Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 12:10   #451
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
dosyp mi jarmużu, siostro


201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:13   #452
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ja w ich przypadku nie nazwałabym tego nadwagą.
I tak, uważam że mają kobiece kształty, więc serio nie rolujcie oczek , bo dopóki ktoś otwarcie mówi, że czuje się dobrze w swoim ciele, to nic nikomu do tego. Tym bardziej wyliczanie latte i normalnych, domowych obiadów.
Wszyscy idźmy napić się szejka, a potem na siłkę, coby się xs na metce zgadzało.
To ze ty nie nazwalabys tego nadwaga nie oznacze ze tak nie jest Dziewczyny wygladaja pieknie, ale nadwage maja.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:15   #453
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego ze te slodkie kawy moga miec nawet 550kcl Dolicz do tego ciateczko i moze wyjsc ze te 3 kawki w tydz to moze byc tyle kcl ile wynosi dzienne zapotrzebowanie.
No i? Dlaczego mają sobie tego odmawiać?
Chyba trzeba zacząć kminić przepis na kawę z jarmużem
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:17   #454
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

ja też czasami lubię zaszaleć i pozwalam sobie wtedy na małe szaleństwa na przykład trzy łyżki jarmużu zamiast dwóch, hihihih albo zupełnie tracę głowę i nagle budzę się nad wielką miską jogurtu naturalnego z żurawiną i bananem

szalone wiem

__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:17   #455
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ale Marzenka wiele razy już mówiła, że czuje się ze sobą świetnie i sory, ale figury modelki nigdy nie będzie miała, bo zwyczajnie kocha jeść.
Dziewczyny mają kobiece kształty i nie jest to otyłość, więc nie dramatyzujmy, ważne że im to pasuje.
Jak najbardziej może czuć się świetnie w swoim ciele i nikt tego nie neguje, zwłaszcza że wyglądają obie bardzo ładnie.
Jedak mimo tego, że obie są łaądne, zadbane i świetnie ubrane to mają nadwagę ( a może i otyłość).

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Waga Laury jak i Marzeny to wyłącznie ich prywatna sprawa. Nie bronie ich, to samo, tyczy sie Oleski i Karoliny Stylizacje, z tą różnicą, że siostry Glam potrafią ubrać się do niej odpowiednio.

Tak samo ich gust co do dodatków i dekoracji - zazdroszczę im tego zmysłu
Tak to jest ich sprawa, ale nadmiar po prostu widać.
Co do umiejętności ubrania się, dopasowania dodatków i zmysłu estetycznego to podziwiam i zazdroszczę. Dlatego żałuję że są one bardziej urodowe niż ubraniowe.

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
obejrzyj wszystkie to będziesz wiedzieć?

jak oglądam teraz te vlogi całej rodziny to jakoś nie widzę, tego żarcia o którym ktoś tu pisze normalne jedzenie.. jak wg kogoś to jest obżeranie się to ja nie wiem jak wyglądają normalne posiłki. wg niektórych to ludzie powinni zachrzaniać cały dzień sałatę i jabłka, żeby można było powiedzieć, że się nie obżerają
Jest to normalne jedzenie, ale niestety nie zawsze zdrowe.
I serio nikt nie każe im się głodzić, ( bo za takie uważane jest wszystko poniżej 1500 kcal na dzień), ba nikt nie każe im jeść inaczej, ale uznanie pokazanych na zdjęciach posiłków za zdrowe to znaczna przesada.



Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ja jakieś inne filmy oglądam chyba.
zawsze byłam przekonana, że obżera się i w konsekwencji tyje od jedzenia ten kto nieustannie zasuwa ciastka, czipsy i je tłuste obiady, a nie pije 3 słodkie kawy z ciastkami w tygodniu.
ja wiem że to nie sprzyja sześciopakowi na brzuchu, ale niektórzy chcą jeść normalnie, kosztem dodatkowych cm. fakt, że niektórym zwiekszy się obwód od 5 ciastek, a innym dopiero po 20 sztukach, ale nikt mi nie wmówi, że jakby dziewczyny przestały pić te 3 kawy tygodniowo to nagle byłyby żylety
edit: mam wrażenie, że jakby Laura z Marzeną były przeciętnej budowy (w sam raz) nikt by nie zwrócił uwagi na te kawy czy ciastka.
Chwila, kilka stron temu Nence wypomniano jej jadłospis a wagę ma w granicach BMI uznanego za normalne więc nie jest tak jak piszesz.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:21   #456
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ja też czasami lubię zaszaleć i pozwalam sobie wtedy na małe szaleństwa na przykład trzy łyżki jarmużu zamiast dwóch, hihihih albo zupełnie tracę głowę i nagle budzę się nad wielką miską jogurtu naturalnego z żurawiną i bananem

szalone wiem

nie pozwalasz sobie na za dużo ?
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:22   #457
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
No i? Dlaczego mają sobie tego odmawiać?
Chyba trzeba zacząć kminić przepis na kawę z jarmużem
No i nic

Nie mowie ze maja pic kawe z jarmuzem czy ze maja sobie czegos odmawiac
Tylko po prostu nie ma co mowic ze te 3 kawki w tydz z ciasetczkami nie maja wplywu na figure, bo maja Nie twierdze tez ze bylyby chude jak zylety bez nich, ale na pewno bylyby szczuplejsze. Jednemu te kawki dadza mniej w obwodzie, a drugiemu wiecej.

Jesli one tak lubia, jesli taka dieta im pasuje to niech dalej tak jedza i beda szczesliwe Serio. Nie podoba mi sie natomiast twierdzenie ze taka dieta nie wplywa na figurę.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 12:25   #458
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
No i? Dlaczego mają sobie tego odmawiać?

Chyba trzeba zacząć kminić przepis na kawę z jarmużem

Bo muszo być chude!!!!!1111jeden
Nawet jak mówią, że nie chcą schudnąć to na pewno kłamią. A ludzie to komentują z troski o ich zdrowie, zawsze


Cześć pewnie pomyśli, ze jestem grubasem i dlatego tak uważam, ale nawet bardziej mi się podoba figura Marzenki(gdy była w Top Model, teraz nie jestem na bieżąco) niż pokazywanej kilka stron temu Aliny.
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:26   #459
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość


Jest to normalne jedzenie, ale niestety nie zawsze zdrowe.
I serio nikt nie każe im się głodzić, ( bo za takie uważane jest wszystko poniżej 1500 kcal na dzień), ba nikt nie każe im jeść inaczej, ale uznanie pokazanych na zdjęciach posiłków za zdrowe to znaczna przesada.


Chwila, kilka stron temu Nence wypomniano jej jadłospis a wagę ma w granicach BMI uznanego za normalne więc nie jest tak jak piszesz.
toż ja nie twierdzę, że kawki i ciasteczka są zdrowe
napisze tak - daj boże, żeby wszyscy ludzie się tak odżywiali i jedli tyle tego obrzydliwego, niezdrowego jedzenia jak one

a co do Nenki - ja nie wiem kto to jest, nie pasjonuje się aż tak yt.
nie oszukujmy się, że co kto je najczęściej wypomina się tym okrąglejszym osobom, które nierzadko jedzą dużo lepiej niż 20 innych, szczupłych osób, o
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:26   #460
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

A mi się podoba,że jeszcze nie wszyscy na YT mają tęskniące za słodką ucztą posty na insta typu https://instagram.com/p/8OSZIlk5C_/

Myślę, że jakby Marzenka poszła tą drogą i nagle cała jej działalność w sieci poświęcona była zdrowemu jedzeniu to stałaby się jedną z wielu,bo teraz u wszystkich chia, jarmuż i kawa z olejem kokosowym.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:28   #461
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
toż ja nie twierdzę, że kawki i ciasteczka są zdrowe
napisze tak - daj boże, żeby wszyscy ludzie się tak odżywiali i jedli tyle tego obrzydliwego, niezdrowego jedzenia jak one

a co do Nenki - ja nie wiem kto to jest, nie pasjonuje się aż tak yt.
nie oszukujmy się, że co kto je najczęściej wypomina się tym okrąglejszym osobom, które nierzadko jedzą dużo lepiej niż 20 innych, szczupłych osób, o
Taaa, bo miażdżyca się sama nie stworzy i cukrzyca sama nie wygeneruje no ale to twoje zdanie.

Też nie znam Neneki, ale tutaj widziałam negatywny komentarz jej jadłospisu ( z resztą mocno kiepskiego) a dziewczyna ma normalną budowę ciała.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 12:29   #462
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
A mi się podoba,że jeszcze nie wszyscy na YT mają tęskniące za słodką ucztą posty na insta typu https://instagram.com/p/8OSZIlk5C_/

Myślę, że jakby Marzenka poszła tą drogą i nagle cała jej działalność w sieci poświęcona była zdrowemu jedzeniu to stałaby się jedną z wielu,bo teraz u wszystkich chia, jarmuż i kawa z olejem kokosowym.

Tak myslalam, ze to dziewczyna z kwiatkiem, jeszcze zanim otworzylam link
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:30   #463
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
No i nic

Nie mowie ze maja pic kawe z jarmuzem czy ze maja sobie czegos odmawiac
Tylko po prostu nie ma co mowic ze te 3 kawki w tydz z ciasetczkami nie maja wplywu na figure, bo maja Nie twierdze tez ze bylyby chude jak zylety bez nich, ale na pewno bylyby szczuplejsze. Jednemu te kawki dadza mniej w obwodzie, a drugiemu wiecej.

Jesli one tak lubia, jesli taka dieta im pasuje to niech dalej tak jedza i beda szczesliwe Serio. Nie podoba mi sie natomiast twierdzenie ze taka dieta nie wplywa na figurę.
tylko nikt nie napisał, że nie wpływa jedynie że taka figura to nie jest wyłączna wina takiego odżywiania, bo nie jedzą aż tak źle jak tu sugerujecie. jeśli ich sposób żywienia (aktualny! bo nie wiem jak było za dzieciaka na przykład) miałby powodować taką wagę to w gre wchodziła by jakaś poważna choroba. takie mają pewnie skłonności w rodzinie i budowę pewnie też.
ktoś tu pisał, że ich mama taka super zgrabna - nie do końca, też się umie ubrać do figury.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:31   #464
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Karolina Baszak stworzyla wlasna marke odziezowa
Ubrania takie troszke babcine
https://www.youtube.com/watch?v=Q54y0CEsb58
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:31   #465
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Taaa, bo miażdżyca się sama nie stworzy i cukrzyca sama nie wygeneruje no ale to twoje zdanie.
bez komentarza
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:37   #466
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Karolina Baszak stworzyla wlasna marke odziezowa
Ubrania takie troszke babcine
https://www.youtube.com/watch?v=Q54y0CEsb58
Ubrania ładne, dobrze odszyte, ale bardzo przypominają primarkowe i atmospherowe oraz lekko przegięli z cenami, 500 zł za mieszankę bawełny z poliamidem i elastanem

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
bez komentarza

Wiem, ze łatwiej jest wyśmiać dietę, zdrowy styl życia i ćwiczenia niż żyć ze świadomością objadania się syropem g-f, tłuszczami trans i nadmiarem kalorii.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:39   #467
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Wchodzę do Lidla, a tam mało ludu i multum torebek. Od rana leżą. Czujecie to? Nie było bitwy xD
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:40   #468
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

niech w końcu na tym yt pojawią się pełniejsze, zadbane laski, które będą szły swoim własnym torem, niech ktoś da trochę oryginalności tym babom, bo tego się powoli nie da oglądać
no siedzą takie kopie, jedna identyczna z drugą, kochają te same kosmetyki, testują te same badziewia, jarają te same świece, kupują te same meble, ćwiczą te same ćwiczenia, żrą te same deserki w tych samych kubkach i zapijają tą samą zieloną herbatą

__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:41   #469
cantmakeit
Raczkowanie
 
Avatar cantmakeit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 137
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
dosyp mi jarmużu, siostro
I podsyp nasionkami chia, przecież one sycą na pół dnia!!!11111
cantmakeit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 12:42   #470
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

https://www.facebook.com/Maxineczka/...type=3&theater Maxi i makijaż na Halloween
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:47   #471
pesstka90
Raczkowanie
 
Avatar pesstka90
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 365
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Karolina Baszak stworzyla wlasna marke odziezowa
Ubrania takie troszke babcine
https://www.youtube.com/watch?v=Q54y0CEsb58
ciuchy nie w moim stylu zupełnie, ceny też przesadzone wg. mnie

Ale trzeba przyznać, że widać, że całość jest przemyślana i bardzo dobrze przygotowana od strony marketingowej. Spójna marka, filozofia firmy, wszystko gra z wizerunkiem Karoliny.
__________________
“Success is 1% inspiration, 98% perspiration and 2% attention to detail.” - Phil’s-osophy

pesstka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:49   #472
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
niech w końcu na tym yt pojawią się pełniejsze, zadbane laski, które będą szły swoim własnym torem, niech ktoś da trochę oryginalności tym babom, bo tego się powoli nie da oglądać


no siedzą takie kopie, jedna identyczna z drugą, kochają te same kosmetyki, testują te same badziewia, jarają te same świece, kupują te same meble, ćwiczą te same ćwiczenia, żrą te same deserki w tych samych kubkach i zapijają tą samą zieloną herbatą







I kupują te same ubrania z chińskich stron. Ctrl+c, ctrl+v.
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 12:51   #473
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
I podsyp nasionkami chia, przecież one sycą na pół dnia!!!11111
ta, zrobiłam sobie to na śniadanie do pracy kiedyś, sądząc, że syci tak jak np. owsianka.

hehe

po czterech godzinach i jednym jabłku po drodze miałam ochotę obgryźć sobie palce.

czekam na filmik, w którym ktoś na śniadanie pokaże biały chleb z serem, pomidorem i ogórkiem i nie otrzyma rozdzierających komentarzy o białym pieczywie, połączeniu ogórka z pomidorem i ogólnej wyższości zielonej herbaty * nad kawą.


*lubię herbatę, przeszkadza mi jedynie ta krucjata
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.

Edytowane przez olenkasz
Czas edycji: 2015-10-17 o 12:53
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:01   #474
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
dosyp mi jarmużu, siostro


Wyjdź za mnie <3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:02   #475
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Mnie denerwuje ze ostatnio lekiem na wszystko jest dieta + ćwiczenia. Na problemy zdrowotne na problemy emocjonalne na problemy życiowe, na wszystko. Wszystko musi być jedzone w ładnym naczyniu, wyglądać ładnie bo smak to tam kogo obchodzi. Bo przecież nie zjem schabowego z ziemniakami bo nie jest on instafriendly... masz problem z psychiką idź pobiegaj i zjedz pudding z chia - problem solved. Eh...

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:07   #476
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
ta, zrobiłam sobie to na śniadanie do pracy kiedyś, sądząc, że syci tak jak np. owsianka.

hehe

po czterech godzinach i jednym jabłku po drodze miałam ochotę obgryźć sobie palce.

czekam na filmik, w którym ktoś na śniadanie pokaże biały chleb z serem, pomidorem i ogórkiem i nie otrzyma rozdzierających komentarzy o białym pieczywie, połączeniu ogórka z pomidorem i ogólnej wyższości zielonej herbaty * nad kawą.


*lubię herbatę, przeszkadza mi jedynie ta krucjata

Owsianka nie każdego syci, a zdrowe odżywianie to nie tylko goja, szija i akaja. Ale jedzenie produktów spożywczych na surowo lub po samodzielnym ugotowaniu, usmażeniu ( tak usmażeniu, byle na dobrym tłuszczu), czy innym upieczeniu, zamiast gotowych dań, sproszkowanego czegoś, fast foodów i produktów zawierających dziwne składniki których bez pomocy googla nie znajdziemy.
To nie są dwie skrajności albo mufinki, kawopodobny deser z sieciówki, czipsy i pizza albo chia, acaia, kiełki i jarmuż.

Edytowane przez dacn
Czas edycji: 2015-10-17 o 13:16
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:15   #477
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość

Owsianka nie każdego syci, a zdrowe odżywianie to goja, szija i akaja. Ale jedzenie produktów spożywczych na surowo lub po samodzielnym ugotowaniu, usmażeniu ( tak usmażeniu, byle na dobrym tłuszczu), czy innym upieczeniu, zamiast gotowych dań, sproszkowanego czegoś, fast foodów i produktów zawierających dziwne składniki których bez pomocy googla nie znajdziemy.
To nie są dwie skrajności albo mufinki, kawopodobny deser z sieciówki, czipsy i pizza albo chia, acaia, kiełki i jarmuż.
mnie owsianka syci, nie mam nic do zdrowego papu, ale cholera, nie każdy musi się zażerać sałatą z sałatą i dodatkiem sałaty.
dajmy żyć ludziom, a nie że się robi non stop nagonka na laski, które nie są xs. czy ja mówię, że dziewuszki xs są brzydkie i są wieszakami? nie, są atrakcyjne fajne babki i spoko.
ale nie każdy musi tak wyglądać. niech będzie do diaska różnorodność

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Wyjdź za mnie <3
mówię tak
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:20   #478
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość

Owsianka nie każdego syci, a zdrowe odżywianie to nie tylko goja, szija i akaja. Ale jedzenie produktów spożywczych na surowo lub po samodzielnym ugotowaniu, usmażeniu ( tak usmażeniu, byle na dobrym tłuszczu), czy innym upieczeniu, zamiast gotowych dań, sproszkowanego czegoś, fast foodów i produktów zawierających dziwne składniki których bez pomocy googla nie znajdziemy.
To nie są dwie skrajności albo mufinki, kawopodobny deser z sieciówki, czipsy i pizza albo chia, acaia, kiełki i jarmuż.
wiem, wiem, ale oglądając ostatnio instagramy i youtube w oczy się rzuca niestety ta jarmuzowa skrajność
ale w sumie to tez pewnie kwestia czasu, bo to czesto te same osoby, które jakis czas temu, przed modą na chia puddingi zajadaly sie burgerami podczas mody na burgerownie
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:23   #479
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
wiem, wiem, ale oglądając ostatnio instagramy i youtube w oczy się rzuca niestety ta jarmuzowa skrajność
ale w sumie to tez pewnie kwestia czasu, bo to czesto te same osoby, które jakis czas temu, przed modą na chia puddingi zajadaly sie burgerami podczas mody na burgerownie
Co jest głupie, bo dobry burger jest dużo zdrowszy niż kawa z dodatkami z sieciówki.Ale to YT, jedna zrobi to reszta poleci w owczym pędzie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 13:30   #480
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

o proszę Cię nie mów o burgerach! Tak długo czaje się żeby oblookac nowa miejscowke i burgery z baranina i wołowina bo podobno dają obłędne. Takie komentarze mnie pobudzają hehe. Ja nie rozumiem tego fenomenu kupnej kawy. Najlepsza jest parzocha domowa lub dobra zmielona z ekspresu ale bez tych pie*rdol. Od święta owszem ale nie często. O matko teraz będzie mi sie śnić ten burger z barana w fit bułce 😍

Edytowane przez nerwussss
Czas edycji: 2015-10-17 o 13:32
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.