Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-02, 19:39   #4951
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
witch, bardzo dziękuję za odpowiedź
A czy fair są bardziej....hm...białe takie czy po prostu jasne?
Wg mnie jasne, mam karnacje na poziomie najjasniejszych drogeryjnych podkladow (czyli raczej normalna ) i light sa nieco przyciemne a fair tak akurat.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:47   #4952
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

witch, jeszcze raz dziękuję-bardzo mi pomogłaś w wyborze
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:47   #4953
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34470331]A jakich odcieni używałaś z Bare Esc. i Lily? Będzie to pomocne w doradzaniu, jeśli ktoś zna te "Twoje" odcienie.[/QUOTE]

Z BE używałam fairy light i light a z Lily chyba blondie najlepiej wyglądał. Warm peach był ok nałożony na całość twarzy, prawie bez różnicy w stosunku do blondie ale jak robiłam nim kreski na policzku to był wyraźnie żółciejszy niż skóra.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:50   #4954
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
witch, jeszcze raz dziękuję-bardzo mi pomogłaś w wyborze
Nie ma za co
Ale lepiej poogladaj jeszcze jakies swatche na necie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 19:58   #4955
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Ale lepiej poogladaj jeszcze jakies swatche na necie.
właśnie szukam, ale wujek google więcej pokazuje swatchów (-czy?) chanel lumiere
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 20:56   #4956
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Wg mnie jasne, mam karnacje na poziomie najjasniejszych drogeryjnych podkladow (czyli raczej normalna ) i light sa nieco przyciemne a fair tak akurat.
W moim przypadku nie sprawdza się to, co napisałaś. Zanim zaczęłam używać minerałów wszystko co drogeryjne było dla mnie za ciemne, wyjątek - Healthy mix 51. Zimą Lumiere na poziomie light są idealne. Fair są zbyt jasne, ale podkłady tak dobrze wtapiają się w skórę, że po zrobieniu całego makijażu nie widać tej jasności. Teraz używam light medium.
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 21:43   #4957
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
W moim przypadku nie sprawdza się to, co napisałaś. Zanim zaczęłam używać minerałów wszystko co drogeryjne było dla mnie za ciemne, wyjątek - Healthy mix 51. Zimą Lumiere na poziomie light są idealne. Fair są zbyt jasne, ale podkłady tak dobrze wtapiają się w skórę, że po zrobieniu całego makijażu nie widać tej jasności. Teraz używam light medium.
W sumie najjasniejsze najjasniejszym nierowne, ja uzywalam punktowo Maybelline dream matte mousse bodajze 030 Sand http://1.bp.blogspot.com/-93ECjV4xNQ...fluidy+002.JPG (na tym swatchu z internetu nr 1, byl troche za ciemny ale sie wtapial, zarowno Light jak i Fair sa jasniejsze), pozniej tylko jasnego korektora np Hean http://3.bp.blogspot.com/-XPDQm7PPe0...0/100_4514.JPG ten ponizej, dla mnie idealny kolor i porownywalny z Fair Lumiere, ostatnio testowalam podklad Oriflame Very Me odcien Porcelain http://1.bp.blogspot.com/-2HrIZjDhVA...0/DSC04983.JPG i juz byl ciut za jasny ale stopil sie z jasniejsza szyja (ten jest prawie bialy jasniejszy od Fair w moim odczuciu)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 20:51   #4958
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej !
Dotychczas stosowałam Flawless Finish Light Medium Warm, czy któraś z was ma porównanie tego odcienia z Medium Warm? zastawiam się czy nie zamówić cut ciemniejszego na lato i nie wiem czy bardzo się te dwa odcienie różnią od siebie?

Czy do takiego odcienia bardziej pasowalby brązer na policzki Sun Kissed, California Gold czy może Nude Bronzer? ... zależy mi na naturalnym efekcie... właściwie nie wiem czy z przebarwieniami po trądziku na kościach policzkowych będzie stosowanie bronzera dobrze wyglądać nigdy nie próbowałam...

z góry dziękuję za rady
__________________



milon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 23:52   #4959
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Sun Kissed jest jasny, dla jaśniejszych cer. Nude jest w tonacji brązowej, bardziej dla Twojej cery (w sensie poziomu ciemności). California Gold nie miałam, ale podejrzewam, że będzie cieplejszy niż Nude (po opisie i zdjęciu).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:50   #4960
Anbar
Raczkowanie
 
Avatar Anbar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Hej !
Dotychczas stosowałam Flawless Finish Light Medium Warm, czy któraś z was ma porównanie tego odcienia z Medium Warm? zastawiam się czy nie zamówić cut ciemniejszego na lato i nie wiem czy bardzo się te dwa odcienie różnią od siebie?
FF Medium Warm bardziej wpada w braz i na moje oko nie roznia sie drastycznie jesli o chodzi "ciemnosc", mysle ze moze sie calkiem dobrze sprawdzic na lato... ale zaznaczam, ze mam tylko probke i porownywalam na przedramieniu...
Anbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 09:49   #4961
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Hej !
Dotychczas stosowałam Flawless Finish Light Medium Warm, czy któraś z was ma porównanie tego odcienia z Medium Warm? zastawiam się czy nie zamówić cut ciemniejszego na lato i nie wiem czy bardzo się te dwa odcienie różnią od siebie?
(...)
Nie wiem na ile się opalasz. Ja zimą używam LMW, a MW jest latem dla mnie dalej za ciemny(i jakoś bardziej pomarańczowy jest), a słońca jakoś bardzo nie unikam. Mieszam jeden z drugim i wtedy jest ok.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-09, 10:16   #4962
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, czy możecie mi doradzić, teraz maluję się Flawless Feline Chartreux 3, jaki powinnam wybrać kolor? bo chciałabym i te minerały wypróbować czy to będą bardziej warmy czy goldeny?
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 13:47   #4963
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziękuje za odpowiedzi
A czy mogłybyście polecić mi jakiś pędzel do różu/bronzera?
Ten z lumiere niestety nie na moją studencką kieszeń
czy ten byłby w porządku? KLIK
__________________



milon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 14:38   #4964
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
czy ten byłby w porządku? KLIK
mam go, używam do bronzera i polecam.
od takich pytań jest wątek pędzlowy
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:09   #4965
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez milon Pokaż wiadomość
Hej !
Dotychczas stosowałam Flawless Finish Light Medium Warm, czy któraś z was ma porównanie tego odcienia z Medium Warm? zastawiam się czy nie zamówić cut ciemniejszego na lato i nie wiem czy bardzo się te dwa odcienie różnią od siebie?



z góry dziękuję za rady
ja mam obydwa

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Anbar Pokaż wiadomość
FF Medium Warm bardziej wpada w braz i na moje oko nie roznia sie drastycznie jesli o chodzi "ciemnosc", mysle ze moze sie calkiem dobrze sprawdzic na lato... ale zaznaczam, ze mam tylko probke i porownywalam na przedramieniu...
na twarzy znow wygada to inaczej. miedzy obydwoma kolorami jest roznica o ton lub nawet wiecej
obecnie lmw jest dla mnie za jasny a mw znow za ciemny i musze mieszac bo nie znalazlam nic posredniego w pelni lata uzywam mw
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 18:33   #4966
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
(..)na twarzy znow wygada to inaczej. miedzy obydwoma kolorami jest roznica o ton lub nawet wiecej
obecnie lmw jest dla mnie za jasny a mw znow za ciemny i musze mieszac bo nie znalazlam nic posredniego w pelni lata uzywam mw
O właśnie powiedziałabym, że więcej niż o ton.
Czyli mamy bardzo podobny odcień skóry. Używałaś czegoś z innych firm? Chętnie bym coś podpatrzyła.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 19:52   #4967
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

wlanie nie mam doswiadczenia zatrzymalam sie na lumiere bo najbardziej mi odpowiadalo jeszcze edm intensiv mialam linen- glebooooooooka zima, light neutral wiosna i jesien a lato fairly light neutral( bo mi ciemnial mocno choc teoretycznie powinien byc jasniejszy od ln);D a z pixie caliste 2 mam i mi pasowala zima a reszty nie testowalama bardzo mnie kusi .

masz jakies doswiadczenie z pixie i co by odpowiadalo lumiere?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 22:46   #4968
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Pixie w łapach nie miałam i chyba się boję tych jego pielęgnujących składników. Z Lucy miałam mieszankę - cream i light. EGM miałam też opanowane, ale ich już nie ma. Z EDM w miarę było Soft Butter Peach, light neutral. Fairly light neutral na mnie też był ciemniejszy

EDIT:
Aaa, w temacie o avonowych minerałach dziewczyna wkleiła porównanie light golden z innymi firmami:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...14&postcount=6

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2012-06-10 o 19:02
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 09:03   #4969
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny mam prośbę , może mi podpowiecie.... Mam podkład Medium neutral VV, chciałabym coś odrobinę ciemniejszego na lato. Może Medium warm ? Macie jakieś doświadczenie z tymi kolorami ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 10:50   #4970
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Czy któraś z Was byłaby chętna na mini cienie lub mini błyszczyki z zestawów w Lumiere? Isilindil właśnie robi zamówienie, szukam kogoś do podziału
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:57   #4971
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was byłaby chętna na mini cienie lub mini błyszczyki z zestawów w Lumiere? Isilindil właśnie robi zamówienie, szukam kogoś do podziału
a ile jest tych cieni?

jeżeli któraś z Was chciałaby zamówić duży podkład to zapraszam na ten wątek: KLIK szukam drugiej osoby, ponieważ jest promocja przy zakupie 2 podkładów cena 14$ za sztukę XXL
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:30   #4972
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
a ile jest tych cieni?

jeżeli któraś z Was chciałaby zamówić duży podkład to zapraszam na ten wątek: KLIK szukam drugiej osoby, ponieważ jest promocja przy zakupie 2 podkładów cena 14$ za sztukę XXL
http://www.lumierecosmetics.com/prod...ts-608-43.html

10 sztuk lub mniejszy zestaw po 6, zerknij w zakładkę "Specials".
Cienie z Lumiere są boskie, mam na razie 2 kolory, Ditto 03 i Charcoal
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 12:21   #4973
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was byłaby chętna na mini cienie lub mini błyszczyki z zestawów w Lumiere? Isilindil właśnie robi zamówienie, szukam kogoś do podziału
Ja ewentualnie może skusiłabym się na jakiś błyszczyk... Używałaś ich, bo ja jeszcze nie ? Czy są naturalne czy raczej kolorowe ? Wiesz może jaką mają pojemność ?
I jeszcze odnośnie cieni: jaką mają pojemność ? czy ten ditt03 jest bardzo błyszczący ?

Edytowane przez gatilla
Czas edycji: 2012-06-12 o 12:48
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:05   #4974
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Ja ewentualnie może skusiłabym się na jakiś błyszczyk... Używałaś ich, bo ja jeszcze nie ? Czy są naturalne czy raczej kolorowe ? Wiesz może jaką mają pojemność ?
I jeszcze odnośnie cieni: jaką mają pojemność ? czy ten ditt03 jest bardzo błyszczący ?
Błyszczyków jeszcze nie testowałam, nie wiem, jaką mają pojemność te malutkie... Na stronie Lumiere są swatche wszystkich kolorów, podobnie cieni.

Co do cieni to Ditto 03 jest śliczny Warto kierować się opisem koloru na stronie Lumiere. Ditto 03 wcale się nie błyszczy, na oczach wygląda prawie jak matowy, ma takie dyskretne, satynowe wykończenie. Nie jest to płaski mat, ale też nie daje wyraźnego połysku.
W porównaniu do Charcoal, który jest matowy i na zdjęciach na stronie Lumiere nie widać na nim takich iskrzących drobinek (widocznych w Ditto 03), Ditto 03 wypada o wiele wdzięczniej i ładniej.

Nie lubię w makijażu brokatu etc., ale ten delikatny shimmer w Ditto działa tylko na plus
To jest zgaszony, różowawo-fioletowawy cień, kolor jest taki niejednoznaczny, nie jest płaski.

Malutki słoiczek cienia ma naprawdę sporo tego proszku, wg opisu na stronie to jest 1g, moim zdaniem nie ma sensu kupować tego dużego, 2 g. 1g jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina cienia, by się umalować.

Edytowane przez Absurdalna07
Czas edycji: 2012-06-12 o 13:07
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:32   #4975
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Pamiętam że było o lumi lips i zacytuję ponieważ widzę że opisany kolor nadal jest na stronie

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Violett, nie ma za co

Dostałam w nagrodzie od lumiere wybrane przeze mnie cienie oraz błyszczyk i chcę podzielić się wrażeniami. Błyszczyk (Peach Glaze) ma super kolor na ustach i jest 'mineralny', ALE.. niestety ma odpychający dla mnie zapach, sama nie wiem czy on tak śmierdzi czy opakowanie, w którym się znajduje. Nie bardzo więc chcę się nim malować, a może i dobrze, bo w dodatku wysusza.
Natomiast cienie (Dirty Blonde, Cream Soda) do powiek super, a jak je nałożę na bazę artdeco mam problem z demakijażem.. No nie schodzi w ogóle cholerstwo Super efekt i super trwałość.
Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Na ustach Siesta z lumiere, ale tak jak pisałam - nie polecam ich błyszczyków, bo zwyczajnie śmierdzą

Ogólnie, to nawet proszki mają u nich jakiś taki niefajny fabryczny zapach.. (który jestem w stanie przeboleć ze względu na efekt )

I dziękuję wszystkim za miłe słowa
A tu jeszcze piękny makijaż autorki postów
klik
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:40   #4976
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Błyszczyków jeszcze nie testowałam, nie wiem, jaką mają pojemność te malutkie... Na stronie Lumiere są swatche wszystkich kolorów, podobnie cieni.

Co do cieni to Ditto 03 jest śliczny Warto kierować się opisem koloru na stronie Lumiere. Ditto 03 wcale się nie błyszczy, na oczach wygląda prawie jak matowy, ma takie dyskretne, satynowe wykończenie. Nie jest to płaski mat, ale też nie daje wyraźnego połysku.
W porównaniu do Charcoal, który jest matowy i na zdjęciach na stronie Lumiere nie widać na nim takich iskrzących drobinek (widocznych w Ditto 03), Ditto 03 wypada o wiele wdzięczniej i ładniej.

Nie lubię w makijażu brokatu etc., ale ten delikatny shimmer w Ditto działa tylko na plus
To jest zgaszony, różowawo-fioletowawy cień, kolor jest taki niejednoznaczny, nie jest płaski.

Malutki słoiczek cienia ma naprawdę sporo tego proszku, wg opisu na stronie to jest 1g, moim zdaniem nie ma sensu kupować tego dużego, 2 g. 1g jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina cienia, by się umalować.
Dzięki za szczegółową odpowiedź
Ja też nie lubię brokatu. wezmę więc ditto03 i jeszcze jakiś cień, tylko muszę popatrzeć co. Chyba, że Ty mi polecisz coś niezbyt błyszczącego, poza fioletem...
W każdym bądź razie jestem chętna na 2 cienie z kitu.
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:47   #4977
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Dzięki za szczegółową odpowiedź
Ja też nie lubię brokatu. wezmę więc ditto03 i jeszcze jakiś cień, tylko muszę popatrzeć co. Chyba, że Ty mi polecisz coś niezbyt błyszczącego, poza fioletem...
W każdym bądź razie jestem chętna na 2 cienie z kitu.
Tam jest takie mnóstwo kolorów, nie wiem, w co celujesz
W każdym razie popatrzyłabym na swatche na stronie Lumiere, masz tam zdjęcia ułożone paletami kolorystycznymi, porównaj to z opisami na stronie i zrób sobie wstępną listę tego, co Ci się podoba Potem poszukaj swatchy w grafice Google, czasem coś się trafi.
Wydaje mi się, że najładniej prezentują się na oczach cienie ani całkowicie matowe, ani mocno błyszczące i ja wśród takich szukam.

Teraz typuję dla siebie Taupe, Whisper Gray, Foil, Golden Plum, Violet Ash...
Może bym tych 5 wzięła, wtedy przydałaby się jeszcze jakaś osoba na pozostałe 3
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:15   #4978
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Tam jest takie mnóstwo kolorów, nie wiem, w co celujesz
W każdym razie popatrzyłabym na swatche na stronie Lumiere, masz tam zdjęcia ułożone paletami kolorystycznymi, porównaj to z opisami na stronie i zrób sobie wstępną listę tego, co Ci się podoba Potem poszukaj swatchy w grafice Google, czasem coś się trafi.
Wydaje mi się, że najładniej prezentują się na oczach cienie ani całkowicie matowe, ani mocno błyszczące i ja wśród takich szukam.

Teraz typuję dla siebie Taupe, Whisper Gray, Foil, Golden Plum, Violet Ash...
Może bym tych 5 wzięła, wtedy przydałaby się jeszcze jakaś osoba na pozostałe 3
Wiem, kolorów jest mnóstwo , nie wiadomo co wybrać . Whisper Gray też mi się podoba
Zrobię przegląd tego co mam w domu... i zadecyduję
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:34   #4979
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ok, to jak się zdecydujesz to wpisz to w swoim zamówieniu, ja zaraz edytuję swoje, że prawdopodobnie weźmiesz 2 cienie ze mną w zestawie.

Dla chętnych: wolne 3 cienie

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Pamiętam że było o lumi lips i zacytuję ponieważ widzę że opisany kolor nadal jest na stronie




A tu jeszcze piękny makijaż autorki postów
klik

Dzięki, skutecznie mnie to odstrasza od błyszczyków
Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:46   #4980
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Ok, to jak się zdecydujesz to wpisz to w swoim zamówieniu, ja zaraz edytuję swoje, że prawdopodobnie weźmiesz 2 cienie ze mną w zestawie.
Ok, tak zróbmy
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.