kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini! - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-09, 15:56   #4771
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

jestem w miarę szczupła, ale mogłabym być szczuplejsza, stąd SB. poza tym ja jej nie traktuję jak diety tylko bardziej oczyszczenie organizmu po tych wszystkich syfach które jadłam, przyda mi się taka lekka dieta (w sensie sposób odżywiania :P) teraz.
ćwiczyć tez będę!
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59



Edytowane przez Szaruch
Czas edycji: 2013-05-09 o 15:57
Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 16:48   #4772
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Kupiłam buty, za całe 39.90

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dzisiaj nowy strój w H&Mie, zakochałam się od pierwszego wejrzenia W albumie wrzuciłam fote, przy okazji możecie ocenić efekty. Ja patrzę na fotę i sama nie wiem, czy coś widać.. ale w lustrze widzę Mimo wszystko jeszcze dłuuuga droga przede mną..
Ładny i Ty też fajnie wyglądasz

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
heheheh pewnie źle to wspominasz, ale brzmi jak świetna przygoda ;D dobrze, że nie byłaś sama ! torebka w zlewie - mistrz

a chudniesz?
Nie wiem czy chudnę bo chyba z 2-3 tygodnie nie stawałam na wagę. Ostatnio miałam jakieś -3kg. od marca. Pasek zapinam już prawie na druga dziurkę bliżej bo spodnie mi lecą,a to dobry znak
W sumie źle tego wypadu nie wspominam, wesoło chociaż było i przyjaciółka na koniec powiedziała, że chociaż zapomniała na jakiś czas o swoich problemach

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Widzisz, Twoja maszyna śmiga, a ja wróciłam do domu i dowiaduję się, że kaczucha jest u blacharza i robią jej nowy wlew i kolor
Poka buty
Ja lubię moment odebrania samochodu z serwisu, wsiadam i wiem że wszystko śmiga

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40720308]
Na pewno znajdziesz idealną W Twoim mieście macie dużo salonów z ładnymi sukienkami, tak powiedziała dziewczyna na youtube
[/QUOTE]
Salonów jest multum, ale ja nie dam za sukienkę 4 tys. albo i więcej bo te wszystkie tiulowe albo falbankowe tyle kosztują :P

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
ekhem, ja tam będę Cię namawiać :P nie pamiętam ile masz dokładnie lat, ale pierwsze dziecko po 30 stce to wg mnie późno
23 ... i pół



Zjadłam hamburgera na obiad Ale tż zrobił, pyszny, warzywny

Dzisiaj:
I: kromka orkiszowego z szynką i sałatą
II: j/w + pomidor, 2 jabłka
III: hamburger :P
IV: makrela, pomidor
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 20:38   #4773
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia, też bym tyle nie dała na sukienkę :P Ile planujesz przeznaczyć? Dla mnie to 1500 to max.

Kurde, pożyczyłam mojemu TŻ moje konto na allegro i sprzedaje swój dobytek, kupuje coś itp. Już robi jakąś fight ze sprzedawcą. Jak mi narobi syfu na koncie, albo dostanę negatywa, to normalnie dostanie po jajach

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-05-09 o 20:40
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 20:44   #4774
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40731393]Monia, też bym tyle nie dała na sukienkę :P Ile planujesz przeznaczyć? Dla mnie to 1500 to max.

Kurde, pożyczyłam mojemu TŻ moje konto na allegro i sprzedaje swój dobytek, kupuje coś itp. Już robi jakąś fight ze sprzedawcą. Jak mi narobi syfu na koncie, albo dostanę negatywa, to normalnie dostanie po jajach [/QUOTE]
Jak najmniej, maks 2000 :P Rzeczy typu koło czy welon kupię na all i sukienkę też wolałabym od kogoś. Tą co mierzyłam laska oddawała za 5 stów, a kupiła za prawie 3tys., a teraz nie ma jak się jej pozbyć i miejsce zajmuje Wcześniej chciałam droższą, ale już mi przeszło

Zmień hasło na all :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 21:47   #4775
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
wg mnie to bardzo dużo nawet jak miałam fazę na bieganie, to chyba nigdy nie przebiegłam 6 km :P fajnie, że Cię to kręci coraz bardziej. Ktore treningi Ewki robisz? wczoraj tylko 15 minut z Ewką, a i tak mam zakwasy xD a od jutra najprawdopodobniej wracam na trningi body attack w sensei - mam karnet na fitness, kwestia zapisania się na zajęcia z wolnymi miejscmi. W końcu! cięzko było mi się zebrać :P

(...)

Karolcia, a Wy planujecie już dzieci?
Tak się nachwaliłam bieganiem, że dzisiaj mnie dopadł taki spadek formy (o 8 rano było już gorąco i łapały mnie kolki), że przeklinałam na czym świat stoi. Ale dobiłam do 5km, tylko że w absurdalnym czasie

Eee nie. Jeszcze nie Cholera, jestem na dobrej drodze do wymarzonej figura a ta mi tu o dzieciach

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że masz podobny problem z udami co ja :P brzuch nie sprawia mocnych problemów, jeśli regularnie ćwiczysz i trzymasz się diety, a uda się nie ruszają
fajnie, zmiana na plus, widać a strój zayebisty ! też muszę sobie kupić
U mnie to w ogóle jest jakaś jazda.. tzn tak, są efekty, ale wg mnie przy tym ile ćwiczę powinny być lepsze. Mam wrażenie, że wiele osób by odpuściło gdyby widziały, że to idzie tak wolno. Jestem cały czas taka przysadzista, ciężko mi się wysmuklić. Taki kloc. Ale ja się nie dam!

Ty masz problem z udami? Ja Cię proszę


[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40720308]
Zaraz tu coś napisze
Edit: Super wyglądasz! Brzuch płaski, zero boczków, nogi szczupłe :P Jak dla mnie to już jesteś gotowa do wyjścia na plażę Chociaż wiem, że nie poprzestaniesz na tym, ale naprawdę super wyglądasz
To Twój pierwszy strój z H&M? Nigdy nie miałam stamtąd żadnego i nie wiem jak z jakością

Ja ostatnio miałam zastój, nic nie chciało iść, a przestałam ćwiczyć na tydzień i w talii zleciało 1,5 cm, w pasie 1 cm, w biodrach 1 i w udzie 1,5 I 1,5 kg poszło też Wreszcie. Chyba coś się przyblokowało.[/QUOTE]

Strój z H&M drugi, pierwszy kupiłam rok temu i trochę się znosił ale... za 39zl za cały strój to ja mogę kupować nowy co rok

Nooo to pięknie. Może faktycznie czasem trzeba troche zluzować, bo organizm wariuje?

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Dodałam do albumu zdjęcia - pupa zaczyna się podnosić, a brzuch.. zmieniać )
Naaaaajs Żadne bikini nie będzie Ci straszne

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
śliczne menu, mmmniam.
Piran fajny, ale padało cały dzień niestety i była mgła więc chyba całego jego uroku nie poczułam.
Wyglądasz super w tym kostiumie! oj, mnie jeszcze dłuuuga droga czeka do takiego brzuszka.

(...)

Hahaha wiadomość wyszła mi już prawie tak długa jak wiadomości Bani
Kurdeee szkoda. My byliśmy w mega upale akurat, ciężko w sumie było mówić o rozkoszowaniu się urokiem Ale urzekło mnie to miasteczko.

dzięki, kochana!

Hahaha, to teraz co, będziemy oceniać długość wiadomości w jednostkach BANIOWIADOMOŚCI?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Zjadłam hamburgera na obiad Ale tż zrobił, pyszny, warzywny

Dzisiaj:
I: kromka orkiszowego z szynką i sałatą
II: j/w + pomidor, 2 jabłka
III: hamburger :P
IV: makrela, pomidor
brzmi mega dobrze
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 23:34   #4776
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

dzień pierwszy SB za mną!

I - 2 jajka faszerowane sałatą, papryką i ogórkiem
II - sałatka z jajkiem, sałatą, papryką, ogórkiem i kozim serem
III - filet z mintaja i surówka z tych warzyw co wyżej
IV - 3 "roladki" z wędzonki drobiowej z serkiem chrzanowym własnej roboty + 1 taka roladka z sera, pół pomidora

niby mało ale głodna nie jestem a jutro się pochwalę odświeżonym kolorem włosów
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:10   #4777
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!




Mój żołądek to studnia bez dna! Przyjaciółka ostatnio nawet była przerażona ile potrafię zeżryć
Muszę przejść na tydzień na maxa rygorystyczną dietę żeby mi się trochę żołądek skurczył
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 10:47   #4778
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bańka - zapomniałam napisać. Ja z Ewką ćwiczę generalnie wszystko na zmianę Najrzadziej chyba Skalpel (zgubiłam płytkę) i trening z gwiazdami. Najczęściej 6-minutówki z YT, Turbo i Killera

Zrobiłam sobie dzień regeneracji od ćwiczeń, bo już mnie słabość dopadała. Jutro uderzę na 7km biegu

Menuuuuuuuu (jakoś tak mi lepiej jak je Wam napiszę, bo potem jak robię jakieś odstępstwa to mi się w głowie zapala lampka "ej, tego nie miało być"

Śn: 2 tosty pełnoziarniste z masłem orzechowym i bananem (jak regeneracja, to regeneracja )
II Śn: zielony koktajl
Obiad: Tagliatelle z sosem pomidorowym (pomidory z puszki, papryka, cukinia, oliwki)
Kolacja: 2 Wafle ryżowe z twarożkiem i pomidorem

Miłego piątkuuuuuuuuuuuu!
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 16:58   #4779
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość

Mój żołądek to studnia bez dna! Przyjaciółka ostatnio nawet była przerażona ile potrafię zeżryć
Muszę przejść na tydzień na maxa rygorystyczną dietę żeby mi się trochę żołądek skurczył
Pewnie piwskiem sobie rozepchałaś
Co tam? jak studia?

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Śn: 2 tosty pełnoziarniste z masłem orzechowym i bananem (jak regeneracja, to regeneracja )
II Śn: zielony koktajl
Obiad: Tagliatelle z sosem pomidorowym (pomidory z puszki, papryka, cukinia, oliwki)
Kolacja: 2 Wafle ryżowe z twarożkiem i pomidorem

Miłego piątkuuuuuuuuuuuu!
Narobiłaś mi ochoty na masło orzechowe


U mnie dzisiaj
I: kromka orkiszowego z serem żółtym i sałatą
II: 2kromki orkiszowego z szynką, sałatą, pomidor, 2 jabłka
III: kotlet mielony, pół woreczka kaszy gryczanej, sałata ze szczypiorem i jogurtem nat.
IV: będą kotlety sojowe

Założyłam sobie dziennik na ilewazy.pl


Iiiii weekend
W niedzielę idziemy na półmaraton
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 17:57   #4780
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Hey hi hello Dziewczyny, masakra, jest tak gorąco! Właśnie skończyłam ćwiczyć i po prostu paruje ze mnie i mego otoczenia, mimo, że wszystkie okna pootwierane.
Czytam Was w zasadzie codziennie i pewnie dlatego mam wrażenie, że jestem na bieżąco i nie mam na co odpisywać Tak naprawdę to wpadłam tylko na chwilę Dużo się uczę i brakuje mi na wszystko czasu, ale w sumie to już do tego przywykłam Dietowo super, zgodnie z założeniami, ćwiczę, pięknieję Tylko brakuje mi wątaskowej atmosfery, wiecie, że ten wątek mamy od roku?!

Jak się już tak dzielicie swoimi posiłkami, to wrzucę Wam mój dzisiejszy jadłospis - to redukcja, żeby nie było

przed śniadaniem: zaparzone dwie łyżeczki siemienia lnianego
I dwie kromki chleba żytniego z masłem, polędwicą pieczoną, pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką i papryką

II placki bananowe (płatki owsiane, banan, jajko, łyżeczka mąki pełnoziarnistej), kawa z mlekiem

III wątróbka, kasza gryczana, kalafior

IV dwa jajka na miękko, kromka chleba z szynką pieczoną, cała papryka

V pół kostki twarogu z orzechami laskowymi

1950 kcal / 140 g białka/ 65 g tłuszczu/195 g węglowodanów

I tak, chudnę Albo inaczej - tracę tkankę tłuszczową

Brakuje mi Was no
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 18:04   #4781
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Sandej,
Długo pijesz siemię lniane? Pijesz otako czy miałaś problemu? Bo ja się przymierzam do picia, niby problemów żadnych nie mam, ale każdy dookoła zachwala i kusi mnie U w mnie w pracy jest siemię lniane mielone z kawałkami pomarańczy, podobno dobre

Placki bananowe!
Kiedyś robiłam z płatków owsianych, jadłam np.:z dżemem porzeczkowym. Z bananem musza być pyszne i do pracy można wziąć Kupię jutro

Jak przygotowania do ślubu?

U nas jutro będzie 399 dni i R. powiedział, że ostro bierzemy się za siebie Dzisiaj juz zrobiłam zakupy i zaplanowałam żarcie na najbliższe dwa dni
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-10, 18:10   #4782
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia, ja piję, bo muszę - mam problemy z jelitami i ten kleik z siemienia powoduje, że nie mam zaparć Jeśli chciałabyś pić i mieć z tego większe korzyści, to najbardziej polecane jest świeżo zmielone

Placki są pyszne w wielu konfiguracjach, choć ja najbardziej lubię z owocami właśnie, bo zaspokajają ochotę na słodycze No i to, że można je wrzucić do pudełeczka i zabrać ze sobą też tylko na plus

Powoli, powoli coś ruszamy, ale to w klubie Wam opowiem, jak będę miała dłuższą chwilę! Widzę, że u Was pełną parą, super
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 18:25   #4783
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Sandej
A jak robisz te placki? Bo widzę mąkę.
Ja robiłam z płatków+jajo i smażyłam. Z mąką są bardziej zwarte? Banana dodajesz od razu do masy,co nie?



W tych nowych butach noga leci mi do przodu Z tyłu człapią się, a z przodu to prawie 3 palce wystają, musze kupić wkładki żelowe chyba tak to wygodne tylko te palce na ziemi
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 20:39   #4784
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia, a pomagają te wkładki żelowe? Bo ja mam podobny problem z sandałami na obcasie, noga mi do przodu leci i ich kurde nie noszę, a strasznie mi się podobają

Psyhe, a ile Ty jesz? Ja też nie należę do ludzi, którzy jedzą mało. Najbardziej mnie śmieszą osoby, które mówią "ja ciągle coś wcinam, a nie tyję", a przez godzinę ciamkają bułkę z pomidorem, albo na 8 godzin w szkole wystarczał im jeden jogurt pitny Jak moja babcia :P

Wczoraj miałam zwiechę na centralce i Internet mi prawie nie działał, więc byłam zmuszona ćwiczyć Killera, ale dzisiaj już na szczęście POP Pilates Wyrobiłam się przy Cassey i jej ćwiczeniach, teraz Killer to dla mnie ćwiczonko przy którym mam zadyszkę w granicach normy :P

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-05-10 o 20:41
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 23:32   #4785
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Kupiłam buty, za całe 39.90
jakie ja dałam du.py jesli chodzi o obuwnicze historie tego tygodnia najpierw wyczaiłam jazzówki w deichmanie (a'la skóra+kwieciste wstawki, nietypowe jak na tą markę) i neonowe żółte w ccc, dwa dni później już ich nie było cierpię,bo i do tych i do tych dokupiłam już sobie torebki
Cytat:

Salonów jest multum, ale ja nie dam za sukienkę 4 tys. albo i więcej bo te wszystkie tiulowe albo falbankowe tyle kosztują :P


23 ... i pół



Zjadłam hamburgera na obiad Ale tż zrobił, pyszny, warzywny

Dzisiaj:
I: kromka orkiszowego z szynką i sałatą
II: j/w + pomidor, 2 jabłka
III: hamburger :P
IV: makrela, pomidor
1. jeezu ja się nie znam na tych cenach, myslałam ze 3-4 tys to taki standard a koleżanka jest na etapie wybierania sukni, i mówi że i za 900 zł można wyhaczyć hgw :P

2. ja nigdy nie ogarniam, jak ktoś mówi mam skończone tyle i tyle. albo: mam tyle i tyle, ale jeszcze nieskończone.

3. jak on o zrobił mój to kulinarna ciota

chociaż jak on smaży placki ziemniaczane, aaa! sexy
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40731393]
Kurde, pożyczyłam mojemu TŻ moje konto na allegro i sprzedaje swój dobytek, kupuje coś itp. Już robi jakąś fight ze sprzedawcą. Jak mi narobi syfu na koncie, albo dostanę negatywa, to normalnie dostanie po jajach [/QUOTE]
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuu nieładnie jak coś, to daj znać, ponabijamy Ci fikcyjnie pozytywów

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Tak się nachwaliłam bieganiem, że dzisiaj mnie dopadł taki spadek formy (o 8 rano było już gorąco i łapały mnie kolki), że przeklinałam na czym świat stoi. Ale dobiłam do 5km, tylko że w absurdalnym czasie

Eee nie. Jeszcze nie Cholera, jestem na dobrej drodze do wymarzonej figura a ta mi tu o dzieciach
za często biegasz, odpocznij

hahaha! siostro! otoczenie Cię nie beszta za to stawianie figury na pierwszym miejscu?:P

Cytat:
U mnie to w ogóle jest jakaś jazda.. tzn tak, są efekty, ale wg mnie przy tym ile ćwiczę powinny być lepsze. Mam wrażenie, że wiele osób by odpuściło gdyby widziały, że to idzie tak wolno. Jestem cały czas taka przysadzista, ciężko mi się wysmuklić. Taki kloc. Ale ja się nie dam!

Ty masz problem z udami? Ja Cię proszę
ciekawe czemu tak sie dzieje dobrze, że jestes wytrwała i walczysz. po zdjeciach widać efekty Twojej pracy~!


pewnie że mam :P

Cytat:
Hahaha, to teraz co, będziemy oceniać długość wiadomości w jednostkach BANIOWIADOMOŚCI?
ja chcę wszystkim odpisać, a wy się ze mnie śmiejecie!
Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
dzień pierwszy SB za mną!

I - 2 jajka faszerowane sałatą, papryką i ogórkiem
II - sałatka z jajkiem, sałatą, papryką, ogórkiem i kozim serem
III - filet z mintaja i surówka z tych warzyw co wyżej
IV - 3 "roladki" z wędzonki drobiowej z serkiem chrzanowym własnej roboty + 1 taka roladka z sera, pół pomidora

niby mało ale głodna nie jestem a jutro się pochwalę odświeżonym kolorem włosów
pycha
Jak patrzę na Twoje wlosy, to sama mam ochotę zafarbować swoje :P 15.05 umówiłam się do fryzjera, z myślą o farbowaniu, ale chyba nie pójdę :P
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość



Mój żołądek to studnia bez dna! Przyjaciółka ostatnio nawet była przerażona ile potrafię zeżryć
Muszę przejść na tydzień na maxa rygorystyczną dietę żeby mi się trochę żołądek skurczył
żyrta jesteś

heheh. a tak poza tym, to co u Ciebie? gdzie się szlajasz:P ile ważysz? będzie siara jak zalożysz krótkie portki?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 23:35   #4786
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Bańka - zapomniałam napisać. Ja z Ewką ćwiczę generalnie wszystko na zmianę Najrzadziej chyba Skalpel (zgubiłam płytkę) i trening z gwiazdami. Najczęściej 6-minutówki z YT, Turbo i Killera

Zrobiłam sobie dzień regeneracji od ćwiczeń, bo już mnie słabość dopadała. Jutro uderzę na 7km biegu
6-minutówki są świetne

boże , 7? a ja wam się chwalę swoimi dwoma? WOW
Cytat:
Menuuuuuuuu (jakoś tak mi lepiej jak je Wam napiszę, bo potem jak robię jakieś odstępstwa to mi się w głowie zapala lampka "ej, tego nie miało być"

Śn: 2 tosty pełnoziarniste z masłem orzechowym i bananem (jak regeneracja, to regeneracja )
II Śn: zielony koktajl
Obiad: Tagliatelle z sosem pomidorowym (pomidory z puszki, papryka, cukinia, oliwki)
Kolacja: 2 Wafle ryżowe z twarożkiem i pomidorem

Miłego piątkuuuuuuuuuuuu!
musiałas mi przypomnieć o istnieniu masła orzechowego? :P

a jadłyście serek philadelphia z milką?

a, i jeszcze odkryłam cos pysznego - serek tartare o smaku orzechowym. pyszne !
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość

Założyłam sobie dziennik na ilewazy.pl

W niedzielę idziemy na półmaraton
....kolejny


tsssssooooo?! na jaki półmaraton? on będzie miał coś wspolnego z alkoholem? xD
ile do przeiegnięcia? niele, podziwiam!
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hey hi hello Dziewczyny, masakra, jest tak gorąco! Właśnie skończyłam ćwiczyć i po prostu paruje ze mnie i mego otoczenia, mimo, że wszystkie okna pootwierane.
Czytam Was w zasadzie codziennie i pewnie dlatego mam wrażenie, że jestem na bieżąco i nie mam na co odpisywać Tak naprawdę to wpadłam tylko na chwilę Dużo się uczę i brakuje mi na wszystko czasu, ale w sumie to już do tego przywykłam Dietowo super, zgodnie z założeniami, ćwiczę, pięknieję Tylko brakuje mi wątaskowej atmosfery, wiecie, że ten wątek mamy od roku?!

Jak się już tak dzielicie swoimi posiłkami, to wrzucę Wam mój dzisiejszy jadłospis - to redukcja, żeby nie było

przed śniadaniem: zaparzone dwie łyżeczki siemienia lnianego
I dwie kromki chleba żytniego z masłem, polędwicą pieczoną, pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką i papryką

II placki bananowe (płatki owsiane, banan, jajko, łyżeczka mąki pełnoziarnistej), kawa z mlekiem

III wątróbka, kasza gryczana, kalafior

IV dwa jajka na miękko, kromka chleba z szynką pieczoną, cała papryka

V pół kostki twarogu z orzechami laskowymi

1950 kcal / 140 g białka/ 65 g tłuszczu/195 g węglowodanów

I tak, chudnę Albo inaczej - tracę tkankę tłuszczową

Brakuje mi Was no
jesu jakie menu! pięknie

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość

A tak btw ja chyba zacznę jutro sb, ale boję się 1) że nie dam rady 2) że będę się męczyć a i tak nie schudnę, bo teraz od kilku miesięcy się już odchudzam, a lepsze efekty są jak się przechodzi wprost z obżerania na dietę...


Loriette, piękny brzuszek w ogóle nie wiem jak to jest że wszystkie jesteście takie ładne i sexy na tym wątku??

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Hahaha wiadomość wyszła mi już prawie tak długa jak wiadomości Bani
1. bez takich rozkmin!

2. my checemy być wirualną wersją aniołków VS

3.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 10:17   #4787
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

a więc....zaczęłam SB!! I już po pierwszym dniu -0,3 kg!! (wiem wiem, to nic, ale i tak się cieszę )
Nie jest tak źle jak myślałam, tylko że nie lubię jaj i muszę kminić nad innym żarciem.

Wklejam Wam mój jadłospis z wczoraj i na dziś
wczoraj:
1. Śniadanie: jajecznica z 2 jaj z 1 cebulą, kawa z mlekiem 0,5%
2. pół szklanki jogurtu 0% bez cukru, duża garść orzechów włoskich
3. pomidor, pół ogórka, 3 grube plastry chudej szynki wieprzowej, kawa z mlekiem
4. 2 kawałki chudego pieczonego z oliwą schabu, dużo brokułów
5. łosoś wędzony z ogórkiem i sosem czosnkowym (to jest hit w domu moich rodziców, ogórka obieramy a potem "kroimy" obieraczką, powstają takie długie cienkie płaty (nie używamy "środka" ogórka), kładziemy go w nieładzie na łososiu, zalewamy sosem czosnkowym - u mnie jogurt naturalny+troszke oliwy+ząbek czosnku, a normalnie z też majonezem) , kawa bezkofeinowa z mlekiem

Dzień II (dziś)
1. 2 kawałki chleba z fasoli!!!! z twarogiem 0%, pomidor, kawa z mlekiem. Wczoraj upiekłam ten "chleb" i nie jest aż tak pyszny jak wygląda na zdjęciu, ale lepszy niż gdybym jaja miała jeść
http://dietetyczniesiostro.blogs pot....-z-fasoli.html

2. 2 łyżki czarnych oliwek, 2 pieczarki, jogurt naturalny 0%
3. chyba będzie filet z kurczaka z sosem jogurtowo-pomidorowym i jakieś warzywa
4. 3 kostki gorzkiej czekolady, kawa latte z mlekiem 0,5%
5. pół (cała?) mozarelli light + pomidor

Do tego mam dziś zamiar zrobić sama masło orzechowe (kupiłam fisztaszki i stewię do posłodzenia) i zjeść jutro na śniadanie z chlebem z fasoli szkoda że nie mogę z bananem jak Karola

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy chudnę bo chyba z 2-3 tygodnie nie stawałam na wagę. Ostatnio miałam jakieś -3kg. od marca. P
Salonów jest multum, ale ja nie dam za sukienkę 4 tys. albo i więcej bo te wszystkie tiulowe albo falbankowe tyle kosztują :P
Ja bym nie umiała tyle na wagę nie wchodzić, muszę codziennie zresztą, jak nie wchodzę to są takie efekty że tyję, bo nie widzę że mi przybył kilogram i nie kontroluję tego w odpowiednim momencie, a potem wchodzę po 2 miesiącach i 3 kg więcej, surprise! Ale gratulacje za chudnięcie! -3kg to już jest dużo, a do tego czasu pewnie jeszcze ze 2 Ci poszły!
Moja sukienka kosztowała, szyta na miarę, 1500 zł. Ale nie wiem czy pamiętacie, to było dość skomplikowane bo miała kosztować więcej ale mi ją totalnie spiep* i musiałam poprawiać w innym salonie, więc obniżyli mi cenę (obniżyli po grożeniu sądem przez moją sis )

Karola: Wydaje mi się że to jest trochę sprzeczne być jednocześnie na diecie redukcyjnej i ćwiczyć rzeźbę, bo nie mają się z czego budować mięśnie...Może dlatego efekty wolno przychodzą?

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość

Hahaha, to teraz co, będziemy oceniać długość wiadomości w jednostkach BANIOWIADOMOŚCI?


Cytat:
Napisane przez Szaruch Pokaż wiadomość
dzień pierwszy SB za mną!

I - 2 jajka faszerowane sałatą, papryką i ogórkiem
II - sałatka z jajkiem, sałatą, papryką, ogórkiem i kozim serem
III - filet z mintaja i surówka z tych warzyw co wyżej
IV - 3 "roladki" z wędzonki drobiowej z serkiem chrzanowym własnej roboty + 1 taka roladka z sera, pół pomidora

niby mało ale głodna nie jestem a jutro się pochwalę odświeżonym kolorem włosów
Ładnie

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Śn: 2 tosty pełnoziarniste z masłem orzechowym i bananem (jak regeneracja, to regeneracja )
II Śn: zielony koktajl
Obiad: Tagliatelle z sosem pomidorowym (pomidory z puszki, papryka, cukinia, oliwki)
Kolacja: 2 Wafle ryżowe z twarożkiem i pomidorem

Miłego piątkuuuuuuuuuuuu!
tagiatelle pełnoziarniste?

Monia: półmaraton?Ty też biegasz?
A Twój R. się musi brać za siebie? Na fotkach wygląda jakby nie musiał

Bania: aszukałaś tych butów na ich stronie internetowej i na all?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

Jak patrzę na Twoje wlosy, to sama mam ochotę zafarbować swoje :P 15.05 umówiłam się do fryzjera, z myślą o farbowaniu, ale chyba nie pójdę :P


heheh. a tak poza tym, to co u Ciebie? gdzie się szlajasz:P ile ważysz? będzie siara jak zalożysz krótkie portki?
Na rudo się chciałaś pofarbować? Mnie od zawsze kusi platynowy blond ale to tylko takie marzenia, chyba nie wyglądałabym dobrze. Może sobie perukę kupię

No właśnie Psyhe, napisz coś więcej!
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 11:06   #4788
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj
I: kromka orkiszowego z serem żółtym i sałatą
II: 2kromki orkiszowego z szynką, sałatą, pomidor, 2 jabłka
III: kotlet mielony, pół woreczka kaszy gryczanej, sałata ze szczypiorem i jogurtem nat.
IV: będą kotlety sojowe

W niedzielę idziemy na półmaraton
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
przed śniadaniem: zaparzone dwie łyżeczki siemienia lnianego
I dwie kromki chleba żytniego z masłem, polędwicą pieczoną, pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką i papryką

II placki bananowe (płatki owsiane, banan, jajko, łyżeczka mąki pełnoziarnistej), kawa z mlekiem

III wątróbka, kasza gryczana, kalafior

IV dwa jajka na miękko, kromka chleba z szynką pieczoną, cała papryka

V pół kostki twarogu z orzechami laskowymi
Brakuje mi Was no
Pięknie jecie! Jestem z nas dumna

Monia - półmaraton?? Ale biegać, czy patrzeć?

Sandej
- to nie ukrywaj nam się tak, nareszcie przyszedł czas że chyba każda z nas dietuje i ćwiczy, więc możemy się wspierać

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40749481]Ja też nie należę do ludzi, którzy jedzą mało. Najbardziej mnie śmieszą osoby, które mówią "ja ciągle coś wcinam, a nie tyję", a przez godzinę ciamkają bułkę z pomidorem, albo na 8 godzin w szkole wystarczał im jeden jogurt pitny Jak moja babcia :P

Wczoraj miałam zwiechę na centralce i Internet mi prawie nie działał, więc byłam zmuszona ćwiczyć Killera, ale dzisiaj już na szczęście POP Pilates Wyrobiłam się przy Cassey i jej ćwiczeniach, teraz Killer to dla mnie ćwiczonko przy którym mam zadyszkę w granicach normy :P[/QUOTE]

Wiem o czym mówisz, ja nigdy nie rozumiałam jak można funkcjonować pół dnia na jogurcie. Ja jak jestem minimalnie głodna to od razu burczy mi w brzuchu, aż wstyd. Teraz np jak w weekendy mam szkołe to na każdej przerwie muszę coś przegryźć :P

No pięęęknie, muszę spróbować tą Casey, ale chyba bez dźwięku, bo nie zniesę


Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Karola: Wydaje mi się że to jest trochę sprzeczne być jednocześnie na diecie redukcyjnej i ćwiczyć rzeźbę, bo nie mają się z czego budować mięśnie...Może dlatego efekty wolno przychodzą?
Trzymam kciuki za Twoje sb... Brzmi jak strasznie dużo roboty ale na pewno jest skuteczne... ja bym nie miała cierpliwości

Hmm ale ja bym nie powiedziała że jestem na diecie redukcyjnej... nie jem bardzo mało, jem zdrowo, ale nie jakoś mega lekko i mało. Jem duuużo jednonienasyconych tłuszczy, białka ale też węgle (pieczywo/makarony tylko pełnoziarniste) i sporo owoców. Może faktycznie gdzieś popełniam błąd? Nie chciałabym eliminować owoców, zdecydowanie wolę owoce od warzyw.

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
za często biegasz, odpocznij

hahaha! siostro! otoczenie Cię nie beszta za to stawianie figury na pierwszym miejscu?:P

boże , 7? a ja wam się chwalę swoimi dwoma? WOW

musiałas mi przypomnieć o istnieniu masła orzechowego? :P

a jadłyście serek philadelphia z milką?

2. my checemy być wirualną wersją aniołków VS
Nie ma odpoczynku, pokonuje swoje ograniczenia

Ja stawiam przede wszystkim ZDROWIE na pierwszym miejscu, a figura idzie zaraz za tym. Chcę być FIT!

Philadelphia z milką mniaaam, jadłam kiedyś A masło orzechowe jak najbardziej można jeść! Oczywiście w granicach rozsądku, to zdrowa przekąska Ważne, żeby było w nim jak najwiecej orzechów, bo jak jest jakieś 70% to to bida jest.

Jak powiedziałam tak zrobiłam... tylko zamiast 7km wyszło przez przypadek 8,44km Jeszcze miesiąc temu nie sądziłam, że to w ogóle możliwe Nie odpuszczaj, sama też zaczynałam na 3km i to na marszobiegach, kwestia czasu i też będziesz śmigać aż miło
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 11:16   #4789
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Właśnie napisałam megadługą wiadomość i wizaż się zawiesił;/ zacytowałam wszystkie posty z ostatnich kilkunastu dni, na które chciałam odpisać i d.upa

Karola, ja po prostu cierpię na brak czasu skończmy wreszcie ten wątek i załóżmy nowy, jak można od roku nie napisać 5000 postów?

I gratuluję biegu, ja próbuję reperować kondycję skakanką, ale póki co idzie mi słabo, po 20 minutach i 1500 skoków umieram ;P
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 11:28   #4790
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Karola: w sumie to nie będę udawać że się znam, bo tak nie jest Możesz spróbować napisać /poszukać rozwiązania na forum sfd, tam się ludzie lepiej znają na żywieniu i budowaniu mięśni.

Haha, "przez przypadek" wyszło 8,4 km super

Dziś Wam wrzucę fotki mojego masła orzechowego jak zrobię, sasasa

Sunday: ojj, znam ten ból. Od czasu kiedy mi się tak zrobiło jak duużo cytuję i odpowiadam to wklejam sobie wszystko do Worda na wszelki wypadek, przydało się kilka razy.

Szaruch: gdzie fota włosów?
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:56   #4791
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

No co Wy, idziemy kibicować kumplowi a potem opijać ok.21 km do przebiegnięcia
Za wzięcie udziału płaci się ok.100-200zł. i w dodatku jak w jakimś czasie jakiegoś dystansu nie przebiegniesz to już nie biegniesz dalej, więc to nie dla nas :P

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40749481]Monia, a pomagają te wkładki żelowe? Bo ja mam podobny problem z sandałami na obcasie, noga mi do przodu leci i ich kurde nie noszę, a strasznie mi się podobają
[/QUOTE]
Właśnie nie wiem, nigdy nie miałam
Miałam zapiętki żelowe to po 200m odkleiły się od butow i tyle ich było

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
jakie ja dałam du.py jesli chodzi o obuwnicze historie tego tygodnia najpierw wyczaiłam jazzówki w deichmanie (a'la skóra+kwieciste wstawki, nietypowe jak na tą markę) i neonowe żółte w ccc, dwa dni później już ich nie było cierpię,bo i do tych i do tych dokupiłam już sobie torebki 1. jeezu ja się nie znam na tych cenach, myslałam ze 3-4 tys to taki standard a koleżanka jest na etapie wybierania sukni, i mówi że i za 900 zł można wyhaczyć hgw :P

chociaż jak on smaży placki ziemniaczane, aaa! sexy
W załączniku buty edit: załącznik nie wchodzi, potem spróbuję znowu :P jak za 39.90 to są mega
Wiesz, takie kiece jak mi się podobają to i po 6tys chodzą, ale jeszcze nie zwariowałam, zachowuję trzeźwy umysł w tym temacie i chcę wydać jak najmniej
Wieki nie jadłam placków ziemniaczanych!
A buty ściągnij sobie do sklepu z www deichmanna



Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
http://dietetyczniesiostro.blogs pot....-z-fasoli.html

Moja sukienka kosztowała, szyta na miarę, 1500 zł. Ale nie wiem czy pamiętacie, to było dość skomplikowane bo miała kosztować więcej ale mi ją totalnie spiep* i musiałam poprawiać w innym salonie, więc obniżyli mi cenę (obniżyli po grożeniu sądem przez moją sis )

Monia: półmaraton?Ty też biegasz?
A Twój R. się musi brać za siebie? Na fotkach wygląda jakby nie musiał
Ooo czasami wchodze na tego bloga :P
Ja nie ufam krawcowym R. chudnąć nie musi, ale cały czas pracuje nad rzeźbą :P

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
I gratuluję biegu, ja próbuję reperować kondycję skakanką, ale póki co idzie mi słabo, po 20 minutach i 1500 skoków umieram ;P
Ja w 20 minut to robię 4x50 skoków
Za to R. już wymiata, 200x zrobi ot tak


Na obiad robię udka z kurczaka z ziołami i czosnkiem, pieczone w tym worku foliowym. Robiła już któraś?

Edytowane przez moooniaaaa
Czas edycji: 2013-05-11 o 14:57
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 20:04   #4792
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuu nieładnie jak coś, to daj znać, ponabijamy Ci fikcyjnie pozytywów


heheh. a tak poza tym, to co u Ciebie? gdzie się szlajasz:P ile ważysz? będzie siara jak zalożysz krótkie portki?
Dobra Postraszyłam go tym, że dostanie w jajca i jest póki co grzeczny Niech zna moją łaskę, że mu użyczam chwilowo konta :P

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość

Wiem o czym mówisz, ja nigdy nie rozumiałam jak można funkcjonować pół dnia na jogurcie. Ja jak jestem minimalnie głodna to od razu burczy mi w brzuchu, aż wstyd. Teraz np jak w weekendy mam szkołe to na każdej przerwie muszę coś przegryźć :P

No pięęęknie, muszę spróbować tą Casey, ale chyba bez dźwięku, bo nie zniesę


Jak powiedziałam tak zrobiłam... tylko zamiast 7km wyszło przez przypadek 8,44km Jeszcze miesiąc temu nie sądziłam, że to w ogóle możliwe Nie odpuszczaj, sama też zaczynałam na 3km i to na marszobiegach, kwestia czasu i też będziesz śmigać aż miło
Ja też jestem w takich miejscach głodna, że mogłabym całą lodówkę zjeść

No Cassey się drze, moja mama wczoraj do mnie "Czemu nie krzyczysz jak ta pani?"

Nie załamuj mnie Ja nie wiem ile bym obecnie przebiegła.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 20:15   #4793
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Sandej,
Powiesz co o tym myślisz? To z mojego dzienniczka na ilewazy
Kcal: 1427
Białko: 105.5
Tłuszcz: 45.1
Węglowodany: 148.4 (zjadłam 5 herbatników)
Błonnik: 16.8

Powiesz jak mniej więcej na redukcji powinno to wyglądać jeśli chodzi o proporcje białka itp.?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:14   #4794
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Monia, pisałam Wam kiedyś w dużym skrócie co i jak -> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4207 Jak przeczytasz i będziesz miała wątpliwości, czy dobrze wszystko wyliczyłaś, to napisz PW, na pewno odpiszę Idę się uczyć
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 10:16   #4795
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
a więc....zaczęłam SB!! I już po pierwszym dniu -0,3 kg!! (wiem wiem, to nic, ale i tak się cieszę )
Nie jest tak źle jak myślałam, tylko że nie lubię jaj i muszę kminić nad innym żarciem.

Wklejam Wam mój jadłospis z wczoraj i na dziś
wczoraj:
1. Śniadanie: jajecznica z 2 jaj z 1 cebulą, kawa z mlekiem 0,5%
2. pół szklanki jogurtu 0% bez cukru, duża garść orzechów włoskich
3. pomidor, pół ogórka, 3 grube plastry chudej szynki wieprzowej, kawa z mlekiem
4. 2 kawałki chudego pieczonego z oliwą schabu, dużo brokułów
5. łosoś wędzony z ogórkiem i sosem czosnkowym (to jest hit w domu moich rodziców, ogórka obieramy a potem "kroimy" obieraczką, powstają takie długie cienkie płaty (nie używamy "środka" ogórka), kładziemy go w nieładzie na łososiu, zalewamy sosem czosnkowym - u mnie jogurt naturalny+troszke oliwy+ząbek czosnku, a normalnie z też majonezem) , kawa bezkofeinowa z mlekiem
o, gratuluję spadku! oby tak dalej

ale menu ! widzę, że jecie sporo mięsa. ja nie umiem go przemycić do swojego jadłospisu
Cytat:
Ja bym nie umiała tyle na wagę nie wchodzić, muszę codziennie zresztą, jak nie wchodzę to są takie efekty że tyję, bo nie widzę że mi przybył kilogram i nie kontroluję tego w odpowiednim momencie, a potem wchodzę po 2 miesiącach i 3 kg więcej, surprise! Ale gratulacje za chudnięcie! -3kg to już jest dużo, a do tego czasu pewnie jeszcze ze 2 Ci poszły!
o boze, mam to samo
Cytat:
Moja sukienka kosztowała, szyta na miarę, 1500 zł. Ale nie wiem czy pamiętacie, to było dość skomplikowane bo miała kosztować więcej ale mi ją totalnie spiep* i musiałam poprawiać w innym salonie, więc obniżyli mi cenę (obniżyli po grożeniu sądem przez moją sis )
haha dobrze jest mieć w rodzinie adwokata

Cytat:
Bania: aszukałaś tych butów na ich stronie internetowej i na all?



Na rudo się chciałaś pofarbować? Mnie od zawsze kusi platynowy blond ale to tylko takie marzenia, chyba nie wyglądałabym dobrze. Może sobie perukę kupię
na stronie daichaman nie mogłam ich znaleźć nawet jak były w sklepie, kiedy mierzyłam, były 3 pudełka z różnymi rozmiarami, przypuszczam, że to pozostałość po zeszłorocznym sezonie..

a te z ccc muszę znaleźć


na rudo :P dziewczyny mi co prawda odradzają, ale wszyscy z otoczenia mówią, że byłaby to korzystna zmiana. no i nie wiem teraz :P
ciężko mi się zdecydować, bo ja nigdy nie farbowałam włosów (szamponetki sie nie liczą :P)
boję się tego, że musiałabym regularnie chodzić do fryzjera, i że włosy mogłyby być w fatalnej kondycji. doradźcie mi coś
przez ten brak zmian koloru, przez całe życie widzę w lustrze tą samą dziewczynę :P

ale Ty masz naturalny kolor ten widoczny na zdjeciach? taki brąz jest wg mnie dla Ciebie stworzony, chociaż masz tak ładne rysy, że i w blondzie bym Cię widziała ;>
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 10:18   #4796
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość

Philadelphia z milką mniaaam, jadłam kiedyś A masło orzechowe jak najbardziej można jeść! Oczywiście w granicach rozsądku, to zdrowa przekąska Ważne, żeby było w nim jak najwiecej orzechów, bo jak jest jakieś 70% to to bida jest.

Jak powiedziałam tak zrobiłam... tylko zamiast 7km wyszło przez przypadek 8,44km Jeszcze miesiąc temu nie sądziłam, że to w ogóle możliwe Nie odpuszczaj, sama też zaczynałam na 3km i to na marszobiegach, kwestia czasu i też będziesz śmigać aż miło
a jakiej firmy masło wcinasz?
no właśnie dla mnie to nie przekąska, ja jak się przyssę do słoika, to mogę zjeść bardzo dużo tego masła

o matko, 8,44 nawet nie wiesz jak podziwiam taki wyczyn. dla mnie to jest nieosiągalna odległość. Dzięki za miłe słowa na zachętę będę walczyła, żeby za jakiś czas pochwalić się Wam dystansem 5 km
Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Właśnie napisałam megadługą wiadomość i wizaż się zawiesił;/ zacytowałam wszystkie posty z ostatnich kilkunastu dni, na które chciałam odpisać i d.upa

Karola, ja po prostu cierpię na brak czasu skończmy wreszcie ten wątek i załóżmy nowy, jak można od roku nie napisać 5000 postów?

I gratuluję biegu, ja próbuję reperować kondycję skakanką, ale póki co idzie mi słabo, po 20 minutach i 1500 skoków umieram ;P
gałgan ja zawsze kopiuję przed publikacją.

boże. 1500 podskokow?! co ja tu robię
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
No co Wy, idziemy kibicować kumplowi a potem opijać ok.21 km do przebiegnięcia
Za wzięcie udziału płaci się ok.100-200zł. i w dodatku jak w jakimś czasie jakiegoś dystansu nie przebiegniesz to już nie biegniesz dalej, więc to nie dla nas :P
ooooooooooooooooooooooo ja ! co za oszust a ja byłam święcie przekonana, że to Wy startujecie
Cytat:
W załączniku buty edit: załącznik nie wchodzi, potem spróbuję znowu :P jak za 39.90 to są mega
Wiesz, takie kiece jak mi się podobają to i po 6tys chodzą, ale jeszcze nie zwariowałam, zachowuję trzeźwy umysł w tym temacie i chcę wydać jak najmniej
Wieki nie jadłam placków ziemniaczanych!
A buty ściągnij sobie do sklepu z www deichmanna
1. jestem ciekawa butów!
2. i tak będziesz księżniczką
3. my ostatnio robiliśmy uwielbiam z nim gotować
Cytat:
Na obiad robię udka z kurczaka z ziołami i czosnkiem, pieczone w tym worku foliowym. Robiła już któraś?
moja mama robi ja nie przepadam za kurczakiem. jem tylko filety.
jak wyszło danie




jadłyście już nowego 3 bita, pinacolada? dostałam kartonik od tza

ale to nie oznacza końca diety ! :P

dziś idziemy na basen i na saunę, wieczorem będę biegała - miałam dwa dni przerwy.

widziałyście 11 odcinek przepisu na życie? dziś oglądałam, ale beczałam
:P
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 14:34   #4797
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

ale żeście naskrobały ;o
widzę że wszystkie ładnie jedzą i ćwiczą
fota włosów będzie we wtorek zapewne, nie miałam czasu w ogóle, śpię po 4-5h ostatnio ;o
rano praca lub uczelnia, potem nauka, knajpa, wracam o 3, wstaję o 7 i tak w kółko mam dość już ;p

eeeej oprócz bani i agnes nie wiem jak wyglądacie! miałyście dać mi fejsbuki :P

bania, rudy szybko się wymywa, na fryzjera wydałabyś fortunę, lepiej w domu. i owszem, za jakiś czas się zniszczą :P niestety uroki farbowania chemią :P

u mnie dziś 4 dzień SB, wczoraj zjadłam 3 paski czekolady mlecznej ale oprócz tego się trzymam, nie ważę się, centymetr muszę zlokalizować ale widzę w lustrze że już się coś dzieje

boże 5 dni do matury
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 15:01   #4798
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Bania: jak chcesz wyślij mi swoje zdjęcie-portret i inne zdjęcie z kolorem wlosów który chcesz i Ci zrobię wizualizację w Photoshopie ;-)

Ja mam naturalny, próbowałam farbowa(na ciemniejszy brąz, na czerwonawy) kilka razy ale wszystko mi schodzi strasznie szybko. Blondu się jednak boję, to bardzo bardzo radykalna zmiana by była. Nie chcialabym wyglądać jak lafirynda

Szaruch: a moich zdjęć to czemu nie widzisz? Mam normalnie w albumie
Ja póki co bezgrzesznie na SB, 3ci dzień. Odliczam dni do końca. Dziś było -0,8 kg od czwartku, to chyba woda, jak myślicie? Chociaż skoro już wcześniej byłam na diecie, to chyba woda nie powinna schodzić?
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 17:56   #4799
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!



Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Pewnie piwskiem sobie rozepchałaś
Co tam? jak studia?


Narobiłaś mi ochoty na masło orzechowe


U mnie dzisiaj
I: kromka orkiszowego z serem żółtym i sałatą
II: 2kromki orkiszowego z szynką, sałatą, pomidor, 2 jabłka
III: kotlet mielony, pół woreczka kaszy gryczanej, sałata ze szczypiorem i jogurtem nat.
IV: będą kotlety sojowe

Założyłam sobie dziennik na ilewazy.pl


Iiiii weekend
W niedzielę idziemy na półmaraton
Jest taka ewentualność
Ale Ty Monia ładnie jesz Ja sobie utworzyłam worda "dieta", ale jeszcze nie zaczęłam
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Sandej
A jak robisz te placki? Bo widzę mąkę.
Ja robiłam z płatków+jajo i smażyłam. Z mąką są bardziej zwarte? Banana dodajesz od razu do masy,co nie?



W tych nowych butach noga leci mi do przodu Z tyłu człapią się, a z przodu to prawie 3 palce wystają, musze kupić wkładki żelowe chyba tak to wygodne tylko te palce na ziemi
Te wkładki żelowe na tą "poduszkę" stopy to fajna sprawa
Teoretycznie powinno się przymocować do jednej pary i tak nosić, ale ja jestem mega ekonomiczna i przekładam z jednej pary szpilek do drugiej i dają radę
[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;40749481]
Psyhe, a ile Ty jesz? Ja też nie należę do ludzi, którzy jedzą mało. Najbardziej mnie śmieszą osoby, które mówią "ja ciągle coś wcinam, a nie tyję", a przez godzinę ciamkają bułkę z pomidorem, albo na 8 godzin w szkole wystarczał im jeden jogurt pitny Jak moja babcia :P
[/QUOTE]
Właśnie dużo jem Nigdy nie udawałam, że mam dobrą przemianę materii odziedziczoną po mamie
U mnie na uczelni są dziewczyny, które na zajęciach jedzą wafle ryżowe albo mace, ale uparcie wmawiają, że nieeeeee! że one tak to żywią się głównie pizzą
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 17:56   #4800
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: kiecki maxi, kiecki mini, odchudzanie do bikini!

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
jakie ja dałam du.py jesli chodzi o obuwnicze historie tego tygodnia najpierw wyczaiłam jazzówki w deichmanie (a'la skóra+kwieciste wstawki, nietypowe jak na tą markę) i neonowe żółte w ccc, dwa dni później już ich nie było cierpię,bo i do tych i do tych dokupiłam już sobie torebki 1. jeezu ja się nie znam na tych cenach, myslałam ze 3-4 tys to taki standard a koleżanka jest na etapie wybierania sukni, i mówi że i za 900 zł można wyhaczyć hgw :P

2. ja nigdy nie ogarniam, jak ktoś mówi mam skończone tyle i tyle. albo: mam tyle i tyle, ale jeszcze nieskończone.

3. jak on o zrobił mój to kulinarna ciota

chociaż jak on smaży placki ziemniaczane, aaa! sexy

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuu nieładnie jak coś, to daj znać, ponabijamy Ci fikcyjnie pozytywów

za często biegasz, odpocznij

hahaha! siostro! otoczenie Cię nie beszta za to stawianie figury na pierwszym miejscu?:P

ciekawe czemu tak sie dzieje dobrze, że jestes wytrwała i walczysz. po zdjeciach widać efekty Twojej pracy~!


pewnie że mam :P

ja chcę wszystkim odpisać, a wy się ze mnie śmiejecie!

pycha
Jak patrzę na Twoje wlosy, to sama mam ochotę zafarbować swoje :P 15.05 umówiłam się do fryzjera, z myślą o farbowaniu, ale chyba nie pójdę :P

żyrta jesteś

heheh. a tak poza tym, to co u Ciebie? gdzie się szlajasz:P ile ważysz? będzie siara jak zalożysz krótkie portki?
Ważę nie wiem ile Pewnie skomplikowana jakaś liczba...hmm...mój wzrost razy numer buta (albo numer telefonu) jakoś tak
Nie założę krótkich portek, ale jutro zaczynam biegać, z przyjaciółką się zmówiłam :P
No, a poza tym jaram się niemiłosiernie dzidziusiem siostry i "wczoraj żyłam seksem, a dzisiaj kodeksem" :P
Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a jakiej firmy masło wcinasz?
no właśnie dla mnie to nie przekąska, ja jak się przyssę do słoika, to mogę zjeść bardzo dużo tego masła


jadłyście już nowego 3 bita, pinacolada? dostałam kartonik od tza

ale to nie oznacza końca diety ! :P
Jak dla mnie masło orzechowe to tylko Sante <3

Nie jem 3 bitów... Przerzuciłam się na batonową milkę caramel
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.