Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-25, 17:32   #4921
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
Madzik i jak udalo Ci sie zapisac na jutro do lekarza???
dopiero jutro rano bede dzwonic bo u mnie w UK dzis jest swieto i nikt nie pracuje. wiec jutro z samego rana bede bombardowac przychodnie telefonami
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 17:37   #4922
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Hihi nioo to wiesz pamietaj,daj znac kochana co i jak hihi
Madzik a powiedz mi jak u Ciebie ze sluzem??? Bo kurcze jak tak widze ze tak sie nie udaje,to przestaje wierzyc ze mi moze sie udac
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 17:50   #4923
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Kicia, az poszlam do kibelka nie zauwazylam nic nadzwyczajnego. ja zawsze bylam nieszczelna, a teraz jest nadal jak bylo- nie produkuje niczego co by mnie zmartwilo ale ty sie tam nie zamartwiaj, bedzie dobrze
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 17:55   #4924
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Hehe no to Cie przegonilam Aaa bo teraz latam po forach i sprawdzam jaki powinien byc,choc tak jak Joanna pisala roznie to bywa,u kazdej inaczej...ale przeciez jak kobieta jest w ciazy to nie ma dni plodnych,prawda??? Bo juz normalnie przestaje logicznie myslec
Ja mam liczac od tej dziwnej @ 8dc,i sluz mleczno bialy,leciutko rozciagliwy,i nie wiem co mam o tym myslec Wrrr chyba umre z tej niepewnosci
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 19:14   #4925
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez Kajulecka Pokaż wiadomość
Ziaaa, gdzie Ty? Jak się czujesz? Co słychać?
hej Kajulecko, żyję żyję. Czuję się hmm dobrze choć dzień po tym plamieniu w głowie mi się zaczęło kręcić i jakoś jazdy samochodem nie mogłam strawić. Nie wiem czy to jest jakaś oznaka, ale dziś znowu mi się kręci w główce. Zaczyna się to głównie popołudniami. Tak troszkę.
Nie chce sobie wkręcać, że to może być jakaś oznaka...
Ale czy to możliwe, że po tym domniemanym zagnieżdżeniu się (jeśli się ono odbyło) pojawiłyby się dzień po objawy?
Ta "maź" brązowa leciała mi (choć ciężko to nazwać żeby leciało, raczej "wychodziło") przez 2dni tak po troszku.
A ogólnie mój stan w małej- to susza i ciasnotka.
Aaa zapomniałabym jajnik daje o sobie znać, ale nie tak że kłuje,czy boli tylko jak się wyprostuje to ciągnie troszkę.

uff a mi się przypomina. Wczoraj byłam zniechęcona do lodów- które tak uwielbiam. Wszyscy jedli a ja mi na sam widok w gardle stanęły, blee
Obym sobie tylko tego wszystkiego nie wmawiała... chyba że mój organizm mi psikusa robi

Edytowane przez ziaaa
Czas edycji: 2009-05-25 o 19:21
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 19:25   #4926
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Hej ziaaa
Zawroty w glowce to moze byc oznaka,czytalam o tym i jak wpiszesz sobie w wyszukiwarce objawy ciazy to zobaczysz ze sa tam rowniez zawroty glowy ....Hmm z ta mazia to widze mialas tak jak ja,z tym ze ja to mialam poprzedzone jedno dniowym lekkim krwawieniem w dniu w ktorym powinna pojawic sie @...A tam hmm mam takie dziwne uczucie spuchniecia,ale wg mnie wyglada normalnie,no i mam ten mleczny sluz,dosc gesty...hmm co o tym myslec???
Pozdrowionka
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 19:38   #4927
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

dziewczyny a mi to sie w glowie krecilo na miesiac przed zafasolkowaniem. i to takie fazy, ze az ciemno przed oczami mialam. nie bylo reguly, w sklepie, w domu, na stojaco, siedzaco itp. i tak co 3-4 dni. a lekarz mi powiedzial ze jak sie bedzie nasilac to mam wrocic ze niby co 3 dni przez miesiac to malo?? teraz juz sie uspokoilo troche, ale czasem cos zakreci jeszcze. jak pojde to musze sie zapytac co jest grane.
dzis tak "przypadkiem" zaszlo mi sie do dzieciecego i czy to moje tylko odchylenie czy jak przyszla mamuska jest w takim sklepie to sie szczerzy sama do siebie jak oglada te malutkie ciuszki i buciki??
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 19:44   #4928
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Hihih Madzik to nie jest Twoj odchyl,mysle ze wiekszosc kobiet tak ma hehehehe Widzisz ja mam dopiero przeczucia co do tego ze jestem a juz jak ogladam chociazby na allegro ciuszki to sie ciesze do monitora jak idiotka,dobrze ze nikt tego nie widzi bo by pomysleli ze jakas psycho jestem hehehe
A znowu sie troszke podbudowalam jak przeczytalam na innym watku jak kolezanka napisala ze brzuszek ja bolal jak na @ i miala temp 36,5 a wczoraj zrobila test i 2 krechy,dzis dla pewnosci zrobila 2 testy i tez 2 krechy....a ja czuje sie podobnie Boli mnie podbrzusze jak na @,a temp mialam dzisiaj 36,7 Wiec moze jednak cos w tym jest hihih
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 19:44   #4929
belunia1985
Raczkowanie
 
Avatar belunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

dziewczyny, wczoraj rano zrobiłam test qucika (kilka dni wczesniej robilam pre test i wyszedl negatywny. no i wczoraj quick wyszedl chyba pozytywny, druga kreska, bardzo jasna pojawila sie od razu( tylko jest naprawdę bardzo jasna) co myslec? czy test może sie mylic? @spóxnia sie juz p[rawie 3 tygodnie - więc dlaczego ta druga kreska byla taka bladziutka? czy któras z Was tak miala? aha, no od dwóch dni strasznie bola mnie piersi, sa nie do dotknięcia...nie chce sie cieszyc zbyt wczesnie, zeby potem nie plakac...
belunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 19:54   #4930
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
Hihih Madzik to nie jest Twoj odchyl,mysle ze wiekszosc kobiet tak ma hehehehe Widzisz ja mam dopiero przeczucia co do tego ze jestem a juz jak ogladam chociazby na allegro ciuszki to sie ciesze do monitora jak idiotka,dobrze ze nikt tego nie widzi bo by pomysleli ze jakas psycho jestem hehehe
A znowu sie troszke podbudowalam jak przeczytalam na innym watku jak kolezanka napisala ze brzuszek ja bolal jak na @ i miala temp 36,5 a wczoraj zrobila test i 2 krechy,dzis dla pewnosci zrobila 2 testy i tez 2 krechy....a ja czuje sie podobnie Boli mnie podbrzusze jak na @,a temp mialam dzisiaj 36,7 Wiec moze jednak cos w tym jest hihih
kurcze teraz to i ja sie chyba powinnam zaczac zastanawiac bo tak w sumie to i mnie cos tam bobolewa ale zwalam to na buszujaca fasole egoistke (po tatusiu), ale jakby tak podebatowac chwile to moze ty masz to samo co ja, tylko ze ty sobie wmawiasz na @ a ja na fasole. heh. punkt widzenia zalezy od tego co kto sobie wmowi bedzie dobrze Kicia.

Belunia no jak ci sie spoznia tyle czasu, to chyba cos tam zakielkowalo. tym bardziej ze ta kreska jest. one przeciez nie musza byc tej samej intensywnosi. ja tez mialam jedna wyrazna, a druga blada. dopiero jak zrobilam test gdzie jak byk bylo napisane PREGNANT to uwierzylam.
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 20:06   #4931
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Hehe Madzik nie no wiesz @ juz napewno nie dostane,bo juz byl,jeden dzien ale byl heh....Tylko chodzilo mi o to ze Elcie tez tak jak mnie boli brzuszek jak na okres(badz owulke),i jej sie udalo,wiec znow mam powod by miec nadzieje A to napewno nie boli na okres,tylko fasolka sie zagniezdza,rosnie sobie,macica sie powieksza no i boli .... Bo nie wiem jak Was ale mnie zawsze przed @ bolalo tylko 1 dzien badz w dzien dostania i nigdy nie bolal mnie przy tym kregoslup,a teraz boli i brzusio i kregoslup juz ponad 3 tyg wlacznie z innymi objawami...Naprawde nie chce sie nakrecac ale jestem coraz bardziej pewna ze to fasolka
Ehh pewnie macie mnie juz dosc To ja juz nie pisze o sobie,bede tylko tak do Was sie odzywac,bez opisywania poraz kolejny tego co czuje heh ...
Buziaki kobietki,trzymam za Was kciuki
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 20:08   #4932
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Kicia, fasola jak w "pysk" strzelil na moje. sie nie stresuj kobito, tylko relax
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 20:10   #4933
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Madzik mowisz??? :mysli:
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 20:14   #4934
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

no mowie mowie, bo mnie tez tak boli
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 20:24   #4935
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Ohhh to znow odrobinka nadzieji sie pojawila ze i u mnie jest fasolka
Normalnie chyba nie wytrzymam do tej wizyty u gina.....
Jakby sie udalo to to bedzie bardzo szczesliwy poczatek czerwca Bo w poniedzialek idziemy ogladac nowe wieksze mieszkanko a i jakos w tygodniu ide do gina,wiec troche spozniony prezencik na dzien dziecka dostane Noo albo troszke bardziej opozniony na dzien mamusi

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Ziaaa co do tych Twoich lodow to ja tak mialam wczoraj z chipsami....jak normalnie moglam jest je tonami to wczoraj jak moj Tz wysypal je na miske i postawil mi pod nosem to az mi sie dzwigalo....az sam sie zdziwil ja i nie jem moich najulubienszych chipsow,niewiarygodne hehe. Za to codziennie objadam sie gumami rozpuszczalnymi,jak nigdy hehe
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 20:47   #4936
Stara Panna
Rozeznanie
 
Avatar Stara Panna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 734
GG do Stara Panna
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

A ja dalej sobie krwią kapię... Ale jajnik lewy dalej strasznie kłuje i piersi dalej przy dotyku bolą, szczególnie wewnątrz, choć pod pachami również... Najgorsze jednak jest to kłucie... Czasem to mam wrażenie, ze mnie taki skurcz łapie i ściska i gniecie i ledwo sie prostuję... I dół brzucha twardy i wzdęty...
Kicia - zrobie jak piszesz... Najpierw testy owu... ale do gin i tak pójdę, bo jak tak boli to może coś niedobrego się dzieje... ?
Stara Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 20:52   #4937
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
Madzik i jak udalo Ci sie zapisac na jutro do lekarza???
Ehh u mnie jakos tak dziwnie i nie wiem czy moze tak byc jak jest fasolka,czy nie Juz 3 dzien boli mnie brzusio jak na @ choc wiem ze juz nie dostane,ale sluz mam taki mleczno bialy lekko rozciagliwy,mamuski czy mialyscie podobnie,bo nie wiem co o tym myslec???
Moze nie ma fasolki i mam teraz owulke???
Prosze odpowiedzcie
Buziaki
Kicia ja mam przez cały czas śluz gęsty, biały, nieprzezroczysty i jest go dużo ale nie jest rozciągliwy.I jakis tydzień temu był on taki brazowawy chyba plamienie jakies tak przez ok 3-4.w sumie to nie bylo plamienie tylko sluz był koloru brazowego.ale to chyba fasolka sie zagniezdzala bo dzis na tescie wyszły 2 krechy aha no i w sordku jest ogolnie mokro i ciasno.wiec trzymam kciuki za ciebie bo objawy jak najbardziej.mnie brzuch jak na @ dalej boli.bedzie dobrze, zobaczysz.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 21:05   #4938
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
Kicia ja mam przez cały czas śluz gęsty, biały, nieprzezroczysty i jest go dużo ale nie jest rozciągliwy.I jakis tydzień temu był on taki brazowawy chyba plamienie jakies tak przez ok 3-4.w sumie to nie bylo plamienie tylko sluz był koloru brazowego.ale to chyba fasolka sie zagniezdzala bo dzis na tescie wyszły 2 krechy aha no i w sordku jest ogolnie mokro i ciasno.wiec trzymam kciuki za ciebie bo objawy jak najbardziej.mnie brzuch jak na @ dalej boli.bedzie dobrze, zobaczysz.
aaa gosbaj, pisząc to dodałaś mi otuchy, że może i ja tak mam! ;] ale testu nie zrobię ani chwili wcześniej przed dniem spodziewanej miesiączki. Jak wiadomo nam wszystkim bardzo dobrze- strach, że to nie to..
ps choć u mnie jest sucho i ciasno, ale to może już zależy indywidualnie od każdej z nas.

Cytat:
Napisane przez Kicia8425 Pokaż wiadomość
Ohhh to znow odrobinka nadzieji sie pojawila ze i u mnie jest fasolka
Normalnie chyba nie wytrzymam do tej wizyty u gina.....
Jakby sie udalo to to bedzie bardzo szczesliwy poczatek czerwca Bo w poniedzialek idziemy ogladac nowe wieksze mieszkanko a i jakos w tygodniu ide do gina,wiec troche spozniony prezencik na dzien dziecka dostane Noo albo troszke bardziej opozniony na dzien mamusi

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Ziaaa co do tych Twoich lodow to ja tak mialam wczoraj z chipsami....jak normalnie moglam jest je tonami to wczoraj jak moj Tz wysypal je na miske i postawil mi pod nosem to az mi sie dzwigalo....az sam sie zdziwil ja i nie jem moich najulubienszych chipsow,niewiarygodne hehe. Za to codziennie objadam sie gumami rozpuszczalnymi,jak nigdy hehe
Mam nadzieje, że Dzień Dziecka będzie także dniem naszym i naszych... fasolek)
Trzymam za Nas wszystkie kciuki
ale byłoby szczęścia pełno... !

Edytowane przez ziaaa
Czas edycji: 2009-05-25 o 21:06
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 21:14   #4939
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Stara Panna tak tak jak najbardziej idz na wizyte zeby sprawdzic co sie dzieje Ale tak jak mowie po co wydawac mnustwo kasy na leczenie tabletami,i psuc sobie zoladek,jak moze tak naprawde nic Ci nie jest ani Twojemu Tz tylko poprostu nie trafiacie na ten magiczny czas...Pojedz sobie pare miesiecy na testach owu i zobaczysz co bedzie A ja wierze ze napewno bedzie dobrze kochana!!! Trzymam kciuki

Gosbaj na poczatku ogromniaste GRATULACJE !!!!!!! Moj sluz sie tak leciutko rozciaga,ale baardzo leciutko,no to tak jak ja mialam,zaraz po tym jednym dniu "krwawienia" mialam 2 dni taki brazowawy sluz ktory powoli robil sie coraz jasniejszy az z blado rozowego zrobil sie bialawy...Noo w srodku tez mam ciasno i nie jest mokro,wrecz tak jak juz wczesniej mowilam mam takie uczucie jabym miala tam wszystko spuchniete....Ohhh dziekuje Wam kobietki jestescie poprostu WSPANIALE !!!!!!! Dziekuje ze jestescie

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Ojjj ale by bylo suuuuper tyle szczescia ahh Nasze fasolki mialyby juz swoj pierwszy dzien dziecka Rany ale jestem podekscytowana,mimo ze tak wlasciwie to nic jeszcze nie wiem hehehe Ale nie wiem dlaczego juz od dluzszego czasu cos mi mowi ze jest we mnie fasolka i chyba dlatego ostatnio tyle we mnie spokoju i tak mocno wierze ze bedzie wszystko dobrze,mimo tych kilku chwil niepewnosci ....
Trzymam kciuki kochane za nas wszystkie,zeby nam wszystkim wkoncu udalo sie doczekac tych upragnionych fasolek
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 22:34   #4940
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

no dziewuszki.. ja znikne na jakies 2 miesiace ale jak najbardziej ciagle 3mam za was wszytskie i kazda z osobna kciuki bede tu zagladac by dowiedziec sie jak wam idzie :O)

A u mnie miesieczna przerwa bo za miesiac biore slub takze w tym miesiacu nie bede miala czasu myslec i zamarwtiac sie bo trzeba wszytsko nalezycie przytgotywac do tego pieknego dnia.. a dopiero potem bede myslec co dalej napewno za te 2 miesiace znowu sie zaczniemy starac jak juz bedziemy malzenstwem moze to nam cos da

No w kazdym razie dziewczyny dziekuje za slowa otuchy za wspracie i za wszystko jeszcze raz 3mam za was kciuki buziaki i dbajcie o siebie.... !!!!!!
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 22:59   #4941
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Asiulka nie zostawiaj nas tak !!! Odzywaj sie do nas,dawaj znac co i jak u Ciebie !!! Jak masz ochotke to mozesz na gg
Smutasno tu bedzie bez Ciebie
Zycze Ci zeby sie Wam udalo i trzymam mocniutko kciuki !!!
Buziaki kochana
Wpadaj do nas jak najczesciej !!! Papapapa
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:07   #4942
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Przyszłe mamusie zafasolkowane! Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta- Dnia mamy:P
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 08:48   #4943
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

jasne Kicia ze sie bede odzywac mysle ze nawet czesto nie zostawie was tak

I ja sie dolaczam do zyczen dla przyszlych mam buziaki
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:01   #4944
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
Przyszłe mamusie zafasolkowane! Wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta- Dnia mamy:P
Najlepszosci dziewczyny bezalkoholowe oczywiscie

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
jasne Kicia ze sie bede odzywac mysle ze nawet czesto nie zostawie was tak

I ja sie dolaczam do zyczen dla przyszlych mam buziaki
Duzo szczescia na Nowej Drodze

a mi sie dziewczyny udalo dodzwonic do lekarza i ide na wizyte na 2.40. zobaczymy co to bedzie.
ps. ale u mnie leje, ehhh. co za pogoda.........
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 09:09   #4945
ziaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 533
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Madzik nie chce Cię łamać, ale u mnie bynajmniej cieplutko ) przed 7rano wracając do domu od chłopaka było mi ciepło będąc w koszulce na ramiączkach :P

Właśnie dziś się dowiedziałam, że mama mojego kolegi (kobieta 47lat) jest w ciąży hehehe Też jej się przytrafiłoWidać wpadki to nie tylko problem nastolatek

Edytowane przez ziaaa
Czas edycji: 2009-05-26 o 09:15
ziaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 10:38   #4946
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Witajdzie kobietki
Przedewszystkim na dziendobry wszystkiego naj naj najlepszego wszystkim mamusiom

Asiulka no ja mam nadzieje ze bedziesz sie do nas odzywac jak najczesciej!!!

Ooo Madzik no to suuuper to wiesz czekamy na relacje z wizyty u lekarza

Heh u mnie tez nawet cieplutko,choc strasznie wieje...

Ziaaa hihi no kazdemu sie moze zdarzyc,ale czasem to tez celowo kobiety w tym wieku zachodza,bo wtedy czuja sie mlodsze
Moja sasiadka miala 45 lat jak postanowila sobie sprawic dzidziusia i co najlepsze rodzila razem ze swoja corka hehe

Madzik sorki ze Cie tak zadreczam ta moja niepewnoscia i pytaniami,ale powiedz mi czy Ty tez tak masz ze jednego dnia boli Cie ten brzuszek,a drugiego nie,albo tak tylko lekko???

Buziaczki kochane Milutkiego dzionka
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 11:30   #4947
Sibi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Witam wszystkie forumki
z tego wszystkiego to nie wiem czy juz pisałam tu czy nie.....
Więc właśnie odebrałam wyniki Bhcg 109
ja wiedziałąm od poczatku ze jestem w ciąży!!
objawy:
-senność, senność i jeszcze raz spanie!! całymi dniami!!
-ból w dole brzucha- kołujące jajniki
-ból i powiększenie piersi
teraz zaczyna sie wstawanie w nocy !!
Wczoraj zrobiłam pierwszy test "sikany" i wyszedl pozytywnie. Wczoraj miałam 26 dc przy 31 dc
Dzisiaj zrobiłam bhcg i wyszło 109 4 tydzień
Sibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 11:44   #4948
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Sibi GRATULACJE !!!!! Swietna wiadomosc A dotego jeszcze w taki dzien hihi

Ja tez przypuszczam ze jestem w ciazy,ale nie wiem czy moje przypuszczenia(intuicja) mnie nie zawioda....
Bo nie wiem czy to normalnie ze jednego dnia mam objawy a drugiego nie mam,albo mam inne...
Np.juz nie mowiac o poprzednich dniach,ale wczoraj bolaly mnie jajniki,bol jak na @ albo owulke,a dzis juz tylko tak lekko boli,za to biegam do ubikacji co pol godz...
Nie wiem co myslec o tych wszystkich objawach bo nigdy jeszcze nie bylam w ciazy,wiem tylko ze nigdy jeszcze nie czulam sie tak jak teraz przez ostatnie 3 tyg

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Ja chce juz do lekarza !!!!
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 12:01   #4949
Sibi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 80
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Ja też jestem w pierwszej ciąży do tego jeszcze wspomaganej więc byłam pewna że to moje samopoczucie jest wynikiem leków a tu proszę. Sama nie wiem dlaczego wczoraj zrobiłam ten test Ja mam wizyte wprzyszłą środę a w piątek wyjeżdżam na urlop
Powiem ci, że ja przez 2 miesiące wmawaiałam sobie ciąże a teraz jak właściwie wolałam, żeby nie było to bum i jest
Spokojnie przestań myśleć o ty m w którym dc jesteś i o objawach - wiem sama jakie to trudne. Ile ci zostało dni do planowanego terminu @?
Sibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-26, 12:13   #4950
Kicia8425
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: W krainie szczęścia :):):)
Wiadomości: 1 032
GG do Kicia8425
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy

Sibi no ja wlasnie mialam tak ze ciagle myslalam o dzidziusiu,i kilka miesiecy temu udalo mi sie przestac o tym myslec,jakos tak w natloku spraw poprostu "zapomnialam" i na poczatku maja cos zaczelo sie ze mna dziac,dziwne bole podbrzusza,kregoslupa,mdl osci,brak apetytu,sennosc i czeste siusianie itp...typowe objawy ciazowe...ale nawet nie przyszlo mi na poczatku do glowy ze to moze byc ciaza...myslalam ze moze mam cos z pecherzem,albo z nerkami...ale z kazdym dniem objawy zaczely przybywac,zmieniac sie...Mialam dostac @ 15 badz 17 maja,a od 2 czuje sie tak zle...i zawsze dostawalam rano...wiec jak 17 rano bylo czysto to bylam w szoku...ale popoludniu zaczelam plamic i to dosc lekkie plamienie krwia trwalo 1 dzien,a pozniej przez kolejne 2 dni z plamienia krwia przeradzalo sie w brazowawy sluz az w 3 dzien bylo bardzo blado rozowe...i myslalam ze hmm skoro dostalam @,choc takiego to jeszcze w zyciu nie mialam to objawy znikna i po wszystkim,ale objawy dalej sie utrzymuja,a dzis mam 10dc,i juz nie wiem co o tym myslec...
Pozdrowionka
Kicia8425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.