Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 _________ - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 14:47   #4771
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Zapomnialam Eryczkowi pogratulowac 3 msc Buzki dla niego

Jejku jak ten czas pedzi, u nas zaraz 4 msc, ledwo sie wszystko unormuje i mam sie znow starac, potem znow te nieprzespane nocki...? No nie wiem...
Podziwiam kobiety, ktore maja dzieci z roznica roku, bo tzn ze majac jedno malenstwo przy sobie byly znow w ciazy... a wiadomo nie kazda kobieta ma wtedy powera i zdrowie, a takie malenstwo nadal wymaga prawie calodobowej opieki...
I tak mysle sobie- skoncze karmic to by nalezalo sie zregenorowac, odsapnac troche... nie wiem czy wtedy od razu zapragne byc w ciazy
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:02   #4772
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Rybka ja też takie kobiety podziwiam a w szczególności moją teściową - 10 dzieci rok po roku . Praktycznie przez 10 lat ciągle była w ciąży
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:23   #4773
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

moja prabacia tez urodzila 10 tylko jedno zmarlo, moja babcia jest najstarsza, w strasznej biedzie sie wychowywali.jak te kobiety dawaly - daja rade to ja pojecia nie mam, nawet nie wiem czy sie na drugie dziecko zdecyduje.

Tikki zawsze mnie interesuje jak sie maja takie kobiety, ktore tyle ciaz przezyly, jak sie ma Twoja tesciowa zdrowotnie?
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:50   #4774
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
MOje dziecko obudziło się po 10minutach z pięknym uśmiechem i nie dało się Jej uśpić ponownie nawet na rękach...teraz lezy pod zabawkami i się bawi.... ale przed chwilą mnie zszokowała, bo położyłam niedaleko grzechotkę i misia i w którymś momencie patrzę a Ona ma w ręku grzechotkę i się Nią bawi czyli sama wzięła do ręki leżącą zabawkę
Brawo dla Hani za lapanie zabawek! Ja tak czekalam az Ania zacznie lapac zabawki sama no i juz lapie od paru dni Teraz czekam az zacznie lapki wyciagac po przedmioty, wiecie tak w stylu "daj mi to"

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Dobry
Desiu zdjecie zabkow z dedykacja dla Ciebie
Juz troche podrosly to dalo sie je sfotografowac
Jakie cudne zebuchy!

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Hej wieczorkiem

Ja mam ostatnio trudne dni...Chce mi sie ciagle plakac, ze takie popierdzielone to zycie, ze trzeba wracac do pracy i dzialac przez to wbrew naturze Karmilam piersią, wywalczylam ta piekna laktacje przechodzac przez wielkie trudy i teraz robie wszystko zeby zaniknal mi pokarm, jakie to smutne Tak bardzo kochalam karmic piersia, takbardzo lubilam ta bliskosc, Szymon na cycu byl spokojniejszy, nie ulewał tak jak teraz, mniej płakusiał i ja chyba tez sie relaksowalam, a teraz musialam nauczyc go pic mleczko i picie z butelki, bo niestety nie mam opcji karmienia nawet w nocy chociaz przez to ze wracam na zmiany (w tym nocki)
I jak karmilam go jeszcze ostatnio w nocy i nad ranem, tak teraz juz prawie nie mam pokarmu...I juz nie mam mu co dac
Nie wiem czy hormony mnie opuszczaja i z tego powodu tak mi sie chce płakac, czy po prostu mam takiego doła, ze cos sie skonczylo...;(
Tak bardzo mi tego brakuje, mimo iz marudzilam czasem, ze jest sie "uwiazanym". Jest mi bardzo smutno, musialam sie Wam wypłakac.
I chyba przez to ze juz nie karmię, mam kiepski humor i jestem bardzo placzliwa....Jest mi bardzo bardzo źle, nie wiedzialam ze bedzie to takie trudne
Oj biedna Aguskuu Pewnie kazda z nas jakos odchorowala/odchoruje odstawienie od piersi. Badz z siebei dumna ze tak ci super szlo, Szymonek super przybieral na twoim mleku!

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
no właśnie nie ma zamiennika, nawet w zastrzykach nie ma, dzwoniliśmy do lekarki się zapytać...
Wiecie gdyby ona dużo jadła i piła to może problem byłby mniejszy, bo bym Jej wmieszała w nutelle , chleb posmarowała (1 ml) potem do soku (0, 5) itd. a tak to jest kiszka , bo nie ma z czym dać ,bo nie ruszy


Podstawa jutro to zmienić sposób podawania , bo dzisiaj to ona nawet ode mnie by czekolady nie wzięła, smutne to, bo wiecie płaczę, krzyczy mama nie, a Ty pchasz to do pyszczka , wiadomo dla Jej dobra, no ale przykre to jest....
Oczywiście za chwilę gdzieś tam mam myśl o tych dzieciach chorych w szpitalach i na cięzkim leczeniu i wtedy dziękuję,że mam tylko takie problem ......no nic damy radę, wyjścia nie ma
Super ze juz sie Ninka lepiej czuje i masz mowa metode na 'przemycanie' lekarstwa. Buziaki dla Kajulki, co u niej slychac?


Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
I skonczylismy dzis 3 miesiace
Gratulacje! U nas z wybiciem 3 miesiaca zaczely sie nowe umiejetnosci, bo ostatnio cos cisza byla

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
A ja muszę pochwalić Antka bo w końcu nauczył się załatwiać wszystkie sprawy na ubikację a nie na nocnik
Gratki dla Antka!

MoniaHan, natchnelas mnie do testowania sloiczkowego jedzonka. Poszlam do sklepu na spacerze i zakupilam 7 sloikow, dwie saszetki, chrupki ryzowe i kaszke wielozbozowa. I sie objadam. Ania patrzy zazdrosnie a ja do niej "no co, zanim Ci dam to musze sprawdzic czy dobre " Biedna musi czekac jeszcze z 2 miesiace minimum.
Ogolnie jakbym byla bobasem to bym sie darla co posilek az by mi nie dali 'jablka z borowka' z Hippa. Wymiata
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:53   #4775
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Zia dobra jestesjak zaczelam czytac to pomyslalam..to sie rozszalas i tak szybko bedziesz wprowadzac Ani nowe jedzonko...a to dla Ciebie przeciez te sloiczki
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:55   #4776
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
Zia dobra jestesjak zaczelam czytac to pomyslalam..to sie rozszalas i tak szybko bedziesz wprowadzac Ani nowe jedzonko...a to dla Ciebie przeciez te sloiczki
No pewnie Juz wiekszosci nie ma
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 15:56   #4777
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Rybka ja też takie kobiety podziwiam a w szczególności moją teściową - 10 dzieci rok po roku . Praktycznie przez 10 lat ciągle była w ciąży
Podziwiam
W ogóle podziwiam kobiety które mają dzieci w krótkim odstępie czasu. Moje jest tak absorbujące że z drugim chyba bym rady nie dała
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 15:57   #4778
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
moja prabacia tez urodzila 10 tylko jedno zmarlo, moja babcia jest najstarsza, w strasznej biedzie sie wychowywali.jak te kobiety dawaly - daja rade to ja pojecia nie mam, nawet nie wiem czy sie na drugie dziecko zdecyduje.

Tikki zawsze mnie interesuje jak sie maja takie kobiety, ktore tyle ciaz przezyly, jak sie ma Twoja tesciowa zdrowotnie?
Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Rybka ja też takie kobiety podziwiam a w szczególności moją teściową - 10 dzieci rok po roku . Praktycznie przez 10 lat ciągle była w ciąży
o jaaa... i one pewnie dylematow nie mialy tak jak my To sa duze rodziny, sama pochodze z wielodzietnej ale nie az takiej. A teraz wielodzietna to taka gdzie jest 3.dzieci i to wcale nie jest takie czeste... :/

Moniahan i dzwonil GP?
Moze to uczulenie to od pieluszki, moze za ciasno zapielas nie chcacy i zaraz to zniknie...?
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:02   #4779
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość

Ja wiele razy na te maszynce tarłam jabłko i marchewke do obiadu i wychodziła taka papka jak ze słoiczka.
A jaką masz tą maszynkę Tynka? I nawet drobniusich grudeczek nie było wtedy w tej papce?

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Zapomnialam Eryczkowi pogratulowac 3 msc Buzki dla niego

Jejku jak ten czas pedzi, u nas zaraz 4 msc, ledwo sie wszystko unormuje i mam sie znow starac, potem znow te nieprzespane nocki...? No nie wiem...
Podziwiam kobiety, ktore maja dzieci z roznica roku, bo tzn ze majac jedno malenstwo przy sobie byly znow w ciazy... a wiadomo nie kazda kobieta ma wtedy powera i zdrowie, a takie malenstwo nadal wymaga prawie calodobowej opieki...
I tak mysle sobie- skoncze karmic to by nalezalo sie zregenorowac, odsapnac troche... nie wiem czy wtedy od razu zapragne byc w ciazy
Masakra tak zaraz jedno po drugim dzieciątko mieć, strasznie wyczerpujące dla organizmu to musi być... Moja teściowa miała 4 dzieci rok po roku (a wcześniej jeszcze dwoje w odstępach czasu) no i o ile jeszcze parę lat temu była okazem zdrowia to teraz jej się wszystko posypało...
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:13   #4780
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

za 20min jedziemy do przychodni z tym odparzeniem....bedzie Hanie ogladac...pielegniarka... .rece mi opadaja, oczywiscie nie mam nic do pielegniarek...
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:36   #4781
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki,
Kajulka po szczepieniu troszkę marudna była, ale i tak ogólnie dobrze zniosła ten czas, także kamień z serca. Cieszę się że w końcu się udało, bo chciałam żeby w końcu bez strachu isć "do ludzi", poza tym to już ostatni gwizdek na rota..
W dzien szczepienia Kaja pobiła rekord spania w nocy - od 21 do 6.30! Musiała Biedulka odreagować ten stres.
No ale dziś juz standardowo obudziła sie koło 5.

Już czytam co u Was a jestem tylko na chwilkę, bo Tż dzis świętuje urodziny, i z tej okazji robimy domową pizze (a raczej tz robi, bo ja dzis niestety obolała..)

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

gkatarzynka, Tikki, no jestem w szoku jak czytam że Wasze dzieciaczki już chwytają zabawki, Kaja trzyma tylko jak się Jej włoży do rączki, no ale daję Jej jeszcze czas, bo urodziła się wcześniej, a poza tym cały czas jednak z tym napięciem jeszcze problem, choć juz robi postępy
Lenia, Hania za to prawie wcale się nie obraca na boczki... a z tym chwytaniem, to nie zawsze Jej się chce, taki leniuszek czasem z Niej. Każde dziecko rozwija się inaczej i na Kaję też przyjdzie Jej czas
Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
dzien dobry

U nas w koncu nocka jak dawniej, Mateuszek spał do 5 , i sam sobie wlaczyl karuzelke i sie bawil kochane dziecko i zrobil piękna kupe, a ja juz sie martwilam bo kilka dni pod rzad zrobil rzadsza niz zawsze.

Dziewczyny czy jak jest bardzo duzy wiatr to wychodzicie z dziecmi na spacer? bo my mieszkam w takich polach i u nas zawsze mocniej wieje i TZ mi gada ,ze dziecko ebdzie chore itd i juz sama nie wiem, ale chyba jezeli cieplo ubrane to nic sie nie powinno dziac.

Aguskapo czesci Cie rozumiem , ja z powodu moich problemów z karmieniem, tez przezylam koszmar ,długo upłyneło zanim sie z tym pogodzilam, tez czulam jakby mi ktos lub cos zabierało bliskosc z dzieckiem, no ale niestety czasami pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc w Twoim przypadku tego ,ze musisz isc do pracy. Dla swoich synków i tak jestes najcudowniejsza mama na świecie

Ja dzis znowu lece pocwiczyc na stepie, po takiej gimnastyce odrazu inaczej sie człowiek czuje.

my z komputerem nie mam problemu TZ wcale nie korzysta

Gosia gratulacje dla Eryczka

Nowaken Brawo dla Antka

Lenka ,super ze Kajunia tak ładnie zniosła szczepienie,
Mateuszkowi dałam ze sloiczka bobovita, taki słoicze moze stac w lodówce 48 godzin, wiec akurat przez te dwa dni zjadł tak żeby sie nie zmarnowało. Mine miał ciekawa, troche sie krzywił, a później ładnie otwierał dziubka
Kaszki z łyzeczki nie chciał jesc , a jabłuszko mu spasowwało, dzis kupie marcheweczke

Zamierzam w przyszlosci sama trzec, ale nie wiedzialam czy bedzie chcial w ogole ruszyc i czy oplaca mi sie brudzic maszynke- mam taka maszynke do miesa z nakładkami do tarcia, miedzy innymi na taka miazge i jej bede uzywac, tylko poczekam az zacznie wiecej zjadac.

jeszcze mam pytanie czy wszystkie macie maty edukacyjne dla dzieciaczków? czy opłaca mi sie tearz kupic Mateuszkowi taka mate? jak długo sie na tym bedzie bawił? jakie maty macie? z góry dzieki za odp.



pisałam tego posta od 4 godzin na raty i w koncu sie udało
Co do maty, to my nie mamy takiej standardowej maty edukacyjnej, właśnie czekam na taką, jak w załączniku, bo to ma być mata - kącik zabaw na dłuższy czas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large_101220_a_11.jpg (10,0 KB, 3 załadowań)
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 16:47   #4782
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
Tikki zawsze mnie interesuje jak sie maja takie kobiety, ktore tyle ciaz przezyly, jak sie ma Twoja tesciowa zdrowotnie?
Moja teściowa to okaz zdrowia. Uwielbia biegać przy kuchni, robić imprezy, poza tym ma jeszcze gospodarkę (pełno świń i 4 krowy) i wychowuje wnuka z porażeniem mózgowym.

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Lenia, Hania za to prawie wcale się nie obraca na boczki... a z tym chwytaniem, to nie zawsze Jej się chce, taki leniuszek czasem z Niej. Każde dziecko rozwija się inaczej i na Kaję też przyjdzie Jej czas
To widzę, że nasze córy takie same . Największy wysiłek to chwytanie zabawek a kręcić im się nie chce

Andrejcia już śpiucha . Nie dało się jej nawet porządnie wykąpać tylko chlup chlup, bo wrzeszczała, że chce spać

MoniaHan...Pewnie Hania ma to co Andrea miesiąc temu. Zeszło jej po 3 aplikacjach tego czerwonego o którym pisałam.
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:07   #4783
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
no tak tylko dziwna sprawa jest bo na mojej ulotce info ze przez 7 dni i nie dluzej uzywac,a na polskiej ulotce w necie ze mozna do 4tyg, a sklad jak porownalam to jak na moje oko taki sam, wiec nie wiem co robic.
w ogole jakies uczulenie Hani wyskoczylo na brzuszku na wysokosci gdzie zapina sie pieluche - boje sie ze to moze od tego kremu wlasnie, bo jak doczytalam to jednak krem a nie masc ten daktacort.
zadzwonilam do przychodni i teraz czekam na telefon nieszczesnego GP. zobacze co powie - jak mi sie nie spodoba co powie to znow bedzie trzeba jechac do polskiego pediatry 200km w jedna strone
Masakra z tymi lekarzami, ja przypuszczam ze taki lekarz rodzinny nawet niewiele wie na ten temat, specjalista napewno by inaczej podszedl do sprawy
Szkoda ze nie masz zadnego pediatry do ktorego mozesz dzownic.
Chociaz powiem Ci ze to polozna w szwecji mi powiedziala o tym ze dawke sterydu nalezy zmniejszac
Tam tez chodzilismy albo do rodzinnego albo do poloznej.
Ale jednak te polozne to sa po studiach, wiec mysle ze to wyksztalcone kobiety
Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Zapomnialam Eryczkowi pogratulowac 3 msc Buzki dla niego

Jejku jak ten czas pedzi, u nas zaraz 4 msc, ledwo sie wszystko unormuje i mam sie znow starac, potem znow te nieprzespane nocki...? No nie wiem...
Podziwiam kobiety, ktore maja dzieci z roznica roku, bo tzn ze majac jedno malenstwo przy sobie byly znow w ciazy... a wiadomo nie kazda kobieta ma wtedy powera i zdrowie, a takie malenstwo nadal wymaga prawie calodobowej opieki...
I tak mysle sobie- skoncze karmic to by nalezalo sie zregenorowac, odsapnac troche... nie wiem czy wtedy od razu zapragne byc w ciazy
Ciezka decyzja przed Toba

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Rybka ja też takie kobiety podziwiam a w szczególności moją teściową - 10 dzieci rok po roku . Praktycznie przez 10 lat ciągle była w ciąży
Wow, wyrazy podziwu dla tesciowej!

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Brawo dla Hani za lapanie zabawek! Ja tak czekalam az Ania zacznie lapac zabawki sama no i juz lapie od paru dni Teraz czekam az zacznie lapki wyciagac po przedmioty, wiecie tak w stylu "daj mi to"


Jakie cudne zebuchy!


Oj biedna Aguskuu Pewnie kazda z nas jakos odchorowala/odchoruje odstawienie od piersi. Badz z siebei dumna ze tak ci super szlo, Szymonek super przybieral na twoim mleku!


Super ze juz sie Ninka lepiej czuje i masz mowa metode na 'przemycanie' lekarstwa. Buziaki dla Kajulki, co u niej slychac?



Gratulacje! U nas z wybiciem 3 miesiaca zaczely sie nowe umiejetnosci, bo ostatnio cos cisza byla



Gratki dla Antka!

MoniaHan, natchnelas mnie do testowania sloiczkowego jedzonka. Poszlam do sklepu na spacerze i zakupilam 7 sloikow, dwie saszetki, chrupki ryzowe i kaszke wielozbozowa. I sie objadam. Ania patrzy zazdrosnie a ja do niej "no co, zanim Ci dam to musze sprawdzic czy dobre " Biedna musi czekac jeszcze z 2 miesiace minimum.
Ogolnie jakbym byla bobasem to bym sie darla co posilek az by mi nie dali 'jablka z borowka' z Hippa. Wymiata
Smacznego Zia

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Podziwiam
W ogóle podziwiam kobiety które mają dzieci w krótkim odstępie czasu. Moje jest tak absorbujące że z drugim chyba bym rady nie dała
Jakbys musiala to bys dala
Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
za 20min jedziemy do przychodni z tym odparzeniem....bedzie Hanie ogladac...pielegniarka... .rece mi opadaja, oczywiscie nie mam nic do pielegniarek...
Mam nadzieje ze czegos sensownego sie dowiecie
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 17:24   #4784
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Zapomnialam Eryczkowi pogratulowac 3 msc Buzki dla niego

Jejku jak ten czas pedzi, u nas zaraz 4 msc, ledwo sie wszystko unormuje i mam sie znow starac, potem znow te nieprzespane nocki...? No nie wiem...
Podziwiam kobiety, ktore maja dzieci z roznica roku, bo tzn ze majac jedno malenstwo przy sobie byly znow w ciazy... a wiadomo nie kazda kobieta ma wtedy powera i zdrowie, a takie malenstwo nadal wymaga prawie calodobowej opieki...
I tak mysle sobie- skoncze karmic to by nalezalo sie zregenorowac, odsapnac troche... nie wiem czy wtedy od razu zapragne byc w ciazy
Dzieki

Ja chce zaczac dzialac dzieciowo od wiosny-lata przyszlego,mysle ze tak kolo maja-czerwca zaczniemy sie starac.Moze umowimy sie i zaczniemy razem starania?I jak sie uda rownoczesnie to bedziemy znow razem na innym watku mamusiowym
O ile wtedy bedzie jeszcze czas na jakies watki



Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Rybka ja też takie kobiety podziwiam a w szczególności moją teściową - 10 dzieci rok po roku . Praktycznie przez 10 lat ciągle była w ciąży
O wow!Ja tez podziwiam.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:17   #4785
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Moja teściowa to okaz zdrowia. Uwielbia biegać przy kuchni, robić imprezy, poza tym ma jeszcze gospodarkę (pełno świń i 4 krowy) i wychowuje wnuka z porażeniem mózgowym.


To widzę, że nasze córy takie same . Największy wysiłek to chwytanie zabawek a kręcić im się nie chce

Andrejcia już śpiucha . Nie dało się jej nawet porządnie wykąpać tylko chlup chlup, bo wrzeszczała, że chce spać

MoniaHan...Pewnie Hania ma to co Andrea miesiąc temu. Zeszło jej po 3 aplikacjach tego czerwonego o którym pisałam.
Hehe... ja to się w którymś momencie zaczęłam martwić, że coś się gorzej rozwija... ale stwierdziłam, że najwyżej mi pediatra powie przy następnym szczepieniu jak coś będzie nie tak... a jakoś tak jak patrzę na Hanię, to nie widzę, żeby Jej czegoś brakowało - wręcz przeciwnie

Moja Hania właśnie przed chwilą zasnęła... dziś w dzień stosowałam metodę TH, przedłużania drzemek podczas dnia... i nawet nam się udało... choć od karmienia o 15.30 do 18 (kąpiel) nie dała się uśpić...a po kąpieli i karmieniu zasnęła slicznie i dość szybko...
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dzieki

Ja chce zaczac dzialac dzieciowo od wiosny-lata przyszlego,mysle ze tak kolo maja-czerwca zaczniemy sie starac.Moze umowimy sie i zaczniemy razem starania?I jak sie uda rownoczesnie to bedziemy znow razem na innym watku mamusiowym
O ile wtedy bedzie jeszcze czas na jakies watki





O wow!Ja tez podziwiam.
To ja się piszę na starania na ten czas, co i Ty... w każdym razie takie mamy plany o ile wszystko się dobrze poskłada i mięśniak nie będzie przeszkadzał
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:23   #4786
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

pielegniarka przepisala canesten tym razem.dzis smarowalam sudokremem ale jeszcze sie pogorszylo niestety.
pieluszke zawsze zakladam luzno. przeszukalam net i czasami kobiety traktuja takie odparzenia swoim mlekiem...hmm nie wiem sama, w sumie na poranione sutki jest zalecana taka kuracja.czesto w dzien zmieniam pieluszki, wietrze i chyba w koncu na noc zostawie bez pieluchy jak mi radz moja mama, tylko ze to sporo zamieszania, bo jak bede karmic to musze wtedy nakladac pieluche ai tak bedzie trzeba zmienia maty.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:44   #4787
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
pielegniarka przepisala canesten tym razem.dzis smarowalam sudokremem ale jeszcze sie pogorszylo niestety.
pieluszke zawsze zakladam luzno. przeszukalam net i czasami kobiety traktuja takie odparzenia swoim mlekiem...hmm nie wiem sama, w sumie na poranione sutki jest zalecana taka kuracja.czesto w dzien zmieniam pieluszki, wietrze i chyba w koncu na noc zostawie bez pieluchy jak mi radz moja mama, tylko ze to sporo zamieszania, bo jak bede karmic to musze wtedy nakladac pieluche ai tak bedzie trzeba zmienia maty.
A to nasz klotrimazol jest
Sudokrem dziala wysuszajaco, a mozliwe w takim razie ze trzeba to nawilzac
Mam nadzieje ze ta nowa masc pomoze!
A swoim mleczkiem mozesz sprobowac na brzuszku, napewno nie zaszkodzi!
A polozna cos na to mowila?
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:45   #4788
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Brat mojej mamy ma 9 dzieci, jego zona praktycznie pol zycia przechodzila w ciazy, co do nich pojechalismy to ona w ciązy, od 3 ciazy w zwyz rodzila w domu, ekspresowo , gdzie kucnela tam urodzila
Nie wiem do tej pory jak te dzieci sie wychowały, bo wujek pił a , jego zona niezaradna.My sie tak martwimy i cackami z naszymi maluchami a tu prosze


Gosica mam maszynke zelmera, wydaje mi sie (bo jzu jakis czas z niej nie korzystalam) ze to co starlam bylo taka papka , bez grudekale na 100 procent powiem jak uzyje ponownie.

Dziewczyny Mateusz tez rzadko sam cos chwyci, przekreca sie tylko z pleców na boczek (jeden) i czasami z brzucha na plecy (ale rzadko mu sie udaje) ja tam mysle ze wszystko przyjdzie z czasem

Mateuszek śpi, ja sie tak wyćwiczyłam, ze myslalam ze ducha wyzione, podjadam czekoladke i popijam piwko z soczkiem
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:47   #4789
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Wrzuciłam kilka zdjjęć na maila
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 18:54   #4790
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Ja też jestem tego zdania, że wszystko przyjdzie z czasem i nie ma co się sugerować książkami.

Karolca Ewelinka jak zwykle przeurocza
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:59   #4791
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Ja też jestem tego zdania, że wszystko przyjdzie z czasem i nie ma co się sugerować książkami.

Karolca Ewelinka jak zwykle przeurocza
dokładnie.
Ewelinka nie potrafiła się przekręcać i w ciągu jednego dnia opanowała tę sztukę
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:03   #4792
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ewelinka nie potrafiła się przekręcać i w ciągu jednego dnia opanowała tę sztukę
Dlatego jednego nie można zapomnieć jednej rzeczy - nigdy nie można zostawić dziecka bez opieki na powierzchniach z których może spaść.
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:12   #4793
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Dlatego jednego nie można zapomnieć jednej rzeczy - nigdy nie można zostawić dziecka bez opieki na powierzchniach z których może spaść.
i nigdy tego nie robię
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:13   #4794
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

hej dziewczyny

melduje ze To co miała mała pod paszkami te ropne zmiany to okazało sie ze GRONKOWIEC
dzis wysżłysmy z eszpitala byłysmy od poeniedzialku. Gronkowiec dalej jest a skórze. ehhh w szpitalu zaraziła sie mam smarowac w domu mascia z antybiotykiem i kapac 2 razy dziennie w kali

do tego wyszła bakteria e coli w moczu, a lekarz nie przepisał na ta bakterie nic. bez sensu.....
Miały Wasze dzieciaczki cos takiego???
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:21   #4795
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Gosia no fajnie by bylo, zeby chociaz kilka z nas bylo na nowym watku Najlepiej wszystkie Ale ja nie wiem czy chce urodzic na zime...
Poza tym od razu kalkuluje kiedy moglabym leciec do Pl, kiedy maz ma urlop, u nas to troche skomplikowane... Chociaz najlepiej to chyba isc na zywiol Przy tej ciazy nie myslalam w sumie o takich rzeczach, ale fajnie sie zlozylo, bo urodzilam po terminie, maz mial 2 tyg urlopu, ktore polaczyly mu sie ze Swietami Wielkanocnymi, wiec 4 tyg wolnego. Przy dwojce dzieci tez przydalaby sie jakas pomoc...

MoniaHan mam nadzieje, ze ta masc pomoze Hanulce. Ja bym sie bala zostawic mala rozebrana na noc, ale tylko o to ze sie przeziebi.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

ojej PrincePolo Biedna Rozalka...
Ja niewiele wiem o tej bakterii i postepowaniu z nia, wiec nie pomoge.
Buzki dla Was

Edytowane przez rybka13
Czas edycji: 2012-07-20 o 19:27
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:25   #4796
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Wiecie co, dzisiaj cale popoludnie chodzilam i mialam mega parcie na pizze i kilka godzin myslalm - zamowie, a za chwile -nie zamowie, nie warto
No i jednak i nie zamowilam
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:28   #4797
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

o kurcze Desia ,ale mam ochote na pizze z sosem czosnkowym, ale gratulacje dla Ciebie ,ze wygralas walke ze soba
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:37   #4798
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

melduje ze To co miała mała pod paszkami te ropne zmiany to okazało sie ze GRONKOWIEC
dzis wysżłysmy z eszpitala byłysmy od poeniedzialku. Gronkowiec dalej jest a skórze. ehhh w szpitalu zaraziła sie mam smarowac w domu mascia z antybiotykiem i kapac 2 razy dziennie w kali

do tego wyszła bakteria e coli w moczu, a lekarz nie przepisał na ta bakterie nic. bez sensu.....
Miały Wasze dzieciaczki cos takiego???
Biedna Rozalka
Co do coli to wiem , ze jakas tam ilosc jest dopuszczalna i powyzej tego daja antybiotyk ale niestety nie znam tych ilosci
Zycze zdrowka dla malej

Karolca - Ewelinka jak zawsze wymiata, jest zawsze taka szczesliwa na zdjeciach, az milo patrzec!

Jolka - Orzeszek cudny, widac ze pieknie rosnie!
Jak idzie Wam rozszerzanie diety?
Dlaczego tak rzadko wpadasz?

Gosica - ale sie usmialam z ataku Gabrysi
Swietne filmiki,a mala slodka jest

Natkulec - Madzia sliczna, piekna sesja, a Ty jaka mlodziutka jestes
Fajnie ze Madzia juz ma kolezanke, widac ze swietnie razem czas spedzaja

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
o kurcze Desia ,ale mam ochote na pizze z sosem czosnkowym, ale gratulacje dla Ciebie ,ze wygralas walke ze soba
O tak!
Wlasnie z masa sosu czosnkowego, taka z 4 serami
No ale musze sie pilnowac, gdybym miala 5 kg do zgubienia to bym sobie pozwolila, ale ja chce zgubic jeszcze 20, wiec musze byc twarda niestety
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:40   #4799
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Desiu a to sa kg , które przybyly w ciazy, czy wczesniejsze? pamietam ze kiedys pisalas ze sporo schudłas.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:41   #4800
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Prince_polo kciuki za Rozalke aby szybko wyzdrowiala,

Desiu tak ten krem to klotrimazol, mam nadzieje ze tym razem podziala,

Rybka masz racje - nie pomyslalam ze Hania jakby spala bez pieluszki to raczej bez nakrycia - a to nie jest dobry pomysl.
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:39.