Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-28, 18:37   #4861
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A ja chciałabym jakąś czerwień z Toledo, bo nie mam ani jednej prawdziwie czerwonej pomadki
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:39   #4862
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
A ja chciałabym jakąś czerwień z Toledo, bo nie mam ani jednej prawdziwie czerwonej pomadki
To masz pole do popisu, bo w Toledo ich sporo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:55   #4863
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To masz pole do popisu, bo w Toledo ich sporo
wiem, ale tak naprawdę tylko Victoriana mnie kręci, a tak po prawdzie w ogóle nie powinnam kupować, bo w czerwieniach nigdy nie chodziłam i jest duże prawdopodobieństwo, że to będzie wyrzucony pieniądz, ale kusi mnie by spróbować
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:06   #4864
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w GK i jutro prawdopodobnie będzie można tylko obejrzeć kosmetyki a nie kupić, bo macówki nie dostały czegoś tam (nie pamiętam czego..) i sprzedaż ruszy od poniedziałku. Ale z Cinderelli prawie wszystko jest już zaklepane
Pani pokazała mi nowości i gdybym miała więcej kasy to bym wyszła z jakimś cieniowanym różem....bosko się prezentowały

Ale finalnie wylazłam z bazą CC i mineralnym korektorem.
Potestuje korektor bo mam złe przeczucia, strasznie włazi w zmarszczki i je podkreśla - czego w salonie nie widziałam i efekt bardzo mi się podobał
W salonie akurat obydwoma tymi rzeczami byłam zachwycona, a jak kupiłam, to okazały się takie se może Ty je rozpracujesz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dokumentów sprzedaży nie dostali :/ a one zza wody bardzo dużej idą i dopóki nie dojdą to nie ma szans na sprzedaż :/ i ruszy pewnie dopiero jak dostaną, jak nie dostaną to i w poniedziałek nie ruszy :/

wypróbuj korektor lekko przypudrowany. Mi nie włazi w zmarchy jak go lekko pudrem potraktuję.
Też sprawdzę ten patent Choć bardzo oszczędnie używam pudru i szczególnie nie lubię go na suchej i cienkiej jak pergamin skórze pod oczami
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:07   #4865
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szczerze, to liczyłam na Beauty Powdery z Kopciuszka, ale cóz - nie zadowoliły mnie

Nie macałam Oxblood, bo odechciało mi sie szminek, jak sobie przypomniałam ile ich mam i w jakim tempie zużywam Poza tym jest dosyć podobna do Kinda Sexy, a w tej mi jest wyjątkowo źle.
Moze jak pójde odebrac paletkę rozową z Toledo, to sie nia maźne z ciekawości czy bardzo podobna do KS.
Ciekawe czy sie nam pokrywają konturówki z Pencilled Ja chciałam Edge to Edge, Candy Yum-Yum i Nightingale.
Ja sobie zaklepałam paletkę z Cinderelli szary fluidline też, ale muszę go przetestować jeszcze. Z Toledo nic szczególnego mi się nie spodobało, no może limonkowa kredka. Paletki średnio.

Ciekawe kiedy będą te 9-tki z minicieniami...
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:13   #4866
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam, pomacałam i się srogo rozczarowałam obiema kolekcjami,a le jednoczesnie ucieszyłam, bo portfel odetchnie nieco
Z Cinderelli tylko paletka warta zachodu, oczywiście nie wtedy, jak 3/4 cieni posiadamy na stanie. Ale jesli nie mamy ani jednego to warto.
Beauty Powdery - moje rozczarowanie kolekcji - twarde - prawie zero pigmentacji maja jedyne drobinki - ten ciemniejszy agreswyne migrujace i osypujące sie drobini. Jasniejszym mozna cała twarz jak Meteorytami przypudrować. Bo na rozswietlacz to on nijak niewidoczny.
Szminki Cinderelli za jasne dla mnie. Ale Royall Ball ladna - jak ktoś bladzioch.
Błyszczyki fajne - jeden z drobinkami niebieskimi, drugi rozowymi.
Ale mnie zbędne.
Pigmenty, fluidline pominę, bo mi nie pasują.
Toledo - najbardziej napigmentowana paletka cieni to zielona. Ale zrezygnowałam z niej, bo powielanie by to było kolorów podobnych w mojej kolekcji. No i 2 cienie z paletki mam ze stalej.
Niebieska paletka nie podobała mi się. Pigmentacja taka sobie.
Za to na rózową dalej mam parcie.
Kredki kolorowe do oczu - mnie nie porwały. Limonkowa testowałam, ale nie porwała mnie.
Szczoteczki w tuszach tez nie moje. Strasznie duzo nabieraja tej mascary
Szminki sobie odpusciłam, mam za duzo czerwieni.
Róze - bardzo twarde i srednio-mało napigmentowane. Moze to byc plus, bo krzywdy sobie nie zrobimy nimi. Ale trzeba kilka razy pedzlem w te i we wte aby był widocnzy na poliku. Mnie osobiscie Ripe Peach sie spodobał tylko.
Z Pencilled konturówki boskie. Sporo kolorów jest takich, których mi brakowało. Na pewno kupie 3 z nich.
Podsumowujac kupie na pewno paletkę Toledo rożowo-fioletową i może róz Ripe Peach. A z pencilled 3 kredki i to tyle.
:O O to mnie zażyłaś. Jeszcze wczoraj nasłuchałam się zachwytów pana macowego nad nowymi kolekcjami, no ale wiadomo, musi zachęcać klientów.
A tak liczyłam na te rozświetlacze Jedynie nadzieja w Royal Ball. No i kredkach A testowałaś może Oxblood? Podobna do Kinda Sexy, albo jakieś innej?

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szczerze, to liczyłam na Beauty Powdery z Kopciuszka, ale cóz - nie zadowoliły mnie

Nie macałam Oxblood, bo odechciało mi sie szminek, jak sobie przypomniałam ile ich mam i w jakim tempie zużywam Poza tym jest dosyć podobna do Kinda Sexy, a w tej mi jest wyjątkowo źle.
Moze jak pójde odebrac paletkę rozową z Toledo, to sie nia maźne z ciekawości czy bardzo podobna do KS.
Ciekawe czy sie nam pokrywają konturówki z Pencilled Ja chciałam Edge to Edge, Candy Yum-Yum i Nightingale.
A przepraszam i cofam wcześniejsze pytanie, doczytałam dopiero
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 19:23   #4867
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też sprawdzę ten patent Choć bardzo oszczędnie używam pudru i szczególnie nie lubię go na suchej i cienkiej jak pergamin skórze pod oczami
może zależy od pudru? nie może być za ciężki. ja najczęściej używam różowego matującego z MUFE - drobniusi, milusi i w ogóle <3
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 21:20   #4868
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
:O O to mnie zażyłaś. Jeszcze wczoraj nasłuchałam się zachwytów pana macowego nad nowymi kolekcjami, no ale wiadomo, musi zachęcać klientów.
A tak liczyłam na te rozświetlacze Jedynie nadzieja w Royal Ball. No i kredkach A testowałaś może Oxblood? Podobna do Kinda Sexy, albo jakieś innej?
podobna do Kinda Sexy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010760.jpg (78,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020409 j.jpg (122,7 KB, 42 załadowań)
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 21:52   #4869
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
może zależy od pudru? nie może być za ciężki. ja najczęściej używam różowego matującego z MUFE - drobniusi, milusi i w ogóle <3
Zaraz wygooglam, dzięki

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
podobna do Kinda Sexy
Dziękuję! Kurczę, bardzo podobna, chyba odrobinę bardziej brązowa, co dla mnie nie jest korzystne. Jeszcze się okaże, że wcale nie będę miała potrzeby jej mieć, dobrze by było
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 00:43   #4870
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

I ja bobrowałam w nowych kolekcjach. Na temat Kopciuszka mam identyczne zdanie, jak Corii - nic ciekawego, sam brokat, najbardziej rozczarował mnie Mystery Princess o drobinki, wszędzie drobinki. Tylko nie zgodzę się ze stwierdzeniem, iż szminki dla bladolicych. Ze mnie przepięknego trupa zrobiły.

Toledo - paletki wtórne. Za to Aurora będzie moja - słaba pigmentacja jest zaletą. Fioletowa i granatowa maskara takoż - szczoteczkę można nadmiaru tuszu pozbawić, a kolory niespotykane. Czyli summa summarum wracam do moich pierwotny planów zakupowych.

Dziewczyny, które depotowały MAC - owe cienie i uzupełniały je o magnes - mam wielką prośbę! Czy mogłybyście doradzić, gdzież owe magnesy się kupuje, czym tnie i jak je przymocować do metalowej wytłoczki - klejem "kropelka", czy jakowaś inna technika wchodzi w grę?
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 01:00   #4871
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
w sumie mnie nie zaskoczylaś
Ja z Toledo i Cinderelli bardzo ostrożnie. Zielona paleta mnie kusi, i kredki nie odpuszczę bo lubię takie limonki. Szminki czerwone też mam w nadmiarze, zastanawiałam się nad Oxblood - macałaś?
Z Kopciuszka to w sumie tylko pigmaki i glitter
Z pencilled też mam trzy na liście
Ten glitter to chyba w stałej jest online, wyjdzie taniej nieco No chyba, ze akurat zalezy Ci na limitowanym opakowaniu

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość

Dziewczyny, które depotowały MAC - owe cienie i uzupełniały je o magnes - mam wielką prośbę! Czy mogłybyście doradzić, gdzież owe magnesy się kupuje, czym tnie i jak je przymocować do metalowej wytłoczki - klejem "kropelka", czy jakowaś inna technika wchodzi w grę?
tu masz np. samoprzylepna taśme magnetyczną:

http://allegro.pl/tasma-magnetyczna-...065807724.html
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 07:41   #4872
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość

Dziewczyny, które depotowały MAC - owe cienie i uzupełniały je o magnes - mam wielką prośbę! Czy mogłybyście doradzić, gdzież owe magnesy się kupuje, czym tnie i jak je przymocować do metalowej wytłoczki - klejem "kropelka", czy jakowaś inna technika wchodzi w grę?
ja używałam magnesów na lodówkę dołączanych do serków dla dzieci - docinałam tylko do odpowiedniego rozmiaru

wykorzystywałam klej który został po rozgrzaniu panu - po oddzieleniu metalowej części od plastikowej zostawał klej na panie i od razu na niego magnez dawałam - to samo z naklejką, na której zostawał klej po oddzieleniu na ciepło od plastikowego opakowania

mam tak zdepotowanych kilkanaście cieni i wszystko ok
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2015-03-01 o 07:42
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 12:50   #4873
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Ten glitter to chyba w stałej jest online, wyjdzie taniej nieco No chyba, ze akurat zalezy Ci na limitowanym opakowaniu

tu masz np. samoprzylepna taśme magnetyczną:

http://allegro.pl/tasma-magnetyczna-...065807724.html
nie zależy mi ale w sumie i tak chcę go pomacać, zniżka nie obowiązuje bo one tylko online dostępne, ogólnie szkoda.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 13:43   #4874
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A ja chyba ogranicze sie do jednej rzeczy - paletki albo rózu tylko sama nie wiem czy jednak nie lepiej Kindergarten zamiast Ripe peach, hmmm .... Albo jak sie wnerwie, to nic nie wezmę
Konturówki mam w planach, ale nie natychmiast, nie spieszy mi się, jako że to stała kolekcja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 15:36   #4875
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Dziewczyny, a jak jest ze zwrotem produktu uzytego w sklepie stacjonarnym? Kupilam w piatek ten nowy podwojny korektor, pani mi nalozyla i wydawalo sie wszystko ok, ale w domu jakkolwiek nie naloze mam odwrotna pande - jest ewidentnie za jasny. Wiem ze niektore sklepy przyjmuja takie zwroty inne nie, wole wiec tu zapytac, zeby nie zjezdzac z trasy na darmo, jako ze kolo Warszawy bede jedynie przejezdzac. Z gory dziekuje za odpowiedz.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 16:10   #4876
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy będą te 9-tki z minicieniami...
Super, ze napisalas o minicieniach bo bylam przekonana ze wielkosc bedzie standardowa. Dopiero teraz sprawdzialm na stronie maca ich pojemnosc.

Paint poty i pomadki z kolekcji Philip Tracey :



Sa jeszcze 2 paint poty o perlowym wykonczeniu (Chrome Angel - jasny i Genuine Treasure):


Dla przypomnienia pomadki to:
No Faux Pas (fiolet),
Cardinal (klasyczna czerwien)
Hollywood Cerise (fuksja)



Edytowane przez Izabellina
Czas edycji: 2015-03-01 o 16:40 Powód: dodanie foto
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 17:09   #4877
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A ja chyba ogranicze sie do jednej rzeczy - paletki albo rózu tylko sama nie wiem czy jednak nie lepiej Kindergarten zamiast Ripe peach, hmmm .... Albo jak sie wnerwie, to nic nie wezmę
Konturówki mam w planach, ale nie natychmiast, nie spieszy mi się, jako że to stała kolekcja
Też mi przeszedł zapał na nowe kolekcje. Sprawdzę sobie tylko Royal Ball, może wezmę jakąś konturowkę w przyszłości, albo po prostu kupię ulubione konturówki MUFE, może UD. Czekam na Julię Petit i Mac is beauty.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Super, ze napisalas o minicieniach bo bylam przekonana ze wielkosc bedzie standardowa. Dopiero teraz sprawdzialm na stronie maca ich pojemnosc.

Paint poty i pomadki z kolekcji Philip Tracey :



Sa jeszcze 2 paint poty o perlowym wykonczeniu (Chrome Angel - jasny i Genuine Treasure):


Dla przypomnienia pomadki to:
No Faux Pas (fiolet),
Cardinal (klasyczna czerwien)
Hollywood Cerise (fuksja)


Dzięki za zdjęcia, ciekawa byłam tej kolekcji. Pomadki wydają się być ładne.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 17:10   #4878
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Super, ze napisalas o minicieniach bo bylam przekonana ze wielkosc bedzie standardowa. Dopiero teraz sprawdzialm na stronie maca ich pojemnosc.

Paint poty i pomadki z kolekcji Philip Tracey :



Sa jeszcze 2 paint poty o perlowym wykonczeniu (Chrome Angel - jasny i Genuine Treasure):


Dla przypomnienia pomadki to:
No Faux Pas (fiolet),
Cardinal (klasyczna czerwien)
Hollywood Cerise (fuksja)



No Faux Pass byla w kolekcji Swiatecznej
tak wyglada http://www.justitia33.blogspot.co.uk...-faux-pas.html

Edytowane przez justitia
Czas edycji: 2015-03-01 o 17:11
justitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-01, 19:28   #4879
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
wiem, ale tak naprawdę tylko Victoriana mnie kręci, a tak po prawdzie w ogóle nie powinnam kupować, bo w czerwieniach nigdy nie chodziłam i jest duże prawdopodobieństwo, że to będzie wyrzucony pieniądz, ale kusi mnie by spróbować
Oglądałam dziś szminki z Toledo. Opera, Victoriana i Tenor Voice piękne. Gdybym nie miałam już tyle czwrwieni, to wzięłabym wszystkie. Najbardziej jednak podoba mi się Victoriana. Jest najchłodniejsza, nawet lekko wpada w róż, niemniej nadal to czerwień. Na Twoim miejscu bym brała . Stosunkowo niedawno sama nie wyobrażałam sobie siebie w czerwieniach, a teraz to mój ulubiony kolor.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też mi przeszedł zapał na nowe kolekcje. Sprawdzę sobie tylko Royal Ball, może wezmę jakąś konturowkę w przyszłości, albo po prostu kupię ulubione konturówki MUFE, może UD. Czekam na Julię Petit i Mac is beauty.
Cindirellę i konturówki z Pencilled In też dziś miałam szansę pooglądać. Royal Ball mimo wszystko okazała się dla mnie noszalna, ale jeszcze nie wiem, czy wezmę, bo już ostatnio przeginam ze szminkami. No i jeden kopciuszkowy błyszczyk mi się spodobał, ale w sumie nic unikatowego.
Paletka cieni fajna, dość uniwersalna.
Tak naprawdę nic mnie nie porwało, zastanawiam się, czy wezmę cokolwiek
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-01, 21:09   #4880
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Pomadki z Mac is Beauty (online pod koniec marca - w Stanach):

od lewej:
- Highlights, Pure Vanity, French Twist, Real Readhead
- Catty, Reel sexy, Make me gorgeous i Call the hairdresser!
- Real doll, Silly, Diva-ish i Notice me

Edytowane przez Izabellina
Czas edycji: 2015-03-01 o 21:10 Powód: lit
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 01:46   #4881
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Bardzo Wam dziękuję za rady

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
tu masz np. samoprzylepna taśme magnetyczną:

http://allegro.pl/tasma-magnetyczna-...065807724.html
O - ciekawe, ciekawe! Tnie się ją najzwyklejszymi nożyczkami?

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja używałam magnesów na lodówkę dołączanych do serków dla dzieci - docinałam tylko do odpowiedniego rozmiaru

wykorzystywałam klej który został po rozgrzaniu panu - po oddzieleniu metalowej części od plastikowej zostawał klej na panie i od razu na niego magnez dawałam - to samo z naklejką, na której zostawał klej po oddzieleniu na ciepło od plastikowego opakowania

mam tak zdepotowanych kilkanaście cieni i wszystko ok
Nie wpadłam na taki pomysł - w przyszłości metodę wypróbuję, ale w przypadku już jakiś czas temu wydepotowanych cieni się nie sprawdzi. Zachciało mi się nowej MAC - owej paletki w wersji podwójnej i bez separatorów, by większość ilość cieni pomieściła i in vivo okazało się, ze magnetyczne podłoże w niej słabiutkie, cienie latają wedle swej woli.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 08:39   #4882
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Zapomnialam wczoraj wrzucic swatche pomadek Bao Bao Wan - od lewej
Romantic Breakdown, Forbidden Sunrise, Lavender Jade, Burmese Kiss
W UK sa juz online , razem z Toledo i Pencilled in. A my ile jeszcze mamy czekac?



Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 09:45   #4883
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Bardzo Wam dziękuję za rady



O - ciekawe, ciekawe! Tnie się ją najzwyklejszymi nożyczkami?



Nie wpadłam na taki pomysł - w przyszłości metodę wypróbuję, ale w przypadku już jakiś czas temu wydepotowanych cieni się nie sprawdzi. Zachciało mi się nowej MAC - owej paletki w wersji podwójnej i bez separatorów, by większość ilość cieni pomieściła i in vivo okazało się, ze magnetyczne podłoże w niej słabiutkie, cienie latają wedle swej woli.
No raczej, bo to chyba cos takiego jak agnesy na lodówke tylko z klejem i w formie tasmy Nie mialam, ale tak mi to wygląda i kojarze ze gdzies tez widzialam na blogu jak ktos uzywał przy depotowaniu cieni.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Zapomnialam wczoraj wrzucic swatche pomadek Bao Bao Wan - od lewej
Romantic Breakdown, Forbidden Sunrise, Lavender Jade, Burmese Kiss
W UK sa juz online , razem z Toledo i Pencilled in. A my ile jeszcze mamy czekac?




Wydaje mi sie, ze tymi kolorami to za bardzo nie ma sie co sugerowac bo wyglądaja na bardzo przyjaskrawione i rozjaśnione, bo znalazłam fote Romantic Breakdown z zeszłego roku i wygląda tak:

http://4.bp.blogspot.com/-0Ur1DYitlK...G_9549.png.png
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:48   #4884
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Zapomnialam wczoraj wrzucic swatche pomadek Bao Bao Wan - od lewej
Romantic Breakdown, Forbidden Sunrise, Lavender Jade, Burmese Kiss
W UK sa juz online , razem z Toledo i Pencilled in. A my ile jeszcze mamy czekac?




jaki piękny fiolecik i jeszcze matowy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 10:59   #4885
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Zapomnialam wczoraj wrzucic swatche pomadek Bao Bao Wan - od lewej
Romantic Breakdown, Forbidden Sunrise, Lavender Jade, Burmese Kiss
W UK sa juz online , razem z Toledo i Pencilled in. A my ile jeszcze mamy czekac?




Ta rozowo-czerwona boska zbankrutuje
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 11:10   #4886
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ta rozowo-czerwona boska zbankrutuje
Też mi się bardzo spodobała i oglądałam swatche w necie - przypomina Toxic Tale i wiele innych, już mi się nie wydaje taka niepowtarzalna
Nie mogę za to doczekać się szminek z Julia Petit

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Ten rozświetlacz się jeszcze ładny wydaje.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 11:20   #4887
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Też mi się bardzo spodobała i oglądałam swatche w necie - przypomina Toxic Tale i wiele innych, już mi się nie wydaje taka niepowtarzalna
Nie mogę za to doczekać się szminek z Julia Petit

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Ten rozświetlacz się jeszcze ładny wydaje.

Ale Toxic Tale to nie był mat prawda? Ta mi sie podoba bo jest a na Julia Petit juz patrze.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 11:48   #4888
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Byłam jeszcze raz w macu, tym razem aby potetsowac to na buzi, co ostatnim razem mi sie nei zmiesciło
Na oczy nałozyłam zielona paletkę Toledo - jak mówię wtórne kolory - i cieniami ze stałej mozna zrobić identyczny makijaz. Poza tym przy włosach blond jakos się to zlewa nieco Do ciemnych lepiej wygladała taka kolorystyka oczu.
Macałam pomadki dokładnie - Victoriana najładniejsza, ale wtórna. Za dużo mam takich kolorów w szufladzie.
Oxblood u mnie odpada, tak samo, jak Kida Sexy - niewiele sie na ustach róznia - w obu mi źle.
Z rózy zrezygnuję jednak, bo jeszcze raz testowałam Kindergarten i Ripe Peach i jednak mam fajniejsze w posiadaniu.
Za to neioczekiwanie zachciało mi się Kopciuszkowego Beauty Powdera - Coupe De Chic Nałozyłam na szczyty kosci policzkowych i kurcze piekna tafla ALE - brokat w nim neico migruje. Ja mimo to chyba jednak go capne.
Malowałam tez oczy czarnym tuszem Toledo i ładnie wydłuza i pogrubia, ale jednoczesnie takie małe kulki na końćach rzes tworzy momentami - nie wiem czy to wina testera neico juz zjeżdżonego (sic!), czy tak maja. Mysle nad nim, czy capnac, bo rzesy naprawde dłuuuuuugie


A i ponoc stacjonarnie bedzie Philip Traecy, za to nie wiedza czy Mac is Beauty.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-03-02 o 12:00
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 11:55   #4889
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam jeszcze raz w macu, tym razem aby potetsowac to na buzi, co ostatnim razem mi sie nei zmiesciło
Na oczy nałozyłam zielona paletkę Toledo - jak mówię wtórne kolory - i cieniami ze stałej mozna zrobić identyczny makijaz. Poza tym przy włosach blond jakos się to zlewa nieco Do ciemnych lepiej wygladała taka kolorystyka oczu.
Macałam pomadki dokładnie - Victoriana najładniejsza, ale wtórna. Za dużo mam takich kolorów w szufladzie.
Oxblood u mnie odpada, tak samo, jak Kida Sexy - niewiele sie na ustach róznia - w obu mi źle.
Z rózy zrezygnuję jednak, bo jeszcze raz testowałam Kindergarten i Ripe Peach i jednak mam fajniejsze w posiadaniu.
Za to neioczekiwanie zachciało mi się Kopciuszkowego Beauty Powdera - Coueur De Chic Nałozyłam na szczyty kosci policzkowych i kurcze piekna tafla ALE - brokat w nim neico migruje. Ja mimo to chyba jednak go capne.
Malowałam tez oczy czarnym tuszem Toledo i ładnie wydłuza i pogrubia, ale jednoczesnie takie małe kulki na końćach rzes tworzy momentami - nie wiem czy to wina testera neico juz zjeżdżonego (sic!), czy tak maja. Mysle nad nim, czy capnac, bo rzesy naprawde dłuuuuuugie


A i ponoc stacjonarnie bedzie Philip Traecy, za to nie wiedza czy Mac is Beauty.
Mogą już sprzedawać Cinderellę i Toledo? Nie miałam od nich telefonu i nie wiem czy się wybierać dziś.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 11:59   #4890
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mogą już sprzedawać Cinderellę i Toledo? Nie miałam od nich telefonu i nie wiem czy się wybierać dziś.
A skąd, dalej nie ma dokumentów sprzedazowych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.