Najgorsze wynalazki świata, grrr! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 17:37   #451
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No chyba większość populacji umie się podetrzeć w taki sposób, żeby nie mieć kału na dłoniach
To po co w takim razie w ogóle myć ręce
A co z kobietami aplikującymi tampon? Też da się tak, żeby się nie pobrudzić? A mężczyznami trzymającymi członka w dłoni? Wiadomo, że nikt z kawałkiem ekskrementów nie łazi, ale jednak chcąc nie chcąc tych okolic się dotyka. I niestety, ja nie wyobrażam sobie nie umyć potem rąk.
No ale dajmy spokój temu myciu, dla mnie ktoś kto uznał, że wc bez umywalki jest ok i tak komuś zaprojektował np. w blokach to idiota i tyle.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 18:04   #452
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
To po co w takim razie w ogóle myć ręce
A co z kobietami aplikującymi tampon? Też da się tak, żeby się nie pobrudzić? A mężczyznami trzymającymi członka w dłoni? Wiadomo, że nikt z kawałkiem ekskrementów nie łazi, ale jednak chcąc nie chcąc tych okolic się dotyka. I niestety, ja nie wyobrażam sobie nie umyć potem rąk.
No ale dajmy spokój temu myciu, dla mnie ktoś kto uznał, że wc bez umywalki jest ok i tak komuś zaprojektował np. w blokach to idiota i tyle.
Ja nie zaprzeczam, że ręce się brudzą i jak najbardziej jestem za tym, żeby ludzie myli ręce Ale jednak wolę nie wyobrażać sobie tego, co ludzie mają na dłoniach, bo bym zwariowała. A w temacie, to mieszkam w akademiku i 99% dziewczyn, które mam okazję obserwować, nie myje rąk po wyjściu z toalety (w kabinach nie ma umywalek, jest jednak główna, którą 9/10 dziewczyn omija).
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 18:33   #453
Mariatta
Zakorzenienie
 
Avatar Mariatta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3 119
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nie spotkałam się nigdy z czymś takim. Chyba najłatwiej byłoby mi uwierzyć, że po prostu ludzie mieszkający w danym domu nie zamontowali umywalki w wc…



Akurat problem z chlupiącą wodą to ja miałam przy sedesie z półką.
Wg mnie to akurat często się zdarza - zwłaszcza w blokach.
Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Wędliny i inne rzeczy pakowane w ten sposób http://fresh24.pl/zdjecie-567639/mor...ucha-100g-Full z takim nacięciem opakowania, że prędzej się to urwie niż otworzy.
Ta, i zawsze się z tym męczę.
__________________
Kto czyta żyje wielokrotnie. Kto zaś z książkami obcować nie chce; na jeden żywot jest skazany.

Józef Czechowicz
Mariatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 18:52   #454
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Ale za to jakie to praktycznie rozwiązanie podczas grypy żołądkowej. Siedzisz na kibelku i dostajesz brodą do umywalki, można "lecieć" na dwa końce.
Genialne


Poruszyłam ten temat w grupie na przerwie i jedna dziewczyna powiedziała "sygnalizacja bezkolizyjna". Argumentowała, że za długo się czeka na wszystko.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 18:58   #455
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie przesada. Przecież to to samo, co w ogóle rąk nie myć. I tak się zaraz część mieszkania wymaca, to co za różnica czy je się potem umyje czy nie? Przestańmy więc myć ręce w ogóle, nikt jeszcze od teo nie umarł
Ty się czołgasz z pomieszczenia na pomieszczenie chwytając wszystko po drodze? Ja np. wychodząc z toalety idę korytarzem, wchodzę do łazienki nie dotykając klamki, bo drzwi zawsze są uchylone i idę do umywalki. Moim zdaniem wychodzi na to samo, co mieć umywalkę w toalecie i nie rozumiem stwierdzenia, że w takim razie można wcale nie myć.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 19:28   #456
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Ty się czołgasz z pomieszczenia na pomieszczenie chwytając wszystko po drodze? Ja np. wychodząc z toalety idę korytarzem, wchodzę do łazienki nie dotykając klamki, bo drzwi zawsze są uchylone i idę do umywalki. Moim zdaniem wychodzi na to samo, co mieć umywalkę w toalecie i nie rozumiem stwierdzenia, że w takim razie można wcale nie myć.
Mycia rak po toalecie ciezko nauczyć dorosłych wiec proponuje wszystkim mamom od dziecka nauczyc swoje pociechy bo zdaje sie ze to mamy nie pokazały dokładnie jak co sie robi po toalecie .
Jak ma sie biuro koło toAlety męskiej to sie wie ilu mężczyzn myje rece . Ja nigdy ńie miałam ale opowieści słyszałam masę od tych co miały
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 19:59   #457
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Mi się przypomniało odnośnie tych łazienkowych rozważań - nie wiem kto to wymyślił, ale miałam nieprzyjemność natknąć się na to osobiście - oddzielna ubikacja oraz łazienka z resztą wyposażenia. W sensie: w jednym pomieszczeniu WYŁĄCZNIE sedes, w drugim, parę kroków dalej - wanna/prysznic i umywalka. Będąc w domu takim cudem przeżyłam szok a potem targałam ze sobą mokre chusteczki. Nawet nie chcę myśleć kto na to wpadł i czemu ktoś uważa, że po wizycie w toalecie można bez problemu otworzyć drzwi, wyjść na korytarz, otworzyć kolejne i dopiero iść umyć ręce. Wolę nie pytać, co w tej rodzinie się robiło, jak ktoś miał potrzebę numer 2, a ktoś inny się kąpał. W ogóle rąk nie myto? Czy ktoś łaził tak z brudnymi i mył jak się zwolniło? Bleh.

Co do sedesów z półkami - ja akurat będę bronić. Widok tak czy siak taki sam bo i tak wszystko pływa, a chociaż chlupiąca woda nie moczy gołego tyłka. No i jak przychodzi robić jakieś badania, to się takie elementy docenia
Jest dokładnie tak, jak mówisz, u mnie praktykuje się to od pokoleń
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 20:12   #458
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Dla mnie to nie przesada. Przecież to to samo, co w ogóle rąk nie myć. I tak się zaraz część mieszkania wymaca, to co za różnica czy je się potem umyje czy nie? Przestańmy więc myć ręce w ogóle, nikt jeszcze od teo nie umarł
I ja rozumiem ludzi, którzy są do tego zmuszeni. Tak zbudowano - trudno. Ale opisywana przeze mnie łazienka była w dużym domku jednorodzinnym i nikt na brak miejsca nie narzekał. Dla mnie - szczyt głupoty i szczerze brzydziłam się tam pomieszkiwać.
Rzeczywiście to jest różnica jeśli ktoś sobie sam w ten sposób dom buduje. Jednak ja się spotkałam nie raz z takim rozwiązaniem w domku właśnie, może dlatego aż tak bardzo mnie to nie dziwi, ale uważam, że to wyjątkowo niepraktyczne rozwiązanie. U moich znajomych (mieszkających w domku) toaleta nie jest tuż obok łazienki, więc żeby umyć ręce trzeba lecieć niemalże na drugi koniec budynku.

A co do kiepskich wynalazków to dopiszę tutaj moją szufladę w biurku, która otwiera się na jakieś 8 cm. Włożyć tam coś większego niż format A6 graniczy z cudem...
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 20:13   #459
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Dlaczego? Przeciez to mega wygodne, pac reka, sama sie zamyka, delikatnie, nie ma obawy, ze wyleci z reki i walnie o deske i sie potlucze przy okazji.
Tylko majac ja w domu trzeba sie pilnowac w innych miejscach zeby odruchowo nie pacnac reka w taka bez hamulca.
Jak chcę spuścić wodę to muszę zamknąć klapę, czekam i czekam bez końca

Cytat:
Napisane przez shanta Pokaż wiadomość
Te koszyki w Biedrach to porażka. Na szczęście z tej, którą najczęściej odwiedzam chyba zostały wycofane. Nie dość, ze trzeba się schylać to niekiedy kółka piszczały albo jednego z nich nie było zresztą zbierały więcej syfu jak się kładło jeden na drugim niż te zwykłe do ręki.
Chodzi o te czerwone z wyciąganą rączką? A ja lubię,zawsze mogę dziecko namówić do ciągnięcia, mieszczą się tam średnie zakupy,nie trzeba wrzucać pieniążka, można zostawić w jakimś miejscu w sklepie i donieść produkty a nie jak wózkiem tarasować pół sklepu . Same plusy Ja podnoszę jedną ręką a jakąś siłaczką nie jestem .

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
No ja tak właśnie mam, umywalki się zamontować nie da, ale i tak cieszę się, że mam łazienkę i ubikację osobno.
Ja też, nie wyobrażam sobie mieć kibelka koło wanny np. A niektórzy mają jeszcze szczoteczki na umywalce stojące na przeciwko wc nawet nie chcę się zastanawiać co kwitnie na tych szczoteczkach

Z beznadziejnych pomysłów w bloku - zamiast balkonu "rzygacz" czyli drzwi balkonowe bez balkonu. I winda zamiast dojeżdżająca do parteru zatrzymująca się na 1 piętrze i potem 10 schodków i wtaszczaj tam babo zakupy/wózek z dzieckiem/wózek z niepełnosprawnym. Chyba tylko totalna pierdoła mogła to wymyślić!

Edytowane przez żurawinka
Czas edycji: 2014-01-13 o 20:17
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 20:19   #460
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość

Ja też, nie wyobrażam sobie mieć kibelka koło wanny np. A niektórzy mają jeszcze szczoteczki na umywalce stojące na przeciwko wc nawet nie chcę się zastanawiać co kwitnie na tych szczoteczkach
Po to jest klapa i właśnie dlatego powinno się ja zamykać
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 20:23   #461
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Jak chcę spuścić wodę to muszę zamknąć klapę, czekam i czekam bez końca



Chodzi o te czerwone z wyciąganą rączką? A ja lubię,zawsze mogę dziecko namówić do ciągnięcia, mieszczą się tam średnie zakupy,nie trzeba wrzucać pieniążka, można zostawić w jakimś miejscu w sklepie i donieść produkty a nie jak wózkiem tarasować pół sklepu . Same plusy Ja podnoszę jedną ręką a jakąś siłaczką nie jestem .



Ja też, nie wyobrażam sobie mieć kibelka koło wanny np. A niektórzy mają jeszcze szczoteczki na umywalce stojące na przeciwko wc nawet nie chcę się zastanawiać co kwitnie na tych szczoteczkach

Z beznadziejnych pomysłów w bloku - zamiast balkonu "rzygacz" czyli drzwi balkonowe bez balkonu. I winda zamiast dojeżdżająca do parteru zatrzymująca się na 1 piętrze i potem 10 schodków i wtaszczaj tam babo zakupy/wózek z dzieckiem/wózek z niepełnosprawnym. Chyba tylko totalna pierdoła mogła to wymyślić!
Pogromcy mitów kiedyś robili taki eksperyment, w sensie szczoteczki koło muszli klozetowej i później badali co tam na nich się wytworzył, z tego co pamiętam to nie było tak źle.

Moja koleżanka ma tak masakrycznie małą łazienkę z wc oczywiście, że można do niej wejść i obrócić się w kółko tylko, więc doprawdy brak tej nieszczęsnej umywalki to ostatnia rzecz, na którą mogę narzekać.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 20:24   #462
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Chodzi o te czerwone z wyciąganą rączką? A ja lubię,zawsze mogę dziecko namówić do ciągnięcia, mieszczą się tam średnie zakupy,nie trzeba wrzucać pieniążka, można zostawić w jakimś miejscu w sklepie i donieść produkty a nie jak wózkiem tarasować pół sklepu . Same plusy Ja podnoszę jedną ręką a jakąś siłaczką nie jestem .
Też dam radę podnieść jedną ręką, ale to jest zwyczajnie niewygodne. Ale też ja niska jestem, wyższa osoba może mieć z tym koszykowózkiem mniejszy problem niż ja.

Cytat:
Z beznadziejnych pomysłów w bloku - zamiast balkonu "rzygacz" czyli drzwi balkonowe bez balkonu. I winda zamiast dojeżdżająca do parteru zatrzymująca się na 1 piętrze i potem 10 schodków i wtaszczaj tam babo zakupy/wózek z dzieckiem/wózek z niepełnosprawnym. Chyba tylko totalna pierdoła mogła to wymyślić!
Zgadzam się.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 20:29   #463
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
Pogromcy mitów kiedyś robili taki eksperyment, w sensie szczoteczki koło muszli klozetowej i później badali co tam na nich się wytworzył, z tego co pamiętam to nie było tak źle.

Moja koleżanka ma tak masakrycznie małą łazienkę z wc oczywiście, że można do niej wejść i obrócić się w kółko tylko, więc doprawdy brak tej nieszczęsnej umywalki to ostatnia rzecz, na którą mogę narzekać.
A najwiecej zarazków okażalo sie jest na orzeszkach do piwa. Bo mało ktory facet myje rece po wyjściu z toalety właśnie...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 20:30   #464
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Jak chcę spuścić wodę to muszę zamknąć klapę, czekam i czekam bez końca

Z beznadziejnych pomysłów w bloku - zamiast balkonu "rzygacz" czyli drzwi balkonowe bez balkonu.
Ja w tym czasie myję ręce.


Zawsze mnie zastanawiało po co to jest. U mojej babci i dziadka w małym pokoju jest normalny balkon a w salonie właśnie taki "rzygownik". Mam wrażenie, że on został stworzony dla palaczy.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 20:34   #465
201611210932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 141
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
A nie brzydzi cię jeżdżenie autobusem albo podawanie ręki ludziom? Według mnie przesadzasz.
No mnie brzydzi jeżdżenie autobusem zwłaszcza jak przypomnę sobie jak pewien facet wycierał palce którymi dłubał w nosie o rurę za którą trzyma sie w czasie jazdy

Też mam oddzielną łazienkę i wc z umywalką i mimo to współlokatorki nie myją rąk, ewentualnie chodzą do łazienki z większą umywalką , mnie to przeraża.
201611210932 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 20:55   #466
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Mnie tez brzydzi jazda autobusem.
Najbardziej obleśne jest dla mnie siadanie tż zawsze musi siedzieć jak jakiś chory, a ja nie mogę wytrzymac z obrzydzenia haha
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 21:32   #467
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

http://www.youtube.com/watch?v=sLAEg5aTXAE To tak odnośnie tych łazienkowych dyskusji

Ja też nie ogarniam dotykowych telefonów, no nie lubię i już Niewygodne to to, ale chyba kolejny już taki będę miała, bo coraz mniej na rynku klawieturek.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 22:11   #468
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Po to jest klapa i właśnie dlatego powinno się ja zamykać
Już wyobrażam sobie że wszyscy goście ją zamykają, u moich znajomych jeszcze nie widziałam zamkniętej klapy a mają szczoteczki metr od wc

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
Pogromcy mitów kiedyś robili taki eksperyment, w sensie szczoteczki koło muszli klozetowej i później badali co tam na nich się wytworzył, z tego co pamiętam to nie było tak źle.

Moja koleżanka ma tak masakrycznie małą łazienkę z wc oczywiście, że można do niej wejść i obrócić się w kółko tylko, więc doprawdy brak tej nieszczęsnej umywalki to ostatnia rzecz, na którą mogę narzekać.
Też oglądałam ten odc. i pamiętam że wszystko było "wysmarowane" bakteriami, co więcej wędrowały one do sąsiednich pomieszczeń

Nie żyję już złudzeniami że sporo ludzi myje ręce, niestety
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 22:23   #469
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
całe życie mieszkałam w takim mieszkaniu toaleta mikroskopijna, w środku kibelek i nie ma miejsca na zlew. chyba nawet taki malenki, zresztą byłoby mnóstwo zachodu z jego montowaniem. umyć ręce szło się do łazienki albo do kuchni... stare bloki, płyta. znam dużo takich mieszkań i nikt od tego nie umarł naprawdę czasem mi się wydaje że niektórzy są tu mocno przewrażliwieni na punkcie higieny...
Też się wychowałam w takim mieszkaniu i nikt nie zachorował z brudu. Ręce myło się w łazience lub w kuchni, jeśli łazienka była zajęta. Nie trzeba było smarować połowy mieszkania, dotykało się tylko klamki, a przecież takie elementy są codziennie myte. Nie lubię obsługiwać tamponów w takiej toalecie. Dziwi mnie, że niektóre z Was nigdy się z tym nie zetknęły - nie chodziłyście do znajomych ze szkoły mieszkających w blokach?

Mój sąsiad nie zamyka nigdy drzwi od kibelka, bo jest za gruby, a pomieszczenie mikroskopijne, to straszne W łazience nie miałam umywalki, bo trzeba było ją zdemontować, aby zmieścić pralkę, więc jest tylko wanna. Blok wybudowano jakoś w 1980r. W łazience może przebywać tylko jedna osoba, więcej się nie zmieści, niemożliwe jest mycie zębów we dwoje, gdy zaspało się do pracy, a kąpanie dziecka to gimnastyka.

Uwielbiam łazienki połączone z toaletą. Klapa jest po to, żeby nic nie pryskało na szczoteczki do zębów, więc ten argument do mnie nie przemawia, zresztą mam zamykaną szafkę. Jak mam okres, to za każdym razem po skorzystaniu z toalety albo po dwójeczce wskakuję pod prysznic. Brzydzi mnie, gdy muszę założyć nową podpaskę i z taką nakapaną przejść do łazienki, wykąpać się i założyć ją ponownie, fuj. Pochwalam ideę bidetu i jakbym miała odpowiedni metraż, to bym go zamontowała.
Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Czyli arktyczne zimno vs wrząca lawa, nic pomiędzy. W gratisie także woda zakręcona na amen vs rwący wodospad - czyli zasikane spodnie dla każdego. Komu przeszkadzały piękne staromodne kurki, że pozwolił aby to cholerstwo stało się popularne?
Preferuję kurki. Dobra bateria jest droga. Te najtańsze mogą wywoływać efekt, jaki opisujesz. Niestety mam taką w wynajmowanym mieszkaniu. Szybciej i precyzyjniej ustalę odpowiednią temperaturę wody kurkami.

Pozostając w temacie łazienkowym...
krótkie krany przy umywalkach
http://upload.wikimedia.org/wikipedi...2801376%29.jpg
Jak chcę ekologicznie użyć mniej wody, to więcej leci po ściankach niż po rękach. Aby nie musieć dotykać ścian umywalki, trzeba puścić duży strumień.

Nie cierpię chłodziarek z półeczką pełniącą rolę zamrażarki. Co chwilę trzeba je rozmrażać. Moja nowa lodówka ma taką regulację, że albo produkty z chłodziarki mrozi na kość, albo te z zamrażarki rozmraża. W rezultacie nie korzystam z zamrażarki.

Nie podobają mi się wspomniane przez Was niekapki, czekolady bez sreberek, twarde opakowania zgrzewane, balkony rzygowniki, angielskie kurki, chińskie prysznice i masa innych...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2014-01-13 o 22:24
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 22:32   #470
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

A tak swoją drogą – czy sreberko, w które są owijane niektóre czekolady faktycznie ma jakąś funkcję, której nie może spełnić zwykłe papierowe opakowanie?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 22:59   #471
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Da się je zamknąć
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 23:42   #472
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Opakowań do czekolad nie cierpię - są fatalne, sreberka były o niebo lepsze
Opakowania do mąk i makaronów z zamykaniem "najklejkowym" - wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że naklejki mają za słaby klej...
Opakowania do wędlin i artykułów RTV - te wspomniane - okropne
Folie bąbelkowe w których bąbelki są ze sobą połączone - jak można odebrać ludziom możliwość pękania bąbelków
Pasek aktywności na facebooku :P W ogóle ich "wynalazki" mnie odrzucają.
Koszyki z Kauflanda, Biedry - niby ok gdy kupuje się dużo rzeczy, ALE - rączki się co rusz składają, a poza tym są zdecydowanie za krótkie! I mówi to osoba o wzroście 167,5 cm :P
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 01:20   #473
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Nie pamiętam czy to w tym wątku było Ale gdzieś padł tekst, że ostatnio Milka na billboardach pytała czy czekolada musi być w kostkach. No i już wiadomo co zrobili... https://www.facebook.com/photo.php?v=396125900532870
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 01:41   #474
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy to w tym wątku było Ale gdzieś padł tekst, że ostatnio Milka na billboardach pytała czy czekolada musi być w kostkach. No i już wiadomo co zrobili... https://www.facebook.com/photo.php?v=396125900532870
Czyli wiele hałasu o nic Jadłam ją już pół roku temu, nie widzę żadnej rewolucji.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 02:03   #475
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Teraz zaczęli chyba reklamować. Że ąę pierwsi w Polsce zobaczycie reklamę. Czyli najpierw wypuścili produkt a potem reklama
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 11:38   #476
Bothi
Rozeznanie
 
Avatar Bothi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 591
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;44595698]Opakowań do czekolad nie cierpię - są fatalne, sreberka były o niebo lepsze[/QUOTE]

Mi opakowanie nie przeszkadza, bo i tak zjadam całą czekoladę za jednym zamachem .
Bothi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:00   #477
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Mnie na równi z brakiem umywalki w toalecie przeszkadza brak kosza. NIE ZNOSZĘ biegania w gościach z pakunkiem po pokojach.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W Biedronce i Kauflandzie przy koszykach są wysuwane rączki, w Lidlu się jeszcze nie spotkałam z koszykami, wszędzie tylko wózki.
W Lidlu są koszyki, granatowe.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jak mam okres, to za każdym razem po skorzystaniu z toalety albo po dwójeczce wskakuję pod prysznic. Brzydzi mnie, gdy muszę założyć nową podpaskę i z taką nakapaną przejść do łazienki, wykąpać się i założyć ją ponownie, fuj.
A jak sobie radzisz będąc cały dzień za domem w czasie gdy masz okres?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:08   #478
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A jak sobie radzisz będąc cały dzień za domem w czasie gdy masz okres?
Z pewnym dyskomfortem.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:36   #479
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
A tak swoją drogą – czy sreberko, w które są owijane niektóre czekolady faktycznie ma jakąś funkcję, której nie może spełnić zwykłe papierowe opakowanie?
Sreberko zawsze dało się zamknąć, a już jak ujadło się kawałek czekolady, to owinąć mozna było w każdą stronę i po problemie. A folia sztywna, więc zawinięta się od razu rozwija, skleić się nie da [co niby mają te opakowania zapewniać] przynajmniej mi się nigdy nie udaje, klej jest po prostu za słaby. Ile razy już znalazłam w torebce rozpadniętą czekoladę, która rozwinęła się z opakowania

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Mnie na równi z brakiem umywalki w toalecie przeszkadza brak kosza. NIE ZNOSZĘ biegania w gościach z pakunkiem po pokojach.
Tak, mnie też.
Ogólnie w czasach kiedy człowiek zaczynał dojrzewanie wizyty u kogoś kto nie miał kosza podczas okresu były jednym wielkim zażenowaniem. Teraz już nie, ale i tak niezręcznie mi wchodzić przy wszystkich do kuchni z pakunkami. A jeszcze niektórzy mają zwyczaj ugniatania śmieci, jak pomyślę, że wrzuce tam swoje łazienkowe odpadki a ktoś wsadzi w to rękę Dlatego nawet teraz preferuję zakupienie specjalnych opakowań, które nie przepuszczają zapachu, wkładam do kosmetyczki i przy najbliższej okazji wyrzucam. Jakoś bardziej komfortowo się z tym czuję.
Kiedyś czytałam nawet dyskusję na temat kosz w łazience, za czy przeciw? I wiele osób wypowiadało się, że kosz w łazience jest zły, bo odpadki śmierdzą... No cóż, ja wolę trzymać je w łazience, w koszu z pokrywką, która zapachu nie przepuszcza [a jestem na zapachy bardzo wyczulona] niż wąchać takie odpadki w kuchni, gdzie często kosz to zwykł otwarty kubeł, albo kubeł z samouchylną klapeczką, z któej nawet zwykłe obierki smierdzą na kilometr
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:44   #480
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Najgorsze wynalazki świata, grrr!

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Da się je zamknąć
Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Sreberko zawsze dało się zamknąć, a już jak ujadło się kawałek czekolady, to owinąć mozna było w każdą stronę i po problemie. A folia sztywna, więc zawinięta się od razu rozwija, skleić się nie da [co niby mają te opakowania zapewniać] przynajmniej mi się nigdy nie udaje, klej jest po prostu za słaby. Ile razy już znalazłam w torebce rozpadniętą czekoladę, która rozwinęła się z opakowania
W sumie racja Nie myślałam o tym nigdy, bo też czekolady prawie nie jadam.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 12:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.