Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 08:31   #451
n123
Raczkowanie
 
Avatar n123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 63
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Witam. Zamówiłam właśnie w święta dwa mydełka i cukierek waniliowy do ciała zamówiłam mydło Miód i Wanilia a do mycia twarzy mydło Węglowe, wcześniej używałam węglowego z Tuli i było ok, a tutaj widzę że żadna z was o mydle węglowym nie pisze
jeśli ktoś używał tych mydełek to chętnie przeczytałabym jakie macie wrażenia po ich użyciu
miałam jeszcze zamiar zakupić Plastelinkę Muminka, ale skoro ma ścierające drobinki to sobie niestety darowałam przygodę z nią...

Edytowane przez n123
Czas edycji: 2012-04-10 o 08:37
n123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 08:35   #452
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Od soboty testuję mix masełka shea z grejpfrutem Jest cudowny! to taki lekki,puszysty mus, który na skórze zmienia się w mocno odżywczy i lekko natłuszczający krem. Baardzo mi się podoba!
nie miałam jeszcze do czynienia z tymi masełkami, to czyste shea czy jeszcze cos?
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 09:27   #453
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez n123 Pokaż wiadomość
Witam. Zamówiłam właśnie w święta dwa mydełka i cukierek waniliowy do ciała zamówiłam mydło Miód i Wanilia a do mycia twarzy mydło Węglowe, wcześniej używałam węglowego z Tuli i było ok, a tutaj widzę że żadna z was o mydle węglowym nie pisze
jeśli ktoś używał tych mydełek to chętnie przeczytałabym jakie macie wrażenia po ich użyciu
miałam jeszcze zamiar zakupić Plastelinkę Muminka, ale skoro ma ścierające drobinki to sobie niestety darowałam przygodę z nią...
Myślę, że w wątku dziewczyny wiele razy pisały na temat obu mydełek
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
nie miałam jeszcze do czynienia z tymi masełkami, to czyste shea czy jeszcze cos?
No tak jak w nazwie, to jest mix Tak jak jest napisane na stronie LF to shea z olejem ze słodkich migdałów, w składzie jest jeszcze witamina E i w grejpfrutowym olejek grejpfrutowy
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 09:36   #454
n123
Raczkowanie
 
Avatar n123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 63
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Myślę, że w wątku dziewczyny wiele razy pisały na temat obu mydełek
no właśnie wyszukiwarka wskazała mi na tym wątku tylko jedną wzmiankę o nich a poza tym nic
n123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 09:39   #455
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez n123 Pokaż wiadomość
no właśnie wyszukiwarka wskazała mi na tym wątku tylko jedną wzmiankę o nich a poza tym nic
Aaa już wiem o co chodzi, wcześniej nim powstał wątek o LF sporo pisałyśmy w wątku o naturalnych mydłach zajrzyj tam
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 09:39   #456
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mydełka z LF zamieszkały już na stałe w łazience. Miałam/mam kleopatrę, jogurtowe, owsiany i rumiankowy bobas, ogrodowa ścieżka, plaster miodu, trzy ziółka, pokrzywowe, miodowy rumianek. Zauważyłam, że bardziej odpowiadają mi mydełka bez dodatków. Te "okruszki" czasami mnie drapią. A niestety mam wrażliwą, alergiczną skórę i muszę uważać. Najbardziej chyba lubię owsianego bobasa i kleopatrę. Kolejna rzeczą jest twardy balsam. Muszę dokupić drugi, bo ten ciągle mi gdzieś ginie. A to w kuchni, kurtce, łazience albo sypialni Chciałabym potestować jeszcze wszytkie nowości z LF. Ale z zamówieniem chcę troszkę poczekać, niech zużyję przynajmniej część mydełek.

Dziękuję bardzo za komplement. Blog ma dosłownie kilka dni. Ogromnie cieszy mnie każde wejście i miłe słowo. Tym bardziej, że długo nie mogłam się przemóc by go zacząć tworzyć. Oczywiście mydełka o z LF też znajdą tam swoje miejsce. Myślę, że już w przyszłym tygodniu
A mi się nie podoba Kleopatry
Zaraz po umyciu twarzy skóra nie jest ściągnięta, więc w tym czasie dobrze jest nałożyc krem, bo po chwili ściągniecie jest na maksa, jak przy maseczce peel off

Za pierwszym razem byłam zachwycona brakiem ściągnięcia, wiec poszłam od razu zrobić śniadanie, ale musiałam szybko pobiec do łazienki po krem.
Nie zniechęcam się jednak i używam co jakiś czas, bo chciałabym, żeby mi się spodobało
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 10:10   #457
n123
Raczkowanie
 
Avatar n123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 63
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Dziękuję za odpowiedź i podpowiedź
n123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 10:36   #458
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez n123 Pokaż wiadomość
Witam. Zamówiłam właśnie w święta dwa mydełka i cukierek waniliowy do ciała zamówiłam mydło Miód i Wanilia a do mycia twarzy mydło Węglowe, wcześniej używałam węglowego z Tuli i było ok, a tutaj widzę że żadna z was o mydle węglowym nie pisze
jeśli ktoś używał tych mydełek to chętnie przeczytałabym jakie macie wrażenia po ich użyciu
miałam jeszcze zamiar zakupić Plastelinkę Muminka, ale skoro ma ścierające drobinki to sobie niestety darowałam przygodę z nią...
Plastelinka Muminka w wersji prototypowej miała drapiące drobinki, których już nie ma w wersji obecnej. Dzięki temu jest bardziej delikatna i nadaje się do wrażliwej cery. Jedynymi drobinkami peelingującymi są kwiatki lawendy. Jest także zdecydowanie delikatniejsza od czyścika Lush. Wkrótce pojawi się na blogu porównanie ze zdjęciami.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A mi się nie podoba Kleopatry
Zaraz po umyciu twarzy skóra nie jest ściągnięta, więc w tym czasie dobrze jest nałożyc krem, bo po chwili ściągniecie jest na maksa, jak przy maseczce peel off

Za pierwszym razem byłam zachwycona brakiem ściągnięcia, wiec poszłam od razu zrobić śniadanie, ale musiałam szybko pobiec do łazienki po krem.
Nie zniechęcam się jednak i używam co jakiś czas, bo chciałabym, żeby mi się spodobało
Tak jak już wielokrotnie pisałam, mydła to indywidualna sprawa. Ja przy wrażliwej atopowej skórze, o której także wielokrotnie pisałam używam z powodzeniem Mydła Kleopatry, Jogurtowego, czy Owsianego Bobasa. Nie podchodzi mi natomiast bardzo popularny Przywrotnik urody, mydła Aleppo, czy mydełka Tuli, które spowodowały reakcję uczuleniową. Każda z nas ma inną cerę, inne wymagania i zwyczaje. Nie wierzę także w naturalne mydła dające efekt nawilżenia jak po kremie. Takiego cuda zdaje się jeszcze nie wynaleziono. Nie oczekujmy zatem po mydle "nakremowania". Może jedynie myć bardziej lub mniej delikatnie, pozostawiając mniej lub bardziej ściągniętą skórę.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 10:42   #459
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Od soboty testuję mix masełka shea z grejpfrutem Jest cudowny! to taki lekki,puszysty mus, który na skórze zmienia się w mocno odżywczy i lekko natłuszczający krem. Baardzo mi się podoba!
nawet nie wiedziałam, że jest taki mix do kupienia. Na pewno wezmę go pod uwagę przy kolejnych zakupach

Ja ostatnio jakoś zdradzam mydełka LF z aleppo i żelem pod prysznic Born to Bio
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 10:47   #460
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Tak jak już wielokrotnie pisałam, mydła to indywidualna sprawa. Ja przy wrażliwej atopowej skórze, o której także wielokrotnie pisałam używam z powodzeniem Mydła Kleopatry, Jogurtowego, czy Owsianego Bobasa. Nie podchodzi mi natomiast bardzo popularny Przywrotnik urody, mydła Aleppo, czy mydełka Tuli, które spowodowały reakcję uczuleniową. Każda z nas ma inną cerę, inne wymagania i zwyczaje. Nie wierzę także w naturalne mydła dające efekt nawilżenia jak po kremie. Takiego cuda zdaje się jeszcze nie wynaleziono. Nie oczekujmy zatem po mydle "nakremowania". Może jedynie myć bardziej lub mniej delikatnie, pozostawiając mniej lub bardziej ściągniętą skórę.
Dlatego napisałam jak się spisuje u mnie.

Nie miałam na myśli obejścia się bez kremu, ale o to, że po niektórych mydłach mogę z tym poczekać jakiś czas, a np. po Kleopatrze muszę natychmiast, bo wiem, ze minutę skóra będzie potwornie ściągnięta.

Jak na razie lepiej u mnie spisują się mydła Tuli - używam węglowej oliwki () i super tłustego, reszta w szafie czeka na swoją kolej. W szafie mam tez kilka mydeł z LF, byc może któreś z nich mnie zachwyci.


ALE ... jedno musze przyznać, po naturalnych mydłach, ręcznie robionych, niezależnie czy z LF i MT (używam ich zamiennie) mam o wiele ładniejszą skórę. Jest gładka i promienna.

Używam tez alep z karotką i niestety po umyciu ciała na ciała pojawia mi się "biały proszek", mimo, iż piana jest kremowa i puchata i wydawać by sie mogło, że bedzie mało wysuszał.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2012-04-10 o 11:06
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 12:13   #461
n123
Raczkowanie
 
Avatar n123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 63
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Plastelinka Muminka w wersji prototypowej miała drapiące drobinki, których już nie ma w wersji obecnej. Dzięki temu jest bardziej delikatna i nadaje się do wrażliwej cery. Jedynymi drobinkami peelingującymi są kwiatki lawendy. Jest także zdecydowanie delikatniejsza od czyścika Lush. Wkrótce pojawi się na blogu porównanie ze zdjęciami.
w takim razie z pewnością zamówię ją przy okazji kolejnego zamówienia dzięki za info
n123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 12:43   #462
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez n123 Pokaż wiadomość
w takim razie z pewnością zamówię ją przy okazji kolejnego zamówienia dzięki za info
Oczywiście nie dam gwarancji, że będziesz w 100% zadowolona. To dosyć nietypowy kosmetyk. Za 9zł myślę jednak, że warto wypróbować
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 12:50   #463
n123
Raczkowanie
 
Avatar n123
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 63
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oczywiście nie dam gwarancji, że będziesz w 100% zadowolona. To dosyć nietypowy kosmetyk. Za 9zł myślę jednak, że warto wypróbować
Pewnie że może mi nie podpasować ale brak mocniej ścierających drobin jest dla mnie jak najbardziej na plus bo to właśnie one odstraszały mnie od wypróbowania
a tak troche zmieniając temat- odwiedziłam Twojego bloga i bardzo zainteresowały mnie kremy Gaia
n123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 07:00   #464
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

nie dało mi i wyciągnełam juz jedno z mydełek, które popełniłam własnoręcznie z bazy migdałowej(dodałam mleko migdałowe i zapaszek lawendy i pomarańczy). mąż stwierdził, że dobrze myje ale zapach nie teges(kopalniany, hehe). Powiedziałam ze to mydło "chybaalergiczne" i ma tak pachnieć. Dziś nim umyłam włosy, nałoże olej, znów zmyję mydłem i pokombinuję z kwaskiem i.... oczywiscie dam znac.
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:30   #465
Azra
Raczkowanie
 
Avatar Azra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 384
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Witajcie! Dzisiaj dotarło do mnie pierwsze zamówienie i mam pytanie: czy u Was też ten naturalny twardy balsam ma taki dziwny zapach? Mnie kojarzy się trochę z maggi albo olejem z kocanki. Miałam kiedyś świecę z wosku pszczelego i wydaje mi się, że zapach był inny, ale to było dawno i pamięć może mnie mylić.
Azra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:48   #466
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

mój pachniał typowo woskiem pszczelim, jak świeczki z wosku pszczelego
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:54   #467
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Fiolka mój tak samo, zapachem przypominał miód.

Trzeba jedank pamiętać, że jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do zapachów syntetycznych, te naturalne nas dziwią i niekoniecznie mogą się podobać. A twardy balsam pachnie ładnie, naturalnie, nie przypomina jednak syntetycznego upiększonego zapachu miodu
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 13:26   #468
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Fiolka mój tak samo, zapachem przypominał miód.

Trzeba jedank pamiętać, że jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do zapachów syntetycznych, te naturalne nas dziwią i niekoniecznie mogą się podobać. A twardy balsam pachnie ładnie, naturalnie, nie przypomina jednak syntetycznego upiększonego zapachu miodu
właśnie tak. Jestesmy przyzwyczajeni do zapachów syntetycznych i to co z natury wydaje nam sie śmierdzidełkowate, ale wystarczy ich troche poużywać aby stwierdzić, że "sklepowego" NIGDY WIĘCEJ
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:35   #469
Azra
Raczkowanie
 
Avatar Azra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 384
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Dzięki dziewczyny . Rzecz w tym, że ta świeca naprawdę była z naturalnego wosku pszczelego, robił ją ktoś z mojej rodziny. Zastanawiam się więc, czy na pewno wszystko w porządku z moim balsamem. Wącham go co jakiś czas i teraz odczuwam zapach jakichś ziół, może trochę lawendy... Sama nie wiem, czy tak powinno być. Mam nadzieję, że krzywda mi się nie stanie , bo zamierzam go używać. Zapach mi nie przeszkadza, tylko był dla mnie zaskakujący, bo przygotowałam się na zapach wosku. Poza tym nie mam zastrzeżeń .
Azra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 15:47   #470
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Azra Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny . Rzecz w tym, że ta świeca naprawdę była z naturalnego wosku pszczelego, robił ją ktoś z mojej rodziny. Zastanawiam się więc, czy na pewno wszystko w porządku z moim balsamem. Wącham go co jakiś czas i teraz odczuwam zapach jakichś ziół, może trochę lawendy... Sama nie wiem, czy tak powinno być. Mam nadzieję, że krzywda mi się nie stanie , bo zamierzam go używać. Zapach mi nie przeszkadza, tylko był dla mnie zaskakujący, bo przygotowałam się na zapach wosku. Poza tym nie mam zastrzeżeń .
Oj uważaj, bo zaraz dostaniesz maila od pani Ewy z LF, że "dyskredytujesz" jej wyrób
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 15:51   #471
Azra
Raczkowanie
 
Avatar Azra
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 384
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Oj uważaj, bo zaraz dostaniesz maila od pani Ewy z LF, że "dyskredytujesz" jej wyrób
To ja na swoją obronę napiszę, że to nie krytyka, tylko jako laik się upewniam, czy wszystko w porządku, bom niedoedukowana, a głowy pani Ewie takimi drobiazgami nie chciałam zawracać . A zapach podoba mi się . I w ogóle sama forma to świetny pomysł. Mam zamiar mojego mężczyznę wyposażyć w takie cudo .
Azra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:51   #472
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Dziewczyny, w jaki sposób mogę zamówić mydełka w wersji mini? bo nie widzę na stronie takiej opcji.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:53   #473
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jaki sposób mogę zamówić mydełka w wersji mini? bo nie widzę na stronie takiej opcji.
http://www.lawendowafarma.pl/index.php?cat_id=93
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 22:59   #474
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

hm, no tak, ale jak mam je dodać do koszyka?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 23:08   #475
Katrina93
Rozeznanie
 
Avatar Katrina93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 542
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
hm, no tak, ale jak mam je dodać do koszyka?
Z tego co widzę, to aktualnie ich nie ma, przepraszam nie zauważyłam.
Trzeba będzie chyba niestety czekać.
Katrina93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 23:11   #476
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

rozumiem, dziękuję za odpowiedź. szkoda, bo zupełnie wpadłam i chciałabym już robić zamówienie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 10:12   #477
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Małe sprawozdanko po używaniu mydeł nowych
Mydełko Nagietkowy Bobas jest bardzo dobre do mycia ciała, troszkę gorsze od jego owsianego brata, ale i tak polecam Choć brakuje mi w nim zapachu - czuć tylko mydło, w Owsianym było czuć te płatki owsiane. Ale nie wysusza skóry, za to wielki plus
Plaster Miodu do rąk sprawuje się znakomicie! Dziękuję Ci Ewwwa

A Twarde Balsamy to nie dla mnie całkowicie, chyba, że ta grapefruitowa odmiana jest jakaś licha. Nawet ust mi nie nawilża, a mam bezproblemowe Do rąk dobra na dzień, bo w chwilkę się wchłania, lepiej niż krem. Chyba do tego zużyję. Wydaje mi się, że wersja bezzapachowa była lepsza, bardziej natłuszczająca... Może tak być? Czy to moje złudzenie?

No i zapomniałabym o Mumince! A jest o czym wspomnieć - według mnie to super produkt, choć okropny w stosowaniu Sypie mi się po całej umywalce, więc muszę praktycznie z twarzą w niej się myć Ale delikatne drapanko wieczorem jest bardzo przyjemne, skóra nie jest w ogóle podrażniona (ale nie mam wrażliwej za bardzo), nie mam mocniej zaczerwienionych polików. Po zmyciu pozostaje taka warstewka natłuszczająca na buzi Cudne uczucie. Choć po wytarciu twarzy już mam lekko suchą skórę (jak po wszystkim przy użyciu wody z kranu... ), to bardzo mi się podoba jego działanie Szybko schodzi stosunkowo, bo więcej używam niż jest polecone przez p. Ewę. Ale to naprawdę fajna rzecz jest

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Od soboty testuję mix masełka shea z grejpfrutem Jest cudowny! to taki lekki,puszysty mus, który na skórze zmienia się w mocno odżywczy i lekko natłuszczający krem. Baardzo mi się podoba!
I jak wrażenia po dłuższym używaniu? Chcę wziąć przy następnym zamówieniu ten mix, dobry jest jako balsam do ciała? Nie obkleja skóry? Dobrze się wchłania?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-04-13 o 10:09
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 12:43   #478
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
rozumiem, dziękuję za odpowiedź. szkoda, bo zupełnie wpadłam i chciałabym już robić zamówienie.
Napisz do Pani Ewy maila
Ja zamówiłam mydła, które nie były dostępne na stronie.
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 18:57   #479
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

napisałam i dostałam odpowiedź, a w międzyczasie zobaczyłam, że już są dostępne.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 19:20   #480
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
napisałam i dostałam odpowiedź, a w międzyczasie zobaczyłam, że już są dostępne.
Pochwal się jakie zamówiłaś
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-03 14:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.