Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona III - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 07:43   #4861
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

kasiahexe a czemu sa trudne w utrzymaniu mi sie wydaje ze wystarczy obcinac sama chce takie drzewko kupic
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 07:47   #4862
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
a najgorsze ze wogóle sie nie czuje ciążowo staram sie szukac rerduska na tym urzadzenia ale juz sama sie pogubiłam czy to serce czy czy cos innego stuka :/
generalnie nie jestem za biciem, ale Ciebie trzeba chyba przez kolano przełożyć
Wyluzuj i złe myśli PRECZ!!!!!!!!
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 07:51   #4863
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Dzień dobry u mnie dziś pochmurno i chłodno ale dobrze bo muszę na zakupy jechać
Flow jak tam zrobiłaś test?? bo jak nie..........to bedzie źle z Tobą

Kasiahexe objawy są a czasem ich nie ma i nie masz co się stresować!!!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 07:52   #4864
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Hej babki.

Nie miałam testu na stanie, więc jeszcze nie robiłam ale dziś kupię i zrobię...choć zapewne nic nie wyjdzie.

Mój M też ma bonsai i potwierdzam mega trudne w utrzymaniu. Poza tym trzeba do tego cierpliwości, bo kształtowanie tych drzewek to proces powolny i na co dzień nie widać efektów, dopiero po jakimś czasie.

Kasiahexe już wczesniej miałam Ci pisać, że posiadanie detektora to nie jest do końca fajna sprawa. Bo dziecko może ułozyć się tak, że nie da się go wybadać i będziesz mieć schizy że coś złego się stało. A z drugiej strony często z pulsem dziecka mylone jest pulsowanie aorty naszej czy jakoś tak...gdzieś tam kiedyś przeczytałam.
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 07:54   #4865
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Dzień dobry! Leje u nas od samego rana a mnie się zbiera na migrenę.
natalia21 w klubie są zdjęcia ze spotkania Lucy, Cookie i Inutil .
akeneki może ustaw sobie budzik na jakąś wczesną godzinę. Jak zadzwoni to zmierz temperaturę i idź spać .

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
hej kochane
a najgorsze ze wogóle sie nie czuje ciążowo staram sie szukac rerduska na tym urzadzenia ale juz sama sie pogubiłam czy to serce czy czy cos innego stuka :/
Co to za gadanie? Nie używaj na razie tego urządzenia do sprawdzania serduszka. Sama mówiłaś, że wg instrukcji działa dopiero od 12 tygodnia. Nie stresować dzidzi, bo będzie lanie.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 07:55   #4866
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Flow wynocha po test i prosze go robić jak najszybciej!!!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:13   #4867
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Elcia85 Pokaż wiadomość
jestem po drugiej wizycie i kurcze tak jak podejrzewałam, niestety mi troche namieszali w głowie. tzn zarówno lekarz nr jak i lekarz nr 2 stwierdzili, że wszystko się pięknie zagoiło, że nie ma sladu po zabiegu, że szyjka czysta itp. lekarz nr 1stwierdził, że możemy spokojnie zacząć się starać, natomiast lekarz nr 2 powiedział, że możemy zacząć się starac od... października!! szczęka mi opadła i pytam dlaczego, czy cos jest nie tak ze mną? a on mi, że nie, wszystko jest IDEALNIE i SUPER się zagoiło, ale zwyczajowo się odczekuje! no to ja na to, że co jesli ja nie będę chciała czekać? to powiedział, że to już na własne ryzyko, ale się zdarza, że jak za szybko się zajdzie w ciąże, to się jajo płodowe źle zagnieżdża itp. lekarz nr 1 mówił mi, że gdyby coś się źle goiło, gdyby były jakieś upławy bądź stan zapalny itd. to wtedy kazałby czekać a tak to nie ma potrzeby. no i co ja mam zrobic niby?

eeee tam. Oczywiście zrobisz jak uznasz za stosowne. Ale to "zwyczajowo" to niektórzy lekarze klepią bez potrzeby. Skoro wszystko się zagoiło to dlaczego masz tyle czekać? Ja po 20 tyg ciąży i zabiegu dostałam zielone po 3 @ a na początku mówiono o minimum 6 miesiącach!!!
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 08:16   #4868
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Witam. Spałam dziś całą noc. Wprawdzie budziłam się często ale od razu zasypiałam.

Kasiah - włącz pozytywne myślenie, wiem że łatwo się mówi, sama wczoraj panikowałam... ale postaraj się nie myśleć, że coś złego się dzieje, kiedy masz wizytę?

flow
- czekamy na teścik !

Ja dziś muszę pranie zrobić i przygotować rzeczy do wyjazdu, gin powiedziała, że jak czuję się na siłach to mogę jechać tylko aby się oszczędzać.

Wczoraj u mojej gin spotkałam w poczekalni koleżankę z pracy TŻ-ta, która też poroniła, w kwietniu. Gin prowadzi ją tak jak mnie, jeszcze jedna @ i będą się starać .

Edytowane przez amilcia
Czas edycji: 2011-07-15 o 08:18
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:17   #4869
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

witajcie

Flow
Ty to lubisz trzymać nas tak, rób szybko test bo my jesteśmy tych niecierpliwych

Kasiu
dziewczyny mają rację, odłóż to urządzenie i się tak nie stresuj kochana na pewno jest wszystko ok, dzidziuś rozwija się dobrze

Inutil jak smakuje ciasto ? zrobiłaś mi straszną ochotę na takie pyszności
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:21   #4870
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
Inutil jak smakuje ciasto ? zrobiłaś mi straszną ochotę na takie pyszności
- właśnie inutil, jak ciacho, wyszło?? masz jakieś zdjęcie??mmmm, pyszności
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:23   #4871
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Witam. Spałam dziś całą noc. Wprawdzie budziłam się często ale od razu zasypiałam.

Ja dziś muszę pranie zrobić i przygotować rzeczy do wyjazdu, gin powiedziała, że jak czuję się na siłach to mogę jechać tylko aby się oszczędzać.
Kiedy wyjeżdzacie ??

Cieszę się, że spałaś całą noc Mi też się dziś udało przespać całą bez przewracania się z boku na bok

A kiedy wraca NITA ?? Nie dziś przypadkiem ?
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 08:32   #4872
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
Kiedy wyjeżdzacie ??
- wczesnym rankiem w niedzielę, od niedzieli mamy rezerwację do niedzieli a potem jedziemy prosto do rodzinki w świętokrzyskie więc nie będzie nas miesiąc.
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:33   #4873
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Flowerbombka ciekawa jestem co wyjdzie, hihi, szybko z wynikiem do nas

Kasiahexe po dupie za schizowanie, odłóż na razie ten detektor i spokojnie czekaj, ja też miałam myśl żeby kupić, ale stwierdziłam że byłoby jeszcze gorzej właśnie gdybym nie potrafiła wyłapać bicia serca, a to nie jest łatwe tak wcześnie

ciasto będzie rozkrojone dopiero o 11, bo na kawę w pracy imieninową teścia, zobaczymy. ale powiem wam, że wcale nie chce mi się go jeść, wolę robić - za to z chęcią bym zjadła zapiekankę

A mi się zaczyna ciężki weekend, jutro 50-tka mojej mamy, mam zadanie zrobić tort, muffinki wytrawne, sałatkę i babeczki z owocami i zastanawiam jak się wyrobię.
dziś jeszcze jadę na paznokcie, do fryzjera muszę i ogarnąć mieszkanie bo wieczorem przychodzi do nas kumpel

ktoś chętny do pomocy???
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:33   #4874
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
A kiedy wraca NITA ?? Nie dziś przypadkiem ?
- ja nie mam pojęcia ale długo jej nie było.
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:34   #4875
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

a tak z zupełnie innej beczki
dziś chłop jedzie do domu (jeszcze się zastanawiam czy jechać z nim i słuchać znów o tym, że ciąża to nie choroba, nic się nie stało i kiedy ślub; z drugiej strony w jego rodzinnej miejscowości mamy ukochanych znajomych i byłoby spotkanie z życzliwymi ludźmi....)- podwójne urodziny. Byłe siostry (12 VII) i przyszłe mamy (18 VII). Prezent... W kółko na wszelkie uroczystości kupuję kosmetyki kolorowe... ale już chyba basta, bo to iście na łatwiznę z mojej strony.... Siostrze zagramanicznej (rzadko w Polsce) wymyśliłam taką oto bransoletkę http://kateandkate.pl/site.php?kateg...8,1580&ppage=3, ale jak ostatnio kupowałam w tym sklepie, to już ich nie było. Miały być ale nic pewnego... Macie pomysł na jakiś prezent dla 33letniej kobitki??? Z jego mamą to już w ogóle kaplica... ona wszystko ma, w zasadzie nic ją nie cieszy (bo to durne wydawanie $) - myślę o portfelu albo torbie (jak była w weekend, to w nie najlepszym stanie była jej torba). Podpowiecie coś????

Inutil, liczę na Ciebie na fali 50tki mamy

Edytowane przez pani22ka
Czas edycji: 2011-07-15 o 08:36
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:37   #4876
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
ktoś chętny do pomocy???
właśnie przydałaby Ci się pomoc, ja się zgłaszam na ochotnika
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:47   #4877
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
- ja nie mam pojęcia ale długo jej nie było.
Wyjezdzała 1-go

Inutil na mnie też możesz liczyć jaki tort robisz ??

Ja robię na niedzielę tort na chrzciny

Imprezowy weekend się zapowiada
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:54   #4878
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

pani22ka bransoletka super myślę, że to dobry prezent, są podobnoe bransoletki w aparcie, więc jak nie chcesz przez internet kupować, to możesz samodzielnie nie wiem ile chcesz wydać, bo ta akurat jest droga, ale są różne http://www.apart.pl/pl/srebro,c,kole...un-srebro,5625

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
właśnie przydałaby Ci się pomoc, ja się zgłaszam na ochotnika
no to dawaj

ja się sama zaoferowałam, bo lubię robić, ale w razie czego mama powiedziała, że jak nie dam rady albo będę się źle czuła to mam nie robić, dziś robię tort i sałatkę a jutro muffinki i babeczki - z babeczkami będzie zabawa
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:56   #4879
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Mówiłam, że jedna będzie
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 08:56   #4880
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Natalia_23 robię mój 'autorski' hihi, mam nadzieję że wyjdzie. Nawet możecie mi pomóc

będzie biszkopt kakaowy i jasny na przemian i dwa kremy na bazie mascarpone i śmietany - jeden chcę zrobić czekoladowy z malinami a drugi cytrynowy z migdałami - i poprzekładany na przemian.

tak sobie myślę, czy nie za dużo kombinowania... i czy nie zrobić jednego kremu i nie wiem jak to będzie razem smakować

Flower
-eee, bo nie zaraz po wstaniu, znamy akie przypadki
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2011-07-15 o 08:57
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:58   #4881
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

amilcia i co, spałaś na brzuchu?
inutil ja bym Ci chętnie pomogła, ale mam dwie lewe ręce do gotowania .
U nas się szykuje imprezowy przyszły weekend. Mój braciszek ma dzisiaj urodziny, ale przekładamy na za tydzień. Będziemy je świętować razem z moimi i taty imieninami .
Mam niestety migrenę. Muszę chyba wziąć tabletkę, chociaż nie chcę, bo ostatnio przez @ trochę brałam. Co za okropna pogoda!
Flo jedna kreska? To jestem zdziwiona.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika


Edytowane przez shehzadi
Czas edycji: 2011-07-15 o 08:59
shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 08:59   #4882
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
pani22ka bransoletka super myślę, że to dobry prezent, są podobnoe bransoletki w aparcie, więc jak nie chcesz przez internet kupować, to możesz samodzielnie nie wiem ile chcesz wydać, bo ta akurat jest droga, ale są różne http://www.apart.pl/pl/srebro,c,kole...un-srebro,5625
Dzięki za podpowiedź apartowską. ten sklep mam stacjonarny, a na kasę patrzę średnio, bo to TŻ płaci - mówiłam mu tydzień, żeby coś wybrał, a usłyszałam dziś czy nie mogłabym się tym zająć...
a "tesciowej"????

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Mówiłam, że jedna będzie
Czekaj, czekaj będzie tłusta druga I
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:01   #4883
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
no to dawaj
- to lece

pani22ka - mi też się podoba prezencik dla siostry. Biżuteria dla dziewczyny w tym wieku myślę, że się sprawdzi, ja lubię dostawać Co do teściowej to skoro wszystko ma to kłopot, a może ciśnieniomierz albo jakiś bajer do masażu, albo jakiś zestaw witamin.
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:03   #4884
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Specjalnie dla was uciekłam z pracy do apteki

Jest jedna, nawet cienia cienia nie ma...

Jest jeszcze nadzieja, że to plamienie implantacyjne było bo miesiączki mojej zwykłej to to nie przypominało, chociaż takie bez podpaskowe mogłabym mieć zawsze, bo wkładki to i tak na co dzień noszę.
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:06   #4885
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
amilcia i co, spałaś na brzuchu?
- spałam, ale nie mogłam ciągle, troche tak, troche tak

flow - kup jeszcze jeden i z rannego moczu jutro zrób bo to coś podejrzane.

Dziewczyny ale jesteście zdolne z tymi tortami i z pieczeniem, ja nic nie umiem... i jakoś mnie nie ciągnie, wolę do cukierni skoczyć
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:07   #4886
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Inutil chętnie bym Ci pomogła no ale muszę niebawem wyjść dokupić coś na to panieńskie no i tak wymysliłam po cichu że może by jakąś gre erotyczną kupić i żel z durexa?? co myślicie?? no i rozglądne się za spodniami bo nie mam w czym iść jutro
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:08   #4887
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez akeneki Pokaż wiadomość
Flow czekamy na test jutro
chyba przestałam ogarniać forum tyle się tu dzieje o matko

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------



mojego tż rodzina mieszka w bg a o co chodzi??
Mój zdolniacha stłukł butelkę Rakii - jedyną jaka została po rozdaniu znajomym. A cieszył się na nią jak dziecko bo kolekcjonuje alkohole z różnych miejsc. No i chciałam mu jakoś pomóc w rozpaczy ale nigdzie w Polsce nie mogę znaleźć miejsca, gdzie można kupić Rakiję. Czy możliwe jest, żeby rodzinka przesłała choć jedną buteleczkę do zbioru?
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:17   #4888
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź apartowską. ten sklep mam stacjonarny, a na kasę patrzę średnio, bo to TŻ płaci - mówiłam mu tydzień, żeby coś wybrał, a usłyszałam dziś czy nie mogłabym się tym zająć...
a "tesciowej"????
teściowej? hmmm, portfel albo torba to dobry pomysł, o ile znasz styl jej a tak??? to nie wiem

co sądzicie o tych kremach?
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:28   #4889
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
no i tak wymysliłam po cichu że może by jakąś gre erotyczną kupić i żel z durexa?? co myślicie??
najlepiej się bawiłam na wieczorach panieńskich na które same wymyślałyśmy gry - alko-gry zabawy troszkę ze zrobieniem, wymyśleniem pól pod każdą uczestniczkę, ale ubaw był warty świeczki.
Uwielbiałam zakupy w sex shopach - tam są takie kosmosy że szok. Mnie najbardziej rozwalały "kobiece" prezerwatywy. W kształcie zastawy stołowej na przykład.
A żelik też super i na pewno im się przyda


Cytat:
Napisane przez Kasiorek211 Pokaż wiadomość
Mój zdolniacha stłukł butelkę Rakii - jedyną jaka została po rozdaniu znajomym.
zdolniacha... mój to by chyba gąbką zbierał

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
t
co sądzicie o tych kremach?
jakich kremach?
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-15, 09:29   #4890
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Dzień dobry!! w końcu się wyspałam

akeneki, dzięki - czuję się w miarę przyzwoicie ale przestały mnie dziś boleć (.)(.) i troszkę się martwię


Initil, może zrób jeden smak kremu? nie wiem jak może smakować tort z dwoma smakami kremów... ale ja się nie znam za bardzo
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.