Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-01, 16:45   #4981
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

stalowa no czytasz mi w myslach, mysle nad long bobem

moj trener za 1 zajecia krzyczy 85zł jeszcze nie wiem, czy pojde... bardzo bym chciala, bo jak bede chodzic to wstyd mi bedzie sie objadac:P
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:13   #4982
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

cześć

gosiaczek cena niezła ale w koncu to osobisty trener

moja mama dzwoniła,że sprowadzała po schodach wózek z szymkiem w środku i cos strzeliło ale pojechali, przy czym na pasach wózek złamał się na pół, dobrze, że szymek zapiety był, normalnie w szoku jestem, zamierzałam wozic w nim jeszcze jednego dziecia, może uda sie to jeszcze naprawić, zobaczę w domu jak to wyglada
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:12   #4983
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Witam

metkaa, ale jaja z tym wózkiem

gosiaczek071, cena faktycznie niezła, ale może warto? Dobierze tobie odpowiednie ćwiczenia, pokaże jak prawidłowo je wykonywać, zmotywuje do pracy, a potem to już sama możesz ćwiczyć

Muszę się pochwalić tym, ze Rozala woła na nocnik Cały dzień chodzi bez pieluchy, tylko na noc jej zakładam, bo jeszcze sporo sika.
__________________
CÓRUNIA http://suwaczki.maluchy.pl/li-53002.png
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 17:56   #4984
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

To on ten trener https://www.google.pl/search?q=artur...qkaIt344v_M%3A

Zostawiłam w klubie nr to ma zadzwonić do mnie...

Dobrze, ze małemu sie nic nie stało, ale co dokładnie strzelilo? Ja bym nie ryzykowala z drugim... To spacerowka parasolka czy jakaś duża?

Pozdrawiamy zimowo (nie wiem, czemu do góry nogami...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (131,9 KB, 22 załadowań)
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 10:00   #4985
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

cześć

Cytat:
Napisane przez magda-lenka* Pokaż wiadomość
metkaa, ale jaja z tym wózkiem

Muszę się pochwalić tym, ze Rozala woła na nocnik Cały dzień chodzi bez pieluchy, tylko na noc jej zakładam, bo jeszcze sporo sika.


co do wozka to tz wczoraj napisał do producenta, zrobil zdjęcie, zobaczymy co odpisza, jak nie dadzą takiej częsci to jakos inaczej to naprawimy tzn mam taka nadzieję,

wczoraj bylismy u dentysty, szymek zadowolony, wszystko ogladał, sobie w dzioba tez pozwolił zajrzeć, niestety ma dwa zabki do leczenia 4i5 ale to za jakis czas bo teraz jak pani doktor mowi jest za mały, w nastepny piatek idziemy znow to moze pozwoli sobie zafluoryzowac zabki zeby sie ta prochnica szybko nie rozwijała
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 13:48   #4986
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

cześć poświątecznie
u nas zima na całego- w święta nie dało się wyjść od teściowej z domu tak ją zasypało a teraz- w Wawie śnieg cały czas sypie..będzie ta wiosna w tym roku, czy nie?

Słuchajcie co do zajęć- według mnie najlepiej ćwiczyć 3 razy w tygodniu, tzn. dla mnie to w ogole najlepiej ćwiczyć 6 razy tylko różnorodnie np. 2 razy basen, 2 razy siłownia i raz coś na rozciąganie i kręgosłup (bo mam zepsuty), ale Stalowa dla ciebie myślę, ze na początek będzie dobrze 2 razy w tygodniu, jak się wdrożysz, to pewnie sama zechcesz zwiększyć częstotliwość, albo jakiś inny sport wymyślisz np. bieganie.
No i dodam jeszcze raz- ja piszę o 6 razach dlatego, ze lubię aktywność fizyczną i wolę częściej coś trenować i móc zjeść sobie jakies dobre żarło, niż być na restrykcyjnej diecie i ćwiczyć mało.

Dziewczyny, co do Grey'a- znudził mi się po 1 tomie, osobiście bardzo mi ta książka przypomina wypociny ze "Zmierzchu" wiecie takie nastoletnie uniesienia "ahhh..jaki on cudowny i jaaak ja go koffam" przez parę stron mozna to zmęczyć, ale 3 tomy na wielbienie swojego ukochanego to dla nie za dużo.
Bardzo mało w tej książce akcji (poza akcjami sexualnymi). Znudziła mi się, chociaz przyznaję, ze 1 część była ok. i chciało mmi się czekać na kolejne, niestety te mnie zawiodły calkowicie.

Meetkaa- mam nadzieję, że wam uwzględnią i przyślą części, akcja z wózkiem niesamowita

Wiecie,tak apropos diety i odchudzania, jakbym była z okolic Lublina to bym zapisała się do Konrada Gacy, może oglądałyście http://www.youtube.com/watch?v=MvfitXCik5w co prawda nie mam AŻ takich problemów jak tamci ludzie, ale widać, że facet wie co robi, skoro robi to hurtowo i mu wychodzi.Ciekawe ile kosztuje ten jego program mi najbardziej brak towarzystwa w tym całym procesie odchudzania- sama wiem co mi potrzebne, wiem jak ćwiczyć, co jeść..po prostu samej mi się nie chce, szczególnie gdy widzę jak reszta świata zażera się pysznościami, a ćwoczenia traktuje jak wielkie ZUO...chciałabym mieć towarzystwo w tej drodze przez mękę

DENTYSTA- wiecie, ja miałam z Leonem iść, ale nie poszłam w końcu i teraz zaczynam się martwić, dla mnie zdrowe zęby to podstawa, mycie zębów to mus, choćby nie wiem co i nie wiem jak- zęby umyć 2 razy dziennie trzeba młody częśćiej niż 2 razy nie myje, ale rano i wieczorem- czy chce czy nie, po prostu musi. Mam fioła na tym punkcie, pewnie przez to, ze w moim rodzinnym domu był to temat spychany na dalszy plan i o zęby rodzice nam nie dbali
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2013-04-03 o 13:52
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 15:04   #4987
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

la'Mbria u nas temat zębów też wazny tzn ja mam bardzo kiepskie zeby i nie chciałabym zebgy szymek takie miał, też myjemy 2 razy dziennie, czasami po słodkim tez ale jak widac albo za słabo myte albo pasta nie bardzo, wogóle to ta dentyska poleciła elmex i juz dzis kupilam a normalnie myjemy nenedent
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 17:01   #4988
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Hej laseczki!

Wczoraj byłam na pierwszych zajęciach, ćwiczenia były lajtowe, nawet się nie spociłam, ale dzisiaj ledwo chodzę, wszystko mnie boli. Byłam pewna, że tego typu gimnastyka będzie dla mnie za lekka i ucieknę do grupy o bardziej zaostrzonym rygorze Nie sądziłam, że jestem w aż tak kiepskiej formie Ogólnie bardzo mi się podobało, grupka ćwiczeniowa liczy sobie ok. 15 osób, przedział wiekowy jest bardzo duży jak na moje oko, bo od ok.17 do nawet 60+ (szacun dla tych pań).

Gosiu, czyli z tym "bobem" to chyba dobry pomysł skoro obie o tym pomyślałyśmy
Cholerka, drogo, ale to w końcu osobisty trener, każda kobieta o takim marzy haha Myślę, że warto spróbować

Byliśmy dziś na kontroli, oskrzela czyste Kisiliśmy się w domu ponad tydzień, to było jak wieczność, ale w sumie przy tej pogodzie nic nie straciliśmy
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.



Edytowane przez stalowamagnolia
Czas edycji: 2013-04-03 o 17:03
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 18:36   #4989
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
la'Mbria u nas temat zębów też wazny tzn ja mam bardzo kiepskie zeby i nie chciałabym zebgy szymek takie miał, też myjemy 2 razy dziennie, czasami po słodkim tez ale jak widac albo za słabo myte albo pasta nie bardzo, wogóle to ta dentyska poleciła elmex i juz dzis kupilam a normalnie myjemy nenedent
my nenedentu używaliśmy jak miał pojedyncze ząbki nie pamiętam już kiedy przeżuciliśmy się właśnie na elmex- ten pomarańczowy dla dzieci do 6 roku życia.
Według mnie jest ok, chociaz sama gdy myłam elmexem tym dla dorosłych, to miałam uczucie niedomytych zębów ja uwielbiam mycie zębów, sama czynność sprawia mi radość- wiem dziwne, ale no lubię to tak samo jak powiedzmy chłodny prysznic w gorący letnii dzień

Dziewczyny jak z jedzeniem u Waszych 2-latków?
Moje młode od jakichś powiedzmy 2 tygodni nie chce wcale jeść pije po 5-7 butelek soczków, herbatek czy wody, do tego mleko rano i wieczorem...i zero jedzenia czasem jakiś jogurcik czy owoce typu jabłko i banan. Obiadów praktycznie nie rusza już wcale, nie wiem czy martwić się tym, czy uznać za formę buntu dwulatka i spokojnie czekać aż przejdzie. Oczywiście słodycze jadłby garściami tak samo suche białe bułki, ale nic normalnego, kiedyś bez problemu zjadał kaszę gryczaną, kotleciki, surówki- teraz nie ma mowy nawet o zjedzeniu łyżki zupy. Miała któraś z was coś podobnego?
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 19:23   #4990
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Mój mały ma fazę na "NIE" i często nie chce jeść. Wiem ,że ma focha bo po 5-6 godzinach od obiadu musi być głodny Siadamy do stołu a mały rzuca fochem i nic nie tknie.. i wtedy.... ( teraz rzucą się na mnie zwolenniczki nowoczesnego wychowania...) prowadzę go do pokoju i mówię ,zeby przemyślał sprawę.. Oczywiście jest płacz.. po 30 sekundach mały wraca i z apetytem zjada posiłek a potem prosi o jeszcze.. Nie mam zamiaru jeść rodzinnego posiłku przy akompaniamencie jego "nie chcę jeść"- odbiera mi to apetyt
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 19:26   #4991
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

La'mbria nie chce cię straszyć ale u mojego siostrzenca od m.in tych objawów (czyli nie chciał jesc i bardzo dużo pił) zaczęło sie podejrzeni o cukrzycę. Może dla pewności zrób badania, nawet z palca...

Stalowa mój fryzjer nie pozwolił mi ściąć włosów :pała: tylko mi podcial i zrobił delikatne ombre
A trener jeszcze do mnie nie dzwonił...
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 10:38   #4992
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

cześć

stalowa super, że jesteś zadowolona,

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak z jedzeniem u Waszych 2-latków?
Moje młode od jakichś powiedzmy 2 tygodni nie chce wcale jeść pije po 5-7 butelek soczków, herbatek czy wody, do tego mleko rano i wieczorem...i zero jedzenia czasem jakiś jogurcik czy owoce typu jabłko i banan. Obiadów praktycznie nie rusza już wcale, nie wiem czy martwić się tym, czy uznać za formę buntu dwulatka i spokojnie czekać aż przejdzie. Oczywiście słodycze jadłby garściami tak samo suche białe bułki, ale nic normalnego, kiedyś bez problemu zjadał kaszę gryczaną, kotleciki, surówki- teraz nie ma mowy nawet o zjedzeniu łyżki zupy. Miała któraś z was coś podobnego?
u nas jest podobnie, jakbym za nim nie biegała tzn nie zmuszała do jedzenia to pewnie wystarczyłoby mu ranne mleko, masakra,


części od wózka udało się dostać, przyślą w tygodniu więc się da naprawić
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 14:16   #4993
sura2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 304
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

U nas bywają dni kiedy nie chce jeść, np przez całe święta pił tylko mleko, jadł kaszkę i paluszki, a od wtorku wszystko wróciło do normy, choć muszę przyznać, że często jak nie ma humoru to zamiast normalnych posiłków pije mleko (bo uwielbia). Nie zmuszam go do jedzenia (nawet nie wiem jakbym to miała zrobić) sama byłam całe życie niejadkiem i jestem zdrowa, pilnuję tylko żeby nie jadł słodyczy zamiast posiłków.

Po domu coraz częściej puszczam go bez pieluchy, sika do wc na stojąco, niestety nie woła, sama go prowadzam mniej więcej co 30 min, jeśli zapomnę - to zawoła jak ma już mokro, tylko jeden raz zawołał, jak zajmowała się nim moja siostra - to był wielki szok.
Ostatnio dowiedziałam się, że synek kuzynki męża w tym wieku załatwiał się sam w przedszkolu, po prostu wychodził z sali..., aż mi się nie chce wierzyć, jeszcze może rączki umył
Elizziak - zdradzisz nam, czy to będzie chłopczyk, czy dziewczynka? ja się wybieram za tydzień na usg i mam nadzieję, że już się dowiem
sura2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 14:58   #4994
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

U nas z jedzeniem też tak sobie ogólnie wybredny jest i lubi na słodko córka pije samą wodę on nie tylko soki rozcieńczone, ale musi być sok ogólnie nie podoba mi się z tym jedzeniem pomidor od święta, ogórek, rzodkiewka niet

Sura
Cytat:
Ostatnio dowiedziałam się, że synek kuzynki męża w tym wieku załatwiał się sam w przedszkolu, po prostu wychodził z sali..., aż mi się nie chce wierzyć, jeszcze może rączki umył
Moja córeczka załatwiała się na ubikację przed 2 rokiem życia w tydzień się nauczyła Bruno nadal tylko pieluszki mam nadzieję, że jak zrobi się cieplej nadrobimy
my siedzimy w domu Bruno kaszle nieładnie za oknem i tak breja, ale już powoli nawet ja mam dość
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 17:30   #4995
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

sura, wg lekarza jest to córka Został mi miesiąc do porodu wg planu. Jestem wielka beczka i ledwo się turlam

Mój Mały tez kiepsko z jedzeniem od jakiegoś czasu, śniadań właściwie w ogóle nie je, może parę kęsów kanapki. Potem w ciągu trochę lepiej. Uwielbia naleśniki, placki z jabłkami, ziemniaki, makaron. Z mięsem i warzywami gorzej. Ale zje parówkę, szynkę, itp, więc źródła białka ma jakieś tam. Robię też zupę z soczewicy, gdzie też jest trochę białka. Nadal uwielbia jogurt naturalny, ostatnio przekonał się też do serka Danio..

Sikanie zaczniemy trenować jak zrobi się ciut cieplej, bo Mały nie cierpi się przebierać, więc jakbym miała zmieniać mu kilka czy kilkanaście razy dziennie posikane body + bluzkę + rajstopy to chyba bym oszalała.
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:01   #4996
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Sikanie zaczniemy trenować jak zrobi się ciut cieplej, bo Mały nie cierpi się przebierać, więc jakbym miała zmieniać mu kilka czy kilkanaście razy dziennie posikane body + bluzkę + rajstopy to chyba bym oszalała.
Body możesz zamienić na podkoszulkę, wtedy zostają tylko majtki i rajstopki/spodenki do przebrania Zapięcie od bodów by go uwierało Ja byłam zaopatrzona w zapas majtek i leginsów dla małej, a że są ciepłe grzejniki to zaprane moment schło. U nas w domu teraz cieplej niż wiosną, czy nawet latem.

Byliśmy z Rozalą u specjalisty wad postawy i potwierdził stopy płasko-koślawe i szpotawość kolan Skierował nas na rehabilitację. Powiedział, że nie mam kupować żadnych wkładek, butów ortopedycznych, bo córka jest na to za mała. Rehabilitanci mają mi pokazać jak z nią ćwiczyć/bawić się.
W poradni rehabilitacyjnej powiedzieli mi, że mogą nas zapisać na sierpień na ....LISTĘ REZERWOWĄ, i dopiero potem ustalą termin zabiegów, czyli ok 3-4 miesiące później Chyba pójdziemy prywatnie...
__________________
CÓRUNIA http://suwaczki.maluchy.pl/li-53002.png

Edytowane przez magda-lenka*
Czas edycji: 2013-04-04 o 20:13
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 12:33   #4997
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

hejka kobietki,
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
cześć

u nas jest podobnie, jakbym za nim nie biegała tzn nie zmuszała do jedzenia to pewnie wystarczyłoby mu ranne mleko, masakra,
ja nie zmuszam, ale czasem przeraża mnie, że tak mało je. szczęscie w nieszczęciu- pije jak mama ja potrafię wypić 3 litry wody + różne kawy i herbaty, syn wypija po 5-6 butelek 300ml różnego rodzaju napojów pijaki z nas jak nic

Cytat:
Napisane przez magda-lenka* Pokaż wiadomość
Byliśmy z Rozalą u specjalisty wad postawy i potwierdził stopy płasko-koślawe i szpotawość kolan Skierował nas na rehabilitację. Powiedział, że nie mam kupować żadnych wkładek, butów ortopedycznych, bo córka jest na to za mała. Rehabilitanci mają mi pokazać jak z nią ćwiczyć/bawić się.
W poradni rehabilitacyjnej powiedzieli mi, że mogą nas zapisać na sierpień na ....LISTĘ REZERWOWĄ, i dopiero potem ustalą termin zabiegów, czyli ok 3-4 miesiące później Chyba pójdziemy prywatnie...
o matko! jakie terminy....służba zdrowia w tym kraju mnie rozwala...
ja podejrzewam Leona o jakiś ortopedyczny "mankament', od urodzenia wykrzywia stópkę prawą tak jakby na zewnątrz- oglądało go już kilku lekarzy i 2 fizykoterapeutów. Lekarze raz tak, raz siak- jeden widzi anomalię, inny mówi, ze to rozwojowe i samo się ukrztałtuje.
U fizykoterapeutów to samo- jedna babka (nfz) stwiedziła, że dziecko się świetnie rozwija a stópka sama się ułoży, gdy będzie dłużej chodził, druga (prywatnie) zaprosiła na "plastrowanie" i terapię- oczywiście płatną
Teraz jestem umówiona jeszcze raz do orotpedy- zobaczę co tym razem powie...



Stalowa! chyba czas niedługo na 2 część wątku???
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2013-04-06 o 12:35
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 15:56   #4998
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Tak, tak za chwilę stuknie nam 5000 postow!
__________________
CÓRUNIA http://suwaczki.maluchy.pl/li-53002.png
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 17:18   #4999
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

To ja się poświęcę i nabiję 4999
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 17:20   #5000
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

no to ja 5 000 a co mi tam
La Mibra Brum tez mega pijaczek
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 18:17   #5001
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Hej babeczki!

Czas przenieść się do II części!
Jeśli nie macie nic przeciwko chętnie zajmę się utworzeniem nowego wątku
Macie jakieś propozycje odnośnie tytułu?

metkaa, szczęście w nieszczęściu z tym wózkiem...
Części przyśle Wam firma, w której kupiliście wózek? Będziecie coś za to płacić?

magda-lenka, mnie jedna lekarka też nastraszyła, że Marcel ma szpotawość kolan, bo idąc kieruje nóżki do środka, a druga go obejrzała i stwierdziła, że wszystko w porządku i że wiele dzieci tak robi. Tak samo z płaskostopiem, ponoć wszystkie albo przeważająca część dzieci w tym okresie je ma. Skonsultuj to jeszcze z innym lekarzem.
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.



Edytowane przez stalowamagnolia
Czas edycji: 2013-04-06 o 18:23
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 18:54   #5002
karolinaP103
Zadomowienie
 
Avatar karolinaP103
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 313
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

zimowe dzieciaczki styczeń-luty `11 sezon drugi
Myslę,że w wytule powinno być coś o dzieciach z zimy `10-11 bo w ten sposób jakas nowa mama nas znajdzie. Ja tak znalazłam przypadkiem grupę mam , które urodziły ,mniej więcej tak jak ja starsze dziecko..
karolinaP103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:00   #5003
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Dzieci od pieluch i smoczków odzwyczajamy i na wiosnę cierpliwie czekamy! Styczeń/luty 2011r.

Z naszymi dziećmi nudy nie mamy, bo z nocnikami za nimi biegamy! Dzieci styczeń /luty 2011r.
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-06, 19:50   #5004
magda-lenka*
Raczkowanie
 
Avatar magda-lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 455
Dot.: Zimowe Dzieciaczki - styczeń/luty 2011r.

Stalowa, u Rozalki golym okiem widac plaskostopie i to ze stopy stawia na zewnątrz. Dwoch lekarzy to zauwazylo, na razie kednak nie musi nosic wkladek ani butow ortopedycznych.

Ja nie mam pomysłu na tytul wątku...
__________________
CÓRUNIA http://suwaczki.maluchy.pl/li-53002.png

Edytowane przez magda-lenka*
Czas edycji: 2013-04-06 o 19:51
magda-lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.