Ciesz się ze tz nie chce;-) Ja bym chciała żeby mój nie chciał hehe chciałabym mieć jakieś objawy. To moja pierwsza ciąża i z objawami byłoby razniej

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Ja mimo apetytu mam ciągle ta sama wagę no się waze codziennie. Jutro sobie zrobie wszystkie pomiary i będę robiła co tydzień dla porównania. Oby wszystko szło w brzuch i cycki :-P

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
Ja z objawów mam tylko te bóle brzucha, ponoć przy tyłozgięciu macicy to dość częste.
Jeżeli chodzi o przytulanki bo mi lekarz powiedział aby do II trymestru się wstrzymać. Może to i lepiej bo absolutnie nie mam nastroju do tego

Jutro do pracy... jak mi się nie chce
agawa1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 18:37   #476
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

hej viconia

Dziewczyny, nie wiecie czy mogę wziąć Apap na ból głowy? tak mnie boli od rana, że jestem ledwo żywa
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 18:39   #477
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
gazów nie mam w ogóle a jeśli chodzi o te wzdęcie to miałam na myśli podbrzusze, takie uwypulkone było, a teraz nic - brzuch płaski jak deska do prasowania, jak zawsze
Gin mówiąc o tym, że pęcherzyk jest tak nisko położony miał niewyraźną minę, dopiero jak zobaczył, że się przyglądam to tak na siłę dodał "ale to może się poprawić"
i ciągle powtarzał, że gdybym zaczęła krwawić to mam lecieć do szpitala, z 10 razy chyba to usłyszałam
Na razie cały czas mam te plamienia i na papierze takie niteczki w kolorze tych plamień, sama nie wiem
Jak tam plamienia?
Ja plamilam i gin mi przepisala luteine 2 tabl 2xdziennie i po 3 dniach przestalo i teraz mam brac 1 tabl dziennie


Cytat:
Napisane przez viconia Pokaż wiadomość
Witajcie, chętnie się przyłącze do wspólnych oczekiwań.
Od trzech cykli staraliśmy się z mężem, już miałam czarne myśli, bo zawsze mi się wydawało że to będzie taaakie proste. Już chciałam odpuścić na przyszły miesiąc,żeby wyluzować, a tu nagle niespodzianka. Nie wiem do końca w którym jestem tygodniu, licząc od miesiączki to początek 6 czyli gdzieś koło 4 od zapłodnienia.. jeszcze się gubię w tych wszystkich obliczeniach...Zrobiłam sobie 3 testy domowe bo nie mogłam uwierzyć na drugi dzień rano polciałam zbadać krew i miałam beta hcg na poziomie 1384 co by wskazywało na mniej więcej 6 tydzień.

Nie mam za bardzo z kim póki co porozmawiać, bo czekamy z ogłoszeniem najbliższym tej nowiny. Chcę żeby lekarz wszystko potwierdził, a wizyta dopiero za dwa tygodnie.... Z tej okazji pierwsze pytanko Kwas foliowy biorę już od 4 miesięcy, ale powinno się chyba brać jeszcze jakieś witaminki? Możecie coś polecić? Chciałabym coś zacząć brać zanim spotkam się z lekarzem. Czy Wam coś przepisano na pierwszych wizytach?

Miłej niedzieli i odpoczywajcie
Mi gin przepisala jodid
Jest to jod powiedziala ze u nas malo tego


Kiedy planujecie powiedziec rodzince o dzidzi? My probujemy wytrzymac do 4 grudnia bo dopiero wtedy mam wizyte
A tu jeszcze tyyyyyyyle czasu
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 18:45   #478
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez ewka1368 Pokaż wiadomość
Jak tam plamienia?
Ja plamilam i gin mi przepisala luteine 2 tabl 2xdziennie i po 3 dniach przestalo i teraz mam brac 1 tabl dziennie
plamienia ustały, dzisiaj nie pojawiły się w ogóle




Cytat:
Kiedy planujecie powiedziec rodzince o dzidzi? My probujemy wytrzymac do 4 grudnia bo dopiero wtedy mam wizyte
A tu jeszcze tyyyyyyyle czasu
My planujemy powiedzieć po kolejnej wizycie u gina, czyli po 26 - tym, jak już po USG będzie wiadomo co i jak
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 18:50   #479
Georgia20
Raczkowanie
 
Avatar Georgia20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 65
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
plamienia ustały, dzisiaj nie pojawiły się w ogóle






My planujemy powiedzieć po kolejnej wizycie u gina, czyli po 26 - tym, jak już po USG będzie wiadomo co i jak
Tez pytałam o Twoje plamienia wcześniej, bardzo sie cieszę! Oby już tak zostało

Ja powiedziałam mamie zaraz po tym jak zobaczyłam test - byłam w szoku i potrzebowałam wsparcia ale ogólnie będę mówić ze jestem w ciąży po wizycie u lekarza.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez agawa1977 Pokaż wiadomość
Witaj kochana )
))


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Georgia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 18:51   #480
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wiele miesięcy jeszcze przed nami, latem dzieci przywitamy. MAMUSIE LIPIEC 2014

Ja mam zamiar powiedzieć małymi upominkami pod choinką. Mam nadzieję ze mi się uda utrzymać to w tajemnicy hehe

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 21:12:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.