Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-09, 14:01   #4981
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Darusia jakieś kowbojkowate tez miały być http://www.iulotka.pl/deichmann.html

Izaizula no właśnie mi tez nudno na tym steperze czas się wlecze niemiłosiernie a w plenerze to zawsze jakoś fajniej
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 14:05   #4982
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
mój to nie lubił tych słiczków na dobranoc , a zresztą co on lubi, przez godzinę wcisnęłaqm mu może z 10 łyzeczek zupki i za nic w świecie nie chciał więcej cholery już dostaję
Jak ja Ciebie rozumiem. Moja też nic nie lubi. I jak jedzenie sie zbliża do niej to ona: zamyka usta, macha rękami i czasami mówi AaNE. Masakra. Jedyne do czego dzioba otwiera to witamina D. Jak widzi tę butelkę to otwiera i ja kropię bezpośrednio do pyska a ta sie oblizuje. Być moze to dlatego że wie że to tylko kropelka będzie.

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
Ja osobiscie nie lubie rowerków treningowych. Byłam napalona na bieżnie wiec kupiłam i rzeczywiscie pierwszy raz jak się zaczęłam na niej odchudzać w tydzień czy dwa zrzuciłam 5 kg ale wtedy byłam na nia napalona. a teraz stoi w pokoju i nie chce mi sie bigać, moze gdyby stała tam gdzie mam telewizor albo coś to moze tak bo takto nudno mi.
Ja mam tak samo. Bierznia stoi i się kurzy.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 14:05   #4983
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Libra
Na silowni są takie rowerki( 10 szt mają, bo one służą do takiego ala aerobik na rowerze) http://allegro.onet.pl/rower-spining...220792617.html
Ja myślę o takim, bo cena inna, i może tz przełknie http://allegro.onet.pl/new-profesjon...212769951.html

Dziewczyny co do piersi, to pierwsze dziecko karmila 1,5 roku i miala super krąglutkie i na swoim miejscu ale to gdzieś po 4 latach ale to po ćwiczeniach mięśni piersi 3x w tygodniu. Teraz już zaczełam je ćwiczyć, żeby po przestaniu karmienia nie przeżyć szoku. Więc polecam ćwiczenia, 2- ćwiczenia, 3- ćwiczenia

Uf nastawiam się psychicznie żeby małego nakarmić, oby się nie darł bo już mnie depresja dopadnie przez to porzucenie.
jakie cwiczenia ?? ja chetn cwiczyc bo takich zwisow jak ja to nie ma nikt
a czemu sie drze podczas karmienia bo chyba gdzies przeoczylam ??

a my mamy fotelik bebecar i jste zadowolona dosc mocno sie odchyla do pozycji lezacej i jest od 0 do 18
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 14:33   #4984
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
jakie cwiczenia ?? ja chetn cwiczyc bo takich zwisow jak ja to nie ma nikt
a czemu sie drze podczas karmienia bo chyba gdzies przeoczylam ??

a my mamy fotelik bebecar i jste zadowolona dosc mocno sie odchyla do pozycji lezacej i jest od 0 do 18
Ja to nie wiem co Ci tam może zwisać. Toż to przed ciążą nie miałaś prawie biustu a teraz to nie może nic Ci zwisać! To pewnie ta skóra z boczków Ci się ponaciągała
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2010-09-09 o 14:47
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 14:55   #4985
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

A ja wróciłam niedawno z pracy. Idę do kuchni, a tam nie ma obiadu. To idę do tż, który dzisiaj pracował w domu i się pytam: "Żona wraca z pracy do domu i gdzie jest obiad?" A on, że nie mógł, bo pracował. A ja na to, że jak siedziałam z małym to leżałam i pachniałam tylko, a obiad sam się zrobił. Obraził się na mnie. No i przyznam, że miałam niemiły ton. Ech... źle się dzieje.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:08   #4986
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A ja wróciłam niedawno z pracy. Idę do kuchni, a tam nie ma obiadu. To idę do tż, który dzisiaj pracował w domu i się pytam: "Żona wraca z pracy do domu i gdzie jest obiad?" A on, że nie mógł, bo pracował. A ja na to, że jak siedziałam z małym to leżałam i pachniałam tylko, a obiad sam się zrobił. Obraził się na mnie. No i przyznam, że miałam niemiły ton. Ech... źle się dzieje.
A mi się podoba Twoja postawa.klaski :. Ja też bym się zdenerwowała. Z drugiej strony to jakiś wrażliwy ten Twój TZ.


JA też zaraz kończę pracę i wsiadam w somochód i jadę pod Opole - 5 godzin i będę w domu. O ile będzie pusto na drodze. Albo i dłużej bo planuję jeszcze o Faktory w Wawie zahaczyć. Dawno tam nie byłam.
Przez te 2 tygodnie to obleciałam już Arkadię, Targówek, M1, Ikea. Mówię Wam wykończona wracam do domu coś około 21-ej. . A jeszcze nie ponadrabiałam wszystkich spotkań towarzyskich.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2010-09-09 o 15:10
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:09   #4987
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość

Przekażę wszystkie życzonka Igutkowi
Z okazji pół roczku kupiłam mu deserek z czekoladą, za którą przepada (wiem, bo czasem mu pozwalam na kawałek delicji) Jakoś przy jedzeniu słodyczy nigdy się nie krzywi i nie mówi, że już się najadł. Kochany ma to po mamie
he hea mój synek nawet tort wczoraj olał na rzecz karkówki he he a ja słodycze lubie


Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
no to rób szybko i zdaj relację



Ale się do siebie tulą - słodkości Tylko pewnie jak szkraby podrosną do wieku nastoletniego to będzie dla nich obciach




ja to rozumiem, bo jest wiele instytucji które robią atesty, tylko nie natknęlam się aby espiro jakiekolwiek miały. Homologację to wszystkie foteliki muszą miec, inaczej nie mogą trafić do sklepu... Jak coś wiesz o tych fotelikach to pisz pisz

...
więcej o nim nie wiem jak go wybrałam bo mały był za małty do większego nie siedział nawet a wył w maxi cosi teraz Ola w nim do włoch pojedzie jutro

Cytat:
Napisane przez libra777 Pokaż wiadomość
mój tez spi ze mną, bo przynajmniej jak się budzi do jedzenia to zanim się całkiem rozbudzi mam szanse dac mu jesc a jakby spał sam to na bank by się obudził całkiem zanim bym wstała
Moja spi osobno i nie ma tego probvlemu a czasem się dziecko wybiudzi i sam zaśnie

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
kuba też jeszcze nie ma zęboli i nic się nie zapowiada aby w najbliższym czasie miały się pojawić



Iza, ja to wiem ze atesty to dodatkowe koszty i produkt bez atestów nie jest złym produktem. Jestem tego świadoma Są perełki na rynku które mimo braku odpowiedniej dokumentacji są bezpieczne dla dziecka.Tylko że oglądając crash testy trochę mi się w mózgownicy poprzestawiało i szukam czegoś sprawdzonego Byłam na stronie Espiro i widziałam że produkty mają pozytywna opinię Instytutu Matki i dziecka To już coś szukałam też jakiś informacji o niezależnych testach i nic nie znalazłam. Espiro mi się bardzo podoba, jest w normalnej cenie... i tak się motam i motam...
Ja dlatego nie ogladam już tyvh testów bo zgłupieć idzie sprawdziłam tylko recaro ostatnio jak Szymkowi kupowałam

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
To u Was matka płaci alimenty a nie TZ?

U mnie ostatnio TZ też coś wspomniał o alimentach. Stwierdził że zostawiłam mu dziecko to teraz muszę płacić. Tylko że mi zaśpiewał tak minimum 5 tys. . Potem po negocjacjach staneło na 2 tys., które mam przeznaczać na dojazdy do niej Oczywiście były to żarty.



Ja wczoraj byłam w sklepie "Świat Dziecka" i oglądałam te wszystkie foteliki. Niestety ale mi też wychodzi że ten ESpiro będzie teraz najlepszy. A potem trzeba bądzie kupić następny.



zrób zdjęcia, ja chętnie zobaczę taki biust powyciągany.
Sama (pomimo podeszłego wieku) mam biust na swoim stałym miejscu - no ale ja nie karmiąca
w światach dziecka same te " firmowe foteliki mają tylko "
i ceny takie że nawet jak coś wybierzesz to kup na allegro
ja tam właśnie recaro przymierzałam za ponad 800 zł a kupiłam za 649 z gratisowa wysyłką kurierską za pobraniem . także spora różnica

lece się pakowac

Darusiaa - zdrowia dla TZ
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 15:10   #4988
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Moj Tz tez wrazliwy, jakbym zart puscila ze Oliwka nie jest jego to na bank by mu sie przykro zrobilo, wiec nawet mi to przez mysl nie przechodzi.
On w ogole wrazliwy jest moze mial byc Michalina a nie Michalem:P
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:11   #4989
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
A mi się podoba Twoja postawa.klaski :. Ja też bym się zdenerwowała. Z drugiej strony to jakiś wrażliwy ten Twój TZ.


JA też zaraz kończę pracę i wsiadam w somochód i jadę pod Opole - 5 godzin i będę w domu. O ile będzie pusto na drodze. Albo i dłużej bo planuję jeszcze o Faktory w Wawie zahaczyć. Dawno tam nie byłam.
Przez te 2 tygodnie to obleciałam już Arkadię, Targówek, M1, Ikea. Mówię Wam wykończona wracam do domu coś około 21-ej. . A jeszcze nie ponadrabiałam wszystkich spotkań towarzyskich.

No własni9e jak wróce tyo musimy się jakoś spotklać o której ty kończysz w tyg ta robota cieżka ?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:12   #4990
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Dzieki Ania w imieniu Tz
Byl dzisiaj u lekarza, do 19 ma zwolnienie , w srode do neurologa idzie i zobaczymy co ten mu znowu powie...
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:13   #4991
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ja to nie wiem co Ci tam może zwisać. Toż to przed ciążą nie miałaś prawie biustu a teraz to nie może nic Ci zwisać! To pewnie ta skóra z boczków Ci się ponaciągała
masz racje przed ciaza to ja mialam wklesle F a tak powaznie to nosilam 70B a teraz mam 70 D tylko ze to takie D wiszace a boczki swoje mam jak jutro Tz wroci z pracy to poprosze go o zrobienie zdjecia to wstawie Ci moje boczki :P

Ferrou ja mam prosbe taka wielka za tydzien zas ide na wesele i potrzebuje pomocy z makijazem sukienke bede miala czerwono czarna bedzie gorset i dol taki dlugi balowy i nie mam pojecia jaki makijaz by do tego pasowal gdybys mogla cos poradzic z gory bardzo dziekuje

moje dziecko dzisiaj przechodzi sama siebie ciagle spi obudzi sie zje cyca i zas spi pewnie w nocy da mi popalic tak jak ostatnio nie spala do 5 rano o 5 padla a ja z nia
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 15:15   #4992
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Ja kończę pracę teoretycznie o 16-tej. Zwykle wychodzę trochę później ale to dlatego że chcę a nie muszę.
No i jestem dostępna tylko w tygodniu.

Ania szerokiej i pustej drogi Ci życzę do tych moich ukochanych Włoch.
Najbardziej kocham Toskanię.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:18   #4993
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Wlasnie Ania- szerokiej drogi czekamy na ładne zdjecia!!!
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:23   #4994
izaizula
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 504
GG do izaizula
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

A na mnie zmywanie od rana czeka ale po co jak mozna na frum posiedzieć. Ale musze sie Wam pochwalić ze mój Basiulek siedzi sama.bronie jej ale ta ciągle sie dźwiga jak tylko moja ręke poczuje. Udaje jej sie siedzieć kilka minut i sie bawi, bez żadnej podpórki oprócz swoich łapek. Antoś tez lubi ale muszę go trzymać, wydaje mi sie ze on standardowo opusci siedzenie i zacznie od stania bo na kolanach odbija sie jak piłka. Ma silniejsze nózki od dziuni

Edytowane przez izaizula
Czas edycji: 2010-09-09 o 15:24
izaizula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:27   #4995
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
Moja trochę młodsza ale też zębów ani widu ani słychu... ślini się masakrycznie od dawna, gryzie co popadnie ale... to chyba nie świadczy o kiełkach...
my tez bezzebni
Rany czy u was tez tak zimno???juz mam dosc byłam u siostry a tam mała chora mam nadzieje ze mi kubusia nie zaraziła
zaraz nowy watek a madziwni brak Darusia pomozesz?????pierwsze foto 1 dzień 2 prawie 6m-cy Kubuś ur.14.03.10
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:28   #4996
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

wlasnie sie cofam do fotek i juz je bede robic obiad zjedzony, pozmywane, posprzatae mala kima:P uff
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:47   #4997
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

AniaP - nie lubię Cię Mogłaś po angielsku zniknąć na czas urlopu z forum, a nie przypominać, że Ty jedziesz sobie tam, gdzie ciepło, a my tu za oknem mamy, co widać

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Ciekawe, co u naszej Mróweczki. Jeśli do nas zagląda, to może się odezwie <prosi>.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 15:54   #4998
Darusiaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Darusiaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 14 341
GG do Darusiaaaa Send a message via Skype™ to Darusiaaaa
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Robione taśmowo wiec jak coś Madziwnia sobie wybierze
__________________
Oliwcia 05.04.2010r.
Amelcia 02.12.2011r.
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić. Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem. "
A.Camus
Darusiaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:12   #4999
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
Ja osobiscie nie lubie rowerków treningowych. Byłam napalona na bieżnie wiec kupiłam i rzeczywiscie pierwszy raz jak się zaczęłam na niej odchudzać w tydzień czy dwa zrzuciłam 5 kg ale wtedy byłam na nia napalona. a teraz stoi w pokoju i nie chce mi sie bigać, moze gdyby stała tam gdzie mam telewizor albo coś to moze tak bo takto nudno mi.
dlatego ja na rower się napalilam bo go bym miala przed tv i do ulubionych seriali wieczornych trening.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-09, 16:43   #5000
koglus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 754
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

moj TZ jak poprosilam o oliwe zeby kupil taka do smazenia (myslalam ze sie domysli ) kupil oliwke dla dziecka i mam juz 3 oliwki dla malej ktorych wcale nie uzywam

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

jak poprosilam TZ aby mi kupil szampon to kupil odzywke, ah ci mezczyzni

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez izazula Pokaż wiadomość
Też taki chcę !!! Tylko gdzie ja go postawię
ja mam rower w domu i sie na niego tylko patrze tak mi sie chce jezdzic , no ale tez sie powoli zbieram i bede jezdzic czesciej tylko to chyba miesnie sie wyrabiaja od jazdy a nie chce miec umiesnionych nog

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
Ja tez mam na tym punkcie bzika tym bardziej że jako nastolatka miałam fajny spory biust. teraz też noszę 75D ale co z tego ja własnie w staniku sama luźna skóra dlatego wolałabym przejść na 75B ale żeby one tak nie wisiały
Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
ja tez ja mam w znajomych

a co do cycow to ciesz sie ze masz moja siostra po pierwszym dziecku miala do piwnicy a po drugim to zostala sama skora jak poszla na operacje to lekarz powiedzial jej ze zoperuje ja ale i tak bedzie plaska jak deska
ja sie smieje ze jak Julka skonczy karmic to bede miala cyce jak Kenijki bede je na plecy zarzucala bo beda takie dlugie albo bede rulowala i w stanik chowala a co do kompleksow to ja tez mam na tym punkicie i to ogromne mialam is na operacje powiekszenia tuz przed slubem ale dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i operacje trzeba bylo odlozyc no ale kaska na nia nadal odlozona wiec kto wie moze kiedys sie zdecyduje
to ja was pociesze ze mam rozstepy od spodu cyckow , jeden cyc mam wiekszy (ale to od urodzenia ) i teraz jeszcze mi wisza i sa beee

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Libra


Dziewczyny co do piersi, to pierwsze dziecko karmila 1,5 roku i miala super krąglutkie i na swoim miejscu ale to gdzieś po 4 latach ale to po ćwiczeniach mięśni piersi 3x w tygodniu. Teraz już zaczełam je ćwiczyć, żeby po przestaniu karmienia nie przeżyć szoku. Więc polecam ćwiczenia, 2- ćwiczenia, 3- ćwiczenia

Uf nastawiam się psychicznie żeby małego nakarmić, oby się nie darł bo już mnie depresja dopadnie przez to porzucenie.
a jakie cwiczenia robisz na piersi jesli mozna wiedziec ?
__________________
22.04.2010 kochana córcia Alicja 3630g
02.09.2012 kochany Oskarek 4350g

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yzd4bdxjh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0ah6tnr35k.png
koglus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:02   #5001
sidorcia
Rozeznanie
 
Avatar sidorcia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 698
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

ja mam poprawione zdjęcie

Natalka już wieczorem przestała marudzić. ostatnio jestem z niej dumna. śpi sobie po godzinę lub czasem 40 minut, ale około 13 zasypia na 3 godziny - i tak codziennie!
dodaję jeszcze jedno nasze zdjęcie

Edytowane przez sidorcia
Czas edycji: 2010-09-09 o 17:24
sidorcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 17:15   #5002
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Madziwnia gdzie jestes ?? trzeba zakladac nowy watek
a moze ktoras z innych dziewczyn zalozy nowy watek ?? skoro Madzi nie ma ??
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:07   #5003
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

Cytat:
Napisane przez koglus Pokaż wiadomość
a jakie cwiczenia robisz na piersi jesli mozna wiedziec ?
Ja to ćwiczę na sprzęcie w siłowni. do ćwiczeń domowych to link http://www.*******/cwiczeniadlaciebi...030,0,0,0.html
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 19:38   #5004
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Drugi kwartał naszych beks -kiedy w końcu czas na SEX?! III-IV 2010r

jestem!!!!!!!!!!!!!!!

dajcie kilka minut!!!!

ale trafiłam!! hhihihiih

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

BOZIU nie bic.... na poczekaniu szybko zedytowałam sama nazwe watku.. kiedyc którąś podała ta nazwe poczatek do monemtu masja frajde.. ale nie dopisała z czego.. i tak pociagnełam dalej z tym seksem... nie jest głupio??????????????????

zaraz siadam do edycji galerii.

uffffffffffffffffff juz byo 5002 posty i wlazłam na wizaż głupi ma szczęście!!!!

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=466062



ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.