Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Z jakiej sieci macie tel.komórkowe?
Idea/Orange 308 36,24%
Era 183 21,53%
Heyah 66 7,76%
Play 72 8,47%
Plus 266 31,29%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 850. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-27, 23:40   #451
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mam poł roku na zmianę sieci.jesteśmy już z T.Z.-em 6 lat w orange,ale myślę o czymś innym .ostatnio moj brat sie przeniósł do pley-a.ciekawe gdzie najabrdzioej sie opłaca.
z sondy wynika ,że orange,ale ciekawi mnie,czy to nie wynik przyzwyczajenia jak u mnie,czy z kożyści
wydaje mi sie, ze ta sonda w duzej mierze moze byc juz nieaktualna i raczej lepiej na niej nie polegac. ja kiedys chwalilam Plusa, a teraz twierdze, ze duzo bardziej oplacalnie jest w Playu.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 06:47   #452
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze ta sonda w duzej mierze moze byc juz nieaktualna i raczej lepiej na niej nie polegac. ja kiedys chwalilam Plusa, a teraz twierdze, ze duzo bardziej oplacalnie jest w Playu.
dzięki.
a już myślałam,ze moge polegac na sondzie .kto za mnie zdecyduje w gąszczu reklam i promocji
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 07:02   #453
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mam poł roku na zmianę sieci.jesteśmy już z T.Z.-em 6 lat w orange,ale myślę o czymś innym .ostatnio moj brat sie przeniósł do pley-a.ciekawe gdzie najabrdzioej sie opłaca.
z sondy wynika ,że orange,ale ciekawi mnie,czy to nie wynik przyzwyczajenia jak u mnie,czy z kożyści
ja po 6 latach w orange zmieniłam na play, zostawiłam swój numer na dużo lepszych warunkach - tańsze rozmowy, darmowy abonament w moim przypadku przez 5 mies. i lepszy telefon za 1zł niż w orange za 100zl z wykorzystaniem wielu pkt profit do tego za każde 2 min przychodzące dostaję 1 minutę na wykorzystanie dla siebie. ja jestem zadowolona
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 17:24   #454
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

JA też porzuce Orange. Dla mnie to jest po prostu skandal co oni robią . Opisze Wam moja historie w Orange.
Moja mama jest w orange od 8 lub 10 lat ! Zaczela byc w orange , dawnej idei jak wiele osob nie posiadalo jeszcze telefonow. Jak widac jest wierna orange, co sie juz wkrotce skonczy..
Powiem dlaczego.. Otóz przedłużenia umów nigdy nie było oszałamiająco korzystne. Moja mama teraz będąc już 8 lat w orange miała opcje Twoj Nowy Plan 25 i nic poza tym ! Zadnej dodatkowej opcji. CZyli cos takiego mogl miec kazdy kto tylko kupil sobie telefonik. Dodam ze moja mama na siebie ma dwa telefony bo jeden jest moj. Teraz konczy jej sie umowa. Wydzwaniala do niej bardzo uparta Pani z Warszawy z cuuudowna po prostu propzycja. Faktycznie na pierwszy rauz oka sie wydawala w koncu ciekawa. Moja mama za 25 zl miala miec
-umowe na rok bez telefonu
-1000 minut co miesiac z wybranym numerem orange
-400 smsow co miesiac na orange
-co miesiac 90 minut do wszystkich

Super ! Sama rozmawialam z Pania z Warszawy i sie zgodzilam na wyslanie umowy. Przyjechala PAni kurier, i natychmiast kazala mojej mamie podpisac umowe. Moja mama nic nie podejrzewajac podpisala. I co sie okazalo ? Ze nie ma 400 smsow co miesiac, nie ma 1000 minut a jednorazowo tyle , a z wybranym numerem ma chyba wynika z uslugi 180 min. Zwroccie uwage jakie oni daja opcje w necie dla nowych uzytkownikow a na przedluzenie umowy ! jest doslownie to samo! Nikt nie patrzy ze moja mama ma juz 8 czy 10 lat na koncie i 2 telefony. Babka ja nakrecala na swietna umowe a przyszla umowa, ktora sie nie zgadza z obietnicami ! TO SAMO BYLO ROK TEMU ZE MNA ! Fakt , moja mama zle zrobila ze podpisala, ale to ja glownie rozmawialam z babaka z Warszawy i moja mama nie wiedziala za bardzo jakie ma miec opcje..

Otoz ! Mialam abonament za 40 zl w tym usluge Wybrany Numer. Rozmawialam z jednym numerem godzinami, bo jeszcze kiedys nie bylo ograniczenia do 200 minut. Gadalam calymi dniami i nocami. Umowa dobiegala konca, dzwoni kobieta z Warszawy znowu z cudowna opcja. Mialo byc tak
-umowa na rok bez telefonu
-zmniejszenie abonamentu o 5 zl
- nadal ta sama usluga-wybrany numer
- zamiast 25 zl do wszystkich mialam miec 50 zl

EKSTRA! Przyszla umowa, wszystko bylo ok , podpisalam. Po miesiacu dostaje smsa,. ze przekroczylam limit z przyjacielem. I wiecie sie okazalo ! ! Ze nie ma juz dzwonienia do woli z jednym numerem a jakies smieszne 200 minut ! NIKT MI O TYM NIE POWIEDZIAL, a usluga sie nazywala tak samo ! Chamstwo jakich malo !

I wiecie co teraz zrobie ? Mojej mamy umowa konczy sie w styczniu, moja po 3 latach w lutym. POjdziemy do salonu i jak nam nie zrekompensuja jakims cudem tych oszustw , to rezygnujemy. Straca dwa numery, tak dlugo utrzymywane w tym glupim orange. Mam nadzieje, ze takich jak my bedzie coraz wiecej.

Wole isc do Ery, chociaz dvd dostane za darmo i ekstra telefonik za 1 zl. A nie jak przy przedluzeniach bylo, same stare graty.

Alez mam nerwa.. Huh
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:27   #455
Kaatrinkaa
Zadomowienie
 
Avatar Kaatrinkaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 811
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Era, kwestia przyzwyczajenia Mam juz 5 lat i jest ok. Wczesniej mialam w Idei 2 lata, ale zmienilam.
Kaatrinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 18:48   #456
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Era
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 19:21   #457
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Orange pop.
Wczesniej mialam pare lat abonament w Erze, a teraz mysle nad przejsciem do Plusa
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 20:20   #458
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Plus w sumie to z przyzwyczajenia chyba
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:11   #459
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Wcześniej miałam telefon w erze teraz (od 2 lat mam w orange) ale nie długo znów zamierzam wrócić do ery. Telefon od zawsze mam na karte.
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:19   #460
kasiulecka89
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiulecka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 948
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

hmm.. w sumie to nie miałam wyboru co do sieci, bo telefon dostałam od rodziców.. a że cała rodzinka ma w plusie, to dlaczego córunia miałaby się wyłamać i też zaistaniałam w plusie.. w suemi nie narzekam, ale wkurzyło mnie to, że kiedyś doładowałam konto (a prawdę mówiąc chciałam doładować) na kwotę 30 zł i karta wydrukowana z terminala! okazała się "nieważna"; kiedy zadzwoniłam do Biura Obsług Klienta, okazało się, że takiego numeru karty w ogóle nie maja w komputerze (więc jakim prawem została wydrukowana?!).. reklamowałam 3 razy, ale za kazdym razem odpowiedzi nie uzyskałam i dałam sobie spokój.. ale wkurzyło mnie to :/
__________________
dobra pamięć nie gwarantuje dobrych wspomnień.
kasiulecka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:26   #461
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

play
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 16:28   #462
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Era - najukochansza.
Play - gdy wykorzystam wszystkie minuty z ery :P
Orange - nie wiem co mojego TZ podkusilo zeby przedluzac z nimi umowe :/ Nie dosc ze oszukali to jeszcze telefonow wybor marny i w dodatku lacznie trzeba bylo za nie zaplacic 300zl.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:35   #463
kasiuni_a
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiuni_a
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 2 818
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Orange, już od 7 lat, teraz nawet na niezłych warunkach (tylko dlatego, że nie brałam nowego telefonu). Ale już jesienią, jak tylko skończy się umowa, przenosze się do Play. Mają znacznie lepszą ofertę.
__________________
DAWID
MIŁOSZ

Mel B 14/14 +
kasiuni_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:41   #464
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Orange, bo cała rodzina ma i sie opłaca w tym momencie. ale promocje mają marne. Zadowolona jestem tylko z zetafonu, ale też umiarkowanie, bo gdyby moja mama nie doładowywała sie regularnie to zupełnie by sie nie opłacało, telefon w umowie na 3 lata nie był dużo tańszy...
A najbardziej denerwują mnie salony orange, ja nie wiem kogo oni zatrudniają, tylko RAZ zdarzyło mi sie trafić na naprawdę dobrą obsługe, to był punkt akurat w centrum miasta, to trudno sie dziwić. A tak to ja mam większą wiedzę na temat telefonów i nawet promocji orange, niż oni ...
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:56   #465
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Play i Plus. Czemu? Gwarantowany zasięg... Poza tym w Play za każde 2 min dostaje 1 min więc nie potrzebuje darmowych minut w pakiecie :P. I dodatkowy + to ceny telefonów. A w salonach nigdy nie trafiłam jeszcze na niekompetentnych sprzedawców... Przez pewien czas miałam jeszcze w Orange ale po przepłaceniu za telefon dziękuję za darmowe minuty, były zbyteczne... ;/ Nigdy więcej. Ogólnie radzę dokładnie porównywać oferty, spr cenę tel w salonie z ceną jaką byśmy musieli za niego zapłacić bez umowy (czasem ta pierwsza jest większa i to znaczenie) i NAJWAŻNIEJSZE: nie przedłużajcie umowy z przyzwyczajenia =].
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:42   #466
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
I wiecie co teraz zrobie ? Mojej mamy umowa konczy sie w styczniu, moja po 3 latach w lutym. POjdziemy do salonu i jak nam nie zrekompensuja jakims cudem tych oszustw , to rezygnujemy. Straca dwa numery, tak dlugo utrzymywane w tym glupim orange. Mam nadzieje, ze takich jak my bedzie coraz wiecej.
Zawsze można przenieść

Ja nadal Plus, zostało mi w Mixie jeszcze 21 miesięcy Potem chcę przejśc do Play, ciekawe oferty i tanie telefony. Tż jest w Play i Mu zazdroszczę
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 17:50   #467
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
A najbardziej denerwują mnie salony orange, ja nie wiem kogo oni zatrudniają, tylko RAZ zdarzyło mi sie trafić na naprawdę dobrą obsługe, to był punkt akurat w centrum miasta, to trudno sie dziwić. A tak to ja mam większą wiedzę na temat telefonów i nawet promocji orange, niż oni ...
Absolutnie się z tym zgadzam. Pracownicy w salonach mają naprawdę bardzo malutką wiedzę o telefonach.
Ostatnio jak bylam w salonie, (jakiś tydzień temu) to chciałam doładować konto za 25 zl - młoda sprzedawczyni (z zegarkiem w ręku) 10 minut się nad tym guzdrała, bo nie umiała poradzić sobie z komputerem :/
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 18:02   #468
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Ta, a ja sie musiałam prawie kłócić, że motorola k1 jest w zetafonie dostępna. Aż nagle panią olśniło, że mają nową liste telefonów i może tam jest! No kurcze jak nie chciało jej sie nawet przeczytać/zapamiętać tej listy to mogłaby chociaż mieć ją pod ręką? Ogólnie nie ma co liczyć na jakąś pomoc, ewentualnie dadzą wydrukowaną kartke z orange.pl i sobie czytaj.
A jeśli chodzi o doładowania, to nawet panie w kioskach robią to bez problemu. Wiem, bo moja babcia nie potrafi i jak kupuje to od razu prosi o doładowanie I woli w kiosku niż w salonie orange :P
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 18:24   #469
purple
Zadomowienie
 
Avatar purple
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 452
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Mam Erę, ale w sierpniu jak mi sie skończy umowa przepisuję na Plusa
__________________
purple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 18:26   #470
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Ta, a ja sie musiałam prawie kłócić, że motorola k1 jest w zetafonie dostępna. Aż nagle panią olśniło, że mają nową liste telefonów i może tam jest! No kurcze jak nie chciało jej sie nawet przeczytać/zapamiętać tej listy to mogłaby chociaż mieć ją pod ręką? Ogólnie nie ma co liczyć na jakąś pomoc, ewentualnie dadzą wydrukowaną kartke z orange.pl i sobie czytaj.
hahaha. Sorry, za ten śmiech ale jakiś czas temu też napaliłam się na motorole k1 a że była w ofercie zetafon (to znaczy byla w necie) to mama stwierdziła, że weźmie ten telefon na siebie (a ja go bedę miała) i już. Jak poszłysmy do salonu to sprzedawczyni stwierdziła, że tego modelu nie ma i nigdy nie było w zetafonie (co oczywiście było nieprawdą bo w necie było zupełnie co innego). Na następny dzień też poszłysmy do salonu orange, (tylko, że do innego) ale już z wydrukowaną listą modeli, które (podobno) miały być dostępne w tej ofercie. Miły pan stwierdził, że owszem k1 miała być ale jakoś tak wyszlo, że do nich nie dotarł nawet jeden egzemplarz i żebym spróbowała może do innego salonu coś dotarło. W kolejnym powiedzieli, że owszem była ale tylko 1 sztuka. No i koniec koncem kupiłam nówkę w komisie bo zabrakło mi czasu i cierpliwości na wycieczki po salonach orange (i chwała Bogu, bo dzięki temu nie wiąże mnie z tą siecią żadna umowa).
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 18:56   #471
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Ja dalej plus, a dokladniej MixPlus. Zostalo mi jeszcze 11 doladowan do konca przedluzenia umowy. Wczoraj przestawilam taryfe z III na IV, zdaze jeszcze przetestowac. Jak dotad raczej mi odpowiada, doladowuje po 30 zeta, pare razy wiecej (przewaznie w lecie wiecej mi idzie)
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 18:59   #472
paulinka_22
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 889
GG do paulinka_22
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Przeszłam z plusa do ery trzy lata temu i erze pozostanę wierna
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!!!

paulinka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 19:03   #473
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Era z Abonamentem
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:05   #474
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Cytat:
Napisane przez chrzescijanka Pokaż wiadomość
hahaha. Sorry, za ten śmiech ale jakiś czas temu też napaliłam się na motorole k1 a że była w ofercie zetafon (to znaczy byla w necie) to mama stwierdziła, że weźmie ten telefon na siebie (a ja go bedę miała) i już. Jak poszłysmy do salonu to sprzedawczyni stwierdziła, że tego modelu nie ma i nigdy nie było w zetafonie (co oczywiście było nieprawdą bo w necie było zupełnie co innego). Na następny dzień też poszłysmy do salonu orange, (tylko, że do innego) ale już z wydrukowaną listą modeli, które (podobno) miały być dostępne w tej ofercie. Miły pan stwierdził, że owszem k1 miała być ale jakoś tak wyszlo, że do nich nie dotarł nawet jeden egzemplarz i żebym spróbowała może do innego salonu coś dotarło. W kolejnym powiedzieli, że owszem była ale tylko 1 sztuka. No i koniec koncem kupiłam nówkę w komisie bo zabrakło mi czasu i cierpliwości na wycieczki po salonach orange (i chwała Bogu, bo dzięki temu nie wiąże mnie z tą siecią żadna umowa).
Pfff, i chyba dobrze zrobiłaś. Naprawdę byłabym wsciekła na Twoim miejscu.
Ja akurat naprawdę się cieszę, że chociaż ten jeden raz bardzo dobrze trafiłam - ostatnim salonem w mieście jaki odwiedziłam w poszukiwaniu moto k1, konkretnie czerwonej (limitowana, tylko jakoś w żadnym salonie nie raczyli mi o tym powiedzieć, bo bym nie szukała wtedy) był właśnie ten w centrum. Bardzo miła pani załatwiła dla mnie ponoć ostatni taki telefon w Polsce, bo oni akurat nie mieli. Normalnie byłam w szoku i to bardzo pozytywnym, więc nie piszę, że te salony orange wszystkie są do bani, bo na szczęście nie Szkoda tylko, że w innych jakie odwiedziłam nie było tak fajnie ..
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:21   #475
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

też mam czerwoną I jak zadowolona jesteś z tego modelu?
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:29   #476
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Oprócz braku neta, radia i możliwości wgrywania motywów, to jestem bardzo zadowolona Aparat ma ok, ładniusi jest, i aż tak sie nie rysuje No i dzwoni, najważniejsze
A Tobie jak sie widzi?
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:06   #477
chrzescijanka
Zakorzenienie
 
Avatar chrzescijanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 962
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Ja też jestem zadowolona. Aparat rzeczywiście ma ok. Bateria dość długo trzyma (w przeciwieństwie do sony ericssona) i fajnie wygląda, szkoda. Szkoda tylko, że nie ma radia (co prawda mam odtwarzacz mp3 i to jego głównie używam do słuchania muzy ale radio by się przydało wtedy gdy wysiądzie akumulatorek w mp3 ). No i trochę szybko się brudzi (zostają odciski palców) ale jak się ją włoży do przezroczystego etui to jest naprawdę oki.
Obyśmy nadal były tak zadowolone z naszych telefoników jak do tej pory
chrzescijanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:27   #478
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

A ja go kupiłam jako mp3 Bo i tak chciałam mp3, a skoro jest w telefonie, i to takim ładnym
No, paluchy są okropne, ale na szczęście schodzą w miare łatwo
Tak, mam nadzieję Fajne są i koniec
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:58   #479
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

orange i heyah
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 23:00   #480
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Z jakiej sieci macie telefony komórkowe?:)

Play. Kiedy przerzucałam się z karty na abonament przeglądałam oferty w różnych sieciach i Play oferował stosunkowo najlepsze telefony w najniższych cenach.

Ale ogólnie mnie nie powala. Mało osób mam w tej sieci..
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.