Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-06, 08:00   #4771
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laseczki..zrobilismy sobie wypad do Świeradowa z rodzinką..Szatanka czy wiesiolek lub biogal moze zapychac??łykam tez Nouvelle bo tam w skladzie extrakt z pomidora. i ssie acerole(wit c)Rutyna zapobiegawczo musi byc,lepsza mała dawka nizeli zadna..tez mam naczynka szczegolnie teraz po zimie kolo nosa widac Auriga XO z wit K plus serum albo krem z wit c..moze lepiej w zestawie działa???Lapus chudiesz a ja kupilam tabletki ale nie napisze Wam nazwy bo na mnie siądziecie a to moja bron ostateczna i nawet do 8 kg w ciagu mca mozna zjechac..Kiedy sesje mialam lub jakies wazne wydarzenie cobym musiala wygladac..hm..mniej..za wsze pomogły......i sa moim sos Beti jak tam podklad?co kupilas???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 08:31   #4772
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Doberek weekendowo

Michell , pewnie jakas Meridie lub Zelixe lykasz albo cos w tych klimatach ...ja tego brac nie moge , probowalam i brzuch mi sie jak kamien robil ....
musze na warzywach zyc bez zadnych cudownych wspomagaczy
jakos daje rade poki co - kg leca w dol

no nic, kawka wypita, trza pocwiczyc

milego dnia , odpoczywajcie laseczki

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-06 o 08:53
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 09:45   #4773
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nie,nie te Kupilam wage przed chwila o to jak przezyje ten szok wejscia bedzie dobrzeMotywujesz mnie kobieto mnie tam samej sie nie chce wyginac śmiało ciało masazerkiem sie potraktuje dzis..cholera nie jestem konsekwentna..obiecuje sobie codziennie i....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 09:48   #4774
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć dziewczyny, odnośnie naczynek, bo to też moja zmora, to zapobiegawczo trzeba brać 2 tabletki 3 razy dziennie rutinoscorbinu, cerutinu itp, byle w składzie była wit. C i rutyna. Całe życie tak łykać mówi moja dermatolog, ale to głównie by nie powstały nowe, bo na stare to już nie zadziała niestety.
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 10:19   #4775
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Beti jak tam podklad?co kupilas???
Nie mogę się zdecydować Ciagnę na l'oreal i czekam na wiosnę. Może łatwiej mi będzie wybrać
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 11:24   #4776
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beata2906
Nie mogę się zdecydować Ciagnę na l'oreal i czekam na wiosnę. Może łatwiej mi będzie wybrać
......................

Guerlain Parure Extreme - POLECAM ,ma spf 25,trzyma sie caly dzien i kryje ladnie mam odcien nr 03 beige

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-06 o 15:37
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-06, 12:05   #4777
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Beti z clinique tez nawilzajacy fajny jest SUPERMOISTURE ale i tak chanel lepszy,tylko musisz moze 20 cameo przetestowac lub 30 shell..Wziełam wczoraj z sephory probki even bater-clinique,diora i Bourjois, Healthy Mix...Stawiam na nawilzajace podklady bo primo zadnych baz nie trzeba stosowac,sekundo-jakos rozswietlaja lico i odejmuja lat... Guerlain jest fajowy!! mialam 23 kolor ale dla Ciebie Beti bedzie za ciemny..rozcierałam go z bazą co dawało efekt cery musnietej słońcema co do tuszu do przebił wszystkie na glowe moj nowy nabytek(kupiony w okazyjnej cenie na allegro)HR Lash Queen bez zadnych ciapek czy piór ten w złotym opakowaniu..Szczotka wielka ale jak nabralam wprawy rzęsiska lekkie,nieobciązone i az do niebaFatale . to tusz do typowo mocnego podkreslenia oka..i niestety ja nim malowac sie nie umiemgrzebyczek super bo wyciaga rzęsy ale upackalam sie ze wygladałam jakby mnie ktos pobiłale fakt smolista czerń,taka błyszcząca perłowo i rzesy jak z reklamy..i co rozni tusze wysokopółkowe to ze nie obciazaja rzes ,nawilzaja i maja w skladzie skladniki przyjazne oku..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 22:29   #4778
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziekuje Wam wszystkie kobietki za odpowiedzi na moje posty

mam jeszcze takie pytanie, w tym zestawie z allegro jest takie cos "krem łagodzący Hydra-Vital Factor K - 50 ml" kiedy sie trzeba tym smarowac i co to daje?

w tym zestawie jest instrukcja? bede wiedziala, kiedy i ile razy sie smarowac tymi kremami?




---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

pocachontas ma w zestawie jeszcze taki krem "krem z filtrem FPS 50+ pantalla total dermatologica- 50 ml"

ktos tego uzywal? warto to kupic? czy lepiej kupic ten zestaw o 100 tanszy i poprostu kupic soobie jakies filtry z aven np?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:40   #4779
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

sensual od Pohacontas mozesz smialo kupic - ja od niej tez kupowalam i wszycho ok ,
hydravital factor K to krem lagodzoco-nawilzajacy , ktory lagodzi skutki sciagania i pieczenia skory przez cos2 , bo cos 2 to krem drazniacy!
instrukcja jest w kilku jezykach ale po polsku nie ma o ile pamietam
ale to juz tu bylo wielokrotnie pisane jak kremu uzywac , znajdziesz sobie ....

ten krem spf50 co ma pocahontas ma lekki jasny kolorek ,jest tonujacy , mi nie pasil bo podkresal skorki sterczace ale jak uwazasz ....


milej niedzielki zycze szystkim
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 16:04   #4780
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka wiem co to za tablety ja niestety nie mam jak ich kupića wypróbowałabym chętnie
Biogal może Cię zapychać co do wiesiołka nigdy nie stosowałam.Ostaw na troche i zobaczysz bo i tak nie masz jak inaczej sprawdzić co Cie zapycha
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 21:05   #4781
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a co znaczy 'cos zapycha' ze jak uzywamy jakiegos kosmetyku to np sie robia pryszcze?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 23:55   #4782
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kochane urocze plamki wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet

Witam Laseczki


dokładnie zapycha = robią sie zaskórniki

Jestem po 3 fraxel-u i powiem że buzia zaogniona, była cała w ministrupeczkach (zabieg czwartek wieczorem) miałam też lipolizę na pewne miejsce w którym schuść nie umiem (tuż pod kolanami na wewnętrznej stronie nogi) bez względu na wagę ilość i rodzaj ćwiczeń to miejsce miałam zawsze zatłuszczone hihi choć rodzina uważała że przesadzam (bo może i coś tam jest ale nie wygląda to tak jak ja to widzę). Postanowiłam się z tym ostatecznie rozprawić i dałam się ostrzyknąć w tych miejscach - choć nie powiem, te możliwe skutki uboczne (brak czucia czy owrzodzenia) o jakich mi lekarz mówił tuż przed zabiegiem przestraszyły mnie nieco (niewystarczająco jak widać). Bolało a jakże wytrzymałam...W piątek byłam na masażu RF co by rozmasować (rozbić) lepiej to co mi wstrzyknięto we czwartek. Następna wizyta za 6 tygodni, puki co czuję i wrzodów nie ma czyli OK a efekty opiszę jak będą.

Kochane urocze plamki wszystkiego lepszego z okazji Dnia Kobiet

Podkłady jakie ostatnio zakupiłam to :

Kanebo UV Whitecare Liquid Fundation SPF 28PA++ kolorek BE-C raczej jasny rozprowadza się super taki dość półpłynny i lekki a jednocześnie dość kryjący i bez efektu maski (bezlitosny za to dla skórek)

Estee Lauder (jestem fanką ) Re-Nutriv Ultimate Radiance Makeup SPF 15 kolor 2N1 Ivory Beige jasny dość naturalny - ten fluid jest dobry nawet może ciut więcej ale zdecydowanie wolę w kremie (bogatszy i lepiej kryje mam shell beige 05 - już 3 słoiczek ale to kolor mocno opalony na lato jak sobie opalę resztę ciała - twarz wiadomo dlaczego blada wysmarowana nim wygląda naturalnie i bardzo zdrowo)

i mam próbki Estee Lauder (jak pisałam wyżej jestem fanką)Resilience Lift Extreme kolor 3C1 Pale Almond 02 (jeszcze nie testowałam bo mam papencję zmasakrowaną nieco )

A chudnące Panie rano idę do siłownie z koleżanka juz sie umówiłyśmy i będziemy gubić to i owo . Piję białą herbatę, nie słodzę napoi (kawy i herbaty), też ograniczam się z jedzonkiem, - ilościowo raczej i staram się słodkości unikać, choć brak mi silnej woli (napisała zagryzając Lindt petits desserts Tiramisu MNIAM) Zaczynam mając 65 czyli jakieś lekko licząc 10 więcej niż we wrzesniu kiedy rzuciłam palenie. Nie mam wagi - bo nigdy jej nie potrzebowałam - u koleżanki się ważyłam i się wystraszyłam bo wiedziałam że przytyłam (w nic sie nie mieszczę) ale żeby tyle , ciuszków mi żal bo to spory wydatek zmiana garderoby, ale za to mam czym oddychać bo nie powiem tu sporo doszło. Dodam tylko że nigdy, nawet w 9 m-cu ciąży tuż przed rozwiązaniem nie ważyłam tyle ale to było dawno i nieprawda . Poćwiczymy, pożyjemy zobaczymy, oponkę muszę zgubić bo nie lubię wypływać ze spodni .

Kochane urocze plamki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet


0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 07:16   #4783
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kobietki wszystkiego co najlepsze na codzień a nie tylko od Święta

Modlitwa na 8 marca : kobieta

Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty
Duże mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę
Oglądać romansy, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić
Nie chcę nigdy widzieć jego własnej matki
Ja wydaję kasę - on płaci podatki
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart bez liku, czeków co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara


Modlitwa na 8 marca : facet

Panie mój, daj mi głuchoniemą nimfomankę z dużym kontem w banku. Ma być właścicielką sklepu monopolowego i mieć własny jacht i napalone koleżanki nimfomanki. Wiem że to się nie rymuje - ale tu nie o rym chodzi …
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-03-08 o 07:21
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 07:55   #4784
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kobitki gora !!! dzis nasze swieto

tak wiec to musi byc mily dzien , zrobmy sobie dzis przyjemnosc
kada wie co lubi... zatem milszego dnia niz zwykle
ja ide do kosmetyczki a w lodowce juz od wczoraj chlodzi sie szampan na wieczor ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-08 o 07:59
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 10:24   #4785
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hihihi SzatAnka modlitwy przednie obie uśmiałam się
Lapiel ja swoje kwiatuchy (ukochane goździki) juz w niedzielę dostałam, mój rycerz pojechał się ze światem wiec tego co najbardziej lubią tygryski i 0chydki robić dziś nie będę (odbiję jak wróci w sobotę).
Byłam w siłowni spodobało mi się będę powtarzać bo jak wiemy lato idzie wielkimi krokami i trzeba będzie zrzucić trochę ubrań ( i kilogramów ) pokazać swoje ciała (na naszych facetów to działa )
Życzę miłej reszty dzisiejszego świątecznego dzionka , zmykam do sklepu.
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 10:46   #4786
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Lachonki Kochane
Szymuś życzy Wam wszystkiego dobrego a przede wszytkim pieknych lic bez plamek
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 11:21   #4787
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

od moich facetow dostalam wielki bukiet zoltych tulipanow
...moje ulubione kwiaty ...jak milo


i babski wieczor w knajpie z kolezankami
zyc nie umierac


dziekuje Szymusiowi Cati - buziolka Mu daj odemnie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-08 o 15:37
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 17:49   #4788
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catiśdla Szymusia
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 19:45   #4789
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

dziewczyny to ja juz wiem jak z tym cosmelanem. maska na te ok 9 h, potem zmywam i smaruje sie 3 razy przez tydzien cosm2, potem w drugim tyg rano i wieczorem a potem juz tylko wieczorem przez kilka miesiecy,tak? i powiedzcie ten krem łagodzący Hydra-Vital Factor K on sie nadaje na rano pod make up? posiada jakies filtry i na ile on starcza?

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

i jeszcze mam pytanie czy cosm1 mozna sobie nalozyc na noc?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 00:03   #4790
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej hej
Nie wiem na ile wystarcza hydra bo go nie miałam , ale w trakcie smarowania się cos pełni on nawilżacza i łagodzi. Ja używałam physiogel-u zarówno mój derm jak i dziewczyny tu na forum go polecały , chodzi o to aby nie używać kremów za bogatych w składniki rgenerująco-pilelęgnujące, zapachowe etc., (nie mogą być agresywne i ostro działające) dlaczego???-bo skóra jest mocno podrażniona i pomijając jakie mogłoby byc skutki maziania sie jakimś anti-age'm ...to uwierz lub nie ale piecze to niemiłosiernie i nakłania do natychmiastowego zmycia. Kremik musi być łagodny, prosty, naturalny, nawilżający i kojący zmasakrowana buźkę.
Co do maski to hmm... na noc, wiesz co maska nie zasycha na buzi na tyle żeby się tam utrzymała, ściera się w zetknięciu z pościelą czy jakąkolwiek inną materią. Wygląda na buzi jak musztarda lub rozrzedzony produkt uboczny przemiany materii więc możesz się nią posmarować wieczorkiem i posiedzieć trochę dłużej - akie sa moje sugestie. Pozdrawiam

Buziaki dla małego przystojniaka Szymka , rośnie kolejny łamacz serc.
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:07   #4791
kalisica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam serdecznie wszystkie użytkowniczki
dołączyłam do Was bo chcialabym podpytać o cosmelan. Jestem w przededniu tego zabiegu. Zestaw kupiłam na allegro, maskę będzie mi nakladała w domu zaprzyjaźniona kosmetyczka, która na codzień wspólpracuje z dermatologiem. Nie ukrywam że strasznie sie boje momentu jak zmyję tą maskę. Na tą chwilę trudno mi sobie wyobrazić moją twarz podpowiedzcie mi proszę czego mam się spodziewać, bo moje wyobrżenia na ten temat tylko potęgują mój strach
kalisica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:25   #4792
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witaj
Raczej niczego nadzwyczajnego, nadal będziesz miała jeden nos, jedne usta, jedno czoło oraz oba policzki i dwa oczka .
A tak zupełnie poważnie to różnie, ja po zmyciu byłam lekko zaróżowiona jak po ekspozycji słonecznej ale nie jak spalona a raczej delikatnie różowa i mocno ściągnięta , następnego dnia zaróżowienie się nasiliło, trzeciego dnia byłam już buraczana (jak zatrzaśnięta w solarium) i tak to wyglądało przez kilka pierwszych dni - nie jestem pewna ile winy w tym buraku miał cos1 a ile cos2, bo smarując cos2 musisz wiedzieć, że będziesz się nazwijmy to "rumienić" i łuszczyć.
Nie masz się czego obawiać, to nic strasznego, na pewno zdarzyło ci się przesadzić ze słoneczkiem kiedyś więc efekt początkowy (podrażnienie) jest zbliżony, potem jest już tylko gorzej , ale właściwie to tez jak po jakimś meeeeega opalaniu, skóra się czerwieni i schodzi płatami. Tak ja miałam, z tego co czytałam różnie skóry reagują jeżeli chodzi o pojawienie się buraka, nie mniej efekt końcowy jest u wszystkich zbliżony burak, łuszczenie, czasem nawet ranki.
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 22:00   #4793
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kobieta: Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę.

Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka.

Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka: "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!"

Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mimo wszystko wychodzi z domu.

Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu.

Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu.

Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie.

Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat.

Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem.

Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata.

Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz...

Wyślij ten tekst do pięciu fenomenalnych kobiet, które znasz i świętuj z nimi "Miesiąc Pięknych Kobiet".
Nie traktuję tego jako łańcuszka, po prostu uważam WAS za fenomenalne kobiety Szatanka Twoja modlitwa Ochydka ten nutriv to nawilzajacy??? nareszcie jestes gdzie zginełas na tak długo witaj Kalisica Szymusiowi

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Czy ten Smurf sie rusza panów czytajacych w ukryciu prosimy o podcieranie śliny
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 10:00   #4794
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Laseczki kupowałyście od "FuenteAlta" cosmelan na allegro?
Pewne źródło?
Widze że ma za 420 i w tym przesyłka gratis.
Już się napaliłam
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 16:57   #4795
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[QUOTE=Michell72;17760509]Kobieta: Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę.

Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka.

Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwą siostrę przyrodnią Kopciuszka: "Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!"

Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mimo wszystko wychodzi z domu.

Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale uważa, że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi z domu.

Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się "za gruba, za chuda, za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste", ale mówi, że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu.

Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: "Jestem sobą" i idzie wszędzie.

Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa świat.

Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem.

Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i przyjemność ze świata.

Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz...


Bardzo, bardzo pozytywne
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 19:36   #4796
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

nioJak dieta Lapi???? chudniesz???kremik FARMONA DERMACOS ANTI-SPOT ktoras z Was probowała???? Lapi Ty z tego vichy balsamu do twarzy bylas zadowolona??serum tak ??? Testuje roca Hydra + summer skin..dostałam z holandii 3 sztuki i jedna zostawilam sobie..krem z filtrami ktory po regularnym stosowaniu -opala buzke subtelniei mega silnie nawilza no zobaczymySzatanka jak pigma??? plamy ruszyły????

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Sensual sam cosmelan ma filtry wiec Cie chroni ale dodatkowa ochrona jak najbardziej wskazana
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 20:18   #4797
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
nioJak dieta Lapi???? chudniesz???
Lapi Ty z tego vichy balsamu do twarzy bylas zadowolona??serum tak ???
.......................

a witam , dietka spoko, juz przywyklam , waga stoi aktualnie -ciagle 3,5 kg mniej , jestem teraz przed @ takze raczej nie zleci nic , mnie sie zawsze wody duzo zbiera ...ale mnie na slodkie o dziwo nie bierze , za to jem z 2 jogurty wiecej , takze zamiast 1000kcal dziennie robi sie ok 1200- 1300 kcal ...jak tylko mi hormonki przestana skakac i @ sie skonczy jade znow na 1000 kcal
oczywiscie cwicze niemal codziennie a od przyszlego tyg chce chodzic na endermologie - taki mam plan w kazdym razie

taaak serum aqualia vichy - dobrze nawilza - mialam je kilka razy , nawet moj maz uzywal

od dzis uzywam z vichy celludestock - nowosc na cellulit i zbedny tluszczyk - narazie moge powiedziec tylko tyle ,ze mily to zelik w uzywaniu, wchlania sie szybciutko i ma fajny , lekki zapaszek

pozdrowionka
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-10, 21:19   #4798
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Laseczki kupowałyście od "FuenteAlta" cosmelan na allegro?
Pewne źródło?
Widze że ma za 420 i w tym przesyłka gratis.
Już się napaliłam

no ja dzis zamowilam od niej ten caly zestaw cosmelan za 1050, wiec mam nadzieje ze pewne zrodlo... bo bym padla!!! przelew poszedl!!!

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

a co do vichy aqualia to ja mialam ten kremik, uzywalam go ze 2 lata i jest dla mnie narazie nr 1... lepszego nie mialam. Dobrze mi nawilzal skore, zawsze mialam tak, ze sie posmarowalam czyms i bylo ok, zmylam, to znowu skora naciagnieta skora, a po tym tak nie bylo, czy bylam nim posamrowana czy nie skora byla nawizlona. Mi przypadl do gustu wiec polecam !!

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Michell72 mowisz o tym kremie ? http://www.allegro.pl/item952178819_...ek_slonca.html

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

po tej calej kuracji cosmelanem to pewnie przyda sie czyms przyopalic :p ale wlasnie po wszystkich samoopalaczach wychodza mi syfy, grodki, wagry i skora sie wysusza. Daj znac jak ten dziala
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 06:25   #4799
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Noo spiochy ! dziendybry Kawka

aaa i Michell ja mialam ta Farmone probki - fajny , przyjemny kremik ale nie sadze by cos podzialal rozjasniajaco

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-11 o 06:26
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-11, 07:46   #4800
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Po pigma zostala mi plamaco mam z nia zrobić?no i czym dobić różowe plamki po rozjaśnieniu pigma?wypadłam coś z tematu

Lapi gdzieś czytałam że jak się przez jakiś czas nie je słodkiego to potem ochota na nie przechodziDaj znać jak żelik z Vichy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.