Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy Prowadząca II część naszego wątku
Aldrin 7 25,93%
Kakusia 0 0%
Berenika_26 4 14,81%
agaaga89 2 7,41%
Ramona_85 0 0%
eweden 0 0%
Prowansja88 0 0%
Pradip 0 0%
Sola1 2 7,41%
pater86 6 22,22%
TroppoSensibile 0 0%
sylvuniaa84 0 0%
kamilla123 0 0%
beat@ 0 0%
NecroKitty 0 0%
Anteria 0 0%
Kucyk_Truskawkowy 1 3,70%
malin30 3 11,11%
alingles 0 0%
Monica80 0 0%
poziomkka 0 0%
Mala_Czarno_Biala 0 0%
Majkela12 1 3,70%
zaaaabcia 0 0%
Sylwia__88 1 3,70%
Głosujący: 27. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 07:33   #4801
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Dzień dobry. Pierwszy raz mała dała mi naprawdę popalić, całą noc mnie kopała i jeszcze ułożyła się na dole brzucha gdzie już nie ma kompletnie miejsca; pół nocy nie przespanej o 4 już prawie ryczałam z bólu
Przez pracę Tż-ta jakiejś nerwicy się nabawię. W tym kraju nic się nie da normalnie załatwić, lata z tymi papierami od tygodnia, tu każdy podlega pod kogoś, z każdym trzeba coś uzgadniać. No ale w końcu gdzie kończy się logika, tam zaczyna się wojsko

Idę się kawy napić bo nie funkcjonuje
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 07:40   #4802
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;45125903]Hej, nawet nie nadrabiałam jeszcze, przyszłam się pożalić... Mam doła Nic mi ostatnio nie wychodzi... Od wczoraj czuje się beznadziejnie, nawet nie miałam siły wczoraj podnieść się po laptopa. Bolała mnie strasznie głowa, wypiłam kawę, pomogło na jakieś 2 godz, a potem zaczęła boleć jeszcze bardziej. Prócz tego boli mnie żołądek od wczoraj, nie wiem może to z nerwów, czy co Mały całą noc się rzucał po łóżku, przez co prawie nie spałam, bo musiałam pilnować, by nie skopał mnie po brzuchu... Po wczorajszych wizytach w przychodniach boli mnie kręgosłup, a w krzyżu to strasznie... Na dworze od nowa zima, mróz, śnieg, aż nie mam ochoty odsłaniać zasłon i na to patrzeć. Do tego kwestia remontu.... Miał być w maju i chyba nic z tego nie wyjdzie, bo nie mamy nawet złotówki odłożonej. Mieliśmy dostać zwrot, ale ani mąż, ani ja z zusu nie dostaliśmy nawet pitów jeszcze. Wiem, że do końca lutego muszą wysłać, ale wtedy to wszyscy zaczną wysyłać te pity do skarbówki, a że mamy nazwisko na W, to szczerze wątpię, że dostaniemy to do maja. Jest dziś 13sty, a my już prawie nie mamy pieniędzy. Cała wypłata tżta poszła na rachunki. Wszystko się w tym miesiącu zwaliło. Opłata za cały semestr za moje studia, rata za oc, prąd, gaz, czynsz, kredyt, itd... Ja mam najniższą krajową, a że zwolnienia miałam do tej pory co trzy tygodnie, to same policzcie ile mi wpływa za te 3 tyg. Całą moją wypłatę mięliśmy odłożyć na remont, ale połowy już nie ma i założę się, że do końca miesiąca nie zostanie już nic. Mąż twierdzi, że i tak zrobimy ten remont, najwyżej pożyczymy od jego brata. No super, ciekawe tylko z czego mu potem oddamy.. W kwietniu mamy wesele mojego brata, w maju komunię drugiego brata (ciotecznych co prawda, ale iść trzeba), w czerwcu do zapłaty jeszcze moja obrona kilka stówek (jak na złość jesteśmy akurat ostatnim rokiem, który będzie za to płacił), w sierpniu druga rata oc. A co tu mówić o jakiś chrzcinach, za co? Kasa z becikowego i ubezpieczenia pójdzie na długi jak pożyczymy od niego.. Piszecie o zakupach wyprawkowych, a ja się zastanawiam za co kupię w maju podstawowe rzeczy niezbędne do szpitala i na pierwsze dni po urodzeniu dla mnie i dla dziecka... Miałam kupować za kasę z becikowego właśnie bujaczek, materacyk do łóżeczka i rożek do karmienia i założe się, że nic z tego nie wyjdzie... Jeszcze ta chol*** obrona... Szukałam książek do napisania pracy we wszelkich bibliotekach internetowych, z sąsiedniego miasta i w bibliotekach w moim. Wpisywałam nawet w google, żeby znaleźć jakiekolwiek o tym książki i nawet je kupić w empiku czy gdzieś. Znalazłam jedną książkę, którą już mam i niewiele w niej o tym. W bibliotece szkolnej są trzy książki, w każdej po 5 stron. I jak ja z tego mam niby 40 stron sklecić?Mam dość tego wszystkiego [/QUOTE]


Kochana za dużo się na Ciebie zwaliło ostatnio, wiem, że łatwo mówić ale trzeba się od tego odciąć i się nie denerwować
US ma 3 miesiące chyba na wypłatę kasy a oni nie wypłacają według nazwisk a już na pewno nie każdy będzie wysyłał zeznanie w marcu, większość to zostawi na kwiecień, więc nikt nie mówi, że kasę dostaniecie tak późno na obronę napisz coś z netu, wiele jest artykułów wraz z przypisami, po pierwsze szybciej bo tylko skopiujesz a po drugie przypis będzie trochę pozmieniasz szyk zdania i gotowe, ja tak całą pracę licencjacką i magisterską pisałam
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:06   #4803
kinia8906
Raczkowanie
 
Avatar kinia8906
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 206
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Każdy powtarza nie kupuj ubranek bo dostaniesz i każdy coś pozniej też kupi a wcale tego dużo nie trzeba, ale jak tu sie powstrzymać jak są takie słodkie ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1583.jpg (35,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1584.jpg (55,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1585.jpg (50,1 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_1586.jpg (139,9 KB, 14 załadowań)
__________________
Ceń się wysoko,a uwierzy,że jesteś jego wygraną na loterii

22.09.2012r. - nasz wielki dzień
http://www.suwaczek.pl/cache/4c5a0d8ede.png
kinia8906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:17   #4804
Rybka12321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 307
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Sola1, Kakusia, malin30 Dziewczyny bardzo wam dziękuję za wypowiedzi dzięki Wam tę część listy mam uzupełnioną i już wiem, co i jak .

Mala_Czarno_Biala również dziękuję .

Poziomkka różowe gratulacje , super że wizyta udana, a córcia rośnie zdrowo .

Krzan witaj ponownie, fajnie że się odezwałaś .

Aldrin fajnie z tą glukozą w domu. Ja idę w poniedziałek.

Berenika_26 tulę . Jakoś to będzie .
Rybka12321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:25   #4805
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Rybka12321 Pokaż wiadomość
Sola1, Kakusia, malin30 Dziewczyny bardzo wam dziękuję za wypowiedzi dzięki Wam tę część listy mam uzupełnioną i już wiem, co i jak .

Mala_Czarno_Biala również dziękuję .

Poziomkka różowe gratulacje , super że wizyta udana, a córcia rośnie zdrowo .

Krzan witaj ponownie, fajnie że się odezwałaś .

Aldrin fajnie z tą glukozą w domu. Ja idę w poniedziałek.

Berenika_26 tulę . Jakoś to będzie .
no fajnie ale ja się jeszcze zastanawiam czy zrobić ją w domu czy jednak pójść do laboratorium bo nie mam glukometru w domu sprawnego a nowy to koszt ok 50 zł a to chyba to badanie w labku mnie taniej wyjdzie
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:41   #4806
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę coś doradzić - to nie spieszyłabym się ze kupowaniem folii przeciwdeszczowej do wózka, bo ja miałam w komplecie do niego gratis.
Co do maskotki to jak byłam w szpitalu i mała dostała maskotkę to położne odradziły mi wkładanie do łożeczka. Poza tym dziecko jeszcze się nie interesuje miśkami na tym etapie, lepiej kupić jakąs taką grającego miśka - pozytywkę,co można powiesic - ja kupiłam taką myszkę lub inne grające zabawki. Choć też nie przesadzałabym z ilością i zwróciła uwagę na dźwięk, bo niektóre zabawki na dłuższą metę potrafią drażnic rodziców Jak już moja była trochę taka bardziej kumata to fajnie sprawdzał się taki mruczący lew z playgro - łapała sobie rączką i tak machała. Był to jeden z naszych hitów.


A co to jest termos styropianowy, bo mnie zaintrygowałaś?
Liczę na wszelkie rady i porady W ogóle to przepisałam swoją listę (gdzie mam pozaznaczane rzeczy stacjonarne jak chociażby ta folia od deszczu ) mając nadzieję że tu wspólnie ją zmodyfikujemy
Termos styropianowy to mój skrót myślowy dotyczący termoopakowania na butelki
Mamusie piszcie ile według Was czego potrzeba, co może okazać się zbędne a co jeszcze niezbędne
Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Pradip dzięki Ci za tą listę
zaznaczyłam pogrubionym to czego nie mam i zamierzam kupic, no trochę jeszcze tego jest
Dużo w takim razie już masz
a jakie kremy kupiłaś?
Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Pradip, dzięki za listę Coś tam sobie dopisałam do swojej
wrzucaj różnice, ilości i uwagi ze swojej listy
Cytat:
Napisane przez krzan Pokaż wiadomość
witam nie wiem czy któraś mnie pamięta ale kiedyś kiedyś napisałem kilka postów nawet jestem na liście na pierwszej stronie nieodzywam się ale regularnie was czytam brakuje czasu gdzyz jeszcze pracuje, choc juz chyba ostatkiem sil...i zawsze cos albo mnie oderwie, albo nie mam sil albo cos:\ u nas zaczął się już dwudziesty trzeci tydzień szok od dwóch tygodni wiem że spodziewamy się synka do niedawna męczyły mnie straszne mdlosci sadzilam ze juz mi to nie minie ale nie zapeszajac ostatnio jest lepiej i mam nadzieje już tak zostanie. Poza tym straszliwie boli mnie kręgosłup i w związku z tym chyba będę zmuszona w końcu iść na l 4... Jeżeli chodzi o wyprawkę to póki co mam 'trosze' ubranek ale raczej wiekszych głównie 68 i na pewno muszę dokupić coś mniejszego. W niedzielę udało mi się wylicytować fotelik z bazą ale jeszcze mi nie przyszedł więc na razie nie wiem czy to udany zakup...mam tez 2 kocyki... Więc jakieś początki już są ale czytając ile jeszcze potrzebuje jestem trochę przerażona jak to ogarne... mam nadzieje że z Wasza pomocą mi się to uda
Gratuluję wszystkim mamusiom postępów i rosnących pociech... Mam nadzieję że będę mogła do was ponownie dołączyć i myślę że gdy będę na l4 uda mi się aktywnie włączyć w codzienną dyskusje po puki co jest trudno:/ pozdrawiam

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Witaj ponownie
Ja też niedawno zrezygnowałam z pracy przez kręgosłup... Brawa za początki wyprawkowe i zaglądaj do nas częściej
Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
Jak zamówię to tak ale wiesz że to będzie ok marca?
Miałam Ci wrzucić swoją ale pradip już wrzuciła a mam bardzo podobną

U nas remont pełną parą, nawet internetu brak więc piszę dopiero teraz, że u lekarza wszystko ok, młody rośnie i ma juz 791 g no i długi chłopak podobno
Glukozę mam sobie zrobić w domu tzn jak mam glukometr oczywiście, bo po co się niepotrzebnie denerwować w laboratorium, że zwrócę zawartość jak mogę w domu na spokojnie, oczywiście dostałam całą listę jak się do tego przygotować no ale nie wiem czy jednak zrobię to w domu czy pójdę do tego laboratorium
Wiem wiem wytrzymam do marca ale wcześniej możesz dodać coś ze swojej listy albo wrzucić spis ciuszków
Kurcze to mój też pewnie ma około 800g ? aż się wierzyć nie chce
Fajnie z tą glukozą ale ja pewnie poszłabym do laboratorium z obawy że zrobię coś nie tak
[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;45125903]Hej, nawet nie nadrabiałam jeszcze, przyszłam się pożalić... Mam doła Nic mi ostatnio nie wychodzi...[/QUOTE]
biedactwo wierze że Ci ciężko tyle spraw na głowie a z brakiem kasy doskonale Cię rozumiem. Zawsze mi wszyscy powtarzali ze dla dziecka pieniądze się znajdą ale dla mnie to abstrakcja no bo ską skoro ich nie ma? Ale musimy wierzyć że nam się uda no i Ty masz już swojego jednego skarba Spróbuj zjeść wspomniane wcześniej lody bakaliowe, odgonić czarne myśli i zacząć działać no bo jak nie my to kto?
Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Pierwszy raz mała dała mi naprawdę popalić, całą noc mnie kopała i jeszcze ułożyła się na dole brzucha gdzie już nie ma kompletnie miejsca; pół nocy nie przespanej o 4 już prawie ryczałam z bólu
Przez pracę Tż-ta jakiejś nerwicy się nabawię. W tym kraju nic się nie da normalnie załatwić, lata z tymi papierami od tygodnia, tu każdy podlega pod kogoś, z każdym trzeba coś uzgadniać. No ale w końcu gdzie kończy się logika, tam zaczyna się wojsko

Idę się kawy napić bo nie funkcjonuje
łączę się w bólu nieprzespanej nocy
Twój Tż jest wojskowym?
Cytat:
Napisane przez kinia8906 Pokaż wiadomość
Każdy powtarza nie kupuj ubranek bo dostaniesz i każdy coś pozniej też kupi a wcale tego dużo nie trzeba, ale jak tu sie powstrzymać jak są takie słodkie ??
śliczności tylko uważaj z ubrankami dotykającymi do skóry z falbankami/koronkami bo dużo dzieci ich nie toleruje

Czy Wy też jesteście tak połamane wstając rano? Biodra to mnie tak bolą że szok
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:46   #4807
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość

Wiem wiem wytrzymam do marca ale wcześniej możesz dodać coś ze swojej listy albo wrzucić spis ciuszków
Kurcze to mój też pewnie ma około 800g ? aż się wierzyć nie chce
Fajnie z tą glukozą ale ja pewnie poszłabym do laboratorium z obawy że zrobię coś nie tak

WYPRAWKA NIEMOWLĘCA:


Spacer
  1. wózek
  2. fotelik do samochodu
  3. baza do fotelika
Spanie
  1. łóżeczko
  2. materac(lateks, pianka-kokos, pianka-gryka, pianka-gryka-kokos)
  3. nakładka na materac http://sklep.wisad.pl/nakladka-higie...ki-140-70.html / ceratka
  4. przewijak na łóżeczko- raczej nie
  5. prześcieradło 3 sztuki
  6. rożek
  7. coś do spania na okres porożkowy (śpiworek, kołderka+poszwa)
  8. kocyk (1 ciepły + 1 lekki)


Kąpiel
  1. wanienka
  2. ręcznik x 2-3 (1)
  3. termometr do wody


Inne
  1. pieluchy tetrowe 10-20 sztuk
  2. gruszka lub frida
  3. chusteczki nawilżające x2
  4. pampersy 2x najmniejsze
  5. termometr do przykładania do czoła
  6. szczoteczka i grzebyk do włosów
  7. nożyczki do paznokci (po pierwszych 3 tygodniach)
  8. smoczek x2 (silikonowy canpol)
  9. butelka ze smoczkiem o najwolniejszym przepływie x2 (avent, nuk, dr.Browns, tommy Tippee, canpol) antykolkowe !!!
  10. szczotka do mycia butelki + zapasowe smoczki+mleko
  11. nawilżacz ???? (później)

Kosmetyki
  1. środek do kąpieli HIPP, oliatum soft, BD z pompką
  2. octenisept do pielęgnacji pempka + gaziki jałowe
  3. płatki higieniczne
  4. waciki do uszu z ogranicznikiem
  5. sudocrem / alantan /mąka ziemniaczana
  6. emolium -krem nawilżający (gdy skóra się przesuszy) /oliwka z BD
  1. coś do prania ubranek( dzidziuś)
  2. woda morska do udrażniania noska
  3. kropelki na wzdęcia (później)
  4. laktator (później) (apteka gemini)

    Różne do kupienia lub dostania
  1. leżaczek- bujaczek
  2. mata edukacyjna po 2 miesiącu
  3. niania elektroniczna (angelcare)
  4. karuzela nad łóżeczko ???
  5. gąbka podkładka do kąpieli


Dla mnie:
  1. osłonki silikonowe na sutki Avent
  2. maść do ratowania brodawek (bephanten)
  3. koszule do karmienia x3
  4. podkłady porodowe SENI , Canpol Babies Wysokochłonne Podkłady Poporodowe http://www.aptekagemini.pl/canpol-wy...-10-sztuk.html
  5. podpaski rozmiar gigant ok 2 opakowania
  6. majtki siateczkowe wielorazowe http://www.aptekagemini.pl/baby-ono-...-2-sztuki.html
  7. staniki do karmienia x 2-3
  8. herbatki na laktację ?? ewentualnie później
  9. tantum rosa do podmywania po porodzie
  10. wkładki laktacyjne



Ubranka minimum powinno być ok 2x więcej aby codziennie nie prać roz 56-62

  1. 3-4 śliniaczki
  2. 5x kaftanik na zatrzaski + śpiochy/ półśpiochy
  3. 10x pajacyk (4 rozm 56) (1 rozm 62)
  4. 10x body z długim rękawem (6 roz. 56) (4 rozm 62)
  5. 10x body z krótkim rękawem 1-50, 2-56, 2-62
  6. 2x sweterek
  7. 5x bluza z długim rękawem 1 -62
  8. kilka par skarpet 3
  9. 2 x niedrapki
  10. 3 czapeczki cienkie 1
  11. 1 czapeczka grubsza
  12. rampersy 1-52
  13. pajacyk welurowy grubszy 1- 52 ,1-62
  14. jeansy 3-68
  15. koszula 1-68
  16. Spodnie dresowe 2-62
  17. kamizelka 1-52
  18. ogrodniczki 3-52
  19. dres 1-62

proszę to moja lista co mam a co muszę kupić jeszcze więcej tego do kupienia zostało
__________________

Edytowane przez Aldrin
Czas edycji: 2014-02-13 o 08:55
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 08:47   #4808
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Hej
Witam się po długiej przerwie.
Gratuluje wszystkich wizyt i poznanych płci
I witam nowe mamusie.

Ja byłam wczoraj na połówkom i wszystko pięknie Malutki ma już 458 gram i termin tydzień wcześniej (tak samo jak na genetycznym).
No i podobny do mnie a co
Za tydzień mam usg serduszka małego u kardiologa od płodów. Dwóch ginekolog zalecało zrobić, bo niestety ale ginekolog nie jest w stanie zbadać wszystkiego jeżeli chodzi o serce.

Co do magnezu, to dwóch ginekologów i kardiolog mówili żeby brać Magne B6 bo jest zarejestrowany jako lek (czyli ma wszystkie badania, kontrole i sprawdzoną ilość magnezu). A nie brać suplementów (po dzisiejszym reportażu w Dzień dobry Tvn wiem dlaczego....).
Biorę 6 tabletek dziennie. A np magne b6 max to już suplement, więc trzeba dokładnie czytać opakowania
W aptece gemini zapłaciłam 10zł za 50 tabletek a w zwykłej aptece 23zł....

Jestem dlatego w lesie z wyprawką. Mam tylko ciuszki na rozmiar 56-62. I to wszystko. Chciałabym na początek maja mieć wszystko gotowe. A jeszcze mały remont przed nami.... Ale jakoś zapał do zakupów mi opadł ostatnio.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:56   #4809
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Talking Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Malin ślicznie dziękuję za piorące wyjaśnienia
Faktycznie to wygląda jakby właśnie kapła pasta lub coś takiego, ale że to się już nie spierze? że to już wywabiło barwnik? ehh, dobrze, że to są spodnie jako te drugie ciążowe(na codzień).

Pradip o dobrze wiedzieć że jeszcze winogronowy
Dziękuję za listę
Co do karuzelki - chciałam tylko napisać, że lepiej jest kupić najprostszą i nie z maskotek które tylko kurz zbierają mimo, że ładniejsze. Ja kupiłam z plastikowymi zwierzątkami i pozytywką - łatwa w utrzymaniu czystości
I jeszcze tylko odnośnie prześcieradła do wózka - Nam w zupełności wystarczyła flanelka, po co kupować bajer?
I też myślę, że specjalnie kupować szlafrok to nie ma sensu - będzie gorąco, u Nas nikt na położniczym nawet nie myślał zarzucać coś jeszcze na koszulę


Poziomka moje różowe gratulacje! babeczki górą! wszystkie moje koleżanki spodziewają się córek, będzie oblężenie

Jeszcze wczoraj dowiedziałam się, że u Nas w biurze kolejna - już 4! zaciążyła

Sola dziękuję za rady, chrzestna Dominiki pracuje jako psycholog dziecięcy także już słyszałam te teorie niestety są takie momenty że 'tonący brzytwy się chwyta', a moja ma naprawdę ciężki charakter i jest bardzo nerwowa do tego... Ostatnio bardzo rzadko ma takie napady, a przynajmniej w odpowiednim momencie można nad tym zapanować dyplomatycznie, także mam nadzieję, że przez te 3,5mca będzie lepiej

Ramona no właśnie ja z tych co nie wiedzą o co chodzi? jak to należą Nam się takie spotkania? czy to z położną środowiskową czy obojętnie jaką do jakiej się zgłosimy?

Aldrin dzięki za chęci w takim razie

Co do kocyków - moja też śpi już pod kołdrą od dawna, ale koce służą w różnych sytuacjach, nawet 3-4latkowi i dlatego nie wiem czy Dominisi zostawić Jej kocyki, a Wikusi kupić osobne, czy Dominisi kupić nowy większy, a te zapytać czy odda siostrzyczce

Berenika widzę, że naprawdę dołek Cię złapał ale pomyśl o tym bez paniki - do końca lutego dostaniecie wszystkie pity, im szybciej złożycie i to jeszcze on-line to nawet w ciągu 2tyg dostaniecie zwrot. Od brata pożyczcie teraz na remont, a oddacie Mu z becikowego np. A ze zwrotu podatku zrobisz już wyprawkę (żeby wcześniej na spokojnie). Poza tym nawet jeśli będzie ciężko z wyprawką - przeanalizuj ją bo wiele rzeczy może przydatnych ale bez których można się obejść, a napewno na samym początku. Ja przy Dominice musiałam naprawdę oszczędnie robić wyprawkę i np obyłam się bez poduszki do karmienia, podgrzewacz kupiliśmy dopiero jak Dominika miała 3mce, na początku kupiłam tylko najważniejsze rzeczy, a np bujaczek zażyczyliśmy sobie jako prezent, nie mieliśmy krzesełka do karmienia-karmiłam w bujaczku Fishera itd.
Postaraj się spojrzeć na to z dystansem, chłodniej, bez emocji i dołka

A My wczoraj z TŻtem wiele sobie wyjaśniliśmy i jest lepiej mam nadzieję, że to nie chwilowe ale nawet zrezygnował dla mnie z hotelu na czas szkolenia i będzie do Nas wracał na noc, ufff.
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:58   #4810
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czytałam, że te z Belli nie są dobre, te z J&J podobno odznaczają się pod ubraniem.. Dużo dziewczyn poleca aventowskie wkładki, któraś z Was je miała?
ja miałam aventa, ale te wielorazowe i mogę spokojnie polecić

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie, będzie DZIEWCZYNECZKA

bazile od razu proszę o dopisanie EMILKA

Wszystko z nami jest ok, Emilka waży już 417 g i wyprzedza termin o tydzień Gin nie przepisał mi żadnych witaminek, stwierdził, że wszystko jest w porządku Od ostatniej wizyty przytyłam 3 kg ALE SIĘ CIESZĘ !!!!
Zaraz doczytam wszystko, bo pierwsze co to chciałam się pochwalić
gratulacje

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
Kochana za dużo się na Ciebie zwaliło ostatnio, wiem, że łatwo mówić ale trzeba się od tego odciąć i się nie denerwować
US ma 3 miesiące chyba na wypłatę kasy a oni nie wypłacają według nazwisk a już na pewno nie każdy będzie wysyłał zeznanie w marcu, większość to zostawi na kwiecień, więc nikt nie mówi, że kasę dostaniecie tak późno na obronę napisz coś z netu, wiele jest artykułów wraz z przypisami, po pierwsze szybciej bo tylko skopiujesz a po drugie przypis będzie trochę pozmieniasz szyk zdania i gotowe, ja tak całą pracę licencjacką i magisterską pisałam
mam nadzieję, że masz rację co do kasy ze zwrotu... A co do obrony, to póki co szukam i szukam i nic znaleźć nie mogę nawet na necie... Widziałam jedynie jakieś książki o komentarzach na temat ustawy o BORze, o coś takiego Ci chodzi??

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
biedactwo wierze że Ci ciężko tyle spraw na głowie a z brakiem kasy doskonale Cię rozumiem. Zawsze mi wszyscy powtarzali ze dla dziecka pieniądze się znajdą ale dla mnie to abstrakcja no bo ską skoro ich nie ma? Ale musimy wierzyć że nam się uda no i Ty masz już swojego jednego skarba Spróbuj zjeść wspomniane wcześniej lody bakaliowe, odgonić czarne myśli i zacząć działać no bo jak nie my to kto?

Czy Wy też jesteście tak połamane wstając rano? Biodra to mnie tak bolą że szok
dzięki Lody bardzo chętnie bym zjadła, ale u mnie w pobliskich sklepach zimą nie mają żadnych lodów, musiałabym lecieć do supermarketu specjalnie, a jak patrzę przez okno, to palca bym za drzwi nie wystawiła... Może siostrę poproszę, żeby mi gdzieś kupiła, bo na męża w kwestii kupienia słodyczy nie mam co liczyć, bo "od słodyczy dupa rośnie"....
ja też jestem połamana.. Mało tego, wczoraj wieczorem mały mnie tak skopał, no myślałam, że się wykończę... Naprawdę wolę, jak się przekręci głową w dół i mnie kopie po żebrach, niż jak ma nogi w dole. Wtedy dostaję ciągle po pęcherzu, jajnikach i co 5min siku latam... Ogólnie mam wrażenie, zresztą wszyscy wokół mi to mówią, że brzuch mam już taki jak w 8 miesiącu pierwszej ciąży.. Nie wiem, czy to dzidziol taki wielki, czy tyle wód mam Ja JUŻ nie widzę mojej pi... i golę się na ślepo I mam przeczucia, że tym razem urodzę wcześniej... Nie mówię, że dużo wcześniej, ale tak mi się wydaje...

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Właśnie mi się przypomniało, że dziś jest 13sty, czyli moje imieniny... I założe się, że nikt z rodziny nawet nie będzie pamiętał, np mój mąż....
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:06   #4811
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;45127209]

mam nadzieję, że masz rację co do kasy ze zwrotu... A co do obrony, to póki co szukam i szukam i nic znaleźć nie mogę nawet na necie... Widziałam jedynie jakieś książki o komentarzach na temat ustawy o BORze, o coś takiego Ci chodzi??



Właśnie mi się przypomniało, że dziś jest 13sty, czyli moje imieniny... I założe się, że nikt z rodziny nawet nie będzie pamiętał, np mój mąż....[/QUOTE]

wiesz co nie wiem jak z Twoim tematem ja szukałam na necie konkretnie powiedzmy artykułów pisanych przez profesorów i oni zawsze mieli na dole przypisy z jakiej książki korzystali

To wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka dla Was i spełnienia marzeń
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 09:17   #4812
Rybka12321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 307
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
no fajnie ale ja się jeszcze zastanawiam czy zrobić ją w domu czy jednak pójść do laboratorium bo nie mam glukometru w domu sprawnego a nowy to koszt ok 50 zł a to chyba to badanie w labku mnie taniej wyjdzie
A no to faktycznie może lepiej w laboratorium

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
WYPRAWKA NIEMOWLĘCA:


proszę to moja lista co mam a co muszę kupić jeszcze więcej tego do kupienia zostało
Nie zauważyłam na Twojej liście, a Dziewczyny mówiły o kilku pieluszkach flanelowych, że są przydatne

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość

Ja byłam wczoraj na połówkom i wszystko pięknie Malutki ma już 458 gram i termin tydzień wcześniej (tak samo jak na genetycznym).
No i podobny do mnie a co
Za tydzień mam usg serduszka małego u kardiologa od płodów. Dwóch ginekolog zalecało zrobić, bo niestety ale ginekolog nie jest w stanie zbadać wszystkiego jeżeli chodzi o serce.

Co do magnezu, to dwóch ginekologów i kardiolog mówili żeby brać Magne B6 bo jest zarejestrowany jako lek (czyli ma wszystkie badania, kontrole i sprawdzoną ilość magnezu). A nie brać suplementów (po dzisiejszym reportażu w Dzień dobry Tvn wiem dlaczego....).
Biorę 6 tabletek dziennie. A np magne b6 max to już suplement, więc trzeba dokładnie czytać opakowania
W aptece gemini zapłaciłam 10zł za 50 tabletek a w zwykłej aptece 23zł....

Jestem dlatego w lesie z wyprawką. Mam tylko ciuszki na rozmiar 56-62. I to wszystko. Chciałabym na początek maja mieć wszystko gotowe. A jeszcze mały remont przed nami.... Ale jakoś zapał do zakupów mi opadł ostatnio.
Gratuluję udanej wizyty połówkowej .

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość

A My wczoraj z TŻtem wiele sobie wyjaśniliśmy i jest lepiej mam nadzieję, że to nie chwilowe ale nawet zrezygnował dla mnie z hotelu na czas szkolenia i będzie do Nas wracał na noc, ufff.
Oby tak już zostało

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;45127209]

Właśnie mi się przypomniało, że dziś jest 13sty, czyli moje imieniny... I założe się, że nikt z rodziny nawet nie będzie pamiętał, np mój mąż....[/QUOTE]

Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń i samych radości
Rybka12321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:20   #4813
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Hej
Witam się po długiej przerwie.
Gratuluje wszystkich wizyt i poznanych płci
I witam nowe mamusie.

Ja byłam wczoraj na połówkom i wszystko pięknie Malutki ma już 458 gram i termin tydzień wcześniej (tak samo jak na genetycznym).
No i podobny do mnie a co
Za tydzień mam usg serduszka małego u kardiologa od płodów. Dwóch ginekolog zalecało zrobić, bo niestety ale ginekolog nie jest w stanie zbadać wszystkiego jeżeli chodzi o serce.
super

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Berenika widzę, że naprawdę dołek Cię złapał ale pomyśl o tym bez paniki - do końca lutego dostaniecie wszystkie pity, im szybciej złożycie i to jeszcze on-line to nawet w ciągu 2tyg dostaniecie zwrot. Od brata pożyczcie teraz na remont, a oddacie Mu z becikowego np. A ze zwrotu podatku zrobisz już wyprawkę (żeby wcześniej na spokojnie). Poza tym nawet jeśli będzie ciężko z wyprawką - przeanalizuj ją bo wiele rzeczy może przydatnych ale bez których można się obejść, a napewno na samym początku. Ja przy Dominice musiałam naprawdę oszczędnie robić wyprawkę i np obyłam się bez poduszki do karmienia, podgrzewacz kupiliśmy dopiero jak Dominika miała 3mce, na początku kupiłam tylko najważniejsze rzeczy, a np bujaczek zażyczyliśmy sobie jako prezent, nie mieliśmy krzesełka do karmienia-karmiłam w bujaczku Fishera itd.
Postaraj się spojrzeć na to z dystansem, chłodniej, bez emocji i dołka
dzięki Co do remontu to niestety becikowe nie wystarczy na oddanie długu.. Bo na remont potrzebne jest po najtańszych kosztach około 4 tys. Musimy wymienić drzwi wejściowe (są takie jak w starych kamienicach i wieje spod nich niemiłosiernie, a wiadomo w kamienicach drzwi są wyższe i sporo szersze, niż jakiekolwiek teraz produkowane, więc trzeba u góry wstawić belkę, z boku cegły, więc automatycznie remont przedpokoju, tzn gładź plus farba), trzeba założyć drzwi przesuwne do łazienki (teraz są harmonijkowe, a zwykłych się nie da bo zbyt cienka ścianka jest), w pokoju trzeba postawić ścianki, obniżyć sufit, wyrównać podłogę, założyć panele... Do tego wiadomo drzwi do pokoi, gładź na ściany plus farba. Z mebli trzeba kupić łóżko i komodę (już teraz mam wszystko ściśnięte, dodatkowych ubranek małego nie zmieszczę już).
Co do wyprawki - poduszki do karmienia nie używałam i teraz wolałabym ją mieć. Adaś nawet jak już jadł co 2-3 godziny, schodziło mu na tym min 30min, kręgosłup mi siadał, ręka mdlała, a zwykła poduszka była zbyt wąska, bym mogła się podeprzeć. Rzeczy typu podgrzewacz do butelek, czy krzesełko do karmienia dostaliśmy w spadku, więc jest. Z bujaczkiem mogę poczekać nawet do chrzcin. Większość rzeczy mam, także i tak dużo tego nie jest...


Aaaa, zapomniałabym. Podjęliśmy z mężem decyzję co do imienia, już ostateczną i na 100%. Będzie Dawid

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
wiesz co nie wiem jak z Twoim tematem ja szukałam na necie konkretnie powiedzmy artykułów pisanych przez profesorów i oni zawsze mieli na dole przypisy z jakiej książki korzystali

To wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka dla Was i spełnienia marzeń
aha, w takim razie wezmę poszukam teraz pod tym kątem, może prędzej coś znajdę
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Rybka12321 Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń i samych radości
dziękuję
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:25   #4814
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Rybka12321 Pokaż wiadomość


Nie zauważyłam na Twojej liście, a Dziewczyny mówiły o kilku pieluszkach flanelowych, że są przydatne




no tak nie ma flanelowych, bo nie planowałam ich kupować na początku chyba, że jakaś mnie urzeknie jakoś specjalnie


[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;45127584]super

Aaaa, zapomniałabym. Podjęliśmy z mężem decyzję co do imienia, już ostateczną i na 100%. Będzie Dawid



aha, w takim razie wezmę poszukam teraz pod tym kątem, może prędzej coś znajdę
dziękuję



dziękuję [/QUOTE]

Jednak Dawidek, gratulacje podjęcia decyzji u nas to też imie przoduje na chwilę obecną
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:28   #4815
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

łooooo ale macie tempo. Od niedzieli mnie nie było a tu wczoraj wieczorem przez tez patrze a tu tyle stron. Przeczytałam wszystko ale wybaczcie że nie cytuję.

Dziś mam za sobą już okulistkę i teraz widze tak sobie bo mi oczy kropiła aby rozszerzyć źrenice. No i mogę rodzić naturalnie. Małż mi mówi to trzeba było zagadać żeby może wpisała że cesarka ale ja mam już wątpliwości. Zawsze mówiłam że ja będę rodzić przez cesarskie cięcie choć bym miała to załatwiać ale od kiedy spotykam się z położną zmieniam zdanie i będzie poród sn. Nawyzywam się przy tym pewnie, naklnę że takiej wiązanki to pewnie nie słyszeli. Ja ogólnie panikara jestem więc jeszcze mnie w pysk ktoś będzie musiał strzelić

W ogóle jaki miałam sen śniło mi się że karmiłam Milenkę, uwaga .... przez telefon cyca przykładałam do telefonu, był taki specjalny punkt na ekranie. No i jak dobrze przyłożyłam to zaczynało jakoś to mleko lecieć i Milenka jadła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:33   #4816
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
WYPRAWKA NIEMOWLĘCA:
Spanie
  1. materac(lateks, pianka-kokos, pianka-gryka, pianka-gryka-kokos)
  2. nakładka na materac http://sklep.wisad.pl/nakladka-higie...ki-140-70.html / ceratka
  3. rożek
Inne
  1. pieluchy tetrowe 10-20 sztuk
  2. gruszka lub frida
  3. termometr do przykładania do czoła
  1. gąbka podkładka do kąpieli
proszę to moja lista co mam a co muszę kupić jeszcze więcej tego do kupienia zostało
Wrzuciłaś całą swoją listę tak?
-materac cały czas jest dla mnie czarną dziurą i liczę że kupując łóżeczko dostanę ten idealny
-wrzuć poprawny link do podkładów na materac bo nie wiem gdzie go kupić
-będziecie kupować rożki dla naszych letnich maluszków? jeśli tak to usztywniane czy miękkie?
-jak to jest z pieluchami tetrowymi i flanelowymi bo dla mnie niewiele się różnią?
-lepsza gruszka czy frida?
-termometr dotykowy czy bezdotykowy?
-od żadnej znajomej nie słyszałam że była zadowolona z maty do wanienki wiec ja odpuszczam (wolę czuć małego na ręku)
-strasznie dużo wydaje mi się tych ciuszków a najlepiej idzie mi kupowanie najmniej praktycznych ogrodniczek
Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj na połówkom i wszystko pięknie Malutki ma już 458 gram i termin tydzień wcześniej (tak samo jak na genetycznym).
No i podobny do mnie a co
Za tydzień mam usg serduszka małego u kardiologa od płodów. Dwóch ginekolog zalecało zrobić, bo niestety ale ginekolog nie jest w stanie zbadać wszystkiego jeżeli chodzi o serce.

Jestem dlatego w lesie z wyprawką. Mam tylko ciuszki na rozmiar 56-62. I to wszystko. Chciałabym na początek maja mieć wszystko gotowe. A jeszcze mały remont przed nami.... Ale jakoś zapał do zakupów mi opadł ostatnio.
Rośnie malutka rośnie
Mi też polecali zrobić echo serduszka niezależnie od usg ginekologicznych
Jak Cię dopadnie szał zakupów to wszystko załatwisz za jednym zamachem
Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Pradip o dobrze wiedzieć że jeszcze winogronowy
Dziękuję za listę
Co do karuzelki - chciałam tylko napisać, że lepiej jest kupić najprostszą i nie z maskotek które tylko kurz zbierają mimo, że ładniejsze. Ja kupiłam z plastikowymi zwierzątkami i pozytywką - łatwa w utrzymaniu czystości
I jeszcze tylko odnośnie prześcieradła do wózka - Nam w zupełności wystarczyła flanelka, po co kupować bajer?

A My wczoraj z TŻtem wiele sobie wyjaśniliśmy i jest lepiej mam nadzieję, że to nie chwilowe ale nawet zrezygnował dla mnie z hotelu na czas szkolenia i będzie do Nas wracał na noc, ufff.
Też będę szukała karuzeli plastikowej- podobno ważne żeby kolory były jak najbardziej żywe lub czarno białe ale nie pastele. Co do prześcieradła do gondoli pieluszka wydaje mi się mała ale raczej najzwyklejszy miękki materiał włożę i nie będę kupować specjalnego
Super że atmosfera z Tż oczyszczona
[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;45127209]
dzięki Lody bardzo chętnie bym zjadła, ale u mnie w pobliskich sklepach zimą nie mają żadnych lodów, musiałabym lecieć do supermarketu specjalnie, a jak patrzę przez okno, to palca bym za drzwi nie wystawiła... Może siostrę poproszę, żeby mi gdzieś kupiła, bo na męża w kwestii kupienia słodyczy nie mam co liczyć, bo "od słodyczy dupa rośnie"....
ja też jestem połamana.. Mało tego, wczoraj wieczorem mały mnie tak skopał, no myślałam, że się wykończę... Naprawdę wolę, jak się przekręci głową w dół i mnie kopie po żebrach, niż jak ma nogi w dole. Wtedy dostaję ciągle po pęcherzu, jajnikach i co 5min siku latam... Ogólnie mam wrażenie, zresztą wszyscy wokół mi to mówią, że brzuch mam już taki jak w 8 miesiącu pierwszej ciąży.. Nie wiem, czy to dzidziol taki wielki, czy tyle wód mam Ja JUŻ nie widzę mojej pi... i golę się na ślepo I mam przeczucia, że tym razem urodzę wcześniej... Nie mówię, że dużo wcześniej, ale tak mi się wydaje...

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Właśnie mi się przypomniało, że dziś jest 13sty, czyli moje imieniny... I założe się, że nikt z rodziny nawet nie będzie pamiętał, np mój mąż....[/QUOTE]
No to wystaw sam język za okno po lody
Zapomniałam Ci napisać że zwroty powinni wysyłać zgodnie z kolejnością złożenia deklaracji a nie alfabetem.
Ciężki masz temat ale w miarę możliwości skup się na pisaniu pracy bo ona zależy tylko od Ciebie
Ja to nawet nie wiem kiedy mam imieniny bo ich nie obchodzę ale Tobie życzę wszystkiego co najlepsze i samych pogodnych dni

Nie umiem się zdecydować na marki produktów Tyle wczoraj pisałyśmy o proszkach a ja dalej nie wiem czy kupić Jelp czy Białego Jelenia. To samo z pieluchami, kremami, balsamami, wkładkami. Niby wiem że nie da rady przewidzieć co u nas sprawdzi się najlepiej ale że muszę liczyć się z ograniczonym budżetem boję się że kupie wszystko co okaże się uczulające lub nie skuteczne

Edytowane przez Pradip
Czas edycji: 2014-02-13 o 09:34
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:36   #4817
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Berenika wszystkiego najlepszego
No właśnie - przecież Ty masz już wiele po Adasiu! naprawdę więc dasz radę spokojnie z resztą wyprawki
Ja do karmienia używałam olbrzymiej poduszki do spania - a ja się opierałam o drugą tak lekko półleżąco - nie schylałam się do Małej, było mi wygodnie, a Dominika jadła co 30min przez pierwsze 1,5mca
Co do oddania długów - no to becikowe+ubezpieczenie przeznaczycie na dług. A zwrot podatku na wyprawkę

Pradip miała na liście flanelowe pieluszki! przynajmniej wydawało mi się, że czytałam je
Ooo a to Aldrin wrzuciła inną listę, aaa już się gubię, bo jej nie zauważyłam
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka

Edytowane przez Kakusia
Czas edycji: 2014-02-13 o 09:39
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:49   #4818
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;45125903]Hej, nawet nie nadrabiałam jeszcze, przyszłam się pożalić... Mam doła Nic mi ostatnio nie wychodzi... [/QUOTE]
Kochana odnośnie kasy za zwrot podatku, to radzę rozlicz się przez internet jak tylko dostaniesz PITa, nie jest to wcale takie trudne jakby się wydawało, ja zielona byłam dwa lata temu jak robiłam to po raz pierwszy, a teraz rozliczam całą rodzinę. W tamtym roku tata dostał zwrot chyba w tydzień, brat tak samo. Właśnie chyba przez to, że zrobiłam to przez internet (trzeba tylko dobry program ściągnąć, ja mam e-Deklaracje, ściągnięte chyba ze strony ministerstwa finansów).
Pracą się nie przejmuj, pisz w kółko to samo, tylko troszkę inaczej i nawet się nie obejrzysz jak będziesz miała 40 str.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Berenika ja też życzę Ci wszystkiego najlepszego No i gratuluję wyboru imienia
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:50   #4819
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Wrzuciłaś całą swoją listę tak?
-materac cały czas jest dla mnie czarną dziurą i liczę że kupując łóżeczko dostanę ten idealny

też na to liczę, że przy łóżeczku będzie materac każda z mam ma inny, więc kupie taki jaki będzie dodany do łóżeczka i nie mam zamiaru się tym stresować


-wrzuć poprawny link do podkładów na materac bo nie wiem gdzie go kupić

ja raczej kupie ceratkę ale to później, na początku chyba dziecko mi nie zasika materacyka

-będziecie kupować rożki dla naszych letnich maluszków? jeśli tak to usztywniane czy miękkie?

tak koniecznie kupie rożek i to miękki i będzie służył do noszenia mojemu ojcu albo jako kocyk w nocy jak młodemu będzie zimno


-jak to jest z pieluchami tetrowymi i flanelowymi bo dla mnie niewiele się różnią?

dlatego kupuje tylko tetrowe, flanelowe oprócz tego, że są kolorowe i mogą służyć jako kocyk wydają mi się zbędne

-lepsza gruszka czy frida?

podobno frida


-termometr dotykowy czy bezdotykowy?

ja mam nowy termometr zwykły dotykowy i chyba nie będę kupować nowego, bo szkoda mi 100 zł wydać jak ten się nie sprawdzi to później pomyśle nad bezdotykowym ale znajomi mają bezdotykowy i to taki co mierzy tem dziecka, wody, pokoju i jeszcze mleka, koszt ok 150-200 zł chwalą go sobie bardzo ale też mówią, że przy pierwszym dziecku obeszli się bez tego bajeru i dali radę


-od żadnej znajomej nie słyszałam że była zadowolona z maty do wanienki wiec ja odpuszczam (wolę czuć małego na ręku)

ja słyszałam dobre opinie ale też raczej myśle, że położę pieluszkę do wanienki i na tym skończe, bo więcej bakterii w tej macie niż pożytku

-strasznie dużo wydaje mi się tych ciuszków a najlepiej idzie mi kupowanie najmniej praktycznych ogrodniczek

po 10 sztuk bodziaków to chyba nie dużo a reszta to na większego malucha, to po prostu to co mam w domu a ogrodniczki też uwielbiam kupować



Nie umiem się zdecydować na marki produktów Tyle wczoraj pisałyśmy o proszkach a ja dalej nie wiem czy kupić Jelp czy Białego Jelenia. To samo z pieluchami, kremami, balsamami, wkładkami. Niby wiem że nie da rady przewidzieć co u nas sprawdzi się najlepiej ale że muszę liczyć się z ograniczonym budżetem boję się że kupie wszystko co okaże się uczulające lub nie skuteczne
Proszek kupie jaki będzie akurat w promocji jelp, dzidziuś albo inny dziecięcy pieluszki tak jak mówiłam na początek 2 małe paczki pampersa to ok 15 zł za jedną paczkę a reszta to dada, huggies itp aby sprawdzić w których nam najwygodniej, do kąpieli będę mieć te Babydremy a po kąpieli to tak jak pisze mąka ziemniaczana, alantan lub sudocrem. Poza tym z każdego szpitala dostaniesz paczkę z próbkami np, nivea, J&J, BD i innymi więc sobie sprawdzisz jakie najlepiej pasują a później kupisz całe opakowanie, sklepy mamy otwarte 24h/dobę więc bez stresu jak czegoś zabraknie to nie problem aby zajechać i kupić
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 09:53   #4820
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Dziś mam za sobą już okulistkę i teraz widze tak sobie bo mi oczy kropiła aby rozszerzyć źrenice. No i mogę rodzić naturalnie. Małż mi mówi to trzeba było zagadać żeby może wpisała że cesarka ale ja mam już wątpliwości. Zawsze mówiłam że ja będę rodzić przez cesarskie cięcie choć bym miała to załatwiać ale od kiedy spotykam się z położną zmieniam zdanie i będzie poród sn.

W ogóle jaki miałam sen śniło mi się że karmiłam Milenkę, uwaga .... przez telefon cyca przykładałam do telefonu, był taki specjalny punkt na ekranie. No i jak dobrze przyłożyłam to zaczynało jakoś to mleko lecieć i Milenka jadła
Gratuluję wyboru ja też oczytałam się już troszkę o tym i wszystko wskazuje na to, że poród naturalny i dla nas i przede wszystkim dla dzidziusia jest lepszy. Więc trzeba zacisnąć zęby i zrobić co do nas należy A jak przeczytałam Twój sen to myślałam, że padnę ze śmiechu : hahaha::ro tfl:
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:58   #4821
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Hi!
Zaczęłam 22 tc No i już nie da się ukryć brzuszka

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie, będzie DZIEWCZYNECZKA
To różowe gratulacje!

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czytałam, że te z Belli nie są dobre, te z J&J podobno odznaczają się pod ubraniem.. Dużo dziewczyn poleca aventowskie wkładki, któraś z Was je miała?
Może trochę, ale to moje ulubione i znowu je kupię. Z Aventu są za drogie, a na początku wkładki wymienia się non stop.

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie podpowiedzi, sporo mi pomogły w wyborze proszku i płynu Twoje opinie, uwierz po przewertowaniu całego Internetu zdecydowałam się ostatecznie na płyn do prania BEBI Płynna alternatywa dla płatków mydlanych, tak samo nieuczulająca... Według opisu nawet zapobiega osadzaniu się kamienia w pralce, w co wątpie akurat
Proszę Postaram się wrzucić tu jeszcze linka do porad, jak czyścić mieszkanie za pomocą sody, octu i kwasku cytrynowego.

Cytat:
Napisane przez bazile Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o tytul,to widze,ze jest mniej wiecej porowno na wersje nr 1 i nr 3,ale ja sie juz ciesze,ze to nie moja broszka to bedzie decyzja nowej Prowadzacej
To w końcu kto ma nią być?

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
Glukozę mam sobie zrobić w domu tzn jak mam glukometr oczywiście, bo po co się niepotrzebnie denerwować w laboratorium, że zwrócę zawartość jak mogę w domu na spokojnie, oczywiście dostałam całą listę jak się do tego przygotować no ale nie wiem czy jednak zrobię to w domu czy pójdę do tego laboratorium
O! Ciekawe. Mój to pewnie będzie chciał mieć wszystko na papierze, więc laboratorium będę musiała zaliczyć (a glukometr mam swój).

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
śliczności tylko uważaj z ubrankami dotykającymi do skóry z falbankami/koronkami bo dużo dzieci ich nie toleruje
Potwierdzam. Dodatkowo drażniące są wszelkie aplikacje, mimo że mają flizelinę pod spodem. Flizelina odrywa się, a aplikacja po kilku praniach robi się sztywna.

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj na połówkom i wszystko pięknie Malutki ma już 458 gram i termin tydzień wcześniej (tak samo jak na genetycznym).
No i podobny do mnie a co
Za tydzień mam usg serduszka małego u kardiologa od płodów. Dwóch ginekolog zalecało zrobić, bo niestety ale ginekolog nie jest w stanie zbadać wszystkiego jeżeli chodzi o serce.
no i za badanie serduszka

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
W ogóle jaki miałam sen śniło mi się że karmiłam Milenkę, uwaga .... przez telefon cyca przykładałam do telefonu, był taki specjalny punkt na ekranie. No i jak dobrze przyłożyłam to zaczynało jakoś to mleko lecieć i Milenka jadła


______________
Tak, słoneczko to bardzo dobry "wybielacz"

Na plamy z owoców (najlepiej świeże) polecam sok z cytryny.

Kakusia, zapomniałam napisać, że na te tłuste plamy nalewam trochę płynu do naczyń, zostawiam na chwilę, a potem do pralki. Nic więcej.
A z plamą wybarwioną nic się nie da zrobić. Sama mam właśnie na jednych spodniach ciążowych takie cóś...

Berenika, rozliczasz się wspólnie z mężem? Polecam wysłanie PITa przez internet. Szybko kasę oddają.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:00   #4822
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Dziś mam za sobą już okulistkę i teraz widze tak sobie bo mi oczy kropiła aby rozszerzyć źrenice. No i mogę rodzić naturalnie. Małż mi mówi to trzeba było zagadać żeby może wpisała że cesarka ale ja mam już wątpliwości. Zawsze mówiłam że ja będę rodzić przez cesarskie cięcie choć bym miała to załatwiać ale od kiedy spotykam się z położną zmieniam zdanie i będzie poród sn. Nawyzywam się przy tym pewnie, naklnę że takiej wiązanki to pewnie nie słyszeli. Ja ogólnie panikara jestem więc jeszcze mnie w pysk ktoś będzie musiał strzelić

W ogóle jaki miałam sen śniło mi się że karmiłam Milenkę, uwaga .... przez telefon cyca przykładałam do telefonu, był taki specjalny punkt na ekranie. No i jak dobrze przyłożyłam to zaczynało jakoś to mleko lecieć i Milenka jadła
wybacz

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Wrzuciłaś całą swoją listę tak?
-materac cały czas jest dla mnie czarną dziurą i liczę że kupując łóżeczko dostanę ten idealny
-wrzuć poprawny link do podkładów na materac bo nie wiem gdzie go kupić
-będziecie kupować rożki dla naszych letnich maluszków? jeśli tak to usztywniane czy miękkie?
-jak to jest z pieluchami tetrowymi i flanelowymi bo dla mnie niewiele się różnią?
-lepsza gruszka czy frida?
-termometr dotykowy czy bezdotykowy?
-od żadnej znajomej nie słyszałam że była zadowolona z maty do wanienki wiec ja odpuszczam (wolę czuć małego na ręku)
-strasznie dużo wydaje mi się tych ciuszków a najlepiej idzie mi kupowanie najmniej praktycznych ogrodniczek

No to wystaw sam język za okno po lody
Zapomniałam Ci napisać że zwroty powinni wysyłać zgodnie z kolejnością złożenia deklaracji a nie alfabetem.
Ciężki masz temat ale w miarę możliwości skup się na pisaniu pracy bo ona zależy tylko od Ciebie
Ja to nawet nie wiem kiedy mam imieniny bo ich nie obchodzę ale Tobie życzę wszystkiego co najlepsze i samych pogodnych dni

Nie umiem się zdecydować na marki produktów Tyle wczoraj pisałyśmy o proszkach a ja dalej nie wiem czy kupić Jelp czy Białego Jelenia. To samo z pieluchami, kremami, balsamami, wkładkami. Niby wiem że nie da rady przewidzieć co u nas sprawdzi się najlepiej ale że muszę liczyć się z ograniczonym budżetem boję się że kupie wszystko co okaże się uczulające lub nie skuteczne
też muszę zakupić podkład pod materac, więc byłabym wdzięczna za link. Lepsza gruszka czy frida? Frida, gruszką gęstszych glutów nie odciągniesz.
Mniam, lody o smaku spalin
Do pisania pracy nie mogę się jakoś zebrać, cały czas na forum siedzę
dziękuję za życzenia
Co do płynów do prania mogę polecić jelpa, ale białego jelenia nie próbowałam i teraz sama się zastanawiam co lepsze Z pieluch zaraz po urodzeniu polecam tylko i wyłącznie Pampers, na później mogą być Dady. Z kremów/balsamów polecam Alantan, Balneum, Bepanthen, ale np Nivea jak dziecko ma suchą skórę jest beznadziejna jak dla mnie. Wkładki mogę polecić Aventa wielorazowe, a napewno nie Bellę. Co do środków uczulających, dowiesz się tego dopiero po urodzeniu dziecka, każdego co innego może uczulać

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Berenika wszystkiego najlepszego
No właśnie - przecież Ty masz już wiele po Adasiu! naprawdę więc dasz radę spokojnie z resztą wyprawki
Ja do karmienia używałam olbrzymiej poduszki do spania - a ja się opierałam o drugą tak lekko półleżąco - nie schylałam się do Małej, było mi wygodnie, a Dominika jadła co 30min przez pierwsze 1,5mca
Co do oddania długów - no to becikowe+ubezpieczenie przeznaczycie na dług. A zwrot podatku na wyprawkę

Pradip miała na liście flanelowe pieluszki! przynajmniej wydawało mi się, że czytałam je
Ooo a to Aldrin wrzuciła inną listę, aaa już się gubię, bo jej nie zauważyłam
ja mam właśnie te poduszki do spania zbyt cienkie... Ja Adasia karmiłam głównie na leżąco, bo on wisiał na cycku 24h/dobę przez pierwsze 2 miesiące, bo tylko przy nim mógł spać, jak mu zabierałam to się budził. Ale obawiam się, że przy dwójce to będzie raczej niemożliwe...
No właśnie, czym różnią się te flanelowe pieluszki od tetrowych??
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:01   #4823
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
łączę się w bólu nieprzespanej nocy
Twój Tż jest wojskowym?
Tak, ale jak się okazuje na naszym zadupiu nawet o taką pracę trudno, każdy chce wcisnąć kogoś znajomego

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Hej
Co do magnezu, to dwóch ginekologów i kardiolog mówili żeby brać Magne B6 bo jest zarejestrowany jako lek (czyli ma wszystkie badania, kontrole i sprawdzoną ilość magnezu). A nie brać suplementów (po dzisiejszym reportażu w Dzień dobry Tvn wiem dlaczego....).
Biorę 6 tabletek dziennie. A np magne b6 max to już suplement, więc trzeba dokładnie czytać opakowania
W aptece gemini zapłaciłam 10zł za 50 tabletek a w zwykłej aptece 23zł....
Mnie też przed tym ostrzegali, potrafią straszne bzdury wypisywać na ulotkach ja jednak biorę aspargin bo najtańszy a idzie tego strasznie dużo, 4-5 tabletek dziennie.

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;45127209]
Właśnie mi się przypomniało, że dziś jest 13sty, czyli moje imieniny... I założe się, że nikt z rodziny nawet nie będzie pamiętał, np mój mąż....[/QUOTE]
A mój mnie ostatnio zadziwił bo pamiętał o moich imieninach. Może ktoś mu przypomniał ale nie będę wnikać bo i tak się postarał
No i wszystkiego najlepszego

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Nie umiem się zdecydować na marki produktów Tyle wczoraj pisałyśmy o proszkach a ja dalej nie wiem czy kupić Jelp czy Białego Jelenia. To samo z pieluchami, kremami, balsamami, wkładkami. Niby wiem że nie da rady przewidzieć co u nas sprawdzi się najlepiej ale że muszę liczyć się z ograniczonym budżetem boję się że kupie wszystko co okaże się uczulające lub nie skuteczne
Myślę, że to już trzeba wybierać metodą prób i błędów bo i tak nie wiemy czy maluszkowi będzie pasować to co nam wydaje się fajne
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:01   #4824
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;45127584]
Aaaa, zapomniałabym. Podjęliśmy z mężem decyzję co do imienia, już ostateczną i na 100%. Będzie Dawid
[/QUOTE]
Gratulacje podjętej decyzji
jak Adaś się dziś czuje?
Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Dziś mam za sobą już okulistkę i teraz widze tak sobie bo mi oczy kropiła aby rozszerzyć źrenice. No i mogę rodzić naturalnie. Małż mi mówi to trzeba było zagadać żeby może wpisała że cesarka ale ja mam już wątpliwości. Zawsze mówiłam że ja będę rodzić przez cesarskie cięcie choć bym miała to załatwiać ale od kiedy spotykam się z położną zmieniam zdanie i będzie poród sn. Nawyzywam się przy tym pewnie, naklnę że takiej wiązanki to pewnie nie słyszeli. Ja ogólnie panikara jestem więc jeszcze mnie w pysk ktoś będzie musiał strzelić

W ogóle jaki miałam sen śniło mi się że karmiłam Milenkę, uwaga .... przez telefon cyca przykładałam do telefonu, był taki specjalny punkt na ekranie. No i jak dobrze przyłożyłam to zaczynało jakoś to mleko lecieć i Milenka jadła

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wielkie gratulacje za zmianę decyzji w sprawie porodu
Sen opatentuj w dzisiejszych czasach jest duże prawdopodobieństwo że ktoś wyprodukuje taką aplikację na telefon
Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Pradip miała na liście flanelowe pieluszki! przynajmniej wydawało mi się, że czytałam je
Ooo a to Aldrin wrzuciła inną listę, aaa już się gubię, bo jej nie zauważyłam
Tak ja miałam tetrowe i flanelowe ale nie wiem do czego mogłabym ich użyć
Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
Proszek kupie jaki będzie akurat w promocji jelp, dzidziuś albo inny dziecięcy pieluszki tak jak mówiłam na początek 2 małe paczki pampersa to ok 15 zł za jedną paczkę a reszta to dada, huggies itp aby sprawdzić w których nam najwygodniej, do kąpieli będę mieć te Babydremy a po kąpieli to tak jak pisze mąka ziemniaczana, alantan lub sudocrem. Poza tym z każdego szpitala dostaniesz paczkę z próbkami np, nivea, J&J, BD i innymi więc sobie sprawdzisz jakie najlepiej pasują a później kupisz całe opakowanie, sklepy mamy otwarte 24h/dobę więc bez stresu jak czegoś zabraknie to nie problem aby zajechać i kupić
Aż się sama śmieję do siebie bo niby się nie stresuje ale ile razy nie idę do sklepu to myślę o tych markach Dzięki za podpowiedzi i w takim razie wstąpię dziś do Tesco po wkładki laktacyjne Canpol bo są w dobrej cenie. Raz się żyje a co
Z tego co pisała nam Justii to 10 bodziaków czy pajaców to jednak mało.
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:02   #4825
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Nie kupujcie żadnych ceratek na materac. Podkłady ochronne przed przemoczeniem musza być przewiewne!

Rożek vel becik - grzeją
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:04   #4826
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Kochana odnośnie kasy za zwrot podatku, to radzę rozlicz się przez internet jak tylko dostaniesz PITa, nie jest to wcale takie trudne jakby się wydawało, ja zielona byłam dwa lata temu jak robiłam to po raz pierwszy, a teraz rozliczam całą rodzinę. W tamtym roku tata dostał zwrot chyba w tydzień, brat tak samo. Właśnie chyba przez to, że zrobiłam to przez internet (trzeba tylko dobry program ściągnąć, ja mam e-Deklaracje, ściągnięte chyba ze strony ministerstwa finansów).
Pracą się nie przejmuj, pisz w kółko to samo, tylko troszkę inaczej i nawet się nie obejrzysz jak będziesz miała 40 str.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Berenika ja też życzę Ci wszystkiego najlepszego No i gratuluję wyboru imienia
dziękuję za życzenia
ja rozliczałam nas w zeszłym roku przez internet, a program miałam jakiś z płyty dołączonej do gazety jakiejś. Teraz też mam taki zamiar, ale póki co oczekuję na PITa męża i mój z ZUSu, bo z pracy już dawno temu dostałam. Mąż miał dostać teraz razem z paskiem, pasek dostał, PITa nie...

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Hi!
Zaczęłam 22 tc No i już nie da się ukryć brzuszka
gratulacje
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:06   #4827
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość

Aż się sama śmieję do siebie bo niby się nie stresuje ale ile razy nie idę do sklepu to myślę o tych markach Dzięki za podpowiedzi i w takim razie wstąpię dziś do Tesco po wkładki laktacyjne Canpol bo są w dobrej cenie. Raz się żyje a co
Z tego co pisała nam Justii to 10 bodziaków czy pajaców to jednak mało.
zaszalej a co
tak wiem, że mówiła i liczę, że dostanę więcej od znajomych ale nie wiem kiedy więc te 10 to takie moje minimum
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:17   #4828
eweden
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 308
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Nie było mnie chyba 2 dni i miałam duuuużo do nadrobienia

Berenika_26
jak podasz mi maila to wyślę ci moją pracę a nie ma u was na uczelni tak, że możesz poszukać prac z innych roczników na ten sam temat (a na pewno są - jak nie takie same to pokrewne)? Miałabyś chociaż jakiś punkt zaczepienia jeśli chodzi o bibliografie...
A no i wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
W ogóle jaki miałam sen śniło mi się że karmiłam Milenkę, uwaga .... przez telefon cyca przykładałam do telefonu, był taki specjalny punkt na ekranie. No i jak dobrze przyłożyłam to zaczynało jakoś to mleko lecieć i Milenka jadła
sny ciężarnych są mega!

Dziewczyny dzięki za te wasze wyprawki nie wiem co ja bym sama zrobiła, pewnie o połowie rzeczy to nawet nie miałabym pojęcia, że istnieją
__________________
eweden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:22   #4829
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
A mój mnie ostatnio zadziwił bo pamiętał o moich imieninach. Może ktoś mu przypomniał ale nie będę wnikać bo i tak się postarał
No i wszystkiego najlepszego
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Gratulacje podjętej decyzji
jak Adaś się dziś czuje?
katar ma mniejszy, kaszle też mniej, ale chodzi i jęczy

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez eweden Pokaż wiadomość
Nie było mnie chyba 2 dni i miałam duuuużo do nadrobienia

Berenika_26
jak podasz mi maila to wyślę ci moją pracę a nie ma u was na uczelni tak, że możesz poszukać prac z innych roczników na ten sam temat (a na pewno są - jak nie takie same to pokrewne)? Miałabyś chociaż jakiś punkt zaczepienia jeśli chodzi o bibliografie...
A no i wszystkiego najlepszego z okazji imienin!
wysłałam. A to pisałaś pracę na mój temat?? Niestety nie mamy dostępu do takich rzeczy
Dziękuję
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:28   #4830
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;45127584]

Aaaa, zapomniałabym. Podjęliśmy z mężem decyzję co do imienia, już ostateczną i na 100%. Będzie Dawid
[/QUOTE]
Śliczne imię

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Rośnie malutka rośnie
Mi też polecali zrobić echo serduszka niezależnie od usg ginekologicznych
Jak Cię dopadnie szał zakupów to wszystko załatwisz za jednym zamachem
I zrobiłaś to echo serduszka?


Kupiłam kiedyś trochę używanych ciuszków i kupiłam Jelpa płyn do kolorów.
ale strasznie drogi, 23zł za 1litr...Myślę o Białym Jeleniu.Jednak taniej wychodzi.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-14 21:54:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.