Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 _________ - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 19:48   #4801
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

melduje ze To co miała mała pod paszkami te ropne zmiany to okazało sie ze GRONKOWIEC
dzis wysżłysmy z eszpitala byłysmy od poeniedzialku. Gronkowiec dalej jest a skórze. ehhh w szpitalu zaraziła sie mam smarowac w domu mascia z antybiotykiem i kapac 2 razy dziennie w kali

do tego wyszła bakteria e coli w moczu, a lekarz nie przepisał na ta bakterie nic. bez sensu.....
Miały Wasze dzieciaczki cos takiego???
Hej, jeśli w moczu wyszło e .coli, a inne parametry są ok, głownie mam tu na myśli leukocyty to mój lekarz urolog twierdzi,że to nie zakażenie , a zanieczyszczenie przy pobieraniu.Moja Kaja też to miała, ale wyniki ogólne moczu były ok, a w posiewie coli i lekarz nie zalecił leczenia.


Sama mam też gronkowca , powodzenia życzę, mam nadzieję,że maści pomogą się z nim uporać. Gronkowce normalnie żyją na skórze, a że mialy okazję to pewnie nabroiły na skórze Małej problemu.Przeważnie takie ropne zmiany to właśnie gronkowce skórne.

A ogolnie dzień dobry wszystkim po raz drugi, podczytuję , ale właśnie toczę wojnę z tż, poszedł się kąpać , więc mam sekundę na odpiskę.

Nadrobię resztę w nocy, buziolki.

ps.kolejna porcja antybiotu podana, kurna dzisiaj jestem przesłodzona, co otwierałam lodówkę to na wysokości oczu miałam 3 tubki mleka zagęszczonego.....no i dobre jest kuchna, no podjadłam

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Wiecie co, dzisiaj cale popoludnie chodzilam i mialam mega parcie na pizze i kilka godzin myslalm - zamowie, a za chwile -nie zamowie, nie warto
No i jednak i nie zamowilam
ja mam parcie też, musiałabym popchnąc czymś to mleczko słodkie, ale chyba się powstrzymam , chyba

a dla Ciebie brawa
u mnie waga stoi, choć już są poranki gdy widzę coś co nie jest 8 na przedzie
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:49   #4802
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Desiu a to sa kg , które przybyly w ciazy, czy wczesniejsze? pamietam ze kiedys pisalas ze sporo schudłas.
Przed ciaza schudlam 14 kg jakos no i tak sie dobrze z tym czulam, ze chyba za duzo szalelismy co zaowocowalo mala ksiezniczka
Nie zebym narzekala na Vikunie
Mialam w planach schudnac jeszcze z 10 kg wtedy, no ale przytrafila sie ciaza
No a w ciazy przytylam 25 kg, z czego 20 juz zgubilam, ale do takiej wymarzonej mam jeszcze jakies 20 kg
Ale jesli schudne 15 to tez bede zadowolona bardzo
W sumie nie waga jest najwazniejsz tylko zeby wizualnie byc z figury zadowolonym.
A nie chce znowu zeby mi skora wisiala , wiec w miare chudniecia bede sie obserwowac bo wole miec jakies 5 kg za duzo niz zwiasajac skore
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:54   #4803
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

melduje ze To co miała mała pod paszkami te ropne zmiany to okazało sie ze GRONKOWIEC
dzis wysżłysmy z eszpitala byłysmy od poeniedzialku. Gronkowiec dalej jest a skórze. ehhh w szpitalu zaraziła sie mam smarowac w domu mascia z antybiotykiem i kapac 2 razy dziennie w kali

do tego wyszła bakteria e coli w moczu, a lekarz nie przepisał na ta bakterie nic. bez sensu.....
Miały Wasze dzieciaczki cos takiego???
Współczuję... mam nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy... A masz może jakieś zdjęcie albo opiszesz dokładnie jak to wyglądało? Bo Hania na szyjce miała cos takiego mocno zaczerwienionego... ale w sumie zeszło po dwóch dniach przemywania wodą przegotowaną kilka razy dziennie...

A tak w ogóle to Hania ma w okolicach łokci (nie w zagłębieniu,ale po zewnętrznej stronie łokci) taką szorstką skórę, jakby strupki, ale takie w kolorze skóry... wiecie może co to może być? Jak narazie zaczęłam to natłuszczać linomagiem, bo pediatra mówiła, że na wszelkie zmiany linomag nie zaszkodzi a może pomóc....
Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Gosia no fajnie by bylo, zeby chociaz kilka z nas bylo na nowym watku Najlepiej wszystkie Ale ja nie wiem czy chce urodzic na zime...
Poza tym od razu kalkuluje kiedy moglabym leciec do Pl, kiedy maz ma urlop, u nas to troche skomplikowane... Chociaz najlepiej to chyba isc na zywiol Przy tej ciazy nie myslalam w sumie o takich rzeczach, ale fajnie sie zlozylo, bo urodzilam po terminie, maz mial 2 tyg urlopu, ktore polaczyly mu sie ze Swietami Wielkanocnymi, wiec 4 tyg wolnego. Przy dwojce dzieci tez przydalaby sie jakas pomoc...

MoniaHan mam nadzieje, ze ta masc pomoze Hanulce. Ja bym sie bala zostawic mala rozebrana na noc, ale tylko o to ze sie przeziebi.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

ojej PrincePolo Biedna Rozalka...
Ja niewiele wiem o tej bakterii i postepowaniu z nia, wiec nie pomoge.
Buzki dla Was
Rybka, ale jak zaczniemy się starać, to nie jest powiedziane, że od razu się uda... bo u nas moja gin powiedziała, że w okolicach kwietnia możemy zacząć się starać, ale optymalnie by było gdyby poczęcie było półtora roku po urodzeniu Hani...

A ja się doszkalam cały wieczór.... czytam zaklinaczkę dzieci...
A miał być taki sympatyczny wieczór... bo kolega się zaofiarował, ze może przyjść posiedzieć u nas, żebyśmy mogli sobie wyjść na wieczorny spacerek. Bo przecież Hani samej w domu nie zostawię, a jak On by posiedział, to nawet jakby sobie nie bardzo z Nią potrafił poradzić, to mógłby zadzwonić, że się obudziła... a my byśmy daleko nie szli... ale okazało się, że jest jakiś mecz siatkówki i mój Mąż woli jednak mecz .... ale cóż... zobaczymy w nocy odegram się
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:54   #4804
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość

A ogolnie dzień dobry wszystkim po raz drugi, podczytuję , ale właśnie toczę wojnę z tż, poszedł się kąpać , więc mam sekundę na odpiskę.

Nadrobię resztę w nocy, buziolki.

ps.kolejna porcja antybiotu podana, kurna dzisiaj jestem przesłodzona, co otwierałam lodówkę to na wysokości oczu miałam 3 tubki mleka zagęszczonego.....no i dobre jest kuchna, no podjadłam

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------


ja mam parcie też, musiałabym popchnąc czymś to mleczko słodkie, ale chyba się powstrzymam , chyba

a dla Ciebie brawa
u mnie waga stoi, choć już są poranki gdy widzę coś co nie jest 8 na przedzie
A co to za wojna
Pieknie ze lekarstwo poszlo
Powstrzymaj sie, ale jesli nie dasz rady to nic, jutro zawsze jest nowy dzien
Ja jeszcze troche zanim z przodu zobacze co innego niz 8

Monia - tez mam nadzieje ze ta masc zadziala, zal Haniuli
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:55   #4805
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

A wojna jest o to mieszkanie bo jedno mieszkanie mi się bardziej ustawne wydaje , tzn, ma kształtniejsze pokoje, ale nie ma tarasu.....

Ale w sumie to my byśmy się na górę przenieśli jak Małe podrosną, to bym mogła zdzierżyć,że wskakuje do łoża od nóg strony ....

co mówicie ? taras chyba wart poświęcenia , hmmm?
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:06   #4806
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Współczuję... mam nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy... A masz może jakieś zdjęcie albo opiszesz dokładnie jak to wyglądało? Bo Hania na szyjce miała cos takiego mocno zaczerwienionego... ale w sumie zeszło po dwóch dniach przemywania wodą przegotowaną kilka razy dziennie...

A tak w ogóle to Hania ma w okolicach łokci (nie w zagłębieniu,ale po zewnętrznej stronie łokci) taką szorstką skórę, jakby strupki, ale takie w kolorze skóry... wiecie może co to może być? Jak narazie zaczęłam to natłuszczać linomagiem, bo pediatra mówiła, że na wszelkie zmiany linomag nie zaszkodzi a może pomóc....

Rybka, ale jak zaczniemy się starać, to nie jest powiedziane, że od razu się uda... bo u nas moja gin powiedziała, że w okolicach kwietnia możemy zacząć się starać, ale optymalnie by było gdyby poczęcie było półtora roku po urodzeniu Hani...

A ja się doszkalam cały wieczór.... czytam zaklinaczkę dzieci...
A miał być taki sympatyczny wieczór... bo kolega się zaofiarował, ze może przyjść posiedzieć u nas, żebyśmy mogli sobie wyjść na wieczorny spacerek. Bo przecież Hani samej w domu nie zostawię, a jak On by posiedział, to nawet jakby sobie nie bardzo z Nią potrafił poradzić, to mógłby zadzwonić, że się obudziła... a my byśmy daleko nie szli... ale okazało się, że jest jakiś mecz siatkówki i mój Mąż woli jednak mecz .... ale cóż... zobaczymy w nocy odegram się
Nie wiem co to moze byc takie szorstkie, ale natluszczanie powinno byc na takie cos dobre mysle
Co do meza to
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:06   #4807
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Tikki oj ale Twoja Teściowa jest kobita mocna dla Niej
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 20:07   #4808
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
A wojna jest o to mieszkanie bo jedno mieszkanie mi się bardziej ustawne wydaje , tzn, ma kształtniejsze pokoje, ale nie ma tarasu.....

Ale w sumie to my byśmy się na górę przenieśli jak Małe podrosną, to bym mogła zdzierżyć,że wskakuje do łoża od nóg strony ....

co mówicie ? taras chyba wart poświęcenia , hmmm?
Ja tam bym byla za tarasem, ale nie wiem czy mi sie lanie od Ciebie nie dostanie za to
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:09   #4809
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Wrzuciłam kilka zdjjęć na maila
Piekna ta twoja corcia

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Wiecie co, dzisiaj cale popoludnie chodzilam i mialam mega parcie na pizze i kilka godzin myslalm - zamowie, a za chwile -nie zamowie, nie warto
No i jednak i nie zamowilam
Desiu, zalamujesz mnie. Wczoraj zrobilam pizze domowa ale wyszlo dziwne ciasto i ostala sie do dzis. I dzis sie nia opychalam, a najlepsze ze jak wyciagalam drugi wielki kawal z lodowki do pomyslalam o Tobie, ze tAK Ci super dieta idzie i ze Ty bys na pewno tak nie podzerala bezwstydnie

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
A wojna jest o to mieszkanie bo jedno mieszkanie mi się bardziej ustawne wydaje , tzn, ma kształtniejsze pokoje, ale nie ma tarasu.....

Ale w sumie to my byśmy się na górę przenieśli jak Małe podrosną, to bym mogła zdzierżyć,że wskakuje do łoża od nóg strony ....

co mówicie ? taras chyba wart poświęcenia , hmmm?
Hmmm no ja wiem? Pomysl, kawka na tarasie w letni poranek

Moja mala polozona i 'zasnieta'. Jak bedzie jak ostatnie 3 nocki to mam czas do 1.30 zanim zacznie sie wybudzac wiec sie chyba kimne. Choc tez filmy mnie kusza

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Gkatarzynko, moja ma to samo, na zewnatrz lokci i ciut na kolankach. Juz zaczelam sobie wkrecac ze to jakies AZS ale smaruje bephantenem i chyba znika.

Gosica, cuden filmiki. Normalnie nie moglam sie smiac razem z toba i Gabi, jak ci nos pozerala!

CZiqua, widze Cie na pasku, czemu sie nie odzywasz ostatnio?

Edytowane przez Zia_
Czas edycji: 2012-07-20 o 20:11
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:10   #4810
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
A wojna jest o to mieszkanie bo jedno mieszkanie mi się bardziej ustawne wydaje , tzn, ma kształtniejsze pokoje, ale nie ma tarasu.....

Ale w sumie to my byśmy się na górę przenieśli jak Małe podrosną, to bym mogła zdzierżyć,że wskakuje do łoża od nóg strony ....

co mówicie ? taras chyba wart poświęcenia , hmmm?
To od której strony wskakuje się do łoża nie ma znaczenia ważne z kim się wskakuje

No i popołudniu stała się tragedia Antek spadł z fotela i walnął brodą w podłogę szybko leciałam zobaczyć czy sobie zębów nie powybijał w cały dzień go upominałam i nic sobie z tego nie robił a jeszcze poplamił dywan ktory tż dwa tygodnie temu czyścił
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:11   #4811
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Piekna ta twoja corcia


Desiu, zalamujesz mnie. Wczoraj zrobilam pizze domowa ale wyszlo dziwne ciasto i ostala sie do dzis. I dzis sie nia opychalam, a najlepsze ze jak wyciagalam drugi wielki kawal z lodowki do pomyslalam o Tobie, ze tAK Ci super dieta idzie i ze Ty bys na pewno tak nie podzerala bezwstydnie


Hmmm no ja wiem? Pomysl, kawka na tarasie w letni poranek

Moja mala polozona i 'zasnieta'. Jak bedzie jak ostatnie 3 nocki to mam czas do 1.30 zanim zacznie sie wybudzac wiec sie chyba kimne. Choc tez filmy mnie kusza
To Cie pociesze ze w poniedzialek umowilam sie z siostra na zakupy i juz zaplanowalam Pizza Hut
Glownie dlatego dzisiaj sobie odmowilam, bo to by bylo 2 razy w ciagu kilku dni, ale od czasu do czasu trzeba sobie odpuscic
O, wlasnie, taka kawka na tarasie , papierosek, drineczek w letni wieczor to czysty relaks przeciez
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 20:13   #4812
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
pielegniarka przepisala canesten tym razem.dzis smarowalam sudokremem ale jeszcze sie pogorszylo niestety.
pieluszke zawsze zakladam luzno. przeszukalam net i czasami kobiety traktuja takie odparzenia swoim mlekiem...hmm nie wiem sama, w sumie na poranione sutki jest zalecana taka kuracja.czesto w dzien zmieniam pieluszki, wietrze i chyba w koncu na noc zostawie bez pieluchy jak mi radz moja mama, tylko ze to sporo zamieszania, bo jak bede karmic to musze wtedy nakladac pieluche ai tak bedzie trzeba zmienia maty.
Spróbuj tą maść Bepanthen-u Lenki leczy raz-dwa.

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

melduje ze To co miała mała pod paszkami te ropne zmiany to okazało sie ze GRONKOWIEC
dzis wysżłysmy z eszpitala byłysmy od poeniedzialku. Gronkowiec dalej jest a skórze. ehhh w szpitalu zaraziła sie mam smarowac w domu mascia z antybiotykiem i kapac 2 razy dziennie w kali

do tego wyszła bakteria e coli w moczu, a lekarz nie przepisał na ta bakterie nic. bez sensu.....
Miały Wasze dzieciaczki cos takiego???
:/ współczuję, sama podobno jako noworodek złapałam w szpitalu złocistego. Grunt,że wiedzą co to i trwa leczenie!
Co do coli-zgadzam sie z opinią, że ewentualne wstawienie leku zależy od ilości bakterii, u dziecka cięzko pobrać czystą próbkę moczu.
No chyba, że antybiotyk z maści wejdzie do krwiobiegu przez skórę a na coli też działa...
a może dziecko jest za małe na stosowanie 2 antybiotyków, jednego na coli,drugiego na gronkwca, więc lekarz zajął się pilniejszym problemem? U mnei zakażenie dróg moczowych coli przebiega bezobjawowo nawet nie szczypie.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:13   #4813
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Rybka ja też takie kobiety podziwiam a w szczególności moją teściową - 10 dzieci rok po roku . Praktycznie przez 10 lat ciągle była w ciąży
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:17   #4814
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Gkatarzynko, moja ma to samo, na zewnatrz lokci i ciut na kolankach. Juz zaczelam sobie wkrecac ze to jakies AZS ale smaruje bephantenem i chyba znika.

Gosica, cuden filmiki. Normalnie nie moglam sie smiac razem z toba i Gabi, jak ci nos pozerala!

CZiqua, widze Cie na pasku, czemu sie nie odzywasz ostatnio?
AZS raczej w zgieciach lokci i pod kolankami jest, wiec nie martw sie.
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:18   #4815
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Moja teściowa to okaz zdrowia. Uwielbia biegać przy kuchni, robić imprezy, poza tym ma jeszcze gospodarkę (pełno świń i 4 krowy) i wychowuje wnuka z porażeniem mózgowym.
To naprawdę tylko podziwiać.

A tak jeszcze sięgając wstecz jak kobieta miała tyle dzieci to w tamtych czasach ani pralek, ani pampersów, o zmywarkach i autach nie wspomnę i sobie dawały radę a my wiecznie urobione .
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:20   #4816
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
To od której strony wskakuje się do łoża nie ma znaczenia ważne z kim się wskakuje

No i popołudniu stała się tragedia Antek spadł z fotela i walnął brodą w podłogę szybko leciałam zobaczyć czy sobie zębów nie powybijał w cały dzień go upominałam i nic sobie z tego nie robił a jeszcze poplamił dywan ktory tż dwa tygodnie temu czyścił
Biedny Antek
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:20   #4817
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___



I zaczne nadrabiać
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:21   #4818
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dzieki

Ja chce zaczac dzialac dzieciowo od wiosny-lata przyszlego,mysle ze tak kolo maja-czerwca zaczniemy sie starac.Moze umowimy sie i zaczniemy razem starania?I jak sie uda rownoczesnie to bedziemy znow razem na innym watku mamusiowym
O ile wtedy bedzie jeszcze czas na jakies watki





O wow!Ja tez podziwiam.
Gosia podziwiam że już o kolejnym dzieciątku myślisz
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:22   #4819
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

koniu,super że się udało podać te paskudne lekarstwo Noi też lubie mleczko w tubce,słodkie jak niepowiem co ale pyszne.Smak dzieciństwa to tak swoją drogą
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 20:23   #4820
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
To naprawdę tylko podziwiać.

A tak jeszcze sięgając wstecz jak kobieta miała tyle dzieci to w tamtych czasach ani pralek, ani pampersów, o zmywarkach i autach nie wspomnę i sobie dawały radę a my wiecznie urobione .
No, wygodne jestesmy
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:23   #4821
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Tikki oj ale Twoja Teściowa jest kobita mocna dla Niej
Już tak wcześniej podczytywałam,noi szczena mi opadła jak przeczytałam że ma 10 dzieci,rok po roku Wielki podziw,silna musiała być z niej kobieta.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:29   #4822
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Wiecie co, dzisiaj cale popoludnie chodzilam i mialam mega parcie na pizze i kilka godzin myslalm - zamowie, a za chwile -nie zamowie, nie warto
No i jednak i nie zamowilam
Ja wczoraj wieczorem miałam takie parcie ale je z siebie wyparłam a dla Ciebie

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Biedny Antek
Biedny może i biedny ale jakby się trochę opanował dzisiaj to by nie spadł
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:34   #4823
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Znam pewną osobe w rodzinie, która pewnie już urodziła-niedawno.I ma 2 dzieci rok po roku.No,ale oni ( ona z mężem ) chcieli wykorzystać fakt,że im jej rodzice pomagają bo przy dzieciach,bo obecnie z nimi mieszkają a się budują.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

melduje ze To co miała mała pod paszkami te ropne zmiany to okazało sie ze GRONKOWIEC
dzis wysżłysmy z eszpitala byłysmy od poeniedzialku. Gronkowiec dalej jest a skórze. ehhh w szpitalu zaraziła sie mam smarowac w domu mascia z antybiotykiem i kapac 2 razy dziennie w kali

do tego wyszła bakteria e coli w moczu, a lekarz nie przepisał na ta bakterie nic. bez sensu.....
Miały Wasze dzieciaczki cos takiego???
Współczuje gronkowca i oby jej to szybko znikneło.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Dobry
Desiu zdjecie zabkow z dedykacja dla Ciebie
Juz troche podrosly to dalo sie je sfotografowac
Wow,jakie piękne dwa ząbki

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Fajnie mieć tak rok po roku z jednej strony,myśleliśmy nad tym.No,ale jeszcze się wstrzymamy i ewentualnie 2 roku życia naszego bąbla,mogłoby=może urodzić się drugie.Pożyjemy zobaczymy

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
My dziś byliśmy na pobieraniu krwi Morfika z paluszka...zobaczymy jak tam hemoglobina bo ostatnio była kiepska i lekarz kazał monitorować..syncio był dzielny i nawet nie zapłakał
To za wyniki i za to,że dzielny był Morfeuszek
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:35   #4824
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wieczorem miałam takie parcie ale je z siebie wyparłam a dla Ciebie

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



Biedny może i biedny ale jakby się trochę opanował dzisiaj to by nie spadł
No ale Ty to masz figurke , wiec nie masz sie co martwic
No ale i tak biedny, na przyszlosc bedzie madrzejszy
Oby!
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:37   #4825
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

A i migneło mi,że pisałyście tzn któraś z Was pytała o to,czy mamy maty.Ja tzn my nie mamy,kłade małego na kocyku,daje mu zabawki i się bawi.Za to mamy taki hm pałąk? z zabawkami i nad jegol głową stawiamy,czy jak siedzi w bujaczku i ma radoche,bo to mu gra jak pociągne czy kopnie,ma lusterko i lubi się w niego patrzeć,noi kręci się taka karuzelka z zabawkami.Zrobie fote to pokaże
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:38   #4826
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wieczorem miałam takie parcie ale je z siebie wyparłam a dla Ciebie

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



Biedny może i biedny ale jakby się trochę opanował dzisiaj to by nie spadł
Cytat:
Napisane przez Karinio Pokaż wiadomość
Znam pewną osobe w rodzinie, która pewnie już urodziła-niedawno.I ma 2 dzieci rok po roku.No,ale oni ( ona z mężem ) chcieli wykorzystać fakt,że im jej rodzice pomagają bo przy dzieciach,bo obecnie z nimi mieszkają a się budują.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------


Współczuje gronkowca i oby jej to szybko znikneło.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------


Wow,jakie piękne dwa ząbki

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Fajnie mieć tak rok po roku z jednej strony,myśleliśmy nad tym.No,ale jeszcze się wstrzymamy i ewentualnie 2 roku życia naszego bąbla,mogłoby=może urodzić się drugie.Pożyjemy zobaczymy

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------


To za wyniki i za to,że dzielny był Morfeuszek
Pomiedzy moja siostra i bratem jest 11 m-cy roznicy
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:39   #4827
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Wrzucilam pare fotek mojej kruszynki.
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:39   #4828
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
No ale Ty to masz figurke , wiec nie masz sie co martwic
No ale i tak biedny, na przyszlosc bedzie madrzejszy
Oby!
Mam mam o co się martwić bo mi brzuch się wciągnąć nie chce taki jakiś obwisły jest
Oby był mądrzejszy
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:41   #4829
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Pomiedzy moja siostra i bratem jest 11 m-cy roznicy
Wow ,nieźle
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 20:41   #4830
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Witam Was
Stęskniłam się za Wami... czy Wy też ?? :P

My już po krótkich wczasach w sierpniu może następne

Pogoda nawet dopisała tylko jeden dzień był deszczowy. Oskar spisał się nawet dobrze. Większość dnia spędzaliśmy na dworze i ładnie spał - ostatni wynaleziony patent dać koc na twarzyszkę on się do niego tuli i zasypia potem lekko odchylam aby miał nosek i buzię odkrytą.
Oskar jak zasypiał 20-21 tak budzenie 1-2 potem 5 i 8. I tak prawie dziennie. Więc noce miałam nawet przespane

Byliśmy z znajomymi + dwójka dzieci w wieku 5 i 7 lat. Trzeba była zwracać dużą uwagę bo wszędzie ich pełno. Raz jakbym szybko nie zareagowała to jeden by wskoczył na główkę Oskarkowi który leżał na kanapie.

Trochę mogłabym ponarzekać na TŻ - miałam wrażenie że chce się popisać przed znajomymi tym jak umie odzywać się nie miło do żony jeden wieczór tam przepłakałam. Więc pokazał się ze złej strony, ale szkoda gadać.

No i na wczasach dostałam dobrą wiadomość - ZOSTANĘ CIOCIĄ moja bratowa jest w ciąży termin na luty prawdopodobnie

Dodam kilka zdjęć na meila

W miarę możliwości postaram się Was nadrobić.
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.