Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 21:07   #451
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Mi nic nie było,nie wysypalo mnie ani nic a włosy bajka jak szybko rosnąc zaczęły,paznokcie twarde jak skała,cera właśnie bez ani jednej krostki... Jedyny minus to to ze włosy rosną szybciej wszędzie
Właśnie czytam super blog o włosach i wiem ze.mogą rosnąć ponad 2 cm na miesięc! Czytałam też ostatnio o sposobach na wypadanie bo po ciąży na pewno będą a drożdzy póki będę karmić to nie będę pić. Ale jak skończe kp to w te pędy po drożdze :-D a mi olejowanie dużo daje no i maseczki itd itp
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:09   #452
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Zjadłabym pizzę mniaaam albo tą nową z Pizzy Hut z tym serem w końcach
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:15   #453
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Chemisette Pokaż wiadomość
Ale rozpuszczasz w wodzie i pijesz? Bo nie słyszałam o takiej kuracji
Dokładnie zalać wrzątkiem poczekać az przestygnie i chlup ! Do znacznych to nie należy ale efekty niesamowite Emilka pewnie się urodzi z włosami do kolan bo pilam nie wiedząc jeszcze o ciąży

Sugub to nie musi być nasz czas ale pomyśl dzisiaj o mnie i Trusi przed snem może chociaż mniej więcej się czegoś dowiesz

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Właśnie czytam super blog o włosach i wiem ze.mogą rosnąć ponad 2 cm na miesięc! Czytałam też ostatnio o sposobach na wypadanie bo po ciąży na pewno będą a drożdzy póki będę karmić to nie będę pić. Ale jak skończe kp to w te pędy po drożdze :-D a mi olejowanie dużo daje no i maseczki itd itp
Blog Anwen ??
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:21   #454
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Hasiap Pokaż wiadomość
Dziś pod prysznicem zauważyłam że na lewym pośladku mam kilka rozstępów!! Tylko na lewym, dziwne bo brzuch miałam dość spory, cycki z B na D i zero rozstępów a tylek lekko się powiększył i juz pręgi.
Hasiap, ja też ostatnio zauważyłam na biodrze i na na brzuchu kilka małych rozstępów i to też tylko na lewej stronie

Wiem, że to nie reguła, ale właśnie czytałam gdzieś, że pierworódki to bardzo często przenoszą ciążę...
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:22   #455
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Inka tak! ;-)
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:25   #456
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Uwielbiam ją <3
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:25   #457
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

ja osobiście nie lubię jak mi włosy rosną. bo muszę do fryzjera chodzić:P
a czym olejujecie?ja głównie oliwką na rozstępy i arganowym

świetna ta książka o sodzie!
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 21:27   #458
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja olejkiem kokosowym i z pestek winogron jakoś najbardziej mi podpasowaly wiesz Basiu Ja sobie podcinam sama wiec dla mnie to nie problem
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:29   #459
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

z pestek winogron? a gdzie taki kupujesz??
jeśli chodzi o odrastanie włosów(babyhair) to polecam domowy sposób-kompot z selera i pietruszki! do tego trochę imbiru i rodzynek do słodkości. działa super na włosy i paznokcie
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:33   #460
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
z pestek winogron? a gdzie taki kupujesz??
jeśli chodzi o odrastanie włosów(babyhair) to polecam domowy sposób-kompot z selera i pietruszki! do tego trochę imbiru i rodzynek do słodkości. działa super na włosy i paznokcie
Z pestek winogron to biedra
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:35   #461
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Zamawiam w takim sklepie ze zdrową żywnością
Co do baby-hair mi właśnie pełno wyrosło przy piciu drożdży

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Z pestek winogron to biedra
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 21:37   #462
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

ale co biedra?olej do włosów czy do kuchni?
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:39   #463
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Spożywcze tez nadają się do włosów ja zamawiam specjalnie bo ten mam juz sprawdzony z biedry jeszcze nie miałam
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:42   #464
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

W biedronce można kupić, właśnie spożywczy, którym też można olejować
piekę na nim mięsko, warzywka i inne dobrocie

a swoją drogą, na porost włosów i poprawę ich kondycji polecam Wam tabletki biotebal . to ziołowy lek, ale nie wolno w ciąży ani podczas karmienia piersią !!! moje koleżanki i bratowa stosowały i efekt widziały, ale minus taki, że wszędzie te włosy rosną
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:47   #465
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

aaa no spożywcze tak to wiadomo że uniwersalne myślałam tylko że jakaś seria kosmetyku.... bo np. moja siostra która też lubi różnymi składami się zajmować i czytać swego czasu bardzo mi polecała micela biedronkowego... ale chyba coś pozmieniali składy bo odstawiła (a że nosi soczewki to bardzo wymagająca jest)

ale mam ciśnienie na mięso....co trochę drepczę do biedronki i szynkę podjadam...
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:52   #466
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ej laski, a o co chodzi z tym olejowaniem? jakos mało interesuje się tematem włosów i poza myciem i nakładaniem odzywki, nic z nimi nie robie. Powiem Wam, że nawet nie mam szczotki ani grzebienia
a sorki, mam prostownice (na zdjęciach zawsze jestem po jej użyciu, bo normalnie mam falowane włosy). a i nie mam kołtunów, żeby nie było :P

Jestem bardzo ciekawa jaka będzie Nadia. włosy po mnie czy takie czarne loczki jak tatus tz ma takie zakręcone włosy, że fryzjerki narzekają, że ich maszynki ledwo to obcinają aaa do fryzjera musi chodzic co 2 tyg

Edytowane przez sasia25
Czas edycji: 2014-11-26 o 21:55
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:55   #467
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

chodzi o nawilżanie i odżywianie. w sumie to też mało wiem na ten temat i zazwyczaj to kładę co mi w ręce wpadnie...
grzebień mam ale używam tylko żeby rozczesać pod prysznicem
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 22:00   #468
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

No tobie Basia to się nie dziwie ze nie rozczesujesz na sucho

Sasia jak to nie masz grzebienia ani szczotki
I zaintrygowalas mnie tymi falami byłam pewna ze Ty z tych Prostych
Ja bez prostownicy wygladam jak zmutowanie barana ze spanielem

U mnie wedle wszelkich praw genetyki Emilka powinna mieć proste czarne włosy i ciemne oczy a jak będzie to zobaczymy
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 22:03   #469
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Hej. Po wizycie poloznej mloda przybrala 200 gram. Ale ona stwierdzila ze Natala jest kolkowym dzieckiem bo ma brzuszek napiety,szczatkowe kupy i ulewa. Mamy podawac biogaje i sab simplexs( czy jak to sie pisze)
w dzien mala jest grzeczna i spokojna potrafi dlugo spac ale nocki to koszmar lekki. Wczoraj co 1,5 godziny pobudka prawie. Dzis zobsczymy jak bedzie.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 22:16   #470
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

U mnie by wychodziło, że Mała powinna mieć kręcone włosy. Ja mam takie, TŻ też, nawet dziadki takie maja co do koloru to się okaże bo od TŻ to jasny blond a ode mnie szatyni...
INKA myślę intensywnie ;-) może coś się przyśni.
ALEKAZ oby Małej po tym kroplach lepiej było.

Ja kiedyś stosowałam drożdże. Maseczke na twarz bo miałam problemy z cerą. Pić to kilka razy próbowałam ale źle mi się odbijalo
A i też jestem z tych co nie rozczesuja :-P od czasu do czasu w trakcie mycia ich
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 22:55   #471
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Nooo może mam gdzieś jakiś grzebień, ale używałam sto la temu
Słyszałam, że mokrych włosów nie powinno się czesać więc ja tylko susze moją super ekstra suszarką i po niej moje włosy są już ok, w ogóle nie są zaplątane i same się układają tak, że mogę wyjść z domu a jak wyprostuje, to już w ogóle są lśniące i gładkie więc po co mi grzebień/szczotka?
a właśnie od 2 tyg idę podciąć końcówki do fryzjera i coś wybrac się nie mogę
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 22:56   #472
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Misia, wpólczuje bólu i przeżyć, ale dobrze ze to juz za tobą, a synek cudowny
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Kochana natron to zwyczajna soda, a ona ma bardzo szerokie zastosowanie i jest jak najbardziej bezpieczna
można jej używać do prania, sprzątania i tak jak pisałaś do zmywania oprysków z owoców i warzyw
tutaj masz przykładowy opis jak to robić http://organeoblog.pl/jak-usunac-pes...rzyw-i-owocow/
a tutaj cała skarbnica wiedzy o sodzie https://app.box.com/s/98em4szs13ov8vfilvke
Hehe, ale glupia jestem A sciagam sodę sobie z pl, bo myslalam ze u siebie nie mam (swoja drogą u mnie w drogeriach stoi miedzy witaminami i tabletkami, a tam nie wpadlam by tego szukac). Ja uzywalam zawsze do czyszczenia lazienki i kuchni, no i czasami plukania jamy ustnej, ale nie wiedzialam o tym ze mozna myć warzywa i wielu innych zastosowaniach, takze bardzo bardzo Ci dziekuję za linki
Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Właśnie czytam super blog o włosach i wiem ze.mogą rosnąć ponad 2 cm na miesięc! Czytałam też ostatnio o sposobach na wypadanie bo po ciąży na pewno będą a drożdzy póki będę karmić to nie będę pić. Ale jak skończe kp to w te pędy po drożdze :-D a mi olejowanie dużo daje no i maseczki itd itp
Mi po olejku lopianowym z papryką z Green pharmacy rosną ok.2 cm na miesiąc Wlaśnie sobie przypomnialam co ma dopisać na listę
Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
ja osobiście nie lubię jak mi włosy rosną. bo muszę do fryzjera chodzić:P
a czym olejujecie?ja głównie oliwką na rozstępy i arganowym

świetna ta książka o sodzie!
Ja arganowy też uzywam, ale tylko do suchych partii- efekty są super

Potwierdzam- super ksiązka, tyle fajnych rad

Edytowane przez antosia5
Czas edycji: 2014-11-26 o 22:57
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 23:24   #473
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

promolcia dzięki za linka z książką. jestem pod wrażeniem ile soda ma zastosowań. zapisałam sobie i na pewno będę korzystać. Ja tylko wiedziałam, że dobrze działa na brudne fugi
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 00:07   #474
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Misia no to dobrze że urodziłaś zamiast narobić przy ludziach :P Nawet trudno że poród bardziej boli ale mniejsza kicha ;-) Gratuluje że po tych wszystkich bojach się skończyło szczęśliwie. Dawidek śmiesznie opakowany w ten kombinezon jak po starszym bracie Te ciuszki takie maleńkie a i tak wiszą na tych maleństwach co dopiero wyszły z brzucha

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
za to martwię się szpitalem który wybrałam. na spotkaniu była koleżanka która 2,5roku temu tam urodziła i mówi że koszmar...najlepiej to chyba w domu... albo w drodze...
Znam dużo dziewczyn co rodziły na madalińskiego i powiem jednym słowem że ogolna opinia brzmi PRZYZWOICIE. Bez rewelacji jesli chodzi o PR ale medycznie okej i nie ma sie czego bać. Po dobry PR jedziemy na żelazną ja w Orłowskim bede szukać opcji pośredniej, maja wyzszy stopien referencyjnosci niz madalinskiego a opieka ponoc porzadna i przyjazna kobietom ale nowoczesnych wnetrz to nie ma co szukac.

Maść majerankową polecał pediatra jakiś w tv, od pierwszych dni nieomal mozna stosowac, jest bardzo lagodna, kupilam w gemini.
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 01:40   #475
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Kajzerka z dzemem o 2.30, a co Taki głód mnie obudził, że MUSIAŁAM coś zjeść!
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 05:49   #476
Justyssia87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 622
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Hejo. Jrstem po lewatywce i mam kroplowki 2, teraz czekac do 8:30 chyba. Jedyna mysl jaka ciagle mam w glowie, to czy nie umre na stole...takie chore mysli,tak sie boje.. ale wyjscia nie ma, trzeba spiac poslady i dawaj. Dobrze ze dzis mi to zrobia bo od 2dni skurcze mam i byly ze dwa na 130% a potem mniejsze alw coraz czesciej regularne i w wc bylam co 5min taka biegunje mam od paru dni,lewatywa nie potrzebna heheh... Maly cos dziwnego robi w brzuchu tez od wczoraj chyba cos przeczuwa malenstwo.. dziewczyny milego dnia i smacznego sniadanka
Justyssia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 05:54   #477
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Hejo. Jrstem po lewatywce i mam kroplowki 2, teraz czekac do 8:30 chyba. Jedyna mysl jaka ciagle mam w glowie, to czy nie umre na stole...takie chore mysli,tak sie boje.. ale wyjscia nie ma, trzeba spiac poslady i dawaj. Dobrze ze dzis mi to zrobia bo od 2dni skurcze mam i byly ze dwa na 130% a potem mniejsze alw coraz czesciej regularne i w wc bylam co 5min taka biegunje mam od paru dni,lewatywa nie potrzebna heheh... Maly cos dziwnego robi w brzuchu tez od wczoraj chyba cos przeczuwa malenstwo.. dziewczyny milego dnia i smacznego sniadanka
Powodzenia i trzymamy
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 05:58   #478
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Justysia kciuki!!! Pomysl sobie ze juz dziś wreszcie będzie po wszystkim i będziesz tulic swojego malucha. Powodzenia!
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 06:04   #479
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja olejuje lnianym albo arganowym tloczone na zimno kupuje np w auchon. Ja staram się nie suszyc suszarka często ani nie prostowac tylko rozczesac jak wyschna porządnie bo wiem ze.później jak się spala to już po włosach
Ja mam generalnie proste i grube włosy a fryzjerka mi powiedziała ostatnio ze bardzo zdrowe :-D podcinam w miarę regularnie ale nie sama tylko u fryzjera bo sama bym tego dobrze.nie dała rady zrobić za gęste są a poza tym ja lubię chodzić do fryzjera :-D aa no i używam lżejszych szamponów bardziej naturalnych.
Rok przed ciążą wypadały mi na potęgę teraz widzę znaczną poprawę i chce żeby tak zostało
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 06:07   #480
Linea86
Raczkowanie
 
Avatar Linea86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 366
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Hejo. Jrstem po lewatywce i mam kroplowki 2, teraz czekac do 8:30 chyba. Jedyna mysl jaka ciagle mam w glowie, to czy nie umre na stole...takie chore mysli,tak sie boje.. ale wyjscia nie ma, trzeba spiac poslady i dawaj. Dobrze ze dzis mi to zrobia bo od 2dni skurcze mam i byly ze dwa na 130% a potem mniejsze alw coraz czesciej regularne i w wc bylam co 5min taka biegunje mam od paru dni,lewatywa nie potrzebna heheh... Maly cos dziwnego robi w brzuchu tez od wczoraj chyba cos przeczuwa malenstwo.. dziewczyny milego dnia i smacznego sniadanka
Justyssia powodzenia! Mysl tylko o tym, ze za chwile przytulisz swojego dziaciaczka i ile z nas pewnie chcialoby byc na Twoim miejscu Bedzie dobrze
__________________
Linea86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.