Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-18, 14:48   #4921
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Też miałam ten problem. Tzn.mi to aż tak nie przeszkadzało, więc co 4-6 tyg. farbuję włosy farbami blond rozjaśniającymi i stopniowo pozbywam się rudości. Jeśli zdecydujesz się na takie coś-nakładaj farbę jak dekoloryzator, tzn. od dołu (jeśli włosy są ciemniejsze na końcach).

Na pewno nie kładłabym na to ciemniejszej farby-może wyjść Ci nawet czerń. Pamiętaj, że włosy po dekolorze chłoną bardziej farbę. Chyba nie po to dekoloryzowałaś, aby znów mieć ciemne włosy..
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 05:46   #4922
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Pati dzięki za radę - rzeczywiście pamiętam o tym, że po dekol wybierać farbę 2 tony jaśniejszą od zamierzonego koloru.
Teraz generalnie mam na głowie porządek - tzn. jeden kolor - nawet końce są rude!, ładna fryzurka tylko ten brrrr rudy
i jeszcze jedno - czy tydzień po dekoloryzacji i farbie mogę znowu nałożyć rozjaśniacz lub farbę?

Edytowane przez mihol
Czas edycji: 2010-03-19 o 06:42
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 06:37   #4923
efelineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 302
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez jiuna Pokaż wiadomość
dzięki...
zastanawiam się jaką potem farbę nałożyć... bo chce takie włosy jak w załączniku...
a myślałam o takich farbach... tylko nie wiem czy dobrze myśle
bardzo boję się żeby nie wyszły znowu ciemne...
jak chcesz mieć takie jasne włosy - radzę wybrać pierwsza farbę - jasny blond ona i tak nie pokryje wszelkich nierówności - pewnie trzeba by było zafarbować kilka razy, żeby rozjaśniane włosy chwyciły dobrze kolor.. ja farbowałam wczoraj tym jasnym blondem i dzisiaj przy myciu woda kolorowa była.. tak czy inaczej włosów nie zniszczyła

też miałam ciemne włosy, farbowane ciemnymi brązami, kasztanami itd. Wklejam fotki z końca tamtego roku, kiedy miałam ciemne - i z wczoraj (ps. sama robiłam dekoloryzację - kupywałam dekoloryzator lub rozjaśniacz i robiłam pasemka przez czepek, aby najmniej zniszczyć włosy za jednym zamachem dzisiaj mogę powiedzieć, że w złym stanie nie są - "spaleńce" zostały obcięte.. a te odstające to wina suszenia.. staram się nie suszyc, ale spieszyło mi się )
efelineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 10:24   #4924
pati172003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 116
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mihol Pokaż wiadomość
i jeszcze jedno - czy tydzień po dekoloryzacji i farbie mogę znowu nałożyć rozjaśniacz lub farbę?
Chcesz na dekoloryzowane i farbowane włosy nałożyć rozjaśniacz? Odradzam. Może Ci strasznie zniszczyć włosy..i nie wiadomo jaki kolor wyjdzie Lepiej odczekaj jeszcze tydzień i nałóż jakąś farbę np. superrozjaśniającą (ok. 135 str. chyba dziewczyny mi doradzały jaką użyć, a jakiej unikać).

p.s.
Do jakiego koloru dążysz?
pati172003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 12:58   #4925
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez mihol Pokaż wiadomość
Pati dzięki za radę - rzeczywiście pamiętam o tym, że po dekol wybierać farbę 2 tony jaśniejszą od zamierzonego koloru.
Teraz generalnie mam na głowie porządek - tzn. jeden kolor - nawet końce są rude!, ładna fryzurka tylko ten brrrr rudy
i jeszcze jedno - czy tydzień po dekoloryzacji i farbie mogę znowu nałożyć rozjaśniacz lub farbę?
lepiej poczekaj co najmniej 2 tyg.,a najlepiej miesiąc chyba ze chcesz zafarbować szamponem koloryzującym (farbą półtrwałą)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 19:46   #4926
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja juz po dekoloryzacji. Colorpeel ProSalon tym robilam. Efekt extra trzymalam 20 min. wlosy sa rude ale dosc jasne a co najwazniejsze na calej dlugosci mam jednakowy kolor zadnej teczy. w niedziele zrobie baleyage . wlosy nie zniszczone. Zostala mi jeszcze polowa dekoloryzatora ale nie uzyje jej bo nie ma takiej potrzeby i tak sa bardzo jasniutkie
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 20:58   #4927
ew89cia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam
własnie dekoloryzowalam wlosy renee blanche, i z czrano-brazowych mam jasne rude, jestem narazie po jednej dekoloryzacji, zmaierzam zorbic jutro jeszcze raz, by byly na koncach jeszcze trcohe jaśniejsze. ale moje pytanie to , czy jesli nie zafarbuje ich, bo ten rudy mi się bardzo podoba, to zaczną ciemnieć??
ew89cia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 21:20   #4928
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wydaje mi się że ciemnieć nie będą. Ale niech się wypowiedzą bardziej kompetentne wizażanki
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 07:57   #4929
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez pati172003 Pokaż wiadomość
Chcesz na dekoloryzowane i farbowane włosy nałożyć rozjaśniacz? Odradzam. Może Ci strasznie zniszczyć włosy..i nie wiadomo jaki kolor wyjdzie Lepiej odczekaj jeszcze tydzień i nałóż jakąś farbę np. superrozjaśniającą (ok. 135 str. chyba dziewczyny mi doradzały jaką użyć, a jakiej unikać).

p.s.
Do jakiego koloru dążysz?
i tu się pojawia problem
zawsze miałam ciemne włosy - teraz jasne rude, do których nie mogę się przyzwyczaić. Myślę o eksperymencie do blondu - zimnego, ale nie bardzo jasnego blondu.
Dziękuję za radę.

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
lepiej poczekaj co najmniej 2 tyg.,a najlepiej miesiąc chyba ze chcesz zafarbować szamponem koloryzującym (farbą półtrwałą)

Dziękuję za radę.
myślę, że poczekam jeszcze miesiąc, oswoję się z rudością na głowie, może mi się spodoba

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

I jeszcze jedna refleksja nt dekolora.
Przeszłam ją 2 - krotnie, obie u fryzjera. Pierwszy raz w listopadzie 2009 - w salonie Goldwella - nie pamiętam czym robili dekolor. Bez żadnego rezultatu. Drugi raz w marcu 2010 na dekolorze Ce Ce - zeszłam do rudości ale w międzyczasie na odrosty nałożyłam szampon w odcieniu mahoniu, więc miałam na głowie 2 kolory - przy skórze czerwony, na końcówkach czarny. Później doszedł 3 kolor - mój własny mysi, czyli odrosty .
Następnym etapem było obcięcie włosów - zostały 2 kolory - odrosty i czerwony (po szamponie został jak nic, nie zmył się po 28 razach!)
A kolejnym - 2 dekoloryzacja i na całej długości mam rudy, żadnej tęczy.
Za 2 dekolor + farba na całe włosy + strzyżenie + modelowanie zapłaciłam 165 PLN.
Za 1 ponad 300 PLN
W salonie obok mojego domu chcieli ponad 400 PLN (na krótkie włosy też do rudego)
Od czego to zależy?
czyżby tylko od pazerności fryzjera?
mihol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 09:21   #4930
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

i co teraz.....
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:29   #4931
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
i co teraz.....
śliczny kolorek (o ile aparat nie przekłamał koloru ), ja zamierzam właśnie coś takiego mieć na głowie - jasny brązik bez rudości (ide w czw.do fryzjera)

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez mihol Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę.
myślę, że poczekam jeszcze miesiąc, oswoję się z rudością na głowie, może mi się spodoba
powiem tylko ze szampony do blondów (te fioletowe) trochę gaszą płomienne rudości
Cytat:
Napisane przez mihol Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna refleksja nt dekolora.
Przeszłam ją 2 - krotnie, obie u fryzjera. Pierwszy raz w listopadzie 2009 - w salonie Goldwella - nie pamiętam czym robili dekolor. Bez żadnego rezultatu. Drugi raz w marcu 2010 na dekolorze Ce Ce - zeszłam do rudości ale w międzyczasie na odrosty nałożyłam szampon w odcieniu mahoniu, więc miałam na głowie 2 kolory - przy skórze czerwony, na końcówkach czarny. Później doszedł 3 kolor - mój własny mysi, czyli odrosty .
Następnym etapem było obcięcie włosów - zostały 2 kolory - odrosty i czerwony (po szamponie został jak nic, nie zmył się po 28 razach!)
A kolejnym - 2 dekoloryzacja i na całej długości mam rudy, żadnej tęczy.
Za 2 dekolor + farba na całe włosy + strzyżenie + modelowanie zapłaciłam 165 PLN.
Za 1 ponad 300 PLN
W salonie obok mojego domu chcieli ponad 400 PLN (na krótkie włosy też do rudego)
Od czego to zależy?
czyżby tylko od pazerności fryzjera?
Na pewno zależy sporo od firmy użytych produktów - nie oszukujmy się, produkty Ce-ce są ok.2-3 razy tańsze od goldwella, poza tym też długość włosów (rozumiem ze za 1 razem miałaś dłuższe) bo więcej produktu trzeba na nie zużyć, po trzecie też umiejscowienie salonu (wysokość czynszu )
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 10:30   #4932
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

robione tel bo nie mam bateri do aparatu kolor jest taki jak na zdj nr 1.Nie wiem co teraz polozyc zostalo mi pol dekoloryzatora ale nie bede go klasc bo mam za jasne te wlosy i strasznie odrost mi sie rzuca
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:37   #4933
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
robione tel bo nie mam bateri do aparatu kolor jest taki jak na zdj nr 1.Nie wiem co teraz polozyc zostalo mi pol dekoloryzatora ale nie bede go klasc bo mam za jasne te wlosy i strasznie odrost mi sie rzuca
Mi się podoba jak jest już bym nic nie robiła, no chyba ze Ty masz jakieś objekcje do co koloru
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:41   #4934
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jedyne co mam to 4 cm odrost:-/ i to zupelnie w innym kolorze na 2 zdj troszke widac. Naturalne wychodza mi spod spodu . Moj rzeczywisty kolor na zdj numer 1 przy swietle to lepiej wyglada



na drugim zdj troszke zle lampe ustawilam i wyszly nierowne kolorystycznie ale na pierwszym kolor idealnie odzwierciedlony

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2010-03-20 o 10:42
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:45   #4935
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
jedyne co mam to 4 cm odrost:-/ i to zupelnie w innym kolorze na 2 zdj troszke widac. Naturalne wychodza mi spod spodu . Moj rzeczywisty kolor na zdj numer 1 przy swietle to lepiej wyglada



na drugim zdj troszke zle lampe ustawilam i wyszly nierowne kolorystycznie ale na pierwszym kolor idealnie odzwierciedlony
dla mnie nadal kolor jest śliczny xD odrostu nie widzę, wiec powiedz co ty byś chciała z nimi zrobić? rozjaśnić czy przyciemnić? czy zmienić refleks?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:45   #4936
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

zaznaczylam moj naturalne:-/
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:48   #4937
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

sama nie wiem(( sa tak jasne ze chyba jednak je rozjasnie zadlugo mialam ciemne. Blizej mi do jasnych teraz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:49   #4938
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
zaznaczylam moj naturalne:-/
to poziom chyba ten sam, tylko zdekoloryzowane mają cieplejszy odcień, ja bym jakąś popielatą farbę użyła

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
sama nie wiem(( sa tak jasne ze chyba jednak je rozjasnie zadlugo mialam ciemne. Blizej mi do jasnych teraz
aha, to no ja bym dalej działała tym dekoloryzatorem, widać ze włosy w dobrej kondycji są
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 10:56   #4939
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

teraz to juz polece rozjasniaczem. Siostra-fryzjerka powiedziala ze zrobialby mi b.gesty baleyage bo moje sa dosc ciemne i dekoloryzator na nie nic nie daje a rozjasniacz mi je wyrowna.



aaaa i uwaga dla tych co mysla ze dekoloryzator sciagnie naturalny otoz nie gdyz sama wyprobowalam na wlasnej glowie i nic nie ruszylo natuaralnych jedyne co to teraz sa na maxa odzywione

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

pozatym ja mam zielone oczy i lepiej czuje sie w cieplych kolorach a moj naturalny jets ochydny

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

wlosy wcale nie zniszczone moga konce wygladac dziwnie ale zawsze po nocy mam siano na glowie.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-20, 10:57   #4940
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
teraz to juz polece rozjasniaczem. Siostra-fryzjerka powiedziala ze zrobialby mi b.gesty baleyage bo moje sa dosc ciemne i dekoloryzator na nie nic nie daje a rozjasniacz mi je wyrowna.



aaaa i uwaga dla tych co mysla ze dekoloryzator sciagnie naturalny otoz nie gdyz sama wyprobowalam na wlasnej glowie i nic nie ruszylo natuaralnych jedyne co to teraz sa na maxa odzywione

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

pozatym ja mam zielone oczy i lepiej czuje sie w cieplych kolorach a moj naturalny jets ochydny

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

wlosy wcale nie zniszczone moga konce wygladac dziwnie ale zawsze po nocy mam siano na glowie.
heh też mam zielone oczy ale jestem fanką raczej zimnych odcieni gęsty baleyage to dobry pomysł jeśli chcesz mieć jasne włoski wklej fotki po
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 11:22   #4941
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jaki sliczny kolorek Ci wyszedl a pasemka na niego to chyba dobry pomysl, ladnie ten kolorek bedzie wygladac z blondem


a jeszcze mam jedno pytanie co do dekoloryzacji
on sciaga farbe a mi sie przypomnialo ze w wakacje rozjasnialam wlosy do takiego jasnego brazu/wpadajacego w rudy rozjasniaczem ale pozniej zafarbowala mi fryzjerka na ciemno....eh.
to czy on sciagnie mi farbe i jest szansa ze mi wlosy zjasnieja?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 11:59   #4942
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

NO i przedewszystkim mniej bedzie widoczna ta roznica miedzy moimi naturalnymi a farbowanymi. Emilciu robilam tym dekoloryzatorem ktory kiedys wklejalas. Moim zdaniem jest szansa bo kiedys jak schodzilam z palette baleyagem to teraz wlasnie tam gdzie mialam ten baleyage sa troszke jasniesze wloski.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 13:13   #4943
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam pytanie. Już trzeci dzień (nie z rzędu ;]) używam Joanna Reflex Blond na włosy farbowane ciemnymi brązami. Na czubku głowy mam cudny rudy (taki jaki mi się marzył) ale na reszcie długości mam dalej ciemny brąz ;/ Moje pytanie brzmi: dalej używać Joanna Reflex Blond czy sięgnąć po np. Dekoloryzator/rozjaśniacz w kremie Joanny?
Chodzi o to, że ten w sprayu wcale nie zniszczył mi włosów ale efekt jest dość marny...
Co myślicie? Mam być cierpliwa?
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 18:37   #4944
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Już trzeci dzień (nie z rzędu ;]) używam Joanna Reflex Blond na włosy farbowane ciemnymi brązami. Na czubku głowy mam cudny rudy (taki jaki mi się marzył) ale na reszcie długości mam dalej ciemny brąz ;/ Moje pytanie brzmi: dalej używać Joanna Reflex Blond czy sięgnąć po np. Dekoloryzator/rozjaśniacz w kremie Joanny?
Chodzi o to, że ten w sprayu wcale nie zniszczył mi włosów ale efekt jest dość marny...
Co myślicie? Mam być cierpliwa?
rozjasniacz joanna w kremie, to nie dekoloryzator. ja bym tego nigdy na włosy nie nałożyła, nawet jakby ktoś mi zapłacił. użyj DEKOLORYZATORA albo rozjaśniacza lepszej firmy.

a spreju możesz cierpliwie używać- efekt będzie taki, że włosy na czubku coraz bardziej rude, a te zafarbowane bez większych zmian. to psikadło nie jest metodą na efektywne rozjaśnienie włosów

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez ew89cia Pokaż wiadomość
Witam
własnie dekoloryzowalam wlosy renee blanche, i z czrano-brazowych mam jasne rude, jestem narazie po jednej dekoloryzacji, zmaierzam zorbic jutro jeszcze raz, by byly na koncach jeszcze trcohe jaśniejsze. ale moje pytanie to , czy jesli nie zafarbuje ich, bo ten rudy mi się bardzo podoba, to zaczną ciemnieć??
bardzo możliwe, że zaczną ciemnieć, ale jak będziesz mieć szczęście, to ściemnieją bardzo niewiele(np o ton). ja bym zostawiła i nie farbowała jeżeli podoba ci się kolor, zwłaszcza, ze po farbowaniu mogą być bardzo ciemne, nawet jeżeli zachowasz ostrożność i użyjesz jasniejszej farby i skrócisz czas trzymania
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-20, 20:32   #4945
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
rozjasniacz joanna w kremie, to nie dekoloryzator. ja bym tego nigdy na włosy nie nałożyła, nawet jakby ktoś mi zapłacił. użyj DEKOLORYZATORA albo rozjaśniacza lepszej firmy.

a spreju możesz cierpliwie używać- efekt będzie taki, że włosy na czubku coraz bardziej rude, a te zafarbowane bez większych zmian. to psikadło nie jest metodą na efektywne rozjaśnienie włosów

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------


bardzo możliwe, że zaczną ciemnieć, ale jak będziesz mieć szczęście, to ściemnieją bardzo niewiele(np o ton). ja bym zostawiła i nie farbowała jeżeli podoba ci się kolor, zwłaszcza, ze po farbowaniu mogą być bardzo ciemne, nawet jeżeli zachowasz ostrożność i użyjesz jasniejszej farby i skrócisz czas trzymania
Chodziło mi o tą Joannę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...loryzujacy.htm
Na KWC ma dobre opinie ;]
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 08:55   #4946
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jestem po dekoloryzacji, wlosy są w takim odcieniu karmelowym, jasny brąz w bardzo ciepłym odcieniu, przy skórze w mocnym swietle widać rudość. Ale ogólnie jestem zadowolona tylko że ja chcę jednak ciemniejszy kolorek, tzn taki naturalny brąz, nie ciemny, po prostu sredni.
za 2 tygodnie będe farbowac włosy, chociaz chyba zdecyduje sie na szampon i polecacie kupic farbe o 2 odcienie jasniejsza? Jesli chcę uzyskać średni brąz to kupić ciemny blond?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 09:43   #4947
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Już trzeci dzień (nie z rzędu ;]) używam Joanna Reflex Blond na włosy farbowane ciemnymi brązami. Na czubku głowy mam cudny rudy (taki jaki mi się marzył) ale na reszcie długości mam dalej ciemny brąz ;/ Moje pytanie brzmi: dalej używać Joanna Reflex Blond czy sięgnąć po np. Dekoloryzator/rozjaśniacz w kremie Joanny?
Chodzi o to, że ten w sprayu wcale nie zniszczył mi włosów ale efekt jest dość marny...
Co myślicie? Mam być cierpliwa?
psikaj dalej, z tym ze częściej/wiecej na ciemniejsze partie ten spary rozjaśnia jednoroazowo ok.1/4 tonu wiec żeby była widoczna różnica to trzeba by ok 2 tyg.używać
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 09:50   #4948
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wczoraj, byłam u fryzjera i rozjaśniłam górę włosów tzn. jedną warstwę . Są w kolorze rudym jasnym z blond prześwitami wcale NIE SĄ ZNISZCZONE !
Ale,wolę je zregenerować i dopiero do wakacji zrobię platyne POLECAM !
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:02   #4949
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
jaki sliczny kolorek Ci wyszedl a pasemka na niego to chyba dobry pomysl, ladnie ten kolorek bedzie wygladac z blondem


a jeszcze mam jedno pytanie co do dekoloryzacji
on sciaga farbe a mi sie przypomnialo ze w wakacje rozjasnialam wlosy do takiego jasnego brazu/wpadajacego w rudy rozjasniaczem ale pozniej zafarbowala mi fryzjerka na ciemno....eh.
to czy on sciagnie mi farbe i jest szansa ze mi wlosy zjasnieja?

mial ktos taki przypadek?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 10:07   #4950
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
psikaj dalej, z tym ze częściej/wiecej na ciemniejsze partie ten spary rozjaśnia jednoroazowo ok.1/4 tonu wiec żeby była widoczna różnica to trzeba by ok 2 tyg.używać
Wielkie dzięki a już myślałam, że to nic nie da :P
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.