Eurowizja 2016 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-08, 18:02   #451
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Eurowizja 2016

Jeśli wierzyć komentarzom, to im się dwa konkursy pomyliły i scaliły w jeden. To w czym wystąpi Margaret?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 18:04   #452
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Jeśli wierzyć komentarzom, to im się dwa konkursy pomyliły i scaliły w jeden. To w czym wystąpi Margaret?
Według mnie wynika, że to konkurs drugiej szansy dla ludzi, którzy nie poszli na Eurowizję, czyli takie uzupełnienie Eurowizji, ale całkiem inni organizatorzy?
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 18:04   #453
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Jeśli wierzyć komentarzom, to im się dwa konkursy pomyliły i scaliły w jeden. To w czym wystąpi Margaret?
Ale co to znaczy: pomyliły i scaliły w jeden?
Nie rozumiem zbytnio Twej wypowiedzi XD
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 18:09   #454
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
Ale co to znaczy: pomyliły i scaliły w jeden?
Nie rozumiem zbytnio Twej wypowiedzi XD
Może źle zrozumiałam, ale według komentujących oni użyli nazw dwóch konkursów i napisali o nim jak o jednym:
Cytat:
kubb 7


Tyle że konkurs Drugiej Szansy, a OGAE Song Contest, to są dwa różne konkursy. I to właśnie Sylwia Grzeszczak zajęła 3 miejsce na tym drugim..
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 18:25   #455
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Może źle zrozumiałam, ale według komentujących oni użyli nazw dwóch konkursów i napisali o nim jak o jednym:
Sylwia Grzeszczak brała udział w czymś takim?
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-08, 18:52   #456
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Może źle zrozumiałam, ale według komentujących oni użyli nazw dwóch konkursów i napisali o nim jak o jednym:
Ah, dzięks.
To tym bardziej pojęcia nie mam, gdzie ta Margaret ma śpiewać
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-09, 13:14   #457
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Eurowizja 2016

Ale jaja czyli jednak bierze udział ale w innym konkursie tak? Szkoda... :p
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 20:44   #458
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Eurowizja 2016

Szpak wyruszył właśnie w europejską trasę promującą jego balladę "Color of Your Life", a wczoraj wystąpił na popularnej imprezie "Eurovision in Concert", która co roku odbywa się w Amsterdamie.

Reprezentant Polski z miejsca porwał publiczność, która wraz z nim zaśpiewała nawet część piosenki! Michał Szpak podczas koncertu w Amsterdamie po raz pierwszy zaprezentował też oficjalną, eurowizyjną wersję "Color of Your Life", skróconą do regulaminowych trzech minut.

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,...eurowizja.html
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-13, 17:43   #459
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez nikita343 Pokaż wiadomość
eurowizyjną wersję "Color of Your Life", skróconą do regulaminowych trzech minut.
Ona i tak była za krótka. W momencie gdy już myślę, że się rozkręci, poleci ciekawymi wokalizami okazuje się, że to kilka ostatnich sekund.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-18, 11:41   #460
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Eurowizja 2016

Wkręciła mi się piosenka Białorusi - zwłaszcza refren. Mam tylko nadzieję, że wystąpi ubrany


Czy w poprzednich latach można było obejrzeć gdzieś powtórkę Eurowizji z polskim komentarzem? Obawiam się, że będę musiała pracować w dniach konkursu, a zależy mi by go zobaczyć, choć to nie to samo co na żywo

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2016-04-18 o 11:56
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 11:51   #461
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2016

A mi się z kolei Węgry wkręciły Nie wiem nawet dlaczego, może to piosenka...może wokalista
Ale podoba mi się ten utwór i jeśli ma nie wygrać Rosja...to cóż, niechby to była Polska albo Węgry
Fajna jest też Irlandia, Estonia, Łotwa, Serbia, Cypr, Holandia...

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Wkręciła mi się piosenka Białorusi - zwłaszcza refren. Mam tylko nadzieję, że wystąpi ubrany


Czy w poprzednich latach można było obejrzeć gdzieś powtórkę Eurowizji z polskim komentarzem? Obawiam się, że będę musiała pracować w dniach konkursu, a zależy mi by go zobaczyć, choć to nie to samo co na żywo
Gosiu, przepraszam że odpisuję dopiero teraz, ale tak:
wszystkie 3 programy będą pokazane 10, 12 i 14 maja 0 21 na TVP1, do tego jeszcze dzień po każdym koncercie będzie nadana powtórka bodaj na TVP HD (I półfinał- 11 maja, II półfinał- 13 maja, finał- 15 maja). Komentuje jak zwykle już od wieeeeeeelu lat pan Artur Orzech

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Jeśli wierzyć komentarzom, to im się dwa konkursy pomyliły i scaliły w jeden. To w czym wystąpi Margaret?
OGAE Second Chance, bo chyba ona w tym będzie, to taki konkurs, że kluby OGAE z danego kraju, jeśli były tam urządzane preselekcje (i jeśli w danym kraju jest oddział OGAE) , wybierają swoich faworytów, którzy nie wygrali...czyli takie zmagania "tych, którym nie udało się pojechać"

Jeszcze jedno- Szpak był też na imprezach promocyjnych w TelAwiwie i w Londynie...ludziom się spodobało, tak jak w Amsterdamie
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2016-05-01 o 11:52
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-01, 17:28   #462
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Eurowizja 2016

Jeszcze 2 tygodnie do finału.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 18:57   #463
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2016

o estońskiej propozycji na Esce
http://www.eska.pl/hotplota/news/eur...owizji/n/93501

a tu kolejność występów, Polska wystąpi jako druga w II półfinale (czwartek, 12 maja)
http://jastrzabpost.pl/newsy/jako-kt...ak_324166.html
Przepraszam że z Jastrzębia ale ten link jako jeden z pierwszych wyświetlił mi się w Google
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 20:14   #464
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jeszcze 2 tygodnie do finału.
Doczytałam kiedy. Mam nadzieję że nie będę w pracy

Edytowane przez paulinika
Czas edycji: 2016-05-01 o 20:17
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 20:17   #465
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez paulinika Pokaż wiadomość
Kiedy jest finał dokładnie?
Z tego co czytałam to 10 maja jest I półfinał, 12 maja II półfinał i 14 maja finał.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-01, 21:21   #466
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2016

Czy macie jakieś swoje ulubione propozycje w tym roku? Jeśli polubiłyście jakiś utwór, napiszcie jaki(-e) i dlaczego
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 08:27   #467
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Eurowizja 2016

nie mam w tym roku jednego faworyta, podobają mi się piosenki reprezentantów Francji, Węgier, Norwegii, Azerbejdżanu, Australii i Ukrainy. I muszę przyznać, że nasza polska propozycja też mi się podoba i mocno kibicuję Szpakowi w konkursie
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 09:20   #468
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
nie mam w tym roku jednego faworyta, podobają mi się piosenki reprezentantów Francji, Węgier, Norwegii, Azerbejdżanu, Australii i Ukrainy. I muszę przyznać, że nasza polska propozycja też mi się podoba i mocno kibicuję Szpakowi w konkursie
Francja i Węgry też mi się podobają (te drugie są nawet moim faworytem do wygranej )

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 09:32   #469
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Eurowizja 2016

Jak na razie nic mi się nie podoba. Może jak znajdę czas by jeszcze raz przesłuchać to coś mi się w końcu wkręci. Słabiutko w tym roku.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-02, 11:17   #470
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Eurowizja 2016

A ja z kolei, im wiecej razy przesluchuje te piosenki, tym wiecej utworow mi sie podoba.
Zobaczymy jak na zywo, bo na moje szczescie wszystkie wieczory eurowizji mam wolne
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:10   #471
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Eurowizja 2016

Francja, Rosja i Hiszpania ale czekam na wykonania na zywo oraz oczywiście na półfinały bo coś co mnie nie zainteresowało może mnie przekonać.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:28   #472
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Czy macie jakieś swoje ulubione propozycje w tym roku? Jeśli polubiłyście jakiś utwór, napiszcie jaki(-e) i dlaczego
Rosja. Ten koleś ma charyzmę, jak zrobi show to jestem jego, to znaczy moje kciuki.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 20:44   #473
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez Kucias Pokaż wiadomość
Rosja. Ten koleś ma charyzmę, jak zrobi show to jestem jego, to znaczy moje kciuki.
spodziewam się show chociaż Szpak mówił,że na żywo cienko koles spiewa przekonamy się
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 21:31   #474
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2016

Dziś zaczęły się próby w arenie, w której odbędzie się Konkurs, jednak te pierwsze próby to jeszcze "wersje demo" tak naprawdę. W filmiku zamieszcza się króciutki wywiad, ale też jest maaaaaaaaluśki urywek sceny.
Polski reprezentant będzie mieć swoją I próbę 4 maja.
Urywek z próby Rosji: , gdzieś wyciekło całe wideo 3min., a nie powinno!:
(nie wiem, mi się to jakoś nie podoba, za dużo efekciarstwa...i rzeczywiście słabieeeeeeeńko z wokalem u niego )
ale w trakcie próby spadł gdzieś z dekoracji...I to wyglądało tak...
oto link z epic faila: https://glavnews.org/articles/Sergei...-1462202230053
--------------------------------------------------------------------
Mi to się z kolei baaaaaaaaaaaardzo podobają Węgry, proste w prezentacji i odbiorze, bez jakiegoś tereferekukuryku na scenie, świetny utwór z umiejącym fantastycznie śpiewać wokalistą...i w wywiadach dobrze się go słucha
urywek z próby Węgier:
a tu krótki fragment utworu zagrany na gitarze:
jak nie wygra Polska, to niech on wygra i utrze nosa tym wszystkim, którzy myślą że na Konkursie trzeba mieć superekstrawowshow, co odwróci uwagę nawet od słabiej piosenki czy niedostatków wokalnych
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-02, 22:03   #475
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2016

W końcu siadłam i przesłuchałam propozycje.
Powiem tak.. Rosja mi tyłka nie urywa. Fajny, efektowny teledysk, całkiem przystojny Pan i ładna Pani w sukience. Dla mnie nic więcej. Odsłon ma sporo, więc widocznie jestem w tej mniejszości, ale są gusta i guściki. Jeśli to co Szpak mówił to prawda, to się może facet lekko wyłożyć, w końcu śpiewać każdym może, jak to potem zostaje obrobione komputerowo, ale wykonać piosenkę porządnie na żywo, to jest dopiero coś.
Palinnkasia - czyli jednak słabo z tym wokalem? (nie mam na razie za bardzo czasu, żeby przejrzeć te filmiki z prób).

Piosenka Holandii mnie znudziła. Taka do posłuchania raz czy dwa, potem wydaje się już męczyć słuchacza. Facet non stop śpiewa to samo, nic się tam nie dzieje, czy tylko ja mam takie wrażenie?

Faceta z Estonii kojarzę, ta piosenka z którą wybiera się na eurowizję mi się nie podoba, ale ma fajną inną Jüri Pootsmann - Aga Siis - taka mała dygresja.

Pan z Izraela taki aseksualny, ale głosem całkiem, całkiem nadrabia. Przynajmniej nie jest aż tak paskudny jak Boy George, którego mi przypomina. Piosenka nic konkretnego, ale jak dla nie lepsza od propozycji Rosji.

Nie przesłuchałam tylko trzech państw.. dosłucham potem.
Ogólnie jakaś taka słabizna.. w zeszłym roku Włochy miały piękną piosenkę, a teraz nie ma jakiejś, która by ją przebiła moim zdaniem.
Polska ma naprawdę super propozycje i jak nie zajmie wysokiego miejsca, to zwątpię.
Na Węgry zwróciłam uwagę, bo tutaj pisałyście i jedna z lepszych - rzeczywiście. Głos ma facet ok, lubię fajne, męskie głosy. Wydaje mi się, że on i właśnie Szpak stawiają na to co najważniejsze - wokal, niektórzy mam wrażenie otoczki wokół siebie tworzą. Myślenie, że się kiepski głos nadrobi efektami specjalnymi.. jakby wysłali Margaret to chyba musiałaby fruwać w powietrzu, żeby zatuszować jej fałsze. Moja siostra była na koncercie gdzie śpiewała i wytrzymała całe 15 minut, mówiła, że tej dziewuchy na żywo nie da się słuchać. W teledysku to ona nawet brzmi jak Rihanna w pierwszych sekundach, a na żywo pewnie jak skrzypiące drzwi. (Z góry przepraszam wszystkich jej fanów, ale do mnie ona nie przemawia.) Taka jestem, nie zwracam uwagi na efekty tylko na to co w śpiewaniu najważniejsze. Dla mnie mogłaby pojechać na eurowizję i się rozebrać na scenie, a na koniec zająć pierwsze miejsce, a i tak zdania bym nie zmieniła.

Hiszpania ma wpadającą w ucho piosenkę, no ale bez szału, niestety.
Francja też jest ok, zaraz po facecie z Węgier.

Jakoś wybredna jestem, przepraszam.

ps. może po kilkukrotnym przesłuchaniu coś wpadłoby mi w ucho, zobaczymy na eurowizji.

edit: palinnkasia, dobra nie wytrzymałam i musiałam odpalić ten filmik jak spadł.. kręcił się jak g*wno w przeręblu (za przeproszeniem) to zleciał, proste. W ogóle.. po co tak kombinować? w tamtym roku Szwecja też miała efekty specjalne, ale nie aż tak przesadzone, raczej uroczy był ten "ludzik", a tu kompletnie nie moja bajka. Jak się spierdzieli tak na żywo to będzie miał "you are the only one" na podłodze.

Po obejrzeniu Węgier na próbie - jestem na tak. Polska i Węgry, reszta totalnie przeciętna lub całkowicie słaba.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2016-05-02 o 22:55
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 00:52   #476
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
W końcu siadłam i przesłuchałam propozycje.
Powiem tak.. Rosja mi tyłka nie urywa. Fajny, efektowny teledysk, całkiem przystojny Pan i ładna Pani w sukience. Dla mnie nic więcej. Odsłon ma sporo, więc widocznie jestem w tej mniejszości, ale są gusta i guściki. Jeśli to co Szpak mówił to prawda, to się może facet lekko wyłożyć, w końcu śpiewać każdym może, jak to potem zostaje obrobione komputerowo, ale wykonać piosenkę porządnie na żywo, to jest dopiero coś.
Palinnkasia - czyli jednak słabo z tym wokalem? (nie mam na razie za bardzo czasu, żeby przejrzeć te filmiki z prób).

Piosenka Holandii mnie znudziła. Taka do posłuchania raz czy dwa, potem wydaje się już męczyć słuchacza. Facet non stop śpiewa to samo, nic się tam nie dzieje, czy tylko ja mam takie wrażenie?

Faceta z Estonii kojarzę, ta piosenka z którą wybiera się na eurowizję mi się nie podoba, ale ma fajną inną Jüri Pootsmann - Aga Siis - taka mała dygresja.

Pan z Izraela taki aseksualny, ale głosem całkiem, całkiem nadrabia. Przynajmniej nie jest aż tak paskudny jak Boy George, którego mi przypomina. Piosenka nic konkretnego, ale jak dla nie lepsza od propozycji Rosji.

Nie przesłuchałam tylko trzech państw.. dosłucham potem.
Ogólnie jakaś taka słabizna.. w zeszłym roku Włochy miały piękną piosenkę, a teraz nie ma jakiejś, która by ją przebiła moim zdaniem.
Polska ma naprawdę super propozycje i jak nie zajmie wysokiego miejsca, to zwątpię.
Na Węgry zwróciłam uwagę, bo tutaj pisałyście i jedna z lepszych - rzeczywiście. Głos ma facet ok, lubię fajne, męskie głosy. Wydaje mi się, że on i właśnie Szpak stawiają na to co najważniejsze - wokal, niektórzy mam wrażenie otoczki wokół siebie tworzą.
Myślenie, że się kiepski głos nadrobi efektami specjalnymi.. jakby wysłali Margaret to chyba musiałaby fruwać w powietrzu, żeby zatuszować jej fałsze. Moja siostra była na koncercie gdzie śpiewała i wytrzymała całe 15 minut, mówiła, że tej dziewuchy na żywo nie da się słuchać. W teledysku to ona nawet brzmi jak Rihanna w pierwszych sekundach, a na żywo pewnie jak skrzypiące drzwi. (Z góry przepraszam wszystkich jej fanów, ale do mnie ona nie przemawia.) Taka jestem, nie zwracam uwagi na efekty tylko na to co w śpiewaniu najważniejsze. Dla mnie mogłaby pojechać na eurowizję i się rozebrać na scenie, a na koniec zająć pierwsze miejsce, a i tak zdania bym nie zmieniła.

Hiszpania ma wpadającą w ucho piosenkę, no ale bez szału, niestety.
Francja też jest ok, zaraz po facecie z Węgier.

Jakoś wybredna jestem, przepraszam.

ps. może po kilkukrotnym przesłuchaniu coś wpadłoby mi w ucho, zobaczymy na eurowizji.

edit: palinnkasia, dobra nie wytrzymałam i musiałam odpalić ten filmik jak spadł.. kręcił się jak g*wno w przeręblu (za przeproszeniem) to zleciał, proste. W ogóle.. po co tak kombinować? w tamtym roku Szwecja też miała efekty specjalne, ale nie aż tak przesadzone, raczej uroczy był ten "ludzik", a tu kompletnie nie moja bajka. Jak się spierdzieli tak na żywo to będzie miał "you are the only one" na podłodze.

Po obejrzeniu Węgier na próbie - jestem na tak. Polska i Węgry, reszta totalnie przeciętna lub całkowicie słaba.
Nic się nie stało, dobrze że obejrzałaś...Lazarev ma kilka niezłych utworów (mam nieco osłuchania bo swego czasu miałam dostęp do rosyjskojęzycznych TV muzycznych na satelicie), ale You are the only one jest jednym z jego słabszych utworów...choć nie śpiewa aż tak źle...
Aga siis od Jurija (?) też jest świetne, w ogóle za "Play" jest odpowiedzialny częściowo zeszłoroczny reprezentant Estonii (ten gość z duetu, co śpiewał Goodbye to yesterday- mój nr1 w 2015r. )
Francja (czy jak ja go określam, żeszerszeń- tak mi się wzięło od wymowy tytułu utworu, acz nieco przerobione ) też spoko, ale nie na wygraną...jak u nich teraz będzie EURO itd.
Holandia mi się tam wydaje spoko, jak dobrze pójdzie może powtórzyć sukces The Common Linnets w 2014r.
Cieszę się, że tobie też się Węgry spodobały
"kręcił się jak g*wno w przeręblu (za przeproszeniem) to zleciał, proste. "- hahahahaha dobreeeeeee!
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2016-05-03 o 00:54
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 01:42   #477
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Eurowizja 2016

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Nic się nie stało, dobrze że obejrzałaś...Lazarev ma kilka niezłych utworów (mam nieco osłuchania bo swego czasu miałam dostęp do rosyjskojęzycznych TV muzycznych na satelicie), ale You are the only one jest jednym z jego słabszych utworów...choć nie śpiewa aż tak źle...
Aga siis od Jurija (?) też jest świetne, w ogóle za "Play" jest odpowiedzialny częściowo zeszłoroczny reprezentant Estonii (ten gość z duetu, co śpiewał Goodbye to yesterday- mój nr1 w 2015r. )
Francja (czy jak ja go określam, żeszerszeń- tak mi się wzięło od wymowy tytułu utworu, acz nieco przerobione ) też spoko, ale nie na wygraną...jak u nich teraz będzie EURO itd.
Holandia mi się tam wydaje spoko, jak dobrze pójdzie może powtórzyć sukces The Common Linnets w 2014r.
Cieszę się, że tobie też się Węgry spodobały
"kręcił się jak g*wno w przeręblu (za przeproszeniem) to zleciał, proste. "- hahahahaha dobreeeeeee!

Ja Pana z Rosji w ogóle nie kojarzę, piosenkę włączyłam ze cztery razy i nadal jak dla mnie nic konkretnego. Nie jest to jakieś totalne dno, nie, nie.. po prostu mnie to nie chwyta. Z tych prób o wiele bardziej wolę Węgra z fajną, męską chrypką niż barwę głosu Rosjanina. A co do Węgra.. włączyłam jeszcze raz video i dodałam piosenkę na telefon, przesłuchałam ją na słuchawkach z zamkniętymi oczami (chciałam zrobić to porządnie) iii no lubię to lubię, oj podoba mi się.. no dobra, jest świetna! A i Freddie przystojny to przy okazji jest na co popatrzeć, haha!

Holandia tak jak pisałam piosenka nie jest zła, ale mnie nudzi. W pewnym momencie on śpiewa ciągle to samo jakby się zaciął biedak.

Postaram się jeszcze przed Eurowizją z raz podejść do każdej z piosenek, oprócz Rosji. Jak się nie przekonałam teraz (po kilkukrotnym odsłuchaniu) to już raczej się nie przekonam. Może mi jeszcze coś innego w ucho wpadnie.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2016-05-03 o 01:46
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:28   #478
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2016

Co do Rosji też się zgadzam- szału nie ma, tyłka nie urywa... Jeszcze raz, cieszę się że ci się spodobały Węgry <3 oby tylko się udało...

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:38   #479
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Eurowizja 2016

Szpak to ma takie mniemanie o sobie, a jedyne co ma, ti trochę głosu, reszta leży xd.
Świat muzyki to dla mnie coś więcej niż głosik. Wystarczy zaobserwować co na przestrzeni lat zachwycało masy ludzi .

Węgry dla mnie bez polotu. Coś w stylu "kolejna ta sama piosenka, jak co roku na Eurowizji".
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-03, 10:39   #480
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2016

Ja tam do Rosji nic nie mam, ale jak się na to patrzy (mam na myśli samo show), to samo się nasuwa na myśl: "co za dużo, to niezdrowo" :/

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
A, i leille- a propos rosyjskiego bałaganu na scenie, oto cytat z jednego z polskich forów o Eurowizji: "W występie Rosji było wszystko:
- mrok i wyłaniający się artysta + gwiazdy (standard)
- zdejmowanie czarnej płachty z telebimu
- wyświetlane skrzydła orła (?) jak u Islandii
- pioruny
- oba powyższe naraz + deszcz
- pojawienie się czterech tancerzy na tle tym razem rozsypujących się kamieni i konturów tancerzy
- odprowadzenie tancerzy przez piosenkarza
- robodance; po każdym zatrzymaniu na telebimie pojawiają się kontury
- wspinanie się po wysuwających sześcianach
- pokój z ruszającymi się ścianami zbudowanych z sześcianów
- głębia
- pokój się rozsypuje (o niee!)
- piosenkarz leży pionowo na telebimie pośrodku czarnej dziury z kamieni
- siedzenie na chmurce - obok asteroidy
- wskoczenie na inną chmurkę
- wyjście na telebim
- chmurka wybucha (o niee!) i pojawia się słońce i pioruny
- kolejny wybuch już na słońcu
- słońce zostaje wsysane a następnie pojawia się mniejsze, ale latające
- słońce znika w rękach tajemniczej kobiety
I to ma być pewny zwycięzca Eurowizji 2016. To się nadaje na festiwal kiczu a nie festiwal muzyki."
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2016-05-03 o 10:43
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-19 18:00:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.