Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 16:37   #451
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
nie jadłam jeszcze. Pare razy myślałam, żeby się skusić ale to jajko
można bez jajka, z samą cebulą i pieprzem. Jest mniej śluzowate
Oczywiście wersja sklepowa różni się od wersji robionej samodzielnie czy restauracyjnej, ale niektóre da się jeść. Byle w takim plastikowym pojemniczku z wieczkiem, a nie w zalaminowanych woreczkach.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Co do diety doszłam do wniosku, ze mogłabym się odchudzać na wędzonym łososiu, śmietankowych lodach grycana, arbuzie i serze z białą pleśnią Taka wersja minimalistyczna :P
o, ten skład to mi pasuje. Chociaż sery pleśniowe to bym dała wszystkie. I lody carte d'or. Do tego ten wędzony łosoś, arbuzy i możemy mieszkać razem D


ja ogólnie na co dzień to jem zdrowo, wymogi chorobowe mi to robią, ale na przykład jak nas najdzie czasem w weekend na kolorowe drinki to obstawiam, że nadrabiam indeksy glikemiczne i kalorie za cały tydzień.
Na własne życzenie robię sobie krzywdę trochę, muszę nad sobą popracować

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ale mi smaku narobiłaś
tatarem czy drinkami?


W ogóle, ja i tata cierpimy na dwie różne, ale przewlekłe choroby autoimmunologiczne. I chyba nam się właśnie zaczyna do tego jazda ze skórą, mam nadzieję, że to nie będzie atopowe zapalenie. Obydwoje jesteśmy w czerwone plamy, tylko mi w stresie i w cieple wyłażą na twarzy, a on ma w tym całe ciało. Powiedziałabym, że się czymś zaraziliśmy, ale mieszkamy 250km od siebie, a jeszcze od ostatnie pół roku był poza krajem. Ech, te geny.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:40   #452
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

bo oni za każdą osobę, która dołączy mają przecież dla siebie jakiś procencik i to ładny niektórzy całkiem rezygnują z pracy

z Ori jest kilka fajnych rzeczy, ja jestem w klubie, ale nie prowadzę sprzedaży ani grupy itd., tylko czasem coś dla siebie albo rodzinki zamawiam, bo taniej
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:42   #453
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Ha ha ha ha widzę że marna ze mnie blogerka,nie znam szkoleniowej zasady
Mali to postaram się załatwić
ineczko ja mam nową wysypkę na plecach dla odmiany suchych,swędzacych plam. A rewelacje mam po rodzicielce.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:43   #454
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
bo oni za każdą osobę, która dołączy mają przecież dla siebie jakiś procencik i to ładny niektórzy całkiem rezygnują z pracy

z Ori jest kilka fajnych rzeczy, ja jestem w klubie, ale nie prowadzę sprzedaży ani grupy itd., tylko czasem coś dla siebie albo rodzinki zamawiam, bo taniej
Oj nie wiem czy taki ładny ten procencik. Miałam kiedyś pod sobą trzy dziewczyny. No, miałam, bo już się posypało i zrezygnowały. Żeby być kimś, to trzeba mieć pod sobą kilkaset osób, które regularnie zamawiają.

Też zamawiam głównie dla siebie, dla rodzinki i dla koleżanek z pracy. Nie opłaca mi się to, ale śmiem twierdzić, że Ori ma w swojej ofercie sporo ciekawych kosmetyków.
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:47   #455
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Mi nie odpisali
:x
Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
tatarem czy drinkami?
drinkami, tatara nie lubię
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Mali to postaram się załatwić

ineczko ja mam nową wysypkę na plecach dla odmiany suchych,swędzacych plam. A rewelacje mam po rodzicielce.


na plecach to cięzko sobie poradzić z pielęgnacją

a mnie ostatnio po ugryzieniu przez gza na drugi dzień wyszedł taki odczyn, plama na 8cm średnicy
pomogła mi maść z arniki pomalutku, ale schodzi
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:49   #456
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Bo Ori jako Ori nie współpracuje. Współprace blogerkom proponują osoby, które są nieco wyżej w strukturze, nieźle na tym zarabiają i szukają dalej sposobów na rozwój. W przypadku Oripolska jest to jakiś Dyrektor.
I dla mnie osoba prowadząca tego bloga Oripolska się ośmieszyła. Zwłaszcza w punkcie: "- szczerej opinii na temat produktu (tu obowiązuje szkoleniowa zasada 5 pozytywów na 2 negatywy, więc jeśli trafisz na totalny bubel doceń np. wydajność/korzystną cenę/dostępność; uwzględnij również to, że Tobie dany produkt może nie odpowiadać, ale inne Klientki mogą być z niego zadowolone)" zaprzecza sama sobie. No ale ja jestem tylko głupią blogerką przez małe "b" bo nieliczne firmy chcą ze mną współpracować.
No właśnie współpracuje, ja miałam współpracę z tym oficjalnym PRowcem
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:51   #457
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Mali w pierwszym tygodniu września mam się widzieć z Mgiełką to Cię ściągne

jak mnie głowa boli...a ta babka z ori ma publikować meile z prośbą o współpracę żeby dać co niektórym do myślenia. Będą jaja
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 16:55   #458
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ineczko ja mam nową wysypkę na plecach dla odmiany suchych,swędzacych plam. A rewelacje mam po rodzicielce.
współczuję bardzo, chociaż może o tyle dobrze, że na plecach trudno się drapać, to nie pogorszysz sprawy.

Ja ostatnio tyle czasu latałam bez podkładu, cera mi się poprawiła, a tu bach, dziś kilogram kamuflaża i podkładu na policzki, bo wyglądałam jak poparzona

Miałam takie fajne odżywki z ejwonu z olejkiem orzecha makadamii. Były naprawdę ok, aż byłam w szoku. Ale już ich nie produkują i wzięłam teraz jakąś super hiper nowość. Dżisas co za szit :/. Pierwsze użycie, a ja mam pęki na włosach! Nie miałam czegoś takiego od lat. I normalnie mam puchate włosy i elektryzujące się, a dziś wyglądam jak szczota ryżowa. Odżywkę chyba odziedziczy mama, jej jest wszystko jedno co kładzie na głowę, ma strukturę włosa jak Azjatki (
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:00   #459
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
współczuję bardzo, chociaż może o tyle dobrze, że na plecach trudno się drapać, to nie pogorszysz sprawy.

Ja ostatnio tyle czasu latałam bez podkładu, cera mi się poprawiła, a tu bach, dziś kilogram kamuflaża i podkładu na policzki, bo wyglądałam jak poparzona

Miałam takie fajne odżywki z ejwonu z olejkiem orzecha makadamii. Były naprawdę ok, aż byłam w szoku. Ale już ich nie produkują i wzięłam teraz jakąś super hiper nowość. Dżisas co za szit :/. Pierwsze użycie, a ja mam pęki na włosach! Nie miałam czegoś takiego od lat. I normalnie mam puchate włosy i elektryzujące się, a dziś wyglądam jak szczota ryżowa. Odżywkę chyba odziedziczy mama, jej jest wszystko jedno co kładzie na głowę, ma strukturę włosa jak Azjatki (
Avon tak ma, że wycofują wszystko co najlepsze
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:06   #460
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Mali w pierwszym tygodniu września mam się widzieć z Mgiełką to Cię ściągne
wiem, że macie randkę, mam być zazdrosna?

ja się wczoraj z Mgiełcią widziałam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:09   #461
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

A ja siedzę z notatnikiem w dłoni i projektuję makijaż za makijażem
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 17:24   #462
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989
Pierwszy raz przyjrzę się troszkę z boku jak wygląda wesele na którym gra DJ
Moja kuzynka miala czlowieka z radia i byla bardzo zadowolona. Profesjonalnie, nieprzasnie i lekko. Fajne wesele bylo.

Cytat:
Napisane przez ineczka7
można bez jajka, z samą cebulą i pieprzem. Jest mniej śluzowate
Ale to nie to samo :P Jak bylam mala, zawsze ojcu wyjadalam tatara. Nie wiem, czy teraz bym dala rade. Pamietam, ze uwielbialam tatara, jak malo co. Bede musiala kiedys jeszcze do niego przysiasc

Chleb mi nie wyszedl! Tzn. jest jadalny, ale nie wyrosl. Robilam pierwszy raz z gotowego mixu i mam za swoje - lenistwo nie poplaca.

Jesli chodzi o Avony i Oriflame - Orlicy dzis wlasnie na blogu pisalam, ze nie probowalam ani jednego, ani drugiego. Jakos nigdy dla siebie niczego tam nie znalazlam, a poza tym chyba lubie pomacac kosmetyk, zanim go kupie. Malo nowoczesna jestem
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:25   #463
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Mali to co puaczesz?:p a bo ona ma dla mnie zakupy,a ja dla niej. K masz może jakiś lakier joko find your color?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:49   #464
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Czytałyście? Co sądzicie o takim poście? http://oripolska.blogspot.com/2012/0...ja-sie-na.html
Napisałam co myślę w komentarzu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:51   #465
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

A u mnie Smolder, Orly. Wyjątkowo pięęękny lakier.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:59   #466
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Napisałam co myślę w komentarzu.

Produkt ten jest sztandarowym przykładem bubla i straty pieniędzy. Niesamowicie podrażnił skórę rąk oraz zniszczył długo zapuszczane i pielęgnowane paznokcie (-)... Znalazłam w nim jednak drobne plusy: ma bajeczne opakowanie, które moze służyć na półce jako kurzołapka durnostójka (1). Przy odrobinie chęci w środku można umieścić mały stateczek i podarować tak przygotowane opakowanie mężowi jako bożonarodzeniowy prezent (2), ewentualnie zrobić z niego lampion (3). Może także służyć jako przykład "czego nie kupować" dla najbliższych przyjaciół (4) oraz odstraszacz komarów i reszty robactwa ze względu na niesamowity odór charakteryzujący produkt (5/-).
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:01   #467
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Właśnie zapłaciłam za losowy zestaw kosmetyków z Paese. Muszę się leczyć
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:08   #468
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Produkt ten jest sztandarowym przykładem bubla i straty pieniędzy.
made my day

taaa Em, jeszcze mam dziekować że mi łaskawie cokolwiek przysłali, często byle co, bo nie chce im sie uzgodnic z bloggerką. Mam im dziękować, za to że robię im reklamę pół darmo a tak naprawdę korzyści są obupólne, a firmy często uważają się za Bóg wie kogo, tacy dobrzy, ze nawet coś wyślą. Śmiech na sali.
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-08-25 o 18:10
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:08   #469
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Właśnie zapłaciłam za losowy zestaw kosmetyków z Paese. Muszę się leczyć
Ja też, wczoraj A szłam pół godziny w jedną stronę żeby dojść do wpłatomatu (wpłacić niemal ostatnie moje pieniądze!!), czekałam w kolejce jakieś 10 minut bo stanęła grupka osób i wszyscy razem wpłacali pieniądze po kilka razy, jakieś ogromne kilkutysięczne kwoty i wpłatomat nie rozpoznawał niektórych banknotów przez tą ilość, a potem znów pół godziny powrót

Na leczenie ze mną
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 18:17   #470
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Zostawić was na chwilę...
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
A po co odpowiadać na każdy? Przedzieranie się przez komentarze żeby nie powielić jakiegoś pytania jest tylko trudniejsze, jeśli trzeba przelecieć milion "Tak!", "Ehem", "Cieszę się, że się ze mną zgadzasz", "", "" i często wyglądających jak dogadzanie na siłę, "bo odpowiedzieć trzeba". Zwykle wtedy daję sobie spokój i nie zostawiam komentarza, który planowałam napisać. Bo szkoda mi czasu...
Wiele osób nie wraca do notki, pod którą zostawiło komentarz, chyba że o coś konkretnie się spytało. Sama nie odpisuję na wszystkie komentarze, bo czasami nie mam "co" odpowiedzieć.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:17   #471
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;36118051]Ja też, wczoraj A szłam pół godziny w jedną stronę żeby dojść do wpłatomatu (wpłacić niemal ostatnie moje pieniądze!!), czekałam w kolejce jakieś 10 minut bo stanęła grupka osób i wszyscy razem wpłacali pieniądze po kilka razy, jakieś ogromne kilkutysięczne kwoty i wpłatomat nie rozpoznawał niektórych banknotów przez tą ilość, a potem znów pół godziny powrót

Na leczenie ze mną[/QUOTE]
Znajdźmy ośrodek w centralnej Polsce, w połowie drogi
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:18   #472
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Produkt ten jest sztandarowym przykładem bubla i straty pieniędzy. Niesamowicie podrażnił skórę rąk oraz zniszczył długo zapuszczane i pielęgnowane paznokcie (-)... Znalazłam w nim jednak drobne plusy: ma bajeczne opakowanie, które moze służyć na półce jako kurzołapka durnostójka (1). Przy odrobinie chęci w środku można umieścić mały stateczek i podarować tak przygotowane opakowanie mężowi jako bożonarodzeniowy prezent (2), ewentualnie zrobić z niego lampion (3). Może także służyć jako przykład "czego nie kupować" dla najbliższych przyjaciół (4) oraz odstraszacz komarów i reszty robactwa ze względu na niesamowity odór charakteryzujący produkt (5/-).
Wróżę Ci wspaniałą karierę blogerską. Każda firma będzie chciała z Tobą współpracować.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:20   #473
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wróżę Ci wspaniałą karierę blogerską. Każda firma będzie chciała z Tobą współpracować.
zwłaszcza Ori
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-08-25 o 18:23
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:20   #474
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Znajdźmy ośrodek w centralnej Polsce, w połowie drogi
Ja nie wiem, czy to jest dobry pomysł zamykać dwie kosmetykoholiczki razem, kto wie co wykombinujemy
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 18:30   #475
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego mało osób ma współpracę z Oriflame
Z połową tych pktów się nie zgadzam
Teraz musze zobaczyć czy te zasady przyjęły te dziewczyny które 'robiły recenzje od OriPolska' na YouTubie parę dziewczyn miało
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:00   #476
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Bo Ori jako Ori nie współpracuje. Współprace blogerkom proponują osoby, które są nieco wyżej w strukturze, nieźle na tym zarabiają i szukają dalej sposobów na rozwój. W przypadku Oripolska jest to jakiś Dyrektor.
I dla mnie osoba prowadząca tego bloga Oripolska się ośmieszyła. Zwłaszcza w punkcie: "- szczerej opinii na temat produktu (tu obowiązuje szkoleniowa zasada 5 pozytywów na 2 negatywy, więc jeśli trafisz na totalny bubel doceń np. wydajność/korzystną cenę/dostępność; uwzględnij również to, że Tobie dany produkt może nie odpowiadać, ale inne Klientki mogą być z niego zadowolone)" zaprzecza sama sobie. No ale ja jestem tylko głupią blogerką przez małe "b" bo nieliczne firmy chcą ze mną współpracować.
w przypadku kompletnego bubla wysoka dostępność to ogromny minus, takie rzeczy powinny być zakazane i ściągnięte z półek a nie ogólnodostępne...
Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
można bez jajka, z samą cebulą i pieprzem. Jest mniej śluzowate
Oczywiście wersja sklepowa różni się od wersji robionej samodzielnie czy restauracyjnej, ale niektóre da się jeść. Byle w takim plastikowym pojemniczku z wieczkiem, a nie w zalaminowanych woreczkach.
nie zjadłabym gotowego tatara. w życiu... znaczy, może są i dobre, ale dla mnie to bardzo ryzykowna potrawa. Lepiej się czuję psychicznie jak go robię sama od podstaw. Od zmielenia mięska przez przyprawianie, mieszanie ja dodaję jeszcze drobniutko pokrojonego ogórka kiszonego i właśnie cebulkę i jajko obowiązkowo... do tego pieprz, sól, magi. czaaaasem kapary. Ale u nas robimy go tak, że osobno mięsko z jajkiem zarobione i osobno na talerzu dodatki i każdy sobie dodaje ile czego chce...AAAAAAAaaaaale mi zrobiłaś ochotę na tatara....
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Napisałam co myślę w komentarzu.
amen.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:11   #477
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

o matko co dziewczyny na wątku o filmikach wyprawiają swoja drogą, ciekawe co na to Pusia .
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-08-25 o 19:15
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:14   #478
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;36118261]Ja nie wiem, czy to jest dobry pomysł zamykać dwie kosmetykoholiczki razem, kto wie co wykombinujemy [/QUOTE]
Podkop do najbliższej drogerii?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:28   #479
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Produkt ten jest sztandarowym przykładem bubla i straty pieniędzy. Niesamowicie podrażnił skórę rąk oraz zniszczył długo zapuszczane i pielęgnowane paznokcie (-)... Znalazłam w nim jednak drobne plusy: ma bajeczne opakowanie, które moze służyć na półce jako kurzołapka durnostójka (1). Przy odrobinie chęci w środku można umieścić mały stateczek i podarować tak przygotowane opakowanie mężowi jako bożonarodzeniowy prezent (2), ewentualnie zrobić z niego lampion (3). Może także służyć jako przykład "czego nie kupować" dla najbliższych przyjaciół (4) oraz odstraszacz komarów i reszty robactwa ze względu na niesamowity odór charakteryzujący produkt (5/-).
Doskonałe! Tekst dnia.

Zmieniłam sobie nagłówek na blogu. Co o nim sądzicie? Tylko proszę o wyrozumiałość, bo jestem totalnie początkująca.
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:31   #480
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Super Girl
Zmieniłam sobie nagłówek na blogu. Co o nim sądzicie? Tylko proszę o wyrozumiałość, bo jestem totalnie początkująca.
Mi sie podoba
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.