Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-) - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 06:55   #4921
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Gringoo Pokaż wiadomość
ooo matko ale brzuuuuuuuuchol fajny i duuuuuuży, jak Ty kochana dajesz jeszcze radę stać z takim bąbolemmmm
a pokoik śliczniusi
Dziękuję Plecy bolą bardzo,ale jakoś dajemy jeszcze radę

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Jaaaaaaaki brzuchooo
Czadowy!
Chyba i ja tak urosnę
Mogę wiedzieć ile kg na + ?
Dzięki Prawie 20 kg do przodu

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Pokoik super A brzucholek okrąglutki
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
oooooooo Leksvik właśnie tego wąskiego regału nie udało mi się zdobyć...
super wyglądacie i pokoik też bardzo ładnie urządzony
Dzięki Właśnie cieszę się,że zakupiliśmy regalik wcześniej Bo teraz też nie ma go już i tu w Anglii w ofercie Ikei...


Dzień Dobry kochane
U mnie znów zapowiada się piękny dzień I cały weekend też będzie piękny W końcu wiosna zawitała i do mnie Nie ma takich dni dużo w Anglii,dlatego cieszę się bardzo
Zaraz zacznę jakieś pranie wstawiać.
Dziś skończyliśmy 38 tygodni

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
my oczywiście w dwupaku. małż dziś o godzinę wcześniej musi być w pracy, a potem jedzie na Wro. tzn. jeszcze się zastanawia, kiedy jechać, bo fala ma podobno nadejść w nocy z piątku na sobotę, a on martwi się o swój samochód. stwierdził, że może pojedzie moim - mniejsza strata będzie :P
a tak całkiem poważnie - teściowie mieszkają przy Odrze. 13 lat temu ucierpieli w powodzi dosyć znacznie. niby wały odnowione, ale co z tego... martwię się, jak to się wszystko potoczy...

Mam nadzieję,że tym razem powódź ominie Twoich teściów...
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 07:02   #4922
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19461615]no i Buzaiczek urodziła!!!

sms: O 17:20 przyszła na świat sn Wiktoria , najukochańsza na świecie, 3150g, 54cm, 10pkt Apgar, dziewczyny nie jest tak źle, do przeżycia, myślałam, że będzie gorzej. Powodzenia dla Was, buziaki i pozdrowienia, Szalony Buziaczek i Wikunia.

i kolejny sms: Maleństwo na razie śpi przy mnie, jest to najpiękniejszy dzień w moim życiu, powoli dochodzi do mnie, że jestem mamą. Teraz najgorsze to zrobić pierwsze siusiu i nakarmić, bo jeszcze mała nie chce cyca. Buziaki i powodzenia.



już pędzę z wieściami, sms od szaji:

Agatka od dziś ssie jak wściekły ryś Strasznie śmieszna malpka z niej! a jutro wychodzimy.


[/QUOTE]

No i buziaczek zrobiła to szybko i sprawnie - ja też tak chce
Gratulacje dla mamusi i malenstwa

-U szaji nareszcie instynkt wziął góre i puściło- brawo

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość




My jutro kończymy 38 tygodni. Pokoik dla małego gotowy Pochwalę się,pracowałam nad tym cały dzień. A ciężko jak diabli już... Załączam też fotkę z moim brzuchaczem 37 tg+6
No brzuchol megaaaa i pokoik ładny , jaki dopracowany

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość

załączam Szczotke, włosy nie do ogarnięcia
Jest śliczna , a te włosy robią wrażenie - super.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
I nastepny kawałek czopka mi odlazł

Jak mogę poznać czy to już cały odszedł ?
Czy się nie da ?
Dziewczyno idz już na tą porodówke bo ci sie tak do lipca bedzie sączyc



U nas dzis wyszło słonce - pierwszy raz od tygodnia - ide chyba pranie nastawic i troche sie poszwedac
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 07:58   #4923
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19461615]no i Buzaiczek urodziła!!!

sms: O 17:20 przyszła na świat sn Wiktoria , najukochańsza na świecie, 3150g, 54cm, 10pkt Apgar, dziewczyny nie jest tak źle, do przeżycia, myślałam, że będzie gorzej. Powodzenia dla Was, buziaki i pozdrowienia, Szalony Buziaczek i Wikunia.

i kolejny sms: Maleństwo na razie śpi przy mnie, jest to najpiękniejszy dzień w moim życiu, powoli dochodzi do mnie, że jestem mamą. Teraz najgorsze to zrobić pierwsze siusiu i nakarmić, bo jeszcze mała nie chce cyca. Buziaki i powodzenia.



już pędzę z wieściami, sms od szaji:

Agatka od dziś ssie jak wściekły ryś Strasznie śmieszna malpka z niej! a jutro wychodzimy.

[/QUOTE]


Gratulacje dla Buziaczka i córeczki

dla szaji, super, że Agatka się w końcu dossała


Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość


My jutro kończymy 38 tygodni. Pokoik dla małego gotowy Pochwalę się,pracowałam nad tym cały dzień. A ciężko jak diabli już... Załączam też fotkę z moim brzuchaczem 37 tg+6
O kurcze, toż to mała willa dla dzieciątka ...ale fajnie wyglądasz

Pokoik super


Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość

załączam Szczotke, włosy nie do ogarnięcia

Fajna niunia

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
I nastepny kawałek czopka mi odlazł

Jak mogę poznać czy to już cały odszedł ?
Czy się nie da
?
Chyba się nie da

Witajcie.
U mnie dzisiaj jest ciepło, ale słonka niet

Nakarmiłam Luizę, położyłam do łóżeczka i myślałam, że ona śpi. A tu nagle krótki krzyk, zaglądam a ona ma duże oczy i patrzy sobie na karuzelkę Wołała mnie pewnie, bo się jej nudziło
Dzisiejsza noc była super. Położyłam ją spać ok.24 to spała do 3, a potem do 6 Oby tak dalej.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 08:07   #4924
sloneczkoo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Skwierzyna /k. Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 21
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19461615]no i Buzaiczek urodziła!!!

sms: O 17:20 przyszła na świat sn Wiktoria , najukochańsza na świecie, 3150g, 54cm, 10pkt Apgar, dziewczyny nie jest tak źle, do przeżycia, myślałam, że będzie gorzej. Powodzenia dla Was, buziaki i pozdrowienia, Szalony Buziaczek i Wikunia.

i kolejny sms: Maleństwo na razie śpi przy mnie, jest to najpiękniejszy dzień w moim życiu, powoli dochodzi do mnie, że jestem mamą. Teraz najgorsze to zrobić pierwsze siusiu i nakarmić, bo jeszcze mała nie chce cyca. Buziaki i powodzenia.[/QUOTE]

Gratulacje! Mocno ściskamy Mamusię i Wiktorię!

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Cytat:
Napisane przez asia193 Pokaż wiadomość
No właśnie się zastanawiałam, jak to jest jak już data wyznaczonego porodu się zbliża i nadal nic. Ja mam termin na 28 maja a następną wizyte u lekarza 27. Czy wtedy dostane skierowanie do szpitala? Czy powinnam się tego dopominać, biorąc pod uwagę, że mój maluch siedzi sobie dupką i mam wskazanie do cc.
Lekarz powinien dać skierowanie na tej wizycie 27. Ale to podobno już od nich zależy.. Jakby co to myślę, że warto wspomnieć mu o tym jeśli sam od siebie tego nie wypisze. Ja mam rodzić sn ale już 2 dni po ewentualnym terminie mam się stawic do szpitala i skierowanie już dostałam w środę.
sloneczkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 08:10   #4925
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
I nastepny kawałek czopka mi odlazł

Jak mogę poznać czy to już cały odszedł ?
Czy się nie da ?
to jest chyba nie do stwierdzenia.
ale skoro wciąż odchodzi, to dobry znak.

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
U mnie znów zapowiada się piękny dzień I cały weekend też będzie piękny W końcu wiosna zawitała i do mnie Nie ma takich dni dużo w Anglii,dlatego cieszę się bardzo
Zaraz zacznę jakieś pranie wstawiać.
Dziś skończyliśmy 38 tygodni
gratki na kolejny tydzień ciąży.
u nas też dziś zapowiada się ładny dzień, od wczoraj ani kropla deszczu nie spadła, i nawet słonko nieśmiało przebija się przez chmury.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Dzisiejsza noc była super. Położyłam ją spać ok.24 to spała do 3, a potem do 6 Oby tak dalej.
córa Ci dorośleje.

EDIT: my dziś zaczynamy 40tc.

EDIT: biankaaa urodziła synka- Wita. Szczegółów na razie nie znam, ale jak poznam, to doniosę. Wiem tylko, że poród miał byc w domu.

Edytowane przez 38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Czas edycji: 2010-05-21 o 08:11
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 08:17   #4926
ewciak123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 381
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Bydgoszczanko... no to nic tylko pogratulowac przespanej nocki i oby juz tak sie uustawilo na stale

Gratulacje dla nowej mamy Bianki i syna Wita


A ja nadal zastanawiam sie czy mi odchodza wody plodowe czy to uplawy...jakas masakra... dzisiaj umowilam sie znowu do lekarza na 16:20 ...chyba powoli zaczynam schizowac
ewciak123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 08:18   #4927
sloneczkoo1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Skwierzyna /k. Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 21
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez ewciak123 Pokaż wiadomość
No tak, coraz wiecej czerwcowek ma cc w maju ...a my z Kardashi to bedziemy chyba czekac nie wiem do kiedy i sie na watek mamus lipcowo sierpniowych zalapiemy.....

ewciak123 a może przyznaj się że polujesz na kolejną fajną datę - 25.05.2010 albo nawet na Dzień Mamusi 26.05.2010 i takie później wspólne będzie święto z Borysem ?
Jak ja się przeterminuje to pewnie w któryś z tych dni urodze bo już mam skwierowanie na wtorek aczkolwiek mój Małż wczoraj powiedział, że jego intuicja kobiecapodpowiada mu, że jednak urodze terminowo w niedzielę i (OCZYWIŚCIE) po śniadanku będziemy się już zbierać do szpitala no zobaczymy co na to córcia
Ja wczoraj caly dzien zestresowana i przejęta badaniem co 4h ciśnienia.. W granicach normy tylko w granicach a w sumie leżałam cały czas czas plackiem.. chyba zaryzykuje dziś mały spacerek dla małego eksperymentu bo zakwitne w tej chałupie..
sloneczkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 08:24   #4928
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez ewciak123 Pokaż wiadomość
A ja nadal zastanawiam sie czy mi odchodza wody plodowe czy to uplawy...jakas masakra... dzisiaj umowilam sie znowu do lekarza na 16:20 ...chyba powoli zaczynam schizowac
chyba tak.

Cytat:
Napisane przez sloneczkoo1 Pokaż wiadomość
Jak ja się przeterminuje to pewnie w któryś z tych dni urodze bo już mam skwierowanie na wtorek aczkolwiek mój Małż wczoraj powiedział, że jego intuicja kobiecapodpowiada mu, że jednak urodze terminowo w niedzielę i (OCZYWIŚCIE) po śniadanku będziemy się już zbierać do szpitala no zobaczymy co na to córcia
Ja wczoraj caly dzien zestresowana i przejęta badaniem co 4h ciśnienia.. W granicach normy tylko w granicach a w sumie leżałam cały czas czas plackiem.. chyba zaryzykuje dziś mały spacerek dla małego eksperymentu bo zakwitne w tej chałupie..
to niech jego kobieca intuicja nie zawiedzie.

Ja to bym chciała do niedzieli urodzić (do tej najbliższej rzecz jasna).
A tu dalej cisza....
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 08:34   #4929
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Gratulacje dla Bianki i Wita
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 08:59   #4930
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez sloneczkoo1 Pokaż wiadomość
ewciak123 a może przyznaj się że polujesz na kolejną fajną datę - 25.05.2010 albo nawet na Dzień Mamusi 26.05.2010 i takie później wspólne będzie święto z Borysem ?
Jak ja się przeterminuje to pewnie w któryś z tych dni urodze bo już mam skwierowanie na wtorek aczkolwiek mój Małż wczoraj powiedział, że jego intuicja kobiecapodpowiada mu, że jednak urodze terminowo w niedzielę i (OCZYWIŚCIE) po śniadanku będziemy się już zbierać do szpitala no zobaczymy co na to córcia
Ja wczoraj caly dzien zestresowana i przejęta badaniem co 4h ciśnienia.. W granicach normy tylko w granicach a w sumie leżałam cały czas czas plackiem.. chyba zaryzykuje dziś mały spacerek dla małego eksperymentu bo zakwitne w tej chałupie..
Mnie coś podpowiada że urodzę 25.05

A intuicja mego tż podpowiada że urodzę w poniedziałek w samo południe

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19469303]chyba tak.



to niech jego kobieca intuicja nie zawiedzie.

Ja to bym chciała do niedzieli urodzić (do tej najbliższej rzecz jasna).
A tu dalej cisza.... [/QUOTE]

Ja teeżżż bym chciała.. w sobote wieczorem..

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

A wogóle to heej

u mnie ciiszaa.. jedynie jak kładłam sie spac miałam kilka lekkich skurczyków. i niic..
Kurde tak sie zbiera i zbiera. i sie zebrać nie może ten poród..

A u mnie ciepełko.. 22*, słoneczko, błękitne niebo Ahhh

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

I mam straszną chęć na marsa
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:01   #4931
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19461615]no i Buzaiczek urodziła!!!

sms: O 17:20 przyszła na świat sn Wiktoria , najukochańsza na świecie, 3150g, 54cm, 10pkt Apgar, dziewczyny nie jest tak źle, do przeżycia, myślałam, że będzie gorzej. Powodzenia dla Was, buziaki i pozdrowienia, Szalony Buziaczek i Wikunia.

i kolejny sms: Maleństwo na razie śpi przy mnie, jest to najpiękniejszy dzień w moim życiu, powoli dochodzi do mnie, że jestem mamą. Teraz najgorsze to zrobić pierwsze siusiu i nakarmić, bo jeszcze mała nie chce cyca. Buziaki i powodzenia.

już pędzę z wieściami, sms od szaji:

Agatka od dziś ssie jak wściekły ryś Strasznie śmieszna malpka z niej! a jutro wychodzimy.
[/QUOTE]
moje gratulacje szybko poszło jak narazie u nas na wątku zdecydowana przewaga łatwych i szybkich porodów jak ja bym tak chciała a juz powoli zaczyna mnie dopadać jakis przedporodowy stres

no i widzę, że u szaji, mimo wszystko, moze w koncu bedzie coś z karmienia cycem
Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość

My jutro kończymy 38 tygodni. Pokoik dla małego gotowy Pochwalę się,pracowałam nad tym cały dzień. A ciężko jak diabli już... Załączam też fotkę z moim brzuchaczem 37 tg+6
ale fajny brzucho super ma mieszkanko Twoj synek i jaki piekny pokoik na niego czeka
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
załączam Szczotke, włosy nie do ogarnięcia
araczku co trzeba robić zeby mieć taka super fryzure?
no poprostu boska jest ta Twoja córa

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19469075]
EDIT: biankaaa urodziła synka- Wita. Szczegółów na razie nie znam, ale jak poznam, to doniosę. Wiem tylko, że poród miał byc w domu.[/QUOTE]
gratulacje dla kolejnej rozpakowanej mamusi

Dzien dobry
Ja nadal 2 w 1 noc mineła bardzo spokojnie, zadnych przygód, a ja ciągle mam wrażenie, że urodzę lada moment próbowałam się dowiedzieć od mojej córki kiedy ma zamaiar wychodzić, ale niestety nie jest chętna do konwersacji pozostaje tylko czekac i korzystać z pieknego dnia
Dziś w końcu gotuję kauśniak z młodej kapusty a w lodówce czeka jeszcze kilka "zakazanych" przy karmieniu rzeczy do zjedzenia
Milego dnia
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 09:04   #4932
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
No brzuchol megaaaa i pokoik ładny , jaki dopracowany
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
O kurcze, toż to mała willa dla dzieciątka ...ale fajnie wyglądasz

Pokoik super

Witajcie.
U mnie dzisiaj jest ciepło, ale słonka niet

Nakarmiłam Luizę, położyłam do łóżeczka i myślałam, że ona śpi. A tu nagle krótki krzyk, zaglądam a ona ma duże oczy i patrzy sobie na karuzelkę Wołała mnie pewnie, bo się jej nudziło
Dzisiejsza noc była super. Położyłam ją spać ok.24 to spała do 3, a potem do 6 Oby tak dalej.
Dzięki
Ależ masz fajną już Luizkę,tylko patrzeć jak zacznie gruchać

Cytat:
Napisane przez ewciak123 Pokaż wiadomość
A ja nadal zastanawiam sie czy mi odchodza wody plodowe czy to uplawy...jakas masakra... dzisiaj umowilam sie znowu do lekarza na 16:20 ...chyba powoli zaczynam schizowac
Dobrze,że idziesz do lekarza,będziesz spokojniejsza Wiem,że łatwo się mówi,ale nie warto schizować,bo to nie pomaga...

biankaaa Gratulacje Czekamy na szczegóły

Kochane jak dla mnie wszystkie możecie już iść rodzić
Bo i nas już czas goni i zbliża się godzina X
Mój małż wymyślił sobie,że pójdę rodzić 27 maja,to urodzę 28 To też taka jego intuicja...Tylko ta sama intuicja mówiła mu,że będziemy mieli dziewczynkę na 100%
A ja myślę,że do terminu pewnie się będę toczyć
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010




Edytowane przez Jola00
Czas edycji: 2010-05-21 o 09:05
Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:06   #4933
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!! I tym sposobem Wiktoria będzie obchodzić jednego dnia urodziny i imieninki

Brawo dla Agatki! Grzeczna dziewczynka


Laseczki gratuluję Wam dobrych wieści po wizytach

lea może i Twój synio zaszaleje jutro



My jutro kończymy 38 tygodni. Pokoik dla małego gotowy Pochwalę się,pracowałam nad tym cały dzień. A ciężko jak diabli już... Załączam też fotkę z moim brzuchaczem 37 tg+6
Buziaczku dla ciebie i Wiki mam nadzieje, że jak już znajdziesz chwilę na wizaż, opowiesz ładnie koleżankom
o swym udanym porodzie

Jola, pięęęknie wyglądasz, a brzusio duży(wygodny), ale super zgrabniutki a pokoik cud-miód i widzę, że wózeczek tako u Ciebie?? Utwierdź mnie w przekonaniu, że to fajny wózek, bo już nie chce mi się szukać..
I na takie naklejki poluję
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Wpadłam gratulować

Buziaczek, super sie spisałaś Witaj Wiktorio

Jola, ale fajna jestes i masz super duży brzucholek
Pokoj śliczny, mi tez podoba się ta kołdeka w łóżeczku

Szaja, fajne, że wychodzicie z Agatką jutro. Jestem ciekawa małej Szajki

załączam Szczotke, włosy nie do ogarnięcia
Szczotunia BOSKA
Szaja, czekamy, czekamy

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Bianki i Wita
Gratulacje
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:09   #4934
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
my oczywiście w dwupaku. małż dziś o godzinę wcześniej musi być w pracy, a potem jedzie na Wro. tzn. jeszcze się zastanawia, kiedy jechać, bo fala ma podobno nadejść w nocy z piątku na sobotę, a on martwi się o swój samochód. stwierdził, że może pojedzie moim - mniejsza strata będzie :P
a tak całkiem poważnie - teściowie mieszkają przy Odrze. 13 lat temu ucierpieli w powodzi dosyć znacznie. niby wały odnowione, ale co z tego... martwię się, jak to się wszystko potoczy...
No to synowa z Ciebie na medal
Niejeden by wiele oddał by tak teściów zalało
A skoro wały odnowione to pozostaje miec nadzieję, że tym razem dadzą radę
Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Dziękuję Plecy bolą bardzo,ale jakoś dajemy jeszcze radę



Dzięki Prawie 20 kg do przodu
Żartujesz?! Wyglądasz super! Ja już mam nieco ponad 20kg na plusie a gdzie mi tam do Twojego brzuszka...brzucholka raczej Mnie to się na całośc rozeszło i dlatego teraz jestem wielka baba monstrum
Jak idę to ziemia się zaczyna trząść
Plecy też mi dokuczają mocno, nieraz wstać nie mogę a jak wstanę to ciężko się zmobilizować by zrobić parę pierwszych kroków.. jak emeryta się czuję
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:18   #4935
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Łooo.. jestem 4 w kolejce na porodówkę
Myślałam że jeszcze kilka mamuś jeestt..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:23   #4936
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

mówiłam, że ładna pogoda dzisiaj... dupa- już zdążyło pokropić.

jadę do kumpeli na kawkę i klachy.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:29   #4937
ewciak123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 381
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

sloneczko...ja wolalabym urodzic jednak w terminie czyli niedziela, chociaz do szpitala mam sie zglosic poniedzialek...zobaczymy co i jak...

lea...dobrze ze utwierdzasz mnie w tym przekonaniu zeschizowania do tej pory cala ciaze przechodzilam bez problemow, niczym sie nie przejmowalam...ale teraz martwie sie od małego i moze stad taniepewnosc i obawy...coto sa klachy?

dzieki jola...

eh jednak koncowka jest troche na cisnieniu

Edytowane przez ewciak123
Czas edycji: 2010-05-21 o 09:35
ewciak123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:29   #4938
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19470515]mówiłam, że ładna pogoda dzisiaj... dupa- już zdążyło pokropić.

jadę do kumpeli na kawkę i klachy. [/QUOTE]
a ja nie mam do kogo iść na kawę i klachy
Ehh.. takie życie... tylko przykro bardzo czasem.
Nie żebym była jakąś wybitną flądrą co jej nikt nie lubi
Po prostu przez związek z moim ex straciłam wszystkich znajomych, nie mogłam się z nikim spotkać ani na godzinę. Dlatego jest moim ex bo przez 3 lata zdziczałam i nawet wyjście do sklepu i kontakt z ludźmi w kolejce było dla mnie strasznie przerażające, czułam sie jak dziwadło, na które kazdy się gapi jak na kosmitę.

Może jest jakiś wątek... znajdź sobie koleżankę czy coś?
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg

Edytowane przez Siala_Bala
Czas edycji: 2010-05-21 o 09:32
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:32   #4939
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Jola, pięęęknie wyglądasz, a brzusio duży(wygodny), ale super zgrabniutki a pokoik cud-miód i widzę, że wózeczek tako u Ciebie?? Utwierdź mnie w przekonaniu, że to fajny wózek, bo już nie chce mi się szukać..
I na takie naklejki poluję

Tak,ja zakupiłam Tako Nie użytkowany jeszcze co prawda,ale bardzo mi się podoba i jestem z niego zadowolona Może jakieś minusy wyjdą w praniu,ale mam nadzieję że nie

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
No to synowa z Ciebie na medal
Niejeden by wiele oddał by tak teściów zalało
A skoro wały odnowione to pozostaje miec nadzieję, że tym razem dadzą radę


Żartujesz?! Wyglądasz super! Ja już mam nieco ponad 20kg na plusie a gdzie mi tam do Twojego brzuszka...brzucholka raczej Mnie to się na całośc rozeszło i dlatego teraz jestem wielka baba monstrum
Jak idę to ziemia się zaczyna trząść
Plecy też mi dokuczają mocno, nieraz wstać nie mogę a jak wstanę to ciężko się zmobilizować by zrobić parę pierwszych kroków.. jak emeryta się czuję
Kochana ja też się czuję jak emerytka,nie martw się-nie jesteś sama Dieta po porodzie (no bo karmienie piersią) i jakoś wrócimy do poprzednich rozmiarów

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Łooo.. jestem 4 w kolejce na porodówkę
Myślałam że jeszcze kilka mamuś jeestt..
To już możesz iść

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
ale fajny brzucho super ma mieszkanko Twoj synek i jaki piekny pokoik na niego czeka


Ja próbuję coś działać w domu,ale jakoś energii brakuje
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 09:34   #4940
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Siala - masz nas
i Szaja gdzieś blisko, to się będziecie spotykać z dzidkami
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:35   #4941
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość

Tak,ja zakupiłam Tako Nie użytkowany jeszcze co prawda,ale bardzo mi się podoba i jestem z niego zadowolona Może jakieś minusy wyjdą w praniu,ale mam nadzieję że nie



Kochana ja też się czuję jak emerytka,nie martw się-nie jesteś sama Dieta po porodzie (no bo karmienie piersią) i jakoś wrócimy do poprzednich rozmiarów



To już możesz iść




Ja próbuję coś działać w domu,ale jakoś energii brakuje
Ba! Ja to mam zamiar jeszcze schudnąć!
W sensie by ważyć mniej niż przed ciążą
Ale jak znam życie to guzik mi z tego wyjdzie.. albo będzie problem z karmieniem i dam sobie spokój albo będę się tak obżerać, że i tak nie schudnę.
Grunt to pozytywne nastawienie.. uda się!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:35   #4942
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
a ja nie mam do kogo iść na kawę i klachy
Ehh.. takie życie... tylko przykro bardzo czasem.
Nie żebym była jakąś wybitną flądrą co jej nikt nie lubi
Po prostu przez związek z moim ex straciłam wszystkich znajomych, nie mogłam się z nikim spotkać ani na godzinę. Dlatego jest moim ex bo przez 3 lata zdziczałam i nawet wyjście do sklepu i kontakt z ludźmi w kolejce było dla mnie strasznie przerażające, czułam sie jak dziwadło, na które kazdy się gapi jak na kosmitę.

Może jest jakiś wątek... znajdź sobie koleżankę czy coś?
Szkoda,że jesteś tak daleko....Ja chętnie bym Cię do siebie zaprosiła na pogaduchy
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:36   #4943
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Siala - masz nas
i Szaja gdzieś blisko, to się będziecie spotykać z dzidkami
Jeśli mnie zechce Muszę się jej oświadczyć w tej sprawie

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Szkoda,że jesteś tak daleko....Ja chętnie bym Cię do siebie zaprosiła na pogaduchy
Ja mobilna jestem to mogę dojechać ... te tryliardy kilometrów
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:36   #4944
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Ba! Ja to mam zamiar jeszcze schudnąć!
W sensie by ważyć mniej niż przed ciążą
Ale jak znam życie to guzik mi z tego wyjdzie.. albo będzie problem z karmieniem i dam sobie spokój albo będę się tak obżerać, że i tak nie schudnę.
Grunt to pozytywne nastawienie.. uda się!
No pewnie,że się uda
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:38   #4945
asia193
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 50
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Buziaczek klask i: Gratuluje maleństwa, poród chyba rzeczywiście szybko poszedł


Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość

My jutro kończymy 38 tygodni. Pokoik dla małego gotowy Pochwalę się,pracowałam nad tym cały dzień. A ciężko jak diabli już... Załączam też fotkę z moim brzuchaczem 37 tg+6

Jolaoo brzuszolek spory, prawie taki jak mój. Tyle, że u ciebie widać tylko brzuszolek się powiększył, w reszte ciałka raczej te kg nie poszły. Pewnie masz dużo wód

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość


załączam Szczotke, włosy nie do ogarnięcia

Boże jak Boska. Te włsoki są niesamowite
---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Lekarz powinien dać skierowanie na tej wizycie 27. Ale to podobno już od nich zależy.. Jakby co to myślę, że warto wspomnieć mu o tym jeśli sam od siebie tego nie wypisze. Ja mam rodzić sn ale już 2 dni po ewentualnym terminie mam się stawic do szpitala i skierowanie już dostałam w środę.[/QUOTE]

Mam nadzieję, że do tego czasu samo pójdzie, a jak nie to skierowanie na cc proszę


[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;19469303]
Ja to bym chciała do niedzieli urodzić (do tej najbliższej rzecz jasna).
A tu dalej cisza.... [/QUOTE]

Mamy te same pragnienia Do tej pory zastanawiałam się jak to jest z tymi skurczami, czy ja będę wiedziała że to już to - a dzisiaj pierwszy mnie dopadł i teraz już wiem, że tego nie da się nie rozpoznać. Był o 10 i trwał około 30 - 40 sekund i to by było na tyle. Teraz cisza, więc nie powinnam się cieszyć na zapas

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

Żartujesz?! Wyglądasz super! Ja już mam nieco ponad 20kg na plusie a gdzie mi tam do Twojego brzuszka...brzucholka raczej Mnie to się na całośc rozeszło i dlatego teraz jestem wielka baba monstrum
Jak idę to ziemia się zaczyna trząść
Plecy też mi dokuczają mocno, nieraz wstać nie mogę a jak wstanę to ciężko się zmobilizować by zrobić parę pierwszych kroków.. jak emeryta się czuję
Siala widziałam fotki i z Ciebie nie jest wcale nie wiadomo jakie monstrum Brzuszolek musi być, bo dzidzia miejsca też musi mieć a co do emeryta to poczekaj do 39 tg to dopiero poczujesz się jak inwalida
asia193 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:38   #4946
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Ja mobilna jestem to mogę dojechać ... te tryliardy kilometrów
To zapraszam Nawet pogodę piękną mam dziś i w weekend też będzie
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:39   #4947
ewciak123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 381
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
a ja nie mam do kogo iść na kawę i klachy

Może jest jakiś wątek... znajdź sobie koleżankę czy coś?
Zapraszam do Szczecina na kawe...klachy tez zaproponowalabym ale nadal nie wiem co to?
ewciak123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:41   #4948
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
To zapraszam Nawet pogodę piękną mam dziś i w weekend też będzie
A tam weekend, ja tylko na kawkę wpadnę

Asia193 - dziękuję Ci, powinnam chyba wstawić zdjęcie z kimś dla porównania gabarytów

Ewciak123 - klachy to pogaduchy, plotki
Objadę wszystkie zapraszające, kawą się naszprycuję a że troche zejdzie to i po drodze gdzieś urodzę może
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:41   #4949
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez ewciak123 Pokaż wiadomość
Zapraszam do Szczecina na kawe...klachy tez zaproponowalabym ale nadal nie wiem co to?
Ja też nie wiem co to jest
Ale obstawiam ploteczki
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 09:43   #4950
asia193
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 50
Dot.: Mamusie MAJOWO- CZERWCOWE 2010. cz. IV :-)

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
a ja nie mam do kogo iść na kawę i klachy
Ehh.. takie życie... tylko przykro bardzo czasem.
Nie żebym była jakąś wybitną flądrą co jej nikt nie lubi
Po prostu przez związek z moim ex straciłam wszystkich znajomych, nie mogłam się z nikim spotkać ani na godzinę. Dlatego jest moim ex bo przez 3 lata zdziczałam i nawet wyjście do sklepu i kontakt z ludźmi w kolejce było dla mnie strasznie przerażające, czułam sie jak dziwadło, na które kazdy się gapi jak na kosmitę.

Może jest jakiś wątek... znajdź sobie koleżankę czy coś?
Cytat:
Napisane przez ewciak123 Pokaż wiadomość
Zapraszam do Szczecina na kawe...klachy tez zaproponowalabym ale nadal nie wiem co to?

Siala ja zapraszam do Torunia, może być kawa i ciasto? Też nie wiem co to klachy domyślam się, że chyba o jakieś kluski chodzi.
asia193 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.