Już nie panny, ale zawsze młode :D - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-26, 14:29   #4921
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
To musimy zbierać ekipę A ktoś jeszcze jest z tamtych stron ? A ty jesteś skąd dokładnie ?
ja mieszkam niedaleko trzebnicy
nasza moderatorka- Martucha jest z Wro
Mili obiecała przyjechać <o ile bedzie sie juz niedlugo dobrze czuła>
No i Izydkę wyciągniemy z Obornik

Się nas trochę nazbierało...
A Lil gdzie teraz przebywa??
Bo wydaje mi się, że jeszcze niedawno często we Wro bywała?
Cytat:
Napisane przez dudziakowa Pokaż wiadomość
buziaczki ide do lozeczka spac....
miłego leżakowania


Ja już po pracy... siedzę u małżonka w pracy
A Iza Wam się nie pochwaliła, że odkryła w sobie nowy talent...
strzyżenie
Się uśmiałam...
Lecę pograć w kalambury na kurniku
Gra któraś?
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:03   #4922
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Hej,
Wpadlam sie tylko zameldowac i poczytac - sil brak. Norma




P.S A Gosiu: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/ca...extiles/10702/
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:38   #4923
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
eeee tam... wcale im się podobać nie musi
Ważne że mnie się podoba i wyglądam w niej bardzo ładnie <wrodzona skromność>
I dzięki Ci bratnia duszo, że chociaż Tobie się podoba
Pokazuj ołówa!
hihi... bardzo minimalny ołówek poniżej

Cytat:
Napisane przez LOLA7 Pokaż wiadomość
JaA i właśnie mnie mąz powiadomił że w sobotę chłopaki przychodzą na meczyk do nas do domu. Kurcze odkąd mieszkamy sami to non stop ktoś się u nas gości:P
Ale nawet się cieszę będa też 2 dziewczyny więc popijemy w męskim gronie
fajne są takie spotkanka

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Ja dziś rano znów się zdrażniłam bardzo Ta klientka co mojemu małżonowi od ponad 3 tyg nie chce zapłacić, dziś się rano z nim widziała i juz zarzuca mu wogóle kłamstwo, że oszukiwała na materiałach, że niby kradł i takie tam inne I że ona nie da z siebie robić idiotki i nie będzie nic płacić. Juz nie wiemy co robić
o jaaaa... co za babsko

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
poza tym jakoś dzisiaj nie mam w ogóle nastroju idę dzisiaj na 16 do swojego gina na wizytę i mam stracha
nie martw się zobaczysz, że wszystko będzie dobrze, a już całkiem niedługo urodzisz ślicznego i ZDROWEGO bobaska a my wizazowe ciotki będziemy się rozczulać nad zdjęciami Dawidka

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Moj jest w domu codziennie tylko czasem wraca późno...
eee tam... takie dniowe delegacje to nie delegacje

Cytat:
Napisane przez dudziakowa Pokaż wiadomość
Tak tak dzis odpoczywam.....a mojz TZ tez dzis ranos twierdzil ze mi sie brzuszek powiekszy... ja tam nic nie widze.... ale moze moj TZ juz sobie wyobraza jak rosnie.. ON topiero bedzie super tata...
pewnie już się doczekać nie może i stąd te "zwidy"

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
A Iza Wam się nie pochwaliła, że odkryła w sobie nowy talent...
strzyżenie
Się uśmiałam...
Lecę pograć w kalambury na kurniku
Gra któraś?
ad1. Izulka pochwal sie talentem... bo nie kumam
ad2. ja kiedyś w to grałam ale miałam śmiechu

dziś strzeliłam focha na płaszczyki, bo w żadnym nie wyglądałam tak jak trzeba i kupiłam sobie kurtkę ze skóry (oczywiście ekologicznej ) i też do końca zadowolona nie jestem zdjęcia nie daje, bo pełno ich teraz i każdy pewnie wie o czym pisze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00314.jpg (56,6 KB, 15 załadowań)
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 15:38   #4924
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D


Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
no dziewczynki obstawiajcie .........do wygrania cenne nagroda !!!!a mianowicie ta ktora wygra.....a bedzie was wiecej zyska miano Najlepszej Wizażowej Cioci
oj bywaja......moj jest bardzo tajemniczy.....dlatego mam nadzieje ze jutro poznam plec!!!
Niech no spojrzę swoim okiem...będzie dziewczynka...oho!



Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
dzięki żabuś
To hotelik w którym byłam w Egipcie :
http://www.eximtours.pl/index.php?pi...peofboard%5D=1
Kurczaku my za 7 dni zapłaciliśmy 1750zł od osoby, popatrzcie jak się zmieniło
makabrito!
Fajny hotelik...ale cena poraża...

Idę na obiaduńcio...
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:08   #4925
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

czesc

bylam u tego lekarza... i niestey mam wiekszosc czasu poswiecic na lezenie nienawidze lezec ale jak boli i twardnieje

dal mi lekarstwa i powiedzial ze wszystko jet ok ale lekkie stwardnienie faktycznie jest... 6 ide znowu i poznam plec jak nie to gin bedzie mial przekichane

Kurcze zeby te skurcze () przeszly do kwietnia bo TZ jedzie to tej kliniki... a przeciez musze go przynajmniej w dniu zabiegu odwiedzic...
mmm...

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam wczoraj zajrzeć jeszcze raz do Was, ale mi wizaż się nie chciał otworzyć poza tym jakoś dzisiaj nie mam w ogóle nastroju idę dzisiaj na 16 do swojego gina na wizytę i mam stracha
czemu masz stracha przecie masz synka zdrowego jak rydz

aaa to moj nowy nabytek... co myslicie
http://www.allegro.pl/item585805434_...nowe_m_38.html
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:18   #4926
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
No widzisz - znowu sprzątasz Będzie dziewczynka jak nic a ja będę najlepszą ciocią wizażową
zobaczymy

Cytat:
Napisane przez dudziakowa Pokaż wiadomość
WItacjie dziekuje za pocieszenie....

Tak tak dzis odpoczywam.....a mojz TZ tez dzis ranos twierdzil ze mi sie brzuszek powiekszy... ja tam nic nie widze.... ale moze moj TZ juz sobie wyobraza jak rosnie.. ON topiero bedzie super tata...


buziaczki ide do lozeczka spac....
bedzie bedzie.......a jak poczuje ruchy malenstwa pod reka to bedzie mial banana na twarzy od ucha do ucha!!

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
hihi... bardzo minimalny ołówek poniżej

fajna kiecka

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość


Niech no spojrzę swoim okiem...będzie dziewczynka...oho!



widze ze zaklady staly sie ciekawe hehe

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

ja wlasnie skonczylam sprzatac to teraz tylko relaks!!!
ale chyba skocze zaraz pod prysznic.......
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 16:44   #4927
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
ja mieszkam niedaleko trzebnicy
nasza moderatorka- Martucha jest z Wro
Mili obiecała przyjechać <o ile bedzie sie juz niedlugo dobrze czuła>
No i Izydkę wyciągniemy z Obornik
Się nas trochę nazbierało...


Lecę pograć w kalambury na kurniku
Gra któraś?
No to trochę nas będzie Chociaz ja nie wszystkie kobietki znam niestety jeszcze

A jaki masz nick na kurniku ? bo ja często przesiaduję na kalamburach własnie
Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
dziś strzeliłam focha na płaszczyki, bo w żadnym nie wyglądałam tak jak trzeba i kupiłam sobie kurtkę ze skóry (oczywiście ekologicznej ) i też do końca zadowolona nie jestem zdjęcia nie daje, bo pełno ich teraz i każdy pewnie wie o czym pisze
Jesli kojarzę te kórteczki to też na taką choruję A spódniczka super
Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
bylam u tego lekarza... i niestey mam wiekszosc czasu poswiecic na lezenie nienawidze lezec ale jak boli i twardnieje

dal mi lekarstwa i powiedzial ze wszystko jet ok ale lekkie stwardnienie faktycznie jest... 6 ide znowu i poznam plec jak nie to gin bedzie mial przekichane

Kurcze zeby te skurcze () przeszly do kwietnia bo TZ jedzie to tej kliniki... a przeciez musze go przynajmniej w dniu zabiegu odwiedzic...
mmm...


aaa to moj nowy nabytek... co myslicie
http://www.allegro.pl/item585805434_...nowe_m_38.html
To musisz się stosować i dużo leżeć a będzie ok Fajnie żeby ci się udało dowiedzieć tą płeć na 100%

A spodnie rurki - no cudo poprostu Nawet nie wiedziałam że są w zarze ciążowe ciuszki i w dodatku takie super
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 16:57   #4928
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Hejka żoneczki
późno dzisiaj ale lepiej późno niż wcale...
Dopiero teraz kompa włączyłam późno jak dla mnie ale wcześniej trochę dom ogarnęłam i upiekłam jabłecznik potem bo bankach latałam i zakupki a teraz już jestem dla Was
Pogoda u nas zmienna że szok świeci słońce, za chwilę czarna chmura i leje trzeba mieć szczęście, żeby wyjść i nie zmóc no i do tego silny wiatr grr...

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Witam w ponury dzien!!!
ja wczoraj zalapalam jakiegos dola i chodzilam naburmuszona na wszystkich......mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej......a jak pomysle ze jutro bede podgladac moje malenstwo w brzuszku to az mi sie mordka cieszy moze sie dowiem co za lokatora mam??
wyobrażam sobie jak się musisz cieszyć już będziesz wiedział co i będziesz mogła kupować ubranka i dodatki ,no i wybierać imię najważniejsze żeby zdrowe było

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Odpisuje hurtem - no własnie najgorsze jest to że nie mamy umowy Bo małżon robił jej wcześniej kilka innych rzeczy, w sumie już od ponad roku robi jej zlecenia z małymi przerwami gdzie szedł na jakies inne małe fuchy i w sumie to była jego najbardziej wiarygodna klientka. Później na kolejne jej zlecenia już nie spisywaliśmy umowy bo mieliśmy do siebie zaufanie no i dzięki temu moglismy z mężem zaoszczędzić ( nie płaciliśmy podatku bo nie było przychodów teoretycznie ) I ona zawsze płaciła bez zająknięcia. No a ta ostatnia robota - kobiecie się cos odwidziało TŻ siedział tam dwa tyg. ale po 14 godz!! bo chciała mieć to ekspresowo zrobione (cały gabinet dentystyczny), stawał na głowie by się wyrobić. No i teraz ona siedzi w gabinecie i zarabia pieniążki a my wielkie g.... No i za bardzo nie mamy jak do niej dogryźć się bo nie ma umowy Tak to się wychodzi z pseudo znajomymi
nie mam słow na tego babsztyla, co jej strzeliło do łba ,że wcześniej było ok a teraz robi problemy???

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość

no dziewczynki obstawiajcie .........do wygrania cenne nagroda !!!!a mianowicie ta ktora wygra.....a bedzie was wiecej zyska miano Najlepszej Wizażowej Cioci
ja stawiam na dziewczynkę

Cytat:
Napisane przez dudziakowa Pokaż wiadomość
WItacjie dziekuje za pocieszenie....

Tak tak dzis odpoczywam.....a mojz TZ tez dzis ranos twierdzil ze mi sie brzuszek powiekszy... ja tam nic nie widze.... ale moze moj TZ juz sobie wyobraza jak rosnie.. ON topiero bedzie super tata...


buziaczki ide do lozeczka spac....
miłego odpoczynku no tatuś będzie wzorowy i mamusia też ... trzymaj się cieplutko

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość

dziś strzeliłam focha na płaszczyki, bo w żadnym nie wyglądałam tak jak trzeba i kupiłam sobie kurtkę ze skóry (oczywiście ekologicznej ) i też do końca zadowolona nie jestem zdjęcia nie daje, bo pełno ich teraz i każdy pewnie wie o czym pisze
a ja z chęcią bym zobaczyła tą kurteczkę

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
czesc

bylam u tego lekarza... i niestey mam wiekszosc czasu poswiecic na lezenie nienawidze lezec ale jak boli i twardnieje

Kurcze zeby te skurcze () przeszly do kwietnia bo TZ jedzie to tej kliniki... a przeciez musze go przynajmniej w dniu zabiegu odwiedzic...
mmm...

aaa to moj nowy nabytek... co myslicie
http://www.allegro.pl/item585805434_...nowe_m_38.html
to oszczędzaj się Kochana jak pan doktor kazał najważniejsze że jest ok

a co mężusiowi jest???

spodenki fajne ale jakie wąziutkie chudzinka z Ciebie
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 18:06   #4929
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

czesc
wlasnie mi sie popsul humor a byl taki dobry przez caly dzien ale jak to sie mowi "nie chwal dnia przed zachodem slonca"
przed chwila wrocil moj malzon z pracy i oznajmil mi ze ma dwie wiadomosci jedna zla a druga dobra... dobra to taka ze go nie zwolnia z pracy a zla ze zabrali im wszystkim godziny i zamiast 40 maja 37,5 i na dodatek zamiast zaczynac od 8-16:30 pracuja od 9-17 toz to przeciez on bedzie jeszcze pozniej wracal niz do tej pory ale jestem wsciekla
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 18:36   #4930
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
czesc
wlasnie mi sie popsul humor a byl taki dobry przez caly dzien ale jak to sie mowi "nie chwal dnia przed zachodem slonca"
przed chwila wrocil moj malzon z pracy i oznajmil mi ze ma dwie wiadomosci jedna zla a druga dobra... dobra to taka ze go nie zwolnia z pracy a zla ze zabrali im wszystkim godziny i zamiast 40 maja 37,5 i na dodatek zamiast zaczynac od 8-16:30 pracuja od 9-17 toz to przeciez on bedzie jeszcze pozniej wracal niz do tej pory ale jestem wsciekla
rozumiem co czujesz u nas tu w Irl jest jeszcze gorzej mój mąż pracował po 30 pare h a teraz ma 20 albo i mniej ale cóż trzeba się cieszyć, że wogóle jest praca bo teraz wszędzie zwalniają albo właśnie ucinają godziny i dużo polaków wraca do PL
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 18:39   #4931
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Witam po wizycie
Wyszłam z takim bananem na twarzy z maluchem wszystko oki, tylko ja mam jakąś małą infekcję. Na szczęście moje obawy się nie sprawdziły, ale nie będę Wam tutaj smęcić.

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Odpisuje hurtem - no własnie najgorsze jest to że nie mamy umowy Bo małżon robił jej wcześniej kilka innych rzeczy, w sumie już od ponad roku robi jej zlecenia z małymi przerwami gdzie szedł na jakies inne małe fuchy i w sumie to była jego najbardziej wiarygodna klientka. Później na kolejne jej zlecenia już nie spisywaliśmy umowy bo mieliśmy do siebie zaufanie no i dzięki temu moglismy z mężem zaoszczędzić ( nie płaciliśmy podatku bo nie było przychodów teoretycznie ) I ona zawsze płaciła bez zająknięcia. No a ta ostatnia robota - kobiecie się cos odwidziało TŻ siedział tam dwa tyg. ale po 14 godz!! bo chciała mieć to ekspresowo zrobione (cały gabinet dentystyczny), stawał na głowie by się wyrobić. No i teraz ona siedzi w gabinecie i zarabia pieniążki a my wielkie g.... No i za bardzo nie mamy jak do niej dogryźć się bo nie ma umowy Tak to się wychodzi z pseudo znajomymi
no to trochę i kaszana

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
no dziewczynki obstawiajcie .........do wygrania cenne nagroda !!!!a mianowicie ta ktora wygra.....a bedzie was wiecej zyska miano Najlepszej Wizażowej Cioci
jaka fajna nagroda do zgarnięcia

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
hihi... bardzo minimalny ołówek poniżej

nie martw się zobaczysz, że wszystko będzie dobrze, a już całkiem niedługo urodzisz ślicznego i ZDROWEGO bobaska a my wizazowe ciotki będziemy się rozczulać nad zdjęciami Dawidka
ad. 1 fajna spódniczka, takie proste mi się podobają
ad. 2

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
bylam u tego lekarza... i niestey mam wiekszosc czasu poswiecic na lezenie nienawidze lezec ale jak boli i twardnieje

czemu masz stracha przecie masz synka zdrowego jak rydz

aaa to moj nowy nabytek... co myslicie
http://www.allegro.pl/item585805434_...nowe_m_38.html
ad. 1 zobaczysz poleżysz trochę i na następnej wizycie będzie lepiej
ad. 2 takie głupie przeczucie miałam, ogólnie przed każdą wizytę czuję taki niepokój
ad. 3 fajne spodnie

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
przed chwila wrocil moj malzon z pracy i oznajmil mi ze ma dwie wiadomosci jedna zla a druga dobra... dobra to taka ze go nie zwolnia z pracy a zla ze zabrali im wszystkim godziny i zamiast 40 maja 37,5 i na dodatek zamiast zaczynac od 8-16:30 pracuja od 9-17 toz to przeciez on bedzie jeszcze pozniej wracal niz do tej pory ale jestem wsciekla
najważniejsze, że ma pracę
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 18:45   #4932
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

wiem powinnismy sie cieszyc ze wogole ma prace, ale Tz stwierdzil ze jakby go zwolnili to bysmy poprostu wczesniej wrocili do kraju a tak to trzeba bedzie jeszcze bardziej zacisnac pasa zeby jak najwiecej odlozyc ehhh juz nie bede Wam smucic
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 18:54   #4933
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość



wyobrażam sobie jak się musisz cieszyć już będziesz wiedział co i będziesz mogła kupować ubranka i dodatki ,no i wybierać imię najważniejsze żeby zdrowe było





ja stawiam na dziewczynkę



wiesz w sumie mi to jest obojetne i tak bede kochac z calych sil-byle zdrowe bylo!!! a imiona juz daawnoo wybrane
kurcze widze zdania sa podzielone......tak samo wsrod moich znajomych

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
czesc
wlasnie mi sie popsul humor a byl taki dobry przez caly dzien ale jak to sie mowi "nie chwal dnia przed zachodem slonca"
przed chwila wrocil moj malzon z pracy i oznajmil mi ze ma dwie wiadomosci jedna zla a druga dobra... dobra to taka ze go nie zwolnia z pracy a zla ze zabrali im wszystkim godziny i zamiast 40 maja 37,5 i na dodatek zamiast zaczynac od 8-16:30 pracuja od 9-17 toz to przeciez on bedzie jeszcze pozniej wracal niz do tej pory ale jestem wsciekla
hmm obcinaja godziny......czyzby na wyspy tez zawital kryzys
no niestety raz jest lepiej raz gorzej, ale na pocieszenie masz

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Witam po wizycie
Wyszłam z takim bananem na twarzy z maluchem wszystko oki, tylko ja mam jakąś małą infekcję. Na szczęście moje obawy się nie sprawdziły, ale nie będę Wam tutaj smęcić.







jaka fajna nagroda do zgarnięcia

no widzisz trzabylo sie zamartwiac ze dzidzia za mala?? a nawet gdyby to przeciez jesli mama malutka to i dzidziol!!ale wszystko ok to teraz tylko sie cieszyc
a nagroda bezcenna

ja juz po kapieli-czysta i pachnaca......moze w koncu dzisiaj jakis seksik bedzie z tż......oj tego mi w ciazy najbardziej brakuje.....ale ochota tez jakos nie specjalna.....mam nadzieje ze po ciazy wszystko wroci do normy
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 18:59   #4934
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
nie mam słow na tego babsztyla, co jej strzeliło do łba ,że wcześniej było ok a teraz robi problemy???
Chyba to jej strzeliło do głowy, że już jej mój mąż nie będzie potrzebny więc może go na koniec kopnąć w Ech... szkoda słów na takie osoby. Najgorsze jest to, że TŻ bardzo to dotknęło - to że go nazwano złodziejem i oszustem a on cholera az za uczciwy jest, nawet ja mu to powtarzam często Nie można byc za dobrym bo ci wejdą na głowę albo puszczą z torbami
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Witam po wizycie
Wyszłam z takim bananem na twarzy z maluchem wszystko oki, tylko ja mam jakąś małą infekcję. Na szczęście moje obawy się nie sprawdziły, ale nie będę Wam tutaj smęcić.

no to trochę i kaszana
To super że z dzidzią ok
No a z moimi sprawami - jak wyżej

Z tego wszystkiego ja chodzę też tez naminowana i zestresowana. A jak tak jest to wtedy jem na potęgę bo zawsze zajadam stresy Właśnie wpałaszowałam sama całe ogromne wędzone udko z kurczaka - nie mogłam się pochamować, to był moment a teraz siedzę pełna jak balon i jest mi niedobrze. No i jestem ogromnie zła na siebie

kotekk81
- no to rzeczywiście porażka z tą pracą męża ale może jeszcze się to odmieni w końcu kryzys minie, najważniejsze że jest praca A wrócić zawsze można

Edytowane przez Anusia_piekniusia
Czas edycji: 2009-03-26 o 19:02 Powód: Bo kotekk mi uciekł gdzieś
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:22   #4935
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Hi ja na chwilę tylko, wróciłam z basenu i czekam na swoje kumpele, dzisiaj winko a jutro albo w sobotę na piwko i pizze pójdziemy uwielbiam nasze spotkania
Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
dzięki

fajowy ten ołówek a płaszczyk hmm...wprawdzie kupiłam i płaszczyk (tzn kurtko - płaszczyk) i kurtkę - skajkę kurtki sajki są super

Agacior dasz radę!!!!

Spadam - małpy przylazły
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:23   #4936
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Witam po wizycie
Wyszłam z takim bananem na twarzy z maluchem wszystko oki, tylko ja mam jakąś małą infekcję. Na szczęście moje obawy się nie sprawdziły, ale nie będę Wam tutaj smęcić.
najważniejsze, że z dzidzią wszystko oki

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
wiem powinnismy sie cieszyc ze wogole ma prace, ale Tz stwierdzil ze jakby go zwolnili to bysmy poprostu wczesniej wrocili do kraju a tak to trzeba bedzie jeszcze bardziej zacisnac pasa zeby jak najwiecej odlozyc ehhh juz nie bede Wam smucic
a kiedy macie zamiar zjechać??

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość

hmm obcinaja godziny......czyzby na wyspy tez zawital kryzys
no niestety raz jest lepiej raz gorzej, ale na pocieszenie masz

ja juz po kapieli-czysta i pachnaca......moze w koncu dzisiaj jakis seksik bedzie z tż......oj tego mi w ciazy najbardziej brakuje.....ale ochota tez jakos nie specjalna.....mam nadzieje ze po ciazy wszystko wroci do normy
zawitał niestety i wszyscy odczuwają jego skutki

to upojnej nocy życzę

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Chyba to jej strzeliło do głowy, że już jej mój mąż nie będzie potrzebny więc może go na koniec kopnąć w Ech... szkoda słów na takie osoby. Najgorsze jest to, że TŻ bardzo to dotknęło - to że go nazwano złodziejem i oszustem a on cholera az za uczciwy jest, nawet ja mu to powtarzam często Nie można byc za dobrym bo ci wejdą na głowę albo puszczą z torbami


Z tego wszystkiego ja chodzę też tez naminowana i zestresowana. A jak tak jest to wtedy jem na potęgę bo zawsze zajadam stresy Właśnie wpałaszowałam sama całe ogromne wędzone udko z kurczaka - nie mogłam się pochamować, to był moment a teraz siedzę pełna jak balon i jest mi niedobrze. No i jestem ogromnie zła na siebie
tak właśnie myślałam, że to już jej ostatnie zlecenie i dlatego tak pogrywa
kurczę ciężko Wam będzie teraz od niej tą kasę odzyskać jak chodzi o pieniądze to nie ma przyjaciół
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:43   #4937
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
wiem powinnismy sie cieszyc ze wogole ma prace, ale Tz stwierdzil ze jakby go zwolnili to bysmy poprostu wczesniej wrocili do kraju a tak to trzeba bedzie jeszcze bardziej zacisnac pasa zeby jak najwiecej odlozyc ehhh juz nie bede Wam smucic
ale kiedy macie zamiar wrócić do Polski

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
no widzisz trzabylo sie zamartwiac ze dzidzia za mala?? a nawet gdyby to przeciez jesli mama malutka to i dzidziol!!ale wszystko ok to teraz tylko sie cieszyc
a nagroda bezcenna

ja juz po kapieli-czysta i pachnaca......moze w koncu dzisiaj jakis seksik bedzie z tż......oj tego mi w ciazy najbardziej brakuje.....ale ochota tez jakos nie specjalna.....mam nadzieje ze po ciazy wszystko wroci do normy
ad. 1 ale zawsze jakiś strach zostaje
ad. 2 my na razie mamy 5 dni postu, bo na infekcję muszę brać tabletki dopochwowe a mąż na to, że i tak kochamy się teraz raz na 2 tygodnie to mówi, że nie odczuje różnicy

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
To super że z dzidzią ok

No a z moimi sprawami - jak wyżej
ad. 1
ad. 2 najgorzej robić właśnie takie interesy ze znajomym znajomego

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
najważniejsze, że z dzidzią wszystko oki
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 19:55   #4938
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

ostatni dzien w pracy bede 24 lipiec a wracamy okolo 1 sierpnia w zaleznosci jak nam sie uda pozalatwiac tu wszystkie sprawy
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 20:42   #4939
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość



zawitał niestety i wszyscy odczuwają jego skutki

to upojnej nocy życzę

to mam kolejny argument ze dobrze zrobilismy z tż wracajc na stale.....powiem wam ze my tez nie mielismy latwo.....w zeszlym roku jak zmienilismy mieszkanie i miejscowosc to i musielismy zmienic prace ze wzgledu na dojazd i ja znalazlam bez problemu-po jednej rozmowie mnie przyjeli......ale tż 2 mce szukal-pamietam jak dzis jakiego wtedy mial doła......i w koncu wrocil do tej pracy , ktora mial, wczesniej i byl zmuszony dojezdzac niestety, ale my mielismy inna sytuacje bo juz wiedzielismy ze bedziemy zjezdzac to tż stwierdzil ze pomeczy sie jakos z tymi dojazdami przez 4 mce- bylo tak ze konczyl o 22.00 a w domu byl kolo 24.00!!a ja mialam do pracy 5 min piechotka jak na ironie losu....

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość


ad. 1 ale zawsze jakiś strach zostaje
ad. 2 my na razie mamy 5 dni postu, bo na infekcję muszę brać tabletki dopochwowe a mąż na to, że i tak kochamy się teraz raz na 2 tygodnie to mówi, że nie odczuje różnicy



2 tygodnie to nie jest tak zle.......u nas to dopiero zastoj- zascianek pomalu hehe..........juz mija 2 mc od ostatniego razu!!!a od poczatku ciazy kochalismy sie tylko raz!! nie wiem jakos nie mialam ochoty wogole......teraz ochota jest ale jakos sie boje......

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
ostatni dzien w pracy bede 24 lipiec a wracamy okolo 1 sierpnia w zaleznosci jak nam sie uda pozalatwiac tu wszystkie sprawy
czyli juz na stale??? my dokladnie o tym samym czasie zjezdzalismy......chyba 29 lipca lecielismy do domu......zeby zdazyc jeszcze cos przygotowac przed weselem ktore odbylo sie 16.08......
a jak dlugo jestescie juz na wygnaniu??
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 21:07   #4940
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość

2 tygodnie to nie jest tak zle.......u nas to dopiero zastoj- zascianek pomalu hehe..........juz mija 2 mc od ostatniego razu!!!a od poczatku ciazy kochalismy sie tylko raz!! nie wiem jakos nie mialam ochoty wogole......teraz ochota jest ale jakos sie boje......[COLOR="Silver"]

a jak dlugo jestescie juz na wygnaniu??
w sumie ja nie wiem jak to jest w ciąży ale słyszałam że można i to też dla dzidzi dobre
my teraz przez to moje leczenie też musieliśmy pościc 1,5 miesiąca ale już przestałam bra te wszystkie czopki itd no i wczoraj byłą upoooojna noc bosko po takim czasie

na wygnaniu ja już prawie 3 lata a małżon prawie 5

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
ostatni dzien w pracy bede 24 lipiec a wracamy okolo 1 sierpnia w zaleznosci jak nam sie uda pozalatwiac tu wszystkie sprawy
no to już niedługo prenie już odliczasz dni??
my nie planujemy powrotu narazie i kilka ładnych latek pewnie tu posiedzimy
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:18   #4941
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Morduchny przyszła ona se! znaczy się...żem ja!
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
ja juz po kapieli-czysta i pachnaca......moze w koncu dzisiaj jakis seksik bedzie z tż......oj tego mi w ciazy najbardziej brakuje.....ale ochota tez jakos nie specjalna.....mam nadzieje ze po ciazy wszystko wroci do normy
Ale się rozpuściły nooo!! O sexiku zajeżdżają, aż mi na stole szklanka drży...
...proszę mi tu nie tego...bo no..się naczytam i męczyć męża będę..
..ooo przepraszam, już mi lepiej,,
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Witam po wizycie
Wyszłam z takim bananem na twarzy z maluchem wszystko oki, tylko ja mam jakąś małą infekcję. Na szczęście moje obawy się nie sprawdziły, ale nie będę Wam tutaj smęcić.
Nie marudzić, tylko pisać wszystko co sie wie...pisać, pisać..bo lańsko indywidualne będzie,.. to jak będzie malutka??
Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
przed chwila wrocil moj malzon z pracy i oznajmil mi ze ma dwie wiadomosci jedna zla a druga dobra... dobra to taka ze go nie zwolnia z pracy a zla ze zabrali im wszystkim godziny i zamiast 40 maja 37,5 i na dodatek zamiast zaczynac od 8-16:30 pracuja od 9-17 toz to przeciez on bedzie jeszcze pozniej wracal niz do tej pory ale jestem wsciekla
trzymam kciuki, zeby sie poprawiło...
Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
bylam u tego lekarza... i niestey mam wiekszosc czasu poswiecic na lezenie nienawidze lezec ale jak boli i twardnieje

dal mi lekarstwa i powiedzial ze wszystko jet ok ale lekkie stwardnienie faktycznie jest... 6 ide znowu i poznam plec jak nie to gin bedzie mial przekichane
Kurcze zeby te skurcze () przeszly do kwietnia bo TZ jedzie to tej kliniki... a przeciez musze go przynajmniej w dniu zabiegu odwiedzic...
mmm...
O Agatuś Ty leżakuj sobie, a monitor powieś nad sobą, w ręku klawiatura i śmigasz ....pisiu pisiu...
Dbać o siebie trzeba Słonko.
Nie bij ginusia...
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
to mam kolejny argument ze dobrze zrobilismy z tż wracajc na stale.....powiem wam ze my tez nie mielismy latwo.....w zeszlym roku jak zmienilismy mieszkanie i miejscowosc to i musielismy zmienic prace ze wzgledu na dojazd i ja znalazlam bez problemu-po jednej rozmowie mnie przyjeli......ale tż 2 mce szukal-pamietam jak dzis jakiego wtedy mial doła......i w koncu wrocil do tej pracy , ktora mial, wczesniej i byl zmuszony dojezdzac niestety, ale my mielismy inna sytuacje bo juz wiedzielismy ze bedziemy zjezdzac to tż stwierdzil ze pomeczy sie jakos z tymi dojazdami przez 4 mce- bylo tak ze konczyl o 22.00 a w domu byl kolo 24.00!!a ja mialam do pracy 5 min piechotka jak na ironie losu....
O króliczku najsłodszy....o 24 w domu???

Oglądał ktoś "moment prawdy"? ...dobre było czooo??
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:25   #4942
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Morduchny przyszła ona se! znaczy się...żem ja!

Ale się rozpuściły nooo!! O sexiku zajeżdżają, aż mi na stole szklanka drży...
...proszę mi tu nie tego...bo no..się naczytam i męczyć męża będę..
..ooo przepraszam, już mi lepiej,,
to biedny mężulo będzie dziś
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:32   #4943
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
ostatni dzien w pracy bede 24 lipiec a wracamy okolo 1 sierpnia w zaleznosci jak nam sie uda pozalatwiac tu wszystkie sprawy
A jak długo w sumie już jesteście na wygnaniu ? Cieszysz się że już wracacie za praktycznie pół roku ?
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
ad. 2 najgorzej robić właśnie takie interesy ze znajomym znajomego
No właśnie - ze znajomymi to się dobrze tylko imprezuje a nie robi interesy
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
tak właśnie myślałam, że to już jej ostatnie zlecenie i dlatego tak pogrywa
kurczę ciężko Wam będzie teraz od niej tą kasę odzyskać jak chodzi o pieniądze to nie ma przyjaciół
No właśnie - wie że nic jej już nie możemy zrobić i nie będzie potrzebować juz mojego TŻ więc może go olać Ale obmyslamy już plan zemsty - nawet jak nie wyjdzie z kasą to jej tak uprzykrzymy życie że sama kasę w zębach przyniesie!
Ale póki co musimy przyoszczędzić trochę i zacisnąć pasa niestety bo nim małżon zarobi kolejną kasę to może być krucho niestety. Najgorsze jest to że mieliśmy kupować nowe autko, była kasa odłożona i brakowało tylko tyle, co nam miała dać ta baba , no a teraz już musieliśmy ruszyć pieniążki z tej odłożonej kasy

A wogóle - to juz wszystkie juz śpicie, czy jak ??
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:32   #4944
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
ostatni dzien w pracy bede 24 lipiec a wracamy okolo 1 sierpnia w zaleznosci jak nam sie uda pozalatwiac tu wszystkie sprawy
czyli z grubsza 4 miesiące szybko Wam zleci ten czas

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
2 tygodnie to nie jest tak zle.......u nas to dopiero zastoj- zascianek pomalu hehe..........juz mija 2 mc od ostatniego razu!!!a od poczatku ciazy kochalismy sie tylko raz!! nie wiem jakos nie mialam ochoty wogole......teraz ochota jest ale jakos sie boje......
a niby w ciąży rośnie popęd seksualny chyba w drugą stronę

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Nie marudzić, tylko pisać wszystko co sie wie...pisać, pisać..bo lańsko indywidualne będzie,.. to jak będzie malutka??
Izuś to ja poproszę to lańsko już nawet się nadstawiłam
wybacz, ale po dniu dzisiejszym nie mam już siły pisać o tym najważniejsze, że moje obawy się nie potwierdziły i bynajmniej do 6 kwietnia nie grozi mi szpital
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:33   #4945
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Morduchny przyszła ona se! znaczy się...żem ja!
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:34   #4946
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
to biedny mężulo będzie dziś
Ale mi głupawka uderzyła do głowy....wyobraźnia pracuje...
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:42   #4947
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Ale mi głupawka uderzyła do głowy....wyobraźnia pracuje...
Izuś - jakies kosmate myśli masz ??
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:46   #4948
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
No właśnie - wie że nic jej już nie możemy zrobić i nie będzie potrzebować juz mojego TŻ więc może go olać Ale obmyslamy już plan zemsty - nawet jak nie wyjdzie z kasą to jej tak uprzykrzymy życie że sama kasę w zębach przyniesie!
Ale póki co musimy przyoszczędzić trochę i zacisnąć pasa niestety bo nim małżon zarobi kolejną kasę to może być krucho niestety. Najgorsze jest to że mieliśmy kupować nowe autko, była kasa odłożona i brakowało tylko tyle, co nam miała dać ta baba , no a teraz już musieliśmy ruszyć pieniążki z tej odłożonej kasy

A wogóle - to juz wszystkie juz śpicie, czy jak ??
zemsta jest słodka

ja nie śpię oglądam sobie wesele bo nic nie ma dzisiaj w tv

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Ale mi głupawka uderzyła do głowy....wyobraźnia pracuje...
a no
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 21:47   #4949
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
No właśnie - wie że nic jej już nie możemy zrobić i nie będzie potrzebować juz mojego TŻ więc może go olać Ale obmyslamy już plan zemsty - nawet jak nie wyjdzie z kasą to jej tak uprzykrzymy życie że sama kasę w zębach przyniesie!
Ale póki co musimy przyoszczędzić trochę i zacisnąć pasa niestety bo nim małżon zarobi kolejną kasę to może być krucho niestety. Najgorsze jest to że mieliśmy kupować nowe autko, była kasa odłożona i brakowało tylko tyle, co nam miała dać ta baba , no a teraz już musieliśmy ruszyć pieniążki z tej odłożonej kasy
Jak już macie plan..to już oki....co za baba...z kosmosu spadła, czy cuś?
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
Izuś to ja poproszę to lańsko już nawet się nadstawiłam
wybacz, ale po dniu dzisiejszym nie mam już siły pisać o tym najważniejsze, że moje obawy się nie potwierdziły i bynajmniej do 6 kwietnia nie grozi mi szpital
Nie dostaniesz klapsiorków Kotuś.... ważne, że jesteś w domku i to wystarczy...
Cytat:
Napisane przez Anusia_piekniusia Pokaż wiadomość
Ale o co sem mianowicie chodzi?
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-26, 22:02   #4950
Anusia_piekniusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anusia_piekniusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
Dot.: Już nie panny, ale zawsze młode :D

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
zemsta jest słodka
no mam nadziej że choć trochę nam ulgę przyniesie.
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Jak już macie plan..to już oki....co za baba...z kosmosu spadła, czy cuś?

Ale o co sem mianowicie chodzi?
Ad 1 No chyba tak, bo babka jest totalnie "niedzisiejsza"

Ad 2 To ty powiedz o co chodzi

Chyba się będę zbierać do spania, choć w sumie mi się nie chce jeszcze Jakiś pomysł dziewczyny ??
Anusia_piekniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.