..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::.. - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 20:55   #4771
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Hmm robię go po prostu bez mąki Może nie jest identyczny w smaku, jak ten tradycyjny, ale tak samo pięknie pachnie i jest smaczniutki
Po prostu białka na pianę, do tego słodzik, żółtka i na patelnię Prawie zawsze opada, ale jest bardzo dobry
A z mąką pełnoziarnistą można spróbować, ale ona chyba go pozbawi delikatności.

Dzięki za linka![COLOR="Silver"]
Dzieki, jak bedzie mi sie chcialo to moze sprobuje tak bez maki...
A gdyby tak dodac mielone migdaly?

Cytat:
Napisane przez SzaraLara Pokaż wiadomość

W ogóle nie wiem jak u was ale u mnie TŻ to jest mój największy demotywator odchudzania!
To ciezko masz.
U mnie TZ wspiera i je to co ja bo sam chce troche schudnac. Na poczatku byl strasznie sceptycznie nastawiony, bo jak to tak owoce ograniczac? U niego w rodzine strasznie duzo owocow sie je i zreszta bardzo niezdrowo (makarony, ryze, tluste miesa, potrawy smazone na glebokim tluszczu), wiec ciezko mu sie bylo przyzwyczaic, ale wszystko co ugotuje to mu smakuje wiec nie jest to jakas katorga dla niego.

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mokka_kk Pokaż wiadomość

Ewlyn, właśnie nie ma porcji podanej, w przykładowym jadłospisie jest tylko:
'' owsianka z płatków zwykłych...'' i tyle [COLOR="Silver"]
Hmm, a prawie bym sobie reke dala uciac, ze widzialam to w ksiazce SB, tylko nie wiem ktorej bo ma obie (ale nie przy sobie).
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:56   #4772
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Mój próbuje przytyć :/ Chuderlak. Dlatego w domu mam pełno pułapek w postaci czekolad, ciasteczek, pysznych odżywek węglowo-białkowych... Mało tego, jeszcze mi mówi bez przerwy, że nie potrzebuję się odchudzać, że wyglądam dobrze. Wiem, że chce być miły i pokazać mi, że mnie akceptuje, ale to też mnie demotywuje W ogóle chyba łatwo mnie do odchudzania zdemotywować

Mój jadłospis dziś może nie porywający, ale grzeczny nie licząc tuńczyka w oleju, ale starałam się odsączyć

A jak tam wasza aktywność fizyczna? Dalej nie potrafię znaleźć niczego dla siebie... Ale kupiłam już skakankę
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:07   #4773
uosobienie_melancholii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 382
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez PrissyGirl Pokaż wiadomość
No nie wiem... To jest chyba sama skrobia...
to o co chodzi z tym składem, że 70% groch i 30% fasola mung? (czy tam odwrotnie;P)
Cytat:
Napisane przez SzaraLara Pokaż wiadomość
W ogóle nie wiem jak u was ale u mnie TŻ to jest mój największy demotywator odchudzania!
Mój jest przekochany tzn, zawsze namawia do złego, np. mówi "to może ja pójdę po piwo?" i zwykle idzie ale jak już się odchudzamy tak na serio, to mówi to ewentualnie w żartach sam je dietetycznie i nie narzeka tylko chudnie szybciej i tym mnie demotywuje;P ma już prawie 4,5 kg na minusie! przez półtora tygodnia!:P
i w ogóle, pisałam Wam wczoraj, że pralka mi padła, dziś TŻ naprawił!))
Cytat:
Napisane przez SzaraLara Pokaż wiadomość
Mój próbuje przytyć :/ Chuderlak. Dlatego w domu mam pełno pułapek w postaci czekolad, ciasteczek, pysznych odżywek węglowo-białkowych... Mało tego, jeszcze mi mówi bez przerwy, że nie potrzebuję się odchudzać, że wyglądam dobrze. Wiem, że chce być miły i pokazać mi, że mnie akceptuje, ale to też mnie demotywuje W ogóle chyba łatwo mnie do odchudzania zdemotywować

Mój jadłospis dziś może nie porywający, ale grzeczny nie licząc tuńczyka w oleju, ale starałam się odsączyć

A jak tam wasza aktywność fizyczna? Dalej nie potrafię znaleźć niczego dla siebie... Ale kupiłam już skakankę
oj tam no miły jest i kocha taką jaką jesteś ale przecież szczuplejesz dla siebie, nie dla niego;> mój też mi mówi, że kocha moje wałeczki, że mam cudną (dużą) pupę ale w to akurat uwierzyłam :P nie bez powodu teraz wszędzie legginsy push up, coraz więcej operacji na powiększanie pupy;P

a aktywność fizyczna... postanowienie było :P slim in 6 chciałam robić... akurat skończyłabym przed końcem kwietnia. ale nie wyszło. chcę biegać, bo po tym sylwetka wygląda cudnie, ale czekam aż pogoda się ustabilizuje, bo teraz znowu ma być zimno, a jak raz czy dwa zawalę trening to potem znowu nie będę mogła się zmotywować.... i muszę zacząć kręcić hula hopem

**
a mój jadłospis na dziś to:
Ś: jajecznica z cebulą, pieczarkami i wędliną
II Ś: twaróg z kakao
O: mięso mielone duszone z cebulą, papryką w sosie pomidorowym
K: galareta z kurczaka
i jeszcze na koniec jajo gotowane
__________________
84-----81,4------------------------->69-------->65 kg
15.11.12-->teraz----------------------------------------->15.04.13------->wakacje?

Edytowane przez uosobienie_melancholii
Czas edycji: 2012-03-28 o 21:21
uosobienie_melancholii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 21:49   #4774
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Mokka, porcja płatków i innych skrobi to 30 g. Wg ileważy.pl to są 3 łyżki z małą górką http://www.ilewazy.pl/lyzka-platkow-owsianych
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:47   #4775
mokka_kk
Raczkowanie
 
Avatar mokka_kk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zzzamorza
Wiadomości: 118
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Dzięki Peggy
ja mam S.B. Turbo i przeglądałam ją kilkukrotnie nie mogąc znaleźć tych informacji

a tak w ogóle to stwierdziłam, że mam za mało ruchu, i zamiast siedzieć na wizażu powinnam więcej ćwiczyć

dziś rower (20 min tylko, ziimno i moja towarzyszka wymiękła;P), potem ćwiczonka na brzuch, hantelki, kilka pompek i rozciąganie. Mało tego, ale lepsze to niż nic;P Ważna systematyczność, ale lenistwo często wygrywa.

Pytanko: która z Was ćwiczy regularnie, co i jak często?
__________________
1.04.2009: 73,5kg
9.03.2012: 61kg (SB1)
cel: 58kg-->56kg, wyrzeźbiony BRZUCH, ramiona, plecy

SB2 dzień 17
włosy: pokrzywa, olejowanie, masaż
mokka_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 23:27   #4776
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez SzaraLara Pokaż wiadomość
Wiecie co wam powiem? Uświadomiłam sobie, jak bardzo oszukiwałam siebie samą. Próbuję schudnąć od stycznia, cały czas na diecie, i dziwię się, że nic nie spada. Ale tak: jak gotuję dla TŻ przy gotowaniu wpadał tutaj plasterek serka, tutaj kilka makaronów, bo trzeba sprawdzić, czy już miękki, tutaj kilka łyżek gulaszu, żeby doprawić, a tu się obliże łyżkę, tutaj tż da mi skosztować kawalątek pizzy... I niby jem dietetycznie cały dzień, a tego się nazbiera. Dopiero teraz na SB, kiedy unikam tych wszystkich rzeczy to widzę ile tego w ciągu dnia było

W ogóle nie wiem jak u was ale u mnie TŻ to jest mój największy demotywator odchudzania!
U mnie w zasadzie wszyscy w domu to demotywatory... Mama bez przerwy piecze ciasta albo kupuje ciasteczka (dzisiaj przyniosła takie pyszne babeczki z nadzieniem sernikowym - niebo w gębie! ), babcia i dziadek to łasuchy, że aż strach, też ciągle ciasta kupują i mnie nimi raczą, z kolei TŻ - chipsy, orzeszki prażone w panierce (dzisiaj sam zeżarł całą paczkę 250 g... jak spojrzałam na opakowanie - taka paczka to 1300 kcal! ), ja nie tknęłam nic z tych rzeczy, za to rano zjadłam sobie miseczkę truskawek

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mokka_kk Pokaż wiadomość
(...)Pytanko: która z Was ćwiczy regularnie, co i jak często?
To byłabym ja 2 x w tygodniu trening obwodowy na siłowni, 2 x w tyg. bieganie (z czego czasami interwały), 1 x w tyg. joga vinyasa, czasami jakieś ćwiczenia siłowe w domu jeszcze robię. Ale to dopiero teraz tak się rozkręciłam, wcześniej ćwiczyłam 2-3 x w tygodniu

Żeby schudnąć wydaje mi się, że już 2 x w tygodniu będzie spoko, moja przyjaciółka tyle ćwiczy i chudnie
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 23:53   #4777
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Żeby schudnąć wydaje mi się, że już 2 x w tygodniu będzie spoko, moja przyjaciółka tyle ćwiczy i chudnie
Solciuchna, nie zapominaj, że jesteś w wątku o diecie idealnej, na której się chudnie nawet bez ćwiczeń Ale tego oczywiście nie polecam... Podobno 3 razy w tyg po ok 1h jest tak optymalnie przy redukcji. Nie ma sensu np. codziennie ćwiczyć, bo tylko się sfrustrować można, a wielkiej różnicy nie będzie
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 07:16   #4778
uosobienie_melancholii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 382
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Solciuchna, nie zapominaj, że jesteś w wątku o diecie idealnej, na której się chudnie nawet bez ćwiczeń Ale tego oczywiście nie polecam... Podobno 3 razy w tyg po ok 1h jest tak optymalnie przy redukcji. Nie ma sensu np. codziennie ćwiczyć, bo tylko się sfrustrować można, a wielkiej różnicy nie będzie
ja muszę się w końcu zabrać.

waga mi stoi, tak naprawdę już prawie tydzień...
__________________
84-----81,4------------------------->69-------->65 kg
15.11.12-->teraz----------------------------------------->15.04.13------->wakacje?
uosobienie_melancholii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:31   #4779
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cześć!
Mój wczorajszy jadłospis:
1. jogurt nat.
2. sałatka z tuńczyka, fasolki, papryki z odrobiną majonezu
3. pół woreczka kaszy jęczmiennej, stek z wołowiny, pomidory z fetą i oliwkami.
4. pół jogurtu nat. z połową mango posypanego kakao
5. 5 placuszków z cukinii pieczonych w piekarniku (tarta cukinia, jajko, trochę jogurtu, dwie łyżki mąki pełnoziarnistej na 10 placków, zjadłam 5)
Lampka wina.

Dziś:
1. 3 placuszki z cukinii, serek wiejski light ze szczypiorkiem
2. jogurt nat. z połową mango
3. zupa pomidorowa z fasolką
4. placki z sera białego pieczone w piecu

Na wagę nie wchodzę, więc nie wiem, jaki jest stan.
Ale zaczęłam wpuszczać bluzki w spodnie i zapinać pasek ciaśniej, więc to dobry znak.
Ruchu wciąż brak...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 08:44   #4780
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Solciuchna, nie zapominaj, że jesteś w wątku o diecie idealnej, na której się chudnie nawet bez ćwiczeń Ale tego oczywiście nie polecam... Podobno 3 razy w tyg po ok 1h jest tak optymalnie przy redukcji. Nie ma sensu np. codziennie ćwiczyć, bo tylko się sfrustrować można, a wielkiej różnicy nie będzie
Hehehe, wiem że dieta jest idealna Ale niestety żadna dieta nie wyrzeźbi i nie ujędrni Ci sama z siebie ciała

Problemy mają zwłaszcza osoby, które chudną za szybko i zostaje im dużo obwisłej skóry - strasznie ciężko jest przywrócić skórę do normalnego stanu.

Ćwiczenia są polecane nie tyle dlatego, żeby szybciej chudnąć, co po to, żeby właśnie nie było obwisłej skóry

I 2 x w tyg. wystarczy Wszędzie piszą, że 3 - może dlatego, że mniejsze przestoje pomiędzy treningami są wtedy, a może, że szybciej się chudnie, ale tak naprawdę jeśli ktoś do tej pory nie uprawiał żadnego sportu i był raczej lwem kanapowym to jakikolwiek wysiłek fizyczny przyniesie efekty, nawet raz w tygodniu. Osobiście polecam siłownię, świetnie rzeźbi ciało Nie ma się czego bać
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:34   #4781
mokka_kk
Raczkowanie
 
Avatar mokka_kk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zzzamorza
Wiadomości: 118
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

No siłownia dobra rzecz, ale aeroby są świetnymi spalaczami tłuszczu, ja 2 razy w tyg tańczę, raz/dwa jakiś rower, spacer czy noric walking, i w domu ćwiczenia z hantelkami zaczęłam, pompki, brzuszki, ale muszę poczytać więcej o treningu na rzeźbę i zagłębić się w to. W sumie teraz cały mój wolny czas spędzam na planowaniu diety i gotowaniu dietetycznie, plus wciskaniu jakiś ćwiczonek. Trochę więcej by się ich przydało, o brzuch i ramiona mi głównie chodzi Ale w sumie dopiero teraz się za to porządniej zabieram.
__________________
1.04.2009: 73,5kg
9.03.2012: 61kg (SB1)
cel: 58kg-->56kg, wyrzeźbiony BRZUCH, ramiona, plecy

SB2 dzień 17
włosy: pokrzywa, olejowanie, masaż
mokka_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 10:54   #4782
izqa1988
Raczkowanie
 
Avatar izqa1988
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Junajted kingdom
Wiadomości: 335
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Hej

Jutro mam ostatni dzien I fazy,niewiem jak z waga narazie,ale patrzac w lustro widze ze lepiej. Woda juz ze mnie nie schodzi od jakiegos tygodnia,tylko pierwsze kilka dni latalam do wc jak glupia wiec mam nadzieje ze cokolwiek teraz trace to juz tluszczyk.

Z cwiczeniami u mnie nadal kiepsko, tzn chodze na nogach do pracy 2x30min dziennie i 8min filmiki zaczelam robic.

Jutro w Polsce wraz z magazynem Shape ukaze sie plyta z cwiczeniami jakas fajna wiec jezeli ktos zainteresowany to pomyslalam ze sie podziele ta wiedza.

Aaa i znalazlam fajny blog http://smak-zdrowia.blogspot.co.uk/ niejest to blog SB ale ogolnie odchudzajacy wiec wiekszosc przepisow mozna troche zmodyfikowac itd.

Czekam do soboty i zrobie sobie ciasto fasolowe z malinami MmmM
izqa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:27   #4783
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Co do ćwiczeń, to ja 7x w tygodniu po 45 minut Zumby, ale to dlatego, że to kocham No i daje niezły wycisk. W tym przypadku nie sprawdza się to, co peggy napisała - tym się nie da sfrustrować Zastrzyk radości po prostu
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:47   #4784
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Chyba zumba może być 7 razy w tyg, ale np. siłownia podobno już nie - bo mięśnie muszą mieć czas, żeby się zregenerować...

Ja właśnie pisałam, że trzeba ćwiczyć, żeby nie mieć obwisłej skóry, bo chudnięcie to będzie i tak Choć w sumie z tą skórą to sama nie wiem, ja na początku diety, kiedy schudłam szybko, ćwiczyłam min. 3 razy w tyg po 45-50 min na orbitreku... I nie wiem czy to coś dało, skóra mi nie wisi (no ale bez przesady, młoda jestem i nie schudłam 50 kg, więc to chyba normalne), ale nie jestem taka super zbita.. Nie wiem czy aeroby na to by coś dały, może właśnie trzeba na siłce "rzeźbić"? Hmm
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:55   #4785
mokka_kk
Raczkowanie
 
Avatar mokka_kk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zzzamorza
Wiadomości: 118
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Co do ćwiczeń, to ja 7x w tygodniu po 45 minut Zumby, ale to dlatego, że to kocham No i daje niezły wycisk. W tym przypadku nie sprawdza się to, co peggy napisała - tym się nie da sfrustrować Zastrzyk radości po prostu
właśnie rozglądam się za szkołą zumby gdzieś w okolicy, ale ja nie mam tyle czasu, żeby codziennie tam chodzić. Myślałam też o kupieniu Wii i do tego płytkę z zumbą... Też uwielbiam taniec A Ty gdzie chodzisz?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Chyba zumba może być 7 razy w tyg, ale np. siłownia podobno już nie - bo mięśnie muszą mieć czas, żeby się zregenerować...

Ja właśnie pisałam, że trzeba ćwiczyć, żeby nie mieć obwisłej skóry, bo chudnięcie to będzie i tak Choć w sumie z tą skórą to sama nie wiem, ja na początku diety, kiedy schudłam szybko, ćwiczyłam min. 3 razy w tyg po 45-50 min na orbitreku... I nie wiem czy to coś dało, skóra mi nie wisi (no ale bez przesady, młoda jestem i nie schudłam 50 kg, więc to chyba normalne), ale nie jestem taka super zbita.. Nie wiem czy aeroby na to by coś dały, może właśnie trzeba na siłce "rzeźbić"? Hmm
to jak już Ci nic nie wisi to na siłkę idź ale rower czy bieganie raz na jakiś czas dodatkowo nie zaszkodzą
__________________
1.04.2009: 73,5kg
9.03.2012: 61kg (SB1)
cel: 58kg-->56kg, wyrzeźbiony BRZUCH, ramiona, plecy

SB2 dzień 17
włosy: pokrzywa, olejowanie, masaż
mokka_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 12:59   #4786
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Ja mam prywatną zumbę na Xboxie liczy spalone kalorie, można wybrać piosenki, układy, długość, intensywność, miejsce. Fajny bajer Tańczymy we 2 z siostrą, więc wzajemna motywacja działa
Co do samych konsol - długo się zastanawiałam między Wii, Xbox'em i PS, ale wybrałam Xboxa i nie żałuję. Ma się wolne ręce no i Zumba Rush wydana jest tylko w wersji dla Kinecta
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 14:54   #4787
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

dzien dobry dziewczyny

u mnie dietowo ale niegrzecznie, wczoraj bylam zabiegana, nie mialam nic w lodowce i zjadlam malo warzyw... ale wciaz zgodnie z dieta!

zasmakowaly mi trufle z mleka w proszku mniam mniam!!
to i ciasto fasolowe to moj hit

dzis w pracy znajoma spytala ile schudlam! a nie wie, ze jestem na diecie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 15:37   #4788
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 570
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

witajcie
chciałam po świętach zacząć dietę south beach ale właśnie informacje, które znajduję na jej temat bywają sprzeczne. chciałam zadać Wam pytania, na które nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi bo się już znacie
po pierwsze czy można jeść jakieś parówki w fazie I / II? bo jest coś o mięsie ale parówek znaleźc nie mogłam.
jak to wygląda z kofeiną? czy coś się stanie jak wypiję kawę lub jakoś coca colę light?
znalazłam inofrmację, że można stosować fruktozę zamiast słodziku. próbowała może któraś z Was?
pozdrawiam gorąco
__________________
Włosomaniaczka od 08.09.2012
Walka o piękne paznokcie

bloguję urodowo
Pluppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 15:58   #4789
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez mokka_kk Pokaż wiadomość
No siłownia dobra rzecz, ale aeroby są świetnymi spalaczami tłuszczu, ja 2 razy w tyg tańczę, raz/dwa jakiś rower, spacer czy noric walking, i w domu ćwiczenia z hantelkami zaczęłam, pompki, brzuszki, ale muszę poczytać więcej o treningu na rzeźbę i zagłębić się w to. W sumie teraz cały mój wolny czas spędzam na planowaniu diety i gotowaniu dietetycznie, plus wciskaniu jakiś ćwiczonek. Trochę więcej by się ich przydało, o brzuch i ramiona mi głównie chodzi Ale w sumie dopiero teraz się za to porządniej zabieram.
Tylko w teorii Siłownia lepiej i szybciej poprawi sylwetkę niż aeroby - widzę to po sobie Zresztą wystarczy poczytać wątki fitnessowe, wszędzie piszą, że siłownia to podstawa. Problem tylko w tym, że dziewczyny boją się ćwiczeń siłowych jak ognia, bo myślą, że zaraz będą wyglądać jak pudzian, a to bzdura jest

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Ja właśnie pisałam, że trzeba ćwiczyć, żeby nie mieć obwisłej skóry, bo chudnięcie to będzie i tak Choć w sumie z tą skórą to sama nie wiem, ja na początku diety, kiedy schudłam szybko, ćwiczyłam min. 3 razy w tyg po 45-50 min na orbitreku... I nie wiem czy to coś dało, skóra mi nie wisi (no ale bez przesady, młoda jestem i nie schudłam 50 kg, więc to chyba normalne), ale nie jestem taka super zbita.. Nie wiem czy aeroby na to by coś dały, może właśnie trzeba na siłce "rzeźbić"? Hmm
Niedawno na fitnessowym dziewczyna założyła temat, właśnie za szybko schudła, i teraz ma problemy z wiszącą skórą ;P Więc to wcale nie jest mit
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-29, 16:05   #4790
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Tylko w teorii Siłownia lepiej i szybciej poprawi sylwetkę niż aeroby - widzę to po sobie Zresztą wystarczy poczytać wątki fitnessowe, wszędzie piszą, że siłownia to podstawa. Problem tylko w tym, że dziewczyny boją się ćwiczeń siłowych jak ognia, bo myślą, że zaraz będą wyglądać jak pudzian, a to bzdura jest


Niedawno na fitnessowym dziewczyna założyła temat, właśnie za szybko schudła, i teraz ma problemy z wiszącą skórą ;P Więc to wcale nie jest mit
Zalezy jakie cwiczenia sie robi na silowni mozna isc na silownie i jezdzic na rowerku, mozna biegac na biezni a mozna wyciskac sztange.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Pluppy Pokaż wiadomość
witajcie
chciałam po świętach zacząć dietę south beach ale właśnie informacje, które znajduję na jej temat bywają sprzeczne. chciałam zadać Wam pytania, na które nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi bo się już znacie
po pierwsze czy można jeść jakieś parówki w fazie I / II? bo jest coś o mięsie ale parówek znaleźc nie mogłam.
jak to wygląda z kofeiną? czy coś się stanie jak wypiję kawę lub jakoś coca colę light?
znalazłam inofrmację, że można stosować fruktozę zamiast słodziku. próbowała może któraś z Was?
pozdrawiam gorąco
wszystkie odpowiedzi sa w watku i to nie raz i nie dwa
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 16:14   #4791
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Tylko w teorii Siłownia lepiej i szybciej poprawi sylwetkę niż aeroby - widzę to po sobie Zresztą wystarczy poczytać wątki fitnessowe, wszędzie piszą, że siłownia to podstawa. Problem tylko w tym, że dziewczyny boją się ćwiczeń siłowych jak ognia, bo myślą, że zaraz będą wyglądać jak pudzian, a to bzdura jest


Niedawno na fitnessowym dziewczyna założyła temat, właśnie za szybko schudła, i teraz ma problemy z wiszącą skórą ;P Więc to wcale nie jest mit
Hmm no to pozostaje pytanie ile schudła, jak szybko i ile ma lat A poza tym, ja wiszącą skórę rozumiem jako wiszącą skórę - lekkim flaczkiem to może być nawet szczupła od dziecka osoba, która nie ćwiczy

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Pluppy Pokaż wiadomość
witajcie
chciałam po świętach zacząć dietę south beach ale właśnie informacje, które znajduję na jej temat bywają sprzeczne. chciałam zadać Wam pytania, na które nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi bo się już znacie
po pierwsze czy można jeść jakieś parówki w fazie I / II? bo jest coś o mięsie ale parówek znaleźc nie mogłam.
jak to wygląda z kofeiną? czy coś się stanie jak wypiję kawę lub jakoś coca colę light?
znalazłam inofrmację, że można stosować fruktozę zamiast słodziku. próbowała może któraś z Was?
pozdrawiam gorąco
Hehe obyś tylko nie zrobiła sobie "pożegnania z normalnym jedzeniem", bo mogłabyś do "po świętach" przytyć z 5 kg co najmniej
Parówki - można tylko jakieś takie superchude, nie pamiętam ile % tłuszczu mogą mieć (20? Poprawcie mnie...). Ale w praktyce raczej wszelkie łatwo dostępne parówki nie spełniają wymogów, bo mają w składzie jakieś skrobie itp.. A nawet jakby nie miały, to na ogół tłuszczu mają też za dużo.
Kofeina dopuszczalna, ale bez przesady, żeby się nie przewrócić na 1. fazie Cola light też ok.
W I fazie fruktoza zakazana, bo nie jemy ŻADNEGO cukru. A poza tym to na tej czy poprzedniej stronie pisałyśmy jaki syf z tej fruktozy... Otłuszcza organy i w ogóle od niej tyłek rośnie! Słodzik, ksylitol, stewia - to może być.
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 16:23   #4792
Pluppy
Rozeznanie
 
Avatar Pluppy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 570
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Hehe obyś tylko nie zrobiła sobie "pożegnania z normalnym jedzeniem", bo mogłabyś do "po świętach" przytyć z 5 kg co najmniej
Parówki - można tylko jakieś takie superchude, nie pamiętam ile % tłuszczu mogą mieć (20? Poprawcie mnie...). Ale w praktyce raczej wszelkie łatwo dostępne parówki nie spełniają wymogów, bo mają w składzie jakieś skrobie itp.. A nawet jakby nie miały, to na ogół tłuszczu mają też za dużo.
Kofeina dopuszczalna, ale bez przesady, żeby się nie przewrócić na 1. fazie Cola light też ok.
W I fazie fruktoza zakazana, bo nie jemy ŻADNEGO cukru. A poza tym to na tej czy poprzedniej stronie pisałyśmy jaki syf z tej fruktozy... Otłuszcza organy i w ogóle od niej tyłek rośnie! Słodzik, ksylitol, stewia - to może być.
wiem wiem. pożegnań nie będzie haha
dziękuję bardzo za odpowiedź i przeczytam dogłębniej wątek
__________________
Włosomaniaczka od 08.09.2012
Walka o piękne paznokcie

bloguję urodowo
Pluppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 17:08   #4793
uosobienie_melancholii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 382
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Hehe obyś tylko nie zrobiła sobie "pożegnania z normalnym jedzeniem", bo mogłabyś do "po świętach" przytyć z 5 kg co najmniej
ja bym tak zrobiła :P

w końcu dostałam @, tak się kumulował we mnie od kilku dni i dziś cierpię na ból brzucha

a zjadłam dziś:
Ś-zawijaski z szynki i jajek
IIŚ-twaróg z kakao z kawą
IIIŚ-pistacje;P
O-zupa chińska, warzywa + mięso z kurczaka ugotowane wspólnie, mniam
K-pewnie znów dorwę się do zupy, bo pyszna
__________________
84-----81,4------------------------->69-------->65 kg
15.11.12-->teraz----------------------------------------->15.04.13------->wakacje?
uosobienie_melancholii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 17:53   #4794
SzaraLara
Raczkowanie
 
Avatar SzaraLara
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez uosobienie_melancholii Pokaż wiadomość
ja bym tak zrobiła :P
Heheh, ja też, i mało tego, nieraz już tak robiłam :P A potem i tak nie zaczynałam diety, bo zawsze coś Eh, taka pazerna, ale ludzka natura
__________________
1/5
SzaraLara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 18:00   #4795
uosobienie_melancholii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 382
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez SzaraLara Pokaż wiadomość
Heheh, ja też, i mało tego, nieraz już tak robiłam :P A potem i tak nie zaczynałam diety, bo zawsze coś Eh, taka pazerna, ale ludzka natura
Dokładnie.... "a jutro zacznę dietę, to dziś trzeba zamówić pizzę i wepchać ją na siłę, potem wypić parę piw, zjeść 3 paczki chipsów bo to ostatni dzień bez diety..." a następnego dnia: "no dobra, to dzisiaj ostatni raz....." i jak wyżej. i tak przez tygodnie/miesiące....
__________________
84-----81,4------------------------->69-------->65 kg
15.11.12-->teraz----------------------------------------->15.04.13------->wakacje?
uosobienie_melancholii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 19:05   #4796
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Zalezy jakie cwiczenia sie robi na silowni mozna isc na silownie i jezdzic na rowerku, mozna biegac na biezni a mozna wyciskac sztange.
W moim rozumieniu siłownia = ćwiczenia siłowe (na maszynach albo z hantlami), a nie aeroby, czyli rowerek albo bieżnia Siłowe i aeroby to dwie różne bajki.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:07   #4797
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

te trufle sa tak pyszne, ze nie doczekaly jutra


Cytat:
Napisane przez uosobienie_melancholii Pokaż wiadomość
Dokładnie.... "a jutro zacznę dietę, to dziś trzeba zamówić pizzę i wepchać ją na siłę, potem wypić parę piw, zjeść 3 paczki chipsów bo to ostatni dzień bez diety..." a następnego dnia: "no dobra, to dzisiaj ostatni raz....." i jak wyżej. i tak przez tygodnie/miesiące....
To jest zgubne...

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
W moim rozumieniu siłownia = ćwiczenia siłowe (na maszynach albo z hantlami), a nie aeroby, czyli rowerek albo bieżnia Siłowe i aeroby to dwie różne bajki.
Nie musisz mi tlumaczyc, ze silowe i aeroby to dwie rozne bajki bo jestem w tym temacie zorientowana, nawet bardzo jednak "chodze na silownie" mozna interpretowac roznie. Ja moge tam chodzic i biegac na biezni a Ty robic co innego
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:20   #4798
uosobienie_melancholii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 382
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
To jest zgubne...
wiem o tym. niestety, aż za dobrze.
__________________
84-----81,4------------------------->69-------->65 kg
15.11.12-->teraz----------------------------------------->15.04.13------->wakacje?
uosobienie_melancholii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 21:10   #4799
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

A wiecie jak ciezko jest gdy moj TZ je przy mnie czekolady, ciastka, pierogi?
Jak gotuje dwa obiady, dla niego same pysznosci a dla siebie ciagle dietowo... ach trzeba cwiczyc silna wole.

Cytat:
Napisane przez uosobienie_melancholii Pokaż wiadomość
wiem o tym. niestety, aż za dobrze.
Ja rowniez. "zaczne od jutra bo dzisiaj musze sie pozegnac ze slodyczami" a nastepnego dnia znowu musialam sie z czyms innym pozegnac
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 21:12   #4800
uosobienie_melancholii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 382
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
A wiecie jak ciezko jest gdy moj TZ je przy mnie czekolady, ciastka, pierogi?
Jak gotuje dwa obiady, dla niego same pysznosci a dla siebie ciagle dietowo... ach trzeba cwiczyc silna wole.
kochana, niech je to co Ty, ewentualnie lekko zmodyfikowane, albo niech sam gotuje...
__________________
84-----81,4------------------------->69-------->65 kg
15.11.12-->teraz----------------------------------------->15.04.13------->wakacje?
uosobienie_melancholii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.