Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14 cz. II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-23, 13:58   #4981
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Wisienka nie zazdroszczę przygód z kotem. Dachowiec czy rasowy?
Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
wisienka, mam nadzieję, że z kociem już wszystko będzie ok! Ja z moją kociczką miałam tylko jedną taką akcję (ma 1,5 roku), ale myślałam, że mi się wykończy
Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
Wisienka współczuję przeżyć z kotem, trzymam kciuki żeby szybko doszedł do siebie a dylematy mam identyczne jak Ty tylko wózek już z głowy, strasznie się cieszę że nie muszę już się nad nim zastanawiać
Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
wisienka współczuję akcji z kotem, w takich chwilach się cieszę że nie mam zwierząt w domu
kocur już dobrze najgorsze mamy za sobą bo wymioty ustały... Ja już jestem zaprawiona w bojach, jak był mały przeszedł poważną operację i co jakiś czas ma problemy z jelitami lub żołądkiem taki delikatny egzemplarz... Ale kocham nad życie i nie oddam nikomu. Na dole macie foto
Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
A co do zwierzaków widzę ze jesteście obyte w temacie a ja myślałam o zakupie dla małej króliczka miniaturki jak skończy 2 latka, żeby miała kogoś do opiekowania jak mama będzie miała dzidzie.. i waham się czy to dobry pomysl.. zaznaczam ze nie pozwalamy żeby mala biła zwierzęta czy robiła z nimi co tylko jej się podoba.. nie wiem czy nie narobię sobie tylko dodatkowych problemów w gorącym czasie jak przyjdzie na świat synuś...
nie polecam króliczka. Sama miałam i to bardzo delikatne i płochliwe zwierzątko, któremu łatwo zrobić krzywdę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0178.jpg (29,7 KB, 24 załadowań)
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 14:06   #4982
Enary
Raczkowanie
 
Avatar Enary
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 223
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

debesciara miałam królika, angorkę, jak byłam w 3 klasie podstawówki. Na początku super frajdę mieliśmy z bratem
Zaznaczam że od początku stał w kuchni bo zapachy wydzielał dość silne
Był strasznie nieśmiały i nawet po 2 latach potrafił mnie ugryźć lub obsikać. Jak się denerwował to piszczał jak małe dziecko
Ale najgorsze to było obcinanie mu paznokci... Tak się biedny stresował że tylko tata mógł to robić bo ma mocne nerwy...
Po kilku latach go oddaliśmy znajomym i podobno dożył szczęśliwej starości
__________________

JAŚ 25.06.2014
Enary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 14:24   #4983
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez wisienka1000 Pokaż wiadomość
kocur już dobrze najgorsze mamy za sobą bo wymioty ustały... Ja już jestem zaprawiona w bojach, jak był mały przeszedł poważną operację i co jakiś czas ma problemy z jelitami lub żołądkiem taki delikatny egzemplarz... Ale kocham nad życie i nie oddam nikomu. Na dole macie foto

nie polecam króliczka. Sama miałam i to bardzo delikatne i płochliwe zwierzątko, któremu łatwo zrobić krzywdę
widać po pysiulku, że delikatny kiciuś Ale piękny jest
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 14:29   #4984
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez wisienka1000 Pokaż wiadomość
kocur już dobrze najgorsze mamy za sobą bo wymioty ustały... Ja już jestem zaprawiona w bojach, jak był mały przeszedł poważną operację i co jakiś czas ma problemy z jelitami lub żołądkiem taki delikatny egzemplarz... Ale kocham nad życie i nie oddam nikomu. Na dole macie foto
faktycznie piękny kocurek
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 14:53   #4985
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

wisienka- ale masz ślicznego kocurka dobrze, że już mu lepiej
__________________
Nasze Szczęście

"Tam jest Ci najlepiej, wiem.
Cicho... ciepło... ciemno...
I długo śni się dobry sen, że zawsze będziesz ze mną.
Tam, moje serce stuku puk, szepce Ci zaklęcia.
A ja czekam jak na cud, jak na małego księcia."
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 15:09   #4986
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Dzięki dziewczyny za opinie... tylko utwierdzam się w przekonaniu że na króliczka jeszcze nie czas. Ale kiedyś napewno u nas zagości Będą się z bratem dzielić obowiązkami Mamaya u nas króliczek miałby raj, bo mamy duży plac za domem, wystarczyłoby go w sezonie troszkę ogrodzić i króliczek by miał raj, nawet miejscami koniczynka rośnie

wisienka cuuuudny kociak

Edytowane przez debesciara
Czas edycji: 2014-02-23 o 15:11
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 15:19   #4987
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

swoją drogą to i królika można wziąć ze schroniska mój szef ma i często o nim opowiada szczególnie o tym jak gryzie mu kabelki

w ogóle to czytam właśnie o ułożeniu dziecka w macicy i wyczytałam że finalnie ono się układa około 34 tygodnia, a wcześniej może fikać jak mu się żywnie podoba. A moja ginka strasznie się podniecała że mała jest już ułożona główkowo chyba przedwczesna taka radość, jak uważacie?
martwię się czy ona czegoś ważnego nie przeoczyła, skoro takie farmazony pitoli
__________________
eat U alive

Edytowane przez Eydrith
Czas edycji: 2014-02-23 o 15:22
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 15:32   #4988
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Eydrith no wydaje mi sie, ze to nie musi byc ostateczna pozycja dziecka... Przez 10tygodni to jeszcze moze sie wiele razy obrocic no ale moze nie

Znow bylam na zakupach
Musi mi to wystarczyc na tydzien, a moze nawet dluzej...
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 15:40   #4989
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
w ogóle to czytam właśnie o ułożeniu dziecka w macicy i wyczytałam że finalnie ono się układa około 34 tygodnia, a wcześniej może fikać jak mu się żywnie podoba. A moja ginka strasznie się podniecała że mała jest już ułożona główkowo chyba przedwczesna taka radość, jak uważacie?
martwię się czy ona czegoś ważnego nie przeoczyła, skoro takie farmazony pitoli
Chyba jej mąż nie daje jej zbyt wielu powodów do radości, że się tak tym podjarała Oczywiście, że malutka może jeszcze setki razy zmienić pozycję, teraz ma jeszcze dużo luzu, chociaż jeśli mówisz że masz taki maleńki brzuch, to może jednak nie ma pola do popisu Co więcej moja przyjaciółka miała dzidzia ułożonego pośladkowo jeszcze w 9 miesiącu, była już mowa o cesarce, ale na szczęście trafiła na mądrego gina, który powiedział że nawet w 9 miesiącu dzidzia może się obrócić i faktycznie tak było. Dziecko obruciło się w połowie 9 miesiąca i tym samym zaraz po tym zaczęło się pchać na świat na niecałe 2 tyg. przed terminem. I wyszło siłami natury
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 15:50   #4990
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Eydrith no wydaje mi sie, ze to nie musi byc ostateczna pozycja dziecka... Przez 10tygodni to jeszcze moze sie wiele razy obrocic no ale moze nie
Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Chyba jej mąż nie daje jej zbyt wielu powodów do radości, że się tak tym podjarała Oczywiście, że malutka może jeszcze setki razy zmienić pozycję, teraz ma jeszcze dużo luzu, chociaż jeśli mówisz że masz taki maleńki brzuch, to może jednak nie ma pola do popisu Co więcej moja przyjaciółka miała dzidzia ułożonego pośladkowo jeszcze w 9 miesiącu, była już mowa o cesarce, ale na szczęście trafiła na mądrego gina, który powiedział że nawet w 9 miesiącu dzidzia może się obrócić i faktycznie tak było. Dziecko obruciło się w połowie 9 miesiąca i tym samym zaraz po tym zaczęło się pchać na świat na niecałe 2 tyg. przed terminem. I wyszło siłami natury
kurczę, no właśnie ... nie że mi tak zależy na porodzie sn, o nie raczej martwie się że ona jest jakaś niedouczona ... zobaczę co mi powie we wtorek, najwyżej pójdę jeszcze prywatnie na usg
Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
Znow bylam na zakupach
Musi mi to wystarczyc na tydzien, a moze nawet dluzej...
dlapoczemu?
i co wyhaczyłas fajnego?
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 15:52   #4991
ErnestyLda
Zadomowienie
 
Avatar ErnestyLda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Wiadomości: 1 584
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Enary Pokaż wiadomość
A powrotu to się boję przez dupeczki z mojej grupy Pierwsza jestem w ciąży i mnie zamęczają pytaniami i każda chce macać MÓJ brzuch...
A strasznie nie lubię takiego czegoś

Mam zajefajną sąsiadkę ,,pod sobą"- kobieta na oko 80 lat a teraz np. słucha Boys- Jesteś szalona Na cały regulator
O boże tez by mnie cos takiego denerwowało, jak by nie wiedziałay jak kobieta w ciązy wyglada i jak wygląda brzuszek. masakra.
Moja grupa na szczęscie inaczej reaguje no ale nas dziewczyn jest tylko 3 a reszta to chłopaki A na uczelnie wracam już w piątek ( a tak mi sie nie chce)

Fajna ta sąsiadka

bambusiek śliczne te ubrana, a wszególnosci teb rampers z myszka miki i ta bluza z misiem


A ja dzisiaj juz po spacerku, bo taka piekna pogoda i słoneczko że wyciągnęłam męza na mała przechadzke.

A wczoraj mój męzus przyniósł z domu teściów łózeczko dla naszego maluszka, tzrba tylko poskładać i materacyk dokupić. Wuzek natomiast planujemy odkupić od znajomej, jest w bardzo dobrym stanie, 3w1, i chce tylko niecałe 300 zł, bo 2 dzieci w nim juz przejzeździła ( a wcale nie widac) więc chyba na niego się zdecydujemy
ErnestyLda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 16:06   #4992
roksanka88
Raczkowanie
 
Avatar roksanka88
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 450
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
swoją drogą to i królika można wziąć ze schroniska mój szef ma i często o nim opowiada szczególnie o tym jak gryzie mu kabelki

w ogóle to czytam właśnie o ułożeniu dziecka w macicy i wyczytałam że finalnie ono się układa około 34 tygodnia, a wcześniej może fikać jak mu się żywnie podoba. A moja ginka strasznie się podniecała że mała jest już ułożona główkowo chyba przedwczesna taka radość, jak uważacie?
martwię się czy ona czegoś ważnego nie przeoczyła, skoro takie farmazony pitoli
Wiesz zawsze możesz iść do innego gina i się upewnić ale myślę, że może miała jakiś przypływ radości, w tym dniu i może dlatego
__________________
Nasze Szczęście

"Tam jest Ci najlepiej, wiem.
Cicho... ciepło... ciemno...
I długo śni się dobry sen, że zawsze będziesz ze mną.
Tam, moje serce stuku puk, szepce Ci zaklęcia.
A ja czekam jak na cud, jak na małego księcia."
roksanka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 16:08   #4993
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez roksanka88 Pokaż wiadomość
Wiesz zawsze możesz iść do innego gina i się upewnić
no co Ty
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 16:08   #4994
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Eydrith - wystawy ??? nie, nie zdecydowanie nie -ja nie z tych światowych-wystawowych jestem i uważam, ze takie "cosie" nie są nikomu potrzebne

wróciliśmy ze spaceru, u teściów nie byliśmy bo teściowa chora, do koleżanki przyjechała jakaś rodzina i teraz jemy wszyscy serki (a przed chwilą moja mama dzwoniła, że nam się rodzina zwierzęca powiększy i tż szykuje się żeby pomóc przy "porodzie" bo to duży zwierz jest )
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 16:14   #4995
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
Eydrith - wystawy ??? nie, nie zdecydowanie nie -ja nie z tych światowych-wystawowych jestem i uważam, ze takie "cosie" nie są nikomu potrzebne
też tak uważam, a najlepsze że teść też

oooook, brakuje nam 5 postów, dawajcie dzieczyny
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 16:17   #4996
Integra
Zakorzenienie
 
Avatar Integra
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 4 616
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
A niestety stwierdzenie "chcę kupić zwierzątko dziecku" działa na mnie jak plachta na byka.
Na mnie też. My właśnie mamy kota z takiego domu. Któraś mroźna zima, coś koło sylwestra, brat dzwoni, że mam szukać domu dla małego kotka, bo ktoś go wyrzucił na śmietnik. Oni nie mogą go u siebie zostawić, bo nie mają miejsca. Cóż było robić? To było takie śliczne małe rudziątko Przygarnęliśmy. Okazało się, że to kot rasowy (nie mamy żadnych papierów, ale wetka potwierdziła). Wygląda na to, że ktoś kupił w prezencie kotka i kotek się nie sprawdził. Straszny z niego brykacz, więc stawiamy na to, że albo podrapał meble, albo dziecko, no i go wyrzucili
Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
a w ogóle to osobiście uwielbiam duuuuże psy, im większy tym lepszy jak widzę yorka to mnie pusty smiech ogarnia
To tak jak ja
Cytat:
Napisane przez Eydrith Pokaż wiadomość
z królika to chociaż pasztet można zrobić
Moja koleżanka zawsze tym grozi swojemu królikowi
Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
ah.. no i co chcecie jeszcze żeby znalazło się na 1 str.?
To ja jeszcze dodam stronkę http://promobaby.pl/ Są tam pokazane aktualne promocje dzieciowych rzeczy

wisienka1000 śliczny koteł

My dziś zrobiliśmy młodemu niespodziankę i zabraliśmy go do Poznania pociągiem (teraz przerabiamy okres fascynacji kolejnictwem )
__________________

Integra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 16:22   #4997
Eydrith
Zadomowienie
 
Avatar Eydrith
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 667
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Cytat:
Napisane przez Integra Pokaż wiadomość
Na mnie też. My właśnie mamy kota z takiego domu. Któraś mroźna zima, coś koło sylwestra, brat dzwoni, że mam szukać domu dla małego kotka, bo ktoś go wyrzucił na śmietnik. Oni nie mogą go u siebie zostawić, bo nie mają miejsca. Cóż było robić? To było takie śliczne małe rudziątko Przygarnęliśmy. Okazało się, że to kot rasowy (nie mamy żadnych papierów, ale wetka potwierdziła). Wygląda na to, że ktoś kupił w prezencie kotka i kotek się nie sprawdził. Straszny z niego brykacz, więc stawiamy na to, że albo podrapał meble, albo dziecko, no i go wyrzucili
kocham Wasz
Cytat:
Napisane przez Integra Pokaż wiadomość
To tak jak ja
Cytat:
Napisane przez Integra Pokaż wiadomość
My dziś zrobiliśmy młodemu niespodziankę i zabraliśmy go do Poznania pociągiem (teraz przerabiamy okres fascynacji kolejnictwem )
i jak mu się podobalo, pewnie był zachwycony?

dzieci są fajne, ja jak mam wsiąść do pociągu to szkoda mi samej siebie

ok, idę powiesić pranie do zoba w nowym wątku
__________________
eat U alive
Eydrith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 16:26   #4998
ErnestyLda
Zadomowienie
 
Avatar ErnestyLda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Wiadomości: 1 584
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Ja pamiętam, ze jak sama byłam mała dziewczynka to uwielbiałam podróże pociągiem z babcią. za to jazda autobusem to była dla mnie udreka...
ErnestyLda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 16:33   #4999
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

Mimo że nie mam upoważnienia to dam linka do nowego wątku, bo ten już kona [ale w jakim towarzystwie! ]

Część III wątku mam lipcowych https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45292856 #post45292856
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 16:36   #5000
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

dobra koniec wątku
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 16:38   #5001
kularek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 328
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

jednak nic dałam radę

Edytowane przez kularek
Czas edycji: 2014-02-23 o 16:42
kularek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-23, 18:02   #5002
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Rośnie dzidziuś, a z nim brzuszek w drugiej części pogaduszek! MAMY LIPIEC '14

ZAPRASZAM DO KOLEJNEJ CZESCI
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=745863
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-23 19:02:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.