Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010) - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-04, 13:45   #4861
Eliza86
Raczkowanie
 
Avatar Eliza86
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 191
GG do Eliza86
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Za co?

No i spacer nam sie opoznil,przyszedl robotnik naprawiac drzwi.

Ja nie dostalam zaproszenia
Za twoje hobby, zainteresowania

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Uciekam
__________________
www.suwaczki.com/tickers/ug37gu1r7pkltrcu.png

Juz w trojeczke Kocham...
Eliza86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:55   #4862
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
spróbuję sprzedać ale czy ktoś kupi...? hmm

dziewczyny fajny płaszczyk?
http://allegro.pl/nowy-wiosenny-plas...489035868.html
dla córy chcę różowy oczywiście
jak nie spróbujesz to się nie dowiesz

płaszczyk fajny

wszystkie na klub wyniosło.....
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:59   #4863
anulka3999
Rozeznanie
 
Avatar anulka3999
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 673
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

poprosze o zaproszenie

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

do tego forum prywatnego
anulka3999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 14:10   #4864
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość

A ja się chciałam pochwalić znowu - bo nic tak nie motywuje jak Wasze uznanie Wyszłam z małym na pół godziny (chciałam na dłużej nawet, ale mąż wychodził do pracy, a sama wózka jeszcze nie umiem wtaszczyć do mieszkania). Chodziliśmy nie tylko wzdłuż bloku, ale też raz blok obeszliśmy, a poza tym na placu zabaw koło bloku usiadłam sobie na 10 minut na ławeczce i ruszałam wózkiem Całkiem miło było
brawa dla tej Pani

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
ja tez mam ciemno, tylko rolete na 5 cm pociagnieta zostawiam i wpada swiatlo od lampy z banku [skierowane na podjazd, wiec mi prosto w okno wali] bym mogla widziec czy suta dobrze chwyta.
darmowa lampka nocna my mamy zapaloną całą noc - tak sie nauczyłam i nie umiem po ciemku

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
Wlasnie mi sie przypomnialo

dzis rano ktoras z Was pisala, ze wiele osob nas podczytuje. Czy jest na wizazu taka opcja forum zamknietego - tylko osoby zapisane do watku moga czytac i pisac? To byloby w sumie najlepsze rozwiazanie- my jestesmy juz dosc zzyte od tylu miesiecy, ujawniamy swoje twarze, domy , samochody i jednoczesnie piszemy, ze wlasnie wychodzimy na spacer- klucz pod wycieraczka

Ja jestem zwolenniczka umiarkowanego ekshibicjonizmu w necie, a z drugiej strony z wiekszoscia dziewczyn na naszym forum moglabym sie podzielic bardzo nawet intymnymi sprawami, ale nie ze wszystkimi uzytownikami netu.

Pamietam, ze ktoras z nas kiedys rzucila taki temat, ale przeszlo bez echa.


A propos organizacji dnia i ogarnniania chalupy- wlasnie zadzwonila pani z przychodni , czy moze przyjsc na patronaz za pol godz. a ze mam ogarniete i siedze na wizazu , to prosze bardzo
Klub prywatny ale to juz marta pomyślała

no i R (ja tez w skrócie) Wszystkiego co najlepsze
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 14:12   #4865
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
jak nie spróbujesz to się nie dowiesz

płaszczyk fajny

wszystkie na klub wyniosło.....
spróbuję
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 14:36   #4866
myszka_maj
Zakorzenienie
 
Avatar myszka_maj
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 338
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

to ja też skromnie poprosze o zaproszenie
__________________
...Zaczaruj mnie na życie całe...
bo tylko z Tobą zostać chce...
1.08.2009

Nasz Skarb
myszka_maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 14:55   #4867
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

R sto lat sto lat

malamyga, a ja nie rozumiem to już że jestesmy mami to nie możemy mieć chwili dla siebie ? tylko przy domu robić? ja mam tak samo jak dziewczyny, mała w leżaczek i patrzy jak pracuję

kretencja
EKSTRA

sylwia fajny masz system idealny dla mnie

margaryt ja zazwyczaj wychodzę 12-13

ja dzisiaj łaziłam z małą 3 godziny

marta, dziękuję za zaproszonko ;*
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 15:11   #4868
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

moge i ja prosic o zaproszenie do klubu??
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:31   #4869
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

R sto lat, sto lat

ale miałyście przygody ze zboczeńcami jakby mnie coś takiego spotkało bym chyba nigdy z domu nie wyszła

malamyga - czy z twojej strony to czysta złośliwość, czy o co Ci chodzi?? jedni są bardziej zorganizowani, inni mniej

pomysł z klubem bardzo dobry pod warunkiem że dostanę zaproszenie
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:50   #4870
malamyga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Dziewczyny na wstępie sorki ,muszę zacząć uważniej pisać, nie chodziło mi o nic złego ,tylko same piszecie ,że wielu ludzi nas czyta i jeśli ktoś z zewnątrz np. facet to forum zobaczy to pomyśli że my tak tylko udajemy, że wcale nie mamy tyle pracy i obowiązków.Ja też robię wszystko w domu ,a mała leży ,czasem kwili ale muszę pewne rzeczy zrobić.

Edytowane przez malamyga
Czas edycji: 2011-03-04 o 15:53
malamyga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 15:53   #4871
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość

to szczepienie 5w1 to to obowiązkowe?? czy jakies dodatkowe?
tzn to zamiast tego bezplatnego gdzie sa 3 wklucia.. juz wolalam zaplacic zeby mi mala tak nie ryczala i nie padla

Dziewczyny, ja mam dzis wolny dzien Bylam na miescie z kolezanka, podeszlam do pracy na chwile, pozniej poszlam do kolegi na ploty, posprzatalam mieszkanie, chce jeszcze upiec ciasto, ale chyba nie zdarze Chcialabym wiecej takich dni

No i jestesmy zdecydowani na spacerowke Babyactive Q. Pompowane kola i oparcie na plasko sie rozklada..

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Jeszcze pytanie, do kiedy mniej wiecej dzieci uzywaja tych smoczkow uspokajaczy? Bo ja swojej nie daje czesto i czuje ze i bez niego sie obejdziemy, a siostra tzta ma 2 letnie dziecko i ciagle nosi ssmoczek w buzi i pije mleko z butelki ze smoczkiem
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 15:57   #4872
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
tzn to zamiast tego bezplatnego gdzie sa 3 wklucia.. juz wolalam zaplacic zeby mi mala tak nie ryczala i nie padla

Dziewczyny, ja mam dzis wolny dzien Bylam na miescie z kolezanka, podeszlam do pracy na chwile, pozniej poszlam do kolegi na ploty, posprzatalam mieszkanie, chce jeszcze upiec ciasto, ale chyba nie zdarze Chcialabym wiecej takich dni

No i jestesmy zdecydowani na spacerowke Babyactive Q. Pompowane kola i oparcie na plasko sie rozklada..

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Jeszcze pytanie, do kiedy mniej wiecej dzieci uzywaja tych smoczkow uspokajaczy? Bo ja swojej nie daje czesto i czuje ze i bez niego sie obejdziemy, a siostra tzta ma 2 letnie dziecko i ciagle nosi ssmoczek w buzi i pije mleko z butelki ze smoczkiem
my idziemy w tym msc na szczepienie ;/

fajna ta spacerówka
moj płacze i tłucze sie w tym łóżeczku ja dzisiaj zwariuje

ja smoczka daję
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2011-03-04 o 15:59
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:06   #4873
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość


Na lodowce mam karteczke, na ktorej zapisuje sobie produkty, ktore wlasnie mi sie skonczyly lub koncza - na biezaco i po paru dniach powstaje mi lista rzeczy do kupienia i nie musze sie zastanawiac, czego mi brakuje.
Ale kazdy musi swoj system wypracowac
tez tak robie od dawna - to jest extra sposob
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:07   #4874
Artystka23
Dragonfly
 
Avatar Artystka23
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 710
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Sereniti,mi mnostwo wlosow juz wypadlo wiec wyobraz sobie jaka szope wczesniej mialam

Bela,ja mam sterylizator do mikrofalowki od laktatora(byl w komplecie),ale sobie sterylizuje w nim butelki bo sie mieszczadobre z ta mata

De,dziekujea najladniejsze zostawiam w razie czego,bo nigdy nie wiadomo czy przypadkiem nie zmajstrujemy kiedys Emi rodzenstwamoja wyrywa mi butle i chce sama
Kupilam jej fajny kubek niekapek i tez sama do dziopka go wsadzilawlasnie ja ucze z niego pic

Lutien,to i tak dlugo wytrzymalasmoja laktacje szlag trafil po 3,5 miesiaca...a mi podpadalo wczesniej,ze mala tyle spi,jest slaba,ospala,przestala dzwigac glowke i byla bardzo marudna...ja myslalam ze ona jest chora...a ona byla glodnateraz jest o niebo lepiej,bo sie nie zamartwiam,czy ona jest najedzona,mala jest radosna,pelna zycia i co rano budzi sie z usmiechem(az tz sie zdziwil,ze ma w domu dziecko,ktore po nocy nie budzi sie z rykiem tylko sie cieszy do wszystkich)...ro znica jest kolosalna,wiec juz nawet nie probuje odbudowywac swojej laktacji bo strasznie sie boje ze sytuacja sie powtorzy i moje starania znowu pojda na marne

rptrbj1978wszystkiego najlepszego!: roza:

Kretencja,widze ze sie rozkrecasz,bede trzymac kciuki za Wasze spacerki

Martini,ha kazdy sposob jest dobry by dziecko bylo spokojniejszefajny meloman
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/961lrl68sqzmqonu.png
Przygody po drugiej stronie brzuszka
Artystka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:12   #4875
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość


Jeszcze pytanie, do kiedy mniej wiecej dzieci uzywaja tych smoczkow uspokajaczy? Bo ja swojej nie daje czesto i czuje ze i bez niego sie obejdziemy, a siostra tzta ma 2 letnie dziecko i ciagle nosi ssmoczek w buzi i pije mleko z butelki ze smoczkiem
Im większe dziecko tym trudniej oduczyć - decyzja nalezy do ciebie. Moja wcale nie doi smoka
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:18   #4876
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Ja juz jej naprawde malo daje smoka, ale srasznie mnie to dziwi ze dziecko 2 letnie ma w buzi smoczka szok i myslalam ze juz pije z normalnej butelki albo nawet kubka a tu zonk, smoczek.. W ogole siostra tzta daje mi zlote rady a ja mam w jej rady.. nie bedzie mnie 18latka pouczac 8 lat mlodsza a zadziera nosa, trzeba jej go utrzec
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:20   #4877
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Bo 2 latka to już nie tak łatwo oduczyć od smoczka - pewnie jeszcze ze 2 lata będzie go doić
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:23   #4878
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
mieszkam na Bemowie, ale czesc miasta nie bedzie miala znaczenia, jak sie zrobi cieplej, bo mozna sie umowic w jakims parku w polowie drogi i spedzic z dzieciakami caly dzien na powietrzu ja jestem za
sylwia0 to pewnie połowa drogi wyjdzie nad Wisłą, bo ja z Tarchomina

To jak wskoczymy na to prywatne forum, to tu już nie bedziemy pisać? Nie dostałam zaproszenia
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:23   #4879
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

kotek, anecka

też wolicie tutaj tu pisać niż na prywatnym? ;-)
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 16:28   #4880
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

mnie tam w sumie "wsio-ryba" do prywatnego trzeba przywyknąć - chociaż nie ukrywam, ze mam sentyment do naszego wątku....

zawsze można pisać i tu i tu
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:32   #4881
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
mnie tam w sumie "wsio-ryba" do prywatnego trzeba przywyknąć - chociaż nie ukrywam, ze mam sentyment do naszego wątku....

zawsze można pisać i tu i tu
ehe ja jakoś wolę tutaj przynajmniej nie mam trudności z cytowaniem
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:48   #4882
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

i tu i tu haha tak to lipa. albo tu albo tu będzie łatwiej wtedy. do prywatnego trzeba się przyzwyczaić po prostu trochę inaczej ale intymniej
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:50   #4883
malamyga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez malamyga Pokaż wiadomość
Dziewczyny na wstępie sorki ,muszę zacząć uważniej pisać, nie chodziło mi o nic złego ,tylko same piszecie ,że wielu ludzi nas czyta i jeśli ktoś z zewnątrz np. facet to forum zobaczy to pomyśli że my tak tylko udajemy, że wcale nie mamy tyle pracy i obowiązków.Ja też robię wszystko w domu ,a mała leży ,czasem kwili ale muszę pewne rzeczy zrobić.
Wywaliło mnie. Ja też z chęcią pogadała bym "osobiście" .
Ku pamięci jeśli coś napiszę to proszę patrzcie na to z dobrej strony.
Chcę chyba za szybko zawsze mam z tym problem jeśli ktoś mnie nie zna.
malamyga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:54   #4884
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
ehe ja jakoś wolę tutaj przynajmniej nie mam trudności z cytowaniem
z jednej strony tu jest fajnie ale w klubie dyskretniej
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:55   #4885
malamyga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Jeśli chodzi natomiast o to co napisałam że widać iż same sidzicie z dziećmi to też chodziło mi o to że brakuje nam rozmów na wyższym poziomie niż tylko aguuuuuuuuuuuuuuu.
malamyga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:56   #4886
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
Bo 2 latka to już nie tak łatwo oduczyć od smoczka - pewnie jeszcze ze 2 lata będzie go doić
OMG..

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
kotek, anecka

też wolicie tutaj tu pisać niż na prywatnym? ;-)
Obojetnie mnie ale chyba faktycznie na priwa pojde, bo bede mogla juz w ogole o wszystkim pisac i fotki dawac..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:57   #4887
malamyga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 42
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Kiedy zobaczyłam na forum wasze zdjęcia i takie osobiste tematy poruszane też się zdziwiłam. Niestety nie wiem jeszcze .Jak wchodzicie na priv?
Jeśli bedziecie chcieli to jestem chętna do rozmowy.

Edytowane przez malamyga
Czas edycji: 2011-03-04 o 16:59
malamyga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:35   #4888
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Obojetnie mnie ale chyba faktycznie na priwa pojde, bo bede mogla juz w ogole o wszystkim pisac i fotki dawac..
n to jest + że nikt nie widzi prócz nas

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
z jednej strony tu jest fajnie ale w klubie dyskretniej
no fakt
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 17:45   #4889
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

ja bym czasemchciala dac smoczka by sie uspokoila,bo na prawde czasmai mi ciezko,alemoja pluje zmoczkiem yhy
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:00   #4890
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Do pampersa wciąż robimy i strzelamy śmieszne miny (listopad-grudzień 2010)

Anecka smoczek to indywidaulna sprawa.
Są dzieci np. takie jak twoje, że mogą się obejść, czyli dostają, ale nie muszą. Potrafią bez niego żyć.
Ale są dzieci, które bez smoczka by umarły

Moja córka nie dała sobie wsadzić do buzi żadnego smoczka, ani butelki. Miała odruch wymiotny.

Mój syn Thomas umarłby bez smoczka. Miał go w buzi non stop. A jak jechałam autem, to musiałam mu taką jakby apaszkę zakładać, że jakby mu wypadł smoczek, to zatrzymywał się w tej apaszce i z powrotem wskakiwał do buzi. Inaczej byłby ryk.
Bałam się strasznie, że go nie oduczę, ale nawet nie próbowałam, bo on był strasznie uzależniony.
A gdy miał 10 m-cy zaczął chodzić i chyba był tym bardziej zainteresowany niż smoczkiem, bo sam z dnia na dzień zrezygnował. Ja mu dawałam a on wypluwał.
A więc wcale nie musiałam oduczać.

A Pascalek ma smoczka zawsze do usypiania. W ciągu dnia wcale nie chce,, więc nie daję. Myślę, że nie będzie problemu z odzwyczajeniem go.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.