Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle ! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-24, 09:20   #451
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Wow
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-24, 09:26   #452
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Teraz kręcą 12 sezon czy są już po?
Może był jakiś romansik G. i Ch.

Widziałam na koncie na yt Charlotte, że jedzie kręcić kolejny sezon i że ma nowego bojfrienda... Chyba będzie mała zdradka
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2015-11-24 o 09:27
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 14:56   #453
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

ja wlasnie ogladalam ostatnie odcinki i straszne jest jak szystkie dziewczyny cierpia przez facetoww. Charlotte moze juz nie tak bardzo za Garrym, Chloe ciagle placze przez Scotta a zachowanie Kyle bylo poprostu zenujace. Dobrze, ze chociaz pozostali faceci jednak potepili jego zachowanie.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 21:57   #454
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

One nie cierpia przez facetow, ale z wlasnej glupoty. Zal mi moze Holly bo Kyle to kawal... Ale tez, przeciez wiedziala dokladnie co o niej mysli (ta cala afera, ze on niewidzi w niej powaznej kandydatki na cokolwiek ze wzgledu na jej przeszlosc), to juz bardzo zle wrozylo. Jak i fakt ze mowil to za jej plecami.
Ale pozostale dziewczyny w tym programie wszystkie dramaty maja na swoje wlasne zyczenie. Faceci im wprost mowili, ze to nic powaznego, ze nic miedzy nimi nie ma, a one dalej lataja jak glupie i traktuja ich jak swoja wlasnosc.
GS zrobil sie w ogole strasznie nudny, uczestnicy sa coraz starsi, kazde wyjscie na impreze wyglada jakby trwalo moze godzine. Te krecone w Newcastle to juz w ogole porazka, bo jedyne miejsce do ktorego chodza, to Bijiu, ktore jest traktowane jako pre-drinking, tani alko i ludzie sa tam mniej wiecej od 10 do max 12 w nocy i wtedy impreza powinna sie przenosic dalej. A uczestnicy ostatnio koncza na tym jednym miejscu :/ (juz pomijam, ze ta miejscowka to straszna, brudna, lepiaca sie mordownia...)
Ogladam(y) to juz tylko niejako z przywyczajenia, czesto to tylko 'szum tla'.
Za to Vicky robi kariere we wszystkich mozliwych programach celebity, ostatnie zostala nawet krolowa dzungli, to tak jakby ktos byl zainteresowany
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 19:40   #455
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Heja heja, ogladacie 12 sezon? Co sadzicie o nowej?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 17:47   #456
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Heja heja, ogladacie 12 sezon? Co sadzicie o nowej?
Jak bym napisała co o niej sądzę tobym dostała stałego bana za przekleństwa:br zydal:

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2016-04-09 o 17:48
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 19:06   #457
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Heja heja, ogladacie 12 sezon? Co sadzicie o nowej?
Szczerze mówiąc ostatni sezon jaki oglądałam to ten z Vicky z Jamesem, ja na koniec ogłosili, że odchodzą.

Wiem, że potem wszedł taki mulacik i ta taka wariatka czarna.

A teraz jeszcze ktoś nowy wszedł? Za kogo?
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-11, 17:46   #458
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc ostatni sezon jaki oglądałam to ten z Vicky z Jamesem, ja na koniec ogłosili, że odchodzą.

Wiem, że potem wszedł taki mulacik i ta taka wariatka czarna.

A teraz jeszcze ktoś nowy wszedł? Za kogo?
Ojjj to duzo Cie ominęło nie pamiętam czy jak odchodził James to byl juz Kyle?
Potem weszla Chloe i Nathan. Chloe.to niezly odpal, ale pasuje do towarzystwa a teraz za marnie weszla nowa laska Chantelle (czy jakos tak) i jest okropna. Najpierw obiecala Chloe, że nie tknie Scotta, a potem sie wokol.niego zakrecila . Aaron i Scott walcza o jej względy, ale roznie to bywa xD no i w ostatnim odcinku do domu wrocila Marnie utrze nowej nosa
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 18:50   #459
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Ja wlasnie nadrabiam.
W ogole to smieszne jest jak oni placza jak ktos odchodzi z programu. No conajmnej jakby jechal na drugi koniec swiata i mieli sie juz nigdy nie spotkac.

Nowa weszla na miejsce Marnie, ktora sie zareczyla. (ktos wie czy jeszcze jest z tym swoim facetem? bo na insta ostatnio wstawiala dwie foto z aaronem) No i nowa weszla na jej miejsce.

W pierwszy odcinku Holly wygladala strasznie. Wczesniej sie zalila, ze

Wie ktos cy Gary i Lilly sa jeszcze razem? Bo tez na insta widziala, ze juz nie wstawia z nia zdjec ale za to duzo z charlotte?

Aarn w sumie bylby fajny ale za duzo robi sobie tych tatuazy..zwlaszcza na glowie -_-


A co do nowej.... nie jest specjalnie ladna a wszyscy sie napalili jakby jakas miss byla -_- niby ma 25 lat a wyglada na duzo starsza
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 22:36   #460
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

jestem n druigm odcinku i powiem tylko, ze nie lubie nowej. Strasznie sie panoszy.
No i nie moge pojac jak mozna sobie zrobic tatuaz z imieniem na pierwszej randce -_- ja rozumiem byc szalonym itp. no ale bez przesady
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 23:22   #461
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Ja wlasnie nadrabiam.
W ogole to smieszne jest jak oni placza jak ktos odchodzi z programu. No conajmnej jakby jechal na drugi koniec swiata i mieli sie juz nigdy nie spotkac.

Nowa weszla na miejsce Marnie, ktora sie zareczyla. (ktos wie czy jeszcze jest z tym swoim facetem? bo na insta ostatnio wstawiala dwie foto z aaronem) No i nowa weszla na jej miejsce.

W pierwszy odcinku Holly wygladala strasznie. Wczesniej sie zalila, ze

Wie ktos cy Gary i Lilly sa jeszcze razem? Bo tez na insta widziala, ze juz nie wstawia z nia zdjec ale za to duzo z charlotte?

Aarn w sumie bylby fajny ale za duzo robi sobie tych tatuazy..zwlaszcza na glowie -_-


A co do nowej.... nie jest specjalnie ladna a wszyscy sie napalili jakby jakas miss byla -_- niby ma 25 lat a wyglada na duzo starsza
Nie sadze, zeby oni sie za bardzo spotykali poza programem, moze dlatego placza - bo sie nie widuja i nie utrzymuja kontaktow
Marnie chyba sie juz dawno rozstala z tym facetem (z ktorym sie zareczyla w ktoryms odcinku wyjazdowym), chyba jeszcze w wakacje czytalam, ze juz nie sa razem.
Holly wyglada okropnie sztucznie, z reszta nie tylko ona (ale ona chyba najgorzej), jest typowy, przykladem zdesperowanej dziewczyny o bardzo niskim poczuciu wlasnej wartosci, uwiklanej w toksyczny zwiazek. I tutaj tylko potwierdzenie, ze sie nie spotykaja poza programem, bo nawet jej'najlepsza przyjaciolka' Charlotte nie wiedziala ze sie zeszli z Kylem...
Gary i Lili podczas krecenia tej serii byli razem, ale kilka mies temu (moze nawet przed swietami) internet obiegly zdjecia Garego i Charlotte calujacych sie, a potem plotki i zdjecia i juz nie wiem czy potwierdzine informacje, ze teraz sa para.
A ta nowa, Chantelle - nie wiem, czy zalapalyscie, ale ona byla striptizerka. I wyglada i zachowuje sie jak przystalo na chave - odpowiednik naszych dresiarzy.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 06:16   #462
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Nie sadze, zeby oni sie za bardzo spotykali poza programem, moze dlatego placza - bo sie nie widuja i nie utrzymuja kontaktow
Marnie chyba sie juz dawno rozstala z tym facetem (z ktorym sie zareczyla w ktoryms odcinku wyjazdowym), chyba jeszcze w wakacje czytalam, ze juz nie sa razem.
Holly wyglada okropnie sztucznie, z reszta nie tylko ona (ale ona chyba najgorzej), jest typowy, przykladem zdesperowanej dziewczyny o bardzo niskim poczuciu wlasnej wartosci, uwiklanej w toksyczny zwiazek. I tutaj tylko potwierdzenie, ze sie nie spotykaja poza programem, bo nawet jej'najlepsza przyjaciolka' Charlotte nie wiedziala ze sie zeszli z Kylem...
Gary i Lili podczas krecenia tej serii byli razem, ale kilka mies temu (moze nawet przed swietami) internet obiegly zdjecia Garego i Charlotte calujacych sie, a potem plotki i zdjecia i juz nie wiem czy potwierdzine informacje, ze teraz sa para.
A ta nowa, Chantelle - nie wiem, czy zalapalyscie, ale ona byla striptizerka. I wyglada i zachowuje sie jak przystalo na chave - odpowiednik naszych dresiarzy.
na portalach widac, ze sie widuja poza programem.

Co do Marnie to jak widzialam te zareczyny to wlasnie pomysalam, ze sie zgodzila bo byly kamery ale jednak nie chciala tego. Pare dni wczesniej flirtuje z innymi a tu sie zgadza

Idealnie sie zgadzam co do opini o Holly.

No jestem na 3 odcinku i ktos juz wspomnial, ze jest striptizerka... okropna jest. Z kazda minuta coraz bardziej mnie drazni. Ma strasznie wyniosly sposob bycia.. A jak pokazuja jej wypowiedzi solo to widze tylko te jej wielkie usta
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 10:02   #463
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Marnie juz nie jest z tym swoim narzeczonym i widzialam z nia wywiad, w ktorym twierdziła, ze zwiazek z nim i zareczyny to najgorszy blad w jej zyciu :-P wien nie rozstali sie w dobrych stosunkach



Gary i Lilly tez sie rozstali, ale najlepsza wiadomosc jest taka, ze Gary znowu spotyka sie z Char
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2016-04-12 o 10:04
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 07:07   #464
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Obejrzlama juz wszystko. Ta nowa jest paskudna i strasznie wyniosla. Jak Nethan zauwazyl ma bardO podwojne standardy.
Strasznie rozsmieszyla mnie Chloe jak po wszystkim zobaczyla nowa calujaca sie ze scottem. Jej glos i akcent strasznie mnie smieszy.

Ogolnie to strasznie duzo sie dzieje w tym sezonie
Fajnie tez, ze wrocila marnie bo ja lubie i fajnie jakby byla z Aaro em. Pasuja do siebie.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 12:51   #465
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Mam nadzieję, że Marnie utrze nosa nowej, bo się za bardzo wozi
Nie ma co ukrywać, że jest dużo ładniejsza od Chantelle i na pewno namiesza w domu
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 12:54   #466
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Marnie utrze nosa nowej, bo się za bardzo wozi
Nie ma co ukrywać, że jest dużo ładniejsza od Chantelle i na pewno namiesza w domu
Widać było, że Chantelle zabolało jak Marnie weszła i wszyscy skupili swoją uwagę głównie na niej :-D
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 11:51   #467
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Ale Gaz z grzywką do przodu przypomina mi naszego Mikołaja Roznerskiego.

https://www.instagram.com/p/BDsXaPUS...n-by=gazgshore
https://www.facebook.com/mikolajrozn...type=3&theater
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 09:29   #468
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 302
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

o jak fajnie, że wątek odżył w porównaniu z ekipą z W-wy, Geordie pomimo tylu sezonów trzyma poziom widzieliście spojler dzisiejszego odcinka? Gaz pocałuje Charlotte
Holly wygląda źle, przesadziła z tym upiększaniem.. za to Charlotte wygląda super
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 09:59   #469
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Charlotte jest śliczna, jakoś od 10 sezonu nie mogę sie na nią napatrzeć to samo Marnie, teraz jak jeszcze schudła to
Chantelle dla mnie to jakaś pomyłka, wprowadza tylko zamęt, poza tym jak macha rączkami to przypomina mi karła z Projekt X

zgodzę się z wami, GS a WS to niebo a ziemia, GS chyba nigdy mi się nie znudzi i mogę oglądać po dziesięć razy ( ), WS mnie nudzi i chyba przestanę oglądać.
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-19, 10:09   #470
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
o jak fajnie, że wątek odżył w porównaniu z ekipą z W-wy, Geordie pomimo tylu sezonów trzyma poziom widzieliście spojler dzisiejszego odcinka? Gaz pocałuje Charlotte
Holly wygląda źle, przesadziła z tym upiększaniem.. za to Charlotte wygląda super
Trzyma poziom?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 10:48   #471
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 302
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Trzyma poziom?
trzyma poziom dobrego reality show o grupie młodych ludzi pijących na umór w WS ciągle na siebie jadą, dziewczyny obgadują się za plecami w green roomach, tu tego nie ma, są kłotnie, wiadomo, ale suma summarum ekipa zawsze trzyma się razem. Dodatkowo w programie pokazują dużo imprez, zabawy a nie rzyganie i patologia jak w WS (tam w całym odcinku potrafi nie być ani jednej imprezy).
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 19:23   #472
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

ostatni odcinek byl suuuper...
Slodka byla scena jak Marnie powidziala Aaronowi, ze go kocha oni tak bardzo pasuja do siebie
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 11:17   #473
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
ostatni odcinek byl suuuper...
Slodka byla scena jak Marnie powidziala Aaronowi, ze go kocha oni tak bardzo pasuja do siebie
Oni w ogóle poza programem są razem?

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2016-04-22 o 11:23
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 14:28   #474
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Oni w ogóle poza programem są razem?
Biorąc pod uwage spoilery z nastepnego odcinka to raczej razem nie beda :-P
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 16:33   #475
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Czytalam w jakims szmatlawcu wywiad z Marnie, ktora dokonala 'coming outu' mowiac, ze jest biseksualna. Wiec nie sadze, by byla z Aaronem :/ juz predzej zobaczymy ja z jakas dziewczyna

Nowy (Marty) zrobil wspaniale wrazenie, gdy wraz z banda kumpli (wygladajacy jak polsce dresiarze/chuligani) wpadli na niedzielny obiadek do 'mojej' restauracji. Byli bardzo glosni, przeklinali, rechotali (godzina ok 2 popoludniu, restauracja bardzo rodzinna, pelna bobasow, dzieci i starszych osob), nikt w ogole nie wiedzial o co chodzi, az chlopak sie niemal wydarl do kogos, ze on wlasnie wyszedl z domu Geordie Shore (na zasadzie 'do u know who i am?!). Gwiazdorzyl i popisywal sie, naprawde tak abrdzo burackiej akcji nie widzialam jeszcze (a rozni celebryci do nas przychodza). Jakims naprawde fuksem zamienilam sie wczesniej sekcja restauracji z kolega, bo inaczej to ja mialabym nieprzyjemnosc ich obslugiwac...
Tyle przynajmniej ze gosc jest takim szczypiorem chudym, wygladal komicznie przy swoich bardzo napakowanych kolegach (oni byli o tyle ok, ze przynajmniej wiedzieli jak uzywaz prosze, dziekuje i przepraszam).
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 19:36   #476
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość
Czytalam w jakims szmatlawcu wywiad z Marnie, ktora dokonala 'coming outu' mowiac, ze jest biseksualna. Wiec nie sadze, by byla z Aaronem :/ juz predzej zobaczymy ja z jakas dziewczyna

Nowy (Marty) zrobil wspaniale wrazenie, gdy wraz z banda kumpli (wygladajacy jak polsce dresiarze/chuligani) wpadli na niedzielny obiadek do 'mojej' restauracji. Byli bardzo glosni, przeklinali, rechotali (godzina ok 2 popoludniu, restauracja bardzo rodzinna, pelna bobasow, dzieci i starszych osob), nikt w ogole nie wiedzial o co chodzi, az chlopak sie niemal wydarl do kogos, ze on wlasnie wyszedl z domu Geordie Shore (na zasadzie 'do u know who i am?!). Gwiazdorzyl i popisywal sie, naprawde tak abrdzo burackiej akcji nie widzialam jeszcze (a rozni celebryci do nas przychodza). Jakims naprawde fuksem zamienilam sie wczesniej sekcja restauracji z kolega, bo inaczej to ja mialabym nieprzyjemnosc ich obslugiwac...
Tyle przynajmniej ze gosc jest takim szczypiorem chudym, wygladal komicznie przy swoich bardzo napakowanych kolegach (oni byli o tyle ok, ze przynajmniej wiedzieli jak uzywaz prosze, dziekuje i przepraszam).
Tez mial takie wlosy odstajace na pol metra w gore? Jakis niedowartosciowany. Zle na mnie wrazenie zrobil w pierwszym odcinku
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 16:12   #477
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwage spoilery z nastepnego odcinka to raczej razem nie beda :-P
Czyli standard, kochają się tylko na potrzeby programu
gregia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 15:45   #478
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Dziewczyny szukam od 10 sezonu odcinkow z lektorem. Oddam pake ciuchów i kosmetyków za info
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 17:20   #479
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam od 10 sezonu odcinkow z lektorem. Oddam pake ciuchów i kosmetyków za info
nistety tylko na mtv play
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-28, 11:28   #480
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Geordie Shore czyli Ekipa z Newcastle !

up
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-28 12:28:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.