Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-12, 11:09   #4771
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie Kochane

Domciu
jeszcze nic nie czytałam, zaraz się wzystkiego dowiem.

Wiecie, że ja dopiero wstałam?!
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:10   #4772
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Z tego wynika że, jak ktoś ładzie machę na dekolt to trzeba 8 godz leżeć i się nie ruszać
Niestety castrolku - tak też sobie natychmiast pomyślałam, ale nawet na siku jak pójdziesz to musiasz na dół popatrzeć by dupkę podetrzeć ... i co wtedy też się skóra nałoży i maska odklei
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:11   #4773
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Mam jednak ważną wiadomość dla wszystkich tych Cosmelanek, które zamierzają położyć maskę na szyję i dekolt.

Maska w kilkanaście sekund po jej nałożeniu "zastyga". Jest wówczas lekko "sztywna" i absolutnie n i e p l a s t y c z n a, tzn. nie można jej ponownie rozprowadzać. Nie przeszkadza to na twarzy, jednak szyja i dekolt - są zagrożone nierównomiernym rozłożeniem maski.

Zauważyłam to, gdy na dekolt chciałam położyć folię - by się ubrać. Nakładając folię spostrzegłam, że części maski pozostaje na foli. Zrezygnowałam więc z tej metody ochrony.

Później stwierdziłam, że w naturalnych zagięciach skóry, powstających podczas ruchu tzn. takich, które powstają gdy ruszamy bezwiednie, podczas wykonywania podstawowych czyności: szyją przy skretach, nachyleniu, skórą dekoltu, przy ruchach rąk itp. skóra przy skręcie nakłada się nieznacznie na siebie i tym samym maska "odkleja się" przyczepiając do wyżej lub niżej położonej . Powstają w ten sposób puste miejsca, gdzie skóra nie jest już widocznie pokryta maską !!! Jakakolwiek próba rozsmarowania maski kończyła się tym, że pozostawała ona w dużej ilości na palcach!!!.
Resume - maska nie jest później plastyczna.
Dobrze, że nie ma moich ukochanych Bachorząt ... pewnie cały czas ruszałabym ustami, albo marszyłabym czoło I tu też miałabym "puste" pola
Co zrobiłam.
Miałam do wyboru - albo mieć miejscami powierzchniowy brak maski, albo wymyślić coś co rozłoży tę maskę równomiernie, nada jej ponownie plastyczności, ponieważ logicznie rozumując - działać mają przecież składniki w niej zawarte. Wybrałam tę drugą ewentualność i użyłam na szyję i dekolt minimalnej ilości wazeliny (jest kompletnie obojętna i nie likwiduje działania jakichkolwiek składników). Zobaczymy co będzie. Zdecydowałam, że lepiej zastosować wazelinę niż pozostawić nie przykryte cosmelanem miejsca.
Finalnie będę miała więc skalę porównawczą gdy zmyję maskę - ponieważ twarz jest bez wazeliny, a szyja i dekolt z wazeliną.
Tonący brzytwy się chwyta, jednak te puste placki wyglądały okropnie, ponieważ świeciły wołając: " ... Dolota a tu nic nie działa, gdyż maska poszła wyżej na inną skórę ..."
UWAGA:
PO 10 MINUTACH OD ROZPROWADZENIA MASKI MALEŃKĄ ILOŚCIĄ WAZELINY, MASKA PONOWNIE "ZASTYGŁA"

Masimko czy dobrze cię rozumiem ty 2 razy w tyg to po 2 mieś. stosujesz?Trochę się gubię co kto ile kładzie
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:12   #4774
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzieweczki a zeszły którejś piegi. Na nosie mialam kilka małych duperelków, i te nadal są Mój TŻ stwierdził, że plam już chyba nie mam. Ja tam jeszcze coś niecoś widzę. Cosmelan działa. Nawet ten mój, który byłam pewna, że oszukany
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:16   #4775
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Niestety castrolku - tak też sobie natychmiast pomyślałam, ale nawet na siku jak pójdziesz to musiasz na dół popatrzeć by dupkę podetrzeć ... i co wtedy też się skóra nałoży i maska odklei
Czyli nie wolno też sikać a co dopiero coś więcej.Jakąś kaczkę trzeba mieć
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:18   #4776
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane

Domciu
jeszcze nic nie czytałam, zaraz się wzystkiego dowiem.

Wiecie, że ja dopiero wstałam?!
Wow fajnie masz. A oczy Ci nie wygniły

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Niestety castrolku - tak też sobie natychmiast pomyślałam, ale nawet na siku jak pójdziesz to musiasz na dół popatrzeć by dupkę podetrzeć ... i co wtedy też się skóra nałoży i maska odklei
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:19   #4777
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Niestety castrolku - tak też sobie natychmiast pomyślałam, ale nawet na siku jak pójdziesz to musiasz na dół popatrzeć by dupkę podetrzeć ... i co wtedy też się skóra nałoży i maska odklei
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dzieweczki a zeszły którejś piegi. Na nosie mialam kilka małych duperelków, i te nadal są Mój TŻ stwierdził, że plam już chyba nie mam. Ja tam jeszcze coś niecoś widzę. Cosmelan działa. Nawet ten mój, który byłam pewna, że oszukany
Ja nie miałam plam na czole ,ale takie słabe piegi,które robiły się mocniejsze latem a bledły zimą .Teraz nie mam nic-Ale słońca też nie ma
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 11:19   #4778
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Nie wiesz co mówisz .To najgorsza tranzakcja świata zamienić się z kimś na plamy.
Castrolku ale macie gładzie na twarzach i to jest extra. Plamki możecie cosmelanem potraktować albo zatuszować od biedy, a moje świństwa widać zawsze, szczególnie pod światło. a jak myję wieczorem buzie to mam ochotę sobie skóre wydrapać, żeby zeszły nierówności. mówię ci ,to jest okropne.
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:21   #4779
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dzieweczki a zeszły którejś piegi. Na nosie mialam kilka małych duperelków, i te nadal są Mój TŻ stwierdził, że plam już chyba nie mam. Ja tam jeszcze coś niecoś widzę. Cosmelan działa. Nawet ten mój, który byłam pewna, że oszukany
BOSHEEE piegi są takie piękne i słodkie! powodują, że twarz jest unikatowa. Nie wywabiajcie piegów!
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:25   #4780
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Lucy a czy Ty już wstawiałaś swoje zdjęcia? Bo może jak te pryszcze nieduże to wygląda na to, że Castrolek się chętnie zamieni.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:27   #4781
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome ciekawe czy ci piegi z dekoltu zejdą.Ja mam ich pełno ale są brązowe kilkuletnie.Je chyba nic nie wywabi.Czy twoje też są takie?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 11:30   #4782
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Lucy a czy Ty już wstawiałaś swoje zdjęcia? Bo może jak te pryszcze nieduże to wygląda na to, że Castrolek się chętnie zamieni.
Ivanko nie bądż złośliwa ja z morą swoją już swije przeszłam.

Lucy,a może ty powinnaś cos te drugie na krostki ,któraś dziewczyna je robi właśnie ze względu na krostki?
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:33   #4783
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Oj Dome ale Ty laska jesteś. Wkurza mnie to, że takie ładne dziewczyny narzekają Ja bym chciała pomasce wyglądać tak, jak Domciu przed maską...
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:35   #4784
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Eno Castrolek, nie przesadzaj, jaka złośliwość, żarty zwyczajne i próba namówienia Lucy do pokazania się nam, żebyśmy mogły ją pocieszyć, bo pewnie jest lepiej, niż jej sie wydaje.

A to właśnie Lucy szuka cos active na pryszcze.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:36   #4785
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Kochane,dziecko mnie terroryzuje! juz chyba 20 raz musze sluchac jednej piosenki.Wypadne przez okno chyba! Corcia sie zakochala w wokaliscieMowie dziecku,ze to pedal na 100%,ale wierzyc nie chce.Popatrzcie sobie i napiszcie prosze duzymi literkami,ze pedal
koncertow juz szuka
http://de.youtube.com/watch?v=444L2Kc4zIg
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:38   #4786
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Dome ciekawe czy ci piegi z dekoltu zejdą.Ja mam ich pełno ale są brązowe kilkuletnie.Je chyba nic nie wywabi.Czy twoje też są takie?
Ja mam raczej płaskie pieprzyki na dekolcie, ich nie da rady pewnie wywabić. Jednak zdecydowanie "załatwiłam" sobie dekolt w trakcie ostatniej ciąży, chodząc na tzw. air brush - samoopalacz w natrysku Jak u lakiernika
Po tym zostały mi rozrzucone, średniej wielkości plamki na czole i gdzie indziej

buczka - jak tam Twoje pałącowe okna
Iv - a Twoja buzianta jak
Masimka- ja mam cały czas Twoją buźkę pierwszoklasistki przed oczami I też tak chcę i pragnę bardzo
A gdzie poszłą galaretka znowu ?
Cassi też wcieło, chyba się zapracowała
Lidzianta - napewno książkę jeszcze pisze
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Oj Dome ale Ty laska jesteś. Wkurza mnie to, że takie ładne dziewczyny narzekają Ja bym chciała pomasce wyglądać tak, jak Domciu przed maską...
Masz szczęście żeś Ty daleko niewiato Normalnie natłukłabym Ci do tyłka za takie slowa, jak Ciebie może ukochana domcia wkurzać Jakbyś zobaczyła moją twarz z bliska - wiedziałabym dlaczego cosmo cud nakładam


Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Kochane,dziecko mnie terroryzuje! juz chyba 20 raz musze sluchac jednej piosenki.Wypadne przez okno chyba! Corcia sie zakochala w wokaliscieMowie dziecku,ze to pedal na 100%,ale wierzyc nie chce.Popatrzcie sobie i napiszcie prosze duzymi literkami,ze pedal
koncertow juz szuka
http://de.youtube.com/watch?v=444L2Kc4zIg
Pedał na 100% - jednak ja uwielbiam pedałów - mam nawet dwóch kolegów z tej nacji. Strasznie fajni ludzie
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-12 o 11:46 Powód: zrobiłam dubla :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:43   #4787
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

dubel
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:49   #4788
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Corcia sie zakochala w wokaliscieMowie dziecku,ze to pedal na 100%,ale wierzyc nie chce.Popatrzcie sobie i napiszcie prosze duzymi literkami,ze pedal
koncertow juz szuka
http://de.youtube.com/watch?v=444L2Kc4zIg
Buczuś piosenka ładna ale do prawdziwego chłopa to mu dużó brakuje, zmanierowany goguś jakiś, ani chybi ze pedzio.


A i Lucy77 wiesz znalazłam w necie ten twój cosmelan activ, faktycznie takie cudo istnieje, i to nawet droższa kuracja od naszego zwykłego. W Łodzi gabinet sie reklamował z tym za 1800 zł. Na twoim miejscu jesli miałabym problem taki jak piszesz tobym sie nie zastanawiała dłuzej nad zrobieniem tego activa. Nie masz na co czekać naprawde. Jeśli działa na pryszcze jak ten zwykły na plamy to cudo to jest w takim razie.

Ivonka musze sie zastanowić co było rok albo dwa lata temu. Żeby sie nie okazało zaraz ze cosmelan to najlepsza rzecz jaka mi sie w ostatnim dziesiecioleciu trafiła cholera
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:49   #4789
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

domciu ja tez lubie pedalow.Chodzi o to,zeby dziecko sie odkochalo,i zebym z nia po koncertach nie jezdzila.Moze jak zrozumie,ze pedal to da spokoj
Nie mam palacu,to raczej "szklany dom".Umylam 7 okien i juz mi sie nie chce.
A moze jednak tak dlugo nie trzymaj maski? Pamietasz to mazidlo z BU? Cosmelan w porownaniu z nim to bomba atomowa
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 11:50   #4790
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczka jakby Ci się syn zakochał w takim, to miałabyś problem Dla córy raczej to nieszkodliwa miłość


Buczka Dome ma pewnie ten sam cosmelan co ja. Trzymałam maskę 10 godzin i śladu nie było.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:56   #4791
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivones - bo my jesteśmy new formuła gdzie osiem godzin plackiem trzeba leżeć
buczka - pokaż córci Krola Henryka VIII Tudora ... zaraz Jej przejdzie zniewieściały szczypior
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Henryk VII Tudor.jpg (88,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Henryk VIII Tudor..jpg (34,9 KB, 7 załadowań)
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:57   #4792
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczek powiedz córce że jak on gej to i tak nie będzie jej chciał przecież, więc sdzkoda zawracania głowy. Co innego jakby była chłopaczkiem

Dome ten Henryk ma twoje usta !
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 11:59   #4793
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczka jakby Ci się syn zakochał w takim, to miałabyś problem Dla córy raczej to nieszkodliwa miłość


Buczka Dome ma pewnie ten sam cosmelan co ja. Trzymałam maskę 10 godzin i śladu nie było.
ja tam mam watpliwosci.Cos melan ma to do siebie,ze "wedruje".Naloz ysz tylko na czole,a Ci na brodzie skora schodzi.Taki z niego czort!
I zobaczysz,ze jutro bedzie domciu spuchnieta i oczy bedzie musiala wykalaczkami podtrzymywac

Oj !!!!!!!!!!!!!!!! Tego Henryka to dla siebie zatrzymam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-10-12 o 12:00 Powód: Henryk
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:02   #4794
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Domciu już mi więcej w dupsko nie dawaj, spójrz tylko na swoje odbicie Narzekaj sobie jak już musisz, ja wiem co widzę i szczerze napisałam. Laska jesteś i koniec.

Buczuś pedzio jak sto piędziesiąt. Ja pamiętam, że ponad 20 lat temu moje koleżanki kochały się w panach z Modern Talking, ja dla odmiany w Georgu Michaelu, całe ściany miałam w jego plakatach Wszystko przechodzi.

Ivonka gały mi nie zgniły ale plecy mnie od tego leżenia bolą.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:04   #4795
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Dome ten Henryk ma twoje usta !
Misiek no co Ty To ja mam taką wielką górną warę Holly shit

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ja tam mam watpliwosci.Cosmelan ma to do siebie,ze "wedruje".Naloz ysz tylko na czole,a Ci na brodzie skora schodzi.Taki z niego czort!
I zobaczysz,ze jutro bedzie domciu spuchnieta i oczy bedzie musiala wykalaczkami podtrzymywac

Oj !!!!!!!!!!!!!!!! Tego Henryka to dla siebie zatrzymam
buczek - HBO puszcza obecnie cyklicznie serial o Dynastii Tudorów ( ja od dziecka mam fioła na punkcie tej części historii Anglii, jednak bardziej zaczytuję się w Elce I, córci Henia własnie ze związku z Anką, której kazal zabrać precz głowę w 1536)

Hurra niech mi cosmelan powędruje na tyłek i zetrze cellulit Wędruj wędruj cosmelanku wędruj mój Maleńki
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2008-10-12 o 12:05 Powód: głowa Anki poszła przez Henia precz :)
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:06   #4796
lucy77
Raczkowanie
 
Avatar lucy77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimka taaaak zrobię sobie ten cosmo active w listopadzie na 100%. powiem wam jak to po tym będzie twarz się zachowywać. u mnie robi to jedna babeczka derma takżę już mam obcykane wszystko.
Zdjęcia wstawię w poniedziałek (mam na kompie w pracy), a co mi tam niech będzie. pokaże wam moją gębę. a co! do odważnych świat należy
i nie uwierzycie! teściowa nas na obiad zaprosiła odewę się potem buziaki kochane ślicznotki
lucy77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:10   #4797
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lucy77 Pokaż wiadomość
Masimka taaaak zrobię sobie ten cosmo active w listopadzie na 100%. powiem wam jak to po tym będzie twarz się zachowywać. u mnie robi to jedna babeczka derma takżę już mam obcykane wszystko.
Zdjęcia wstawię w poniedziałek (mam na kompie w pracy), a co mi tam niech będzie. pokaże wam moją gębę. a co! do odważnych świat należy
i nie uwierzycie! teściowa nas na obiad zaprosiła odewę się potem buziaki kochane ślicznotki
...no tak byś tylko nie dostała wrzodów na żółądku po tym obiedzie, no chyba,m że masz normalną teściową Bo ja nie mam normalnej ...
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:13   #4798
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Domciu już mi więcej w dupsko nie dawaj, spójrz tylko na swoje odbicie Narzekaj sobie jak już musisz, ja wiem co widzę i szczerze napisałam. Laska jesteś i koniec.

Buczuś pedzio jak sto piędziesiąt. Ja pamiętam, że ponad 20 lat temu moje koleżanki kochały się w panach z Modern Talking, ja dla odmiany w Georgu Michaelu, całe ściany miałam w jego plakatach Wszystko przechodzi.

Ivonka gały mi nie zgniły ale plecy mnie od tego leżenia bolą.
a pamietasz Kajagoogoo i Limahla? tez mialam jego plakaty
domciu ja nie mam Pl TV.Sciagneli mi satelite jak dach robili i do tej pory nie zamontowali
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:21   #4799
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
a pamietasz Kajagoogoo i Limahla? tez mialam jego plakaty
O do licha, pamietam. Czyli nic nowego - Twoja córcia się prawidłowo rozwija
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 12:29   #4800
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...no tak byś tylko nie dostała wrzodów na żółądku po tym obiedzie, no chyba,m że masz normalną teściową Bo ja nie mam normalnej ...
Dome za to masz przydział na cudownego TŻta.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.