Zagroda babuszki cz.4 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-08, 19:18   #451
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 297
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Aniu jakie śliczne pączki
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 19:33   #452
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 280
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cytat:
Napisane przez annorl1 Pokaż wiadomość
Pączki z marmoladą

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Lanolinko, mi nie smakowały. Ale tak, mąż i starsza szczególnie zachwyceni nimi. Młodsza wcinała te z lukrem, a średniej najbardziej posmakowały te z serków homogenizowanych.

Ważne, że każdy miał coś co mu naprawdę smakowało i najadał sie cały dzień

Dzieci ciągle powtarzały, że to najlepszy dzień w roku I że jestem najlepsza mama na świecie, bo takie pyszności im piekę, a nie kupuję w sklepie byle co. Bo z mężem rozmawiałam dzisiaj na temat pączków z Biedronki za grosze. I co tam musi w nich być, że to prawie darmo. Dzieci słysząc rozmowę powiedziały, że cieszą się, że mi sie chce samej robić

Wracałam z zakupów i w radio mówili, że w tym roku podobno hitem w cukierniach cieszył sie pączek z nadzieniem pistacjowym. Nie jadłam, nie wiem. Ale moze...

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Emmi, a co Ty masz za kalendarz, że u Ciebie jutro dzień Pączka, a nie dzisiaj?
Piękne i na pewno pyszne pączki.
No ja z racji wymagającej pracy nawet nie próbuję porywać się na takie wypieki w domu. Moja córka wie, że mama ma ważną i potrzebną pracę i dlatego nie zawsze może być w domu. Ja tak pracuję od kiedy się urodziła i jest do tego przyzwyczajona.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 19:38   #453
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 360
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

An twoje pączki mają styl Podobają mi się, chociaż nie jem to sobie popatrzę.
Co do pistacji - to moje ulubione orzeszki, ale niestety drogie, Jak jestem w Krakowie to sobie czasem kupuję w zieleniaku po 10- 20 dkg, Gdzieś kiedys trafiłam na info, że one tak drogie są dlatego, że drzewa owocują dopiero 20 lat po posadzeniu. I jak ktoś chce je uprawiać, to musi 20 lat czekać na zarobek. Czyli wychodzi na to że sad pistacjowy to powinno się dziecku nowonarodzonemu posadzić, aby jak będzie w młodym wieku miał na czym zarabiać Bo tak to ludzie nie mają cierpliwości.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 20:03   #454
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Milka, znam wiele osób niepracujących, siedzących w domu. A jednak kupujących gotowce. Więc czemu mi sie tłumaczysz, że nie pieczesz pączków? Kochana, nie każdy musi umieć, chcieć, mieć czas czy siłę. W kupnych w rozmowie z mężem chodziło nam konkretnie o te Biedronkowe. Bo reklama mówi, że te w Biedronce dzisiaj były po 24 grosze. Przecież pączka nie da sie za takie pieniądze wyprodukować. Też pracowałam, i nie miałam dzieci wtedy jeszcze. I też kupowałam pączki Ale takie, żeby zjeść 1-2 sztuki, ale ze smakiem, a nie objeść się chemią
A teraz piekę, bo moje dzieci mają mamę w domu cały czas. Ja nie pracuję. Więc mam czas na to, żeby robić to co tak naprawdę lubię
Lenifa, też lubię pistacje, ale właśnie... Ta cena, to ja wolę nasze lokalne włoskie i laskowe
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 20:28   #455
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 280
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cytat:
Napisane przez annorl1 Pokaż wiadomość
Milka, znam wiele osób niepracujących, siedzących w domu. A jednak kupujących gotowce. Więc czemu mi sie tłumaczysz, że nie pieczesz pączków? Kochana, nie każdy musi umieć, chcieć, mieć czas czy siłę. W kupnych w rozmowie z mężem chodziło nam konkretnie o te Biedronkowe. Bo reklama mówi, że te w Biedronce dzisiaj były po 24 grosze. Przecież pączka nie da sie za takie pieniądze wyprodukować. Też pracowałam, i nie miałam dzieci wtedy jeszcze. I też kupowałam pączki Ale takie, żeby zjeść 1-2 sztuki, ale ze smakiem, a nie objeść się chemią

A teraz piekę, bo moje dzieci mają mamę w domu cały czas. Ja nie pracuję. Więc mam czas na to, żeby robić to co tak naprawdę lubię

Lenifa, też lubię pistacje, ale właśnie... Ta cena, to ja wolę nasze lokalne włoskie i laskowe
Nie, nie, absolutnie się nie tłumaczę. Chciałabym upieczenia, uwielbiam domowe paczki ale brakło mi energii...

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Takich paczkow za 24gr bym nie tknęła, na.pewno są okropne. Kupiłam w naszej piekarni po prostu. 4szt. Po 2 dla mnie i córki. Mąż na keto, nie je pączkow


Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 20:33   #456
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 023
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Oj, Ann jakie śliczności 😍 Dziewczynkk ozdabiały? Z czego ta czerwona polewa?

Pistacje super smakuja, no ale cena okrutna.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 20:52   #457
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 246
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Przyszłam zobaczyć nowe zdjęcie pączków.
Annorl Jakie one śliczne Od razu widać, że dzieci w domu. Pączek w koniki

Fantastyczne są wszystkie zdjęcia. Bardzo Wam dziękuję, z przyjemnością popatrzyłam.

Co do pączków w Biedronce to strategia marketingowa. Specjalnie zaniżona cena aby zwabić klientów. Na pączku nie zarobią, ale jak klient przyjdzie to kupi coś jeszcze. Jeden kupi same pączki a kilku innych kupi kilka jeszcze produktów przy okazji kupna pączków. Sumując będą do przodu finansowo.

Milka A nie prościej pisać samej odpowiedzi? Wtedy nie cytuje się całego wpisu a jest tylko twój wpis Chyba, że to tak specjalnie.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Lenifo podobnie jest z drzewkami oliwnymi. Po 30 latach są drzewami dojrzałymi do konkretnego owocowania. Dosadza się młode.

Edytowane przez Emmi123
Czas edycji: 2024-02-08 o 20:49
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-08, 20:55   #458
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 280
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cytat:
Napisane przez Emmi123 Pokaż wiadomość
Przyszłam zobaczyć nowe zdjęcie pączków.
Annorl Jakie one śliczne Od razu widać, że dzieci w domu. Pączek w koniki

Fantastyczne są wszystkie zdjęcia. Bardzo Wam dziękuję, z przyjemnością popatrzyłam.

Co do pączków w Biedronce to strategia marketingowa. Specjalnie zaniżona cena aby zwabić klientów. Na pączku nie zarobią, ale jak klient przyjdzie to kupi coś jeszcze. Jeden kupi same pączki a kilku innych kupi kilka jeszcze produktów przy okazji kupna pączków. Sumując będą do przodu finansowo.

Milka A nie prościej pisać samej odpowiedzi? Wtedy nie cytuje się całego wpisu a jest tylko twój wpis Chyba, że to tak specjalnie.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Lenifo podobnie jest z drzewkami oliwnymi. Po 30 latach są drzewami dojrzałymi do konkretnego owocowania. Dosadza się młode.
Jakoś zawsze na wizażu miałyśmy zwyczaj właśnie takiego cytowania. Jeśli tego nie lubicie to nie będę cytować tyło pisać na początku wypowiedzi nick

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 21:13   #459
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 246
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Milka Nie wiem. Zapytałam, bo może nie wiesz? Raczej ważne jest jak Ty lubisz? Ja piszę z lapka więc przewinięcie cytatu i znalezienie twojego wpisu nie stanowi problemu, nie wiem jak z komórki?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Moimi najbardziej ulubionymi orzechami są laskowe. Potem chyba fistaszki i włoskie. Orzechy nerkowca niby tak, ale nie jakoś specjalnie. I inne też jakoś tak.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Zajrzałam do archiwalnej części Zagrody i tam było przysłowie : Jeżeli w sierpniu gorąco będzie, to zima w śniegi długo zasiędzie.

Sierpień gorący i jakoś się to nie sprawdziło.
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 21:25   #460
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 280
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Nie będę w takim razie cytować, nie mamy tutaj aż tylu użytkowniczek żeby się zgubić

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 21:59   #461
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Emmi, może i masz rację. Ale jednak wolała bym kupić z cukierni.

Nawet dzisiaj byłam na zakupach w biedronce. I jak się zrobiło zakupy za jakaś kwotę. Coś ponad 100 złotych. To dostawało sie właśnie taka paletkę pączków za darmo. Wzięłam moja paletkę pączków. Zobaczyłam kto ma w koszyku pączki jak wychodziłam i po prostu dałam jakiejs pani do koszyka 😁ja i tak nie zjem. A skoro ktoś je. To niech ma więcej.

Milka, mi z komórki lepiej się czyta jak nie cytujesz 😉 bo widzę od razu bez przewijania co napisałaś 😉

Nie, dzieci w końcu nie ozdabiały. Tzn. Trochę ozdabiała młodsza. Ale wolały dzisiaj jeść niż bawić się w ozdabianie pączków 😁

Najlepiej młodsza. W porze obiadowej pączki na stole. A ta stoi przy stole. Patrzy na pączki. I wyciągając prosto rękę mówi "nie! Nie patrzcie na mnie. Nie zjem was! " 🤣 nie umiem tego przekazać. Ale było to mega zabawne. 😁 coś jak "chce cie zjeść, ale nie mogę " 🤣
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-08, 22:01   #462
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 280
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Oki, nie cytuję

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 22:12   #463
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 236
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

A ja nawet nie bardzo umiem cytować. Za długo to trwa. Więc tak sobie odpowiadam imiennie .Jeżeli do kogoś specjalnie .

Ann ,twoje pączki to ja chętnie bym zjadła. Wiadomo domowe najlepsze. Coś mnie brzuch boli po tych pączkach kupnych. Mimo że dobre.coś tam jednak brakuje
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-08, 22:23   #464
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Herbatko, wpadaj. 10 bez nadzienia wrzuciłam w zamrażarkę 😉 na jutro dzieciom zostawiłam jeszcze po 1 zwykłym. I resztka tych z serka homogenizowanego została. ale jutro już jako deser. A nie jako całodzienne jedzenie 😁
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 06:37   #465
Cyferkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Cyferkaa
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 5 772
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Dzień dobry
Ania Twoje pączki śmieją się do mnie
Cudowne!
Lanolinko Twoje też super! Jak u mojej mamy.
Dobrego dnia sąsiadeczki
Cyferkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 07:46   #466
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Deszczowo, brzydko.
Cyferko, dzięki Pączki i wyglądały i smakowały Ale koniec obżarstwa, dzisiaj wracamy na zdrowe tory posiłków
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 09:09   #467
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 360
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Trochę zaspałam. I nie wiem czy była już parada traktorów koło mnie, czy jeszcze nie dojechali. Przynajmniej się zorientuję jakiej klasy ciagniki mają nasi rolnicy. Bo tam w takich Niemcach to już mam taką mniej więcej orientację. Dobrze że wczoraj pozałatwiałam sobie zakupy i nie muszę nigdzie dziś jechać. A i widok na dwupasmówke z okna mam. A to taka okazja zorientować się co do stanu rolnictwa u nas i za zachodnią granicą.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 09:18   #468
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 023
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cześć dziewczyny. Cyferko Tobie też miłego dnia 🙂

No tak, z tymi protestami to trochę skomplikowana sytuacja ma drogach. Dobrze, że wcześniej są takie informacje i cokolwiek można sie na to przygotować

Wokół mnie nie ma dużych gospodarstw na dotacjach więc nie wiem jaka jest sytuacja w

rolnictwie. Wszystko . małe, takie oprócz pracy zawodowej jeszcze uprawa pola.

Co dziś ma obiad będzie...nie wiem

Zupa?

Może pomidorowa? Ona zawsze dobra.
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 09:24   #469
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 360
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

W malopolsce i podejrzewam na podkarpaciu to są małe te gospodarstwa rolne. Więc jakiś wypasiony sprzęt nie jest bardzo potrzebny. To też z powodu ukształtowania terenu. Pagóreczki to pagóreczki. Nie mniej ci co jadą to z terenów lepsiejszych w zasobność. Mają jechać koło mnie ci z północy. A na północ to równiejszy teren. Więc i maszynom lepiej wyjechać na pola.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-09, 09:24   #470
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 023
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Kochanie, jak ci smakował obiad, który dziś ugotowałam?

Dlaczego Ty stale dążysz do kłótni?!
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 09:42   #471
annorl1
Zakorzenienie
 
Avatar annorl1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Heh, Lanolinko no tak Jak obiad nie smaczny, to nie ma co drążyć tematu z głodnym mężem
Lenifa, no to będziesz miała podgląd na żywo strajków?
annorl1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 09:47   #472
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 360
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

An o ile pojadą tą trasą co zaplanowana to tak. Powinnam widzieć z okna. Chyba że już przejechali, bo późno się dziś obudziłam. Nie mniej nie myślę tak. Traktor to nie wyścigówka, więc trochę czasu może zająć dojazd.

Mąż się ze mnie śmieje) Internautka pożal się Boże) Nawet sprawdzić nie umie sobie na mapach co i gdzie i jak. Trudno mu nie przyznać racji, przecież wystarczyło zalączyć google maps a nie ślipocyć w okno. Chyba jestem całkiem na wstecznym w Internecie. Tarnowscy traktorzyści są dopiero na prostej w kierunku autostrady. Więc jeszcze maja kawałek do mnie. Wiec teoretycznie mogą teraz dopiero przejeżdżać pod autostradą. W tym tempie to jak będą koło mnie za 2 godziny to wszystko. Chyba że przyspieszą. Jednak myślę że im nie zależy na przyspieszaniu.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2024-02-09 o 11:32
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 12:31   #473
Cyferkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Cyferkaa
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 5 772
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lenifko ciekawa jestem Twojej opinii
i spostrzeżeń

Lanolinko
Ja przy obiedzie zawsze siebie wychwalam
-Ależ ja pysznie gotuję ...
Cyferkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 12:55   #474
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 360
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

No więc przejechali. Wszystkie traktory z biało-czerwonymi flagami, Nie spowodowali jakowych niemożliwych korków. Liczba traktorów na oko dokładna, Na pewno nie mniej niż 70. Ale nie liczyłam , tak na oko. Traktorowe protesty trwają na pewno w Europie. Tak śledziłam trochę Niemcy, Francję, akcję koło Pralamentu Europejskiego. Moja opinia? Nie ma calkowitego znaczenia. Wyraziłam ją w głosowaniu w 2004 roku. Przyjełam do wiadomości, że ludzie uważają inaczej. Coż tak to z demokracją jest.

Edytowane przez lenifa
Czas edycji: 2024-02-09 o 13:14
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 13:36   #475
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 023
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lenifo demokrację kiedyś dosadnie podsumował Łysiak, nie będę cytować

Cyferko ja lubię przypalić kotlety. Mąż wtedy tak go wymownie obraca z jednej strony na drugą, a przecież wie, że gorszą stroną położyłam na talerz, że ta z wiechrzu ładniejsza, więc nie wiem na co liczy 😅
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 13:52   #476
lenifa
Zakorzenienie
 
Avatar lenifa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 360
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

A teraz na tę okoliczność idę smażyć naleśniki. Będą z serem. Oczywiście ja się tylko moge oblizać, bo ich jeść nie mogę. Paradoksalnie mąz uznał że teraz robię znakomite naleśniki No niestety nie potrafię tego osobiście ocenić. Od 4 lat co najmniej nie miałam naleśnika w ustach. Nawet ne mam pomysłu co zjeśc na obiad. Może sobie ugotuję ryż? I będę jak te chińczyki zasuwac w domu za miskę ryżu i jajko haha.
lenifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 14:55   #477
Lanolinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Lanolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 3 023
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Lenifo a czemu sobie nie zrobisz? Zabrakło mąki bezglutenowej w sklepie?

Uderzyłam się z łokieć o klamkę. Aż żem se siadła, tak mnie zabolało.

Obejrzałabym jakiś ładny film. Coś tam oglądam, ale bez łał. "Bękart" ''tak, ten film był rewelacyjny, ale przecież nie będę trzeci raz oglądać w jednym

miesiącu.

Pogoda taka sobie
Lanolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 15:06   #478
Emmi123
4 pory roku i ja piąta
 
Avatar Emmi123
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 7 246
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

Cześć
Tak na chwilę. Tym razem ja się przyglądam wiadomościom bo sercem jestem z rolnikami. Nie jestem za formą strajkową ale sercem jestem z nimi. Dodam, że przyłączam się w walce przeciw ,,zielonemu ładowi" , który jest wierutnym kłamstwem ubranym w ekologiczno-środowiskowe wartości.
Ściskam Was bardzo serdecznie
Emmi123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 15:39   #479
cicha722
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 297
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

U mnie śnieg z nocy się topi pada deszcz i jest brzydka breja. Po pracy zrobiłam zakupy. Nie mam siły dziś:/ pozdrawiam serdecznie Was
cicha722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 18:57   #480
herbatka99
Zadomowienie
 
Avatar herbatka99
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 236
Dot.: Zagroda babuszki cz.4

U nas znów śnieg teraz sypie. Bielutko się zrobiło

Ale coś jeden rolnik mówił że chcą używać herbicydów i pestycydów. Żeby Unia zielonym ładem nie przeszkadzała.

Ja chcę rolników popierać.,ale co oni z tymi pestycydami chcą wyprawiać?.

Nie chcę żeby mnie truli.

Napiszcie coś, może ja żle co że rozumiem.

Zmęczona dzisiaj jestem, byliśmy na zakupach, posprzątałam kuchnię i nic mi się nie chce

A chcę coś więcej napisać.może jutro się uda .

Czytam wszystko, co piszecie.

Na razie pozdrawiam
herbatka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-06-04 18:25:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.