Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-29, 14:05   #4951
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Mi po tym Radicalu nowym zaczęły rosnąć jak szalone. Może kozieradki spróbuj jeśli jeszcze nie miałaś z nią do czynienia. Mi pomogła choć ten zapach jak dla mnie jest nie do zniesienia
jak dorwę to spróbuję, zdzierżę wszystko

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 14:10   #4952
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Ciekawe czy sa brazowe tonery. Tak sobie teraz mysle, ze doszlam so punktu, ze jesli by sie szamponetla nie zmyla, to ze spokojem serca wrocilabym do farbowania. Nie wiem skad i dlaczego, ale naprawde zaczynam sie zloscic ogladajac wlosy w lustrze, wiec katowac sie jeszcze przez x miesiecy nie chce.
Tutaj masz wątek o tonerach i są podane nazwy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=535849 a może warto pokombinować z olejowaniem by włoski odżyły i ładnie byszczały i porobić jakieś fajne fryzurki? dobierańce, koczki, opaski by nieco zasłonić odrost a nie uzywać farby? mi się wydaje, że zima to fajny czas na zapuszczanie naturalek zawsze można założyc czapkę, opaskę, nauszniki i zasłonić odrost a n wiosnę jest takie WOW, że włoski tyyyle urosły

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
jak dorwę to spróbuję, zdzierżę wszystko

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
też tak myślałam
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 16:04   #4953
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Tutaj masz wątek o tonerach i są podane nazwy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=535849 a może warto pokombinować z olejowaniem by włoski odżyły i ładnie byszczały i porobić jakieś fajne fryzurki? dobierańce, koczki, opaski by nieco zasłonić odrost a nie uzywać farby? mi się wydaje, że zima to fajny czas na zapuszczanie naturalek zawsze można założyc czapkę, opaskę, nauszniki i zasłonić odrost a n wiosnę jest takie WOW, że włoski tyyyle urosły

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------



też tak myślałam
Olejuje czesto, pod wzgledem kondycji sa ladne A do upiec niestety za krotkie, ledwo brody po cieciu siegaja.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 16:29   #4954
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Zassze mozesz je krecic na kreconych nie widac tak mocno odrostu
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 16:38   #4955
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Zassze mozesz je krecic na kreconych nie widac tak mocno odrostu
Są naturalnie kręcone Dzięki Wam dziewczyny za wsparcie, ale ja po prostu muszę tą szamponetkę spróbować, bo inaczej sama nie dojdę z nimi do ładu, a jaki jest sens mieć piękne naturalki, których się nie cierpi? Albo raczej, przez które się cierpi
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 17:03   #4956
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Pamiętajcie czas zawsze mija a dla takich efektów pięknych warto się poświęcić
To prawda, ja teraz nie mam kryzysu, pisałam tamtego posta odnośnie dziewczyn mi. The Unlike tak po prostu ogólnie. Kryzysy każdego z nas dopadają, mnie np już wiele razy i też w sumie nie mogę dziś ręczyć, że któregoś dnia mnie nie trafi i pójde chociażby po tą szamponetkę. Ale oby tak nie było nigdy
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 21:01   #4957
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

swan, spirulinę miałam do jedzenia, ale mój organizm zaczął się buntować - rozkojarzenie, bezsenność, w sumie dokładnie to samo się działo przy pokrzywie. za każdym razem jak biorę coś dłużej niż 1 miesiąc, to źle się to kończy. termin ważności ma do 22 stycznia, więc wysypałam ją z kapsułek i nakładałam głównie na twarz, szyję i dekolt. zawsze mi parzyła skórę, ale teraz jak mieszam ją z śmietanką kokosową to efekty są rewelacyjne, szczególnie podoba mi się to, że śmietanka trzyma nawilżenie maseczki. nie cierpię zmywać maseczek, więc zawsze robią to w trakcie kąpieli w wannie. moczę też w tej wodzie zawsze włosy, coby im również coś się dostało, ale najwyraźniej zadowolone nie są. albo zbyt często serwuję im takie cuda . w sumie moje naturalki chyba nie za bardzo lubią proteiny, farbowańce za to je uwielbiały .

theunlike, ja cię rozumiem. nie wszystkim pasują naturalki, muszą pasować do urody, wydobywać ją, a nie u każdego naturalne kolory to sprawiają - widzę to szczególnie po mojej siostrze. najważniejsze jest to, byśmy dobrze się czuły, a przecież nie po to chodzimy z odrostami na pół głowy by czuć się później źle. nie chcę cię oczywiście buntować i jestem za tym, byś zastosowała szamponetkę. jak jest w naturalnym odcieniu to na pewno się zmyje, tylko rudości i czerwienie są złośliwe i trzymają się długo we włosie. trzeba się dobrze namyślić czy chce się naprawdę wrócić do naturalnego koloru i po co nam to jest, zastanowić się czy jednak farba to nie jest chwilowa zachcianka. a może tą chwilową zachcianką są naturalki?

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Ja byłam na weselu i usłyszałam od mamy "a Ty do fryzjera nie idziesz?" i wiem,że o czesanie nie chodziło, bo zawsze nakręcam włosy sama
Mało tego znajomy dowalił "co Ty masz na głowie ?" I jeszcze na dokładkę raz mama "ten kolor Twój jakiś taki ciemny"...nosz kurde Mnie się podoba ten kolor, szaleje za nim ale jeszcze parę takich tekstów i zacznę wątpić
pomyśl sobie o osobie która ci to mówi - czy jest twoim wizualnym/ estetycznym autorytetem?

co do kozieradki, to gdy zaparzy się ją świeżą to wcale nie ma ostrego zapachu. powiem więcej - w ogóle jej nie czuć. świeżo zaparzoną wcieram zaraz po myciu, resztki przechowuję w lodówce i wcieram je na noc przed myciem, wtedy sobie może walić ile wlezie .
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 21:40   #4958
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja dziś siedzę z sokiem z czarnej rzepy :P i olejkiem migdałowym wykańczam go bo jutro przyjdą nowe olejki )
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 22:45   #4959
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
theunlike, ja cię rozumiem. nie wszystkim pasują naturalki, muszą pasować do urody, wydobywać ją, a nie u każdego naturalne kolory to sprawiają - widzę to szczególnie po mojej siostrze. najważniejsze jest to, byśmy dobrze się czuły, a przecież nie po to chodzimy z odrostami na pół głowy by czuć się później źle. nie chcę cię oczywiście buntować i jestem za tym, byś zastosowała szamponetkę. jak jest w naturalnym odcieniu to na pewno się zmyje, tylko rudości i czerwienie są złośliwe i trzymają się długo we włosie. trzeba się dobrze namyślić czy chce się naprawdę wrócić do naturalnego koloru i po co nam to jest, zastanowić się czy jednak farba to nie jest chwilowa zachcianka. a może tą chwilową zachcianką są naturalki?
Mega dzięki za ten wpis, nawet nie wiesz jak mnie podbudował.
Ja naturalki zapuszczam z 3 powodów:
- jestem ciekawa jak będę wyglądać w naturalnym kolorze włosów,
- chce sprawdzić czy naprawdę będą w dużo lepszym stanie niż farbowańce,
- chce zobaczyć czy rzeczywiście naturalki nie wymagają tyle pielęgnacji.
W zasadzie takie porównanie robię, bo jednak kręcone i rozjaśniane wymagały masę roboty. Nie jestem w stanie założyć, że już nigdy nie tknę farby, bo jak znam siebie, to jeszcze kiedyś je pofarbuje potrzebując zmian, po prostu na chwilę obecną potrzebowałam odpoczynku od farb.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 02:39   #4960
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Ja dziś siedzę z sokiem z czarnej rzepy :P i olejkiem migdałowym wykańczam go bo jutro przyjdą nowe olejki )
chciałabym wypróbować sok z czarnej rzepy jako wcierkę, czosnek i cebulę również, ale po mojej jednej wpadce na uczelni ze śmierdzącą kozieradką musiałabym chyba na bezludnej wyspie takie eksperymenty robić :p. napar koczował trochę w lodówce zanim go użyłam, był zakonserwowany wódką, więc byłam o jego zdatność do użytku spokojna. wmasowałam go po myciu, miałam wrażenie że wywietrzał. biegnąc na uczelnie złapał mnie deszcz i te opary zaczęły dawać o sobie znać :p. usiadłam w sali w rogu, daleko od ludzi, ciesząc się że prawie nikogo nie ma. wpadli gromadą spóźnieni w czasie zajęć i wszyscy obsiedli mnie wokół... kręcili się nerwowo całe 1,5h, na następne zajęcia taktownie już nie poszłam xd

---------- Dopisano o 03:39 ---------- Poprzedni post napisano o 03:25 ----------

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Mega dzięki za ten wpis, nawet nie wiesz jak mnie podbudował.
Ja naturalki zapuszczam z 3 powodów:
- jestem ciekawa jak będę wyglądać w naturalnym kolorze włosów,
- chce sprawdzić czy naprawdę będą w dużo lepszym stanie niż farbowańce,
- chce zobaczyć czy rzeczywiście naturalki nie wymagają tyle pielęgnacji.
W zasadzie takie porównanie robię, bo jednak kręcone i rozjaśniane wymagały masę roboty. Nie jestem w stanie założyć, że już nigdy nie tknę farby, bo jak znam siebie, to jeszcze kiedyś je pofarbuje potrzebując zmian, po prostu na chwilę obecną potrzebowałam odpoczynku od farb.
warto spróbować. ja chciałam zobaczyć jak to jest mieć długie włosy oraz zdrowe i elastyczne. jak się okazuje, nawet ja mogę takie mieć :p. tzn jeszcze nie długie, przynajmniej rok potrzebuję by coś z nich wyrosło.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 08:04   #4961
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Ja dziś siedzę z sokiem z czarnej rzepy :P i olejkiem migdałowym wykańczam go bo jutro przyjdą nowe olejki )
ooo gdzie dorwałaś sok z rzepy?? bardzo jestem nim zainteresowana, początkowo chciałam sama wyciskać ale spalilam kilka dni temu sokowirówkę więc nic z tego
Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
chciałabym wypróbować sok z czarnej rzepy jako wcierkę, czosnek i cebulę również
o nie nie nie, wiem że efekty są super, ale jeśli Twoje włosy łatwo łapią zapachy, to nie polecam wypróbowałam raz.. Tż będzie się z tego śmiał chyba do końca życia, a na uczelni nikt nie chcial koło mnie stanąć, nie mówiąc już o rodzinie, nie chcieli przebywacnze mną w jednym pomieszczeniu.. też było wtedy wilgotne powietrze. szczerze mój najgorszy włosowy eksperyment
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 08:23   #4962
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
pomyśl sobie o osobie która ci to mówi - czy jest twoim wizualnym/ estetycznym autorytetem?
co do kozieradki, to gdy zaparzy się ją świeżą to wcale nie ma ostrego zapachu. powiem więcej - w ogóle jej nie czuć. świeżo zaparzoną wcieram zaraz po myciu, resztki przechowuję w lodówce i wcieram je na noc przed myciem, wtedy sobie może walić ile wlezie .
Niestety nie jest moim guru dlatego takie komentarze traktuję z przymrużeniem oka.
Z kozieradką po nowym roku będę działać
Wrzucam świąteczną aktualizację. Pod koniec stycznia umówiona jestem na kolejne pasma żeby już ostatecznie (mam nadzieję)rozprawić się z tą okropną różnicą między odrostem a farbowańcami. Może uda mi się przemęczyć do połowy lutego żeby nie katować już tych włosów naturalnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10877775_327502467456361_1751899292_n.jpg (45,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj.jpg (15,1 KB, 25 załadowań)
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 12:34   #4963
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
chciałabym wypróbować sok z czarnej rzepy jako wcierkę, czosnek i cebulę również, ale po mojej jednej wpadce na uczelni ze śmierdzącą kozieradką musiałabym chyba na bezludnej wyspie takie eksperymenty robić :p. napar koczował trochę w lodówce zanim go użyłam, był zakonserwowany wódką, więc byłam o jego zdatność do użytku spokojna. wmasowałam go po myciu, miałam wrażenie że wywietrzał. biegnąc na uczelnie złapał mnie deszcz i te opary zaczęły dawać o sobie znać :p. usiadłam w sali w rogu, daleko od ludzi, ciesząc się że prawie nikogo nie ma. wpadli gromadą spóźnieni w czasie zajęć i wszyscy obsiedli mnie wokół... kręcili się nerwowo całe 1,5h, na następne zajęcia taktownie już nie poszłam xd[COLOR="Silver"]
Tu Cię zaskoczę ale sok z czarnej rzepy nie śmierdzi. :P Kozieradkę czułam przez miesiąc mimo, że użyłam raz i myłam włosy codziennie czarna rzepa nie śmierdzi po nałożeniu i po wyszuszeniu włosów

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Pokaż wiadomość
ooo gdzie dorwałaś sok z rzepy?? bardzo jestem nim zainteresowana, początkowo chciałam sama wyciskać ale spalilam kilka dni temu sokowirówkę więc nic z tego

o nie nie nie, wiem że efekty są super, ale jeśli Twoje włosy łatwo łapią zapachy, to nie polecam wypróbowałam raz.. Tż będzie się z tego śmiał chyba do końca życia, a na uczelni nikt nie chcial koło mnie stanąć, nie mówiąc już o rodzinie, nie chcieli przebywacnze mną w jednym pomieszczeniu.. też było wtedy wilgotne powietrze. szczerze mój najgorszy włosowy eksperyment
Zrobiłam sama obrałam rzepę i starłam na tarce (drobne oczka) i wycisnęłam przez serwetkę zrobiłam z połowy rzepy a drugą połówkę zjadłam :P w końcu to duża rzodkiewka

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Niestety nie jest moim guru dlatego takie komentarze traktuję z przymrużeniem oka.
Z kozieradką po nowym roku będę działać
Wrzucam świąteczną aktualizację. Pod koniec stycznia umówiona jestem na kolejne pasma żeby już ostatecznie (mam nadzieję)rozprawić się z tą okropną różnicą między odrostem a farbowańcami. Może uda mi się przemęczyć do połowy lutego żeby nie katować już tych włosów naturalnych
I chcesz mi powiedzieć, że ktoś skrytykował Twój odrost? przecież ten odrost jest piękny i wchodzi w ombre ! uwielbiam takie połączenie kolorów
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 12:38   #4964
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Zrobiłam sama obrałam rzepę i starłam na tarce (drobne oczka) i wycisnęłam przez serwetkę zrobiłam z połowy rzepy a drugą połówkę zjadłam :P w końcu to duża rzodkiewka
Chyba dziś kupię i zetrę A macie jakieś patenty na płukanki z kawy..ale tak żeby włosów nie przyciemniały?
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 12:55   #4965
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja bym chciała taką by przyciemniały...
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:04   #4966
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Ja bym chciała taką by przyciemniały...
To kawę mieloną polecam. Zalej łyżeczkę kawy wrzątkiem, dolej wody ok 300ml i płukanka gotowa
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:33   #4967
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
To kawę mieloną polecam. Zalej łyżeczkę kawy wrzątkiem, dolej wody ok 300ml i płukanka gotowa
A zapach się utrzymuje? nie lubię zapachu kawy i hmm... później przelać przez gazę?

pod wpływem deszczu nie skapuje barwnik?
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 13:40   #4968
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
A zapach się utrzymuje? nie lubię zapachu kawy i hmm... później przelać przez gazę?

pod wpływem deszczu nie skapuje barwnik?
Możesz też zalać ziarna, łatwiej odcedzisz. Mieloną można nawet przez skarpetę
Zapach na moich się nie utrzymywał ale czytałam,że u wielu osób utrzymuje się nawet po myciu (jak dla mnie kosmos i rzecz niepojęta)
Co do koloru to nie jest na tyle intensywny żeby barwił włosy po 1szym użyciu, powiedziałabym,że nadaje jedynie głębi i blasku. W razie co noś parasol :P Btw pamiętam jak mojej siostrze kiedyś na deszczu samoopalacz spłynął
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 14:43   #4969
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Możesz też zalać ziarna, łatwiej odcedzisz. Mieloną można nawet przez skarpetę
Zapach na moich się nie utrzymywał ale czytałam,że u wielu osób utrzymuje się nawet po myciu (jak dla mnie kosmos i rzecz niepojęta)
Co do koloru to nie jest na tyle intensywny żeby barwił włosy po 1szym użyciu, powiedziałabym,że nadaje jedynie głębi i blasku. W razie co noś parasol :P Btw pamiętam jak mojej siostrze kiedyś na deszczu samoopalacz spłynął
Dziękuje co do samoopalacza nie zazdroszcze :P mi kiedyś szamponetka z włosów spływała
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-30, 15:30   #4970
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Mnie kiedyś niebieski toner spływał
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:32   #4971
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Patrzcie jak mi paczke zapakowali :p Myslalam, ze zamowienia pomylili!
Siedze z szamponetka na glowie i choc to pewnie dziwnie brzmi, poczulam sie lepiej jakos tak. To uczucie, ze jak przy strzyzeniu czy farbowaniu, ze to ja mam pelna kontrole i to ja o sobie decyduje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1419953472967.jpg (55,8 KB, 26 załadowań)
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 15:40   #4972
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Patrzcie jak mi paczke zapakowali :p Myslalam, ze zamowienia pomylili!
Siedze z szamponetka na glowie i choc to pewnie dziwnie brzmi, poczulam sie lepiej jakos tak. To uczucie, ze jak przy strzyzeniu czy farbowaniu, ze to ja mam pelna kontrole i to ja o sobie decyduje.
Ale pomysłowi. Mi kiedyś do paczki wepchali chrupki kukurydziane. TZ śmiał się,że to te piankowe wypełniacze ale ja musiałam spróbować oczywiście :P I to były chrupki...a przynajmniej tak smakowały

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2014-12-30 o 15:42
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:27   #4973
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
swan, spirulinę miałam do jedzenia, ale mój organizm zaczął się buntować - rozkojarzenie, bezsenność, w sumie dokładnie to samo się działo przy pokrzywie. za każdym razem jak biorę coś dłużej niż 1 miesiąc, to źle się to kończy. termin ważności ma do 22 stycznia, więc wysypałam ją z kapsułek i nakładałam głównie na twarz, szyję i dekolt. zawsze mi parzyła skórę, ale teraz jak mieszam ją z śmietanką kokosową to efekty są rewelacyjne, szczególnie podoba mi się to, że śmietanka trzyma nawilżenie maseczki. nie cierpię zmywać maseczek, więc zawsze robią to w trakcie kąpieli w wannie. moczę też w tej wodzie zawsze włosy, coby im również coś się dostało, ale najwyraźniej zadowolone nie są. albo zbyt często serwuję im takie cuda . w sumie moje naturalki chyba nie za bardzo lubią proteiny, farbowańce za to je uwielbiały .
Mi spożywanie spiruliny tylko zaszkodziło. Mam w tabletkach, ale to czysta spirulina więc rozkruszam na proszek i robię maseczki albo dodaję do odżywek

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
theunlike, ja cię rozumiem. nie wszystkim pasują naturalki, muszą pasować do urody, wydobywać ją, a nie u każdego naturalne kolory to sprawiają - widzę to szczególnie po mojej siostrze. najważniejsze jest to, byśmy dobrze się czuły, a przecież nie po to chodzimy z odrostami na pół głowy by czuć się później źle. nie chcę cię oczywiście buntować i jestem za tym, byś zastosowała szamponetkę. jak jest w naturalnym odcieniu to na pewno się zmyje, tylko rudości i czerwienie są złośliwe i trzymają się długo we włosie. trzeba się dobrze namyślić czy chce się naprawdę wrócić do naturalnego koloru i po co nam to jest, zastanowić się czy jednak farba to nie jest chwilowa zachcianka. a może tą chwilową zachcianką są naturalki?
Zgadzam się z tym całkowicie TheUnlike musisz sama zdecydować w jakich włosach czujesz się lepiej, w farbowanych czy naturalnych. Jeśli wrócisz do farb, to przynajmniej włosy miały trochę czasu teraz na regenerację

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Niestety nie jest moim guru dlatego takie komentarze traktuję z przymrużeniem oka.
Z kozieradką po nowym roku będę działać
Wrzucam świąteczną aktualizację. Pod koniec stycznia umówiona jestem na kolejne pasma żeby już ostatecznie (mam nadzieję)rozprawić się z tą okropną różnicą między odrostem a farbowańcami. Może uda mi się przemęczyć do połowy lutego żeby nie katować już tych włosów naturalnych
Piękny kolor naturalek, i masz bardzo ładne włosy
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:40   #4974
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Niestety nie jest moim guru dlatego takie komentarze traktuję z przymrużeniem oka.
Z kozieradką po nowym roku będę działać
Wrzucam świąteczną aktualizację. Pod koniec stycznia umówiona jestem na kolejne pasma żeby już ostatecznie (mam nadzieję)rozprawić się z tą okropną różnicą między odrostem a farbowańcami. Może uda mi się przemęczyć do połowy lutego żeby nie katować już tych włosów naturalnych
ale ładne! daj spokój, Ty się niczym nie przejmuj, spodziewałam się jakiegoś strasznego sianka a włosy masz super. odrost wręcz dodaje im uroku
Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
A zapach się utrzymuje? nie lubię zapachu kawy i hmm... później przelać przez gazę?

pod wpływem deszczu nie skapuje barwnik?
u mnie sie zapach nie utrzymuje ogólnie kawa jest super, również jako wcierka i bardzo fajnie ochładza kolor ciemnych włosów no i nic nie spływa bo nie barwi tak znacznie
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2014-12-30 o 17:42
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 17:55   #4975
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ale przynajmniej przy okazji wczorajszej wizyty u fryzjera, dowiedzialam sie, ze moje naturalki to mniej wiecej 8.1 z marijela
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 18:10   #4976
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

A mnie coraz bardziej kusi, żeby ciachnąć już wszystkie farbowańce. Ostatnio bardziej im się przyjrzałam i są jakieś takie dziwne i ich kolor mi się bardzo nie podoba. Może zaraz po nowym roku podetnę chociaż trochę Miałam z tym poczekać conajmniej do marca, ale chyba tyle nie wytrzymam.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2014-12-30 o 18:16
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 18:19   #4977
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
A mnie coraz bardziej kusi, żeby ciachnąć już wszystkie farbowańce. Ostatnio bardziej im się przyjrzałam i są jakieś takie dziwne i ich kolor mi się bardzo nie podoba. Może zaraz po nowym roku podetnę chociaż trochę Miałam z tym poczekać conajmniej do marca, ale chyba tyle nie wytrzymam.
Polecam Ja ostatnio sporo ciachnelam z mysla, ze nie ma co sie meczyc, te kilka miesiecy tylko pogorszy ich kondycje.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 18:24   #4978
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Polecam Ja ostatnio sporo ciachnelam z mysla, ze nie ma co sie meczyc, te kilka miesiecy tylko pogorszy ich kondycje.
Też tak myślę, że lepiej to zrobić teraz Nie chcę dużo ściąć, bo krótkich mieć nie chcę, ale tak ze 3cm na pewno. Ostatnio podcinałam prawie 4 miesiące temu.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:08   #4979
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja bym chciala troche rozjasnic farbowance, ale sie boje, bo kilka dni temu po popielato-perlowej palette wyszly mi seledynowe pasemka.
I mam za duzo baby hair. Powinnam sie cieszyc, ale ta aureola mnie dobija.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-30, 21:15   #4980
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
A mnie coraz bardziej kusi, żeby ciachnąć już wszystkie farbowańce. Ostatnio bardziej im się przyjrzałam i są jakieś takie dziwne i ich kolor mi się bardzo nie podoba. Może zaraz po nowym roku podetnę chociaż trochę Miałam z tym poczekać conajmniej do marca, ale chyba tyle nie wytrzymam.
Ja bym na Twoim miejscu ciachnęła i jak najszybciej pozbyła się już farbowańców a potem już na spokojnie zapuszczała i cieszyła się długością. Ale też rozumiem Cię, że cieszą Cię dłuższe włosy i ciężko je tak ciachać

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja bym chciala troche rozjasnic farbowance, ale sie boje, bo kilka dni temu po popielato-perlowej palette wyszly mi seledynowe pasemka.
I mam za duzo baby hair. Powinnam sie cieszyc, ale ta aureola mnie dobija.
Mnie tak samo, dlatego mi. zrezygnowałam z olejowania na chwilę. Hehe bardzo śmiesznie ta "otoczka" u mnie wyglada i ciężko ją okiełznać
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.