Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-10, 07:48   #4891
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

no widzisz, w polsce bardziej okrotne metody mowia, ze norma, ze dzieciak pierwszy miesiac placze, ze go na dworze słychac

a powiedz chcesz isc do pracy? po to ten złobek? czy u was trzeba od malucha bo potem trudno się wbic?

a nie mozesz zabierac w pudlku czegos dla siebie. na korytarzu wciagnelabys raz dwa. takie doprowadzanie do wilczego glodu to gwozdz do trumny przy diecie.

to co tam za strazacy tacy jacys. ciekawe jak z formą jak tacy gąbczaści. bo moze niewyględni ale ruchawi

plywac wsrod ludzi tez nie lubię. tym bardziej ze jak ja juz nogi od dna oderwe to plyne tak ldwo ledwo i byle co i sie rozparaszam i tone, wiec jak juz mam sie rozpedzac to musze miec pusty tor jak umiesz slalomem to juz WOW. wyższa szkoła.
tez wczraj bylam na basenie. za M., ktora nie byla tydz temu. wymasowaly mnie bąble w jakuzu az skore mialam cala czerwoną. myslicie ze to cos daje? ze mozna to nazwac masazem? i znow siedzialam sama z facetami i strzelalam oczami na boki w jakuzi to musze biust normalnie rekami trzymac bo by mi sie chyba urwał. ma-sak-ra!
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 07:56   #4892
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Cytat:
Napisane przez martolina1982 Pokaż wiadomość
tamlin skad te problemy z pechęrzem?

jak już tym mowa to spytam was, bo normalnie sie wstydze. czy po wizycie na basenie tez wam woda cieknie z... chyba z pochwy. czasem mam wrazenie, ze sikam juz niby jestem wytarta, przebrana i nagle jak mi poleci. zaczelam nosic wkladki, ale przesiakaja tyle tej wody sie zbiera. staralam sie wachac czy to na bank woda i wyglada na to, ze tak. nie mniej jednak bardzo to krępujące.

Joanna a ile masz na wadze? ja melduje 82,8. w koncu jakiś spadek, ale moze zasluga sraczki. po kontroli tak mnie brzuch rozbolał rosi: a kondychą nie pomogę. wiem, ze zle dzialają przerwy i jak wypadne z rytmu cw to potem jak wracam czuje sie bez sił i taka wlasnie nierozciagnięta.

jak na basenie?

HaGie kiedy wyniki? co z tej krwi ci beda badali?
Strasznie dluga ta adaptacja. w sumie to do czego dazycie? by mala sie za tobą nie obejrzala czy co? ona po miesiacu nadal nie moze zostac sama?

świnko ja białko pije z mlekiem (wliczam w bilans), wiec syci inaczej, ale robie 300ml i 33g białka i jestem jak bąk po tym najedzona. moje bialko tez jest rzadkie. spodziewalam sie ze jak shake bedzie a jednak bardziej jak mleko smakowe.
Marta tez tak mam i w sumie nie wiem czy to nieprawidłowa budowa (mam skoszoną miednicę i na pewno to wpływa na ułożenie organów wewnętrznych), czy starość i "luzy" z powodu np. nie używania organu ale stawiam na niewlasciwą budowę bo miałam tak wcześniej, przed ciążą, poza tym nie rodziłam sn tylko miałam cesarkę wiec nic teoretycznie mi się nie rozciagnęło przy porodzie... tez się tego wstydzę
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 08:01   #4893
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Dzieki dziewczyny

Marta nie przypominam sobie abym po basenie jakies wycieki miała, ale w sumie no ma prawo się nalać w dziurę

A moje problemy, to są od kilku lat, tyle, że teraz zaczęły być bardzo uciążliwe. Mam wrodzone zwężenie połączenia nerki z moczowodem, przez to zalegania moczu, kamienie, cofanie się moczu.
Teraz mam problemy z sikaniem, mogłabym lać non stop, a i tak czuje jak mi pęcherz puchnie i rzeczywiście, po wysikaniu zalega mi pół litra moczu. W dodatku sikam takim cienkim strumieniem, jakbym miała jakieś ciało obce w moczowodzie. Może jakiś kamyczek mi stanął. Cholera wie.
na razie mam brać leki, a jak nie pomogą to będę miała różne badania.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 08:11   #4894
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Ważne, że trafiłaś na dobrego lekarza i to szybko. Więc wiesz na czym stoisz.

U mnie waga spada, bo dziś 57,6...
ale wczoraj bardzo mało zjadłam. Pomyliłam się trochę w pracy i lekko stres mnie ogarnął, czekam na szefa i ewentualny opieprz


A co do basenu, to ja pływać nie umiem nawet. Boję się wody.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 08:21   #4895
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

patisia toż ty na stażu, w dodatku na samym początku. nie dygaj. kto ma sie mylic jak nie stażysta

a nie chcialabys się nauczyc?

La'mbria budowa mówisz...to jeszcze dziwniejsze niz u mnie, bo ja po dwoch porodach sn, wiec mi tam pewnie hulają fale w środku, gdy pływam.

kurcze tamlin brzmi poważnie. i tak chodzisz z uczuciem niedosikania?
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 08:34   #4896
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Wiem, że staż. Ale jestem tutaj sama i chciałabym żeby wszystko było dobrze, ale ciężko wszystko naraz ogarnąć.

Muszę zamówić spodnie online jakieś strony polecacie? I jakieś buty, sportowe może
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 08:42   #4897
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Patisia będzie dobrze.
A spodni przez neta nie zamawiałam nigdy.

Marta, no, wiecznie czuję że mam pełen pęcherz. Wysikam się i czuje że znów muszę. Ja ledwo do domu docieram z pracy. Oczywiście przed wyjściem się załatwię, wsiadam w samochód, odbieram Boczka i jadę do domu, raptem 10-15 minut. A ledwo do kibla docieram.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-10, 09:38   #4898
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

patisia spodnie z c&a, buty z www.1but
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 10:16   #4899
HaGie
Zadomowienie
 
Avatar HaGie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 792
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Hej

Tamlin trzymam kciuki, żeby leki pomogły i jeśli nie będzie potrzeby, żeby obyło się bez operacji.

Martolina ja nigdy nie miałam tak po basenie, więc nie pomogę. Pobrali mi trzy fiolki krwi - jedna tsh na tarczycę, druga - jakieś badania ogólne z krwi i trzecia - na mononukleoze i wirus epsteina-barr (EBV). Jutro na 9 mam wizytę u lekarza, to się dowiem, czy są już wyniki.

U nas w przedszkolu w ogóle nie było takiego okresu przygotowawczego. Tzn. na początku Młoda chodziła na 3 godziny dziennie, ale od pierwszego dnia zostawała sama. I fajnie, szybko się ogarnęła. Tylko, że ona była starsza, bo miała 3 lata, a Joanny córka to roczne maleństwo dopiero.
__________________
-3kg

99-->96
-->66
HaGie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-10, 12:22   #4900
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Docelowo chcę pracować - ale z tym nie wiem jak będzie- moja córka ma 15 miesięcy i póki co będzie chodzić na 3-4 h.
Głównie chodzi o język - w domu się go nie nauczy. No i żeby nie zdziczała - tak ciągle ze mną, innymi dorosłymi - już widzę że jej dzieci dobrze robią Plus faktycznie z przedszkolami bywa trudno... Spodziewałam się też że będzie mocno chorować na początku (tak jest z dziećmi znajomych) więc uznałam że lepiej zacząć teraz, bez presji.
Przyznaję że jestem też zmęczona - od 9.00 do 19.00 jestem z nią sama i to bez wyjątku (dziadków, cioć brak). Nawet się za bardzo rozchorować nie mogę

Porozmawiałam z inna matką jedynaczki - też siedziała prawie 2 miesiące więc to chyba standard. Wiadomo dzieci mające rodzeństwo ogarniają się szybciej. Trochę w kiepskim momencie zaczęliśmy - ciągle ktoś z wychowawców chory, ciągle ktoś inny na zastępstwie - to pewnie nie pomaga.

Choć zasadniczo jestem zadowolona z przedszkola Chyba jestem trochę niecierpliwa - ale wolę posiedzieć niż zostawiać płaczące dziecko

No ja pływam zygzakiem wśród staruszków -jakoś tak czuję że jako o osoba o blisko półwieku młodsza powinnam to ja ich wymijać
Ja czuję się pewnie w wodzie - mimo że pływam bezstylowo Kwestia doświadczenia jak sądzę -pływam ze 20 lat już


Co do strażaków - to faktycznie w ubraniach wyglądali lepiej. Tutaj mężczyźni w ogóle wyżsi, bardziej wypasieni W ogóle aż mnie zastanowiło o czym ja myślę Zwłaszcza że na jednym naprawdę można było oko zawiesić - 0 tłuszczu, taka ładna nie przesadzona muskulatura Plus 2-3 tatuaże... Normalnie myślenie jak u faceta mi się włączyło

W weekend mam rodziców . Obym znowu nie skończyła na 85
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 02:03   #4901
creature666
Zakorzenienie
 
Avatar creature666
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Landn :D
Wiadomości: 3 529
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Witam ciemną nocą...
Żyje i wracam tylko nadrobić będę musiała...
Jakoś wizaż nie po drodze był przez kilka tygodni
__________________
life begins when your comfort zone ends
creature666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 07:12   #4902
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

nie to Joanna jesli możesz pozwolic sobie, by posiedziec z małą to pewnie. gorzej gdybys musiala gnac do pracy. a powody jak najabardziej popieram. mama tez czlowiek, odsapnac musi. jak juz sie mala zaaklimatyzuje to chyba ruszysz w miasto, co? pamietam jak mnie brakowało wolnosci, jak wszedzie musialam z dziecmi, z wozkiem. nie do kazdego miejsca moglam wejsc, bo sie dzieciak grzał w ciuchach, zaraz sie budził, plakał. takie uwiezienie nie robi najlepiej na glowe wiec super, ze masz szanse oddam mala w dobre rece na tę chwile. a i dla mniej to bedzie na plus, jak mowisz.
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:09   #4903
swinka94
Zadomowienie
 
Avatar swinka94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 1 344
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Ja też tak uważam, że to ważne żebyś miała trochę czasu dla siebie-nawet jeśli nie będziesz wtedy pracować. Pamiętam jak robiłam wywiady z kilkoma mamami które siedziały w domu ponad rok-buzia im się nie zamykała i ciągle mnie przepraszały, że tyle gadają, ale mówiły że rzadko mają okazję kiedy ktoś chce słuchać wszystkiego co mają do powiedzenia

Ja tylko na chwilkę, bo dopiero wstałam a zaraz muszę wychodzić. Poszłam na 21 na zumbę, wróciłam to padłam i dopiero niedawno się obudziłam Muszę się wcześniej kłaść bo potem się źle czuję. A jeszcze zanim poszłam spać to się pokłóciłam z TŻem. I to tak że spaliśmy oddzielnie
__________________
Nowy start w życiu I na wadze
86,7 - 81,5 - 79

Jeśli udało Ci się przetrwać nawet jeden epizod dużej depresji - jesteś niebezpieczny i możesz wszystko.
swinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:31   #4904
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

hmmm coś poważnego?

tez zawsze mowie sobie rano, ze musze sie klasc wczesniej

dziewczyny musze sie pochwalic. kupiłam stroj kapielowy nie taki za krocie, nawet znosna cena bo zeszloroczny model

http://allegro.pl/stroj-kapielowy1-c...031967944.html

właśnie kurier mi przyniosł. jest sliczny i wyglada na porzadny, nie jakas lycra. juz nie moge sie doczekac kiedy go przymierze
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:35   #4905
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Piekny ten strój
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:41   #4906
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Piękny strój! Oby był dobry
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:48   #4907
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

mam nadzieje, ze bedzie ok, bo wieczorem basen
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 11:03   #4908
HaGie
Zadomowienie
 
Avatar HaGie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 792
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Hej, śliczny ten strój

Ja właśnie od lekarza wróciłam. Wszystkie wyniki mam w normie, jedynie leukocyty podwyższone, ale minimalnie, bo norma jest 3,3 a ja mam 3,5. W sumie to nawet nie wiem, co to może oznaczać. No i jak na moje oko tsh mam lekko za wysokie (2,3), bo powinnam mieć w okolicach 1, ale jeszcze się mieszczę w normie. Dostałam skierowanie na usg tego węzła chłonnego, więc teraz musze czekać na list ze szpitala z datą scanu.
__________________
-3kg

99-->96
-->66
HaGie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 11:59   #4909
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

powiem ci, ze ładnie sie wzieli za diagnozowanie cie. już widze jak moja pani doktor sie przejmuje powiekszonym węzłem chłonnym leukocyty i crp podwyższone swiadczą o infekcji, stanie zapalnym...nawet przy katarze beda podwyższone. mialas badane ob/ tez jest wskaznikiem ze cos sie dzieje w organizmie. wzrasta i spada wolniej niż crp.

La'mbria żyjesz? ścigamy sie, pamietasz?
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 13:28   #4910
HaGie
Zadomowienie
 
Avatar HaGie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 792
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Dziś lekarz powiedział, że raczej nie powinnam się przejmować tym węzłem, bo wyniki są wszystkie w normie, ale mówi, że skoro z krwi nic nie wyszło, to zrobimy usg. Tylko pewnie poczekam sobie na tą wizytę w szpitalu na scan, bo list z datą usg ma przyjść w ciągu 4 tygodni... Trochę się martwię, bo nigdy nie miałam problemów z węzłami, a ten mam powiększony juz około 6 tygodni.

Nie wiem, czy miałam ob robione, bo ja nie dostałam wyników do ręki, tylko pokazał mi na ekranie monitora, no i jedyne co było poza normą, to własnie leukocyty minimalnie przkroczyły normę.
__________________
-3kg

99-->96
-->66
HaGie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 14:00   #4911
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Hej jakoś nie miałam czasu się odczuwać bo póki co zmęczona chodzę, ale pierwszy tydzień za mną jest fajnie, telefon firmowy dostanę, szybko mi czas leci tylko szkoda że wypłata za miesiąc tylko nie mogę się przyzwyczaić do spania 6h na dobę :p
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 15:48   #4912
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

My byliśmy z Boczkiem u chirurga w szpitalu, bo ma stulejkę. Operacja umówiona na pierwszy wolny termin - 19 października
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 16:02   #4913
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Cytat:
Napisane przez Joanna XL Pokaż wiadomość
Tamlin trzymam kciuki żeby przeszło

U mnie dzień na czysto , przed chwilą skalpel. Teraz kąpiel i przygotowania do basenu ... Zobaczymy może jutro się zbiorę

Czułam dziś (zwłaszcza w trakcie cwiczeń) że mam strasznie ponapinane wszystko, jakby nierozciągnięte, przykurczone mięśnie (a jestem po dwóch dniach bez ćwiczeń, wcześniej był basen)... Wczoraj złapał mnie straszny skurcz w karku (pierwszy raz od nie pamiętam kiedy)... I tak się zastanawiam - czy to chwilowe pogorszenie przed spektakularnym polepszeniem, czy jednak sport to mord i mi nie służy A może to starość
Ja się czuje ja starowinka taka nierozciągnięta...
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
My byliśmy z Boczkiem u chirurga w szpitalu, bo ma stulejkę. Operacja umówiona na pierwszy wolny termin - 19 października
a maścią ze sterydem się nie da rozciągnąć? My mieliśmy też mieć operacje ale poszliśmy na konsultację do innego lekarza,dał cutivate i po 2 miesiącach jest super. Na sucho napletek mu nie zejdzie ale w kąpieli bez problemu. Może spróbujcie z maścią.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2016-03-11 o 16:04
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 16:12   #4914
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

La'Mbria maścią też miał smarowane. Nie schodzi. Był pod opieką poradni ponad pół roku i praktycznie zero poprawy.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 18:11   #4915
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Hej jakoś nie miałam czasu się odczuwać bo póki co zmęczona chodzę, ale pierwszy tydzień za mną jest fajnie, telefon firmowy dostanę, szybko mi czas leci tylko szkoda że wypłata za miesiąc tylko nie mogę się przyzwyczaić do spania 6h na dobę
Też dostałam tel, a swój prywatny potrzaskałam
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:04   #4916
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
La'Mbria maścią też miał smarowane. Nie schodzi. Był pod opieką poradni ponad pół roku i praktycznie zero poprawy.
O kurcze, współczuję...chociaż koleżanki synek miał zrobiony zabieg w wieku coś ok.1,5 roku. Już nic nie pamięta a sprawa raz na zawsze załatwiona...
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 10:39   #4917
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

A ja popylam dziś w spodniach, które kupiłam x czasu temu i wtedy nie umiałam się dopiąć
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 12:16   #4918
creature666
Zakorzenienie
 
Avatar creature666
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Landn :D
Wiadomości: 3 529
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Dobry! No i czasu brak na poczytanie

Tak w skrócie od wczoraj jem tyłki warzywa i owoce... tak Świnko wczoraj tylko owoce ale dzisiaj już warzywa
Waga coś koło 77-78kg... pracuję 5 dni pod rząd więc dopiero we wtorek przysiądę do czytania Was...
Miłej soboty lachony
Idę coś chłopakom ugotować i na 16 do pracy! :|

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
A ja popylam dziś w spodniach, które kupiłam x czasu temu i wtedy nie umiałam się dopiąć
Brawo!
__________________
life begins when your comfort zone ends
creature666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 11:30   #4919
insane_p
Zadomowienie
 
Avatar insane_p
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 547
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Czesc dziewczyny mam nadzieje ze weekend mija przyjemnie ja mam dzis gości, wiec sprzątam i gotuje od rana. Miłego
__________________
“It is never too late to be what you might have been.” – George Eliot

-13,0 kg
18,4 kg to go.
insane_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 17:51   #4920
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pulchnego wątku kolejna odsłona, zmniejsza się na lato zimowa opona. Część VI

Jako, że nie mogę ćwiczyć na siłowni to zrobiłam Skalpel Zmęczyłam się
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 19:01:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.