My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!! - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-23, 09:56   #4951
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Może za mocno przeciągałam gumkę w kucyku? Warstwy jak najbardziej się tworzyły ale v ani razu nie miałam
Mówisz, że 2 razy w miesiącu to za mało a 2 razy w tygodniu to za dużo Moim zdaniem i 2 razy w miesiącu wyszłoby na dobre. Lepsze to niż nic nierobienie.

Chodzi Ci o palmę i o forum o wypadaniu? Przeczytałam je kiedy mi leciały ale wychodzi na to, że palma miała działać na blokowanie DHT przy łysieniu androgenowym. Ja bym się za nią nie brała nie mając go stwierdzonego a Ty kochana tym bardziej nie kombinuj z Twoją tarczycą i leczeniem, żebyś sobie biedy nie narobiła. Poza tym śledząc poczynania dziewczyn (i trzymając mocno kciuki) stwierdziłam (zresztą same tak pisały), że palma wcale nie była taka skuteczna, że wiele osób całkiem z niej zrezygnowało po wielu miesiącach kuracji (nie tak taniej zresztą).


Kochana mój błąd Tak dawno temu miałam długie kłaki, że zapomniałam o tym, żejak obcinałam sama włosy to faktycznie najpierw obcinałam je metod a na kucyk, a potem jeszcze robilam przedzialek na środku, przerzucałam włosy do przodu, pochylałam głowę, spinałam końcówki i ciachałam na prosto - wtedy wychodził mi trójkt (im bardziej pochylona glowa tym wyraźniejsze V). Przepraszam za wprowadzanie w błąd

Palmy sabałowej nie mam zamiaru łykać Takie tematy mnie po prostu interesują Wcierałam ją tylko zmieszana z Nami w skalp przez miesiąc, ale zrezygnowałam na rzecz maceratu z kozieradki (no masz ).

Z tym olejowaniem chodzi mi glownie o macerat z kozieradki - nie sadze zeby stosowany 2x w miesiacu na 2h cokolwiek zdzialal A na noc stosowac go juz nie bede
A raz w tygodniu na cala noc chce olejowac wlosy na dlugosci, bo ostatnio nie robie tego w ogole No i przy okazji Nami na skalp bo mi nie szkodzi

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
a właśnie Massie kupiłaś ten olej z pestek dyni?
jak już o skalpie to dziś idzie GP łopianowy z rycyną i to chyba będzie koniec rycyny, albo jeszcze na raz starczy
Zapomniałam

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Mass ale to już takie mocne przetłuszczenie jest na 2 dzień czy wyglądają nieświeżo tylko? Musisz myć je codziennie czy tak wolisz?
Nieświeże na tyle, że dla mnie sa już tłuste Nie ma szans żebym z takimi poszła np. do pracy...
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 09:57   #4952
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Massie uwielbiam Cię. mam nadzieje, że jeszcze dorwiesz
ja zalałam siemię
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 10:13   #4953
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Massie uwielbiam Cię. mam nadzieje, że jeszcze dorwiesz
ja zalałam siemię
Haha za tą moja sklerozę? Jutro rano podjadę, bo muszę zabrać samochód, żeby do Lidla dojechać (), mam nadzieje ze jeszcze będą

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Jeszcze 47 wiadomości do końca wątku Kto podejmuje się założenia nowego wątku?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 10:36   #4954
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczęta,

pozdrawiam znad porannego mleka drożdżowego.

Moee, mam nadzieję, że dziś wstaniesz w lepszej formie



Wiecie, że mnie jakoś choroby nie biorą? Podgryzają, np. dziś znowu obudziłam się z fatalnym bolem gardła, ale już przeszło. Czasami miewam głupie myśli, że skoro mam harkać i smarkać, to mogloby mnie na tyle rozlożyć, zebym mogla sobie poleżeć w łóżku, a nie tak latać po świecie z zarazkami. No ale od 1,5 roku mnie nie zebrało jeszcze. Tak raz na 2-3 lata coś mi się zdarza.



Bo się zastanawiam, czy moje wypadanie nie wzmożyło się przez zbyt częste całonocne olejowanie (skalpu rownież).
Muszę w PL kupić kozieradkę

W googlach można takie piękne sweterki obczaić Nic tylko dziergać! Muszę się nauczyć jakichś fajnych wzorów
A poniżej o co mi chodzi z tym paskiem:

ucz się wzorów ucz to zamówienie u Ciebie zrobię na szal z warkoczami chciałabym , a nie mogę trafić na nic fajnego , marzy mi się taki szary/stalowy taki mięsisty z wzorem warkoczowym

nie olejuj na noc , przed spaniem na godzinkę , dwie i wystarczy

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość


i jednocześnie





Mnie też coś bierze
Kochana, gdzie to można dorwać? Pokazałabyś mi skład?
wiesz co, w Stanach i na amazonie angielskim (więc pewnie też w Anglii może gdzieś)

znalazlam takie coś :
Part 1: Deionized Water, Hydrosulfite, Fragrance, Polysorobate-80, Hydroxyethylcellulose, Cocamidopropylhydroxysult aine.
Part 2: Deionized Water, Citric Acid, Cocamidopropylhydroxysult aine, Xanthan Gum.



Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja tak samo ale zamiast zostawiać na noc jak kiedyś, trzymam godzinę czy dwie
to tak jak ja robię nic już na noc nie stosuję , oprócz wcierki brzozowej

robiłam sobie testy i nawet lepiej moje włosy wyglądają☠po dwóch godzinach niż po całej nocy- mniej się puszą

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość

[/COLOR]Jeszcze 47 wiadomości do końca wątku Kto podejmuje się założenia nowego wątku?
Ja stawiam na Felcie ona tu różne akcje , rzeczy do dopisania pisze etc


a ja do lekarza na 17 , gorączka, katar - normlanie żyć nie umierać
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 10:43   #4955
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

A moje włosy nie puszą się prawie w ogóle, jedyne co może tak zadziałać to jajko i balsam aloesowy scandic line. To trochę popsuło moją toerię o ich wysokiej porowatości.
Za to cokolwiek zrobię źle to jest piękny, czasami wręcz spektakularny przyklap
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 11:12   #4956
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Kochana mój błąd Tak dawno temu miałam długie kłaki, że zapomniałam o tym, żejak obcinałam sama włosy to faktycznie najpierw obcinałam je metod a na kucyk, a potem jeszcze robilam przedzialek na środku, przerzucałam włosy do przodu, pochylałam głowę, spinałam końcówki i ciachałam na prosto - wtedy wychodził mi trójkt (im bardziej pochylona glowa tym wyraźniejsze V). Przepraszam za wprowadzanie w błąd

Palmy sabałowej nie mam zamiaru łykać Takie tematy mnie po prostu interesują Wcierałam ją tylko zmieszana z Nami w skalp przez miesiąc, ale zrezygnowałam na rzecz maceratu z kozieradki (no masz ).

Z tym olejowaniem chodzi mi glownie o macerat z kozieradki - nie sadze zeby stosowany 2x w miesiacu na 2h cokolwiek zdzialal A na noc stosowac go juz nie bede
A raz w tygodniu na cala noc chce olejowac wlosy na dlugosci, bo ostatnio nie robie tego w ogole No i przy okazji Nami na skalp bo mi nie szkodzi [COLOR="Silver"]
Wybaczam
W którymś z filmików o clipach znalazłam ciekawą informację, chodziło to jak obcinać żeby były warstwy a nie stracić zupełnie nic z długości. Czyli tak, przechylamy głowę do przodu (tak jak miało być do v) i przeciągamy ten duży biały clip tak daleko aż zaczną się z niego wysuwać włosy (będzie to dolna partia przy karku czyli nasza długość). Kurcze chyba kupię sobie włosy na taśmach żeby mieć co ciąć, i grzywki mi się zachciało a dopiero zaczęła odrastać Mass, filmik
http://www.youtube.com/watch?v=C1SKh5aUQQo

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Haha za tą moja sklerozę? Jutro rano podjadę, bo muszę zabrać samochód, żeby do Lidla dojechać (), mam nadzieje ze jeszcze będą [COLOR="Silver"]
I pamiętaj o moim mleku

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
to tak jak ja robię nic już na noc nie stosuję , oprócz wcierki brzozowej

robiłam sobie testy i nawet lepiej moje włosy wyglądają☠po dwóch godzinach niż po całej nocy- mniej się puszą


Jeszcze nie trafiłam na olej który naprawdę puszyłby mi włosy. Póki co miałam takie, które wygładzały i byłam z nich bardzo zadowolona (u mnie kokos i np. makowy od Sylwki ), albo takie po których nie widziałam żadnego efektu, np. arganowy. Za to odżywki proteinowe w mgnieniu oka robią mi taki puch nie do ogarnięcia, że boję się do nich potem zabierać

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
A moje włosy nie puszą się prawie w ogóle, jedyne co może tak zadziałać to jajko i balsam aloesowy scandic line. To trochę popsuło moją toerię o ich wysokiej porowatości.
Za to cokolwiek zrobię źle to jest piękny, czasami wręcz spektakularny przyklap
Jest forum na którym dziewczyny pomogą Ci określić porowatość jeśli chcesz ? Niedawno wrzucałyśmy do niego link
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 11:15   #4957
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

mnie też proteiny lekko puszą na końcach zdarza się też Bhringrajowi czy Heenarze, ale staram się teraz nie nakładać ich na końce i jest cacy

za to mam problem z kosmykami włosów koło ucha. to przez noszenie okularów są takie nie przyjemne w dotyku, pogięte teraz zaczęłam zabezpieczać silikonem, ale mam ochotę normalnie je obciąć
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 11:22   #4958
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość

Jeszcze nie trafiłam na olej który naprawdę puszyłby mi włosy. Póki co miałam takie, które wygładzały i byłam z nich bardzo zadowolona (u mnie kokos i np. makowy od Sylwki ), albo takie po których nie widziałam żadnego efektu, np. arganowy. Za to odżywki proteinowe w mgnieniu oka robią mi taki puch nie do ogarnięcia, że boję się do nich potem zabierać [COLOR="Silver"]
Mi też jakoś mocno nie puszy olej Po prostu po całej nocy z olejem moje włosy wyglądały gorzej , wydaje mi się że nawet tak jakbym w ogóle nie używała oleju - tak jak po samym szamponie lekko stępione były, mały połysk etc . Teraz jak używam krócej to widać efekt dopiero ( wygładzone , połysk etc ) a jedynie co to się zmienił czas trzymania . Ja mam wysokoporowce to im na prawdę nie wiele trzeba ( delikatne , cienki włos, ale bardzo dużo ich , ze skłonnością do podkręcania)nie lubię np swoich włosów po czesaniu - wydaje mi się że robi mi się sianko od razu , puszą☠się . Najlepiej je rozczesać przed myciem i tyle Są problematyczne , ale na szczęście nauczyłam sobie z nimi radzić i to najważniejsze
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2014-09-23 o 11:25
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 11:28   #4959
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wybaczam
W którymś z filmików o clipach znalazłam ciekawą informację, chodziło to jak obcinać żeby były warstwy a nie stracić zupełnie nic z długości. Czyli tak, przechylamy głowę do przodu (tak jak miało być do v) i przeciągamy ten duży biały clip tak daleko aż zaczną się z niego wysuwać włosy (będzie to dolna partia przy karku czyli nasza długość). Kurcze chyba kupię sobie włosy na taśmach żeby mieć co ciąć, i grzywki mi się zachciało a dopiero zaczęła odrastać Mass, filmik
http://www.youtube.com/watch?v=C1SKh5aUQQo

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------


I pamiętaj o moim mleku [COLOR="Silver"]
Ja tak robiłam z kucykiem - przechylałam głowę, spinałam i odnajdywałam pasmo włosów z karku (ciagnęłam żeby je poczuć, nie było to trudne ) i obcinałam do jego długości. Wtedy faktycznie z długości nic nam nie ubywa. I oczywiscie za pierwszym razem tak mozna tylko zrobić, bo potem jak sie przechyli glowe to ma sie wszystkie wlosy na rowno I nikt mi nigdy nie chcial wierzyc, ze obcinajac w ten sosob np. 10cm z tego kucyka nie straci sie na dlugosci, skoro tyle klakow ląduje na podlodze No i potem jeszcze ciachałam wlosy tak jak Ci pisalam, przerzucajac je do przodu zeby wyszlo V Potrafilam tak klaki co miesiac obcinac, bo to banalna metoda

No to długo grzywkę pozapuszczałaś Mnie przeszło to Ciebie naszło
__________________






Edytowane przez MassieDran
Czas edycji: 2014-09-23 o 11:32
MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 11:53   #4960
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
A moje włosy nie puszą się prawie w ogóle, jedyne co może tak zadziałać to jajko i balsam aloesowy scandic line. To trochę popsuło moją toerię o ich wysokiej porowatości.
Za to cokolwiek zrobię źle to jest piękny, czasami wręcz spektakularny przyklap
Ooo, może Ty jesteś moją włosową siostrą?
Ja też mam żelazny, powolny przyrost i też nie potrafią się spuszyć

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Co do nowego wątku to za "karę" największa spamerka powinna go zakładać
A kto w chwili obecnej jest taką spamerką to nie wiem, próbowałam raz sprawdzić jak Masie pisała, ale u mnie w menu nie ma takiej opcji
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 11:56   #4961
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ooo, może Ty jesteś moją włosową siostrą?
Ja też mam żelazny, powolny przyrost i też nie potrafią się spuszyć [COLOR="Silver"]
A działają na Ciebie dobrze prawie wszystkie oleje z wyjątkiem sezamu? Twoje włosy nie lubią się z jajkiem, ale za to kochają z miodem?
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 12:07   #4962
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ooo, może Ty jesteś moją włosową siostrą?
Ja też mam żelazny, powolny przyrost i też nie potrafią się spuszyć

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Co do nowego wątku to za "karę" największa spamerka powinna go zakładać
A kto w chwili obecnej jest taką spamerką to nie wiem, próbowałam raz sprawdzić jak Masie pisała, ale u mnie w menu nie ma takiej opcji
Mnie tu nie ma...
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:09   #4963
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Mnie tu nie ma...
jesteś top 1

dziś rodzice wracają, zobaczymy co tam ciekawego mama wynalazła
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:16   #4964
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
jesteś top 1

dziś rodzice wracają, zobaczymy co tam ciekawego mama wynalazła
Wiem hehe Cherry ale Ty niewiele gorsza - masz 3 miejsce z tego co pamiętam

Pochwal się prezentami (jak je ju dostaniesz)
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:17   #4965
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Co do nowego wątku to za "karę" największa spamerka powinna go zakładać
A kto w chwili obecnej jest taką spamerką to nie wiem, próbowałam raz sprawdzić jak Masie pisała, ale u mnie w menu nie ma takiej opcji
MassieDran 687
Felicja 606
Cherry_Muffin 502
A gdzie można sprawdzić jest w załączniku - myszka.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:21   #4966
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Wiem hehe Cherry ale Ty niewiele gorsza - masz 3 miejsce z tego co pamiętam

Pochwal się prezentami (jak je ju dostaniesz)
nie mam pojęcia jakim cudem na 3 miejscu jestem jak chyba pod koniec tego dołączyłam

no jestem mega ciekawa. może teraz mama będzie systematycznie olejować tego olejku zapachowego jak to mama nazwała zwłaszcza
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:22   #4967
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia jakim cudem na 3 miejscu jestem jak chyba pod koniec tego dołączyłam

no jestem mega ciekawa. może teraz mama będzie systematycznie olejować tego olejku zapachowego jak to mama nazwała zwłaszcza
Miejmy zatem nadzieję, że w następnym wątku pobijesz mnie ilością postów
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:22   #4968
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;48251724]MassieDran 687
Felicja 606
Cherry_Muffin 502
A gdzie można sprawdzić jest w załączniku - myszka.[/QUOTE]

Cały mój pobyt na wizażu zastanawiałam się jak to można sprawdzić Dzięki
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:23   #4969
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Miejmy zatem nadzieję, że w następnym wątku pobijesz mnie ilością postów
nie ma mowy! mam pisać magisterkę dzielnie i bez przeszkód
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 12:41   #4970
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
A działają na Ciebie dobrze prawie wszystkie oleje z wyjątkiem sezamu? Twoje włosy nie lubią się z jajkiem, ale za to kochają z miodem?
Olejów aż tyle nie próbowałam, nie mam takiego doświadczenia jak Ty, ale jak na razie się zgadza. Będę śledzić, to co będziesz pisać sezamowego próbowałam raz i zapach mnie za bardzo przytłoczył...

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;48251724]MassieDran 687
Felicja 606
Cherry_Muffin 502
A gdzie można sprawdzić jest w załączniku - myszka.[/QUOTE]
Banalne! Dzięki zaraz poobczajam wszystkie wątki
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:47   #4971
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Olejów aż tyle nie próbowałam, nie mam takiego doświadczenia jak Ty, ale jak na razie się zgadza. Będę śledzić, to co będziesz pisać sezamowego próbowałam raz i zapach mnie za bardzo przytłoczył...


Banalne! Dzięki zaraz poobczajam wszystkie wątki
Mi się bardzo podobno zapach sezamowego, ale co z tego skoro po użyciu włosy robią mi się szorstkie i nieprzyjemne. Z drugiej strony mam ten plus że na przykład arganowy działa na moje włosy dokładnie tak samo jak na przykład kujawski
I jeszcze parafiny nie cierpią, użyta dwa dni z rzędu powoduje obciążenie, przetłuszczenie i ogólnie masakre, nakładana na skórę głowy powoduje wypadanie. Kiedyś na olejek Amla się skusiłam, nawet nie udało mi się do końca zużyć
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:52   #4972
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podobno zapach sezamowego, ale co z tego skoro po użyciu włosy robią mi się szorstkie i nieprzyjemne. Z drugiej strony mam ten plus że na przykład arganowy działa na moje włosy dokładnie tak samo jak na przykład kujawski
I jeszcze parafiny nie cierpią, użyta dwa dni z rzędu powoduje obciążenie, przetłuszczenie i ogólnie masakre, nakładana na skórę głowy powoduje wypadanie. Kiedyś na olejek Amla się skusiłam, nawet nie udało mi się do końca zużyć
Ja na razie unikam parafiny, chyba że nafta kosmetyczna to parafina to używam czasem z super skutkiem
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 12:57   #4973
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
znalazlam takie coś :
Part 1: Deionized Water, Hydrosulfite, Fragrance, Polysorobate-80, Hydroxyethylcellulose, Cocamidopropylhydroxysult aine.
Part 2: Deionized Water, Citric Acid, Cocamidopropylhydroxysult aine, Xanthan Gum.
A mogę zapytać co to jest? Bo albo to nie jest pełen skład, albo to coś to woda ze stabilizatorami pH jedynie
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jest forum na którym dziewczyny pomogą Ci określić porowatość jeśli chcesz ? Niedawno wrzucałyśmy do niego link
Jeśli to nasz wizażowy wątek, to raczej jedna dziewczyna się tam produkuje
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 13:10   #4974
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Mi zapach sezamowego nie odpowiada nie zauważyłam efektów używania, ale chociaż nie szkodzi.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 13:18   #4975
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nie ma mowy! mam pisać magisterkę dzielnie i bez przeszkód
Oj tam oj tam
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 13:28   #4976
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

Jeśli to nasz wizażowy wątek, to raczej jedna dziewczyna się tam produkuje
Tak, gdzieś na wizażu było takie forum. Nie wiem kto tam działał, ale fajnie i zwięźle wszystkie analizy dziewczyny robiły.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;48252651]Mi zapach sezamowego nie odpowiada nie zauważyłam efektów używania, ale chociaż nie szkodzi.[/QUOTE]
Sezamowy brzydko pachnie? A ja go uwielbiam (lepiej pachnie niż smakuje ), zabijałam nim zapach ziół w maceratach i spisywał się super.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 13:29   #4977
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Jeśli to nasz wizażowy wątek, to raczej jedna dziewczyna się tam produkuje
Nie da się ukryć bardzo tam pomagasz.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 13:31   #4978
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nie ma mowy! mam pisać magisterkę dzielnie i bez przeszkód
Im bardziej mnie goniły terminy z inżynierką i zżerał stres, tym więcej siedziałam na wizażu . Antidotum takie

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;48253033]Nie da się ukryć bardzo tam pomagasz.[/QUOTE]
A to kascysko tam urzęduje teraz? Wrzućcie link, bo gdzieś zgubiłam
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 13:44   #4979
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Tak, gdzieś na wizażu było takie forum. Nie wiem kto tam działał, ale fajnie i zwięźle wszystkie analizy dziewczyny robiły.
W zasadzie od samego początku sama się tam produkuję
[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;48253033]Nie da się ukryć bardzo tam pomagasz.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A to kascysko tam urzęduje teraz? Wrzućcie link, bo gdzieś zgubiłam
J.w Ale teraz przerzucam się na analizy na blogu, bo... nie mam Androida w telefonie, a Tapatalk mnie tylko wpienia
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-23, 13:47   #4980
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: My tu ciągle zapuszczamy, nawijamy i wcieramy - część X prostomaniaczek!!!!

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
A mogę zapytać co to jest? Bo albo to nie jest pełen skład, albo to coś to woda ze stabilizatorami pH jedynie
Kascysko , taki skład podawany jest tego Color Oops-a ,na kilku stronach widziałam ten sam podany.

:

http://www.walgreens.com/store/c/col...143588-product

co bedzie na opakowaniu to zobaczę w piątek dopiero
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2014-09-23 o 13:49
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-23 18:14:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.