Kobiece autko:P - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 15:24   #451
lubiecalyswiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kobiece autko:P

Dziękuję za opinie. Chyba umówię się za jakiś czas na jazdę próbną. Powoli i rozsądnie Na razie zmykam i życzę wszystkim zmotoryzowanym mrówkom Wesołych Świąt!
lubiecalyswiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 16:35   #452
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiece autko:P

Nie obraziłabym się na Fiata Sedici-małe,zgrabne i wysoko zawieszone.A po ostatniej zimie i horrorami związanymi z zawadzaniem podwoziem o zaspy marzę o czymś co z zimą sobie poradzi.
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:30   #453
morelk@
Rozeznanie
 
Avatar morelk@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 545
Dot.: Kobiece autko:P

Moje przygody z autami? Zaraz po zdaniu prawa jazdy jeździłam Deawoo Matizem. Był to taki okres przejściowy, na ewentualne "dotarcia" itd. Nie jezdzi sie najlepiej to nie ma co sie czarować no i kłopot na parkingu bez wspomagania kierownicy niemiłosierny.
Obecnie Toyota Yaris (ten starszy model) i nie narzekam, jest łatwa w prowadzeniu, idealna do miasta dla kobiety, wszędzie się zmieści, pod względem parametrów też mi odpowiada i nie trzeba więcej.
Moje marzenie: (gdy już sie dorobię, a co!) Mazda 3
__________________
Breath me... every time you close your eyes.
Taste me... every time you cry (...)
Turn away... when you see me walkin' by.

morelk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 11:01   #454
lubiecalyswiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Kobiece autko:P

Przeszłam się na jazdy próbne i faktycznie, całkiem dobrze się prowadzi. Mam jeszcze paru innych kandydatów na liście, poczekamy, zobaczymy. Dostałam gratis karnet na konsultacje do wizażystki, miło, że dbają o mnie w salonie samochodowym, hehe. Ale ostateczną decyzję odkładam na nieco później. Pozdrówka!
lubiecalyswiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 13:00   #455
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez gramotny Pokaż wiadomość
Albo czerwone ferrari No i jakieś fajne akcesoria samochodowe - nagłośnienie, przyciemniane szybki...
Na co komu w polsce ferrari?Chyba żeby wydać fortunę na naprawę zawieszenia,bo i tak nie ma gdzie tym jeździć.Mi wystarczy obecny "związek" z usportowionym samochodem-jest śliczny;owszem,ale wystarczy mi nim zapoznać się bliżej z dziurami których po zimie jest bardzo dużo żeby marzyyć o samochodziku wyżej zawieszonym....
No i jakieś fajne akcesoria samochodowe - nagłośnienie, przyciemniane szybki... [/QUOTE]------taaak,jakby nie było na co ważniejszego tracić pieniądze....Raczej coś do domu,ogródka,fajne wakacje,a nie na jakieś "fizdrygałki"...
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 17:00   #456
esna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Kobiece autko:P

Uwielbiam mini, szczególnie mini cooper S w kolorze czerwonym Zresztą te wszystkie gadżety z logo mini i cała otoczka związana z marką.. Mniam Typowo kobiecym samochodem jest VW Garbus ale mnie jakoś nie przekonuje..
esna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 21:52   #457
chacha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 41
Dot.: Kobiece autko:P

A ja chcę Mercedesa 140 i prawdopodobnie do tygodnia go kupię)
chacha100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 14:18   #458
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Kobiece autko:P

dziewczyny a co powiecie na temat grande punto? obecnie jezdze renault megane II 1,5 dci - silnik mi odpowiada w miare sie zbiera i w ogole... ale musze kupic inne auto i zastanawiam sie nad fordem fiesta i grande punto... rocznik od 2006 cena powiedzmy do 25-30tys... tylko zeby nie bylo za bardzo mulaste tzn meganka jest jak dla mnie ok wiec nie chcialabym nic gorszego niz megane...

napiszcie moze swoje opinie na temat tych aut ktore wymienilam a moze podpowiecie jeszcze jakies inne...?

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2010-04-27 o 14:42
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 08:48   #459
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Kobiece autko:P

upup no nikt sie nie wypowiee??(
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 16:26   #460
misiulkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 37
Dot.: Kobiece autko:P

a ja bym chciała nowiutkiego fiata Bravo . hehe
__________________
misiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 10:44   #461
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kobiece autko:P

Ja mam stare Bravo (rocznik 2000) ale nowym bym nie pogardziła. Uwielbiam to autko i mam w nosie ze Fiat.
Funkcjonalne wnętrze, swietny silnik (1.9 JTD), bardzo dobra blacha, i niezły wygląd jak na dziesięciolatka.

Megusia:
http://www.autocentrum.pl/oceny/fiat/punto/
http://www.autocentrum.pl/oceny/ford/fiesta/

Tu na pewno znajdziesz dużo opini o tych samochodach
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 15:36   #462
chacha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 41
Dot.: Kobiece autko:P

A co sadzicie o peugeot 206? Mercedesa A jednak nie kupuje jak sie dowiedzialam jakie problemy sa z naprawami...
chacha100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 16:21   #463
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Kobiece autko:P

206 wyglad ma swietny, prawie jechalam go ogladac - czarny , ale jak zobaczylam moja bravurke to sie zakochalam

Czytalam nieco na jego temat i PONOC jest dosc awaryjnym samochodem, ale wiadomo jak to bywa, trafisz na zadbany egzemplarz i bedzie ci pieknie sluzyl
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 21:29   #464
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ja mam stare Bravo (rocznik 2000) ale nowym bym nie pogardziła. Uwielbiam to autko i mam w nosie ze Fiat.
Funkcjonalne wnętrze, swietny silnik (1.9 JTD), bardzo dobra blacha, i niezły wygląd jak na dziesięciolatka.
Też mam bravo Tylko ciut starsze i mniejszy silnik
Ale fakt,jak dla mnie jest piękne.
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 15:06   #465
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kobiece autko:P

to i ja sie przylacze do watku, jako ze od nieco ponad 2 tygodni jezdze wlasnym toczydelkiem,czyli Smartem, ktorego nijak nie mozna nazwac meskim autem ale za to jaka wygoda przy parkowaniu

A w niedalekiej przyszlosci mam w planie przesiasc sie na mazde mx5 lub audi TT...i oby sie te marzenia spelnily
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 16:55   #466
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ja mam stare Bravo (rocznik 2000) ale nowym bym nie pogardziła. Uwielbiam to autko i mam w nosie ze Fiat.
Funkcjonalne wnętrze, swietny silnik (1.9 JTD), bardzo dobra blacha, i niezły wygląd jak na dziesięciolatka.

Megusia:
http://www.autocentrum.pl/oceny/fiat/punto/
http://www.autocentrum.pl/oceny/ford/fiesta/

Tu na pewno znajdziesz dużo opini o tych samochodach

tak wiem znam te linki ale myslalam ze jakas wizazanka jezdzic ktoryms z tych aut jednak sklaniam sie bardziej ku grande punto niz fiescie...
i myslalam ze ktos sie moze wypowiedziec tutaj o autku...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 17:25   #467
_panna anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
206 wyglad ma swietny, prawie jechalam go ogladac - czarny , ale jak zobaczylam moja bravurke to sie zakochalam

Czytalam nieco na jego temat i PONOC jest dosc awaryjnym samochodem, ale wiadomo jak to bywa, trafisz na zadbany egzemplarz i bedzie ci pieknie sluzyl


no wlasnie tak mowia o peugeocikach...wszyscy mi to zawsze mowili peugeot sie psuje!...ale ja je lubie sliczne sa i w tamtym roku kupilismy 406 od jakiegos pijaczka ...doprowadzilismy do pozadku i sprzadalismy za drugie tyle za ile kupilismy... i tyle faktycznie byl wart ...nic sie nie
psulo ...do tej pory sie smiejemy jaki to byl dobry samochod... w tym roku 407...puki co oprocz zmienionych opon i spryskiwaczy wszystko dobrze...dla mnie osobiscie za duzy a moj romeo... traktuje go jak skarb wiec ...zmuszona jestem kupic cos dla siebie i 206 bedzie idealne a jak juz bede super kierowca to mini czerwony z 2 bialymi paskami na masce o!


i zycze spelnienia marzen
_panna anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 17:29   #468
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiece autko:P

.......anuluję komentarz i post bo i tak dostałam za niego "karniaka".Modowie to zauważyli,karę wymierzyli więc w ramach samokrytyki post skasowałam-mam nadzieję,że za to kolejnych punktów nie będzie bo robię to autentycznie w ramach dobrej i życzliwej woli.
A pokrzywdzoną przepraszam-przeczytałam Twój komentarz dwa posty niżej-faktycznie to wyjaśnia;ale dlatego zwróciłam uwagę,bo jestem uczulona na literówki.
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż

Edytowane przez ANETA Z
Czas edycji: 2010-05-12 o 18:35 Powód: Post "zarobił" karnika od Modów-skoro Oni uznali go za niestosowny to usunęłam go,żeby nie irytował innych.
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 22:04   #469
_panna anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Kobiece autko:P

brak polskiej klawiatury?
_panna anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 09:11   #470
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Kobiece autko:P

to moze ja cos powiem na temat peugotow i innych francuzow...
ludzie mowia nie kupujcie aut na "F" - fiatow fordow i fszystkich francuzow...
osobiscie mam renault czyli jak najbardziej francuz... i powiem wam szczerze - poprostu te auta nie sa na NASZE PIEKNE DROGI! i to tyle... auto ma juz 7 latek i nic kompletnie NIC sie w nim nie psuje oprocz regularnego stukania zawieszenia czyli drazki koncowki itp itd poprostu wszystko sie wybija szybciej niz w innych markach... no a co za tym idzie srodek rowniez zaczyna po kilku latach takiej jazdy po takich drogach trzeszczec (plastyki) wiec to wcale nieprawda ze francuzy sie psuja - one poprostu sa autami na ROWNE PROSTE drogi a nie to co mamy w tym zapyzialym kraju... dziura na dziurze dziura pogania... eh takze jednym slowem - delikatne autka;p i do tego piekne

co do innych na f czyli ford rowniez nieprawda rodzice mieli ladnych pare lat i nic sie nie psulo - regularna wymiana tego co potrzeba i git... natomiast fiat hmm moim pierwszym autem byl fiat punto z 97 roku i rowniez zero problemow - nic nie trzeszczalo nie stuklalo nie pukalo ale to bylo starsze a wiec prostsze auto... a teraz wracam do korzeni;p i zostaje wlascicelka grande punto hehe;p mam nadzieje ze rowniez nie bede miala z nim zadnych problemow... oby...

czyli to nie do konca tak prawda co ludzie mowia... bo Ci co jezdzanp francuzami nie kazdy narzeka Ci co nie jezdza francuzami i nigdy takich nie mieli to oni najwiecej gadaja nie kupowac bo sie psuja itp itd... bo un ma tojote i to ino jest najlepsze - hehe;p
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 09:39   #471
misiulkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 37
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ja mam stare Bravo (rocznik 2000) ale nowym bym nie pogardziła. Uwielbiam to autko i mam w nosie ze Fiat.
Funkcjonalne wnętrze, swietny silnik (1.9 JTD), bardzo dobra blacha, i niezły wygląd jak na dziesięciolatka.

Megusia:
http://www.autocentrum.pl/oceny/fiat/punto/
http://www.autocentrum.pl/oceny/ford/fiesta/

Tu na pewno znajdziesz dużo opini o tych samochodach
ja miałam fiata bravo ale już sprzedałam
to chyba był wadliwy model.. ale nowiutki jest piękny... a teraz jak widzę bravo to mam słabość... hihi...
__________________
misiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 21:14   #472
_panna anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez ANETA Z Pokaż wiadomość
.......anuluję komentarz i post bo i tak dostałam za niego "karniaka".Modowie to zauważyli,karę wymierzyli więc w ramach samokrytyki post skasowałam-mam nadzieję,że za to kolejnych punktów nie będzie bo robię to autentycznie w ramach dobrej i życzliwej woli.
A pokrzywdzoną przepraszam-przeczytałam Twój komentarz dwa posty niżej-faktycznie to wyjaśnia;ale dlatego zwróciłam uwagę,bo jestem uczulona na literówki.

))))
za duzo problemow mam zawsze ze zmienianiem jej ciagle z ang na pl a jak mam na pl to niewiem dlaczego z dziala jak y i odwotnie wiec juz sie poddalam:P


i milo z twojej strony
_panna anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 06:37   #473
ANETA Z
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 273
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez _panna anna Pokaż wiadomość
))))
za duzo problemow mam zawsze ze zmienianiem jej ciagle z ang na pl a jak mam na pl to niewiem dlaczego z dziala jak y i odwotnie wiec juz sie poddalam:P


i milo z twojej strony
A to to akurat moge Ci powiedzieć:
na dole po prawej stronie monitora masz zminimalizowany pasek języka
klikasz na niego
pojawią Ci się opcje obok siebie
Pl Polski i ikonka klawiatury a obok napis Polski i znak zapytania
klikasz na napis Polski po lewej-nie wiem gdzie mieszkasz ale powinnaś mieć do wyboru Pl polski i En Angielski.Zaznaczasz oczywiście Polski.
Klikasz na napis Polski po prawej
masz tam do wyboru Polski
i Polski(214)
Zaznaczasz zwykły Polski.
Jeżeli Ci klawiatura "głupieje" sprawdzasz czy w ustawieniach masz Polski czy odznaczyło Ci Polski 214-czasem kombinacją 2 klawiszy uruchamia się Polski programisty gdzie są te kwiatki z z i y.Potem "zrzucasz" ponownie pasek języka na dół.
Tyle ;-).
__________________
kocia cegiełka Miarą naszego człowieczeństwa jest nasz stosunek do Małych Braci którzy potrzebują naszej pomocy. Zajrzyj i jak możesz pomóż

Edytowane przez ANETA Z
Czas edycji: 2010-05-13 o 06:38 Powód: Dopisek
ANETA Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 11:47   #474
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Kobiece autko:P

motomama a powiedz mi jakie wychodzi Ci spalanie w Twoim punciaku?? bo ja posiadam takowe autko od jakis 3 miesiecy silnik diesla 1.3 mj 90km i w porownaniu do mojego poprzedniego auta renault megane II 1.5 dci 82km spalanie w punciaku mam ogromne( w takim cyklu mieszaym czyli miasto przede wszystkim a czasami jakas trasa do 100km nie moge zejsc ponizej 6l(w megance spalanie mialam najwyzej 5l( wlasnie dzisiaj pojezdzilam troche po miescie i spalanie 6,4l - masakra jakas a zbiornik malutki tzn w porownaniu do megane bo punto 45l megane 60l... ehh a ogole jakos szybko mi to paliwo idzie... a duzo nie jezdze...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:40   #475
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Kobiece autko:P

upup moze ktos odpowie na moj ostatni post bede wdzieczna;p
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:55   #476
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Kobiece autko:P

Kobieto, grzeszysz twierdząc, że spalanie 6 litrów jest takie straszne :P
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 09:34   #477
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Kobieto, grzeszysz twierdząc, że spalanie 6 litrów jest takie straszne :P
Dokładnie! Moje Mondeo (prawie pełnoletnie, bo rocznik 93 ) pali 14-15
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 10:14   #478
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: Kobiece autko:P

ale moje autko ma 3 lata i slinik 1.3 wiec nie porównujmy go do mondeo z 93r z silnikiem pewnie 1.9 jak nie lepiej...
a spalanie 6 litrów to i tak rzadkość w mojej Kropie... to przy jakiś wyjazdach do 100km w dwie strony a normalnie po mieście to portfel boli;p bo ok 7 litrów wychodzi spalanie... a miało tak mało palić 4-5 litrów...
no i może nie jest takie straszne ale po megance jestem nim przerażona
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 21:46   #479
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Kobiece autko:P

Hej
jesli nie ograniczałby mnie stan konta kupiłabym albo duże auto - jakąś "terenówkę" lub seata (podobają mi się prawie wszystkie nowe modele: Ibiza, Leon, Exeo, Altea Freetrack)

niestety póki co mogę pomarzyć i mam do Was prośbę - bo poszukuję pomysłu na auto; musi mieć 4/5 drzwi (wygoda przy posiadaniu małego dziecka), jako taki bagażnik (żeby można było zapakować 3 os np. na wakacje, czy zrobić większe zakupy... w grę wchodzi również nadwozie typu kombi/van/suv), musi być ekonomiczne, bo mamy nim jeździć, a nie tylko cieszyć oko, a z kasą różnie, no i koszt...10, max 12 tys... Podpowiecie coś?
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:03   #480
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Kobiece autko:P

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
Hej
jesli nie ograniczałby mnie stan konta kupiłabym albo duże auto - jakąś "terenówkę" lub seata (podobają mi się prawie wszystkie nowe modele: Ibiza, Leon, Exeo, Altea Freetrack)

niestety póki co mogę pomarzyć i mam do Was prośbę - bo poszukuję pomysłu na auto; musi mieć 4/5 drzwi (wygoda przy posiadaniu małego dziecka), jako taki bagażnik (żeby można było zapakować 3 os np. na wakacje, czy zrobić większe zakupy... w grę wchodzi również nadwozie typu kombi/van/suv), musi być ekonomiczne, bo mamy nim jeździć, a nie tylko cieszyć oko, a z kasą różnie, no i koszt...10, max 12 tys... Podpowiecie coś?
Skoro lubisz Seaty, to może jednak Seat? na przykład Toledo: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11069579 lub Cordoba: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14161905
Peugeot? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14128852
A może Nissan Primera? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13623950
Passat? http://allegro.pl/item1142039714_zad..._km_klima.html
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.