Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-06, 07:13   #4981
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

dzień dobry
jestem mega niewyspana, zasnęłam po 1 w nocy i teraz się czuję jak jedno wielkie zombi

i gapa jestem albo wielka sklerotyczka, wszystkiego dobrego dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
Klaterina uwielbiam sernik z brzoskwiniami, a na grzeszek możesz sobie pozwolić bo widzę że u Ciebie waga spada to taka forma nagrody
no spada, wcześniej powoli bo powoli ale jednak a teraz jakby szybciej, może spacery i ruch w domu w końcu dadzą efekt, a bana na słodkie całkowicie sobie nie zrobię bo bardziej mnie kusi a tak raz na jakis czas kawalątek sobie zjem

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość

klaterina karmiłaś z szamponem na głowie dobre !!!!
si, nawet trzasnęłam sobie fotkę komórką, ciekło mi wszędzie z tych włosów ale kiedys będzie co wspominać hihi

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
ja się skonsultowałam ze sobą
dałam inne jedzenie, bo wracam do pracy i chcę, żeby mała jadła coś innego niż cycusie,
wiem, że innym mamusią lekarki pozwoliły już rozszerzać dietę
ja nie chcę do pracy nie mam pojęcia o dokarmianiu inaczej niż cycusiem, coś tam czasem uda mi się poczytać, nie wiem co z czym i w ogóle zielona jestem w temacie

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
Ja właśnie widzisz nie daje rady być tu na bieżące o rzadko pisze, bo jak wspomniałam w klubie bodajże, mam jeszcze dziecko do odchowania, dlatego tyle wątków jest pomyłką jak dla mnie. Przeważnie wiszę na pasku, bo staram się doczytać,ale w dzień Hancia a to pielucha, a to obiadek, deserek, zabawa, spacerek, mężowi obiad trzeba zrobić:P Też mnie ciekawi jak dziewczyny ogarniają cały wizaż
ja tez nie wiem, jestem pod wrażeniem, albo czytam dokładnie co sie dzieje na wizażu i mam kompletne tyły w domu albo odwrotnie

Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Aaaa w poniedziałek kończy mi się macierzyński
dlaczego ten macierzyński jest taki krótki ja sie pytam ???? dzisiaj jadę zawieźć pisemko do kadr o te kolejne dwa tygodnie i wnet też będzie koniec, potem urlopik i brrrrrrrrr nie chcę nawet myśleć o tym
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:43   #4982
atiz
Rozeznanie
 
Avatar atiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 534
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Dzięki za odpowiedzi w sprawie cen słoiczków, widzę że rossman rządzi
Ja na razie kupowałam w biednejbronce ale tam malutki wybór i nie chce żeby dzidzi się znudziło ciagle to samo.

My dziś chyba raczej w odmku posiedzimy, ziuzia na dworze straszna.


Aaaaaaaa bym zapomniała moje dziecko spało 12 H !!!!!!!!! z jedną przerwą o 0.30 na jedzonko no w szoku jestem.
__________________


POLA ANNA 2 maja 2011 godz. 1.30

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4dilo4zr.png

atiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:50   #4983
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

dziewczyny w konkursie konkurencja depcze mi po pietach zaraz spadniemy na 9 miejsce

mam nadzieje ze wiecie co robic
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:51   #4984
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Trzeba nowy wątek założyć! Moria, łer ar ju??
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:54   #4985
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Siasiek Udalo mi sie jeszcze przespac od 5.45 do 7 Tobie pewnie nie, bo musialas do pracy jechac

MoniaK, Zosiaaa, Anula Tez nie pospalyscie
MoniaK Moze to rzeczywiscie brzuszek

Anula Opocznij sobie Poczta nie zajac

atiz za nocke



Dziekujemy z Nadusia za zyczenia
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:04   #4986
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Cytat:
Napisane przez anulinka2009 Pokaż wiadomość
Ja Ci Monia współczuję i podziwiam zarazem. Życzę Ci dużo siły i mocno wierzę w to, że w końcu Tymek się zmieni i da Wam pospać.
Udanego wyjścia życzę
nie ma co podziwiać, bo każda z nas by wstawała gdyby musiała a że akurat na mnie padło to cóż poradzić Tylko z lekką nutką zazdrości czytam, że dzieci śpią po 8-12 godz., ja bym chciała chociaż 4

Zosia, gdzie idziesz się fryzować? do D.? ile płacisz?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:08   #4987
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Cytat:
Napisane przez Klaterina Pokaż wiadomość
no spada, wcześniej powoli bo powoli ale jednak a teraz jakby szybciej, może spacery i ruch w domu w końcu dadzą efekt, a bana na słodkie całkowicie sobie nie zrobię bo bardziej mnie kusi a tak raz na jakis czas kawalątek sobie zjem
a długo spacerujesz? i w domu ćwiczysz? bo ja jakoś nie mam zaparcia

a kiedy wracasz do pracy?

Gusia nie było jakoś tragicznie z tym moim spaniem, przynajmniej dzisiaj jakoś nie odczuwam tego żebym była niewyspana

Atiz tych 12h

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Zosia, gdzie idziesz się fryzować? do D.? ile płacisz?
nie wiem ile zapłacę dzisiaj, w tamtym roku za samo obcięcie 40zł
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:10   #4988
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
dziewczyny w konkursie konkurencja depcze mi po pietach zaraz spadniemy na 9 miejsce

mam nadzieje ze wiecie co robic
wiemy, wiemy;p ale muszę napisać, że właśnie dlatego nie bierzemy udziału w żadnych konkursach bo faktycznie nie są uczciwe, bo zdj powinna wybierać komisja. Akurat zdj Sebka jest świetne, ale to agitowanie w tych konkursach wygląda jak objazdówka polityków przed kampaniąTak samo jak denerwuje mnie jak w tv show wybierają telewidzowie i wygrywają ludzie którzy kompletnie na to nie zasługują. Nie wiem kto i po (tzn. wiem po co- dla smsów i kasy) wpadł na to żeby w programach wybierali telewidzowie. Nie denerwuje Was to,że wygrywają albo biieeeeedne dzieci, jak Klaudia Kulawik, czy płaczące miernoty jak Papierska w Top model? Przecież to żałosne, a telewidzowie już dawno pokazali,że nie umieją wybierać.
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:10   #4989
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
Gusia nie było jakoś tragicznie z tym moim spaniem, przynajmniej dzisiaj jakoś nie odczuwam tego żebym była niewyspana
Jak pospalam ta dodatkowa godzinke to tez jest git

Przypomnialam sobie, ze o 11 przychodzi polozna. Musze jej powiedziec, zeby wiecej nie przychodzila Niby mowila, ze moze przychodzic dopoki karmic UU bede no ale po co
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:12   #4990
Klaterina
Zadomowienie
 
Avatar Klaterina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

atiz - 12 godzin matuluuuu ja tez tak chcę, muszę z marudkiem przeprowadzic poważna rozmowę

zosiaaa tak codziennie przynajmniej godzinę łazikowania (no są wyjątki, że nie idziemy wcale i mam wtedy wyrzuty sumienia), najczęściej są tak dwie godzinki a w domu to z reguły latam przy dziecku, ogarniam chałupkę i to wystarczający fitnes, acha czasem sobie potańczymy więc uznaję, że jednak jakiś w domu za ruch mam

dobra, to tyle wizażowania, uciekamy na spacer
__________________
nareszcie mammmma 3-6-11
Klaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:14   #4991
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Jak pospalam ta dodatkowa godzinke to tez jest git

Przypomnialam sobie, ze o 11 przychodzi polozna. Musze jej powiedziec, zeby wiecej nie przychodzila Niby mowila, ze moze przychodzic dopoki karmic UU bede no ale po co
a to ile razy już była u Ciebie? pomaga Ci chociaż troszkę jakimiś radami?
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:22   #4992
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Cytat:
Napisane przez wieka22 Pokaż wiadomość
Andziot czy Ty jesteś może lekarzem,pedriatrą czy coś w ten deseń? Wszyscy piszą - "co na to Andziot?" to i ja też skrzętnie notuję Twoje bezcenne rady
robię specjalizację z pediatrii, więc lekarz ale jeszcze nie pediatra

Cytat:
Napisane przez asiak1981 Pokaż wiadomość

andziot - jaka to manna instant? coś ominęłam w rozwoju techniki i czytaniu postów...
to była taka przenośnia odnośnie glutenu - chodziło mi o to że mi się manny nie chce gotować jak można dać kaszkę z glutenem taką bez gotowania

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Moje slonko konczy dzisiaj 3 miesiace Juz duza dziewczynka

nasza najmniejsza kruszynka już taaaaka duża


jeszcze
dla Julka
dla Hani
dla Igorka


MoniaK może tak jak u nowej mamusi jak odstawisz w końcu od piersi to zacznie lepiej spać wytrzymasz jeszcze troszke ????

eweska za wizytkę u lekarza,
a powiedz jak siostra i jej maluszki ????

Grazin u nas toże taka nocka (tylko dospała do 7:30 )
a po kaszce był ???

atiz moje dziecko śpi ponad 12 godzin codziennie


oki to jeszcze się zmieściłam w starym wątku


u nas nocka znów fajna
sen od 19 do 4 i później do 7:30
tylko zaczyna się problem z zasypianiem po jedzonku w nocy, bo zaczyna sobie GADAĆ do siebie
a przecież Zosia śpi tzn próbuje ...


buźka
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:24   #4993
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Zosiaaa W ciagu tych 3 miesiecy byla moze ze 14 razy Bardzo fajna, mloda babeczka. Na poczatku balam sie, ze Nadia nie dojada to wazyla ja na kazdym spotkanku a mnie masowala brzuch, zeby macica sie szybciej kurczyla. Pokazywala mi sposoby przystawiania niuni do piersi, przynosila przerozne kremy i herbatki dla mnie i niuni. Dla Nadii czopki, olejki do masazu ciala i specjalne masci do masazu brzuszka (za nic nie placilam).
I cwiczylam z nia jakies tam cwiczonka, zeby wszystko po porodzie "wrocilo" na swoje miejsce. Od miesiaca wpadala czasem na 15 minut nas "obejrzec".
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:31   #4994
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Cytat:
Napisane przez spice1985 Pokaż wiadomość
wiemy, wiemy;p ale muszę napisać, że właśnie dlatego nie bierzemy udziału w żadnych konkursach bo faktycznie nie są uczciwe, bo zdj powinna wybierać komisja. Akurat zdj Sebka jest świetne, ale to agitowanie w tych konkursach wygląda jak objazdówka polityków przed kampaniąTak samo jak denerwuje mnie jak w tv show wybierają telewidzowie i wygrywają ludzie którzy kompletnie na to nie zasługują. Nie wiem kto i po (tzn. wiem po co- dla smsów i kasy) wpadł na to żeby w programach wybierali telewidzowie. Nie denerwuje Was to,że wygrywają albo biieeeeedne dzieci, jak Klaudia Kulawik, czy płaczące miernoty jak Papierska w Top model? Przecież to żałosne, a telewidzowie już dawno pokazali,że nie umieją wybierać.
ja tez jestem tego zdania. zreszta juz to pisałam
nie wygrywa najlepsze zdjecie tylko osoba ktora ma najwiecej znajomych
dobrze ze tu choc sposrod 10 najlepszych komisja wybierze. jedynie tyle w tym uczciwosci
ale tu wszedzie chodzi o kase.
klikanie na zdjecia wiaze sie z klikaniem na reklamy a na tym te strony zarabiaja wiec nawet jak poświęcom 400zł na jakas nagrode to zarob ia na kliknieciach duzo wiecej.


Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Jak pospalam ta dodatkowa godzinke to tez jest git

Przypomnialam sobie, ze o 11 przychodzi polozna. Musze jej powiedziec, zeby wiecej nie przychodzila Niby mowila, ze moze przychodzic dopoki karmic UU bede no ale po co
jeszcze polozna przychodzi??
i co Ci mowi?
mi połozna na poczatku bardzo pomogla. mimo ze nie mowila mi w sumie nic odkrywczego ale czulam sie jakas spokojna po jej wizytach.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

andziotku tak dalam mu kaszke 50ml zjadł takiej dosc gęstej i byl taki napchany ze cyca juz nie chcial. ale sie uspic nie mogl wiec dostał cycka
andziotku bo Ty pewnie pisałas ale ja nie wiem na czym to polega ta specjalizacja? tzn pracujesz w szpitalu juz jako lekarz czy to jakies praktyki sa na pediatrii czy co? i "jak juz bedziesz duza " to bedziesz pracowac w szpitalu na oddziale czy jako lekarz internista w przychodni czy jak?? mam nadzieje ze pytanie nie za intymne

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

mam załozyc nowy wątek czy czekamy na morie??

MORIA GDZIE JESTEŚ????????
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:33   #4995
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

a matall pewnie śpi z Edzikiem do tej pory
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:35   #4996
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Andziot, nie mam wyjścia muszę wytrzymać ale nie wierzę w to, że jak odstawię to przestanie się budzić...

Zosia, dużo wcześniej się umawiałaś do tego fryzjera? Możesz mi dać nr tel do nich?

Grazin, zakładaj bo Morii nie widać na dole. Chyba się nie obrazi

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2011-10-06 o 08:36
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:40   #4997
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

hej
witam sie
przyznaje nienadrobilam nic procz k


najlepszego dla wczorajszych i dzisiejszych dzieci swietujacych swe miesiecznice

u nas spoko luz
procz nocek
no dzisiaj bluzgalam w nocy nie dosyc ze karmienie co 2,5h to jeszcze od 4.40 jojczenie
__________________
moich dwoch chlopcow<3
zaczynamy od nowa dietowanie
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:45   #4998
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Cytat:
Napisane przez gusiagatko Pokaż wiadomość
Zosiaaa W ciagu tych 3 miesiecy byla moze ze 14 razy Bardzo fajna, mloda babeczka. Na poczatku balam sie, ze Nadia nie dojada to wazyla ja na kazdym spotkanku a mnie masowala brzuch, zeby macica sie szybciej kurczyla. Pokazywala mi sposoby przystawiania niuni do piersi, przynosila przerozne kremy i herbatki dla mnie i niuni. Dla Nadii czopki, olejki do masazu ciala i specjalne masci do masazu brzuszka (za nic nie placilam).
I cwiczylam z nia jakies tam cwiczonka, zeby wszystko po porodzie "wrocilo" na swoje miejsce. Od miesiaca wpadala czasem na 15 minut nas "obejrzec".
eeeee no to ta kobieta może nazywać się położną
opieka w de pod tym względem rewelacyjna jest
i co teraz do póki jej sama nie powiesz to ona będzie tak wpadać??

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Zosia, dużo wcześniej się umawiałaś do tego fryzjera? Możesz mi dać nr tel do nich?
dzwoniłam w poniedziałek
numer już wysyłam
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:46   #4999
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

dobra gasimy światełko

zapraszam do nowego wątku
>>KLIK<<






__________________

Edytowane przez Grazin
Czas edycji: 2011-10-06 o 08:48
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:46   #5000
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Grazin Na poczatku tez czulam sie spokojniesza, ze ona przychodzi Kilka jej rad wcielilam w zycie np. to, ze do tej pory dodaje swojego mleka do wody gdy kapie Nadie, jak ma odparzona pupke to tez mleczko pomaga
Ale teraz juz znam sie dobrze z moja coreczka, wiec jej nie potrzebuje



juhuuuuuuuuu posta nr 5000
Ciao!
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:31   #5001
Sara1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość

Sara1986 napisz kiedy urodzilas, cc czy sn. Ile mala wazyla? Karmilas piersia? Karmisz dalej?
Urodziłam 17.06, silami natury. Mała ważyła 3270g a mierzyła 57 cm. Cały czas karmię piersią, ale zaczęłam dawać jabłko ze względu na zaparcia.

Cytat:
Napisane przez kaorlak Pokaż wiadomość
Zakupiłam żyrafkę Sophie. Nie mogłam się jej doczekać. Na razie się z Misią zaznajamiają
ja też kupiłam, wtedy jak zaczęłyście o niej gadać na forum

ddaaiissyy, dziękuję za miłe przyjęcie i gratuluje udanej nocki. innym dziewczynom oczywiście też wielkie thx, ale muszę się bardziej wdrożyć, żeby wymienić każdą z osobna. musicie wybaczyć
Szarlotka wygląda smakowicie

Andziot, gratki dla Gabi

Aliczka88, u nas są 3 drzemki. 2 po jakies 40 minut i jedna kolo 1,5-2h najcześciej kolo 12.

Grazin, jak robisz te kulki z ziemniaków? Sebek niemożliwy Moja Hania opanowała na razie przewrót z brzucha na plecy, a w drugą stronę nie ogarnia
Armani Code to jest zapach który uwielbiam

Camomile, ja daje surowe na kupki, ale mozna tez gotować.

Anula, podzielam zdanie dziewczyn. nie ma co porównywać dzieciaczków, bo każde jest inne i każde rośnie we własnym tempie
aha, moja Hania też woli prawą stronę.

Delicadeza, lepiej się teraz przemęczyc i mieć spokój niż potem sobie wyrzucać że się czegoś nie zrobiło, a ćwiczonka nie zaszkodzą.

Po łebkach przeleciałam, bo tyle piszecie że przy moim dziecko nie jestem w stanie nadrobić. POza tym wieczorami nie mam kompa, bo mąż korzysta.

u nas nocka tragiczna i to już druga pod rząd. pobudki co 1-1,5h. nie wiem o co chodzi. dwa razy udało jej się zasnąć jak dałam smoczek a w pozostałych musiałam nakarmić.
W ogóle to mi się wydaje że z zębami jest coś na rzeczy bo Nutka cały czas się ślini i non stop coś gryzie. Troszkę wcześnie, sama nie wiem...
Sara1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:46   #5002
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Mamusie majowo-czerwcowe 2011 - odsłona czwarta!

Nikosia zachorowała
na razie tylko katarek i od czasu do czasu zakaszle
jestem podłamana, nie mam pojęcia co robić
popołudniu idziemy do lekarza, już nie mogę się doczekać jak zbada mojego skarba!
jestem osobą o słabej psychice, łatwo się poddaje i często czuje wielki strach. Pewnie brak kontaktu z rodzicami od 6 lat mnie tak dojadło.
Mniejsza o to. Muszę być silna dla mojej córeczki kochanej!!!!
Normalnie ryczę do klawiatury. Przecież ona będzie chorowała nieraz, i choćbym nie wiem jak się starała to i tak zawsze coś złapie i będziemy biegać po lekarza, ale dzisiaj wymiękam, boję się o nią.
Ja mam gorączkę i katar, mąż już lepiej.
Dzwoniła do niego siostra w zaufaniu, robiła test ciążowy i prawdopodobnie jest w ciąży, we wtorek idzie do lekarza
jedyna super wiadomość dzisiaj. Drugi wnuk/wnuczka teściowej mojej będzie
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.