Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11 - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-29, 22:18   #4861
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Pogdera pogdera i pewnie po tym zacznie Cie wspierac da mojego tez to bylo dziwne ze taka zwykla dziewczyna chce sie sobie podobac, twierdzil nawet ze jestem niedojzala skoro o tym wogole mysle, ze dzieki cyckom stane sie pewniejsza siebie
Nie dojrzała. .. Moze by i to była nie dojrzała decyzja gdyby ktos z dnia na dzień stwierdził " A nie mam co robic.. to zrobie se cycki"... A nie jak ktos tysiac razy myslal o tym i za każdym razem kończyło sie ze trzeba cos z tym zrobić. .. a pewnie ze chodzi o pewność siebie.... założyć mieciutki staniczek latem.... bo te gąbki dluuuugo schna

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:18   #4862
rika88
Rozeznanie
 
Avatar rika88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 531
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Pogdera pogdera i pewnie po tym zacznie Cie wspierac da mojego tez to bylo dziwne ze taka zwykla dziewczyna chce sie sobie podobac, twierdzil nawet ze jestem niedojzala skoro o tym wogole mysle, ze dzieki cyckom stane sie pewniejsza siebie
łeeee jery czy faceci naprawdę nie potrafią zrozumieć, że my to robimy przede wszstkim dla siebie, dla własnej samooceny, by z usmiechem patrzeć w lustro, dla większej pewności..nie po to by świecić dekoltem przed innymi! Dla siebie!!!!!
a jak słyszę, że tylko osoby publiczne lub "puste" robią sobie cycki to aż mnie krew zalewa!! A co zwykłe dziewczyny to nie moga już chcieć się samej sobie podobać?!
__________________
20.11.2013 PO/dr M.K. anatomiczne Mentor 330 CPG 322

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!
rika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:30   #4863
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez rika88 Pokaż wiadomość
łeeee jery czy faceci naprawdę nie potrafią zrozumieć, że my to robimy przede wszstkim dla siebie, dla własnej samooceny, by z usmiechem patrzeć w lustro, dla większej pewności..nie po to by świecić dekoltem przed innymi! Dla siebie!!!!!
a jak słyszę, że tylko osoby publiczne lub "puste" robią sobie cycki to aż mnie krew zalewa!! A co zwykłe dziewczyny to nie moga już chcieć się samej sobie podobać?!
Tak bo oni twierdza ze juz po operacji bedziemy sie wywyzszac, i swiecic cyckami a najlepiej to bysmy chodzily nago zeby wszyscy widzieli jakie cycki sobie sprawilysmy...widac faceci tak jak co niektore kobiety mysla pusto, przekonanie ze tylko gwiazdy robia sobie operacje plastyczne jest dla mnie chore, Polska jest tak zacofanym krajem ze az czasami bym to publicznie wykrzyczala ze sa zacofani Ci ktorzy tak twierdza i te wszystkie gwiazdeczki ktore udaja najczesciej ze one z natury sa piekne! Ehh brak mi slow
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:35   #4864
Sandy24
Raczkowanie
 
Avatar Sandy24
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 239
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Ja też piwkuje z przyjaciółką ma córkę, 3lata w marcu - milion pytań do mnie, a tak bebla że nie zawsze wiem o co chodzi to tak się złości hahahahahaha, ale ciocia Mimi jest najukochansza, dzieci mnie uwielbiają a ja dzieci.. Gdyby ktoś miał do sprzedania 2-3letnie dziecko to biorę w ciemno
Szann, gdybys zobaczyła co wyprawia 3 letnie dziecko brata mojego tzta to byś zwatpila czy brać :-D No normalnie bym go do kaloryfera przywiązała na tydzień. Masakra...
A swoją droga ciekawe dlaczego niektórzy rodzice maja gdzieś wychowanie swoich dzieci...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juz sa! Mentor 350cc
23.09.13 M.M.K
Sandy24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:36   #4865
rika88
Rozeznanie
 
Avatar rika88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 531
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Uciekam spać kobietki
Dobrej nocki
__________________
20.11.2013 PO/dr M.K. anatomiczne Mentor 330 CPG 322

17/03/14- Koniec ze słodyczami !!
rika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:53   #4866
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Tak bo oni twierdza ze juz po operacji bedziemy sie wywyzszac, i swiecic cyckami a najlepiej to bysmy chodzily nago zeby wszyscy widzieli jakie cycki sobie sprawilysmy...widac faceci tak jak co niektore kobiety mysla pusto, przekonanie ze tylko gwiazdy robia sobie operacje plastyczne jest dla mnie chore, Polska jest tak zacofanym krajem ze az czasami bym to publicznie wykrzyczala ze sa zacofani Ci ktorzy tak twierdza i te wszystkie gwiazdeczki ktore udaja najczesciej ze one z natury sa piekne! Ehh brak mi slow
No nie powiem dekolcik napewno założyła bym jak bede miala co pokazać. teraz nie mam a lubie z tym pusha-upkiem Ale tu chodzi o to zebym spojrzała w lustro i poczula sie szczesliwa kobieta. Zresztą co ja bede wam tłumaczyć same to przechodzilyscie czy przechodzicie... a biust jest waznym aspektem kobiecości... brzuch czy pupe mozna wyrobić cwiczeniami ale biustu.... niestety. ... zresztą stosowalam i cwiczenia i kremy.. i masaże. .. Tylko op mi została i chce jej.. tak bardzo. .. Z zazdrością patrze na koleżanki niektóre może i nie maja super dużych ale takie jedrne... a na uczeli na ogladalam sie golaskow podczas zabiegow na biust i taki jak moj biust w moim wieku to nie norma. .. a większość koleżanek starszych mialo ładniejsze cycuszki ode mnie.... Strasznie sie czulam... a jak kolezanka powiedziala" Ty to masz obwisle po tej ciąży ja cale szczęście nie"... Miala rację ona nie miala....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 00:53   #4867
jennifer12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 102
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

wiecie co kochane... ja np mojemu mezowi nie opowiadam jak bardzo chce zrobic ta operacje jak wielki mam z tym problem itd mimo ze jestesmy ze soba naprawde baaardzo blisko i nic by tego nie zmienilo to nie chce mu opowiadac jak bardzo siebie w obecnym wydaniu nie lubie itd....... dlatego on nie rozumie, nie chce... cholera zostalo kilka dni a on mi powiedzial ze byl pewien ze ja sie rozmysle! ze on nie moze zyc normalnie tak sie boi, ze prawie spowodowal wypadek dzis itd jezu... mimo to nie mam ochoty mu dokladnie tlumaczyc poza tym facet nigdy w 100% nie zrozumie kobiety i tego jak bardzo te 2 kawalki ciala sa wazne pozostaje mi tylko marzyc ze za kilka dni bedzie po strachu
__________________
.
jennifer12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 00:55   #4868
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez jennifer12 Pokaż wiadomość
wiecie co kochane... ja np mojemu mezowi nie opowiadam jak bardzo chce zrobic ta operacje jak wielki mam z tym problem itd mimo ze jestesmy ze soba naprawde baaardzo blisko i nic by tego nie zmienilo to nie chce mu opowiadac jak bardzo siebie w obecnym wydaniu nie lubie itd....... dlatego on nie rozumie, nie chce... cholera zostalo kilka dni a on mi powiedzial ze byl pewien ze ja sie rozmysle! ze on nie moze zyc normalnie tak sie boi, ze prawie spowodowal wypadek dzis itd jezu... mimo to nie mam ochoty mu dokladnie tlumaczyc poza tym facet nigdy w 100% nie zrozumie kobiety i tego jak bardzo te 2 kawalki ciala sa wazne pozostaje mi tylko marzyc ze za kilka dni bedzie po strachu
No coś w tym jest. .. Ja też nie lubie rozmawiać o swoich kompleksach... dlatego wszyscy myślą ze jestem mega pewna siebie... I mojemu tżtowi tez nie chciało mi sie tłumaczyć co i jak i dlaczego. Trzymam dużo w sobie. .. A kiedy masz operacje?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 06:49   #4869
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Witam dziewczynki po nie przespanej nocy. Cycki mi nie dokuczają , za to plecy jakaś masakra , nie mogłam znaleźć sobie odpowiedniej pozycji do spania .
Nie mogę w to uwierzyć ze mam juz swoje panienki , ze wogóle to zrobiłam
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 06:53   #4870
yazmat
Rozeznanie
 
Avatar yazmat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 717
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Kachulka, a mascie przeciwbolowe nie pomagaja?

Ja mam jakies schizy, najchetniej bym sie wycofala
yazmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 07:03   #4871
_Justynaaa_
Rozeznanie
 
Avatar _Justynaaa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 604
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki po nie przespanej nocy. Cycki mi nie dokuczają , za to plecy jakaś masakra , nie mogłam znaleźć sobie odpowiedniej pozycji do spania .
Nie mogę w to uwierzyć ze mam juz swoje panienki , ze wogóle to zrobiłam
Hej mialam to samo msc nie moglam sobie znalezc;/ mnie bolaly ramiona i kark plecy mniej...z kadym dniem spie coraz wygodniej wiec trzeba sie nastawic ze masz cycki i tylko to sie liczy...jak to pisza dziewczyny bol minie cycochy zostana;p


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
_Justynaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 07:08   #4872
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki po nie przespanej nocy. Cycki mi nie dokuczają , za to plecy jakaś masakra , nie mogłam znaleźć sobie odpowiedniej pozycji do spania .
Nie mogę w to uwierzyć ze mam juz swoje panienki , ze wogóle to zrobiłam
Hej kachula. Ja też z operacji najgorzej wspominam ból pleców i problemy ze spaniem;-)
ale z każdym dniem będzie coraz lepiej
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 07:12   #4873
_Justynaaa_
Rozeznanie
 
Avatar _Justynaaa_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 604
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
No nie powiem dekolcik napewno założyła bym jak bede miala co pokazać. teraz nie mam a lubie z tym pusha-upkiem Ale tu chodzi o to zebym spojrzała w lustro i poczula sie szczesliwa kobieta. Zresztą co ja bede wam tłumaczyć same to przechodzilyscie czy przechodzicie... a biust jest waznym aspektem kobiecości... brzuch czy pupe mozna wyrobić cwiczeniami ale biustu.... niestety. ... zresztą stosowalam i cwiczenia i kremy.. i masaże. .. Tylko op mi została i chce jej.. tak bardzo. .. Z zazdrością patrze na koleżanki niektóre może i nie maja super dużych ale takie jedrne... a na uczeli na ogladalam sie golaskow podczas zabiegow na biust i taki jak moj biust w moim wieku to nie norma. .. a większość koleżanek starszych mialo ładniejsze cycuszki ode mnie.... Strasznie sie czulam... a jak kolezanka powiedziala" Ty to masz obwisle po tej ciąży ja cale szczęście nie"... Miala rację ona nie miala....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Haha przeczytalam wasza rozmowe i moge domyslalac sie ze ciezko jest przekonac swoich TZ-ow...moj wiedzial od zawsze(jestesmy10lat) ze sobie zrobie i jak podjelam degyzje w czerwcu to byl maly szok...i gadanie bo Ty bedziesz swiecic cyckami idt...;p przeszlo mu teraz tylko chodzi i na nie patrzy i chce je sciskac he a ja haha latam nago i je ciagle pokazuje i sie mu chwale;p (jak male dziecko)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
_Justynaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 07:44   #4874
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez jennifer12 Pokaż wiadomość
wiecie co kochane... ja np mojemu mezowi nie opowiadam jak bardzo chce zrobic ta operacje jak wielki mam z tym problem itd mimo ze jestesmy ze soba naprawde baaardzo blisko i nic by tego nie zmienilo to nie chce mu opowiadac jak bardzo siebie w obecnym wydaniu nie lubie itd....... dlatego on nie rozumie, nie chce... cholera zostalo kilka dni a on mi powiedzial ze byl pewien ze ja sie rozmysle! ze on nie moze zyc normalnie tak sie boi, ze prawie spowodowal wypadek dzis itd jezu... mimo to nie mam ochoty mu dokladnie tlumaczyc poza tym facet nigdy w 100% nie zrozumie kobiety i tego jak bardzo te 2 kawalki ciala sa wazne pozostaje mi tylko marzyc ze za kilka dni bedzie po strachu
Ja tez swojemu mężowi nigdy nie mówiłam (a jesteśmy razem 23lata) co mi sie we mnie nie podoba. Widziałam na co zwraca uwagę u kobiet, male , ładne stopy, jędrne pośladki, zadbane dłonie, zgrabne nogi..Wiec ja to wszystko exponowalam, dbalam i przez 21lat nie wiedział, ze może mi przeszkadzać mały biust (mi chyba tez nie przeszkadzal tak sobie teraz myśle bo tak skupiłam sie na innych rzeczach, dopiero po ciążach, gdy zobaczyłam jak to jest mieć duże piersi, zapragnęłam mieć takie ale bezmleczne) . Rok temu mój maz powiedział, ze nie zdawał sobie sprawy, ze to taki problem dla mnie ale skoro tak to robimy operacje. Cały rok był bardzo cierpliwy wysluchujac to moich radości , to wątpliwości a sam niewiele chwytał o co wogole mi chodzi. Teraz bardzo sie cieszy i mówi, ze nie spodziewał sie sam po sobie takich reakcji

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki po nie przespanej nocy. Cycki mi nie dokuczają , za to plecy jakaś masakra , nie mogłam znaleźć sobie odpowiedniej pozycji do spania .
Nie mogę w to uwierzyć ze mam juz swoje panienki , ze wogóle to zrobiłam
A jakiś masazyk i pózniej maść lub plasterki rozgrzewający-przeciwbólowe?
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 08:23   #4875
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki po nie przespanej nocy. Cycki mi nie dokuczają , za to plecy jakaś masakra , nie mogłam znaleźć sobie odpowiedniej pozycji do spania .
Nie mogę w to uwierzyć ze mam juz swoje panienki , ze wogóle to zrobiłam
No mialam to samo.. Plecy i spanie - masakra przez pierwsze dni potem coraz lepiej, teraz juz spie " po staremu" na boku jeszcze trochę smatuj sobie mascia rozgrzewajaca, mi mega pomagała, tzn tż mi smarował
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 08:47   #4876
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Dziś posmaruje mnie Mężuś maścią , zobaczę czy pomoże . Plecy bolą dokładnie tam gdzie jest stanik. A cycki wogóle

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez yazmat Pokaż wiadomość
Kachulka, a mascie przeciwbolowe nie pomagaja?

Ja mam jakies schizy, najchetniej bym sie wycofala
Nie denerwuj się , wiem ze łatwo mi dziś mówić bo jestem juz po ,ale Wszystko bedzie ok

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
No mialam to samo.. Plecy i spanie - masakra przez pierwsze dni potem coraz lepiej, teraz juz spie " po staremu" na boku jeszcze trochę smatuj sobie mascia rozgrzewajaca, mi mega pomagała, tzn tż mi smarował
U mnie w klinice jest duży nacisk żeby chodzić wyprostowanym , żeby nie napinac mięśni , chodzę taka wyprostowana i jest super. Ale w nocy co godzinę pobudka , Spacerek i do łóżeczka
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 09:30   #4877
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

O kurczę o tym nie wiedziałam. Ciekawostka dla wszystkich a szczególnie dla tych co pilnują ile soli spożywają ja muszę ze względu na felerne nerki


Tabletki musujące
Niektóre preparaty mające postać rozpuszczalną - na przykład środki przeciwbólowe czy suplementy - przyjmowane w maksymalnej dawce też dostarczają za dużo sodu. Takie są wyniki badań brytyjskich naukowców. A pamietajmy, że większość z nich sprzedawana jest bez recepty. Wszystkie środki, które zawierają przynajmniej 1 milimol (23 miligramy) sodu w każdej dawce powinny być odpowiednio oznaczone na opakowaniu. Zgodnie z brytyjskimi przepisami, w przypadku osoby dorosłej nie należy przekraczać dziennej dawki 104 milimoli. Maksymalna dzienna dawka paracetamolu w postaci musującej dostarcza pacjentowi "przy okazji" 148,8 milimola sodu, czyli o ponad 40 proc. powyżej dopuszczalnej normy.
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 09:55   #4878
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

czesc dziewczynki

dzis sobie pozwolilam sobie pospac jakie macie plany na dzis?
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 10:14   #4879
marlena202
Raczkowanie
 
Avatar marlena202
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 159
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki po nie przespanej nocy. Cycki mi nie dokuczają , za to plecy jakaś masakra , nie mogłam znaleźć sobie odpowiedniej pozycji do spania .
Nie mogę w to uwierzyć ze mam juz swoje panienki , ze wogóle to zrobiłam
Kachuula gratulacje ale fajnie ze już masz to za sobą
__________________
marlena202 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 10:44   #4880
Kachuula
Zadomowienie
 
Avatar Kachuula
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 901
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez marlena202 Pokaż wiadomość
Kachuula gratulacje ale fajnie ze już masz to za sobą
Dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Dziewczynki kiedy po operacji mozna wrócić do witaminek ????
__________________
28.11.2013
Allergan anatomki 310cc
Dr. K. P. W-wa
Kachuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 10:53   #4881
yazmat
Rozeznanie
 
Avatar yazmat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 717
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

szczerze to nie wiem, ale ja bym poczekala min dwa tyygodnie zeby sie troche podgoilo...
yazmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:04   #4882
Anatomka
Raczkowanie
 
Avatar Anatomka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Witam
DziewcYny tyle piszecie, ciezko wszystko zczytac
Mam termin u dr.K.P. Wawa-trzymam termin do następnego tygodnia, jeżeli któraś zechce.
Mam wyznaczony termin operacji, wczoraj byłam na wizycie, pozniej napisze wiecej.
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Yazmat widzę że u tego samego dr. Robimy piersi ja mam na 4.12.2013
Anatomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:07   #4883
yazmat
Rozeznanie
 
Avatar yazmat
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 717
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

ja na 2giego i juz chodze po scianach z nerwow
yazmat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:14   #4884
Anatomka
Raczkowanie
 
Avatar Anatomka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Nawet te same wkładki mamy

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

W które okienko w Edytuj profil wpisać info
Zeby pojawiły sie informacje o wkladkach, dr.itd?
Anatomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:16   #4885
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy :) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Anatomka Pokaż wiadomość
Nawet te same wkładki mamy

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

W które okienko w Edytuj profil wpisać info
Zeby pojawiły sie informacje o wkladkach, dr.itd?
Chyba w edytuj podpis

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Tak wogole to od kiedy moge wypic jakies piwko male? Jestem juz albo dopiero 10 dzien od operacji
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:28   #4886
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Dziewczyny ja wrzucilam zdjecia moich dyndalkow przed op. Moj tż napisal dzisiaj smsa z przeprosinami. I że możemy zrobić piersi że najbardziej chodzi o finanse.... Mieszkanie kupujemy w przyszłym roku a na remont i wyposażenie bierzemy kredyt i żebyśmy dopiero z tego kredytu pomyśleli nad biustem W przyszłości ale jednak nadzieja jest )) A juz wczoraj łezka mi sie zakrecila bo myślałam ze w ogóle nie będzie op..

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:34   #4887
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez koteczka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja wrzucilam zdjecia moich dyndalkow przed op. Moj tż napisal dzisiaj smsa z przeprosinami. I że możemy zrobić piersi że najbardziej chodzi o finanse.... Mieszkanie kupujemy w przyszłym roku a na remont i wyposażenie bierzemy kredyt i żebyśmy dopiero z tego kredytu pomyśleli nad biustem W przyszłości ale jednak nadzieja jest )) A juz wczoraj łezka mi sie zakrecila bo myślałam ze w ogóle nie będzie op..

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Faceci czasem tak maja, ze nie umieją w prost powiedzieć o co chodzi i wymyślają inne rzeczy zanim dojdą do sedna sprawy
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:37   #4888
Emenemka_
Raczkowanie
 
Avatar Emenemka_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 204
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Widzę,że sporo dziewczyn z Poznania tutaj się udziela Dla mnie to duże ułatwienie, bo też jestem Poznanianką i w razie jakichś wątpliwości, wiem że mam się kogo poradzić
Emenemka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:39   #4889
koteczka18
Wtajemniczenie
 
Avatar koteczka18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Daleko
Wiadomości: 2 548
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
Faceci czasem tak maja, ze nie umieją w prost powiedzieć o co chodzi i wymyślają inne rzeczy zanim dojdą do sedna sprawy
Wydaje mi się że tu o meska dume chodzi. .... bo nie zadzwonił tylko przez smsa.... a znamy sie 10 lat.... Jeszcze dodał ze chce abym byla szczesliwa i zapewnic mi wszystko. A myslal ze jak wspomni ze aktualnie go nie stac na "moj wybryk" to sie wszystko zwali... A przecież ja to rozumiem.... Ja myślałam że on nigdy mi nie pozwoli poprawić piersi. A on chce tk odłożyć troszkę w czasie po prostu Czekam 4 lata poczekam i rok jak bedzie trzeba! Ale i tak bede zazdrościć kobietka co są juz po albo maja wkrótce op.... Szczesciary

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
19. 03 Anatomki
koteczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:50   #4890
Anatomka
Raczkowanie
 
Avatar Anatomka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Powiększanie piersi w Łodzi

Sprawdzam opis

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Zaraz wstanie mój maluch, wiec puki mam czas to napisze.
U dr.J.S Warszawa miałam termin na 17 styczeń, wczoraj byłam na wizycie u dr.
Jestem pod wrażeniem kompetencja i podejściem doktora.
Ustaliliśmy rozmiar, przy rejestracji okazało sie, ze ktoś zrezygnował i zwolnił sie termin 4 grudnia tego roku, w poniedziałek robie badania. We wtorek odbieram i jade do Warszawy. Najgorsze jest to, że mam dostać okres. Im to nie przeszkadza, ale ja będę sie czuła mega nie komfortowo. Pije melisę, moczę nogi, biorę kąpiel w gorącej wodzie, zeby przyspieszyć, bo jak dostanę dzis to do środy juz sie skończy. Tylko jak na złość powinien juz być.
__________________
allergan 325 anatomiczne dr.J.S. Warszawa 4.12.2013
Anatomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.