Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-27, 18:34   #4861
Gosia_14
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_14
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 781
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny co polecacie dla mojej skóry? Ogólnie studiuję farmację i już trochę znam się jakie skladniki-jaki daja efekt.Chodzi o to,że kiedyś maiłam cerę tłustą,potem mieszana,a teraz jest sucha-codziennie nakładam krem nawilżający 2 razy dziennie,a teraz olej kokosowy wieczorem.Czasem pojawiają się wypryski,najwiecej przed okresem,ale sa bardzo suche partie skóry,moja mama ma łuszczycę i mi też zaczynają na ciele pojawiac się małe plamy.Macie pomysł na jakis krem?
Gosia_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 21:10   #4862
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mam pytanie odnośnie kontaktu z obsługą sklepu. Czy pisząc do nich wiadomość/zapytanie korzystacie z formularza na stronie czy wysyłacie maila z poczty? Jak długo czekacie na odpowiedź?

Zwykle pisałam do nich z formularza i odpowiedź otrzymywałam tego samego lub następnego dnia, tym razem wysłałam maila kilka dni temu i jak na razie nie mam żadnej odpowiedzi, sama nie wiem czy jeszcze czekać czy wysłać ponownie treść maila przez formularz
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 16:09   #4863
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie kontaktu z obsługą sklepu. Czy pisząc do nich wiadomość/zapytanie korzystacie z formularza na stronie czy wysyłacie maila z poczty? Jak długo czekacie na odpowiedź?

Zwykle pisałam do nich z formularza i odpowiedź otrzymywałam tego samego lub następnego dnia, tym razem wysłałam maila kilka dni temu i jak na razie nie mam żadnej odpowiedzi, sama nie wiem czy jeszcze czekać czy wysłać ponownie treść maila przez formularz
Zwykle piszę korzystając z formularza, a dopytywuję w odpowiedzi zwrotnej już normalnie z mejla. Czasem odpisują od razu, czasem po kilku dniach dopiero. Myślę że jeszcze odpiszą, no chyba że nie
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 21:30   #4864
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Zwykle piszę korzystając z formularza, a dopytywuję w odpowiedzi zwrotnej już normalnie z mejla. Czasem odpisują od razu, czasem po kilku dniach dopiero. Myślę że jeszcze odpiszą, no chyba że nie
Odczytałam Twój post, a chwilę później dostałam odpowiedź
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 09:05   #4865
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Odnawiam wątek :P W szafie leży mi leży hydrolat z róży bługarski, miałam zrobić z tego tonik z niacynamidem, ale ze względu na jego zapach no nie dało się. Macie jakieś pomysły co z nim mogłabym ewentualnie zrobić? Bo szkoda mi go wylewać.
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 14:38   #4866
92ana
Raczkowanie
 
Avatar 92ana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja jeszcze nie miałam żadnego produktu z tego sklepu, do tej pory miałam półprodukty z e-natulne.pl i też byłam zadowolona. Może skuszę się, żeby dla odmiany wypróbować czegoś ze "Zrób sobie krem".
__________________
KOSMETYKI ANI - o sposobach na ładny wygląd i dobre samopoczucie
92ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 17:45   #4867
Lili032012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie wiem czy ten watek jeszcze żyje,ale moze ktos mi odpowie na pytanie.Z 3 tyg.temu zrobilam tonik zawierajacy hydrolat,witB,ekstrakt z pomaranczy,pantenol i mocznik,dodalam z 10 kropel witE,tonik pachnie jak na poczatku,a martwi mnie to ze nie dodalam zadnego konerwantu,zmierzylam tylko ph i to wszystko.Jak myslicie moge go uzywac,nie zepsul sie? Bo wlasnie wyczytalam ze mocznik trzeba konserwowac w tonikach,bo ulega rozkladowi.Co mi radzicie w tej sytuacji???
Lili032012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 19:25   #4868
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Lili032012 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ten watek jeszcze żyje,ale moze ktos mi odpowie na pytanie.Z 3 tyg.temu zrobilam tonik zawierajacy hydrolat,witB,ekstrakt z pomaranczy,pantenol i mocznik,dodalam z 10 kropel witE,tonik pachnie jak na poczatku,a martwi mnie to ze nie dodalam zadnego konerwantu,zmierzylam tylko ph i to wszystko.Jak myslicie moge go uzywac,nie zepsul sie? Bo wlasnie wyczytalam ze mocznik trzeba konserwowac w tonikach,bo ulega rozkladowi.Co mi radzicie w tej sytuacji???
Kosmetyki zawierające wodę/hydrolat bez konserwantów tylko do 2 tygodni maksymalnie W LODÓWCE. Twój tonik jest do wylania.
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 09:16   #4869
Lili032012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez patricitka Pokaż wiadomość
Kosmetyki zawierające wodę/hydrolat bez konserwantów tylko do 2 tygodni maksymalnie W LODÓWCE. Twój tonik jest do wylania.
dzieki za odpowiedz,bo wlasnie ostatnio mam wysyp zaskornikow zamknietych w okolicach brody,taka kaszka i non stop jakis pryszcz wyskoczy,wiec to chyba wina tego zepsutego hydrolatu.

a wiesz moze jak to jest z tym tlenkiem cynku,chce ukrecic jakis kremik z nim,ale na ZKS jest tylko receptura na krem z tym tlenkiem i witaminami All in One,a czytalam ze te wit. lubia ph ok 7.A ja mam cere tlustą i z niespodziankami,wiec 4,5-5,5 ph jest dla takiej skory chyba najlepsze.Wiem ze to sie tyczy co do tonikow,a czy kremom tez to nie wiem.Potrzebuje krem matujacy i wlasnie nie wiem czy tlenek cynku nadaje sie do kazdego kremu,np z kwasem liponowym?
Lili032012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 13:00   #4870
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

TŻ strasznie się poci w te upały macie jakieś proste i tanie przepisy na taki dezodorant zapobiegający pocenie?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 21:15   #4871
Lili032012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

A może ktoś mi podpowie z jakich składników zrobić nie lepiące się serum bezolejowe do skóry tłustej z wypryskami i bliznami potradzikowymi??? i na jakis tonik z kwasami mam ochote,tylko nie wiem jaki kwas wybrac,bo mam popekane naczynka przy nosie i nie wiem czy moge uzywac mocniejsze kwasy,czy tylko PHA.
Mam w domu pantenol,mocznik,kwas liponowy,witE,ekstrakt z mandarynki,lipoglicyne,ek strakt do skóry naczynkowej i witB3 tylko ze po niej mam wypryski.Reszte skladnikow oczywiscie dokupie,tylko poradzcie co
Lili032012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-25, 21:40   #4872
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej dziewczyny, co się stało z ekstraktem z aloesu w formie roztworu? Nie widzę go na stronie
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 22:28   #4873
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, co się stało z ekstraktem z aloesu w formie roztworu? Nie widzę go na stronie
Masz na myśli ten: https://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Wy...10-krotnie/259 ?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 19:08   #4874
Czekoladka2210
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Katowice/Osiek
Wiadomości: 1 640
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Macie może jakieś sprawdzone przepisy na dezodorant przeciw poceniu się?
Czekoladka2210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 05:58   #4875
Lili032012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

wymyslilam serum do twarzy,czy moglby mi ktos napisac czy trzeba cos do niego jeszcze dodac,lub cos zmienic,aby dobrze dzialal,oraz czy do niego trzeba dodac FEOG,aby trzymac poza lodowka??
-1,5% kwas hialuronowy
-pantenol
-mleczan sodu
-bioferment z aceroli
Lili032012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 15:44   #4876
BlueSkirt
Przyczajenie
 
Avatar BlueSkirt
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Co sądzicie o maceracie aloesowym? Nie mogę znaleźć nigdzie opinii o nim, a chciałabym poznać jakieś przed jego kupnem To prawda, że jest bardzo tłusty?
Generalnie co polecacie na fazę olejową? Szukam bardzo lekkiego, delikatnego, szybko wchłaniającego się oleju, właściwości są dla mnie sprawą drugorzędną.
BlueSkirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 07:26   #4877
Lili032012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

lekki jest olej z pachnotki i z nasion malin,to wiem na pewno a macerat z aloesu jest robiony na oleju slonecznikowym zapewne,ale czy on dobrze sie wchlania to nie wiem.
Lili032012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 09:51   #4878
astraroth
Rozeznanie
 
Avatar astraroth
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 590
Send a message via Skype™ to astraroth
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez BlueSkirt Pokaż wiadomość
Co sądzicie o maceracie aloesowym? Nie mogę znaleźć nigdzie opinii o nim, a chciałabym poznać jakieś przed jego kupnem To prawda, że jest bardzo tłusty?
Generalnie co polecacie na fazę olejową? Szukam bardzo lekkiego, delikatnego, szybko wchłaniającego się oleju, właściwości są dla mnie sprawą drugorzędną.
Cytat:
Napisane przez Lili032012 Pokaż wiadomość
lekki jest olej z pachnotki i z nasion malin,to wiem na pewno a macerat z aloesu jest robiony na oleju slonecznikowym zapewne,ale czy on dobrze sie wchlania to nie wiem.
Dokładnie tak jak napisała Lili - wszystkie maceraty są robione na oleju słonecznikowym i w sumie to ma największy wpływ na wchłanianie. Olej słonecznikowy (cytując za źródłami zsk cyz kosmetykinaturalne) przeznaczony jest do robienia kremów lekkich i łatwo wchłaniających się dla cery tłustej, zanieczyszczonej i mieszanej.
Pytanie więc powstaje, dlaczego chcesz używać maceratu skoro tworzy się je by wzbogacić oleje i spotęgować działanie odżywcze/nawilżające a tobie na nich nie zależy??
astraroth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 07:45   #4879
BlueSkirt
Przyczajenie
 
Avatar BlueSkirt
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Przez pobieżne zapoznanie się z tematem, sądziłam, że maceraty są w jakiś sposób lżejsze niż oleje
BlueSkirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-22, 01:08   #4880
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy wiadomo coś może o darmowej przesyłce z ZSK z okazji Dnia Darmowej Dostawy? Wiem, że oficjalnie sklep nie bierze udziału w tej akcji, jednak do tej pory zdarzało się, że organizowano darmową wysyłkę na swoich zasadach (dla zamówień od 50 czy 60 zł). Nie wiem czy składać zamówienie czy poczekać jeszcze kilka dni
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:07   #4881
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie przypominam sobie, żeby ZSK miało darmową nawet poza akcją, a zazwyczaj również poluję Na pewno calaya-naturalne piękno ma zawsze swoją kilkudniową akcję. Więcej takich sklepów nie kojarzę, ale też będę wdzięczna za info, bo sama poluję na kilka rzeczy a niestety beautyever średnio odpowiada na moje potrzeby
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:13   #4882
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Miało, miało Bardzo na nich liczę, bo szykuje mi się duże zamówienie i każda złotówka (a tym bardziej dziesięć ) oszczędności się przyda. Na Mazidłach bardzo się zawiodłam, a do Beautyever i Zielonego Klubu mam mieszane uczucia, nie mam już ochoty testować innych sklepów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zsk.jpg (66,4 KB, 23 załadowań)
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 21:26   #4883
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mhm to nie wiem jakim cudem przegapiłam to w okolicach ddd w zeszłym roku. Bo że z innych okazji to wiem. Możliwe że to tylko promo na FB dla użytkowników było?
Wykańczam właśnie HA 1,5% więc też by mi się taka akcja przydała, chociaż masła zamówię już teraz w Kraina Soli bo i tak mają najtaniej, nawet jak przesyłkę opłacę.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 22:37   #4884
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Informacja o darmowej dostawie pojawia się zawsze na FB, niestety nie pamiętam czy była kiedykolwiek jakaś wzmianka na ich stronie. Tam opcja darmowej dostawy na pewno pojawia się dopiero przy ostatnim etapie zamówienia, po wybraniu odpowiedniej opcji dostawy i płatności.
Minusem ZSK jest wysoka kwota minimalnego zamówienia na DDD (dopiero zauważyłam, że w zeszłym roku było to aż 70 zł), ale z drugiej strony wcale nie tak trudno ją osiągnąć
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 09:54   #4885
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

W tym roku opłata za wysyłkę jest odliczana przy zakupach za kwotę powyżej 70 zł. Zgadzam się że nie jest trudno osiągnąć te 70 zł akurat na ZSK.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 12:00   #4886
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

W tym roku info jest zarówno na stronie sklepu jak i FB, ale i tym razem nie uniknęli komentarzy, odnośnie wysokiej kwoty minimalnej
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 16:22   #4887
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

I tak uważam, że miło z ich strony że w ogóle taką akcję zrobili. Mnie tam 70 zł pękło
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 16:26   #4888
Ihoka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Mam pytanie dotyczące potrójnego kwasu hialuronowego z ZSK. Sklep oferuje ten kwas w formie gotowego roztworu oraz proszku, który jest dużo tańszy. Ciężko jest go samodzielnie rozpuścić w wodzie? Potrzeba żmudnego mieszania? Mam w tym zerowe doświadczenie, boję się, że zmarnuję półprodukty i pieniądze. Próbował ktoś? :)
Ihoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 16:35   #4889
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ihoka Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące potrójnego kwasu hialuronowego z ZSK. Sklep oferuje ten kwas w formie gotowego roztworu oraz proszku, który jest dużo tańszy. Ciężko jest go samodzielnie rozpuścić w wodzie? Potrzeba żmudnego mieszania? Mam w tym zerowe doświadczenie, boję się, że zmarnuję półprodukty i pieniądze. Próbował ktoś?
ja nie, bo zawsze też się bałam - a skoro jest 1,5% w żelu który łaczy wszytskie ha to stwierdziłam, że nie ma co testować.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 18:12   #4890
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
I tak uważam, że miło z ich strony że w ogóle taką akcję zrobili. Mnie tam 70 zł pękło
Ja się przez chwilę wahałam a ostatecznie złożyłam zamówienie na kilka rzeczy i już wysłali mi paczkę.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.