Scent Bar XXX - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 23:50   #4801
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dziękuję

i dziekuję Wam wszystkim- za kciuki i oddźwięk
Ju szczytujesz
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 00:07   #4802
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XXX

idę ....


dobranoc
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 00:09   #4803
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
na kanapie, no jak pod stołem? bedziesz się uderzać o nogi
a na kanapie nie ma miejsca Fanybery duży psem, suką znaczy, jest

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dla odmiany coś wesołego-
Dziś Wojtek mi coś opowiadał- podobno n-ty raz, i mówi "Tobie można wszystko powtarzać i 5 razy, bo nie masz pamięci" Na co ja: "I dzięki temu zakochuję się w Tobie wciąż na nowo"
A Wojtek "Tak, i na nowo muszę Cię przekonywać, że jednak nie jestem chujem"


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ma opóźnioną mowę- między 2 a 3cim rokiem życia jest okres konstuowania zdań i średnia ilość słów, którymi się dzieci poslugują w tym wieku to ok. 1000, tymczasem Gucio nie składa zdań wcale, nie ma prawie innych "słów" poza dwiema takimi samymi sylabami (typu hau hau, dzidzi) i czasem pojawiają się wyrażenia złożone z 2 słów (np. to tu), nie jest w stanie połączyć sylab- np. mówi "gu, gu", "cio, cio"- ale Gucio nie może
Unika powtarzania i nie spełnia żadnych poleceń, jeśli wydają Mu się nieciekawe- więc testy wyglądają tak, że pani mowi Mu"Zrób to czy tamto" a On ma własny pomysł i jakby był głuchy, wcale nie zwraca na to uwagi, nie utrzymuje też kontaktu wzrokowego i - co może być niepokojące, potrafi Go całkowicie pochlonąć jakieś zajęcie, które Go zafascynuje- typu zamykanie i otwieranie drzwi i wtedy traci kontakt ze światem zewnętrznym- podobno dzieci w Jego wieku nie koncentrują się na czymś tak mocno i to przez dlugi czas (np.parę godzin)
Poza tym biega, jakby każda część Jego ciała była oddzielnie- drastycznie odbiega od dzieci np. na placu zabaw, nawet dużo młodszych, co może wskazywać na zaburzenia napięcia mięśniowego...
Nikt mi co prawda nie mówi, że musi być coś nie tak, tylko, że należy to zbadać...
Ale jest pogodny, wesoły i sprawia wrażenie szczęśliwego...
ehhhh, miałam kolegę na podwórku, trochę młodszego, biegał bokiem i czasem tyłem, serio, a zasuwał, aż strach, pełną mocą i jutro dopytam Mam moją, ale pamiętam, że też nie mówił dość długo. Jest on obecnie maklerem i skończył niedawno budowę domu niedaleko moich rodziców, wiem, że to nie wyznacznik, ale może choć trochę Cię pocieszę

będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No właśnie drugi raz nie można, bo On już tamte rozwiązania testów zapamiętał- przejmuję się, oczywiście, bo wolałabym, żeby wszystko było ok, ale to tylko zagrzewa mnie do starań. No i nie rozpamiętuję tego, co już się stało- czyli na co nie mam wpływu. Muszę być pozytywnie nastawiona- i, myślę, jestem- w końcu jeszcze nic nie wiadomo...
właśnie, jeszcze nic nie wiadomo
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 00:15   #4804
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Question Dot.: Scent Bar XXX

wróciłąm - panika mnie dopadła - dzie ja mam tych sukienek szukać chyba jutor po laryngologu podjadeu bo chce to mieć juz za sobą jak wyrwanie zęba

ja nie jestem zwierzęciem sklepowym, pazur maluję raz na miesiunc cheba i to na njud

nie wiem gdzie sie kupuje sukienki

tzn w takich diverse, house i bershkach nie ma po co wlazywac?



a żadna z moich przyjaciółek nie jest jutro ani wkrótce dostępna - wakacjujo

o bosz bosz

oglądam ofertę Silesii na stronie i na razie mam Bureberry versace i takie sportowe housy i diesle

Promod - wlazywac do Promoda?

bo chodzi o to ze wszędzie jest boho hipiie i casual czyli to w czym chadzam na codzien - nie wlazuje do innych sklepów niz Orsay ( o! bon urodzinowy, Eureka!, choć na bank przedatował sie był) Haem i Reserved

wiem wiem jak ten "big" problem wygląda ale serio nie umiem poruszac sie po galeriach - jestem dzikus

jest jakaś przepaść - bo New Yorker sie nie nada

a na Monnari mnie nie stać

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2011-07-28 o 00:21
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 00:29   #4805
Florens
Zakorzenienie
 
Avatar Florens
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 14 994
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
wróciłąm - panika mnie dopadła - dzie ja mam tych sukienek szukać chyba jutor po laryngologu podjadeu bo chce to mieć juz za sobą jak wyrwanie zęba

ja nie jestem zwierzęciem sklepowym, pazur maluję raz na miesiunc cheba i to na njud

nie wiem gdzie sie kupuje sukienki

tzn w takich diverse, house i bershkach nie ma po co wlazywac?



a żadna z moich przyjaciółek nie jest jutro ani wkrótce dostępna - wakacjujo

o bosz bosz

oglądam ofertę Silesii na stronie i na razie mam Bureberry versace i takie sportowe housy i diesle

Promod - wlazywac do Promoda?

bo chodzi o to ze wszędzie jest boho hipiie i casual czyli to w czym chadzam na codzien - nie wlazuje do innych sklepów niz Orsay ( o! bon urodzinowy, Eureka!, choć na bank przedatował sie był) Haem i Reserved

wiem wiem jak ten "big" problem wygląda ale serio nie umiem poruszac sie po galeriach - jestem dzikus

jest jakaś przepaść - bo New Yorker sie nie nada

a na Monnari mnie nie stać
ja Ci nie pomogę kiece to moja pienta achillesowa, wszystkie jakie miałam to z przypadku



dobra palem i spróbuję się przespać, sucz na 99% obudzi za wcześnie, a młoty pneumatyczne na 100% o 7 rano
__________________
pomóż koniom

Prawdziwe piekło, to źle przeżyte życie

Toficzku zabrałaś ze sobą kawał mojego serca
28.05.2010
Fanaberia Fanybery Fany Fancia 06.04.2017
Florens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 00:40   #4806
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
ja Ci nie pomogę kiece to moja pienta achillesowa, wszystkie jakie miałam to z przypadku



dobra palem i spróbuję się przespać, sucz na 99% obudzi za wcześnie, a młoty pneumatyczne na 100% o 7 rano
dobrej w miarę długiej nocki

ja kcem jutro jakomś z przypadku

papatki
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 00:52   #4807
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez teza20 Pokaż wiadomość
Ju szczytujesz
Już nawet nie zauważam- jakoś tak automatycznie mi to wychodzi

Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
ehhhh, miałam kolegę na podwórku, trochę młodszego, biegał bokiem i czasem tyłem, serio, a zasuwał, aż strach, pełną mocą i jutro dopytam Mam moją, ale pamiętam, że też nie mówił dość długo. Jest on obecnie maklerem i skończył niedawno budowę domu niedaleko moich rodziców, wiem, że to nie wyznacznik, ale może choć trochę Cię pocieszę

będzie dobrze



właśnie, jeszcze nic nie wiadomo

Oby- maklerem być nie musi- może być dentystą
Dziękuję, Kochana

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
dobrej w miarę długiej nocki

ja kcem jutro jakomś z przypadku

papatki
Ja kupuję kiecki dopasowane z dołem- spódnicą- ołówkową. Do kolan. Klasyka klasyk. Widziałam takie na przecenie w Camaieu, a swoją kupiłam w Orsay'u też na przecenie (60zeta)

I zebrałam dziś od pani przedszkolanki komplement za Meduzę- że śliczny zapach i świeży

I muszę mieć Eternity
Moja przyjaciółka wieki temu tak pachniała, nie wiedziałam, czym i w zeszłym roku odkryłam w perfumerii, że to Eternity. Co za ulga to była- cudowne odnalezienie, ale wtedy miałam, po powąchaniu na ręku, mocne wątpliwości, czy mi się podoba na mnie- a teraz już wiem- ja się sobie w nim podobam.
Idę poszukać czegoś ciekawego- pa, pa
I jeszcze raz Wam wszystkim, Kochani, dziękuję!!!
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 01:21   #4808
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Już nawet nie zauważam- jakoś tak automatycznie mi to wychodzi



Oby- maklerem być nie musi- może być dentystą
Dziękuję, Kochana


Ja kupuję kiecki dopasowane z dołem- spódnicą- ołówkową. Do kolan. Klasyka klasyk. Widziałam takie na przecenie w Camaieu, a swoją kupiłam w Orsay'u też na przecenie (60zeta)

I zebrałam dziś od pani przedszkolanki komplement za Meduzę- że śliczny zapach i świeży

I muszę mieć Eternity
Moja przyjaciółka wieki temu tak pachniała, nie wiedziałam, czym i w zeszłym roku odkryłam w perfumerii, że to Eternity. Co za ulga to była- cudowne odnalezienie, ale wtedy miałam, po powąchaniu na ręku, mocne wątpliwości, czy mi się podoba na mnie- a teraz już wiem- ja się sobie w nim podobam.
Idę poszukać czegoś ciekawego- pa, pa
I jeszcze raz Wam wszystkim, Kochani, dziękuję!!!
dzięki - tam zajrzeu bo boje sie w ciemno netowo - choć jak sie wnerwie to klikne
tylko czy oni majo tam z rękawkiem ? coś wątpię
okaze się jutro ciao

to w załączniku jest spoks - szłabym ale kurdeu nie wiem jaki ten materiał a ja no muszę dotknąć - materiał mnie nurtuje - nie widać czy śliski zimny cienki gruby czy się będzie fałdował czy piknie opłynie





aha - co do perfum, najlepsze kryterium - i ta pewność - nic dodać

ciao po raz szósmy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mocca_l.jpg (93,8 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2011-07-28 o 01:23
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 06:47   #4809
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
ja nie jestem zwierzęciem sklepowym, pazur maluję raz na miesiunc cheba i to na njud

A ja wcale! Czy to mnie skreśla jako kobietę?
Fajne kiecki ale maxi, na ramiączka i w pawie wzory są przecenione w River Island.
W Reservedzie rzuciły mi się w oczy sukienki z rękawkiem i kopertowym dekoltem ale w hippisowski wzorek, też odpada.
W Kappahlu były fajne ale... swetry
Dalej nie wiem ale stawiam na H&M.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
to w załączniku jest spoks
Nawet bardzo spoks
Uff jak dobrze, że ja w końcu nie idę na to wesele
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 06:54   #4810
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXX

Mam głupi dylemat... Chciałam sobie machnąć półeczki na perfumy w sypialni ale TŻ stuknął się w głowę i tak kombinuję czy będzie ładnie trzymać flakony na półkach przyszafowych? W zał. fotki Chwilowo stoją tam ksionszki ale dwie półeczki bym wygospodarowała. Czy to raczej durne miejsce?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070197.jpg (55,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1070199.jpg (48,2 KB, 30 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 07:05   #4811
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXX

Ju, ale mnie jeszcze zastanowiło... Bo piszesz, że sama załatwiłaś sobie tę wizytę i teraz nagle ach, och, specjaliści, neurolodzy. To co, do tej pory nikt nie zauważył problemu? Matki muszą same nalegać na wizyty żeby ktoś łaskawie zwrócił uwagę?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 07:25   #4812
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
nic a nic poza herbatką earl grey x2 - a bo co?
no bo ci sie pojechało komplementem


Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość

zacny prawda?



a skoro o karkach mowa.. zrobiłam se chyba w nocy krzywdę , to znaczy nie se tylko memu karku , i własciwie nie wiem czy w nocy, w każdym razie rano dolegliwość mocno poczułam
nie mogę nachylić głowy do przodu, tzn skinąć, boli mnie szyja i kark i połowa pleców
co robić z tym problemem drogie wizazystki ?

o jaaaa..współczuje-tez tak mialam tylko dodatkowo miałam uczucie ze jak pochylam głowe to mi wyrywa kregosłup razem z ogonem .
I niestety nic mi nie pomogło, bo to nie był zaden stan zapalny tylko taka jakby "blokada" w układzie. Przeszło mi dopiero jak szłam sie kąpac...wyzwijawszy swe ciało (jako ze sie prawie ruszac nie mogłam,tylko taki sztywniak ) podnosłam w bolach noge do góry zeby wleźć do wanny i wtedy jak nie czasło! jak nie chrupło! i czary mary przeszło!


Cytat:
Napisane przez Florens Pokaż wiadomość
pierwsze naszam b. podobne




w soczewkach chodzę kupować oksy
ja ni mom soczewków, bo nie mogiem

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość





cholibka wie tak naprawdę, czemu mnie tylko poł plec boli
i szyj i jak się chce pochylić to...... nie do wiary... ale mam poczucie że ogon mi się unosi, chociaż ja go przecież nie mam tylko Polly


taaak snam to snam

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dla odmiany coś wesołego-
Dziś Wojtek mi coś opowiadał- podobno n-ty raz, i mówi "Tobie można wszystko powtarzać i 5 razy, bo nie masz pamięci" Na co ja: "I dzięki temu zakochuję się w Tobie wciąż na nowo"
A Wojtek "Tak, i na nowo muszę Cię przekonywać, że jednak nie jestem chujem"


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
wróciłąm - panika mnie dopadła - dzie ja mam tych sukienek szukać chyba jutor po laryngologu podjadeu bo chce to mieć juz za sobą jak wyrwanie zęba

ja nie jestem zwierzęciem sklepowym, pazur maluję raz na miesiunc cheba i to na njud

nie wiem gdzie sie kupuje sukienki

tzn w takich diverse, house i bershkach nie ma po co wlazywac?



a żadna z moich przyjaciółek nie jest jutro ani wkrótce dostępna - wakacjujo

o bosz bosz

oglądam ofertę Silesii na stronie i na razie mam Bureberry versace i takie sportowe housy i diesle

Promod - wlazywac do Promoda?

bo chodzi o to ze wszędzie jest boho hipiie i casual czyli to w czym chadzam na codzien - nie wlazuje do innych sklepów niz Orsay ( o! bon urodzinowy, Eureka!, choć na bank przedatował sie był) Haem i Reserved

wiem wiem jak ten "big" problem wygląda ale serio nie umiem poruszac sie po galeriach - jestem dzikus

jest jakaś przepaść - bo New Yorker sie nie nada

a na Monnari mnie nie stać


nie ma po co

ja mam sklepy oblatane ne swiezo i np.

-w camaieu ołówkowe kolorowe na wyprzy po 60 zeta chyba (ale w jednym cam. były a w drugim nie...)
- w reserved-kilka na wyprzy, i w nowej kolekcji
- w pretty girl-duzo róznych fajnych i tanich 70-130 zł
-w quiosque cos moze by sie znalazło
- w mohito mozna luknąc
-no i w bolero zdecydowanie by sie cos upolowało-drogo-ale jest obecnie mega wyprz
-w dagnez-bardziej wypasione i drogo ale som
- w hm-nowa kolekcja-bardzo ładne po ok 120 zeta, kilka fasonów (rózne dekoldy i rekawki) ale tylko czarne
-w Carry-kolekcja formal-jakis miesiac temu było duzo fajnych, ostatnio wyprz i mało co zostało ale moze akurat sie trafi

-a!!! macie tam taki wynalazek jak miss collection albo top trendy? łone som nie w galeriach, ale mają często tanie i fajne kiece


ale generalnie w sieciowkach kiepsko , lepiejszukac jakis lokalnych prywatnych butików z kiecami wielofirmowymi




Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ju, ale mnie jeszcze zastanowiło... Bo piszesz, że sama załatwiłaś sobie tę wizytę i teraz nagle ach, och, specjaliści, neurolodzy. To co, do tej pory nikt nie zauważył problemu? Matki muszą same nalegać na wizyty żeby ktoś łaskawie zwrócił uwagę?

nomm raczej- przyzwyczajaj sieu, to jest norma raczej-zresztą rodzic ma wieksze pole do obserwacji dziecka wiec to w sumie normalne...ale zycze ci choc takiego lekarza ktory jak juz cos cie zaniepokoji to da skierowanie gdzie trzeba a nie bedzie robił łaske a z ciebie wariatke

ja mam akurat swietną lekarke pod tym wzgledem,ale z rozmów z innymi wiem ze nieraz to niełatwe aby uzyskac skierowanie gdziekolwiek

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2011-07-28 o 07:27
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 07:30   #4813
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
jakoś się ciągle nie mogę pozbierać
ja też

ja chcę jeszcze raz!


edit: poznajecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 253246_241921695828690_100000325832534_868953_154243_n.jpg (74,1 KB, 51 załadowań)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2011-07-28 o 08:01
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 07:59   #4814
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXX

Cześć

Flo, Skrb, Ju

Polly, ja bym jednak wzięła coś z tych nowych. Bardziej pasowały by mi pierwsze, ale one jakieś takie bardziej grzeczne mi się wydają, a mówiłeś żeby charakterniej było, to wtedy chyba drugie...

Coś bez weny jestem ostatnio...

Edytowane przez Pin up girl
Czas edycji: 2011-07-28 o 08:02
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 08:56   #4815
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ju, ale mnie jeszcze zastanowiło... Bo piszesz, że sama załatwiłaś sobie tę wizytę i teraz nagle ach, och, specjaliści, neurolodzy. To co, do tej pory nikt nie zauważył problemu? Matki muszą same nalegać na wizyty żeby ktoś łaskawie zwrócił uwagę?
Red, pediatra widzi dziecko na przeglądzie dwulatka, a potem matka je przyprowadza, jeśli coś się dzieje- a jeśli jest ok, to jak ma 3 latka. Dlatego nawet nie ma kto czegokolwiek zauważyć, jeśli nie dzieje się coś ewidentnego.
Przychodnia, do której chodzi Gucio jest w ogóle niezależna od ośrodka zdrowia i zajmuje się diagnostyką dzieci.
To dlatego.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 08:56   #4816
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XXX

Kuffa, chuop ma focha na mnie i ze mnom nie gada. Wczoraj obejrzał sobie mojego instruktora i teraz jest ciężko zazdrosny. Drogi wizażu, czy z tym się jakoś walczy, czy samo przechodzi zazdrośnikowi?
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 09:08   #4817
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXX

Ale mi się nic nie kce

testowałam nieco nowych zapachów na CP:
Szulc pachnie jak Koszmara bez kadzidła i goździków, bliżej mu w sumie do Wenge
Black Aoud - róża, mocna, tłusta, intensywna. I nic więcej
Dark Aoud jest fajny, drewniano-popiołowy, ale ulotnił się po godzinie
a Arso się na mnie wysłodził
Tak więc zapachowych chciejstw u mnie brak
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 09:12   #4818
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXX

Ves, ale jak, zobaczył go i się od samego patrzenia zrobił zazdrosny???
Hmmm... Kup mu lizaka, przejdzie


Fogle to będę mieć tatuaż
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 09:21   #4819
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Black Aoud - róża, mocna, tłusta, intensywna. I nic więcej
Dark Aoud jest fajny, drewniano-popiołowy, ale ulotnił się po godzinie
a Arso się na mnie wysłodził
Tak więc zapachowych chciejstw u mnie brak
Najfajniejszy dla mnie jest Royal Aoud- ale widzę, że największym zainteresowaniem cieszą się Aoudy minimalnie udowe?

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Kuffa, chuop ma focha na mnie i ze mnom nie gada. Wczoraj obejrzał sobie mojego instruktora i teraz jest ciężko zazdrosny. Drogi wizażu, czy z tym się jakoś walczy, czy samo przechodzi zazdrośnikowi?
ale tylko przez obejrzenie jest zazdrosny? Mówił coś?

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Ves, ale jak, zobaczył go i się od samego patrzenia zrobił zazdrosny???
Hmmm... Kup mu lizaka, przejdzie


Fogle to będę mieć tatuaż
O! Jaki? Gdzie?

Tylko lizak musi być drogowy
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 09:32   #4820
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Szulc pachnie jak Koszmara bez kadzidła i goździków, bliżej mu w sumie do Wenge
a Arso się na mnie wysłodził
Zgadzam się w 100%, reszty nie znam.

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Red, pediatra widzi dziecko na przeglądzie dwulatka, a potem matka je przyprowadza, jeśli coś się dzieje- a jeśli jest ok, to jak ma 3 latka. Dlatego nawet nie ma kto czegokolwiek zauważyć, jeśli nie dzieje się coś ewidentnego.
Acha :/

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Fogle to będę mieć tatuaż
A co i gdzie?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 09:35   #4821
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXX

Będzie kobra, taka od frontu, z rozdziawioną paszczą. W okolicach lędźwi.
Zastanawiam się tylko czy w kolorze, czy czarna.
Mało oryginalnie, ale mi się podoba
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 09:46   #4822
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Będzie kobra, taka od frontu, z rozdziawioną paszczą. W okolicach lędźwi.
Zastanawiam się tylko czy w kolorze, czy czarna.
Mało oryginalnie, ale mi się podoba
Fidzę to Dawaj czarną Albo czarno-czerwoną.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 09:49   #4823
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Fidzę to Dawaj czarną Albo czarno-czerwoną.
Też tak myślałam że czarna, albo tylko dwukolorowa będzie lepsza niż by mi mieli tam cepelię zrobić...
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 09:56   #4824
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mam głupi dylemat... Chciałam sobie machnąć półeczki na perfumy w sypialni ale TŻ stuknął się w głowę i tak kombinuję czy będzie ładnie trzymać flakony na półkach przyszafowych? W zał. fotki Chwilowo stoją tam ksionszki ale dwie półeczki bym wygospodarowała. Czy to raczej durne miejsce?
mnie się zdaje że nic nie spsujesz flaszkami

Widzeu rządek Harrego i Saga o Ludziach Lodu ( albo coś w tem stylu )

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
o jaaaa..współczuje-tez tak mialam tylko dodatkowo miałam uczucie ze jak pochylam głowe to mi wyrywa kregosłup razem z ogonem .
I niestety nic mi nie pomogło, bo to nie był zaden stan zapalny tylko taka jakby "blokada" w układzie. Przeszło mi dopiero jak szłam sie kąpac...wyzwijawszy swe ciało (jako ze sie prawie ruszac nie mogłam,tylko taki sztywniak ) podnosłam w bolach noge do góry zeby wleźć do wanny i wtedy jak nie czasło! jak nie chrupło! i czary mary przeszło!


taaak snam to snam

Polly siostro we niedoli , pódź w me ramiona

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

edit: poznajecie?
ucharakteryzowany Gryszard






Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość

Coś bez weny jestem ostatnio...
Piniu

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Kuffa, chuop ma focha na mnie i ze mnom nie gada. Wczoraj obejrzał sobie mojego instruktora i teraz jest ciężko zazdrosny. Drogi wizażu, czy z tym się jakoś walczy, czy samo przechodzi zazdrośnikowi?
NIc, nie robić, nie tłumaczyć , nie uspokajać , nie wyjaśniać . Przejdzie mu
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:17   #4825
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez chytrusek_lisek Pokaż wiadomość

Niby tam dzisiaj imieniny mam i małżonek tort i szampanskoje zakupił z tej okazji.

Szampan niby na dobry humor, ale cha to warte. Mam nawrót tej pieprzonej choroby i humor leży na podłodze.
i pomimo tego najlepszego

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Dla odmiany coś wesołego-
Dziś Wojtek mi coś opowiadał- podobno n-ty raz, i mówi "Tobie można wszystko powtarzać i 5 razy, bo nie masz pamięci" Na co ja: "I dzięki temu zakochuję się w Tobie wciąż na nowo"
A Wojtek "Tak, i na nowo muszę Cię przekonywać, że jednak nie jestem chujem"


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

bo chodzi o to ze wszędzie jest boho hipiie i casual czyli to w czym chadzam na codzien - nie wlazuje do innych sklepów niz Orsay ( o! bon urodzinowy, Eureka!, choć na bank przedatował sie był) Haem i Reserved
Nie przedatował się może jeszcze Mogę iść z Tobą, choć sukienek za często nie kupuję Ale lubię po galeryjach łazić Choć rzadko mam okazję (ale może niedługo się to zmieni trochę ).

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Mam głupi dylemat... Chciałam sobie machnąć półeczki na perfumy w sypialni ale TŻ stuknął się w głowę i tak kombinuję czy będzie ładnie trzymać flakony na półkach przyszafowych? W zał. fotki Chwilowo stoją tam ksionszki ale dwie półeczki bym wygospodarowała. Czy to raczej durne miejsce?
Ja bym na przedpokoju nie trzymała , a szafeczki mam prawie identyczne w sypialni, nawet kolor (choć to i tak tymczasowo- mam nadzieję, bo planuję kiedyś co innego do sypialni pokupować, ale na razie zostawię te i tu ustawię perfumy itp ).

Tylko zaraz to jest przedpokój czy pokój? Nie no przedpokój chyba

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

edit: poznajecie?
Chyba niii

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Kuffa, chuop ma focha na mnie i ze mnom nie gada. Wczoraj obejrzał sobie mojego instruktora i teraz jest ciężko zazdrosny. Drogi wizażu, czy z tym się jakoś walczy, czy samo przechodzi zazdrośnikowi?


Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Tylko lizak musi być drogowy



Ju za Gucia, więcej nie będę pisać, bo nie jestem lekarzem, podobnie jak Skrb Moja dalsza kuzynka ma syna, który miał podobne objawy, w tej chwili mówi, ale coś tam u niego stwierdzono. I przesyłam dużo siły
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

Edytowane przez Spoora
Czas edycji: 2011-07-28 o 10:20
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:20   #4826
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar XXX

ubrdał sobie,że się z moim instruktorem wiadomo co. Gówno prawda, ale co, mam udowadniać,że nie jestem wielbłądem? I to nie są żarty tylko całkiem poważnie mówi.
Dziś mam kolejne jazdy, a mam takiego nerwa,że chyba nawet odpalić samochodu mi się nie uda
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:21   #4827
teza20
Zakorzenienie
 
Avatar teza20
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 268
GG do teza20
Dot.: Scent Bar XXX

Hej















Macham z nad kawy
__________________
08.11.2010-Rzucil palenie
----------------------------------------------
Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj.
(Algernon Charles Swinburne)-Białe jabłka

-----------------------------------------

teza20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:25   #4828
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
ubrdał sobie,że się z moim instruktorem wiadomo co. Gówno prawda, ale co, mam udowadniać,że nie jestem wielbłądem? I to nie są żarty tylko całkiem poważnie mówi.
Dziś mam kolejne jazdy, a mam takiego nerwa,że chyba nawet odpalić samochodu mi się nie uda
No chyba żartujesz? Ile Wy jesteście razem? Ile ten Twój Tż ma lat? Zgłupł? A jakbyś w pracy pracowała z jednym gościem, to też by se ubzdurał, że masz się zwolnić, bo gość jest fajny i nie wiadomo co z nim robisz Tym bardziej, że Pan ma mnóstwo kursantek, a nie Ciebie jedną i ze wszystkimi by czasowo nie wyrobił, tak powiedz Tżtowi (A nie no chyba, że podczas jazdy ).


__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:30   #4829
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Scent Bar XXX

Ves
Zachowuje się jak gówniarz...

Skrb
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:31   #4830
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar XXX

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
ucharakteryzowany Gryszard

Johann, taki od kotów i Goeteborga (Mić i Melk będą pamiętać)
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.